Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Permice

  Nuff12.5.2019 11:55reagovat

  Doufám, že vedení stihne ohlásit trenéra a pár prvních posil do konce deadlinu pro obnovu permice. Základni podmínka pro prodloužení (odchod Zdendy) byla splněna, ale trenér a posily budou rozhodující. S tím jak 2x do roka začínáme vždy od začátku bych možná uvažoval o změně názvu na AC Starta Praha.

  • petr13712.5.2019 12:28reagovat

   Jestli k tomu pristupujes takhle, tak se na to rovnou vyser, permici neobnovuj. Aspon misto tebe bude chodit nejakej opravdovej fanousek Sparty.

   • Kombinator12.5.2019 13:03reagovat

    Jasně, protože spousta opravdových fanoušků čeká na svojí šanci, až si Nuff nekoupí permici. Ty seš komediant.Smích

    • petr13712.5.2019 13:50reagovat

     Klidne dej tech smajliku treba pet. Zjevne nevis, ze pokud ma Nuff pekny misto na protilehly, tak zmizi behem par minut, kdy pujdou do prodeje propadly rezervace.

     • Kombinator12.5.2019 14:13reagovat

      Jasně a z ničeho nic se na stadionu objeví opravdový fanoušek, který nechodil kvůli tomu, že neměl fajn místečko. SmíchSmích

      • petr13712.5.2019 14:35reagovat

       Neobjevi se na stadionu, ale na Nuffove peknym mistecku.

      • pubi12.5.2019 14:47reagovat

       Booom!

    • bobo12.5.2019 15:20reagovat

     Petr má pravdu...jestli mi dokážeš sehnat tři permice vedle sebe na protilehlý v dolní části tak na půlce a cca 6. řada, ať je to pod střechou a u topení, tak máš u mě večerní útratu v hospodě Smích

   • Nuff12.5.2019 13:08reagovat

    Přesně jsem čekal, že se ozveš ty pravej fanoušku. Nikdo netvrdí, že nebudu fandit, finančně podporovat tenhle bordel ale určitě ne.

    • petr13712.5.2019 13:17reagovat

     No super, jak pisu, permici uz neprodluzuj. Na zapasy koukej v tv a muzes sem u toho psat, jak je vsechno hrozny.

   • captain_obvious12.5.2019 13:47reagovat

    Péťa Sluníčko is in the house!

   • Sergej_Stokurev12.5.2019 14:13reagovat

    Třeba nějaká rodina s dětmi. Smích

 • Dilema

  salamandr12.5.2019 11:26reagovat

  Slavii nemám rád, je to odvěký rival, Plzeň nesnáším. Proto je volba jednoduchá.Neutrální

  • artaxerxes12.5.2019 11:39reagovat

   Normálně bych titul řaději pro Slavii, ale fakt nechci vidět titul slavící Slavii po zápase s námi.

   • Lobrock12.5.2019 11:45reagovat

    V souboji komanč vs korupčník přeju korupčníkovi. Přežil jsem je v LM loni, přežiju to zas. Stejně si zas všechny zisky stáhne Veolia a nakupovat budou jen hráče po skončení smlouvy.

    • johnny112.5.2019 11:54reagovat

     Luftjardovi a komančovi ani náhodou.

  • captain_obvious12.5.2019 12:35reagovat

   Tyhle filozofický úvahy ”pokud bych si musel vybírat”, co tady jsou každý víkend, mě dostávají.

   Nikdo tě nenutí si vybírat. Úplně v klidu můžeš stejně jako většina fanoušků Sparty nepřát titul nikomu, mít tedy konec ligy na párku a věnovat se důležitějším věcem v životě.

  • Dynamo12.5.2019 13:32reagovat

   Z bláta do louže. Zápas nesledovat a je klid

 • Nadstavby, podstavby atd.

  dominik2712.5.2019 8:27reagovat

  Musím říct, že hned první ročník Dušan:Svoboda ligy mi nepřijde úplně povedený. Tři kola před koncem už se v horní polovině tabulky bojuje snad jen mezi Slavií a Plzní, přičemž jim teď budou stát v cestě kluby, kterým nejde nejde o nic. Trošku mi to připomíná situaci z formule 1, když se vám v rámci boje o vítězství v závodě pletou do cesty jezdci, které už jste předjeli o kolo.

   

  Předpokládám, že Sparta teď dá šanci nějakým hráčům širšího kádru, třeba i někomu z mládeže, takže těžko říct, co od ní očekávat. Ta prostřední skupina mi přijde úplně nesmyslná, speciálně to taktizování kolem umístění v základní části, kdy se řešilo, zda pro klub není výhodnější skončit sedmý, než aby hrál skupinu o titul.

   

  Co se týká skupiny o záchranu, tak tam už se dlouho ví, že sestoupí Dukla, opět klub, který se tam jen plete. Co se týká baráže, tak mám trochu obavu, aby se pak nezjistilo, že sice do ligy postupují tři druholigové kluby, ale vyhovující podmínky má tak akorát jeden. Vlastně ani nevím, co by se dělo, kdyby baráž vyhrál klub, který ligu vůbec hrát nemůže, co by se s tím dělalo, kdo by šel nahoru místo něj... Teď to teda vypadá, že taková situace nehrozí, ale nechci domýšlet, co by se dělo, kdyby do baráže šly Vlašim s Chrudimí třeba...

  • johnny112.5.2019 8:47reagovat

   Mě osobně to nebaví stejně tak jako nudná formule jedna.

   Je fascinující jak se ten náš slavný majitel

   umí obklopit takovými lidmi jako jsou jakýsi Svoboda-kamarád z dětství, Big Brother Kotalík, který nepozná ofsajd nebo Čupr, kterého to nebaví.

   Jediné plus teď vidím v tom, že dá možná Horňák šanci klukům ze širšího kádru.

  • Schyzo12.5.2019 9:50reagovat

   Tak jsi nejspíše pozorně nečetl článek ohledně nadstavby. Psali tam mimo jiné, ze pokud postupující nebude moct nebo chtít postoupit, spadá toto právo postupu na celek, který se umístil za nim atd atd.

  • Sergej_Stokurev12.5.2019 9:55reagovat

   Zápasy o ničem jsou na konci ligy vždycky. S nadstavbou i bez ní. A takovej ten legrační sebeklam, že když spolu budou hrát kluby ze špice víckrát, tak bude naše Pralesliga kvalitnější, tomu už snad nevěří, ani redakce ČT Soros Sport.

  • captain_obvious12.5.2019 10:44reagovat

   A co s tím má společného Svoboda nebo nadstavba? Smích Jediný důvod, proč už je zajímavý jen souboj Plzně se Slavií je ten, že Sparta hrála celej podzim kulervoucí bídu, jinak to mohlo být napínavé do posledního kola.

    

   Buďme rádi aspoň za souboj o titul, na Slovensku měl Slovan víceméně jistý titul už po skončení základní části.

  • waaw12.5.2019 11:00reagovat

   Jednou z moznosti je s podporou sponzoru rozdelovat mezi kluby poradny balik penez v zavislosti na konecnem umisteni, ktere by je motivovaly do posledni chvile urvat vic prostredku do rozpoctu. Neco jako system evropskych poharu

  • atraps212.5.2019 11:03reagovat

   Volovina na naše poměry naprosto zbytečná.Co zbytečná přímo nabádající k neregulernosti.Při zachování bodů ze základní části bylo dopředu jasné že ve hře o titul budou ve hře maximálně tři kluby a ostatní si mohou vybírat.Proti komu budou bojovat a co vypustí si mohou vybrat protože sestup jim nehrozí a na čelo body nemají.Prostřední část kde jsou 4.kluby je doslova výsměch všemu.Ti co chtějí hrát o pohár musí z minima získat maximum bez ohledu na případná zranění,únavu a jak to je s kartama nevím.Proti nim nastoupí mančaft který se mohl v klidu připravovat,šetřit síly i zranění.A o té skupině o záchranu se nemá cenu ani bavit.Poslední si tam v pohodě může dělat co chce a koho se pokusí porazit nebo ne.Za mne jednoznačně debilní vnucení systému který se na naše podmínky nehodí,

   • Sergej_Stokurev12.5.2019 12:08reagovat

    Celá nadstavba je blbost. KOnkrétně letos to přineslo leda to, že Tepličáci prodaly domácí zápas s Bolehlaví a ještě si vsadili.

    • TBCH1112.5.2019 15:18reagovat

     Máš důkaz, nebo víš klasicky hovno?

  • artaxerxes12.5.2019 11:26reagovat

   Nesouhlasím s tebou.

   1) Já chápu, že zrovna u nás je nastavba o ničem, ale je to dáno tím, že jsme měli daleko na Plzeň a náskok na Jablonec

    

   2) Souboj Slavie s Plzní, pokud dnes nevyhraje Slavia bude napínavý až do konce

    

   3) Zápasy o EL by byly zajímavé, kdyby je Teplice nevypustily.

    

   4) Zápasy o udržení: Ano Dukla sestupuje, ale kdo bude v baráži je otázka. Vypadalo to na Opavu a ta teď vypadá v pohodě, naopak asi nejfotbalovější Bohemka tam může klidně spadnout.

    

   5) Do 30. kola se bojovalo, aby se člověk dostal do té nejlepší skupiny, každý bod byl důležitý.

  • Tashunka Witko12.5.2019 11:45reagovat

   Zapomínáš, že prvotním důvodem bylo zvýšit počet zápasů a přiblížit se evropským top soutěžím, kde se hraje cca 36-38 ligových zápasů.

   Z tohoto pohledu je nadstavba v podstatě ideálním řešením bez ohledu na to, že ji vymyslel jeden z největších novodobých škůdců Sparty (zejména zrušením béčka nás neskutečně poškodil).

   Stejná situace, že není o co hrát, nastává v podstatě i v klasickcýh soutěžích (letos např. boj o titulv Itálii, Francii, Španělsku).

   Navíc jsou tam pořád ve hře boje o poháry a sestupy a předpoklad, že když se utkají víckrát nejlepší týmy mezi sebou, že to bude i lepší a vyrovnanější zápas, resp. náročnější, je také v podstatě správný.

   Jinak pro tvou info - to, jak budou postupovat týmy v případě, že někdo nesplní licenční podmínky, je pevně stanoven a někde jsem ho už i četl (mám pocit, že na IDnes nebo DS ?).

    

   Za to, že Sparta je letos opět trapná a jako vycholný cíl si v zimě stanovila vydolovat 3. místo (krom výhry v pohárů, kde utrpěla ostudný debakl), soutěžní systém nemůže.

    

   Že by Sparta využila těch 3 zápasů a dala šanci některým mladším hráčům, tomu moc nevěřím vhledem k tomu, že ji trenuje Horňák, který ukázal, že je to v podstatě jen horší varianta Ščasného a doufám, že na podzim ze Sparty vyletí, jako jeho druh z minulosti Zdenda Svoboda. Oba jsem měl rád jako hráče, ale vždy zůstanou v paměti také jako nemastné neslané trenerské nuly, které dokázaly akorát potopit béčko.

    

   Po tom včerejším hnusu musím konstatovat, že problém je Sparta, její vedení, pseudotreneři i hráči, ne nadstavba !

  • Nuff12.5.2019 15:13reagovat

   Me hlavně přijde z pohledu sesivancu jako nevýhoda, přestože vyhráli základní část, začínat první zápas nadstavby v Libe. Třetí Sparta má první tři zápasy doma...

   • Lobrock12.5.2019 15:18reagovat

    Sparta má doma první dva zápasy, nikoliv tři, a nevidím zadnou nevýhodu začínat venku. Z posledních 4 zápasů hrajou zas 3 doma...

 • Horňák

  Shrekson12.5.2019 8:13reagovat

  Naznačil že v Plzni dáme šanci hráčům co nehrají. Když dneska Plzeň náhodou porazí Slavii, kdo je proti aby jsme hráli v béčkové sestavě v Plzni?

  • Pharaoh12.5.2019 10:56reagovat

   Tak nějak o tom pochybuju. Horňák hraje o svoji reputaci a o budoucí laso. Výhra v Plzni by mu dala hodně kreditu.

 • Jilek

  waaw12.5.2019 0:50reagovat

  Podle vseho jedeme Jilka

  • doni12.5.2019 1:39reagovat

   Já mám zas informace, že nic není jistého

   Jedná se s Jílkem, Gulou, Haškem a El Maestrem

   A vypadá to, že by mohl vyhrát Gula

   • johnny112.5.2019 6:45reagovat

    yes

   • Tazmen12.5.2019 9:52reagovat

    Nevím jak pod El maestrem, ale pod ostatními by si Kanga už nezahrál.

    • kilovolt12.5.2019 10:16reagovat

     Vy jste tím Kangou úplně posedlí. Jestli bude někdo lepší at se Kanga pošle pryč. Zatím to tak není

    • ajosek12.5.2019 10:16reagovat

     Takže chci El Mastra

    • artaxerxes12.5.2019 11:32reagovat

     Já tady na obranu Kangy napsal včera několik vláken, ale jde o to, že pokud se nebude hodit trenérovi do systému, tak ať ho prodají. Já s tím problém mít nebudu.

     Já mám problém s tím, že je trestán za pitchoviny a vyhozován ještě než přijde nový trenér.

      

     Pokud ten nový trenér přijde, že s ním nechce pracovat, tak ať ho prodají.

   • waaw12.5.2019 11:12reagovat

    Jilek se hlavne musi rozhodnout, zda chce byt respektovany trener a pak musi zapomenout na Olomouc. Udelem spickovych treneru je, ze se stehuji. Nebo muze az do duchodu tocit Olomouc, Prerov a Litovel

 • Staněk

  Buritos1412.5.2019 0:19reagovat

  Sleduje tu někdo víc Budějovice? Jak on tam chytá? Je v něm nějakej budoucí potenciál?

  • 1_8_9_312.5.2019 1:39reagovat

   Mně se spíš zamlouvá Bačkovský ve Vlašimi. To by mohla být budoucnost.

  • pubi12.5.2019 2:24reagovat

   Z těch tří, čtyř zápasů, co jsem ho viděl, mě nepřesvědčil vůbec. Čekal jsem víc. Hodně nejistej při centrech.

 • Top gear x analogie s Kangou

  artaxerxes11.5.2019 23:50reagovat

  Jerremy Clarkson udeřil produkčního Tymona.

  BBC Jerremyho vyhodila, defakto tím zabila slepici snášející zlatá vejce.

   

  Je krásné mít pro všechny stejná pravidla, ale může to vést k tomu, že ti výjimeční budou chodit někam jinam.

  • Pippo Kozaghi11.5.2019 23:51reagovat

   Tak zase žádný hráč není větší než klub, je teda pravda, že důvod suspendace, který jsem slyšel já, mi přijde docela směšný, ale kdo ví...

   • artaxerxes12.5.2019 0:04reagovat

    souhlasím - Ale jde mi o to, že pokud je někdo nejlepší střelec i nejlpeší nahrávač, tak bych čekal trochu pochopení pro extravaganci.

     

     

  • ouki11.5.2019 23:58reagovat

   Pokud výjimeční nadělají více škody než užitku, tak ať jsou. A přirovnání s JC je úplně mimo mísu.

   • Pippo Kozaghi11.5.2019 23:59reagovat

    Tak Kanga i JC udělali rozhodně více užitku.

    • ouki12.5.2019 0:06reagovat

     Já skutečně nevidím do chodu kabiny. Ale je pravdou, že jeden hráč opravdu dokáže zničit a rozložit celý tým. Jak se říká: Jedna muchomůrka dokáže zničit celou smaženici. Může hráčům znechutit tréninky, zničit radost ze hry, donutit hráče věnovat se více jiným věcem (hádky, hlídání věcí atd...) než samotnému výkonu.

      

     Znám to z vlastní zkušenosti, kdy jeden náš (výkonnostně lepší) hráč nám dokázal ničit celé florbalové mužstvo, mnoho lidí včetně mě zvažovalo kvůli němu z týmu odejít apod. Nakonec se to vyřešilo jeho vyloučením z týmu, ale trvalo to opravdu dlouho (snad i více než dva roky).

      

     Tzn. skutečně nemůžeme soudit, zda nadělal více užitku nebo škod. Lidem, kteří jsou dění v týmu blíže si myslí, že dělá více škod. Případně použili suspendaci jako výchovný akt, aby to pak bylo lepší než nyní.

   • artaxerxes12.5.2019 0:14reagovat

    není - v rámci pravidel jeho potrestání bylo u JC 100% správné a así i u Kangy.

     

    Vyhození JC zabili svůj pořad

    Potrestáním Kangy oslabili Spartu dnes.

    ---

    A co nechápu:

    Kanga je nejlepší na hřišti

    Je nejlepší střelec, je nejlépe přihrávající hráč

    Není alibista ani sobec.

    Pracuje dobře na tréninku.

     

    Co chcete od něj víc?

    • trakip12.5.2019 8:10reagovat

     Aby nebyl špatným vzorem v chováni pro ostatní.

     Třeba pro ty mladší.

      

     • tatkaradicka12.5.2019 9:03reagovat

      a krevety bys třeba nechtěl?

       

     • artaxerxes12.5.2019 10:39reagovat

      Takže ti vadí jeho korálky?

      Proboha Zlatan na mladých zkoušel karate, ale vždy svému týmu ohromně pomohl.

      Vím, že když končil v Ajaxu, tak kabina měla mohutnou oslavu, že ho už neuvidí.

    • tatkaradicka12.5.2019 9:05reagovat

     Přesně tak, v týmu jsou zabijáci jako Zahustel nebo Civic a stejně budeme hledat vši na Kangovi.

     Kéž by Kanga odešel a s novým týmem hned postoupil do LM, ty ksichty zdejších kangobijců by stály za to :P

     • Funin12.5.2019 9:22reagovat

      tak ja doufám, že nový trenér dokáže Kangu ještě lépe využít ve prospěch hry Sparty a bude dobře.

 • Sýkora

  1_8_9_311.5.2019 23:15reagovat

  Co říkáte na dnešní výkon sešívaného Sýkory?

  • Sylk11.5.2019 23:17reagovat

   Kdyby se proti sobě postavili s Frýdek, tak budou mít oba pocit, že se dívají do zrcadla.

  • DJDriver11.5.2019 23:20reagovat

   Zbytečna premotivovanost

  • Bunda11.5.2019 23:21reagovat

   Sýkora nic moc, ale on má neustále zdravotní problémy, málo trénuje..

   • trinact12.5.2019 0:55reagovat

    Produkuje hudbu.

 • Kanga

  Pippo Kozaghi11.5.2019 23:04reagovat

  Oficiální důvod suspendace neznám, nevím, co ten kodex znamená, ale nemá to nic společného s Josefem Šuralem.

  • Tazmen11.5.2019 23:35reagovat

   Jako třeba minulý víkend během utkání s Baníkem. V něm se coby střídající hráč úplně vykašlal na rozcvičku, v závěru utkání se přímo na hřišti poštěkal s Adamem Hložkem, následně ostentativně zazdil tradiční děkovačku s fanoušky.

   • Pippo Kozaghi11.5.2019 23:40reagovat

    Děkovačka nikoho, kromě asi 200 lidí, nikoho nezajímá, díky bohu ani klub.

   • Sergej_Stokurev11.5.2019 23:41reagovat

    Konečně vedení našlo odvahu tu rádobyhvězdu zpacifikovat.

    • Tyrrael12.5.2019 7:22reagovat

     Škoda, že jim to nejde i s některými fans...

 • ...

  Sergej_Stokurev11.5.2019 22:46reagovat

  Dobrá práce. Vůbec jsem o vítězství nepochyboval. KValitní týmový výkon, kde se nikdo neflákal.

  Příjemným bonusem je fakt, že gól vstřelil Costa s asisntencí Frýdka, což znamená, že stramabotům zhořknul šoulet na talíři. Jsem spokojen.

  • waaw11.5.2019 23:22reagovat

   Kazdy mame o kvalite asi jinou predstavu. Ty treba povazujes zrejme za kvalitni i svuj prispevek

  • Enkoff12.5.2019 10:48reagovat

   Vždyť ten fotbal byl děsnej!? Stačilo aby se někdo ukopnul a bylo vymalováno. Druhá půle úplná hrůza

69432 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha