Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • První gól Sáček

  taborita24.11.2019 8:33reagovat

  Myslím, že každý rozumný fanoušek si po níže uvedeném rozboru (když to neviděl přímo na stadionu)

  https://twitter.com/Bielsista4/status/1197990246337728512

   

  snadno udělá obrázek, kde stál Sáček a jak daleko od protihráče v době ztráty míče a že ho pak na poslední fotografii, kdy Dynamo zakončuje není vůbec vidět...(Kanga alespoň vyklusává, když už nic)

   

  Ale abych uzavřel za sebe téma Sáček - mě dřív nevadil, byl mladý, perspektivní, měl chvilky, kdy se na něj hezky koukalo.

  Nyní je za mě spolu s Frýdek nejvíce protěžovaným ”Průmerným” hráčem, kterému v kolonce statistiky přibývají jen čísla u počtu zápasů.

  Ano dokáže hezky vyvést míč, ale v 99% to nemá pro tým žádný finální efekt. A bohužel nyní nemá návyky ani předpoklady na krajního beka...

  • tatkaradicka24.11.2019 8:58reagovat

   Sáček byl vždycky přinejlepším těžkej průměr. Velký očekávání splnil tak jednou za sedm zápasů.

  • johnny124.11.2019 9:06reagovat

   Tahleta dvojka je bůhví proč, nepřetržitě v základu, Sáček má parádní dribling, projde přes celé hřiště, aby téměř vždy situaci v předfinále nebo ve finále zazdil.

   Navíc potom chybí v obraně, kde to také není z jeho strany bůhvíjaké. Ve vápně je strašně neohrabaný (gól prdelí) a teď navíc začal uhýbat ve zdi, takže ta zeď tam vlastně nemusí být.

   O Frýdkovi bylo napsáno hodně, za mě to fotbalista není a už vůbec ne do Sparty.

   Ovšem Jílek je tam bude cpát asi pořád, bohužel hrajeme zápas co zápas o devíti hráčích a podle toho to taky tak vypadá.

   Je neuvěřitelné jací průměráci můžou dnes ve Spartě hrát.

  • majtin24.11.2019 9:52reagovat

   Tak to pardon, ale to sis nevzal z toho rozboru zrovna to nejpodstatnější a ani sis z něho neudělal správný závěr. Sáček se v první chvíli Kayovi nabízel, ale když šel míč na druhou stranu, tak se připravoval k náběhu do ofenzivy, ostatně jak to mají moderní beci za úkol. Teď jsem si to zkontroloval na záznamu a ihned po ztrátě přepnul zpátky, je hned za okrajem té Bielsistovi fotky. Mršič na něj udělal tak 4 metry (zvětšil o 4 metry rozdíl,který mezi nimi byl), ale jak psal včera Dominik, je třeba vidět, jakým směrem se pohyboval před ztrátou. Ještě bych podotknul, že když se Sáček vracel k vápnu, doplnil obranu na poměr sil 6 na 3, z našich tam byli už i Mandjeck, Kanga, Trávník. K celé situaci je třeba poznamenat, že Mršič je hodně rychlý a udělal to tak, jak se má - ihned sprintem vyrazil.

   Btw Frýdek ti tam nechybí (stejná úloha jak Sáček) ? Sorry, ale házet tenhle gól na Sáčka, to už je ”účelová kampaň” Úsměv.

   • Lobrock24.11.2019 10:09reagovat

    Taky bych zrovna Sáčka vinil u tohole gólu mezi posledníma...

    • trinact24.11.2019 11:41reagovat

     Dost mi přijde, že v tomhle vlákně probíhá debata slepých kreténů. Sáček? Vina na prvním gólu gólu? Absolutně nulová!

     • Sendi24.11.2019 13:34reagovat

      samozřejmě!

     • Tomáš Vápeník24.11.2019 14:49reagovat

      Podpis.

  • bielsista24.11.2019 10:15reagovat

   Hele, na prvním gólu se podepsalo několik hráčů, ale Sáčka bych mezi ně neřadil. Jako pravý bek stál dobře, musel dělat šířku hřiště a nabídku. V tuhle chvíli byl blíže Kanga a ten měl toho hráče sledovat a vracet se.

    

   Spíš podle mě stojí za úvahu, proč hraje Sáček ortodoxního pravého obránce, když jim není. Mně by dávalo větší smysl, kdyby se, třeba konkrétně při rozehrávce, držel více středu, čímž by pomohl Spartě vytvořit uprostřed početní přečíslení a usnadnit rozehrávku.U kraje by se v takovém případě mohl pohybovat Vindheim.

    

   Celkově nechápu to schéma při rozehrávce. Od Kangy člověk sprinty zpátky fakt čekat nemůže a když se pohybuje v tomto postavení, tak se s případnou ztrátou a následným brejkem musí počítat. Sparta dostává po rozehrávce hodně branek, to není náhoda a jde to často za trenérem, protože to nebývají jen individuální chyby, ale systémové, které se zároveň opakují.

  • majtin24.11.2019 10:36reagovat

   Koukám na to asi po stopátý - Lischka dává přihrávku z první na GM a ten už v tý době to má hrozně složitý, přemejšlím nad nejlepší variantou a napadá mě jen hašení požáru ve formě odkopu naslepo na soupeřovu půlku, ale to by se nám divákům nelíbilo, by se pískalo. A nebo zaseknout míč směrem doprostřed a zkusit pas na pravou stranu či malou domů, ale už tam by šel do velkýho rizika, protože tam na Lischku startoval 3. hráč ČB.

  • waaw24.11.2019 11:03reagovat

   Je to tu pretrasany uz ponekolikaty. Levyho beka hraje Frydek, ktery ortodoxni bek neni, pravyho hraje Sacek, ktery bek neni uz vubec.

   Na beky jsme privedli Hanouska a Vindheima a jak se zda, bud to bylo spatne oko naseho skautingu, nebo s nima trener nepracuje spravne. Pritom kvalita na stranach je naprosto zasadni pro predchozi uspechy Plzne i dnesni Slavie

   • Sendi24.11.2019 13:34reagovat

    Frýdek je ortodoxní bek, opakovaně přeučovaný na jiné pozice. Vindheim na beku zatím nehraje, kvůli aklimatizaci a stabilitě v obraně...

    • waaw24.11.2019 14:01reagovat

     Nechci vyvolavat diskuzi o vyznamu slova ortodoxní m.j.: tradicni, spravny, presny, pravoverny.

     U Frydka se mi zda tvrzeni, ze neni ortodoxni levy bek spravne, nebot nekolik sezon se na beku vubec neobjevil, takze ujednotit se na tom, co je jeho spravna pozice je vec nazoru. Je pravda, ze na beku kdysi zacinal a je to pozice, kde jeho pomer pozitivni prinos pro muzstvo/ negativni vliv je asi nejvyhodnejsi. Otazka je, zda dostatecny

     • kilovolt24.11.2019 14:26reagovat

      souhlasím se Sendim. Frydek je bek. už mockrát se ukázalo že nikde jinde v podstatě hrát nemůže!!!!

      to by měla být taky jedna z vlastností trenéra (ne-li hlavní) - rozpoznat, kde je který hráč vzhledem ke svým schopnostem nejplatnější!

      • waaw24.11.2019 17:47reagovat

       Frydek neni bek. Jen na beku se jeho negativa nejmene projevi

  • dominik2724.11.2019 12:46reagovat

   Rozumný fanoušek si taky jistě všimne, že Mršič nemusel měnit směr, jen mu stačilo zrychlit, navíc je potřeba říct, že on je ve sprintu fakt rychlý. Dokonce bych řekl, že ze svého postavení měl na celou situaci lepší výhled, což mu také usnadní rychlejší reakci. Sáček přece jenom byl v pohybu spíš směrem dopředu a výrazně dál, musel se trochu otočit, což logicky nějaký čas sebere. A nakonec nevím, proč by opravdu on musel doběhnout hráče, kterého měl jako na dlani Kanga. Po ztrátě míče to přece nemá být závod o to, kdo bude první ve vlastní šestnáctce, spíš je potřeba dobíhat tak, aby soupeř neměl volného hráče pro zakončení. Porovnávat, kdo z nich aspoň vyklusával, mi přijde nesmyslné, protože výsledkem je nepokrytý hráč, který přihrával před odkrytou bránu.

    

   Co se týká vyvážení míče, tak si spíš kladu otázku, jestli není trochu chyba i ve spoluhráčích, když to Sáček nemá komu dát. Nicméně nesouhlasím, že to nemá žádný finální efekt. Sáček je podle statistik Fortuna:ligy třetím nejfaulovanějším hráčem. Vzhledem k tomu, že mezi obránci v tomto ohledu vůbec nemá konkurenci, předpokládám, že velkou porci faulů nasbíral právě při vyvážení.

    

   Co se týká předpokladů na post krajního obránce, tak Tomáš Rosický naprosto přesně pojmenoval, že Sáček je na tom postu určitě hodně zajímavý a vede si tam dobře, jen se nedostává tolik k centrování. Na druhou stranu se nabízí otázka, když si to srovnáme třeba s Coufalem nebo Holíkem, kteří centrují častěji, z kolika jejich centrů nakonec doopravdy padne gól. Řekl bych, a určitě nejsem sám, že význam centrů v současném fotbale se spíš přeceňuje. Já bych se přikláněl k tomu, aby na tom postu hráli spíš borci jako Sáček, který mimochodem vyhrává překvapivě hodně soubojů a rozhodně nehoří směrem dozadu tak, jak se tady píše. Statisticky v této disciplíně dokonce vyčnívá. Rozhodně mi tam pasuje víc než třeba Vindheim, z něhož může být velmi zajímavé křídlo, v pohárech by se případně mohl jako křídlo vyloženě hodit na brejky.

   • honza-spartan-praha524.11.2019 13:25reagovat

    Naprostej souhlas... sacek je na beku zajimavej, ale nesmi pred nim hrat hlozek, ten naopak hodne pomaha frydkovi.

   • Lukáš Mareček24.11.2019 13:30reagovat

    Je to tak, Sáček má jedny z nejlepších def. čísel v lize. Podobně dobrý byl ale i ve středu zálohy. Vyčnívá v kličkách, málo kdo má dobrý dribling, jako on. Sáček rozhodně není naše slabina.

     

    Co ho ale dlouhodobě sráží a to i když byl ve středu je kreativita. Neumí tolik tvořit šance, není to hráč typu Dočkala, který dostane balón přesně někomu k zakončení. Sám se ke střele nedostane, nevypracuje si ji. Teď v obraně je to taky vidět, v podstatě od něj nehrozí přímé nebezpečí. Což není nutně špatně, jenom se s tím musí víc počítat.

     

    Pro mě vždycky Sáček byl fotbalovější šestka. Jeho skill set je zajímavej, ale nikdo ho ještě nedokázal naplno využít.

    • Lukáš Mareček24.11.2019 13:34reagovat

     Když už jsme u toho RB, tak přestup Vindheima je zatím velký zklamání.

      

     Původně přišel jako posila na beka a počítalo se s ním jako s jedničkou. Zranil se, tak byl back-up Zahustel, ale u něj nevíme, zda vůbec má na to hrát druhou ligu. A tak přišlo nouzové řešení Sáček.

      

     Nyní je Vindheim zdravej a stejně nedokázal Sáčka ze sestavy dostat. Vindheim je posila za €1,3m v nejlepších letech, a nedostane z týmu hráče, kterej původně bek není.

      

     Možná je to jen reakce na absenci křídel, kam máme minimum použitelných hráčů a supluje se tím propad Karlssona, který měl být klíčový hráč.

      

     Doufám, že přijde posila na křídlo a Vindheim se posune opět na beka. A Sáčka zpět do středu zálohy.

     • kilovolt24.11.2019 14:21reagovat

      Zahustel není bek. nikdy nebyl a nebude!!!!!!

 • První gól ČB

  majtin23.11.2019 21:50reagovat

  Nevím jestli se to tu řešilo, ale první gól samozřejmě velká chyba Mandjecka. Ale ten míč dostal od Lišáka do dost nevýhodné pozice, i mírně do špeku, ale hlavně: Kanga v okamžiku Mandjeckovi ztráty je cca na půlce, Mršič od něho asi tak 6 metrů směrem k vlastní bráně. Během chvíle je Mršič před Kangou a v okamžiku, kdy Mršič přebírá přihrávku v přečíslení 3:2 je před ním cca 8 metrů. Při Kangově rychlosti mohl gólu lehce předejít.

  • dominik2723.11.2019 22:05reagovat

   Trochu se to tady naťuklo, když byl za ten gól částečně obviněn Sáček, který podle mě na vině nebyl, protože v téhle situaci Sparta praktikuje jiné varianty rozestavení. Tady zjevně první, kdo měl zezadu atakovat Mršiče, byl Kanga, který se na to prostě vybodl. Nicméně čím víc si ten duel přehrávám v hlavě, tím spíš si říkám, že to byl fakt zápas blbec. Budějovice využily sebemenších chyb Sparty opravdu dokonale, domácím budiž přičteno ke cti, že třikrát dokázali zareagovat na nepříznivý vývoj. Na to, jak se říká, že je ten tým psychicky rozbitý, mě docela překvapilo, že se z toho vytřískal aspoň bod.

   • hombre23.11.2019 22:30reagovat

    Já zrovna Sáčka nemusím, ale vinit ho z tohoto gólů je fakt nesmysl, byl hodně vysoko, ale to se po něm chce. Jasná chyba Mandjecka a pak Kanga bránil alá Dočkal. Vyprdl se na to.

    Já ho mám hodně rád, ale v poslední době Kanga nehraje dobře, ale i tak vyčnívá nad ostatní... Sere mně jeho simulování a zbytečně se rozčiluje, musí hrát víc pro tým.

   • majtin23.11.2019 22:52reagovat

    Tak Bielsista to rozebral: https://twitter.com/Bielsista4/status/1197990246337728512

    Bych řekl,že Sáček je v tom nevinně. A souhlasím, na jednu stranu zápas blbec, ale prostě takhle velké chyby dělat nemůžeme.

  • kilovolt23.11.2019 22:06reagovat

   no nevím - podle mně nemůžou vždycky všichni běžet za míčem! tak to hrajou malé děti

   • dominik2723.11.2019 22:19reagovat

    A malé děti také dělají kličky do dvou nebo tří hráčů soupeře. V ten moment je to opravdu tak 90 % neúspěchu, protože taky se zapomíná na to, že Kanga třeba v ten moment není od soupeře tak daleko, ovšem on je rozdíl i v tom, jestli se rozebíháš směrem, v jakém zrovna stojíš, nebo jestli se ještě musíš třeba otočit. To je na takové ztrátě míče nejhorší, že tvoji spoluhráči se musí bleskově otočit a ztratí tak důležité setiny...

    • kilovolt23.11.2019 22:22reagovat

     no - když už o tom mluvíme, já jsem ”konzerva” - samozřejmě nevím, jak se hráči jevili na tréninku, ale dřív bylo pravidlo, že hráče po zranění tam nedáš hned od začátku, ale postupně - 20 min, 30min, poločas.......s tím Mandjeckem to asi Jílek uspěchal. i když samozřejmě kecy trenéra Budějovic, že jim to pomohlo jsou nesmysl

     • victorlima24.11.2019 3:59reagovat

      Nemyslím, že to Jílek se zařazením Mandjecka nějak uspěchal. Kdyby neztratil ten balón před prvním gólem, tak se jeho výkon bude hodnotit zcela jinak. Někteří jiní hráči ztratí takový míč 3x za zápas a vše je v pohodě, že pane Frýdek? Mandjeck ten svůj post zastal mnohem lépe než Krejčí v Jablonci a rozhodně nebyl tou hlavní příčinou naší ztráty. Hrozný výkon podal již tradičně Kozák a taky Vindheim. Málo byl v záloze cítit Trávník (již také tradičně) a rovněž můj oblíbenec Kanga sehrál lepší zápasy. Vinit ho však, že se nevrátil při prvním gólu, je trochu přes čáru. Vždyť pořád slýcháme od našeho lodivoda, že Kangu vzadu vidět nechce, že má být podhrot. Nemyslím si, že to je jeho ideální post. Nicméně mi připadá divné, že podhrot by měl pracovat ve vlastním vápně nebo jeho blízkosti. V útočné fázi bychom si měli vzít vzor ze Slavie. Při útočení dva stopeři za půlicím kruhem směrem k bráně soupeře a zbytek se pohybuje (pochopitelně mimo Koláře) ve vápně soupeře nebo jeho blízkosti. Při ztrátě míče jsou neuvěřitelně rychle zpátky a nedělají tak zoufalé chyby viz. Kaya. Při obranné fázi skvěle zmenšují hřiště. Soupeř nemá prostor na kombinaci a musí nakopávat míče za obranu, kde je však připravený brankář či rychlí obránci.

    • majtin23.11.2019 22:41reagovat

     Jasně, oba vyklusávali - oba do strany a trochu šikmo - Kanga směrem k bráně soupeře, Mršič naopak. Ale stejně si myslím, že cca 14-15m, které Mršič udělal na Kangu je zu viel.

   • majtin23.11.2019 22:38reagovat

    Tomu moc nerozumím,jak to souvisí s mým příspěvkem.

  • Johny1423.11.2019 22:48reagovat

   Bylo to docela absurdní, jak pouze vyklusával. Nestale se to poprvé a docela by mě zajímal poměr branek, která Kanga zařídil a zavinil. Myslím, že tam nebude velký rozdíl.

   • kilovolt23.11.2019 23:19reagovat

    docela by mně zajímalo jak se dá objektivně zhodnotit, kdo má jaký podíl na inkasované brance

  • jaan24.11.2019 11:33reagovat

   Kanga tou dobou ještě v letadle, nejhorší výkon.

 • No

  ap241223.11.2019 21:00reagovat

  příští zápas v Příbrami, pak doma s MB a končíme na Baníku!Tak to teda nijak perspektivně nevypadá, aby jsme se nepropadli ještě níž...Zoufalství

  • dominik2723.11.2019 21:43reagovat

   To se samozřejmě může stát. Chce to získat tak 6-7 bodů a může se přezimovat na třetí příčce, což až tak nereálné není.

    

   I když to samozřejmě není úplně dobré, tak pořád platí, že Sparta neprohrála šest kol v řadě. A stojí za zmínku, že jak Teplice, tak Dynamo třeba remízu se Spartou vyloženě slavily, speciálně v Budějovicích se musejí dost divit, co jim stačilo na remízu 3:3.

   • ap241223.11.2019 22:42reagovat

    To jsi dost velkej optimista, já čekám 2 body!

 • Sparta podala protest

  kilovolt23.11.2019 20:26reagovat

  a navrhuje vyřadit Marka z listiny rozhodčích.

   

  no nevím jestli tohle nějak pomůže.

  • Bunda23.11.2019 20:34reagovat

   Přijde další rozhodčí

  • Schyzo23.11.2019 20:34reagovat

   Dá se o tom někde něco přečíst nebo to mas z první ruky?

   • kilovolt23.11.2019 20:40reagovat

    zápis z utkání

    • youthforce23.11.2019 20:44reagovat

     a mas odkaz? nevim kde to najit. diky

     • kilovolt23.11.2019 20:44reagovat

      is.fotbal.cz

      • acs1923.11.2019 21:35reagovat

       Nikde to nemůžu najít..

      • youthforce23.11.2019 21:57reagovat

       Diky, taky to nikde nevidim...slepec

    • majtin23.11.2019 21:38reagovat

     Btw, odkdy se o vyřazení rozhodčího žádá v zápise o utkání ?

     • acs1923.11.2019 22:20reagovat

      Taky o tom nic nevím.

     • kilovolt23.11.2019 22:56reagovat

      no právě proto mi to přijde jako hloupost

  • ap241223.11.2019 21:01reagovat

   K ničemu to vůbec nebude....

  • majtin23.11.2019 21:33reagovat

   NIKDE jsem si nevšiml, že by se někdo zabýval situací v čase 38:45, kdy obránce blokoval Trávníka šlapákem a vůbec nezasáhl míč, jen Michalovu nohu. Nesmyslně nařízenej roh. Jasná penalta. Ani to neřešili.

   Nastavení prvního poločasu o 3 minuty, když jen VAR zabral přesně 5 a nařízená penalta a tahanice kolem ní zabraly 2 minuty.

   Penalta před koncem na Kozáka - jasná.

   Nastavení 2. půle - 2 minuty řešil VAR, další čas zabralo zdržování Drobného a udělení ŽK a za obojí přidal 9s.

   Všechno jsou to docela jasné situace.

   (V rámci objektivity, někde v úvodu druhé půle tam Sáček možná škrtl útočníkovi o nohu, záběry to neprokázali, Marek to taky neřešil.)

    

   • acs1923.11.2019 21:36reagovat

    už to koluje po twitteru, snad na to dojde i na zasedání komise

 • Nestačí

  schol123.11.2019 19:30reagovat

  vyhodit jen Kotalíka , změn je potřeba víc. Také v samotném kádru mužstva by měli být tací, kteří budou schopni hrát o titul a ne ztrácet po 17. kole na prvního 19 bodů.

  • Bunda23.11.2019 19:30reagovat

   Kde je vzít?

   • Tomáš Vápeník23.11.2019 20:12reagovat

    A nekrást.

 • Fun facts

  SuperFrankie23.11.2019 19:10reagovat

  - Slavia dostala za sedmnáct kol stejně branek jako my v 17. kole

  - Sparta dostala už popáté v sezoně v zápase tři a více branek, z toho potřetí to bylo doma (Sigma, Derby, Dynamo)

  - Budějkám stačily na tři góly tři střely v zápase

   

  Klidně přidejte další

   

  #progres #seda_si_to

 • V Olomouci veselo.

  Lobrock23.11.2019 18:09reagovat

  Hráč Olomouce nahrává do brejku, dva hráči běží sami na branku a černá svině najednou nepochopitelně píská a vrací se k faulu Slavie, kterej byl několik vteřin před tím. Tvrdík má rozhodčí hodně dobře pořešený.

  • vitamin23.11.2019 19:42reagovat

   Akorát pískal dávno předtím ale co už.

   • Tyrrael24.11.2019 9:10reagovat

    Rozkaz zněl jasně, nesmí projít.

  • Phil Taylor23.11.2019 20:01reagovat

   To je jako legendární hvizd rozhodčího v Jihlavě, když šel Harba sám na kasu...Sešith už nahradil zcela prádelníky..

 • Už tu byl plzeňák skvarda,

  Lobrock23.11.2019 17:01reagovat

  aby nám sdělil, jak nám včerejší zápas zase ošéfoval Krula?

  • Tyrrael23.11.2019 17:58reagovat

   Zatím jen vitamin slavia

  • Skvarda23.11.2019 19:19reagovat

   Tobě ta Plzeň musí bydlet v hlavě, ObrokuSmutek Ale jo, na vysoké jsem odtamtud měl holku.

   Každopádně i ona byla chytřejší než tySmích

    

    

   • Lobrock23.11.2019 20:44reagovat

    Hlavně Plzeň visí v hlavě tobě...stačí si přečíst historii tvých příspěvků, škvardo.

    • Skvarda23.11.2019 21:15reagovat

     Ty vole, že napíšu, že adorace Plavšičovo simulací je trapná v souvislosti s hejty na Petrželu nebo že Vrba je lepší trenér než jakejkoliv náš za poslední dekádu je plzeňáctví?

     Jsem se dovedu podívat realitě to očí a přiznat si že vyjma jedný Lavičkovo sezóny se díváme na prdel nejen Plzni, ale teď už u Slavii.

     A až v Plzni dojdou prachy, což bez pohárů nastat musí, zaujme jejich místo Liberec nebo M.Boleslav a týpci jako ty si najdou jako zdroj zla je. Jen aby si nemuseli přiznat, že VSJBČ.

 • žádný zahraniční trenery

  jareoslav23.11.2019 16:14reagovat

  Chce to zpět plukovníka Radu a nebo jak říká Sivok Hořejše, dát jim možnost výběru hráčů a bude to šlapat. Jinak ty opory Stramy, který tu ještě zbyli zavinily včerejší porážku. Jinak se budem točit stále v kruhu. Minimum zahraničních hráčů, jinak kabina opět v průseru jak říká Costa.

  Jinak po včerejším výkonu sparty se mi opět zhoršily žaludeční vředy.

  • majtin23.11.2019 16:31reagovat

   Hořejše ? Kdybychom včera nevyrobili 2 zcela nevynucené chyby a jednu skoro nevynucenou (první gól, nějaký presink tam byl, ale nic neřešitelného), tak Budějice nevystřelily na bránu...

   • jaan24.11.2019 11:38reagovat

    No a pravě na tom založí trenéři soupeře taktiku na kterou má sice pan Jílek školy, ale neumí použít.

  • schol123.11.2019 16:32reagovat

   Jakou porážku??? Už to přestaň brát!!!

  • kilovolt23.11.2019 18:21reagovat

   kdo je Hořejš?

 • Liberec

  hombre23.11.2019 15:36reagovat

  Tak jsem viděl první půlku a Liberec dominuje a vede 3:0, zde zesměšňovaný Malinský má už 3 asistence a Musa zase zavěsil Smích.

  Ono stačí běhat,rvát se za svůj tým, nebýt línej na udělání něčeho navíc a mít dobrého trenéra Smích...

  A my tu máme hráče, kteří by ani ligu nehráli, nebo se tu obhajují nějakou statistikou.....

  • Reed23.11.2019 15:45reagovat

   Nic proti tomu druhýmu odstavci,s tím souhlas.Ale Malinský je tu zesměšňovanej naprosto po právu.

73717 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha