Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Bohemka

  AlaMierda18.4.2016 10:24reagovat

  ono v týdnu tu někdo psal o kopáčích z Bohemky, přitom oni mají velice šikovný hráče, naopak se divím, že jsou tak dole. Bohužel na nás doléhá zdecimovaný kádr, kterému teď ješte odpadl Šural Konate. Včera se udělali chyby vzadu, ale větší chyby vidím v neproměnění tutovek od Bořka, Krejčího a Lafiho. Musíme ještě zabrat, a bojovat dokud je nějaká šance.

  • Bohemka

   Tashunka Witko18.4.2016 10:36reagovat

   Optimisti tvého typu se do historie zapsali jen tím, že nikdy nestihli poslední pomazání.

    

   • Bohemka

    AlaMierda18.4.2016 10:41reagovat

    zato pesimisté a předem poražení jsou výhra v loterii co? Nesnáším u lidí poraženost, když stále je nějaká naděje. Vždy se musí udělat pro úspěch maximum i když je šance na úspěch malá.

    • Bohemka

     Tashunka Witko18.4.2016 11:24reagovat

     V Evropě jsme si udělali radost, ale v lize jsme vyhořeli a sezonu definitivně ztratili už na Slovácku a nic na tom nemění, že existují nějaké teoretické šance.

     Já věřím, že druhé místo uhrajeme a jako jedinou metu teď vidím - porazit alespoň Plzeň, abychom tu ostudu zmírnili. Na ostatní zápasy už půjdu naprosto bez nervů a vůbec by mě nepřekvapila i ztráta na Dukle, zabalená do dalšího přívalu keců o těžkém programu, ještě těžších nohách, zraněních a smůle.

      

   • Bohemka

    majtin18.4.2016 10:45reagovat

    Kloppa na tebe.

  • Bohemka

   majtin18.4.2016 10:44reagovat

   Dávám ti za pravdu ve všem. Jen dodám, že chyby se udělali vzadu, já se divil, že Timmy tak těžce nestíhá, ale jestli byl zraněnej tak to chápu. Já se divil, měl jsem ho za jednoho z nejrychlejších hráčů a najednou ho předběhl Čížek i ten Mosqueara či jak se to píše.

   Ale hlavně - Bohemka je dobře trénovaná, organizovaná a hráči jedou nadoraz, když se k tomu přidá ten fakt, že je to pro ně zápas roku, tak to není jednoduché. Tvrdím, že Plzeň takovéhle zápasy nehraje. Mimochodem Hrabě dal úrovni utkání 9, což mnohé napovídá. Jedině, že by měl jako slávista radost z naší ztráty.

   • Bohemka

    Bunda18.4.2016 11:12reagovat

    Plzeň vůbec nezná takové zápasy.. Ty jejich mají úroveň silvestrovského derby. Plzeň odehraje 28 zápasu v suchým triku, bez tempa.. A důvody jsou jasné.. Soupeř není tak nahecovany jako na Spartu a i kdyby tak rozhodčí soupeře Plzně do zápasu prostě nepustí.

 • tady zase bylo včera nablito

  AlaMierda18.4.2016 10:22reagovat

  když se postoupilo přes Krasnodar nebo Lazio to tu bylo pár stránek, ale ztratí se a hned tu lítají urážky, nadávky. Prostě typické pro fanouška úspěchu. Nějaké objektivní hodnocení tu bylo schopno napsat pár lidí. Opravdu nechutný, tady už ten rozdíl oproti oficu není žádný.

  • tady zase bylo včera nablito

   majtin18.4.2016 10:34reagovat

   Tak rozdílu tu jsou, není to tolik těch Tláskalů a keců o ničem.

   Ale hlavní to co chci napsat, pár hodin po nějakým neúspěchu, to nemá cenu sem vůbec chodit. Člověk je naštvanej ze ztráty a ty kecy tady ho dorazej.

   • tady zase bylo včera nablito

    AlaMierda18.4.2016 10:42reagovat

    máš pravdu.

 • Sezona 2013/14

  patton18.4.2016 10:08reagovat

  Sparta 25 výher, 4 remízy, 1 prohra, 79 bodů.

  Proč by to nemohl někdo zopakovat?

  • Sezona 2013/14

   ouissi18.4.2016 12:16reagovat

   Sezóna 2009-2010:

   16 výher, 14 remíz, 0 porážek.

    

 • Konec naděje

  atraps218.4.2016 9:40reagovat

  Titul je definitivně pryč.Není ostuda sehrát vyrovnaný zápas na hřišti soupeře pokud se do hry dá vše.Bohemka hrála nad svoje možnosti a minimálně bodík si zasloužila.Horší je nezískání bodů tam kde soupeř hraje kulové ale nedovedeme zápas do tří bodů.To rozhodlo protože Plzen to ve většině zápasů dokáže.Jestli za pomoci sudích nebo regulérně je na dlouhou debatu ale dokáže to.Bohužel neustále přešlapujeme na místě.Čas od času se povede dobrý výsledek a místo aby se na to navázalo přijde vzápětí výbuch.Proč tomu tak je?Babo rad ale je tomu tak.Posledních 5.kol ligy bude šance proskoušet různé hráče a hledat ideální sestavu pro další ročník.Hlavně nečekat na letní přestávku,která sice bude dlouhá a tým se doplní o nové hráče ale obávám se že ani jeden nebude TOPEXTRA.

 • jo

  demon18.4.2016 9:15reagovat

  a ještě jak tady někteří píšete - jestli prádelna koupí schicka nebo čermáka nebo já nevím koho ještě uvědomte si že jsou to hráči sparty!!!!!! takže nejsme padlí na hlavu aby sme je tam prodávali!!!

  • jo

   experto18.4.2016 9:16reagovat

   Věříme ti démone, že to pošéfuješ a dopadne to dobře.

 • patrik schick

  demon18.4.2016 9:11reagovat

  tak hoši moje info je následující-paska chce aby dostal na spartě daleko lepší podmínky než má dotet je rozhodnutý když mu sparta nabídne solidní plat prodloužit smlouvu o 3 roky.když se to nedomluví tak je sparta připravená schicka okamžitě prodat protože má smlouvu jenom na rok.už tet má nabídky z německa,holanska a něco z itálie.bylo mi ale řečeno že se nemusíme bát že jestli nevíde prodloužení s náma že by skončil u podvodníků nebo čínanů.but sparta nebo zahraničí.acs forever!!!

  • patrik schick

   experto18.4.2016 9:14reagovat

   Tak z tvého projevu je jasně poznat, že jsi tam nahoře v zákulisí jako doma a že to s tebou Paska a Křetinský ještě prokonzultují.

  • patrik schick

   Capo18.4.2016 9:19reagovat

   Takže je teď v podstatě jen na Spartě, aby si vyhodnotila jestli má na základ nebo ne, když chce velký prachy. Schick podle mě ukázal, že na Spartu už má, tak snad nebudeme držgrešle a půjdem do tohoÚsměv Jinak je to přesně, jak jsem předpokládal. Buď prodlouží nebo zahraničí, těžko si představit, že by ho Sparta prodala za 15 mega do Plzně, když ze zahraničí musí určitě dostat v pohodě 30-40 mega plus nějaký procento.

   • patrik schick

    mariovdolek18.4.2016 9:22reagovat

    Tak to nikdo neví, jaké jsou záměry a co bude. Že tu něco vykřikne nějaký 13-letý dyslektik, to nepovažuju za svaté.

    • patrik schick

     Capo18.4.2016 9:27reagovat

     Já taky ne, nicméně ten jeho scénář je jediný, který mi dává smyslÚsměv a věřím, že i Sparta by k tomu přistoupila stejně, pokud se se Schickem nedohodne na nové smlouvě. Pak je určitě lepší ho prodat hned do zahraničí a ne čekat, až nám uteče, vzhledem k jeho potenciálu, téměř zadarmo a nedejbože do Plzně nebo Slavie.

     • patrik schick

      asd18.4.2016 9:32reagovat

      Já si myslim, že od léta může být víceméně v základu. S Julišem by se docela dobře doplňovali, jsou jiní - občas ten, občas ten, občas oba ... podle soupeře, podle stylu, podle průběhu.

      Lafata už bude podle mě takový maskot, už je vidět, že fakt nemůže a je na sklonku, ale na nějaké půlhodinky při dobývání ještě pár důležitejch fíků nastřílí.

      Fatai si myslím odejde, kvalita to je, ale na jaře prostě víceméně vyhořel, nesedí mu to tady, důvěru nemá a tuším, že pro budou všechny zavěcený strany.

    • patrik schick

     železník18.4.2016 9:39reagovat

     Slyšel jsem to taky, je to přesný! A jsem padesátiletý dyslektikOtrávení

  • patrik schick

   asd18.4.2016 9:20reagovat

   Až budeš příště s Paskou na kafi, zkus se poptat jak to vypadá na léto, jestli je něco ve hře a pak sem něco nahoď z toho zákulisí ... stačí jen nějaké náznaky, ať jsme napjatí.

  • patrik schick

   Furia Ceca18.4.2016 10:04reagovat

   Vzhledem k tvé jazykové gramotnosti by mě zajímalo v jaké pozici si u těchto jednání byl? Čistič oken v zasedačce nebo si zrovna vynášel koše?Údiv

 • panvaclav18.4.2016 8:59reagovat

  To je hrozný, ten neustálý brekot jak Plzeň hraje ve 14.

  Nám taky nikdo neubližuje, vidíte to jen jednostranně, kdyby tam místo nás včera ve stejném zápase a průběhu byla Plzeň, tak u Příhody najdete deset věcí, které budete dokola omílat a brečet. Vypadáme jak Slavie před deseti lety.

  Zákulisí jistě pošéfované mají, to už je dané i těmi vztahy a to je bez debat, ale my zrovna nejsme nějaký otloukánek který dostává nějaké zářezy.

  Rozhodčí jsou až třetí věc - první je to, že mají obvykle víceméně pevnou defenzivu, kterou nechodí nějaká Bohemka čtyřikrát za zápas jako nůž máslem sama na branku a druhá to, že i proti zataženým zoufalcům umí hrát přímočařeji, nekoulet to, chodit tam a z toho pak pramení až ta třetí věc, ten tlak rozhodčích.

  Až budeme umět hrát stabilně dobře nejen doma, ale i venku, nebudeme bezkrevně prohrávat na Slovácku, nebude mít proti nám 6 gólovek třináctá Bohemka a porazíme dvakrát Plzeň, tak budeme mít titul i nehledě na nějakého Berbra. Tak to je.

  Tak snad příště.

  • Capo18.4.2016 9:13reagovat

   V podstatě máš pravdu, ani jednou nás během sezony rozhodčí nijak zásadně nezaříznul (alespoň mě nic nenapadá), určité body navíc (v posuzování faulů apod.) máme od rozhodčích stejně jako Plzeň taky. Navíc jsme na podzim dostali díky vyloučení i šanci v Plzni snadno vyhrát vzájemný zápas, jak jsme s tím naložili, jsme viděli. Když se nad tím člověk takhle zamyslí, tak je hlavně náš problém, že jsme hloupě poztráceli body, když to nebylo nutné. Všechno se vyhrát samozřejmě nedá, ale to se nestalo ani Plzni, která na jaře prostě nemusí tříštit síly a vyhrává. Nedala nám tím šanci, abysme o titulu vůbec mohli uvažovat, a pokud jí nepotká kolaps, jako nás v roce 2008, tak ho i získá. My bysme hlavně teď měli zabrat na Dukle a s nima, aby ho ještě neslavili hned po zápase s náma. To by podle mě už bylo poněkud potupné.

  • experto18.4.2016 9:18reagovat

   Souhlas, po tom brekotu předvedeme tohle a jsme pak úplně k smíchu.

  • mariovdolek18.4.2016 9:23reagovat

   Podvodníci jsou podvodníci a rozhodčí mají, ale sračky jaké jsme odehráli, a že jich bylo až dost, to je jistě jen náš problém.

 • Heh

  captain_obvious18.4.2016 8:52reagovat

  Už jsem začínal mít obavu, že by se Zdenda celé jaro obešel bez jediné zmínky, že potřebuje širší kádr. Smích V létě očekávám příchod 4-5 ligových průměráků, pro případ, že by bylo zase tolik zranění a.k.a. pro případ, že bude zase stavět ty samé hráče do všech zápasů včetně poháru proti kopáčům z Pardubic.

  • Heh

   experto18.4.2016 9:40reagovat

   Jo jo, tipuju Vondráška, Nivalda, jednoho Maďara, někoho z druhé rakouské a něco z Youtubu. Klasický léto.

 • Šural

  Jarda1118.4.2016 8:09reagovat

  A Šural má asi po Euru

  • Šural

   Bunda18.4.2016 8:17reagovat

   Když místo něj pojede Stohanzl tak to bude stejné. Sury je totálně z formy a na Euro to není ani ve snu. Snad bude na podzim lepší Neutrální

 • Konate

  Bunda18.4.2016 7:03reagovat

  Včera byl celý zápas divný.. Nechodil do soubojů, neskakal, nedal dlouhý sprint.. Ono to s bolavym kotnikem nejde no. Ale proč místo něho nehrál Kadlec??

79502 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha