Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

  ouissi12.5.2016 10:42reagovat

  3. předkolo CL:

  V nemistrovské části jistí nasazení Shakhtar a Ajax, koeficientem jistě až za námi YB Bern. Ze zbylých šesti lig v Řecku i v Rumunsku všichni čtyři kandidáti na druhé místo jsou v koeficientu až za námi. Takže potřebujeme, aby ze zástupců Francie, Ruska, Belgie a Turecka byli dva s koeficientem horším, než máme my, abychom byli ve 3. předkole nasazeni.

  Francie - zatím je třetí Monaco, to nám vyhovuje. Druhý Lyon má s Monacem lepší vzájemné zápasy, Monaco hraje poslední zápas doma s Montpellierem, podle mne si třetí místo pohlídá.

  Rusko - druhý je teď Zenit, ale třetí Rostov má jen o bod méně a jeden zápas odložený, vylosovaní mají oba srovnatelné, snad o něco snazší Rostov, protože Zenit v nejbližším kole hraje na CSKA, které si může vítězstvím definitivně zajistit titul.

  Belgie - tam zbývají ještě tři kola, možností je mnoho. Nicméně šestibodový odstup dvojice Bruggy, Anderlecht dává tušit, že skončí na prvních dvou místech, a oba mají koeficient lepší než my.

  Turecko - téměř jistě skončí druhé Fenerbahce. Má sice s Besiktasem lepší vzájemné zápasy a nesrovnatelně lehčí los pro poslední dvě kola, ale Besiktasi stačí jediný bod a ten si v neděli doma s pátým Osmanlisporem nejspíš pohlídají. Takže Fenerbahce dalším nasazeným.

  Abych to shrnul - pokud se nestane něco opravdu hodně překvapivého, rozhodne se v zemi, kde zítra již znamená včera. Pokud skončí druhý Rostov (případně je teoreticky ve hře ještě i čtvrtý Krasnodar), budeme nasazeni, pokud skončí druhý Zenit, nasazeni nebudeme.

  Pokud by bylo vše optimální a Rostov uspěje, jako nasazený tým by nás čekal pravděpodobně tento výběr: Steaua Bucuresti, YB Bern, FK Rostov, AS Monaco a někdo z řecké čtveřice (PAOK, AEK, Panathinaikos a Panionios). Přes Rumuny i Švýcary by se přejít dalo, při optimílní konstelaci i přes Řeky. S Rostovem i s Monacem to příliš optimisticky nevidím.

  Varianta, kdy skončí druhý Zenit, dává tušit výběr trochu horší: Shakhtar (jaká škoda, že už tu EL nemůže vyhrát!!!), Ajax, Zenit, Fenerbahce a Anderlecht nebo Bruggy. Při štěstí by se s těmi Turky i Belgičany, možná i s Ajaxem daly odehrát alespoň vyrovnané zápasy. Shakhtar i Zenit jsou asi někde trochu jinde.

  ***

  4. předkolo:

  Přibudou určitě Villarreal a FC Porto. S nimi zástupci Anglie, Německa a Itálie.

  V Německu si to Mönchengladbach už pravděpodobně pohlídá - poslední kolo bude hrát v Darmstadtu, stačí mu bod. Teoreticky je ještě ve hře Mainz (Hertha ani Schalke už čtvrté skončit nemohou - v posledním kole hraje Hertha s Mainzem, a pokud by měl stejně bodů Mönchengladbach s Mainzem, vzájemné zápasy má lepší Mainz, s Herthou i s Schalke má lepší Mönchengladbach; pokud by s 52 body skončily tři týmy, ve variantě s Mainzem by čtvrtý skončil Mainz, ve variantě s Herthou Mönchengladbach). Mönchengladbach má koeficient lepší než my, Mainz horší.

  V Itálii oba kandidáti na třetí místo (AS Roma, Napoli) mají koeficient lepší než my.

  V Anglii je ještě malá teoretická možnost, že by čtvrtý mohl skončit West Ham, má s Manchesterem City lepší vzájemné zápasy. City by sice teoreticky ve Walesu (Swansea) prohrát mohl, ale to by zároveň musel i Manchester United doma neporazit Bournemouth, a to je věc krajně nepravděpodobná. Jinak samozřejmě oba manžestry mají koeficient lepší než my.

  Takže teoreticky, v případě postupu ze 3. předkola, mezi nasazenými výběr Porto, Villarreal, jeden z manžestrů, dále Shakhtar a Zenit nebo Ajax.

   

   

  • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

   Jarda1112.5.2016 10:59reagovat

   Děkuji za analýzu, šanci na LM máme o něco větší než loni. To by byl asi hlavní závěr.

   • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

    ouissi12.5.2016 11:17reagovat

    Já se jen obávám, jestli jsme si štěstí na losovací osudí v předkolech už nevybrali s těmi různými Hackeny, Malmö, Žilinami a podobně a po loňském CSKA nám letos paní štěstěna neomylně ”vytáhne” Monaco...

     

    • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

     kritik12.5.2016 12:31reagovat

     Příští sezonu vyhrát ligu a starosti z předkolem žádné nebudou.Úsměv

     • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

      ouissi12.5.2016 15:39reagovat

      A s Berbrem & spol. uděláš co?

       

 • Nasazení

  Jarda1112.5.2016 9:54reagovat

  Podle rychlých propočtů Spartě stačí, když o víkendu Lyon remizuje v lize a bude ve 3. předkole LM nasazena. Je to tak? Vyhnuli bychom se Sachtaru, Ajaxu a mozna Zenitu ci CSKA.

   

  • Nasazení

   nemesis201712.5.2016 10:12reagovat

   V Belgii bude jeden z dvojice Bruggy / Anderlecht a v Turecku nejspíš Fener, takže spolu s Ajaxem a Šachťarem už top jsou 4 kluby s vyšším koeficientem.

    

   Navíc v Rusku by musel být Rostov a nebo Krasnodar, protože jak Zenit, tak i CSKA mají kčko vyšší.

    

   Plus Lyon musí být před Monacem, nad kterým vedeme.

    

   Při téhle konstelaci ano.

 • Plzeň

  Bunda12.5.2016 9:21reagovat

  V Plzni končí Krejčí s Limberskym. Vrba si je bere na zahraniční angažmá. Přijdou Trpišovský a Sýkora.

  • Plzeň

   Jarda1112.5.2016 9:33reagovat

   zdroj?

   • Plzeň

    Azog12.5.2016 9:50reagovat

    Plzeň.

  • Plzeň

   bigcock12.5.2016 10:05reagovat

   Trpisovsky do Plzne spatny. Zbytek super. Jeste si mohli vzit jako kapesniho rozkurovace skreta a z Plzne by byl hned sympatictejsi tym (hraci).

  • Plzeň

   13goat12.5.2016 10:37reagovat

   Ne. Ačkoliv i takový směr by to nabrat mohlo.

   • Plzeň

    Capo12.5.2016 10:40reagovat

    V podstatě asi záleží na Vrbovi, že?

    • Plzeň

     13goat12.5.2016 10:58reagovat

     Asi ano. Jen v otázce Sýkory je to čistě na Honzovi. Netaji se tim, že je v LBC spokojený, a že nepoleze někam, kde nebude hrát.

     • Plzeň

      majtin12.5.2016 13:02reagovat

      Tak jim to tam prosím tě u vás nějak zatím rozmluv, třeba ve Spartě časem dostanou rozum a pak se oba dva - Trpišovský a Sýkora budou hodit.

      Jinak na Sýkoru máme předkupní právo, ne?

       

  • Plzeň

   nosoroh12.5.2016 10:46reagovat

   K čemu by Vrbovi byl Limberský?

   • Plzeň

    AlaMierda12.5.2016 10:48reagovat

    osobní řidič

    • Plzeň

     nosoroh12.5.2016 10:51reagovat

     To jedině Smích

 • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

  Franta z lidu12.5.2016 8:44reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/trener-sparty-scasny-po-porazce-v-brne-dyi-/fotbal.aspx?c=A160511_225048_fotbal_min

  Kdy už někdo prozře - JUDr. Křetínský, prosím! - a udělá konec propadu fotbalového A-týmu AC Sparta Praha? Na Kotalíky, Otavy, Kasíky nelze vůbec apelovat, ti jsou rádi, že jsou kamarádi slepého pana majitele a dojí jeho peníze do svých kapes. Myslíte, kde by měl bývalý žurnalista Kasík takové místo a plat? A komentátor TV Galaxie Otava personálním ředitelem? Fakt k smíchu (či k pláči), protože s tímhle vedením ACS půjde dál do kopru a ne nahoru. Naše jediné štěstí bylo, že Boleslav měla výkyvy a špatný start soutěže. Chceme být věčně druzí? Nebo věříte že s tímto ansámblem (např. ”srdcař” Costa chce 3x vyšší plat a možná půjde k Číňanům, kterým jsou utrácené peníze jedno) se probojujeme do CHL, jak je nám tu pořád předhazováno, co by cíl na příští sezonu?

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   ouissi12.5.2016 8:51reagovat

   Do CL přes nemistrovskou část?

   To je úvaha z říše snů vskutku pohádkových. Netvrdím, že je to teoreticky nemožné, ale muselo by být dvakrát opravdu velké štěstí na los, optimální forma všech hráčů, žádné minely, a čtyřikrát parta rozhodčích pískající rovinu. A to už je tolik nejistých premis, že v jejich současné splnění v rámci jediného měsíce snad nevěří ani ten největší optimista. A to já se za optimistu docela považuji. I před odvetou proti Villarrealu a přes náš značně okleštěný kádr jsem věřil, že nějaká šance na postup by ještě být mohla.

    

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   Sendi12.5.2016 9:02reagovat

   Prosímtě a co jako Kasík, ředitel komunikace má společného s propadem A-týmu?!

   • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

    Furia Ceca12.5.2016 12:32reagovat

    Otřesnej mediální obraz Sparty například...

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   atraps212.5.2016 9:22reagovat

   Byla doba kdy se titul získal mnohem snadněji.V týmu byli většinou hráči pro které nebyla Sparta jen přestupovou stanicí ale ctí za ni hrát.Tohle vše je pryč a bohužel si to nikdo ve vedení nehodlá připustit.Jednou za čas se podaří titul a dojít v pohárech do jarní části a okamžitě je vše v pořádku.Jenže ona nám roste i doma konkurence která každým rokem získává na kvalitě a začíná s náma hrávat nejen vyrovnané zápasy ale i nás porážet.Jak jsi napsal a podle mne velice správně-Zatím si nedokážou udržet vyrovnanou formu a tím pádem jakž,takž druhej flek získáváme.Kdo si formu dokáže udržet jako Plzen ,stává se pro nás traumem.Viz.poslední zápas o všechno a jak dopadl všichni víme.Je opravdu škoda když pan Křetínský dává do klubu dostatek peněz ,nedokážeme je řádně využít.Nezávidím lidem platy at je mají když jsou výsledky ale za poslední dva roky si je zaslouží snad jen trenéři dorostu,juniorky a INŽENÝR.

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   asd12.5.2016 9:50reagovat

   Až tam bude místo Kasíka někdo jinej, to bude kurva jízda ... bez ztráty body v lize a liga mistrů alespoň čtvrtfinále.

   Stačí jen odstavit Kasíka, je to viník, zločinec a žába na prameni.

   Kasík je kat Sparty.

   • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

    mariovdolek12.5.2016 10:34reagovat

    Jestli ta LM v létě nevyjde, tak bude s Kasíkem veřejný proces na letenské pláni.

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   mariovdolek12.5.2016 10:34reagovat

   Hlavně Kasíka nakopat do řiti.

   • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

    Franta z lidu12.5.2016 11:47reagovat

    Kasík je akorát na cenzuru a hlídání mediálního obrazu. Prostě na to, abychom neřešili to, co se nehodí do krámu. K tomu slouží i deník ’Sparta je bez větší chyby’ SPORT, kde dříve Ondřej Kasík působil coby řadový fotbalový novinář.

 • Ať žije česká kopaná!

  Franta z lidu12.5.2016 8:30reagovat

  http://sport.tn.nova.cz/clanek/komedie-v-pribrami-sudi-ztropil-ostudu-asi-byl-uplne-na-mol.html

   

  Ať žije produkt - jak tomu říká pan předseda Pelta - česká kopaná! :-D

  Jsem zvědavý, čím se kdo bude tentokrát obhajovat.

  • Ať žije česká kopaná!

   zdenek12.5.2016 8:47reagovat

   Tady není žádná obhajoba.Pilný byl poprvé jako čtvrtý rozhodčí jinak je lajnový nevím jak si to Tulen může vůbec dovolit poslat na docela důležitý zápas rozhodčího,který tuto funkci dělal poprvní,že byl společně s brankovým Jechem ožralej o tom nemá cenu se bavit.

   • Ať žije česká kopaná!

    atraps212.5.2016 9:34reagovat

    Pánové rozhodčí jsou jiná kasta.Stačí se podívat v čem na zápasy přijíždějí,jak se nadřazeně chovají.Stačí jim jedno -neodporovat vedení sekce rozhodčích a vše je v pořádku.Trenérům,hráčům zakážeme tyto bohy po zápase kritizovat a co plácá fanoušek není na vývoj nominací -důležité.Otrávení

 • Trpišovský

  Capo12.5.2016 7:33reagovat

  Koukal jsem na diskuzní fórum Liberce, abych si přečetl něco o Pulkrabovi od lidí co byli na zápase a tam se k mému údivu více než o zápase debatuje o tom, že jim má trenér odejít do Plzně...Že by to souviselo už i s odchody Bakoše a Sýkory do Plzně?

  • Trpišovský

   artaxerxes12.5.2016 7:57reagovat

   No tak vyloučené to není.

   Dle zákulisních informací má jít Vrba na Ruska a vzít si jako asistenta Krejčího. Repre kouč má být Jarolím.

    

   A pak si Plzeň asi vezme nejlepšího trenéra, který je k dispozici a to je Trpišovský.

   • Trpišovský

    spartas12.5.2016 7:59reagovat

    To zní jako naprostá noční můra.

   • Trpišovský

    Jarda1112.5.2016 8:04reagovat

    nejlepšího trenéra k dispozici? tak to aby si ManU pospíšil, jinak jim zbude jen Mourinho

  • Trpišovský

   kapacitos12.5.2016 8:35reagovat

   se divím, že jako sparťan má žaludek jít do tý žumpy Smutek

   • Trpišovský

    nosoroh12.5.2016 8:51reagovat

    Když měl žaludek na to, aby nás nechal rozkopat v MOLu...

 • Jihlava

  Capo12.5.2016 6:34reagovat

  Tak ani s Jihlavou neuvidíme žádná nová jména. Předpokládám, že už nebude hrát ani Piško a šanci na rozlučku dostane KoviNeutrální

  „Asi se s diváky rozloučíme v momentálně nejsilnějším složení. Chceme divákům poděkovat výkonem i výsledkem,“ sdělil Ščasný

  • Jihlava

   spartas12.5.2016 7:55reagovat

   Vidět opět Radka pro mě bude to nejlepší poděkování za celou sezónu.

 • Tak jsem dorazil na chalupu

  atraps211.5.2016 23:08reagovat

  Co jsme dnes předváděli byla ostuda do nebe volající.Po zápase nám přijdou hráči poděkovat ale spíš měli hned odejít.Poslední minuta a místo pokusu o zvrat přijde situace kolem vápna,bylo to na druhé straně a tak chci věřit že to opravdu ve vápně nebylo.Klidně si mne podejte ale odcházel jsem ze stadionu doslova -nasranej!!!!

  • Tak jsem dorazil na chalupu

   pubi11.5.2016 23:10reagovat

   ”Po zápase nám přijdou hráči poděkovat ale spíš měli hned odejít.” - tohle snad ani nemůžeš myslet vážně. SmíchSmíchSmích Dál nečtu.

   • Tak jsem dorazil na chalupu

    atraps211.5.2016 23:12reagovat

    Měl jsi tam bejt nádhero.Nevím jak by jsi se choval.

    • Tak jsem dorazil na chalupu

     pubi11.5.2016 23:14reagovat

     Byl jsem letos i na horších zápasech.

     • Tak jsem dorazil na chalupu

      atraps211.5.2016 23:15reagovat

      Tobě nevěřím ani slovo.

      • Tak jsem dorazil na chalupu

       pubi11.5.2016 23:16reagovat

       Smích Dobře, chalupáři. Příště jdi radši na houby, kopal bys do nich po pěti pivech líp.

     • Tak jsem dorazil na chalupu

      spartanek11.5.2016 23:16reagovat

      Na jakým ? Volyně - Prachatice ?

      • Tak jsem dorazil na chalupu

       pubi11.5.2016 23:17reagovat

       Ano, týmy z I. B třídy většinou hrajou proti týmům z krajskýho přeboru. Smích Zkus to jinak, projektante. Smích

  • Tak jsem dorazil na chalupu

   majtin11.5.2016 23:31reagovat

   Ta situace ve vápně, já bych řekl, že skoro jistě to měla být penalta. Ale klasika - nic neřešící pomoc Spartě ve čtvrté nastavené minutě ze tří za stavu 0:1 Smutek, taková kosmetická úprava pohledu na to, komu rozhodčí víc pomáhali.

   • Tak jsem dorazil na chalupu

    atraps211.5.2016 23:35reagovat

    Bylo to na druhé straně ale ani mi nejde o to jestli pentle ano nebo ne.Mrzí mne že jsme ani v závěru nebyli schopní je zatlačit.

  • Tak jsem dorazil na chalupu

   ouissi12.5.2016 0:11reagovat

   Podle sestřihu v ČT byli v okamžiku zákroku oba hráči jednoznačně uvnitř pokutového území. A to že opravdu komplet.

   Podle mne jednoznačný pokutový kop.

   Ale tak se to tu psalo už několikrát, že od okamžiku, kdy budou mít podvodníci jistý titul, se jim okamžitě přestane připískávat a několik situací se naopak otočí v náš prospěch.

    

   • Tak jsem dorazil na chalupu

    kritik12.5.2016 9:42reagovat

    Penalta naprosto jasná.

 • cožééé

  petula11.5.2016 22:59reagovat

  prclíci prohráli 2 x za sebou?Co se to děje?Že by rozhodčí už měli splněno?SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • cožééé

   pubi11.5.2016 23:06reagovat

   My taky prohráli. A po strašným výkonu.

   • cožééé

    atraps211.5.2016 23:10reagovat

    Prohrát se múže ale takhle trapněOtrávení

  • cožééé

   ouissi12.5.2016 0:19reagovat

   Rozhodčí mají splněno, a jak vidno na příkladu pana Pilného v Příbrami, už i pobrali mimořádné prémie a mistrovský titul stihli oslavit.

   Teď bude rozhodující, jestli švábice zvládne ”ošéfovat” všechny čtyři party rozhodčích, ve třetím i ve čtvrtém kole předkol CL, když má teď UEFA na plný úvazek a nemusí se rozptylovat s komisí rozhodčích FAČR, a ne jako loni, když sice ”pořešila” rozhodčí v Izraeli, ale před odvetou si byla tak jista podvodnickým postupem, že se snažila ušetřit a na správné instruování rozhodčích pozapomněla.

   Jinak by už tentokrát na prémie v příštím ročníku české ligy peníze nemusely zbýt, kdyby opět nevyšla dotace od UEFA.

    

   Smutek

 • Limberský

  LukyACS11.5.2016 22:53reagovat

  To je neskutečnej idiot Zoufalství https://twitter.com/NeoNovinar/status/730490949068042244

  • Limberský

   LukyACS11.5.2016 22:56reagovat

   aha, ono už je to níž Úsměv

   • Limberský

    petula11.5.2016 23:01reagovat

    že toho dutohlava vůbec řešíte...Vztek

    • Limberský

     Bunda11.5.2016 23:02reagovat

     Na podzim bude plakat až ho Honza Sýkora posadí na lávku.

  • Limberský

   SFINGO11.5.2016 23:14reagovat

   u takovýho dementa tě to nemůže překvapit. Nikomu nic zlého nepřeju, ale u tohodle extra sráče věřím, že boží mlýny melou pomalu, ale sakra dobře. Tahle bezpáteřní svině má jediný štěstí, že hraje fotbal, jinak by byl na pracáku.

   • Limberský

    pubi11.5.2016 23:18reagovat

    Souhlas. Tohle se prostě u takovýho individua dalo očekávat, nijak mě to nepřekvapuje.

    • Limberský

     pubi11.5.2016 23:29reagovat

     BTW. Budeš v sobotu?

     • Limberský

      SFINGO11.5.2016 23:30reagovat

      nebuď zvědavejÚsměv

   • Limberský

    LukyACS11.5.2016 23:21reagovat

    Mě by zajímalo, co si ti dva idioti - Petržela+Limberský o sobě vůbec myslej. Teď Šádek v rozhovoru říkal, že Limberský s Petrželou neradi slyšej, že se bude tým okysličovat, to musej bejt šéfici kabiny, takoví 2 mamlasové Smích

    • Limberský

     SFINGO11.5.2016 23:29reagovat

     s Petrželou jsem se potkal kdysi dávno v noci v burger kingu v Plzni, už jsem to tu několikrát psal. Ten člověk je normální lidskej odpad, a má jediný štěstí, že umí aspoň ten fotbal, jinak by tak maximálně dělal před burger kingem maskota. O Limberským mi řekla cca před 7 lety kamarádka z Plzně co se zná s jeho segrou tohle: To je vymaštěnec, on si normálně dá před barák kde bydlí na veřejný parkovište ceduli - neparkovat zde parkuje Limberský - místo toho aby si zaplatil reservé. Jako každý jsme se nadělali dost píčovin, ale tohle plus to co tyhle dva neandrtálci předváději vypovídá o absolutní absenci mozkových buněk. Oni si samozřejmě o sobě myslejí, jak jsou skvělí. A pak budou někdy v 50 letech sedět někde po putikách, bez penez, jako totální trosky a doufat, že si na ně aspon vzpomene někdo z blesku.

  • Limberský

   ouissi12.5.2016 10:54reagovat

   Inteligence SÁLÁ i jenom z té fotografie...

    

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha