Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vitík

  Chabix5.5.2021 21:19reagovat

  Nechci říkat jako Tashunka Witko, že je Vitík nejlepší stoper. Protože dvojka Hancko - Štetina fungovala velmi dobře. Pak je tu Krejčí mladší, který byl v zápasech, kdy hrál na stoperu, fantastický. Velmi solidně to zahraje i Pavelka. Vitík občas chybu udělá, ale zlepšuje se, což jde vidět i na statistikách, kdy je v soubojích už lepší než Čelůstka. Je solidně rychlý, má vysokou postavu, výborný výskok a v dorostu dokazoval, že má skvělou útočnou hlavu. Po přípravě, kdy si může ještě zlepšit fitness a zesílit, tak může být ještě lepší. Už dnes ukazuje, že má velmi konstruktivní rozehrávku. Hra pod presingem půjde s věkem. Já bych ho neodepsal po tomhle zápase. Do dvou let to může být nejlepší český stoper. A už tu příští sezónu může odehrát na velmi vysoké úrovni.

  • rabac5.5.2021 21:25reagovat

   Může to tak být, ale čekat až se někdo vykope a zesílí je na tomto postu při ambicích na čelo tabulky nemožné. Potřebuje hrát ale ne pravidelně a postupně se vykopat. Jinak ho určitě nikdo neodepisuje ale stavět to na něm zatím nejde a bohužel je to vidět již déle. Stejné je to i u Karabce,ale tam jeho nasazování je vyvážené a určitě pro jeho další rozvoj je to plus

  • Kratos5.5.2021 21:38reagovat

   Vedle Vitíka musí být nějaký dobrý stoper vedle, kterého může růst, dobrý krajní bek a i kvalita ve středu zálohy. Při zranění Krejčího ml. nikdo takový není. A vedle něj vyhořelej Ćelůstka. K čemu nám je zkušený stoper, když ty zkušenosti nejsou nijak vidět.

  • kilovolt5.5.2021 21:41reagovat

   prý souboje, čísla.........dneska v podstatě ani v souboji nebyl, protože se tam motal jak nudle v bandě

  • Sheva5.5.2021 21:42reagovat

   Vitík byl dneska naprosto otřesnej

   • Kratos5.5.2021 21:45reagovat

    jako většina hráčů co vylezla na hřiště. Pár kluků zahrálo podprůměrně, ale jinak to byl otřes.

   • hombre5.5.2021 21:54reagovat

    Souhlas, ale takových tam bylo další 5-6...

    A příšerný Juliš....

 • obrana

  rabac5.5.2021 20:23reagovat

  Jak přišli silnější soupeři tak je vidět strašná naše defenziva . Již před dnešním začátkem muselo být jasné , že dvojice Wiesner-Vitík bude hořet, jeden ještě na takové zápasy nemá a již několik kol by mu slušela lavička a druhý neumí bránit a celou svoji karieru to ukazuje a nemůže najednou efektivně bránit proti Slavii a tohle jde za TR,bohužel. Dostat do obrany kvalitu to by měl být jasný úkol pro posílení a bude to moc těžké takové hráče sehnat a hlavně zaplatit. Na závěr je mi jedno kolik je komu let, ale měla by platit ukázaná platí takže trochu objektivity a ukázat i na chyby mladíků stejně jako starších hráčů.

  • Hynek5.5.2021 20:27reagovat

   Souhlas.

   Je fajn,že Vitík při svém věku pravidelně hraje, ale jde přes něj dost gólů.

   Wiesner je spíš záložník.

   Klasický pravý bek nám chybí.

   • kilovolt5.5.2021 20:38reagovat

    Vitík. ano - takový hráč má hrát pravidelně...........15min na konci za rozhodnutého stavu

  • majtin5.5.2021 20:33reagovat

   Zima není lepší než Vitík a došel se Slavijí do ČF EL. Chyby se stanou, ti hráči by ale hlavně měli hrát se zkušenějšíma , který je podržej a ne, že oni budou držet mužstvo. A taky velký problém je v kolektivním bránění.

   • rabac5.5.2021 20:40reagovat

    Zima je lepší, ale za dva roky to může být opačně, ale Sparta nemůže čekat až se Vitík vykope protože pak půjde ven, žádný spoluhráč na stoperu nemůže napravit chyby a nedostatky svého spoluhráče dlouhodoběji, je zde zavedené , že za vše může Celůstka, ano je v poklesu formy,takže hrát o čelo ligy s osmnáctiletým mladíkem na stoperu nejde a jsme v situaci, že nemáme nikoho za něj a to je průser

    • kilovolt5.5.2021 20:53reagovat

     máme Lischku, Plechatého, Hancka, Pavelku

     • rabac5.5.2021 20:56reagovat

      Za Hancka nalevo není náhrada ale Pavelka by to mohl hrát s Čelůstkou ale v dnešní situaci nemáme nikoho jiného na šestku, další jmenovaní v současné době na to nemají převážně psychicky.

      • kilovolt5.5.2021 21:08reagovat

       Hancko dorppstřed, Hanousek nalevo......horší by to nebylo. a to jsem ještě zapomněl na Zahustela.

       • rabac5.5.2021 21:19reagovat

        Ano, Hanousek by to odbránil lépe, ale tudy cesta nevede a Zahustel bohužel potřebuje přestoupit a zkusit restard, ve Spartě se oddělal a příčin je hodně.

       • rabac5.5.2021 21:19reagovat

        Ano, Hanousek by to odbránil lépe, ale tudy cesta nevede a Zahustel bohužel potřebuje přestoupit a zkusit restard, ve Spartě se oddělal a příčin je hodně.

  • pubi5.5.2021 20:43reagovat

   Neřikam, že Čelůstka je lepší než Vitík. Ani naopak, oba jsou prostě hrozný. Ale za mě by měli hrát Čelůstka s Hanckem, protože ti dva se prostě o sebe nemůžou opřít, nemaj v sobě oporu, nepomůžou si. Oba slušný souboje, oba strašný s míčem. Vzít si Hancko na dva, tři zápasy na sebe rozehravku a Čelůstka vedle něj jen odtrká souboje, tak věřím, že se do toho zas dostane a začne si postupně věřit. Teď je zkrátka v hajzlu. A Vitík - Čelda, to je prostě čekání na smrt.

  • Tashunka Witko5.5.2021 20:45reagovat

   Vitík je z obránců jasně nejlepší a takového neohrabaného kiksaře Čelůstku předčí o parník ve všech směrech. Vrba musí najít odvahu, a Čelůstku odstavit, protože vedle něj nemá Vitík šanci růst. Pokud se chce Sparta zvednout, musí zvládnout v první řadě rozehrávku a vybřednout z holomajznické nakopávané. K tomu potřebuje dobré stopery.

   Ideální dvojice do budoucnosti je Vitík - Drsoň Krejčí. Ti by v lize pod dobrým vedením neměli konkurenci.

   • rabac5.5.2021 20:51reagovat

    Za dva roky možná ale pak oba odejdou a začneme znova a Slávii se nepřiblížíme ani o metr. Sparta potřebuje kvalitu ihned už se točíme v kruhu moc a moc let.Souhlasím Hancko na stopera klidně s Čelůstkou a k tomu si určitě dost zahraje Vitík a postupně poroste. Za mladého Krejčího není náhrada na šestce i když máš pravdu,že na stoperu je lepší.

    • kilovolt5.5.2021 20:53reagovat

     to není kruh........to je spirála...........a klesá

  • artaxerxes5.5.2021 21:00reagovat

   Tady bych to úplně neházel na Rosického. Byl vedením, trenérem Kotalem i Vackem z isportu několikrát zdůrazňováno, že Sparta chce hrát 3-5-2, ale těžko vinit Rosického, že ve chvíli, kdy Kotal byl nemasný neslaný, že se rozhodl pro nejlepšího trenéra na trhu Pavla Vrbu, který preferuje 4-obráncový systém.

    

   Windheim, Wiesner, ale i Sáček to na wingbacku slušně odehrají, ale ve čtyřobráncovém systému se projeví jejich nedostatky v bránění.

   Podobně je to i nalevo, kde Wingbacka zvládne dobře Polidar, Krejčí st., Hancko, ale beka zvládne jen Hancko.

    

   Tohle je důsledek změny koncepce, nikoliv špatných přestupů. A proč jsme za Slavii o takový parník je, že neustále koncepci měníme - alias slavné točení v kruhu.

    

   Já věřím (doufám), že tentokrát Vrba (jak ho stále nemám rád) dostane prostor dostatečný a neobjeví se nějaký lumen, který ho vyhodí, když třeba nedáme druhý flek.

   • rabac5.5.2021 21:13reagovat

    Naprostý souhlas, ale nemůžeme na kraj obrany přivádět typy Vindheim ale opravdu toho kdo zvládne základ - obranu. Ve Vrbu věřím, ale pozor není tolik peněz a čeká se na prodej-Hložek, jasně je deklarováno snížit náklady na hráče a dostat se z hrozných čísel

 • Trávník

  Amphicyoni5.5.2021 20:19reagovat

  Kdo by potřeboval pořádný dělo je Trávník. Po každém tragickém zápase úsměv od ucha k uchu a povídání se soupeři (Trabzonspor, Jablonec, derby...). Ale gól tu nedal za dva roky jedinej... Vztek

  • Hynek5.5.2021 20:23reagovat

   Trávník už asi tuší, že půjde.

   Toho bych neřešil.

  • acs195.5.2021 20:30reagovat

   Nevypadal nějak vysmaty, bavil se s Holesem, se kterym hral za jablka. Chapu, ze to fanousky muze nastvat, ale je to bezny i za hranicema.

  • artaxerxes5.5.2021 21:04reagovat

   zrovna dneska jsem si říkal, že kdyby tu nebyl Bořek, tak on by vykvetl.

   Byl to jen zlomek hry (15 minut), ale bylo vidět jak tam distribuoval míče a fungoval jako zasunutý tvůrce hry.

   On rozhodně není špatný hráč, ale ve Spartě toho předvedl strašně málo.

 • nechápu jednu věc

  kilovolt5.5.2021 19:54reagovat

  i v době kdy Sparta dominovala a Slavie byla v problémech a třeba i na sestup, tak na derby se motivovala a leckdy nás dokázali i porazit.

  tohle je bída, zoufalství, rezignace. a trenér to taky nikam neposouvá

  • Casper Hejter5.5.2021 19:56reagovat

   Slavia šla do každýho derby namotivovaná a šla se o to porvat, my jdeme do derby hlavně se moc neunavit, nedostat 5 a pokecat s kámošema.

   • johnny15.5.2021 19:59reagovat

    Všiml jsem si, že tam kecali vysmátej Juliš s vysmátým Trpišovským zvláštní...

    • Hynek5.5.2021 20:25reagovat

     Juliš se šel omluvit za ten skluz.

     A že se ho spokojený Trpiš na něco zeptá asi Julda neovlivní.

   • hombre5.5.2021 20:27reagovat

    Tak když je některým hráčům Sparta u prdele, tak se nediv, že hrají tak, aby si nezapotili triko Neutrální.

    Slávia když prohrála, tak klečela před svými fanoušky za odpuštění....

    • Hynek5.5.2021 20:35reagovat

     A kdo nemakal?

     Slávia je prostě bohužel pro nás nad naše síly.

      

    • petr1375.5.2021 20:53reagovat

     Kdo hral, aby si nezapotil triko? Klidne nadavaj a kritizuj, ale nelzi.

  • Brian Pricke5.5.2021 19:56reagovat

   Amen, bratře.

  • majtin5.5.2021 20:07reagovat

   Je to proto, protože tady zvýšená motivace ,nabuzení nestačí. Ani kdyby hrál mladej Láďa tak by to nejspíš nepomohlo. A to proto, že proti týmu, který má hru založenou na pohybu v rychlosti a dobré organizaci tohle nestačí, tím si akorát koleduješ o karty, potažmo vyloučení. My je tenkrát přehrávali fotbalovostí, takže když se namotivovali a šli do nás, byl problém. Tím proti současné Slavii uspět nelze, její největší silou není fotbalovost, resp. není to podstatný rozdíl mezi nimi a námi.

 • Tady rakev nestačí

  Brian Pricke5.5.2021 19:48reagovat

  Neexistuje na světě jediné derby (tzn. zápas, ve kterém se mažou veškeré rozdíly), kde by jeden tým tak dlouhodobě dominoval nad druhým, prostě neexistuje.

   

  A proto všichni: TRJČ, TRJČ.

  • acs195.5.2021 20:07reagovat

   Rosa na to prostě nemá, přestupy nula nic, kádr nedostatečný nebo spíš podprůměrný, nedivil bych se, kdyby do toho řízl DK.

 • To co tam teď

  johnny15.5.2021 19:13reagovat

  předvedli Heča s Čelůstkou to je divizní kopaná.

 • Já nevim

  wasek2611@centrum.cz5.5.2021 19:12reagovat

  Výkon je dobrej. Jen prostě slávie dává šance my ne. Ona je vyzrála a věří si, my ne.

   

  Já nemám moc co vytknout. Krom nějakých taktických chyb a zakončení.

   

  Kdybychom dali první goly zase my a ne sešívky, tak bychom drželi déle dobrý výsledek a nakonec bychom se stejně sesypali.

   

   

  • wasek2611@centrum.cz5.5.2021 19:14reagovat

   Je smutný, že Slavie je o 3 třídy jinde. To snad ani nejde, abychom náhodou Slavii někdy porazili.

  • johnny15.5.2021 19:19reagovat

   Bohužel na kdyby se nehraje.

  • Lobrock5.5.2021 19:37reagovat

   Byla to paráda, není co vytknout. Přesně takhle to vidí určitě i Rosa. A proto: Rosický, demisi!

   • johnny15.5.2021 19:49reagovat

    Musím říct, že pod tímhle tím bych být podepsanej nechtěl, velice dobře mluví ve studiu Němeček a jak říká, vidí to tak všichni bývalí hráči se kterýma se vídá.

 • současná Spart = groteska

  kilovolt5.5.2021 19:12reagovat

  nic víc se k tomu říct nedá

 • Derby

  kopyto5.5.2021 19:05reagovat

  Buďme v klidu, výsledek naprosto neodpovídá dění na hřišti. Máme kvalitní, běhavý, nadějný kádr, budovaný lidma s jasnou vizí a kdyby se fotbal posuzoval jinak a nezohledňovala se defenziva a proměňování šancí, nýbrž pouze jejich tvorba, tak by to klidně mohlo být 3:3. Jo a hanba lidem kteří tohle správné sluníčkové vnímání nesdílejí, ti jsou tou skutečnou škodnou našemu výbornému klubu a nejsou to praví fanoušci!!!

  • petr1375.5.2021 19:11reagovat

   Pravej fanousek predevsim furt nebuli, nepomlouva svuj klub a nevelebi nejvetsiho rivala, notabene kdyz se jedna o cinsky slatance.

   • spartan15.5.2021 19:16reagovat

    To vypadá, že ty budeš jedinej pravej fanoušek.

    Aspoň jeden komu se ta hra z naší strany líbí.

    Gratukuju odborníku.

    • petr1375.5.2021 19:23reagovat

     Mne se nelibi, ale jinak plati, co jsem napsal.

   • Ferry5.5.2021 19:25reagovat

    Souhlas,Petře.Bohužel,tady je to samej divák a žádnej fanoušek.

    A fanoušek musí být tak trochu fanatik,jinak se stává pouhým divákem.

    • petr1375.5.2021 19:35reagovat

     Uprimne, je to tady mnohem horsi nez vykony Sparty. Chodim sem uz jen obcas z nostalgie.

   • kopyto5.5.2021 19:28reagovat

    Přesně tak, pravý fanoušek si koupí bez řečí permici a k ní rovnou i pásku přes oči a roubík, aby neviděl ten diametrální, galaktický rozdíl ve fungování a směřování obou klubů a aby se k němu nedejbože nevyjadřoval. Holt smůla, ale nevadí, jedeme dál. Příště to se stejnými lidmi na stejných místech už určitě vyjde!!!

    • petr1375.5.2021 19:32reagovat

     Tyhle sracky pises ty.

    • johnny15.5.2021 19:44reagovat

     Já si to myslím také, že bez kritiky to prostě nejde. Já vím, že Rosickejm je nějakej fanoušek u prdele, ale když vidím tu hrůzu, co hrajeme, tak mi to nedá, abych to nenapsal. Takže ano budu se dál vyjadřovat ať se to někomu líbí nebo ne...

  • kanonMates885.5.2021 19:16reagovat

   Hlavně na druhou stranu tady někdo snad čekal, že by náš zdecimovaný tým mohl hrát se Slavií v top formě za 50 let vyrovnaný zápas? Slavie vystřídá reprezentanty z lavičky a my do útoku kluka z béčka co nikdy nehrál ligu... No to jaký je dnes rozdíl v kádru jsme si těch šancí opravdu vypracovali docela dost.

   • Masovec5.5.2021 19:39reagovat

    Tohle asi presne popisuje soucastnou situaci. Kdyz tam souper posilal ty tri sasky, vybavilo se mi stridani Guardioly proti PSG vcera. Sparta je bohuzel navic porad polamana...

 • Roh

  M4rtin5.5.2021 19:05reagovat

  Ty naše rohy na krátko jsou také k nepochopení

  • Pavel005.5.2021 19:06reagovat

   To je vždy šílené, nechápu proč hrajem v 90% tohle..

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha