Po jakých nominacích?
Pokud tam nebude faktor ”Jirka Bílek se dovolal” tak to vypadá dobře. Rouček bru pouští , píská jen to co nejde nepísknout. Žlutí velmi málo. Naopak Čínu píská karetník šikšai. Pokud tak nebude nějakej pokyn tak v cirkusu se bude žlutit mnohem víc
Vsadim se o co chces, ze Roucek se znicehonic bude vymykat ze svyho prumeru a rozda tak 4 az 5 zlutych, z toho 3 pro nas...
Ano. To je docela možné. Ostatně za chvíli uvidíme jestli se z běžného karetníka šikšaje stane nekaretník. To leccos napoví. Zaměřme se na Douděru a Holeše
Odpověď na tvoji první otázku již tedy známe. Xixaovi žluté karty zřejmě Tvrdík zabavil hned při příjezdu do cirkusu.
Teď můžeme zatím jen spekulovat, co vymyslí Rouček v podvečer. Za sebe neočekávám nějakou smršť žlutých karet, to by bylo příliš okaté. Očekávám třeba jen tři, ale zato zatraceně dobře zacílené. Například Birmančević, Krejčí, Kuchta. Prostě rozklad kostry mužstva. A dost se s ohledem na personální obsazení bojím intervencí VAR, nebude-li průběh utkání jednoznačný.
Jinak ke Slovácku. Já bych nechal sedět Birmu a Kuchtiče. Místo Birmy Šulo, na druhé straně Karabec. Na 9 Tuci a kdyby to nešlo tak Victor. Ale ten je taky pod hrozbou. Pokud se Jirka Bílek dovolá, tak na derby půjde Béčko. 9 hráčů v obrožení je masakr
Jen pro srovnání. Naposled nám tam dal šikšai 8 žlutých. Ty hovada jsou schopny nám na derby posadit skoro celé mužstvo včetně golmana. Toto se opakovať tak nás to může stát titul
Ja s tim teda naprosto uprimne pocitam. Minimalne Birma a Kuchta jsou jasni. Olie nema ani nahodou na zaklad a Birma nejlepsi hrac ligy, jedina nadeje pro cinu ze Birma a Kuchtic na derby nebudou.
Ja s tim teda naproszo uprimne pocitam. Minimalne Birma a Kucjta jsou jasni. Olie nema ani nahodou na zaklad a Birma nejlepsi hrac ligy, jedina nadeje pro cinu ze Birma a Kuchtic na derby nebudou.
Je nekde slusnej kurz na karty se Slovackem? Uz dlouho nesazim, ale tady bych neco klidne zkusil, jedina moznost ciny nas zastavit v derby😀
Je nekde slusnej kurz na karty se Slovackem? Uz dlouho nesazim, ale tady bych neco klidne zkusil, jedina moznost ciny nas zastavit v derby😀
aktuálně ve Spartě 60 zápasů - 3branky - 16 asistencí
jeden bod mu schází, aby dorovnal Sáčka , ten ovšem na statistiku 3-16 potřeboval 201 zápasů
Laci má 52 zápasů a 2+10
Kaan je neskutecnej kauf. Jeho videni hry je zdaleka nejlepsi v lize, pro zpusob hry Sparty nepostradatelnej hrac.
Kaan je neskutecnej kauf. Jeho videni hry je zdaleka nejlepsi v lize, pro zpusob hry Sparty nepostradatelnej hrac.
Kairinen je hráč, který svojí hrou nejvýrazněji zvednul Spartu. Odstavení letitého Sáčko-Pavelkovského marasmu byl začátek všeho. Pozice uprostřed hřiště je prostě v současném fotbale ta nejdůležitější.
Zároveň IMO jediný hráč áčka, který je aktuálně na hřišti nenahraditelný.
Kairinen je nejlepší záložník v naší lize. Myslí mu to, má parádní centry, bez něj bychom na tom byli mnohem hůř.
Dívali jste se někdo na B proti Žižkovu? Koho byste vzali do letní přípravy s áčkem? Za mě se jeví solidně Mokrovics a Šiler s Uhrinčatem.
Tihle tři a Ševinský, možná Rus.
Proti Žižkovu.
Asi Vydru, za mě nejlepší na place. Silný na míči, v soubojích a nádherné pásy přes půl hřiště. Ale zbytečné skluzy....
Ševčík byl vidět, ale spíše v zahazování šancí. Na něm je vidět flustrace a zmar. Je určitě šikovný, ale v hlavě to má špatně nastavené.
Dále se mi líbil Mokrovics, šikovné a rychlé křídlo, bude mít teprve 18 let, ale musí zesílit a začít hrát víc souboje.
Pak už asi nikdo, možna Penxa na levého beka, ale musel by hodně přidat...
Začíná to být hra kočky s myší.
Atmosféra je fantastická, kolik nás tam je? 5 000? Super 👍.
Kompletní výkon v topu.
Ale co stojí za zmínku je, že dneska velmi dobře zahráli hráči, kteří byly delší dobu úplně mimo formu - Sadílek, Ryneš a Wiesner.
Mel by se min Kuchta s Birmou vykartovat, at mame s kym hrat derby v nadstavbe...tech karet se bojim
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18695 lidí.