Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zápas

  adam14.2.2016 10:40reagovat

  Hodně se toho už řeklo a napsalo, ale já jsem na dnešní zápas Plzně docela zvědavej, už jenom pro porovnání s naší, respektive slávistickou hrou ze včera. Všechny tři týmy hrají/hráli s týmy, které by měli bezpečně porážet. Nejvíc se asi ale těším na naší vzájemnou konfrontaci. Co se našeho zápasu týče, vše podstatné tu už asi bylo řečeno. Naštěstí jsem viděl jen druhou půlku, takže jsem viděl to lepší, co mě ale trochu štve je, že od začátku sezóny sbíráme každý zápas karty jak na běžícím páse.

  • Zápas

   majtin14.2.2016 10:46reagovat

   Tak ty karty... Normálně se to řeší tak, že mužstvo přestane faulovat, hlavně zbytečně faulovat a hraje tak, aby nemuselo tolik faulovat. U nás se to vyřešilo rozšířením kádruÚsměv

   Takže já jsem v klidu, co se karet týče.

   • Zápas

    honzaspartan14.2.2016 11:03reagovat

    To je prostě Impulzův styl, on nedokáže soupeře přehrávat fotbalově, ať má sebelepší hráče.

    Jeho dinosauří taktika a pojetí hry je postavené na soubojích a agresivitě. Pochopím to u slabších mužstev, kde nemají hráči takovou kvalitu, ale ne u současné Sparty. Ščasný se trénování takového týmu prostě nehodí.

    • Zápas

     adam14.2.2016 11:05reagovat

     Jako oproti Lavičkovi je posun k lepšímu v tom, že nás málokterý soupeř dokáže prostě a jednoduše bourat skrze agresivitu a namotivovanost. Na druhou stranu vše má podle sebe své meze a nelze styl ”je mi jedno kolik nám daj v zápase žlutých” řešit rozšiřováním kádru pro takové případy.

     • Zápas

      majtin14.2.2016 11:11reagovat

      Ber to s nadsázkou. Samozřejmě, že to není dobře. Ale vzhledem k šíři kádru by ty stopky neměly být takový problém vzhledem k boji o titul. Takže nebude důvod na zbytečných faulech, což je blbě a může se to vymstít, třeba v Evropě.

 • Událost prvního jarního kola :-)

  majtin14.2.2016 10:36reagovat

  No tak jak jsem pročítal média a názory fanoušků, tak jednoznačně bezprecedentní zářez Zlína ve Zlíně. Teda hlavně ta ČK 3 minuty před koncem...Samozřejmě byla nesmyslná v porovnání zákroku Brabce, ale nic neřešila. Stát se to třeba ještě loni, tak si říkám, že nesmyslná nebyla, že tím dala volnější ruku ”kreativitě” sudích v zápasech Plzně. Ale na podzim byla liga z tohoto pohledu v pořádku.

  Trochu jsem si vzpomněl na zákrok J. Podaného proti Vaslui, kdy dostal ČK za nijak brutální podražení a přerušení kontru, kdy neměl vůbec šanci hrát míč a proto šel ven. Nevím, jestli se to takto stále posuzuje, ale někdy mám dojem, že už ne.

  Před prvním gólem byli Brabec a Šural v ofsajdu cca o 20 cm, takže pro pro rozhodčího těžké.

  A zákrok Brabce na unikajícího Poznara - ČK mohla být i nemusela. Při zákroku měl útočník míč pod sebou, takže by se mu těžko dělala klička gólmanovi, z boku dobíhali hráči. Pro mě na rozmezí ŽK a ČK. A kopnutí Costy do protihráče mimo míč? Zaprvé by se na tohle měl vybodnout, ale spíš to byla taková pošťuchovaná, kdy tam do sebe byli zamotaní a jak se zlínský snažil vstát, Costa ho podrazil. Pro mě ŽK odpovídá.

  • Událost prvního jarního kola :-)

   captain_obvious14.2.2016 10:54reagovat

   Tak ”pravidlový expert”, který by asi o pravidlech měl něco vědět, říkal, že to je ŽK, ještě před tím než rozhodčí kartu vytáhnul. Tak asi to OK bylo. O červené pro Zlín nemůžu mluvit, protože režisér-umělec z O2 Sportu nabídnul přesně jednu opakovačku, ze které bylo vidět úplné hovno.

    

   Co se týká ofsajdu, tomuhle fóru zoufale chybí jakákoli objektivita. Já jsem tu opakovačku sledoval jen tak jedním okem a teď se mi ji hledat nechce, ale chci říct, že když dá Plzeň gól z 20cm ofsajdu, tak je to pokaždé zářez, úmysl, podplacený rozhodčí, Berbr, Paclík, neregulérní soutěž atd. Když ho ale dáme my, tak se vždycky najde důvod, proč říct, že to rozhodčí měl těžké. Já s tím souhlasím, že tohle je pro rozhodčí těžké a že by to spíš měli pouštět. To ale platí, ať hraje Sparta nebo Plzeň.

   • Událost prvního jarního kola :-)

    Pavel0014.2.2016 11:00reagovat

    ofsajd to nebyl: https://twitter.com/DenikSport/status/698550502771048449/photo/1

     

    Musíš koukat kde je Brabec, ne Šural

    • Událost prvního jarního kola :-)

     captain_obvious14.2.2016 11:13reagovat

     No dokonce. Já na to koukal ze záznamu až po půlnoci, když jsem se vrátil z práce a že se vůbec spekulovalo o ofsajdu, jsem zjistil až teď ráno. Sám jsem si toho během přenosu vůbec nevšimnul.

     • Událost prvního jarního kola :-)

      Pavel0014.2.2016 11:14reagovat

      Opakovačky měli strašný, většinou neukázali nic, víz ten faul na Krejčího

    • Událost prvního jarního kola :-)

     majtin14.2.2016 11:23reagovat

     Já samozřejmě vím, že musím sledovat Brabce, ale vezmi si, že je v předklonu, tzn. že nejdál má hlavu a u zlínského hráče se při posuzování nejvzdálenější části těla nepočítá paže, takže když si vezmu čáru pokutového území, vychází mi to na těch 20cm. Ale rozhodčí bez šance. Že to pustil je v pořádku.

   • Událost prvního jarního kola :-)

    honzaspartan14.2.2016 11:23reagovat

    Musíš rozlišovat co bylo dřív, když Plzeň opravdu tlačili rozhodčí v každém zápase, a co je teď. Tehdy to o Berbrovi a Paclíkovi byla pravda, dnes by kvůli tomu nikdo nevyšiloval.

    • Událost prvního jarního kola :-)

     captain_obvious14.2.2016 11:27reagovat

     Jako hledat to určitě nebudu, ale mám dojem, že i během podzimu tady byla spousta hysterie při každém náznaku špatného rozhodnutí ve prospěch Plzně.

     • Událost prvního jarního kola :-)

      honzaspartan14.2.2016 11:33reagovat

      To myslím, že určitě ne.

      Spíš jsme se tu radovali, že už je rozhodčí tolik netlačí.

     • Událost prvního jarního kola :-)

      majtin14.2.2016 11:34reagovat

      Byla , ale podzim byl jako celek tak nějak v pořádku.

 • Marspar14.2.2016 9:57reagovat

  Borci, jak je na tom Lafata ? a kolik tusite , ze nas ve ctvrtek na letne bude?Smích

  • OSEL@zdenda.scasny14.2.2016 10:02reagovat

   12

  • majtin14.2.2016 10:19reagovat

   Jde na vyšetření, tahal ho sval či co.

 • Význam mají jen 3 body

  Tashunka Witko14.2.2016 9:50reagovat

  a že se podařilo otočit zápas. Jinak raději zapomenout. Ukazuje se, že bez ohledu na hráčský kádr a posily, hrajeme čím dál hůř. Tentokrát jsme se mohli vymlouvat na terén a blížící se pohár a i příště se něco najde.

  Možná je Brno prokletím Sparty. Osobně považuji za jednu z největších záhad tohoto tisíciletí, jak se může Holek živit fotbalem ? Někde ve Zlíně, v Kunicích či ve Varnsdorfu by ho už dávno vyhodili a ve Spartě se i po 4 příšerných letech pořád ještě vejde do základu, a přitom když ”hrával” v záloze, tak měl evidentní alergii na balon. !?!

  Pouštět se do boje o titul a poháry bez stoperů, to bude asi evropské unikum !

  • Význam mají jen 3 body

   OSEL@zdenda.scasny14.2.2016 9:54reagovat

   klid indiáne, běž si vykouřit dýmku míruSmích

  • Význam mají jen 3 body

   honzaspartan14.2.2016 10:06reagovat

   Brněnská klika ovládá Spartu.

   Křetínský, ŠČASNÝ, Svoboda?, Holek, Mareček, Mazuch, Šural...

   Kdo ještě je z Brna?

  • Význam mají jen 3 body

   majtin14.2.2016 10:17reagovat

   Když do toho ještě asi kecal Hřebík Lavičkovi, byl Holek na pokraji reprezentace, pro Spartu nepostradatelný. Vzpomínám, jak se zranil tuším zbytečně v poháru v Olmíku a pak chyběl v boji o titul (http://fotbal.idnes.cz/sparte-se-uzdravil-holek-bez-ktereho-to-na-jare-neslo-pcr-/fotbal.aspx?c=A130620_172502_fotbal_min ). Podle mě to tenkrát rozhodlo o titulu.

   Jenže to Sparta hrála mnohem organizovaněji, byly tam moderní prvky.

 • obtížné rozhodování

  OSEL@zdenda.scasny14.2.2016 9:48reagovat

  růžovou, nebo oranžovou košili?

 • K té Slávce

  nosoroh13.2.2016 22:10reagovat

  Já bych zatím zachoval klid. Posilovali jak vzteklí, ale klepali se, jestli doma zvládnou průměrné Brno: „Tlak na hráče byl velký, jsem rád, že jsme to zvládli.”, řekl Uhrin. Uvidí se, jak budou hrát v těžších zápasech, jestli z Číňanů nedostanou průjem.

  • K té Slávce

   trinact14.2.2016 2:24reagovat

   K té Spartě.

   Já bych byl celkem nervózní. Posilovali jsme kvalitně, ale klepali jsme se, jestli vyhrajem v průměrném Zlíně. Ščasný řekl nějaký věci jakože je s výsledkem spokojenej, ale první půlka stála za, s prominutím, vyliž prdel. Uvidí se, jak budem hrát v těžších zápasech, jestli nedostanem průjem díky hře střeďáků.

   • K té Slávce

    Ferry14.2.2016 7:51reagovat

    Slavia mě nezajímá.A ke Spartě.Ano,po prvním poločase jsem byl skeptickej,nehráli jsme dobře,ale přesto jsme nebyli horší než domácí.I na naše hráče byl tlak a myslím,že mnohem větší než na Slavisty.Taky terén byl těžkej a naší hře a fotbalovosti nevyhovoval.

    Ale do druhé půle přišla jiná Sparta.Ta,kterou bych si představoval.Začali jsme běhat,bojovat a domácí byli rázem bez šance.Já myslím,že poladit se musí hlavně přístup k zápasům,protože takhle prochrápat první poločas se nám může jindy vymstít.Jinak si myslím,že to v tom mužstvu je,aby naší ligu válcovali.Úsměv

    • K té Slávce

     ouissi14.2.2016 8:52reagovat

     ”...přesto jsme nebyli horší než domácí...” - no, ještě aby (při vší úctě k zlínskému nováčkovi první ligy)! Pokud bychom takto odehráli poločas proti Krasnodaru, bude na ukazateli skóre svítit 0-6 nebo podobný výsledek a patnáctiminutové nasazení v úvodu druhého poločasu, prijde-li vůbec, nám bude přesně k ničemu.

     Jinak ještě ke včerejšímu druhému poločasu: to nasazení, snaha nám vydržely přesně do okamžiku, kdy jsme dali druhou branku. Potom se to změnilo ve snahu vedení udržet a pokud možno se u toho moc neunavit (čest výjimkám - Šural, Krejčí, Zahustel, Frýdek).

     Jinak samozřejmě naprostý souhlas, že máme sestavu na to, abychom přehrávali většinu mužstev české první ligy. Jen to z ní umět dostat. To je ale pohříchu problém už několikátou sezónu po sobě. Já jsem třeba přesvědčen, že ve čtvrtek budou všichni ”jezdit” od první minuty (a stejně tak i v odvetě za týden), ale jak to hráčům v hlavách přestavět, aby takovým způsobem bojovali i v zápasech ligových, opravdu netuším.

      

     • K té Slávce

      Ferry14.2.2016 9:31reagovat

      Jde o to,že i když jsme hráli špatně,tak jsme nebyli horší.A ten zlínskej nováček je šestý tým naší ligy.A nechci samozřejmě hráče omlouvat,že po druhém gólu nasazení polevilo,ale je to logické.Nikdo se nechce zranit a taky je tam podvědomě šetření se na další zápas právě proti Krasnodaru.Neříkám,že je to tak správně,ale je to tak.

      A jak to hráčům přestavět v hlavách?No,u některých to půjde už těžko.Mají to hluboce zakořeněný a čím mladší tím lépe to půjde ven.

      K tomu Krasnodaru,je jasný,že každej zápas je jinej a k tomuhle zápasu přistoupíme samozřejmě úplně jinak a jde i o to,že Krasnodar bude hrát úplně jiným stylem.

     • K té Slávce

      nosoroh14.2.2016 10:38reagovat

      ”To je ale pohříchu problém už několikátou sezónu po sobě.” ... No, tohle je podstata věci. Když vynechám jedinou povedenou sezónu (Lavičkův titul), tak to herně je dost bída, ať už tam trénoval Pepi, HaškoHřebajz, Víťa nebo Ščasný. Píšeš o výjimkách, co běhaly. IMHO v tomhle je podstata věci, s výjimkou Krejčího to jsou hráči, co přišli nedávno. Možná je chyba v kabině, a nemyslím trenéry, co se tam střídají jak slečny na rohu.

      • K té Slávce

       honzaspartan14.2.2016 11:20reagovat

       Ani ta sezona předtím 12/13 pod Lavičkou nebyla vůbec špatná.

       Na podzim se konala Limberského penalta, ale na jaře jsme Plzeň porazili v situaci, kdy jsme museli. Ale v té sezoně ještě rozhodčí notně pomáhali Plzni a dotlačili jí k titulu.

       A hráli jsme také dobře v pohárech ne? Vypadli jsme až v nastavení s Chelsea.

       Chce to nemít krátkou paměť.

       • K té Slávce

        nosoroh14.2.2016 13:25reagovat

        Neříkám, že sezona byla špatná, ale hra mohla být lepší.

       • K té Slávce

        nosoroh14.2.2016 13:28reagovat

        K té Chelsea - ehm kdo to tady neustále volá, že výsledky nic neznamenají, ale hra, hra, hra? :o) Z hlediska výsledků je na tom Ščasný plus mínus stejně jako Lavička tehdy - v lize druhý za Plzní a v pohárech postup ze skupiny. Hra je na diskuzi, samozřejmě.

        • K té Slávce

         honzaspartan14.2.2016 16:04reagovat

         Podle mě jsme s Chelsea hráli výborně a na hranici svých možností.

         • K té Slávce

          nosoroh15.2.2016 14:04reagovat

          No tak bránili ze všech sil, a poměrně úspěšně, no... Co taky jinýho.

    • K té Slávce

     honzaspartan14.2.2016 10:09reagovat

     ”naší hře a fotbalovosti nevyhovoval” ?

     Pod Ščasným naše hra žádnou fotbalovost nemá, je to jenom boj, nakopávaná a přetlačovaná.

     • K té Slávce

      majtin14.2.2016 10:18reagovat

      To není úplně přesný. Včera druhý poločas docela dobrý, zas mu nekřivdi, pro první to samozřejmě platí.

      • K té Slávce

       honzaspartan14.2.2016 10:31reagovat

       Ve druhém poločase se přidalo na důrazu a bojovnosti a dotlačili se tam dva góly. Bylo to ale silou, nepřehrávali jsme soupeře žádnými pěknými kombinacemi a taky to dlouho nevydrželo. Já tam žádnou fotbalovost neviděl, soupreře jsme přetlačili a pak bránili výsledek.

       • K té Slávce

        Ferry14.2.2016 10:34reagovat

        Však taky píšu,že naší fotbalovosti terén nevyhovoval a Sparta začala hrát rychle a bojovala.Smích

        Myslím,že bys měl vypadnout konečně na svoje stránky a nesrat se mezi Sparťany!Tyhle zamindrákovaný trolly,co lezou někam,kam nepatří fakt nepochopim.Vztek

        • K té Slávce

         honzaspartan14.2.2016 10:56reagovat

         Evidentně máš problém s pochopením psaného textu, tak teda ještě jednou.

         Psal jsem, že ”pod Ščasným naše hra žádnou fotbalovost nemá”, tudíž se nemohla vytratit kvůli terénu. Smích

         Na poslední větu snad ani nemá smysl reagovat. Řekni sestřičce, ať ti dá prášek na uklidnění, a běž spát. Nechápu, proč v Bohnicích pouští pacoše v neděli na internet Smích

         • K té Slávce

          Ferry14.2.2016 11:05reagovat

          Tak si ještě jednou přečti tvůj předposlední příspěkSmích

          A divím se benevolentnosti zdejších adminů,že tě dávno neblokli za provokace.Ty děláš z e-Sparty bývalý ofiko a přesně kvúli takovým jako jsi ty se e-Sparta zakládala.Bohužel už jsme dávno tam,kde jsme byli s ofikem.Otrávení

          • K té Slávce

           honzaspartan14.2.2016 11:32reagovat

           Provokace? Jakákoliv kritika Ščasného nebo někoho je provokace? Ty jsi opravdu omezený.

           Uvědom si laskavě, že lidí, kteří jsou se Ščasným spokojeni, je naprostá menšina! A ty jeho kritiku označíš za provokaci? Měli bysme snad všichni nadšeně tleskat za každé situace jako na 1.Máje a jakoukoliv kritiku umlčovat?

           Spíš ty si to přečti a pak se nad sebou zamysli.

           Jestli by měl mít někdo ban, tak ty.Smích

           • K té Slávce

            Ferry14.2.2016 11:41reagovat

            Krika a kydání špíny při každý příležitosti je nebetyčný rozdíl,chlapečku!

            Nebudu už na tebe reagovat,jelikož reakce na provokace je v pravidlech popsána jako stejný prohřešek.Moje poslední reakce na tebe je tato.”Ve čtvrtek,v den utkání s Krasnodarem budu cca.od 18,30 hod sedět v Pivním klubu v Jirečkově ulici.Můžeš mi tam všechno přijít říct do očí.Třeba i to o tom pacošovi.A uvidíme,jakej jsi hrdina.SmíchSbohem.

            • K té Slávce

             honzaspartan14.2.2016 12:01reagovat

             Je vidět, že jsi naprosto zmatený, takže pro upřesnění:

             E-Sparta byla založena dávno před koncem ofika a hlavním problémem ofika bylo, že se tam někteří diskutující místo diskuze o fotblae navzájem osobně napadali a dohadovali se. Za to přesně se dávají bany a to přesně tady předvádíš ty. Takže jestli z e-sparty někdo dělá ofiko a zasloužil by si ban, tak jseš to ty.

             Já sem chodím diskutovat o Spartě a na rozdíl od tebe nikomu nenadávám, ani ho nevyhazuji z fóra. To o pacošovi byla pouhá reakce na tvé osobní útoky a nadávky, které sem právě nepatří.

             Ano, budu vážně rád, když už na mě reagovat nebudeš, protože neumíš diskutovat slušně, chapečku. Polde tvého vystupování usuzuji, že v tom Pivním klubu vysedáváš každý den od rána do večera.Smích

             • K té Slávce

              Ferry14.2.2016 12:41reagovat

              Je velice vtipné,když antisparťanskej troll poučuje jednoho ze zakládajících členů e-Sparty o tom,kdy a proč byla e-Sparta založena.Smích

           • K té Slávce

            kapacitos14.2.2016 11:55reagovat

            Tak že jsou nespokojený je v pořádku, ale na rozdíl od tebe tady nezasiraji fórum

   • K té Slávce

    nosoroh14.2.2016 10:33reagovat

    O naší první půli se psalo jinde. Jo, nestála za nic. Ale to ještě neznamená, že nemůžu reagovat na jiné vlákno.

 • Garry Neville

  Standa Hejkal13.2.2016 21:55reagovat

  Jako manažer zatím nic moc, jako expert Sky Sport byl ale excelentní. Po svém příchodu nechal na tréninkové hřiště nainstalovat kamery a teď hráčům ze svého koupil iPady, aby jim mohl lépe vysvětlovat, co po nich chce.

   

  Neříkám, že Neville je skvělý manažer, ale rozhodně ví, jak využívat moderní techniku. Zda to k něčemu bude, ukáže čas, kterého teda moc nemá.

   

  • Garry Neville

   pubi13.2.2016 22:16reagovat

   Vzal bych ho na Strahov.

   • Garry Neville

    Standa Hejkal13.2.2016 22:26reagovat

    Myslím, že i na Strahově by to šlo.

  • Garry Neville

   trinact13.2.2016 22:43reagovat

   Gary Neville je zatím vedle jak ta jedle, rádoby inovátor a přesto nafouknutá bublina. Televizní expert je věc, kterou bych nejraději ze světa vymazal. Parta znuděných trenérů popř. bývalých kopaček rozvádí myšlenky co asi hráč s balonem zamýšlel udělat. Dneska samozřejmě je fotbal tak rychlej, že nikdo nemá čas přemejšlet, všechno musí být intuitivní, zautomatizovaný a podvědomý.

   Nejraději mam ty naše - např. Karocha s Němcem, jejichž rádoby inteligentní vystupování mi pije krev víc, než Matějovskýho úspěšnost kolmic.

   Ovšem pokud bychom se koukli za západní hranice do Reichu, tam je to ještě jiná soutěž. Vždy ty jejich 5ti hodinové odpolední studia, kde jich sedí 5,6 nebo 7 a zdlouhavě rozebíraj, kterej hráč má větší talent. Měřit něco neměřitelnýho a pak o tom zdlouhavě vyprávět je opravdu zábava znuděných lidí placených za kulový. Konec hlášení, potřeboval jsem se rozběsnit na noc, to abych usnul.

 • M.M.

  sk. sokolovo13.2.2016 20:45reagovat

  Bez Matějovského momentálně Sparta nemůže fungovat. To už věděl Lavička a ví to i Ščasný. Matěják nikdy nebyl rychlík. A proto musí mít kolem sebe rychlostní typy hráčů, kteří zůročí jeho brilantní kopací techniku a hlavně myšleni. Kolikrát bylo vidět, že soupeř by překvapen jeho jedinečnou fotbalovou myšlenkou a jejím provedením.

  • M.M.

   peterpan2713.2.2016 20:47reagovat

   Nezřídka jsou ovšem jeho (pseudo)genialitou překvapeni i jeho spoluhráči

   • M.M.

    Lobrock13.2.2016 21:22reagovat

    Nejvíc jeho přítomnost ocenili zlíňáci. Bez Matějovskýho by si nevytvořili šanci.

 • Vylepšení fóra

  Paspartu13.2.2016 20:45reagovat

  Mám jen takový nápad ohledně možnosti zlepšení fóra. Nevím jak náročné by to bylo ale zkusím to navrhnout.

  Co kdyby byla možnost u každého příspěvku dát + za příspěvek, který se mi líbí a - za něco s čím nesouhlasím.

  Dále by u každé přezdívky mohl být celkový přehled (např. Paspartu + 45 nebo Paspartu - 102).

  Jak říkám, nevím jak náročné to je na realizaci, ale mohli bychom si tak trochu vytřídit rozumně a nerozumně diskutující uživatele.

  • Vylepšení fóra

   Standa Hejkal13.2.2016 21:01reagovat

   Vzhledem k neinteligenci některých super aktivních taky sparťanů, kteří tu píší vatu a postřehy, kterých si všimnou i naši ”experti” v médiích, ale mají pocit, že všemu rozumí a všichni ostatní jsou debilové a zaslouží si - za každý příspěvek, který se liší od jejich dogmatu, to nepovažuju za rozumný nápad. Já např. fotbalu rozumím jako málokdo a proto se mnou téměř nikdo nesouhlasí, jsem takový Hřebík zdejší diskuze, akorát mě nikdy nevyhodili ze Sparty. Takže jsem lepší.

  • Vylepšení fóra

   Salix ×sepulcralis13.2.2016 21:04reagovat

   Možná by stačila editace příspěvků.

   • Vylepšení fóra

    kopejtko13.2.2016 21:28reagovat

    nejlépe hned při registraci vystavit uživatele testu inteligence Smích

    • Vylepšení fóra

     majtin13.2.2016 21:31reagovat

     JJ. A psychologickým testům. Úsměv

 • Paixao zpet!

  waaw13.2.2016 20:33reagovat

  To jsou paradoxy: V lete jsme privedli Paixaa, protoze byl Lafata zraneny. Paixao pak nedostal skoro sanci, Lafata rychle naskocil.

  Jen co jsme Paixaa pustili, tak je na zacatku sezony Lafi zraneny.

  Privedte ho zpet!

  • Paixao zpet!

   Chrod13.2.2016 20:35reagovat

   Doufám, že v případě zranění Lafaty dostane pořádnou šanci Juliš a nebude se to lepit Šuralem. Vim, že máme ještě Fataie, ale přesto bych si přál v základu Juliše.

   • Paixao zpet!

    nosoroh13.2.2016 20:45reagovat

    Juliš šanci dostává, a Krejčího v útoku si tady taky pár lidí přálo... Juliš je perspektivnější a levnější než Paixao, a je gólový. Dobrá výměna.

    • Paixao zpet!

     sk. sokolovo13.2.2016 20:48reagovat

     Sem zvědavej na ty jeho goly. Jestli dá za sezonu jeden tak to bude velký úspěch!

     • Paixao zpet!

      nosoroh13.2.2016 20:54reagovat

      Tak to má v týhle sezoně už splněno :)

     • Paixao zpet!

      majtin13.2.2016 21:40reagovat

      Figuro, v letošní sezóně dal už 2 góly v lize a potřeboval na to 75 minut (celkově má v lize bilanci 3 góly na 129 minut).. A to počítej, že chodí na poslední minuty, když už je třeba rozhodnuto a Sparta se nikam nehrne.

      • Paixao zpet!

       Chrod13.2.2016 23:44reagovat

       A v jediném zápase, kterej hrál od začátku (venku proti APOELu), dal taky gól a předvedl velmi dobrej výkon. Ale je to jasný, nemá na to, je moc mladej Smích

74413 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha