Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Posily acs

  Jarosik3217.1.2019 6:53reagovat

  Vidím to tak, jak už psal dříve Vace a spol - posily pro acs budou a cca 4-5 příchodů.

  Hašek ml., Karlsson, Hanousek, asi Lischka a poslední jméno bude Dočkal. Jediný, kdo mi tam schází je hráč na levé křídlo, tam není bohužel nikdo a na pravém je přetlak jako prase, ale tak Rosa i Ščasný Karlssona narvou opět na levé křídlo, kde sice sám hráč tvrdí, že hrát umí, ale góly dával hlavně z pravé strany, což to samé i Plavsic.

  Jak by dle nákupů a asi už dle Horňáčka s Rosou mohla vypadat sestava??? 4-2-3-1

  Nita

  Zahustel - Radakovic - Lischka - Hanousek

  Kanga - Frýdek

  Dočkal - Stanciu - Karlsson

  Tetteh

  Na střídání je variant hodně:

  Sáček

  Hašek

  Civic

  Costa

  Chipicu

  Heča

  Kadlec

  Plavsic

   

   

  • Jarosik3217.1.2019 6:56reagovat

   Vacek...

   Jinak stále to není převaha hráčů z čr v základu, ale už je to lepší jak dříve jeden či dva. Při střídání by mohl naskočit Sáček, který hrál ke konci asi nejlíp ze všech, Hašekml. a do útoku po delší odmlce Kadlec, tím by se čr eskadra rozšířila Úsměv uvidíme.

   • Cherry7.1.2019 7:13reagovat

    V bráně bude Heča a v útoku Václav Kadlec. Dočkal dle mého kraj hrát nebude, jestli bude hrát i Stanciu. Ale ten jestli bude pokračovat v podzimních výkonech, tak by měl být nahrazen Haškem.

    • Jarosik3217.1.2019 7:46reagovat

     Osobně mi přijde Heča horší golman než Nita, ale je fakt, že hra nohou u Nity je velmi slabá. Každopádně v brance toho mín nechytil, tak že bych viděl Nitu jako 1čku!

     Stanciu je slabej, ale jestli chce jiné angažmá a jestli ho acs chce prodat za rozumný peníz, tak sedět nesmí, tak že tak :(

     Dočkal bude možná pelentovat mezi středem a krajem, jako to měl v některých zápasech právě Stanciu. Uvidíme jak to seskládají a hlavně kdo přijde, ale nevěřím, že Kadlec vytlačí Tetteha. spíš se budou střídávat a nebo naskočí spolu dle stylu rozestavění - 4-4-2...

  • Moribundus7.1.2019 7:55reagovat

   Taky se může stát, že Dočkal přijde až za půl roku, jako náhrada za Stanciu. Dávalo by to větší smysl.

   U Karlssona bohužel Ščasný zmínil, že může hrát na obou stranách, takže to bude další hráč off-post.

   • Jarosik3217.1.2019 8:17reagovat

    Ano i tahle varianta tu je, ale pro zapracování bych byl radši, kdyby tu Dočkal byl už nyní, nemyslím zapracování v klubu, ale tak nějak celkově aby si ten tým sedl postupně a ne narychlo v létě.

    Bohužel mám obavy že Karlsson bude brázdit levou stranu, což rád nejsem, neboť kupoujeme vždy hráče z postu kde válí a dáme ho na psot kde skoro nehrával.

    Viz:

    Plavsic - CZB kde dával góly na pravé straně ( u nás hlavně levá strana, kde se zakopal)

    Karlsson - to samé.

    Chipciu - bek, snad jen proti Bayernu, jinak křídlo, u nás bek!

    Stanciu - hlavně desítka, u nás spíše kraj.

    Kadlec dříve - hrot, poté tlačen do křídel, bohužel...

    Sáček - hráč všech postů, takový druhý Mareček Smutek

    A takle Ščasný dok...vil x hráčů........

  • jakub23117.1.2019 9:02reagovat

   Kdo je Hornacek? Nejakej novej sportovni reditel?

   • Jarosik3217.1.2019 9:11reagovat

    Michal Horňák...

 • Tak je to Hanousek,

  Nuff7.1.2019 5:34reagovat

  prý to ještě není 100% dotaženo, ale vše směřuje k jeho příchodu. Stále se jedná o Lischkovi a do JBC by mohl jít Vatajelu. Zdroj: DS.

  • Capo7.1.2019 6:33reagovat

   Za mě asi v pohodě. V lize lepšího dostupnýho LB nevidim a při naší schopnosti přivést krajního beka zvenku si musíme oblíznout všech desetÚsměv Když už nic, tak alespoň nebudou muset levou obranu lepit Costou, který už nám tam neni zrovna prospěšný, když to řeknu slušně.

   • Jarosik3217.1.2019 6:39reagovat

    přesně

   • Hory7.1.2019 8:08reagovat

    Produktivita Hanouska je šílená: 120 ligových zápasů, 0 gólů, 4 asistence. Z Jablonce měli prijit hlavně Lischka s Holešem a levý bek ze zahraničí, když v lize kvalita není. My však chceme českou kabinu, proto vezmeme průměrného hráče - opět “odezdikezdi”. Opačným směrem pošleme Vatajelu, kterých těch asistenci udělá v Jablonci za půl sezóny tolik, jako Hanousek za cely život. Vata na Spartu sice nemá, ale Hanousek taky ne. Ale je to Čech, proto je tady.. Kdybychom raději koupili Holeše, který je stylově podobný Kaderabkovi (a velmi produktivní), stejně se opce na Chipcia doufám neuplatní. Vždycky naopak..

  • Jarosik3217.1.2019 6:38reagovat

   Ano, je to Hanousek, Jabka to také potvrdili na twitteru. Ale částka a vše kolem se tam nepíše. Jen to, že o víkendu jednala acs o jeho příchodu, tak že to bude Hanousek. Já to beru, levého beka máme jen Civice, Costa už je stoper a pokud by Civic neměl nikoho, kdo by mu šlapal na paty, tak by šel jako tehda Zahustel dolů. Jeho výkony jsou totiž nevyvážené a to i tím, že nemá zdravou konkurenci, Hanousek mu bude vyrovnaným soupeřem.

   Jsem zvědavý, zda přijde ještě ten stoper a kdo to bude, zda Lischka nebo Panák či někdo jiný. Já bych si přál Čelůstku, ale když jsem ho tu psal po prvním repre zápase, tak tu bylo hejtů až až, ale zalepil by jak stopera tak i pravý kraj v nutném případě. Panák zase DZ i stopera, tak uvidíme.

  • adam7.1.2019 7:52reagovat

   Šťastný z toho teda rozhodně nejsem. Hanousek je naprosto průměrný ligový hráč, nikdy jsem si nemyslel, že trovna takové sem budeme tahat. Že v rámci ligy není z LB zrovna na výběr, je pravda. Nicméně aspoň část fanoušků vidí, co znamená, když chtějí za každou cenu vidět v našem dresu běhat české hráče.

   • Jarosik3217.1.2019 8:20reagovat

    Máš docela pravdu, že nyní ta zpětná vazba aby tu byla převaha čr hráčů je až nesmyslná. Ale popravdě, je lepší koupit cizince, který může být lepší, ale opět to bude další zkouška hráče za daleko víc peněz, který pro acs nemusí dýchat a navíc další jazky v kabině, nebo je lepší vzít za párů korun čr hráče??? Za mě je z ligy jeden z nejlepších LB co jsou k dispozici.

 • Hovorka

  maaarty7.1.2019 1:15reagovat

  Chtěl bych vás poprosit, abyste šli s nápadem přivést ho zpět do hajzlu. Vzniká zde už 100x omletá situace, kdy někdo (v tomto případě Bunda) prosazuje hráče a čím déle se ho zastává, tím víc lidí ho na zdejším fóru chce. Nezávisle na výkonech, závisle na počtu lidí, kteří se nabalují. Vzniká pak dojem, že ten kluk hraje dobře a pak taky poptávka. Pro čtenáře s krátkou pamětí bych doporučil zavzpomínat na jeho účinkování ve Spartě a jako obyvatel Jablonce a návštěvník každého domácího zápasu i jeho nynější působení.

  • Bunda7.1.2019 1:20reagovat

   Já? Je mi u prdele kdo přijde do téhle Sparty. Jen jsem psal že v Jablonci byl na podzim lepší Hovorka než Lischka

   • maaarty7.1.2019 1:26reagovat

    Píšeš o něm dýl, před posláním jsem procházel Tvoje posty, ale smysl mýho postu je jinej. Nebylo to nic proti.

    • Bunda7.1.2019 1:31reagovat

     Líbí se mi,že je to stoper který se nebojí hrát fotbal narozdil od těch všech připosraných Štetinů, Costů apod. Ale jestli přijde on nebo někdo jiný je mi fuk. Spartě nepomůže ani 30 posil.

     • maaarty7.1.2019 1:37reagovat

      S druhou částí souhlasím. Co se týče první části, tak fotbal se nebojí hrát hodně lidí, ale ne každej má na Spartu. Včetně Davida.

 • Vacek

  Jereacs7.1.2019 0:11reagovat

  Tak psal že to nebude poslední posila já to vidím tento týden na duo Hanousek a Lischka s tím že pak už se bude jen čekat jak dopadne Dočkal.

  • Tashunka Witko7.1.2019 0:27reagovat

   Hanousek přijde zítra, Lischka možná v týdnu,

   ale kdy přijdou ty posily ???

   • Jereacs7.1.2019 2:31reagovat

    Chtěli naší fans český hráče tak je tady mají.

 • Hanousek a Lischka

  Kulkozubý Tony 6.1.2019 22:43reagovat

  V Jablonci to berou jako hotovou věc. Hanousek už je prý náš a Lischka ho bude co nevidět následovat.

   

  V létě podepsat Holeše, ukecat Peltu aby neuplatnil opci na Hovorku a Impulz se o obranu nemusí starat. Smích

  • Cherry6.1.2019 23:16reagovat

   Mě Holeš teda moc nebaví. Ondra Zahustel nebo Wiesner se mi jeví lépe.

    

   • Schyzo6.1.2019 23:57reagovat

    Tak máme cele léto, zjistit, zda to bude fungovat

  • lotarr6.1.2019 23:37reagovat

   Rada ten bude asi nadšenej že se mu to takhle rozpadne.

 • Třetí zimní posila

  Hory6.1.2019 21:36reagovat

  Čekám Hanouska, ale mnohem radši bych z Jablonce Lischku a Holeše. Oba by nám velmi pomohli, ale Holeš je momentálně nereálný (do léta máme Chipcia, vrátil se Husťa a ještě máme Wiesnera) a Lischku Vacek popřel. Z Hanouska odvařený nejsem. Posilu na levého beka sice potřebujeme, ale Hanousek je šíleně neproduktivní, pozičně nic moc a je to spis atlet. I pracanty sice v sestavě potřebujeme, ale za Lischku a Holeše bych byl mnohem radši.

  • jakub23116.1.2019 21:50reagovat

   Presne, radsi Holese s Lisakem nez Hanouska

   • LukyACS6.1.2019 22:18reagovat

    Nákup pravého beka by dával smysl, takže s ním nepočítej.

    • Hory6.1.2019 22:32reagovat

     Tak na pravou obranu nyní máme tři hráče (Husťa, Alex, Wiesner), kdežto doleva pouze Čiviće a Costu, který je ale spíše stoper. Takže čekám posílení levé obrany Hanouskem. Nicméně já bych poslal Wiesnera hostovat ať sbírá herní praxi, Alex může do léta zaskakovat na křídlech a pravý bek Holeš s Husťou. To je ale spíš přání, sám tomu nevěřím.

     • LukyACS6.1.2019 22:54reagovat

      Vlevo máš ještě Frýdka a v nouzi případné i Vatu.

      Chipciu se musí uplatnit opce a to je možná fakt lepší ten Holeš, jinak tam máš jen Wiesnera a Zahustela, který je náchylný na zranění.

 • Fox

  youthforce6.1.2019 21:24reagovat

  Tady se furt resi Lischka, jestli to je ci neni dobra posila a pritom nikde nikdo a zminka o tom ze ma prijit krom mistnich diskuteru.

  • Jenda6.1.2019 21:45reagovat

   Nakonec přijde někdo úplně jiný Smích

   • LordFargon6.1.2019 21:59reagovat

    A víš kdo ?

    Je to někdo, o kterém se vůbec nic nenapsalo?

    Šup šup alespoň iniciály Smích

    • Geralt316.1.2019 22:00reagovat

     Přijde Lischka..

     • Hory6.1.2019 22:03reagovat

      Vacek Lischku na twitteru popřel. Respektive možná přijde (snad), ale zítra to nebude.

    • Hory6.1.2019 22:02reagovat

     Necekej zázraky, bude to pravděpodobně “pouze” Hanousek.

     • Geralt316.1.2019 22:04reagovat

      Mám to z dobrých zdrojů..

       

      • LordFargon6.1.2019 22:06reagovat

       Uvidíme zítra

       Zda tě tvé zdroje neklamnou Úsměv

       • Geralt316.1.2019 22:07reagovat

        Neklamou, ale asi to nebude zítra.

        • Hory6.1.2019 22:25reagovat

         Kdyby to byl zítra Holeš a pár dnů potom Lischka, tak slavim, ale nevěřím tomu. Zítra to bude Hanousek a bude po nadějích hned v zárodku :)

         • Geralt316.1.2019 22:30reagovat

          nebude to ani tak dlouho trvat neboj, fakt to dopadne.

    • Jenda6.1.2019 22:10reagovat

     ÚsměvÚsměvÚsměv

  • Geralt316.1.2019 21:47reagovat

   Přijde.

  • Geralt316.1.2019 21:47reagovat

   Lischka

 • Je to tak

  Cherry6.1.2019 20:30reagovat

  Všichni na podzim kritizovali Zdeňka Ščasného a on přitom hrál fotbal jak Real Madrid...

   

  Dneska prohra 0:2 doma. Tam to taky nebude jen trenérem. Myslím si, že jestli je pro někoho křivák Ščasný, tak by si měli přečíst o PerezoviSmích

   

  Jinak zdroj Neobjektivní novinář.

  • victorlima6.1.2019 22:38reagovat

   Na Real jsem taky koukal. Moc se jim nedaří a přitom kádr mají stále slušný.

   Spíš mě zaujalo komentování na TV Seznam. Komentátor, po velmi přísném vyloučení domácího hráče, komentoval jeho reakci ,, to víte jižané,,. Přitom Vasquez jen mírně diskutoval s rozhodčím za mírného pískání obecenstva. Pan komentátor zřejmě nesleduje českou ligu. Myslím, že třeba v Ostravě (zvláště když hraje s pražským týmem) by sudího za takové vyloučení asi rozsápali. Buď hráči nebo pak diváci. A Baroš by mu předvedl zcela jinou komedii, než ,,jižan,, Vasquez. V Opavě, Karviné, na Slovácku a třeba i v Liberci by to bylo stejné.

   • Cherry6.1.2019 23:05reagovat

    To by ten rozhodčí čuměl, jak Baroš “diskutuje” s rozhodčími proti pražským SSmích to máš pravduSmích

    Tak celkově ty ligy kolem jsou přísnější na tohle. Tam neexistuje, aby rozhodčí couval přes půl hřiště, když na něj nalétne banda jako je Baroš, Hubník atd.

 • Rada

  Dynamo6.1.2019 18:54reagovat

  Petr Rada o Lischkovi:

   

  Další překvapení – stoper David Lischka. S ním jste původně ani moc nepočítal, že?

   

  „Když jsem přišel, byl na hostování v Karviné. Viděl jsem ho v hodně zápasech a dělal chyby. Asistent Zdeněk Klucký mi říkal, že se vrací a že je to dobře. Odešel Pernica a jinou variantu jsme ani neměli. Měl jsem obavu, že to bude trošku haprovat. Lischkova obrovská výhoda je, že je levák. Takových stoperů moc není. Pak jsme získali Hovorku a Břečku. U Lischky mě abnormálně zaráží jeho ledový klid. I když jsme pod tlakem a někdy vám vstávají vlasy hrůzou, on furt jede svůj styl. Viz domácí zápas s Kyjevem. V patnácté minutě jsme prohrávali 0:2, on se podílel na první brance. Na lavici jsem si říkal, aby to ten kluk unesl a nedostali jsme nějakou pecku.“

   

  A on nakonec dohrál utkání bez chyby, co?

   

  „V poločase za stavu 1:2 jsem v kabině viděl, že je v pohodě. Tak jsem do něj ani nijak nešťouchal. On je psychicky vyrovnaný. Spolu s Holešem je pro mě Lischka největším překvapením podzimu. Je mladý, hraje v jednadvacítce. Myslím, že by mu pomohlo, kdyby ještě rok nebo rok a půl zůstal v české lize. Nejsem si jistý, že už je nyní připravený odejít do ciziny. V Česku ho asi nezaplatí jiný klub než pražská „S“ a Plzeň.“

   

  • Saeno146.1.2019 18:59reagovat

   Nechapu na nej tu kritiku zde na diskuzi. Jako kdyby uz xy zminovany Kral byl kdovijaky borec...

   • Hory6.1.2019 19:01reagovat

    Doufám, ze Lischku přivedeme. Vidím v něm větší potenciál než v Radakovicovi.

    • Saeno146.1.2019 19:07reagovat

     Me Uros nevadi, je na nem videt, ze je to srdcar. Bohuzel se nachomejtnul do takovych situaci... Duo Radakovic - Lischka... Nebo myslis, ze by spolu hrat nemohli?

     • Hory6.1.2019 19:18reagovat

      Já se Uroše taky neustále zastával, gól proti Subotici byl hodně smolný, navíc kdyby bylo video, tak by sudí penaltu odvolal. Nicméně Uroš těch chyb udělal víc a navíc ze 75 zápasů v lize dal jeden jediný gól (za Spartu proti Karviné), což je málo. Kdyby byl bezchybný v defenzívě, tak vstřelené goly neřeším, ale on úplně bezchybný není. Navíc mu bude “už” 25let, není to žádný mladíček. Mě připadá Štetina spolehlivější, je taky daleko golovejsi (dal v ČR a SK lize už nějakých 10 gólů), slušná rozehravka, avšak o 2 roky starší než Uroš. V minule sezóně hrál Štetina velmi dobre. Za mě tedy ze současného kádru ideálně Štetina - Lischka. Ale rozhodne současná forma.

      • Saeno146.1.2019 19:21reagovat

       Dobry nazor 👍 Tak uvidime, nechame se prekvapit Úsměv

      • artaxerxes6.1.2019 20:01reagovat

       Mně taky vadí jeho minely, ale je třeba taky vidět jednu věc - od odchodu Brabce nefungovala obrana jako celek - ani Štetina, Kaya, Hovorka nedokázali obranu řídit. Dle mého Radakovič to zvládá velmi dobře a jak Kaya, tak Costa i Štetina když hrají s ním, tak vypadají mnohem lépe, než když hráli v jiné dvojici.

        

       Otázkou je jeho chování při rohových kopech, kdy si nejsem jistý, jestli je to jeho nekoncentrovanost nebo jen katastrofální systém bránění celého týmu.

 • Hanousek

  Jereacs6.1.2019 18:31reagovat

  Vím že se to tady řešilo ale má ten kluk na Spartu?

  • Tashunka Witko6.1.2019 18:36reagovat

   Ne

   • dominik276.1.2019 19:04reagovat

    Takže už je to vyřešené.Úsměv

65460 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha