Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • černoušek?

  AlaMierda2.5.2016 10:06reagovat

  už několikrát v poslední době byl s Konatem vyfocený nějaký černoušek, neví někdo co je zač? hráč na testech, nebo jen Konateho kamarád?

 • juniorka drtí konkurenci

  kilovolt2.5.2016 9:05reagovat

  pokud se s těma klukama bude dobře pracovat za pár let budou sbírat jeden titul za druhým....

  • juniorka drtí konkurenci

   Tashunka Witko2.5.2016 9:32reagovat

   Vítězství juniorky nemá žádnou vypovídací hodnotu. Je to naprosto zbytečná soutěž, která hráče ani nijak kvalitativně neposunuje. Měla by sloužit jen pro různé Mazuchy a Jiráčky jako odtučňovací kůra a zkouška, zda ještě někdy vůbec mohou hrát fotbal. Zkoušet podobné exempláře v áčku nás stojí zbytečně body.

   Kdyby místo juniorské soutěže rezerva vyhrála ČFL a postoupila do 2. ligy, to by byl úspěch, který by stál za skutečnou oslavu.

   • juniorka drtí konkurenci

    asd2.5.2016 9:54reagovat

    Tady souhlas, je to opravdu strašnej projekt a propadák.

    Jinak vzhledem k tomu, že pomalu každej rok z ČFL někdo odpadne pro nedostatek financí, tak očekávám nějakou akci ... pro budoucnost hodně důležitou.

    I když nevim jak to přesně ”legislativně” funguje, jestli se dá soutěž od zkrachovalce jen tak odkoupit, nebo se to řeší napřed sportovní cestou nabídkou druhým týmům z divizí apod. Každopádně důležitější aby to věděli případně ve vedení, než abych to věděl já.

  • juniorka drtí konkurenci

   Jarda112.5.2016 9:48reagovat

   a teď tu o pejskovi a kočičce

   • juniorka drtí konkurenci

    Tashunka Witko2.5.2016 9:57reagovat

    Já mám raději tu o ščastném trenerovi, který nebýt zranění, únavy a milionu žlutých karet, tak by všechno vyhrál, ale protože budˇ většinou dostaneme první gol, nebo někdy první dáme a nepřidáme zas ten druhý, tak bojujeme maximálně o druhé místo.

    • juniorka drtí konkurenci

     kapacitos2.5.2016 10:18reagovat

     já mám zase raději tu o geniálním Matějovským, který posere na co šáhne a o těch jeho geniálních příhrávkách za obranu, který by nechytil ani Usain Bolt

     • juniorka drtí konkurenci

      kapacitos2.5.2016 10:29reagovat

      imho od té doby co je zase v základu, tak jsme začli ztrácet

      • juniorka drtí konkurenci

       LukyACS2.5.2016 11:39reagovat

       S Plzní nebyl v základu a prohráli jsme, na Dukle si nekopl ani minutu a přesto to mělo skončit další ztrátou, taky bych byl nejradši, kdyby se našel nějaký hráčský viník, ale ono to spíš vypovídá o systémových chybách. Včera silná sestava se Zahustelem, který opět patřil k nejlepším a i tak jsme předvedli opět horší výkon než v minulém zápase.

       • juniorka drtí konkurenci

        kilovolt2.5.2016 12:07reagovat

        já jsem si hodně sliboval od Zahustela (to vyšlo) a od Surala (tam to zatím moc nevychází)....

   • juniorka drtí konkurenci

    kilovolt2.5.2016 10:10reagovat

    čti to pořádně - je tam ta podmínka - že se s těma hráčema bude dobře pracovat!!

    já tomu věřím....stavět na odchovancích....dát jim kvalitní trenink....podívej se třeba na Ajax....to by měl být náš vzor!

    • juniorka drtí konkurenci

     AlaMierda2.5.2016 10:14reagovat

     Jenže Ajax a Nizozemský fotbal obecně těží z velkého množství přistěhovalců, navíc zrovna Ajax stahuje dost mladých talentovaných cizinců.

 • zajimalo by me

  lesmen2.5.2016 0:31reagovat

  jak bude vypadat sestava pro pristi sezonu, protoze pocitam ze odejde Krejci, mozna i Dockal a buh vi jakych prekvapeni se jeste dockame,takze abychom jeste se slzou v oku nevzpominali na letosni EL, protoze pristi sezonu budeme hrat hovno na obou frontach... Smutek

  • zajimalo by me

   maaarty2.5.2016 0:42reagovat

   Klid. Odejdou možná Krejčí, Costa, Dočkal, ale přijde Horňák, nebo Holoubek a vše bude zalité sluncem, jak se nám tady někteří místní věčně nespokojení ”odborníci” typu Sendi, Kombinator,Honzas... snaží namluvit, nebo v to snad i doufají. Prostě vyhodíme trenéra, v lepším případě i celé vedení a od té chvíle to prostě pojede. Dnes jsme se od jednoho výše zmíněného dozvěděli, že mu vlastně nevadí, že vypadneme s dřevorubci a o LM si můžeme nechat jen zdát. Tak pojďme je všechny vyházet. Příští rok budeme tedy hrát krásný fotbal v každém zápase, SF EL minimálně a titul bude samozřejmostí.

   • zajimalo by me

    Kombinator2.5.2016 2:59reagovat

    Smích mně se líbí, jak vždycky přijde nějakej trotl, vyžene názor někoho jinýho do absurdních a nikdy nevyřčených rozměrů, vysměje se vlastnímu výblitku a cítí se jako hrdina. Ukaž mi, kde tady někdo píše, že když přijde někdo jiný, tak bude všechno úžasný. Tady jde o to, že ščasný je žába na pramení a bez toho aby vypadnul se Sparta nikam posunout nemůže. A to, že to ve zkratce Ščasný po všech směrech vede na hovno a pro budoucnost Sparty vysoce nevýhodně by měl poznat i totální kretén

    • zajimalo by me

     maaarty2.5.2016 3:46reagovat

     Líbí se mi, že ses poznal. Nejen podle nicku, ale taky podle způsobu, kterým ses popsal. Nikde jsem totiž ”nevyháněl názor jinýho do absurdních a nikdy nevyřčených hodnot”. Nikde jsem se nesmál ”vlastnímu výblitku” a stejně zoufalý je argument ”cítí se jako hrdina”. To je tvůj svět. Taky jsem se nesnížil k urážkám a sprostotě, kterou nejen ty používáš. A ani teď to nehodlám udělat. Možná jsem svoji reakci napsal ostře, ale šlo o to, aby se i lidi tvého typu zamysleli nad smyslem toho co píšu. Dost ale pochybuju, že se toho u některých ”fandů” dá docílit.

     • zajimalo by me

      Tashunka Witko2.5.2016 7:58reagovat

      Těžké je zamyslet se o smyslu u nesmyslu.

 • Pouzar111.5.2016 23:11reagovat

  Nedávno jsem koukal na film Red Army/Rudá mašina (2014) .. Popisoval se tam převážně život legendární ruský pětky hokejistů za kouče Tichonova. Hráči údajně trénovali až močili krev, v tréninkovým táboře cvičili 11 měsíců v roce ( jeden víkend z měsíce doma ). Trenér například nepustil jednoho hráče ani když jeho otec umíral...... Když si vemu co tehdá zkusili a jak jsou ty naše primadony dle Zdenála údajně unavený tak mi to halva nebere... Chápu, že odehrát nějaký penzum zápasů je obtížný, ale ve srovnání s těma jejich ruskejma galejema je to asi procházka růžovým sadem, pokud je teda pravda, že se mezi zápasama trénuje spíš regeneračně.

  • kilovolt2.5.2016 8:59reagovat

   otázka je jestli tohle byl ještě sport a jestli by to takhle mělo vypadat

 • Jinak

  Kombinator1.5.2016 22:15reagovat

  ten kdo v nedávný anketě napsal, že by tu měl Ščasný zůstat, tak je asi masochista. Ale tady se krásně ukazuje, jak si tu lidi hrozně málo pamatujou a jsou lehce zmanipulovatelný dílčím krátkodobým úspěchem, prototože kdyby zhodnotili sezónu jako celek a navíc nejenom podle výsledků, ale i po herní stránce, tak by nemohli říct nic jinýho než ať Ščasný táhne a už se nevrací. V podstatě celou sezónu od začátku je jasně patrný, že herně jsme totálně v řiti a drží nás nad vodou jen klika. Už v podzimní části jsme několikrát s klikou utekli z lopaty, ale nedali jsme si říct a nakonec se od nás to štěstí prostě odvrátilo a teď sklízíme ovoce Ščasnýho nekvality a zoufalosti, která byla vidět od první chvíle co příšel, ale kdo nechtěl vidět, tak prostě neviděl a ještě tu machroval. Pak přišel úspěch v Evropě, který smazal úplně všechno, dokonce i to, že polovina zápasů i v evr. pohárech stála za totální sračku a teď to tak vypadá, že tohle totální trenérský nemehlo budeme muset trpět ještě minimálně půl sezóny než to tady úplně a totálně rozesere.

  • Jinak

   Sendi1.5.2016 22:35reagovat

   musim říct, že ani já jsem nečekal až takhle strašlivej pokles po tom čtvrtfinále...mezi těmi zápasy v pohárech jsem to bral, říkal jsem si, že to je fakt hustej program, ale to co přišlo v těch posledních zápasech, tak to je fakt tvrdej střet s realitou...Ještě nedávno jsem tu psal, že byť nejsem spokojenej s tim co předvádíme, tak mi nepřijde systémový Ščasnýho vyhodit, když neskončil na podzim...BERU ZPĚT, naopak teď mi to přijde jako jediná věc, co ještě může zachránit poslední zbytky fotbalovosti z minulejch sezon...to co hrajem teď, tak to teda fakt nepamatuju, to jaro je dokonce horší než podzim a to mě hlavně ve venkovních zápasech jímala hrůza z tý nakopávaný...myslim, že jediný správný řešení teĎ je okamžitě ukončit spolupráci se Ščasným a nechat Horňáka aby se pokusil zachránit zbytek sezony:)

   • Jinak

    petula1.5.2016 22:56reagovat

    a v který sezóně nebo v kolika sezónách jsme hráli koukatelný fotbal aby nikdo nenadával na trenéra?Smích

    • Jinak

     Pavel001.5.2016 23:00reagovat

     Třeba mistrovská sezona za Lavičky, bohužel, tam přišlo uspokojení a šlo to postupně dolu

     • Jinak

      byzantinec1.5.2016 23:09reagovat

      Jenže mistrovská sezona za Lavičky začala ostudným vyřazením z pohárů od švédských dřevorubců...

      • Jinak

       Sendi1.5.2016 23:42reagovat

       stokrát radši vypadnu náhodně se švédskym dřevorubcem než koukat zbytek sezony na absolutní parodii na fotbal, to ať se na mě nikdo nezlobí...podle mýho názoru, ikdyž jsme nehráli třeba v minulý sezony super skvěle tak se to pořád s tou současnou herně vůbec nedá srovnávat, to samé předpředminulá sezona...že se vypadne v pohárech se prostě může stát, ale dlouhodobě to musíme kompenzovat kvalitním fotbalem a titulem...

       • Jinak

        Pouzar111.5.2016 23:52reagovat

        http://www.synotliga.cz/statistiky.html?unit=3&status=0&season=1&club=2&game_limit=0&nationality=&age=0&order=12&order_dir=2&list_number=0¶meter=1

         

        Taky radši uvidím fotbal na který se dá koukat s tím, že jednou se do té Evropy musí podařit dostat ... Lepší mít 10 pokusů ( čti 10 titulů ) a dostat se do LM dvakrát než dva pokusy ( dva tituly ) a dostat se tam jednou + nekoukatelná hra ...

         

        A nehledě na projev má zdenda těžce průměrný výsledky v porovnání s trenérama co měli Spartu před ním .. I Pepa Chovanec se ve statistikách zdá býti oproti němu panem trenérem Smích

 • Hlavně

  petula1.5.2016 22:14reagovat

  že se všude řeší ten gól z ofsajduSmíchAle to prase Fillo je v pohodě,měl bejt vyloučenej už v 1. půli!Ale on se neřešil tehdy ani ten Lafatův gól který mu neuznali pro asi 4 metrovej neofsajd!To jim tehdy nevadilo?Vztek

 • Idnes

  Johny141.5.2016 22:05reagovat

  Rozhovor se Scasnym na idnesu je teda vodopad slz, ten to vazne tezce nezvlada ten tlak. Mel by sam odstoupit.

 • hehe

  Kombinator1.5.2016 22:05reagovat

  Koukám, že Berbrova zahlazovačka Plzeňských prasečin je v plným proudu. Předpokládám, že do konce ročníku budeme mít ještě pár zajímavých rozhodnutí v náš prospěch.

 • Hráči

  ajosek1.5.2016 21:42reagovat

  by měli dostat dva dny volna a ve středu nastoupit kompletní juniorka jinak hrozí že za týden prdneme doma s Libercem a bude to v prdeliOtrávení

  • Hráči

   Franta z lidu1.5.2016 21:54reagovat

   Klidně to může dopadnout: prohra s Libercem, remíza v Brně a nas.aná Jihlava se vyhecuje, protože nám nemůžou zapomenout, jak jsme tenkrát přepustili záchranu Strakově Plzni. A tím btw. pomohli stvořit základ pro tu současnou, protože kdyby spadli, tak by doteď jezdili maximálně ve výtahu mezi I. a II. ligou. Nechci radši předjímat, co by se mohlo stát při zisku 2 bodů z posledních 3 zápasů. A nic není nemožné - viz. sezona s Řepkovým blikancem...

   • Hráči

    artaxerxes1.5.2016 22:13reagovat

    No tak sestup Jihlavy bych do toho netahal, protože to si z Jihlavy pamatuje tak kustod a majitel.

    Spíš bych se obával, že jim půjde o holé přežití a porážka je pošle do druhé ligy a půjdou do toho dost agresivně a buď to dopadne tak, že se necháme zastrašit a nebo to zvládnem.

     

    A k Plzni: Možné to je a možné je, ale spíš to je důsledek toho, že hráči, kteří se neprosadili ve Spartě a Slavii, kde těch talentů ještě z Baníkem je nejvíc, šli do okolních klubů a Plzeň je po dálnici z Prahy kousek.

    Už si nepamatuji jak to bylo, ale pokud se nemýlím, tak Plzeň po tom udržení skončila 6. pak 9. pak 8. pak 5. až poté první.

     

    Úspěch Plzně je důsledek velké fluktuace kádru Sparty a Slavie a jejich nekoncepčnosti.

 • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

  Franta z lidu1.5.2016 21:38reagovat

  To, co se děje, není otázkou trenéra Impulse ani trenéra Pokory. Copak dělají a jaké pravomoci mají na Letné pp. Kotalík (exmanažer TV NOVA zodpovědný za Big Brother, SuperStar a jiné ”zábavy”), Jakub Otava ve funkci personálního ředitele leda s praxí komentátora z TV GALAXIE (to jsme mohli angažovat třeba Tittelbacha nebo Poulíčka) či expisálek z deníku SPORT Ondřej Kasík? Kamarádi majitele Křetínského - či spíše jeho financí - lezoucí mu úspěšně do...

  Dokud budou u moci tihle kinder manažeři a JUDr. Křetínský bude slepí k výsledkům jejich práci, může být u nás angažován Jürgen Klopp a dopadne to stejně. Když se staví na špatných základech, tak vám ten barák spadne, i kdyby jste stavěli z nejlepšího materiálu.

  • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

   LukyACS1.5.2016 21:42reagovat

   Údiv

   • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

    Franta z lidu1.5.2016 21:50reagovat

    Kdo nakupuje podle youtube a sestřihů? Kdo dotáhl Steinyho, idola dívek a paní Pixaa, kdo má za co vůbec zodpovědnost? Je zajímavé, že juniorka pod Hřebíkem šlape.

  • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

   Jerababa1.5.2016 22:20reagovat

   Jen pro upřesnění základů češtiny, na kterých se dá stavět. JUDr. Křetínský možná slepí Spartu, ale k výsledkům je slepý. Jinak souhlas. Psáno jistě v rozrušení ze současného stavu.

   • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

    Franta z lidu1.5.2016 22:24reagovat

    Ano, přesně tak. Děkuji za upozornění a opravu.

    Slepý JUDr. Křetínský (1. pád čisla jednotného), nikoliv slepí fanoušci (1. pád čísla množného). Úsměv

77193 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha