Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • LOSOVACÍ KOŠE / KOEFICIENTY

  ouissi23.10.2020 8:46reagovat

  Tak soupeře ze 4. výkonnostního koše máme doma za sebou. Teď nás čeká venku soupeř z koše třetího. A až pak (případně) soupeř nasazený do prvního výkonnostního koše.

  To jsme fakt se Suboticou museli toho losovacího nejvyššího boha hodně urazit, když se nám teď takto mstí.

  Když si vezmu, že CEFC má ze čtvrtého koše B’er as-Sab’ (při vší úctě k jejich včerejší i předkolové produktivitě a zejména výsledkům!), CEFC-B z druhého koše Gent, tak mám pocit, že štěstí při lidu jsme si vybrali snad na dvacet roků dopředu.

  A to nepíši o tradičním evropském losovacím štěstíčku podvodnických plísňáků a už pověstnou přízeň rozhodčích při našich domácích utkáních.

  Když si vzpomenu, co s námi prováděl tehdy ten Ital v odvetě předkola LM proti CSKA, tak včera ten Jogurt, to byl slabý odvar. Podle mne byl prostě klasicky ”středomořsky mizerný”. Chtěl se předvést a ukázat, že se nebojí vyloučit domácího hráče na začátku utkání. Připadalo mně, že se hlavně chtěl ukázat (čti SEBE UKÁZAT). Pak mu osud nabídl možnost tu jeho unáhlenost napravit, v podobě druhého napomenutí. Jenže on na tu situaci za ony dvě minuty, kdy se hrálo bez přerušení, podle mne úplně zapomněl, jak se soustředil na to, aby byl v nejlepším světle. Svoji chvíli slávy a vlastní důležitost si bohužel chtěl po odpískání pokutového kopu užít i jeho druhý asistent, i když sám nejspíš viděl totéž nic jako hlavní a bez VAR to nebylo možné bez diskusí rozsoudit, kde k nedovolenému zákroku došlo. V každém případě nešlo o situaci, kterou by hlavní neviděl nebo kterou by asistent viděl lépe než hlavní, byli od přestupku oba zhruba stejně daleko a s podobným výhledem, takže podle pravidel měl asistent držet mlčet, protože se nejednalo o zjevnou chybu.

   

   

  • Míša23.10.2020 9:10reagovat

   Já jsem třeba se skupinou naprosto spokojený a naopak ji považuju za šťastnou, nechci v televizi (bohužel) koukat na to, jak nás točí frajeři z Asie. Tohle je naopak krásný zrcadlo, jak na tom skutečně jsme. Úzký kádr plný těžké nekvality, sportovní ředitel loutka a figurka, neschopná přivést posily.

   • fandim23.10.2020 9:21reagovat

    tak jeste ze je tam ta posledni veta, uz uz to vypadalo nadejne...

    • hombre23.10.2020 9:27reagovat

     Úzký kádr plný těžké nekvality ..., co na tom není pravda?

     • Míša23.10.2020 9:29reagovat

      Nepokouřil jsem Rosu, jakej je šikulka.

      • fandim23.10.2020 20:14reagovat

       Asi by se nenechal. Privedl tri reprezentanty, asi mel teda privest 4. V tabulce 18b a vedouci tym fr. ligy tu je rad za pomoc od rozhodcich. Sorry jako, ale mozna si poslechni, co rikal Ivan Hasek vcera. Ale asi se citis vetsi odbornik.

     • johnny123.10.2020 9:36reagovat

      Tak my hrajeme ligu, UEFA a namol cup, oni koukají, že mají v kabině asi 8 zraněných, z těch dalších jsou 4 dřevění a přivedou jenom Pavelku? Nic proti němu včera hrál dobře, ale my na tři soutěže potřebujeme obranu a ne aby to hrál talentovanej Sáček, Hanousek zpětný nahrávač, pomalej Krejčí a to celé jistil divizní gólman.

 • Poučný zápas

  victorlima23.10.2020 7:57reagovat

  Tento zápas jasně ukázal, že EL nelze hrát s hráči jako Hanousek, Trávník, Heča. Rovněž, ale ukázal, že na lavičce zbytečně často dusíme takový talent jakým je Karabec.

  Je třeba si uvědomit, že tu porážku nezavinil velmi slabý rozhodčí a jen částečně jí zavinila absence stoperů. Nejsme schopni si sehnat kvalitní krajní obránce a v brance dlouhodobě nestojí náš nejlepší brankář. Za výkon se nemusíme moc stydět. Na podobnou kvalitu jakou mělo Lille, prostě ani naše nejlepší kluby nejsou připraveny. Dokonce některé, nestačí ani na mnohem slabší soupeře s fotbalově rozvojových zemí. Po prvních pěti minutách mi bylo jasné, že remíza by byla kolosálním úspěchem. Francouzi překypovali tím, co našemu fotbalu dlouhodobě schází. Technikou v rychlosti, rychlostí, kombinační vyspělostí a slušným zakončením. Můžeme být ještě rádi, že ne všem útočníkům soupeře se v koncovce dařilo. Jinak to mohla být hodně vysoká porážka.

  • kilovolt23.10.2020 8:12reagovat

   to co stačí naPříbram a Karvinou nestačí na nadprůměrný evropský tým. libili se mi Dočkal, Pavelka, Hložek a Karabec, zápas nevyšel Hečovi.

  • taborita23.10.2020 8:13reagovat

   Souhlasím, porážka by přišla i kdyby rozhodčí pískal rovinu a my nastoupili v ”plné palbě”.

   Bohužel očekávám podobný průběh i s Milánem, se Celticem možná plichta.

   Podle mě se ukazuje, že tým se dlouhodobě špatně doplňuje - v zimě nepřišel nikdo, z letních posil hrál pravidelně jen Čelůstka. Včera kdyby byl k dispozici Costa, tak se tu nemusí řešit Hanousek.

   Z hráčů bych ještě upozornil na Vindheima - už je ve Spartě nějaký ten pátek, ale prostě to zdaleka pořád není to, s čím sem přicházel.

   A Sáček jako obránce - prvních 7 minut bych poslal jako ukázkový rozbor všem mladým fotbalistům, jak nemá bránit obránce...Doufám, že po včerejšku skutečně už všichni pochopili, že z něj druhý Kadeřábek nikdy nebude

   • johnny123.10.2020 8:27reagovat

    Přesně, Sáček to byl děs a tady z něj lidi uchcávají, přitom věčný talent je už čtyři roky stejný a nikam se neposunuje, hlavně ať už nikdy nehraje obranu a nebo když tak třeba v Příbrami.

   • Chabix23.10.2020 9:00reagovat

    Já si pravě nemyslim, ze bychom prohráli. V oslabeni jsme hrali dobřqe. Bylo by zajimave sledovat, jak by to bylo při rovnocených silách.

    • Shaemi23.10.2020 9:24reagovat

     Lille hrálo to, co potřebovalo. Má slabší obranu, ale brutální přechod do útoku. Paradoxně kdybychom hráli v 11,tak by Lille mělo asi víc šancí a možná bychom prohráli i větším rozdílem, jelikož bychom nebyli tak zalezlí.

  • Tomino23.10.2020 8:15reagovat

   ale howno

  • johnny123.10.2020 8:22reagovat

   Taky nechápu proč tam nedal Karabce s Polidarem dřív, vždyť tu hru oživili, Hanousek, Trávník, Heča to je výsměch Sparty, tak slabí hráči už v ní dlouho nebyli.

   Nechápu proč my máme pořád tolik zraněných, to nemůže být náhoda, tam je něco už dlouhodobě špatně.

   Proč máme SŘ který se zřejmě dloube v nose, i s bráchou, namísto toho, aby přes léto sháněli posily do obrany, celkově rychlejší hráče, silné, a odolné jak fyzicky tak psychicky, kteří se kvůli bebíčku hned nesesypou.

   Co se mu za dva roky povedlo? Čelůstka, teď možná Pavelka? Trenér na třetí pokus. Hašek, Frýdek na útěku, Kanga, Stanciu, odejiti. Na lávce spousta zraněných a po trávě se promenuje rychlík Trávník s lapačem, který by měl honičky i v divizi.

   Neuvěřitelné!!

  • Chabix23.10.2020 8:41reagovat

   Nesouhlasím. I kdyz jsme skoro celý zapas hrali v nezaslouženém oslabení, tak jsme hráli dobře.

   • Chabix23.10.2020 8:46reagovat

    Špatný vstup byl zapříčeněný nerozehraností a nakombinovanou obranou. Po 3 minutach uz bylo po všem. Hráči se srovnali. Ja takový vstup od nas očekával.

  • ap241223.10.2020 8:43reagovat

   No včerejší zápas nám nastavil zrcadlo...

   • Chabix23.10.2020 9:02reagovat

    Nenastavil žádne zrcadlo, protože se hralo 80 minut v oslabeni.

    • maserkovi23.10.2020 9:22reagovat

     Ty jseš henom takovej ubulenej zmrd kterej se jenom pořád na všechno

     vymlouvá!!!!!!!!!

     • exupery23.10.2020 9:46reagovat

      Školní družiny jsou otevřený?

     • Chabix23.10.2020 10:38reagovat

      Uklidni se. Na tvoje výkřiky nejsem zvědavý.

 • sudí

  kostík23.10.2020 0:47reagovat

  všiml si někdo z vás, na jakej znak ukazoval sudí, když Bořek reklamoval neznanou žlutou? bělouši nevyhrajou, kdybych tady měl otočit 15 situací.respectSmích

  • DaveACS23.10.2020 1:42reagovat

   A to jsem myslel, že největší dno tohoto týdne bylo to ”fair-play” gesto Lille.. překonal jsi to..

   • kostík23.10.2020 2:06reagovat

    to jsem nepřekonal já, to negři, pardon francousští hráči, to bylo no-respectOtrávení

    • Míša23.10.2020 6:07reagovat

     Jsi debil.

     • ouissi23.10.2020 7:30reagovat

      No, není.

      Tu opičárnu s vhazováním po zakopnutí míče do zámezí jsem neviděl hodně dlouho, ani na podstatně nižších úrovních kopané, než se tváří být EL UEFA.

       

   • Chabix23.10.2020 9:07reagovat

    No to ”fair-play” gesto. To bylo něco. Jsou to špíny. A fakt jsem jim přál, aby prohrali už jen kvůli tomuto.

 • Hanouska

  Tashunka Witko23.10.2020 0:16reagovat

  už nemá cenu ani hodnotit, ale co Heča ?

  Podržel nás někdy ?

  Určitě nejhorší brankář Sparty od dob Olejára.

  A nejen na základě zápasu s Lille, který byl nevydařený celkově.

  • fanACS23.10.2020 0:25reagovat

   Nechápu, jak si mohl myslet, že to odehrajeme s Hanouskem ... Nemyslím EL, ale naší ligu. Tady vidím velké selhání našeho vedení ... Stejně tak, že když se dlouhodobě zranil Štětina a Hancko na tom byl stejně, měli rychle vyřešit náhradu. I kdyby hostování s případnou opcí.

   V bráně by měl dostat šanci Holec, nechápu, že má Heča takovou důvěru.

   • brac23.10.2020 2:21reagovat

    Vždy se dají věci dělat lépe, ale naznačovat, že se to neřešilo a jde o velké selhání? Jakoby tady někde byly zástupy prověřených stoperů pomalu Bundesligové úrovně, kteří hned zaplují do základu Sparty a není potřeba za ně dát sto(vky) miliónů... To v poslední době splnil pouze a jen Čelůstka a 99% důvodu, proč se Spartě povedlo ho přivést (a proč si to tak rychle a snadno sedlo), je fakt, že je v Česku doma. Stejně se to řadě lidí nepozdávalo, jako by Sparta měla nějaká jiná incentiva pro ještě lepší, hotovější a prověřenější hráče.

     

    Jinak do středu obrany teď hráče přidali - Krejčího II (díky příchodu Pavelky), což je bezpečnější řešení (a možná i delší dobu zvažované vzhledem k dlouhodobému zájmu o Pavelku), než externě hledat nějakého dostupného (a pravděpodobně dočasného) stopera, kterého si můžeš dovolit a nebude to loterie (jakože to loterie je vždycky). Navíc technicky na to místo pro tuto sezónu zajistili 4 hráče. Že by Sparta byla schopná někde z klobouku tahat další zázračná řešení, která si může dovolit a bude vědět, že jí pomůžou? Slavia a Plzeň mají i v plné síle na těchto pozicích problém, takže ten trh jimi asi úplně překypovat nebude a moc se jich ani nebude hrnout do týmu, který jich má už 7, byť z větší části dočasně nedostupných (ani tak se takový Panák nevešel na soupisku pro podzimní EL). Než se te nový stoper vůbec rozkouká, tak už může být v pozici stopera na tribuně.

     

    Na místo Hanouska pak přišel Krejčí I.

   • exupery23.10.2020 9:42reagovat

    Heču budou po včerejšku ještě chválit, jak zvládal hru nohama...

  • johnny123.10.2020 0:39reagovat

   Jo já už jsem to tady před časem psal, Olejár byl ještě asi horší, ale přesto s Olejárem jsme hráli čtvrtfinále poháru UEFA s Hajdukem, kde to tak posral, že od té doby už si nezachytal. Heča je něco podobnýho.

  • wasek2611@centrum.cz23.10.2020 1:08reagovat

   Blbý to bylo i po odchodu Blažka do Německa. Grigar byl příšernej.

    

   Jinak Heča je dobrá dvojka, ale nechytí nic navíc. Sparta by měla koupit Nguena.

   • DaveACS23.10.2020 1:41reagovat

    Největší kiksař v lize po Hruškovi..

   • Chabix23.10.2020 9:04reagovat

    Prostě průměrný brankař. Aspoň, že nedělá takové kopance jako ten vychvalovaný slavistický Kolář.

  • Masovec23.10.2020 15:20reagovat

   Nejen diky Hecovi jsme v Evropsky Lize, pust si zapasy MOLu indiane.

 • Zápas

  kopyto22.10.2020 23:59reagovat

  No pěkné no, X let se člověk těší na Evropu a dostane mač ve hřbitovní atmosféře se zdecimovanou sestavou, rozhodčím na úrovni plzeňské 1.A třídy a pochopitelně bez VARu, protože ten by byl přece pro póvl příliš nóbl. A když má takovouhle technickou úroveň druhořadá Evropská liga, tak se už opravdu nemůžu dočkat té nové třetí ligy - hrát se bude smět pouze na betonu, pískat to bude vágus za talíř teplé polévky, pomezním bude hospodářský dobytek, kterému se k tělu přiváže rohový praporek, přenosy budou smět být pouze černobílé a v rozlišení 4:3, přičemž vítěz soutěže dostane poukázku do kauflandu, stravenku na 100 korun a vrak Škody 120 dotlačený z nejbližšího smetiště ...

  • Tomino23.10.2020 8:17reagovat

   SmíchSmíchSmích

  • Víťák z Cé Osmičky23.10.2020 8:59reagovat

   Vynikající :)

 • Tak

  ap241222.10.2020 23:54reagovat

  čeká nás ještě 5 zápasů, škoda že nás postihla ta zranění a rovněž že nám to pískal ten kokot rozhodčí....

  • Veteranos Pirates23.10.2020 1:48reagovat

   Smíchno, to není úplně až tak jistý....

 • ofsajd

  DaveACS22.10.2020 23:32reagovat

  https://postimg.cc/gallery/w7nRDwm

   

   

  • AlaMierda22.10.2020 23:39reagovat

   spíše ne

   • DaveACS22.10.2020 23:41reagovat

    Tak podle těchto obrázků to vypada, že spíš jo.. ale to je jedno, tohle zřejmě není úplně přesný, ale ten hlavní problém je, že zde nebylo video.. ten zápas by se vyvíjel úplně jinak..

    • AlaMierda22.10.2020 23:45reagovat

     Právě že ne. Podívej se na postavení našeho hráče, výrazně blíže nohama k té čáře. Ani to tělo hráče Lille nevypadá, že je za naším hráčem. U této branky je třeba vyzdvihnout chování Heči. Jdu, nejdu, vybíhám hodně mimo.

  • Chabix23.10.2020 0:11reagovat

   Tohle bych zrovna pouštěl. Mě ty chyby rozhodčích vadi komplexně. Malokdy se stáva aby všechny týmy z jedné země byly od rozhodčich twk řezány. Strašně to snižuje český fotbal. Sparta by s Lille hrála vyrovnanou partii. Misto toho je to prohra o 3 góly a vykartovaní hráči, což pocítíme v budoucnu. Pozitivum je, že jsme v Pavelkovi našli dalšího stopera.

 • Za mě dobrý, kluci bojovali,

  johnny122.10.2020 23:16reagovat

  Lille je extratřída, Pavelka, Lišák super, ale Heču s Hanouskem prostě chválit nemůžu a nechci.

 • no nic

  AlaMierda22.10.2020 23:09reagovat

  Hráči bojovali. Hráči Lille úplně jinde, mohlo být po pár minutách hotovo. Červenu si rozhodčí obhájí. Tohle byl zápas, kdy je prostě potřeba hrát přesně, být efektivní, fyzicky skvěle připravený a brankář musí něco chytit.

  • thomasd8622.10.2020 23:17reagovat

   Dockal mel hodne zajimavy hodnoceni, byl pekne nasranej na rozhodci😅

  • majtin22.10.2020 23:28reagovat

   Jestliže si rozhodčí tu červenou obhájí, pak si nemůže obhájit neudělení druhé žluté a vyloučení hráče soupeře. Ale on si to nikde obhajovat nejspíš nebude.Smutek

   • AlaMierda22.10.2020 23:30reagovat

    Ta druhá žlutá byla jasná. Veliká chyba rozhodčího. Červená blbost Krejčího a nepomoc Heči.

    • majtin22.10.2020 23:44reagovat

     To taky, ale podle mě i kdyby to byl faul, tak to není zmaření vyložené šance, protože Heča by byl u míče dřív, i kdyby Krejda toho herce nezpomalil.

     • AlaMierda22.10.2020 23:48reagovat

      Krejčí hlavně po něm neměl vůbec šahat. Bylo tam prostě z naší strany opravdu až moc chyb. Jen ten vstup do zápasu byl příšerný. Tyhle zápasy a víme to historicky je třeba odehrát úplně jinak

 • No nic

  DaveACS22.10.2020 23:06reagovat

  Hráčům tleskám a tenhle zápas hodit za hlavu..

  • Masovec22.10.2020 23:28reagovat

   Vidim to stejne, Hasek ve studiu to rekl dobre. Uprimne jsem cekal slabsi uvod kvuli pauze. Ladi je mi lito, ze neodehraje AC Milan. Vidim tam ale i hodne pozitiv. Neni vsem dnum konec.

   • AlaMierda22.10.2020 23:31reagovat

    Já teda vidím hlavně hodně negativ. Kádr je hlavně vzhledem k Evropě hodně špatně složený.

    • Masovec24.10.2020 14:22reagovat

     Jak to myslis se slozenim hlavne vzhledem k EL? Ze nemame hrace s hodnotou 30 mega EUR? To nebudeme mit nikdy. Mame tusim neco kolem 35 mega EUR a Lille pres 200 mega EUR. Maji hrace francouzske reprezentace. Na Yaziciho jsem upozornoval uz minuly rok s Trabzonem. Poznamka, pred nasim dvojzapasem prestoupil. Presto si stojim za tim, ze jsme s nimi mohli neco uhrat nebyt okolnosti. Mj. na AC muzeme taky jenom prekvapit. Na nekterych postech jsme slabsi, jasne. Nezapominej ze na lavici melo Lille jeste napr. Renato Sancheze a v zakladu hral Fonte. Oba dalsi reprezentanti. Nevybavuji si kdy jsme hrali s repre Francie nebo Portugalska popr. Turecka nekaky valec. Snad jen parta kolem Eura v Portugalsku na to tenkrat mela. Zoufalství

  • maserkovi23.10.2020 9:27reagovat

   Ty jseš dobře vymatlanej když tleskáš někomu kdo dostal čtyřku od průměrného evropského týmu!!!!! Je to ale super,hlavně že je tam ta kabina a všichni dodžujou ten kafíčkovej kodex

76387 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha