Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Láďa simulant

  kopejtko21.4.2016 12:05reagovat

  Úsměv https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/769336-k-smichu-k-placi-nejsem-z-toho-moudrej-ale-stydet-by-se-mel-i-lafata-rika-vizek-k-divocine-na-dukle.html#hp-sez

 • LukyACS21.4.2016 10:57reagovat

  Podzim

  1. poločas venku 1-6-1

  1. poločas doma 6-1-1

  inkasovaný první gól 7x

  vstřelený první gól 8x

   

  Jaro

  1. poločas venku 0-2-3

  1. poločas doma 1-1-2

  inkasovaný první gól 7x

  vstřelený první gól 2x

   

  celkem

  1. poločasy venku 1-8-4

  1. poločasy doma 7-2-3

  první inkasovaná branka 14x

  první vstřelená branka 10x

   

  Během sezony jsme museli už 14x dotahovat soupeře, takhle špatné vstupy do zápasů snad nikdy nepamatuju. TO i to Haškovo ”soupeř nás zaskočil bojovností” bylo zlaté.

  • kapacitos21.4.2016 11:01reagovat

   Tak většina těch gólů bylo ze standartek, kde chyběl dobrý hlavičkář, který ho si tu ty nechtěl Úsměv

 • Hm

  captain_obvious21.4.2016 10:52reagovat

  Bývalý mezinárodní rozhodčí, který si, světe div se, nepřál být jmenován, mj. prohlásil, že ruka obránce nebyla od těla. Nemám čas hledat ten přenos a nějak to zkoumat, ale ještě ze včerejška jsem měl dojem, že měl tu ruku od těla v úhlu tak 30 °. To jako není od těla? Jediný hráč, kterého si pamatuju, že přirozeně nosil ruce i při chůzi v úhlu 30 ° k tělu byl Kamil Vacek, který z neznámých důvodů chodil, jako kdyby měl pod pažema melouny. Úsměv

  • Hm

   experto21.4.2016 10:57reagovat

   byl to prostě ranař

 • Jiráček

  artaxerxes21.4.2016 10:35reagovat

  Myslím si, že v době, kdy přišel do Sparty, tak asi 1,5 roku před tím hrál minimálně, nebyl sehraný a přišel po přípravě. Určitě trvá nějakou dobu, než se dostane do formy, sehraje. Ale už v zimní přípravě byl dle mého postaven na vedlejší kolej.

  Na jaře i vinou zranění toho moc neodehrál, ale obávám se, že ikdyby byl zdravý, tak šanci dostane jen v případě brutální marodky.

   

  Jiráček mi připomněl příchod Vacka k nám z Bielefeldu - V podstatě 1 rok se buď léčil nebo nabíral fyzičku. Od druhé sezóny se začal prosazovat v A-týmu a později z něj se stal klíčový hráč a byl za velké peníze prodán do Chieva Verona.

  Myslím, že stojí za to být trochu trpělivý a dát i Jiráčkovi čas na to, aby se dostal do formy. Věřím tomu, že v příští sezóně může navázat na výkony z Plzně.

   

  • Jiráček

   Capo21.4.2016 10:43reagovat

   Jiráčka určitě nezatracovat. Už i na podzim měl v pár zápasech dobrý výkony. V zimní pauze holt prohrál s Váchou a Marečkem boj o místo v sestavě a na jaře ho trápila zranění, takže hrál minimálně. Každopádně jako konkurence do zálohy je ideální a když bude zdravý, tak o jeho platnosti není pochyb. Nikde neni napsáno, že se v nové sezoně nechytne do základu on, Vácha je taky často zraněnej, Frýdek zase samá karta, šance pak dříve nebo později přijde.

 • Neústálý zmiňování únavy

  Capo21.4.2016 9:44reagovat

  Fakt už mě to štve, jak neustále připomíná Ščasný, jak nás je málo, že už melou z posledního. Má samozřejmě pravdu, ale proč tedy nezapojí ty mladé, aby si ti nejvytíženější odfrkli? Na Slovácku, s Příbramí, na Bohemce a ani na Dukle by se podle mě nic zvláštního nestalo, kdyby 1-2 nějakej časovej úsek odkopali. Prostě to nechápu, máme nadupanej program, spoustu zraněných, ale hrajeme to ve 13 lidech. Teď s Plzní to samozřejmě musí zvládnout opět ta co nejzkušenější, unavená sestava, to je jasný, ale ať už fakt nepřipomíná, jak jsme unavení, když proto, aby to tak nebylo ani nezkouší nic dělat v zápasech, kde by to alespoň trochu zmírnit šlo. A podle mě je furt lepší poslat na hřiště třeba 100% motivovanýho Sáčka, než tam poslat Jiráčka, který po zranění nestihl ještě ani jeden trénink.

  • Neústálý zmiňování únavy

   pubi21.4.2016 9:48reagovat

   Tak zrovna nebýt Jiráčka, tak jsme včera prohráli. Pořád hrajeme o titul a bohužel v lize hrajeme v současnosti takovou sračku, že nebylo prakticky v žádném utkání v 70. minutě hotovo, aby se mohly nějaký síly pošetřit.

   • Neústálý zmiňování únavy

    Capo21.4.2016 10:10reagovat

    Neprohráli bysme, přinejhorším by to byla remíza, ale to je jedno. Jiráček se kromě tohohle momentu nijak výrazně do zápasu nezapsal a jsem přesvědčen, že by si třeba Sáček nevedl v poli hůř, naopak je velmi fotbalový, třeba by se mu taky nějaká akce povedla, to nikdo nezjistí, dokud trenér nenajde odvahu? Juliš by nejspíš taky pořád kopal v juniorce, nebo ještě hůř, už by byl za Šurala v Liberci, kdyby Paixao nevyhořel a navíc se ještě nezranil. Mně spíš jde o to, že úplně zbytečně byl na pravém halfbeku na Bohemce třeba Konate, který snad ani nebyl úplně 100% fit. Klidně tam mohl být Kadlec, nebo i Čapek a podle mě by se nic zvláštního nestalo a takovou chybu jako on by třeba ani neudělali. Samozřejmě máme nějaký užší kádr, ten je daný, ale když jsou takovéhle problémy se sestavou, tak já osobně bych alespoň ty, kteří už s Áčkem nějaký ten týden trénujou, nepřehlížel.

    • Neústálý zmiňování únavy

     LukyACS21.4.2016 10:16reagovat

     Z Juldy nám roste kvalitní hráč. Je super, jak vždycky přivedeme mraky hráčů a pak se ukáže, že je Juliš lepší než Paixao, že je Kadeř lepší než Pauschek, nakonec i Brabec je lepší než ti uvažovaní Frydrychové, Jabla a Benešové. A nakonec i ten Jiráček je zatim spíš fail, rád bych viděl třeba právě toho Sáčka, jak na tom je.

     • Neústálý zmiňování únavy

      kapacitos21.4.2016 10:22reagovat

      Ti uvažovaní jsou aspoň čistokrevní stopeři a dobří hlavičkáři, narozdíl třeba od Holka, proto je sem Zdenda chtěl..

     • Neústálý zmiňování únavy

      Capo21.4.2016 10:31reagovat

      Třeba Jiráček je podle mě dobrý fotbalista, ale u něj je to prostě klasika návratu z venku, kde rok pořádně nehrál. Strašně to bylo vidět už na podzim, i když měl i dobrý momenty. V zimě mu uškodil návrat Marce do zálohy a přišel o místo, odehrál jen pár minut a navíc se i zranil. Proto fakt nechápu, že i s takovouhle ”rozehraností”, umocněnou zraněním a bez jediného tréninku, stejně Ščasný ukáže radši na něj. To mi prostě hlava nebere. Proč pak ten Sáček vlastně v tom Áčku už měsíc je? Já se fakt těšim, až je pak bez pořádnýho startu postaví všechny na ráz v Jablonci.

  • Neústálý zmiňování únavy

   LukyACS21.4.2016 9:57reagovat

   S Villarrealem to samé, on i v té odvetě MOLu mohl pošetřit reprezentanty, co dorazili v noci. No a na Bohemce nemusel dávat Konaté, ale klidně Kadlece, který to s Libercem zvládnul, ty jeho 2 chyby nás v konečném zúčtování budou možná stát titul.

   A mně naopak teda přišlo, že závěr fyzicky nedala Dukla. My první půli nehráli nic a až od cca 70. minuty jsme začli hrát.

   • Neústálý zmiňování únavy

    pubi21.4.2016 10:05reagovat

    Tak tam už je to o fyzičce, kterou třeba máme lepší a v závěru se projeví fotbalová kvalita, když soupeř odpadne. Problém byl spíš v tom, jak říkal Bořek, že jim prostě ”nešly nohy”, což je něco trochu jinýho. Mají v tom těžkým programu prostě občas problém a rozjet do toho tempa. A to hlavně v první půli teda byla Dukla v pohybu, agresivitě, rychlosti jednoznačně o třídu lepší.

    • Neústálý zmiňování únavy

     Sendi21.4.2016 10:08reagovat

     jo, tohle bylo strašně vidět hlavně na Krejčím, ten to říkal, že měl těžký nohy jak kráva, to bychom se opakovali ale prostě ať chce nebo nechce, tak tam Ščasný musí posílat i další hráče, to akorát smrdí dalším zraněním...

    • Neústálý zmiňování únavy

     LukyACS21.4.2016 10:11reagovat

     Já to chápu, ale mně přijde, že s prvními poločasy máme problém celkově. Tuhle sezonu jsme venku po první půli vedli snad jenom na Baníku, kde nám navíc Pavlenka a daroval gól. Až ve druhých poločasech jsme začínali hrát. Bylo to tedy už na začátku sezony a i po zimní pauze.

   • Neústálý zmiňování únavy

    Capo21.4.2016 10:17reagovat

    S Villarrealem taky. Sice jsme se chytli a vypadalo to, že ještě snížíme. To člověk pak chápe, že nechtěl střídat, ale aspoň mezi 85. - 90. je tam fakt na chvilku poslat mohl. Že nevyrovnáme už bylo jasný a kdyby náhodou udělal nějakej mlaďoch chybu, tak už by bylo jedno jestli 2-4 nebo 2-5. Jako ten strach je pochopitelný, nechce jim zničit sebevědomí, ale jestli nemají v očích trenéra ani na 20 minut v naší lize, nebo 5 minut v EL, aby se je tam nebál poslat, tak je nám mládež prostě k ničemu.

    • Neústálý zmiňování únavy

     Sendi21.4.2016 10:18reagovat

     no a hlavně já si myslim, že všichni ti co teď s áčkem trénujou jsou morálně velice silní hráči, nemyslim, že by se z toho měli posrat, ani kdyby udělali nějakou chybu...

     • Neústálý zmiňování únavy

      kapacitos21.4.2016 10:30reagovat

      Jak to můžeš vědět? Kolikrát ti kluci hráli takhle důležité zápasy, že každá ztráta nebo chyba znamená konec nadějí na titul ”A” týmu..

      • Neústálý zmiňování únavy

       Sendi21.4.2016 10:35reagovat

       konec nadějí na titul znamenaly taky zásadní chyby chudáka zraněnýho Konatého žejo. To je přeci uplně jedno, tak jestli Ščasný riskuje nasazování polozraněnejch a polomrtvejch hráčů, tak to je uplně stejnej risk jako tam nasadit někoho z juniorky nebo dorostu to se na mě nezlob...

       • Neústálý zmiňování únavy

        kapacitos21.4.2016 10:44reagovat

        Tak já jenom reagoval na to, že by se z toho neposrali.. Jinak si myslím že i zraněný Konate je rychlejší než Kadlec, toho by tam ten ”Moskyt” proháněl u lajny ještě víc

        • Neústálý zmiňování únavy

         Sendi21.4.2016 10:47reagovat

         Kadlec je rychlej hráč, myslim, že by to zvládnul, určitě by nebyl horší než Konaté, kterej hrál se sebezapřenim...Že by se z toho neposrali je samozřejmě můj subjektivní názor z toho jak ty hráče znám...

         • Neústálý zmiňování únavy

          kapacitos21.4.2016 10:53reagovat

          Co jsem ho viděl v Liberci, tak moc rychlej nebyl, tak nevím jaký ve skutečnosti je, na juniorku nechodím

      • Neústálý zmiňování únavy

       Capo21.4.2016 10:37reagovat

       Hele to je všechno pravda, ale když už je situace taková jaká je, s Áčkem pár týdnů trénujou, základní 11 šlape vodu jako včera. Tak na co čekat? Jednou tu ligu stejně hrát začnou a my jsme potřebovali trochu rozložit síly. EL je pro ně samozřejmě ještě trochu jinde, ale neříkej mi, že by v 19 letech, ti nejlepší z naší mládeže nebo 21-letej junior, nezvládli odehrát ligovej zápas?

       • Neústálý zmiňování únavy

        kapacitos21.4.2016 10:49reagovat

        Hele všechno je to rozhodnutí trenéra, on je vidi na tréninku, on musí poznat jestli na to mají, on hraje o svoje dobře placený místečko, tak věřím že kdyby na to měli tak je tam dá. Jinak by o tom mělo rozhodovat i vedení a určit mu že tam má dát mladíky a ne fanoušci na fórech..

      • Neústálý zmiňování únavy

       LukyACS21.4.2016 10:48reagovat

       tak pokud by měli psychickou újmu z toho, že by Villarreal zvýšil na 2-5, tak ve spartě asi nemají co dělat. Ale já si myslím, že by se z nějaké chyby spíš poučili Úsměv

       • Neústálý zmiňování únavy

        kapacitos21.4.2016 10:58reagovat

        Tak hrálo se až do konce o remízu, tím i body do koeficientu a nějaký ”drobný” do kasy a na poslední 2-3 minuty to střídání nemá smysl. Už jenom to že ti kluci seděli na lavičce, musel pro ně být úžasný zážitek Úsměv

        • Neústálý zmiňování únavy

         Sendi21.4.2016 11:50reagovat

         v tomhle si ale protiřečíš, ne?!:) podle tvojí logiky je sezení na lavičce úžasný zážitek, ale naproti tomu dvě minuty na hřišti nemají smysl, to se navzájem docela popírá:)

  • Neústálý zmiňování únavy

   sk. sokolovo21.4.2016 10:39reagovat

   Ať jim Šibal naordinuje místo tréninku šlofíka. A únava bude fuč!

 • včera

  AlaMierda21.4.2016 9:43reagovat

  fotbal příšerný, připomělo mi to zápasy pod Lavičkou nebo Martinem Haškem venku. To byla stejná holomajzna, pomalá kombinace, bez nápadu, okaté nahrávky, šílené standartky. Dobře zahrál tak Juliš. K chybám rozhodčího ani netřeba se vyjadřovat, neuvěřitelné. Ruka Štětiny jasná, Lafata měl jít taky ven.

  • včera

   AlaMierda21.4.2016 9:48reagovat

   to co se dělo tady během zápasu a po zápase, kdy hodně z vás má pomalu radost z toho, že se prohrává a po zápase tu panuje pomalu smutek, to je stejná tragedie, jako byl náš včerejší výkon. Nechápu proč tu někteří fandíte Spartě, když jen čekáte na to, kdy se jí nebude dařit. Pak vám jde výborně hráče a trenéra urážet. Tyto stránky jsou již na úrovni ofica. Nějakou konstruktivní a objektivní kritiku je tu schopno napsat pouze pár lidí, zbytek je tragedie. Přitom když se tu pak někdo zeptá, co by mělo přijít za hráče, nebo trenéra. Tak pomalu nikdo není schopen nic napsat a když jo, tak jsou to třeba perly typu trenér Jílek, Martin Hašek apod..Fanděte Barcelone, Bayernu nebo jinému velkoklubu, a budete mít klid.

   • včera

    LukyACS21.4.2016 9:59reagovat

    Barcelona nevyhraje LM a možná ani titul, tam by klid nebyl :)

   • včera

    waaw21.4.2016 10:30reagovat

    Kdy uz pochopis, ze clovek ktary fandi Sparte muze taky napsat, ze se mu to nelibilo a ze si mysli, ze ten a ten hrac nebo trener dela neco spatne? Co je na tom divneho. Chces tu cist jen: Hosi nevadi, dekujeme, jsme s vami????

    • včera

     AlaMierda21.4.2016 10:36reagovat

     a co s tím má společného nadávání hráčům nebo trenérům? to mi vysvětli, jak jsem napsal konstruktivní a objektivní kritiku je tu schopnu napsat opravdu jen pár lidí. Zbytek jsou jen urážky a bezduché výkřiky, kdy dotyčný řekne A, ale už neumí říct B. A toho tu včera bylo jak šafránu.

     • včera

      AlaMierda21.4.2016 10:37reagovat

      myslím té objektivní kritiky tu bylo, jako šafránu

     • včera

      kapacitos21.4.2016 11:12reagovat

      Ono by bylo nejlepší, kdyby se fórum během zápasů vyplo a nemuset číst ty kydy tady i po vyhranem zápase Úsměv

 • Sudí

  Dynamo21.4.2016 8:54reagovat

  Ukazuje se jedna věc:

  Sudí jsou pod obrovským zákulisním tlakem a v zápasech kupí chybu za chybou. Nejdřív upřou Spartě regulérní vyrovnání Juliše, aby potom takto necitlivě foukli penaltu? Kocourek se lekl, že po sezoně v lize skončí? U neuznaného vyrovnání musel vidět, že šel balon od hráče Dukly, tudíž žádný ofsajd.

  Komise rozhodčích není nezávislá, jinak by se neděla takováto zvěrstva.

   

 • Kdybych byl Romanem Berbrem,

  nosoroh21.4.2016 8:26reagovat

  udělám to přesně takhle.

  V klíčovém momentě pomohu Plzni a potom, když už je o titulu rozhodnuto, nařídím pomoci Spartě tak, aby to bylo co nejokatější. Pokud možno v 95. minutě penaltou...

  Ano, už se to tu psalo, Maybe, Petula a další.

   

  IMHO by na tohle mělo zareagovat vedení Sparty. Přece jsou slepí, a vidí, jak tohle Spartě strašlivě škodí.

  • Kdybych byl Romanem Berbrem,

   Kombinator21.4.2016 9:08reagovat

   O tomhle by se dalo polemizovat, jestli nejseš paranoidní, ale tohle není poprvé, kdy se mediálně tlačí na Plzeň a najednou se stane nějakej šílenej hnůj písknutej pro nás a všichni se obrátí na nás.

   • Kdybych byl Romanem Berbrem,

    nosoroh21.4.2016 12:05reagovat

    ”To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!” (Woody Allen) Smích

  • Kdybych byl Romanem Berbrem,

   Spytihnef21.4.2016 9:34reagovat

   Pak až zas něco písknou Plzni, tak zase přiběhnete jak ty plzeňáci jsou úplný idioti a píšou někde na fóru jak chce jejich titul někdo pošpinit atd.

   Přitom píšete úplně to samé.

   • Kdybych byl Romanem Berbrem,

    nosoroh21.4.2016 11:43reagovat

    Nerozumím řeči vašeho kmene.

  • Kdybych byl Romanem Berbrem,

   ouissi21.4.2016 10:35reagovat

   Máš naprostou pravdu, Nosorože! Vždyť je to skoro dokonalá kopie loňského utkání proti Teplicím na Letné.

   Nebylo to 19. kolo, ale 21. Ve druhém poločase neuznaná Lafatova branka pro (neexistující) postavení mimo hru a Dočkalův pokutový kop v poslední minutě plus vyloučení Vachouška. Á propos - nebylo to NÁHODOU jedno z utkání, o kterých následně v letní přestávce hovořil rozhodčí Kovařík (který ho rozhodoval) jako o jednom z důvodů, proč se rozhodl promluvit a ukončit kariéru???

   Bylo to tehdy přesně týden po více než prapodivném vítězství podvodníků právě na Julisce, kde tehdy úřadoval pan rozhodčí Jílek. Jak kvalitně v tom utkání chytal brankář Rada, nebudu zmiňovat. Jisté je však to, že za stavu 1-1 si pan Jílek pro podvodníky vymyslel pokutový kop. Ale ouha! Vzápětí si Lžimberský vsítil vlastní branku a problém byl zpátky na světě. 2-2. Tak Jílek tlačil, tlačil a tlačil. Jenže nikdo z podvodníků nebyl schopen trefit domácí branku. Tak se v poslední minutě kopal proti Dukle pokutový kop ještě jeden. Pravda je, že domácí hráč ruku zcela u těla neměl, ale podvodník mu ji nastřelil z naprosté blízkosti. V následné známé ”žloutenkové karanténní” dohrávce podvodníci porazili v týdnu Slavii, zvýšili náskok v čele na pět bodů a bylo nezbytné rychle zavřít ústa veřejnosti, hlasitě kritizující tendenční Jílkovo řízení utkání na Dukle, a odvést její pozornost směrem k ”připískávání” Spartě.

   Je to teď úplně totéž. Už jen chybí, aby si po skončení sezóny, s dalším podvodníky získaným titulem, pan Kocourek taky ”nasypal popel na hlavu”, poodhalil veřejnosti kousek z toho, jak to pod Berbrem funguje, a ukončil kariéru. Jen se bojím, že na rozdíl od pana Kovaříka Kocourek na takovou reflexi nebude dostatečně morálně silný.

    

 • panvaclav21.4.2016 3:07reagovat

  Kdyby dala Plzeň v 96.min. rozhodující gól z divné penalty....tak by jste u Facebooku metali kozelce vzad.

  Dokonalý a již nekolikaty argument, že černí dobytci tlačí oboje, a Plzeň má zkrátka víc bodů. Tak to je.

  • rebus21.4.2016 7:16reagovat

   Řekl pan Vaclav pohádku na dobrou noc!

  • petula21.4.2016 9:17reagovat

   měl jsi napsat správně:”a Plzeň má PROTO zkrátka víc bodů”Smích

 • Sestava

  adam21.4.2016 0:01reagovat

  Po dnešku bych to v neděli viděl na tuto sestavu: Bičík - Konate Brabec Kováč Costa - Dočkal Mareček Frýdek Krejčí - Juliš Lafata.

  • Sestava

   pubi21.4.2016 0:05reagovat

   Po dnešku? Můžu se zeptat, čím Tě dneska přesvědčili Brabec, Kováč nebo Dočkal? Kdybych dělal sestavu ”po dnešku”, tak bych tam dal snad radši ty děti. Smích Každopádně já sem přesvědčenej, že s Plzní předvedeme zase ten ”evropskej” výkon s maximálním nasazením. O titulu je ale stejně rozhodnuto, a proto mě, jakým způsobem jsme vyhráli. Celou cestu domů jsem to vydýchával.

   • Sestava

    13goat21.4.2016 0:11reagovat

    Přesně.

    Ještě bych dodal, že Bořkova nevyrovnanost je až zarážející.

     

    Každopádně jakákoliv současná ”složitelná” sestava se mi nelíbí.

    • Sestava

     pubi21.4.2016 0:13reagovat

     U Bořka jsem se tomu musel chvílema až smát - o víkendu naprosto fantastickej výkon a o tři dny později snad to nejhorší, co ve Spartě předved.

      

     Ke cti mu je jen to, že i když všechno zku*vil, tak se neschovává za hráče, pořád chce míč a měl koule i na penaltu...

   • Sestava

    adam21.4.2016 0:19reagovat

    Nemyslel jsem s ohledem na výkon jen dneška, ale spíš ”do dneška”. Každopádně souhlasím s kritikou, nicméně Bořek má u mě jedno velké plus. Jenom opravdové vůdčí osobnosti mají koule na to jít kopat v poslední minutě penaltu v zápase, kdy vlastně není co pořádně získat a jenom ztratit/udělat se zebe vola. Takových hráčů my máme v týmu opravdu málo, proto bychom si aspoň takového přístupu měli vážit.

    • Sestava

     Chrod21.4.2016 0:30reagovat

     Souhlas, Dočkal je náš klíčový hráč a jít na penaltu v 95. minutě po tak zvláštní a sporný situaci, a to ještě když proti němu stojí hráč z pole, to chce koule. Kdyby jí nedal, tak je za totálního blbce. Navíc kdyby nebyl na place, tak vůbec netušim, kdo by tu penaltu jako šel kopat.

80950 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha