Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Šural, Skalák

  SFINGO14.10.2015 9:58reagovat

  ono zase opatrně, ti kluci musí tu formu a výkony potvrzovat a růst. On třeba Šural minulou sezonu byl libereckými fans dost kritizovaný, protože moc dobře nehrál a ztrácel zbytečně hodně míčů. Další věc, je ta , že Sparta není Libe nebo Bolka, kde jsou ti kluci hvězdy a klíčový hráči. U nás pokud k nám přijdou se bude chtít neustále kvalitní výkony a taky aby si zvykli, že jsou jedni z mnoha hvězd. Na tohle už u nás pohořelo dost hráčů. Pokud by se s těmito věcmi vyrovnali, tak by to byli jednoznačně velké posily, ale jak říkám zase trochu opatrně. Přeci jen po včerejšku je velká euforie. Jinak to, že by Sparta nevyřešila příchody těchto dvou hráčů o to strach nemám. Ono pro Libe a Bolku je také důležité, že Sparta je jim schopna pustit kvalitní hráče, protože přeci jen v lize toho zas tolik není a ze zahraničí si tyto týmy tahají spíše mladé talenty. Navíc Šuralovi končí v létě 2016 smlouva.

  • Šural, Skalák

   Ferry14.10.2015 14:12reagovat

   Přesně tak.Navíc máme na hostování Shalu a Čermáka,kteří také předvádí dobré výkony.

  • Šural, Skalák

   spartas14.10.2015 14:47reagovat

   No já ti nevím. Šural dal loni nejvíc gólů z celýho Liberce (25 utkání, 12 gólů), procento úspěšných soubojů 43,3% (mimochodem je to víc než letos) a kritizovanej byl celej Liberec, protože skončil dvanáctej, což si asi nepředstavovali před sezónou. Dle mě jako skoro jedinej vyčníval. Možná tak s Pavelkou a Frýdkem.

   • Šural, Skalák

    SFINGO14.10.2015 14:55reagovat

    to sice dal, ale šla na něj velká kritika mezi fanouškama. Jen co vím přímo od liberečáků: spousty zkažených míčů, spousty pokažených akcí, spousta špatně řešených akcí, veliká nevyrovnanost výkonů. Z toho co jsem loni Libe viděl by to souhlasilo. Jen pro detail, neříkám, že je to kopyto. Pokud neustrne v nastaveném vývoji, tak může být posilou.

  • Šural, Skalák

   dominik2714.10.2015 14:53reagovat

   Tak já za Skaláka kopu už delší dobu, za Šurala od minulé sezóny. S tou kritizovaností jsem to ani nepostřehl. Naopak se mi na něm líbí, jak dokáže zahrát z kraje, na hrotu i pod hrotem. To je z mého pohledu ukázka kvalit potřebných pro moderní fotbal. Nakonec o Skalákovi bych řekl to samé. Pokud bych si měl na někoho z ligy vsadit, že nám ihned po příchodu bude platným hráčem, tak bych sázel na tyhle dva.

   • Šural, Skalák

    SFINGO14.10.2015 15:05reagovat

    teď otázka jestli to ti kluci jsou schopní zvládnout i ve Spartě, kde je velký tlak na výkony a na výsledky. On třeba nenáviděný Litsingi, nemá oproti Šuralovi o moc horší statistiky vstřelených branek a asistencí a to toho odehrál v lize méně. Jak říkám po včerejšku je euforie, pokud na to Skalák a Šural navážou a dále porostou a zvládnou přechod do klubu jako Sparta, tak to budou posily a já jim to přeju. Jen bych mírnil tu euforii, ono se třeba básnilo o Kopicovi a nezdá se mi, že by v Plzni nějak vyčníval a předváděl nějaké super výkony.

    • Šural, Skalák

     dominik2714.10.2015 15:14reagovat

     Já ti nevím, ale u Šurala a Skaláka aspoň vidím potenciál v tom, že dokáží hrát v rychlosti, což by se ve Spartě obzvlášť hodilo. U Listingiho mám pocit, že tady hrozně zpomalil. U Paixaa ani nevěřím, že někdy nějakou rychlost měl. Steinhöfer pro mě také není prototypem moderního full-backa.

      

     Pro Skaláka by ta adaptace ve Spartě měla být v celku jednoduchá. Vždyť to tady musí moc dobře znát. Ví, do čeho jde. U Šurala si zase říkám, že pokud bude schopen podávat kvalitní výkony v reprezentaci, tak toho musí být schopen i ve Spartě. A pro mě je také velmi dobrým znamením, že Vrba s těmito hráči počítá, a to přesto, že třeba Skalák ten start v repre neměl nijak oslnivý. Zrovna u Vrby si myslím, že čich na hráče má.

     • Šural, Skalák

      SFINGO14.10.2015 15:20reagovat

      vždyť to já nijak nezpochybňuji. Ten potenciál vidíme všichni, ale teď jestli jsou schopni dále růst a přijmout ve Spartě roli , že nejsou jediná hvězda týmu a že každá ztráta bodu je velký neúspěch spojený s kritikou. Jak říkám takových borců už tu bylo, je a bude.

      • Šural, Skalák

       Ferry14.10.2015 17:05reagovat

       Tady se bavíte jako kdyby měli zítra podepsat smlouvy.ÚsměvNěco mi uteklo?Úsměv

        

       Bohužel,mám pocit,že ani jeden není pro Spartu už dostupnej.U Skaláka teda nevím,jakou má ve smlouvě klauzuli a jak jsme na tom s tím předkupním právem,ale i tak by to asi nebylo levný zboží.A Šurala jsme měli koupit v létě,kdy se to přímo nabízelo.Teď už je asi nedostupnej,protože bude mít nabídek více než dost.

       • Šural, Skalák

        pubi14.10.2015 17:18reagovat

        Přesně tak, Šural měl být cílem už v létě - to jsem tady několikrát říkal a i jsem ho preferoval před Kopicem, kterýho tu chtěl každej druhej - už jen proto, že Šural je pracovitější a komplexnější. Nakonec přišel z Liberce Frýďas, kterej je v mých očích o třídu horší, a jak nám pomohl.. Myslím, že Šural by byl výborná posila. Pokud by v zimě přišli on a Mazuch, byl bych nadšenej.

  • Šural, Skalák

   martinS1914.10.2015 20:54reagovat

   Já bych bral oba dva a pak bych úplně s klidným svědomím pustil do zahraničí Krejčího.

 • Šural

  majtin13.10.2015 23:50reagovat

  Dneska vynikající. Výborná hra jeden na jednoho, je rychlej, technickej, má čich na góly, ty je schopnej dát i hlavou. Dnes i výborná obranná hra. Tyhle věci prokazuje dlouhodobě. Ale mám tušení, že je na slávistický seznam posil na prvním místě a že Křetinský do přelácení nepůjde.

  • Šural

   Azog14.10.2015 0:49reagovat

   a u slavie je hlavně už předběžně podepsanej.

  • Šural

   JosephV14.10.2015 0:53reagovat

   Pokud si ho necháme utéct a ještě k židovi tak jsme kreténi a banda amatérů , Šural už delší dobu prokazuje že je velmi kvalitní hráč a určitě bych ho do Sparty v zimě koupil to samé Pavelku a Skaláka přesně takový hráči nám chybí a né ploužící se Hušbauer a pod , na jaře záloha Skalák-Dočkal-Pavelka-Matějovský-Šural to by bylo něco plus ještě kdyby se nám upsal Mazuch a rozehrál se do dobrý formy tak by jsme byli slušnej válec ...Úsměv

   • Šural

    Pindruch14.10.2015 6:22reagovat

    A když čínskej žid nabídne za Šurala třeba třicet míčů, tak budeme pořád kreténi a amatéři? Liberec ho imho prostě prodá nejvyšší nabídce a nejsem si jistý, že by Dan byl ochoten vypláznout nějaký větší balík, na rozdíl od slavie, kde prostě momentálně na přestupy mají prachů jako slupek.

    • Šural

     majtin14.10.2015 9:49reagovat

     Tak, tak,Křetínský prostě přes určité částky nepůjde.

    • Šural

     JosephV14.10.2015 13:17reagovat

     Pokud budem furt brát jen hráče bez smlouvy nebo ty co v zahraničí pár let nehrajou a ve svých týmech jen střídají tak nikdy z nás klub který chceme nebude a do tý ligy Mistrů se opravdu nepodiváme, nechci přece po Danovi aby utrácel stamiliony za nějaký hvězdy ale hráči kteří vynikají v naší lize by měly být povinností aby je naše vedení přivedlo jako tomu bylo dřív a pokud tomu tak nebude tak nemůžem chtít aby jsme pravidelně vyhrávali ligu a hrály každý rok LM ...

    • Šural

     spartas14.10.2015 14:54reagovat

     Není potřeba. Je tu kůň první cenové Paixao.

  • Šural

   Dynamo14.10.2015 7:43reagovat

   Šurala jsem chtěl do Sparty v zimě i loni v létě. Měli jsme ho koupit, teď to bude mnohem těžší. Nicméně v létě mu asi končí smlouva, tak bude levnej i do zahraničí. Tam bych viděl jeho další kroky.

  • Šural

   waaw14.10.2015 8:58reagovat

   Sural bude odchazet po ME, takze pokud zahraje jen trochu slusne, tak ho u nas v lize uz neuvidime.

   • Šural

    Pindruch14.10.2015 9:20reagovat

    Liberec, pokud chce za Šurala něco utržit, tak ho musí prodat už teď v zimě, případně s ním musí prodloužit smlouvu (což je asi nereálné).

    • Šural

     waaw14.10.2015 11:35reagovat

     Naopak, ja to ocekavam. Nikdo z nas netusi, jak ta smlouva muze vypadat. Ted ma nejlepsi moznost si diktovat podminky odchodu po ME. Naopak prestoupit nekam, kde nemusi hrat pred ME pravidlene zaklad, nebo se trapit se spoluheacema by byl pro nej risk. Pockat pul roku, pohary si zahraje a po ME hura do sveta

     • Šural

      Pindruch14.10.2015 11:49reagovat

      Smlouvu v jiném klubu může podepsat už půl roku před skončením té v Liberci, tudíž už v zimě. A odejít může v létě.

  • Šural

   asd14.10.2015 9:11reagovat

   Skalák se Šuralem jsou jistě ”dobré zboží”, oba můžou hrát v podstatě kdekoliv v té ofenzivní lajně, takže o to lepší. Jeden z nich by byl určitě super, na druhou stranu bota nás tady uplně netlačí (Fatai, Dočkal, Krejčí - Lafata) ... narozdíl od stopera a pravého beka. Ale určitě bych jednoho z nich bral, asi jako každý, kádr by se tak dopředu slušně našlapal a nikdo by neměl nic jisté.

 • Vrba

  Kombinator13.10.2015 23:17reagovat

  Dneska při střídání solidně mimo. První střdání ještě ok, sice je Procházka dlouhodobě na hřišti za kašpara, ale je to jeho kůň na tuhle pozici. Každopádně poslat místo Šurala Kalase byl fakt naprosto totální úlet, do tý doby držel Holanďany svojí aktivitou, agresivitou a presingem Šural (+ teda ještě Skalák) na uzdě a oni se nemohli dostat do tlaku, po tomhle debilním vystřídání jsme už jen odkopávali do prdele a zakopávali se dost neúspěšně u pokuťáku a teprve 5 minut před koncem Vrbu napadlo, že by nebylo špatný se pokusit třeba udržet na chvilku míč vepředu, tak tam poslal Škodu, což nám samozřejmě pomohlo.

  • Vrba

   Avhred13.10.2015 23:31reagovat

   Vrbova taktika nasypat dozadu další dva obránce měla ten efekt, že Nizozemci vstřelili dvě branky, měli kopat penaltu a ještě si vypracovali cca. tři nebo čtyři hodně dobré příležitosti, které jen díky vlastní neschopnosti nedokázali pořádně zužitkovat.

  • Vrba

   majtin13.10.2015 23:44reagovat

   Já bych řekl, že Šural byl už vyšťavenej. Nneí divu. Škoda byl po příchodu taky velice platnej.

 • Procházka

  Paspartu13.10.2015 23:10reagovat

  Škoda, že nehrál útočníka. To bysme totiž vyhráli tak 8:1, protože jeho schopnost ohrozit bránu a překonat golmana je neuvěřitelná Úsměv

 • Takhle špatný Nizozemsko

  standis13.10.2015 22:49reagovat

  jsem ještě neviděl, nicméně jsme hráli dobře - daleko líp než proti Turecku.

 • 2:3

  Avhred13.10.2015 22:48reagovat

  Tomu plzeňskému chudákovi Procházkovi se během pár minut na hřišti povedlo to, co před ním nezvládla celá nizozemská jedenáctka; zdramatizoval zápas s námi ...

  Jinak fajn zápas; stratég Vrba si vzpomněl na uznávané trenérské klasiky, takže když mu teklo do bot, ordinoval systém bez útočníka; životní zápas odehráli Pavelka, Skalák a hlavně Šural, ale i ostatní hráli skvěle, vyjma peroxidového blondýna z Plzně.

  Nakonec nelze neříct, že primitiv s volantem chybět nebude, protože na jeho místě může pohodlně hrát Gebre.

  • 2:3

   asd13.10.2015 22:50reagovat

   Costa s Brabcem by tohodle klauna mohli vzít do učení Smích

  • 2:3

   kapacitos13.10.2015 22:59reagovat

   Kdyby se ještě foukla ta jasná penalta, tak by pak mohl říkat v rozhovoru : ”Přišel jsem, viděl jsem, posral jsem to” Smích

   • 2:3

    asd13.10.2015 23:04reagovat

    By měl ”hattrick” za poločas

   • 2:3

    Avhred13.10.2015 23:26reagovat

    Vypadá to, že krom mozku zatemněného vybafaným konopím, měl sešívaný Bosák na své sešívané kedlubně navíc svářečskou kuklu, když obhajoval, že to penalta asi nebyla. Samozřejmě, že byla jasná. Doufejme, že ze strany velkého plzeňského blondýna to byl definitivně poslední reprezentační zápas. I když čert ví, co se v té nevyzpytatelné Vrbově hlavičce zrodí; stačí jeden kotoul vzad a místo skvěle hrajících Šuralů, Skaláků a Pavelků se dveře reprezentace náhle otevřou otevřou všem těm pochybným Holendům, Rajtoralům nebo Petrželům a dalším západočeským fuseklím.

    • 2:3

     peterpan2714.10.2015 0:03reagovat

     západočeským fuseklím :-D

 • Ščasný

  Paspartu13.10.2015 22:47reagovat

  Kritizuje obranu Nizozemska. Tak snad se poučí a zaměří se na tu svoji, která je nic moc Úsměv

  • Ščasný

   Mates13.10.2015 22:48reagovat

   Naše obrana je proti tý nizozemský neprůstřelná zeď Smích

  • Ščasný

   kopejtko13.10.2015 22:50reagovat

   tak oproti Holandsku má Zdeněk obranu značně propracovanou, to bylo na úrovni okresu. Když se podívám že je trénuje Danny Blind tak to dost dobře nechápu.

 • Procházka

  standis13.10.2015 22:15reagovat

  to je taky hráč. Suchý bude mít po redce stopku na 1 zápas na ME?

  • Procházka

   Pavel0013.10.2015 22:17reagovat

   Suchý a Procházka, ani jeden by na Euru nechyběli.

  • Procházka

   asd13.10.2015 22:18reagovat

   Procházka je neskutečnej zoufalec Úsměv

   • Procházka

    Dollaruss13.10.2015 22:26reagovat

    Stoper jak víno ...

    • Procházka

     Pavel0013.10.2015 22:28reagovat

     A my si tu stěžujeme na Holka nebo Brabce, oproti Procházkovi jsou to oba super stopeři.

  • Procházka

   kopejtko13.10.2015 22:37reagovat

   zlatej Brabec

  • Procházka

   Bloodaceqq13.10.2015 22:41reagovat

   oba góly jeho.. a naštěstí mu ještě odpustil rozhodčí tu penaltu..

 • Kalas

  Pavel0013.10.2015 22:15reagovat

  Kalas na pravém založníku SmíchSmích

  • Kalas

   Paspartu13.10.2015 22:44reagovat

   Co je k smíchu? Byl výborný

   • Kalas

    Pavel0013.10.2015 22:47reagovat

    Přijde mi vtipné, že ho nedal na stopera místo hrůzostrašného Procházky a raději ho tam poslal až dýl a ještě na post, který nikdy nehrál...

 • RvP

  MK313.10.2015 22:09reagovat

  parádní gól Úsměv

76025 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha