Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • konspirace

  Strčprstskrzkrk21.4.2016 17:23reagovat

  Jak už je řečeno níže - jen si počkám, až bude hrát Plzeň v Boleslavi co se zase bude říkat - jestli teda ještě o něco Plzni půjde - my vám pohár - vy nám ligu. Na to jsou češi vážně experti za vším hned něco vidět - a pak si na něco stěžujme, když jsme sami takoví - teda většina. No a v posledním kole by zase spousta lidi říkala - Slávia to Plzni nechá - nemá ráda Spartu.

  • konspirace

   LukyACS21.4.2016 17:37reagovat

   přesně, ono už se to říkalo, že to Plzni nechají asi 3 roky dozadu a pak je Škoda sestřelil a Slavie v Plzni vyhrála 1-0. Nebo tehdy nešlo o nic BOlce na Baníku a říkalo se, jak nás nemaj rádi, že to určitě Baníku nechaj a pak nás gólem v 90. minutě zachránil Táborský.

 • Lafata

  sk. sokolovo21.4.2016 17:23reagovat

  To že se Lafi vcera po Radově pohlazení skácel, jako by ho knokautoval, taky neni fér. A myslim ze u nej uz je to druhý připad takové teatrálni komedie. Tohle neuznavam!

   

  Jinak Rada muze chytat. Disciplinarka mu zadny trest nedala..

  • Lafata

   Strčprstskrzkrk21.4.2016 17:25reagovat

   V tomhle je fakt dobrý ten hokej - kolikrát tam vidíš simulování? Ve fotbale pořád - hrát ti hráči hokej, tak je asi rovnou vezou na ARO.

   • Lafata

    Sendi21.4.2016 17:29reagovat

    problém je ten, že ve fotbale se nesportovní chování všeobecně jak stran fanoušků tak stran médií legitimizuje. Často se označuje za ”chytrost” hráče a fandové jen zřídka svého hráče za podobné jednání zkritizují, prostě lidem kolem fotbalu, včetně diváků, je to jaksi uprdele a to je špatně...já bych za prokázané simulace a nesportovní chování dával naprosto exemplární tresty a obzvlášť za ty, které týmu dopomohou k lepšímu výsledku...

    • Lafata

     Strčprstskrzkrk21.4.2016 17:33reagovat

     Souhlasím u některých hráčů se to navíc i ví, že ochotně padají - problém je, že nejsou moc trestání - jinak by si to dávno rozmysleli. V tomhle se mi opravdu líbí ten hokej - tam to vidíš vážně málo - pak se není čemu divit, že se říká, že fotbal hrají slečinky nebo nějací nagelovaní šampónci, kterých se člověk nesmí ani dotknout, jinak brečí.

    • Lafata

     LukyACS21.4.2016 17:41reagovat

     Jo, to řiká Karoch nebo Zelenka, vždycky z nich pěnim. Nechápu, že UEFA tenhle trend nechce nastolit, simulování dodatečně trestat na několik zápasů a finanční pokutou. Hlavně, že maj všude hesla fair play, ale tohle jim nevadí.

  • Lafata

   captain_obvious21.4.2016 17:34reagovat

   Chtěl jsem to tady napsat - je to už podruhé v řadě, když jde do tuhého, sezona se blíží ke konci a je třeba vyhrávat, tak odloží tu svoji mediální image slušňáka a skromného myslivce, táty od rodiny, stranou a udělá naprostej hnus, který se vymyká lidskému chápání, čímž ukáže nějakou pokřivenou stránku toho jinak zřejmě slušného charakteru. Někdo řekne - je to vítězný typ, udělá pro vítězství úplně cokoli, půjde přes mrtvoly. Ale já to takhle nevidím. Je to trapné a měl jsem problém to rozdýchat už loni, ale tím včerejším repete mě mimořádně naštval a urazil. Podruhé už to není náhoda, hodně u mě klesnul.

    

   Skoro nikdo se o tom tady nezmínil. Ale příspěvků o rozhodčím a Berbrovi tu jsou desítky...

   • Lafata

    Chabix21.4.2016 18:12reagovat

    Podle mě se zachoval úplně normálně, byl tam úder, tak spadl. Nic teatralniho na tom nebylo. Hráči po faulech padají úplně běžně - Upozorní tak na faul. Rozhodčí pak nemůže dělat, že nic neviděl. Je to o taktické vyzrálosti. Zachoval bych se stejně.

    • Lafata

     Sendi21.4.2016 18:22reagovat

     tak to jsou přesně ty kecy, který uplně nesnášim, tohle přesně legitimizuje nesportovní chování hráčů...Lafata se tam svíjel, jak kdyby měl Rada na rukavici kyselinu. Jakej kontrast s tím, jak atakoval Buchta Pulkraba, kterej normálně vstal a v klidu odešel, tak si představuju fair-play...

     • Lafata

      Chabix21.4.2016 18:48reagovat

      Když budeš slušnej, nic nevyhraješ. S tím svíjením bych se hádal Smích

      • Lafata

       Sendi21.4.2016 18:54reagovat

       tak to je fakt neprůstřelný :D Tuhle za mojí třináctiletou ségrou přišel o poločase rozhodčí, že kdyby spadla v tom a tom souboji, písknul by penaltu a já blbec jí pochválil, že to ustála, tak já jí vysvětlim, že Chabix na fóru sparty shledal, že fair-play je nahovno a když budeš slušnej, nic nevyhraješ...výborný!

       • Lafata

        Chabix21.4.2016 18:59reagovat

        Tak to je. Škola života.

        • Lafata

         Sendi21.4.2016 19:04reagovat

         Je třeba zajímavý, že v každym zápase našeho nejstaršího dorostu naši hráči běžně přiznávají svoje teče do autu, nikdy nesimulují a přitom všechny drtí, to je záhada viď :))

         • Lafata

          Chabix21.4.2016 19:15reagovat

          Dorost - to jsou ještě děti Smích

    • Lafata

     captain_obvious21.4.2016 19:47reagovat

     Jak můžeš říct spadl? Vždyť už dávno ležel na zemi. A začal se tam teatrálně držet za tvář, jako kdyby dostal pěstí. A když 2 minuty před tím incidentem z pár metrů hodně vulgárně (a když říkám hodně, tak tím myslím hodně - v televizi mu šlo dobře odezírat z úst) řval rozhodčímu do ksichtu - dostal za to žlutou a podle mého názoru mu může být vděčný - tak to bylo co?

      

     Prostě se v těchhle vypjatých situacích mentálně bortí a hrozně moc si tím škodí v očích lidí.

  • Lafata

   majtin21.4.2016 17:36reagovat

   Bohužel, u Lafyho to loni asi nebyla výjimka. Když je vývoj zápasu a k tomu i celé situace např. v tabulce nepříznivý, někdy takhle zareaguje. Teď to přihrál (ale ČK měla být i tak!), proti Teplákům loni taky, pak tam byl tuším faul tuším loktem a ČK v Brně v květnu 2013.

   2011 přihrál penaltu na Žižkově v dresu Jablonce, a pak jednou na Střelnici přihrál ”domluvu” od Řepky, upadl či tak něco.

   • Lafata

    petula21.4.2016 17:53reagovat

    takže Rada za ten lepanec nic nedostal?SmíchTo nebylo nesportovní?ÚdivTy to je teda v prdeliSmíchVždyť i Rada to přiznal že udělal blbost,já na tu ligu už seru zvysokaOtrávení

  • Lafata

   reprobedna21.4.2016 18:09reagovat

   Je už Lafata stabilizovanej nebo je po tý ráně pořád v komatu?

   • Lafata

    sk. sokolovo21.4.2016 18:40reagovat

    Stále je na ARU.

     

 • ta je fakt bramboracka

  rebus21.4.2016 17:18reagovat

  Rada nebude mit trest za CKNeutrální

  Pamatuji na Bestu jak se skacel a lezel po ”bombe” od Repky a ten pak tusim dostal exemplarni trest

  • ta je fakt bramboracka

   Strčprstskrzkrk21.4.2016 17:21reagovat

   Buďme rádi, že trest nedostane Lafata - v hokeji jde hráč za simulování na 2 minuty na trestnou.

   • ta je fakt bramboracka

    Chabix21.4.2016 18:17reagovat

    Faul to byl, takže řeči o trestu za simulovaní, jsou mimo mísu

  • ta je fakt bramboracka

   majtin21.4.2016 17:24reagovat

   To fakt nechápu. Plácl ho po hlavě ? Plácl. Intenzivně? Nebylo to na zabití, ale bylo to zantelný. David tomu přidal, ale i kdyby nepřidal, je to prostě na ČK. Optimální 1 zápas stopka.

 • Rozhodčí

  atraps221.4.2016 16:44reagovat

  Řekne se že zahraniční by byli drazí.Nemusejí přece pískat každej zápas.I když by udělal chybu těžko by sudí například z Rakouska mohl být podezírán že píská tendenčně.

  • Rozhodčí

   Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:46reagovat

   Problém je v naši mentalitě, že hned za vším vidíme podvod - v zahraničí sudí taky chybují, ale zdaleka to tam fandové nevidí jako tady u nás.

   • Rozhodčí

    LukyACS21.4.2016 16:48reagovat

    Takže všechny ty řeči o Berbrovi jsou lež? A ve skutečnosti za nitky netahá?

    • Rozhodčí

     Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:50reagovat

     Je možné, že tahá, ale v 90 letech za ně tahal kdo, když se zase říkalo, že se píská jen pro nás? Prostě česká mentalita - když tady nebude Berbr a my vyhrajeme ligu o 20 bodů, tak co myslíš, že půlka národa bude říkat? - že to máme koupené. Myslíš, že to samé se říká třeba ve Španělsku, když vyhraje o 20 bodů Barcelona? - pochybuji.

     • Rozhodčí

      LukyACS21.4.2016 17:03reagovat

      Tak o tom, že jsme za nitky tahaly, když tu byl Pelta a jeho cinklé jaro, Horník a další, snad nepochybuje nikdo a taky jsme to neměli zapotřebí. Ovšem, nechápu, proč by tohle mělo fungovat jako ospravedlnění zářezů, které se dějí ve prospěch Plzně a začnou se dít i ve prospěch Příbrami, která bude rozhodčí potřebovat.

       

      Já ani teď nemám problém uznat, že Jiráček fauloval, i když to někdo brání tím, že je ve vápně takových soubojů hodně, ale vždyť na něm měl položené obě ruce a pomohl si. Bylo to podobné tomu, jak Lafatu přidržel hráč CSKA, tam to sice bylo o něco evidentnější, ale taky si tim hráč pomohl jako Jiráček, který odstavil protihráče. Takové souboje se musí pískat.

       

      Každopádně u nás v tom vidím ojedinělou chybu, která se občas stane každému týmu, navíc se to stalo v době, kdy je o titulu téměř rozhodnuto. Kdyby se to dělo několikrát za sezonu jako u Plzně, tak neřeknu ani popel. A ani jedna z těch 10 situací nebyla tak evidentní jako Petrželova ruka, na kterou rozhodčí čuměl z pár metrů, či Petrželovy zákeřné zákroky, které nikdo nepotrestal ani dodatečně.

    • Rozhodčí

     captain_obvious21.4.2016 17:00reagovat

     Za nitky určitě tahá, ale v tomhle se kupodivu shoduji s Liarem. Tady se za každým trapným upísknutím vidí nějaká šílená konspirace, až bych řekl, že z toho, co tu běžně vídám, mám dojem, že Češi jsou možná největší konspirátoři na světě. A je to o to podivnější, že všichni víme, co za neschopné panáky čeští rozhodčí jsou, dělají boty i v Evropě atd., viz např. Karabach.

     • Rozhodčí

      LukyACS21.4.2016 17:07reagovat

      Ale dá se tomu vůbec divit? Jinak s těma konspiracema máš pravdu, každoročně se vyrojí spekulace jako ”pohár za ligu” vloni nebo předloni to měla Plzeň pustit Teplicím v poháru a podle těhle konspirátorů mělo být jasné, že Plzeň vyhraje v lize nad Teplicema a co se nestalo? Teplice uhrály bod i v lize a přesto se ti samí objeví o rok později a vyrukují opět s tím samým. Za poslední roky si ani nepamatuju, kdy by se tyhle spekulace potvrdily, ovšem jednou se tak stane díky pravděpodobnosti a všichni řeknou - vidíte, vyměnili to.

      • Rozhodčí

       captain_obvious21.4.2016 17:22reagovat

       Já se nedivím, když rozhodčí někoho evidentně zařízne, to se k tomu naopak klidně i přidám. Ale rozčilujou mě ty kecy, které tady jsou po každém zápase Plzně s nějakýma otloukánkama jako Jihlava, že je rozhodčí nepustil za půlku. Přitom v 99 % případů je ten tým tak neschopnej a nedokáže si dát 3 přihrávky bez toho, aby ten balon odevzdali nebo poslali mimo hrací plochu, že se za tu půlku nedostane vlastní neschopností a gól nebo spíš dokonce ani vyloženou šanci, by si nevypracoval, ani kdyby se hrálo 10 hodin.

        

       Já jsem přesvědčený, že dvě třetiny těch věcí, co se běžně nafukují a označují za korupci, je jenom neschopnost českých sudích spojená s tím, že na ně právě tímhle hnidopišstvím a vypichováním každého malého upísknutí, vytváří divácká veřejnost zbytečný tlak. Ale bohužel jen dvě třetiny, u toho zbytku jsou nějaké obavy nebo podezření pochopitelné a některé z nich jsou vyloženě špinavé zápasy, to jsem vždycky uznával.

       • Rozhodčí

        LukyACS21.4.2016 17:33reagovat

        Mě spíš štve, že se tohle používá jako alibismus. Letos se vymluvíme na rozhodčí, únavu a zranění, samozřejmě je to částečně pravda a opodstatněné, ale i Plzeň přece na podzim hrála poháry, tak jako my a byla před náma o 3 body, navíc mi nepřišlo, že by je někdo na podzim tlačil, stejně tak se jim teď zranil nejlepší střelec a Krmenčík, takže oni mají problémy v útoku, my zase na stoperech.

         

        Přijde mi, že nikdo od nás neumí říct, že jsme to podělali a pustit se do konstruktivní kritiky, vloni se říkalo, jak jsme si titul prohráli se slabšíma týmama, jistě, tam jsme taky ztratili body, ovšem i Plzeň ztrácí se slabšími a ztrácí s nima snad každý klub na světě. Ten rozdíl udělala hlavně naše neschopnost s Plzní cokoliv uhrát, Plzeň s náma získala 6b a my 0, těžko můžeme pomýšlet na to, abychom byli před ní, když jí nedokážem porazit.

        Za 9 posledních let máme jenom 2 tituly, ovšem v každé sezoně se to na něco hodí a přijde mi, že se pak jen jede dál a ty samé chyby se furt opakují dokola. Jak si zaslouží Sparta pochvalu za to čtvrtfinále EL - největší český úspěch za posledních 20 let, tak si zaslouží i kritiku za to, co předvádíme v lize, včera se na to nedalo v prvním poločase dívat a takovej výkon se venku opakuje už asi podesáté, pokud počítáme i Královy Dvory, Pardubice a podobné.

     • Rozhodčí

      Sendi21.4.2016 17:19reagovat

      přesně. Dodal bych, že pokud se ovlivňuje zápas v něčí prospěch, tak se to nepozná podle těchhle nejvýraznějších akcí, to jsou spíš takovýty nenápadnější křivárny typu nastavenejch minut, otáčenejch autů(třeba jak si tuhle Baránek zvrknul kotník a pískal se na něj faul :D nebo samostatnej nájezd hráče jihlavy a ukončenej poločas:))...u nás se takový věci prostě dějou, ale dějou se i totální absurdity, pamatuju si dokonce, asi tři čtyři sezony zpátky, že mi přišlo echo, že přistála igelitka nějakýmu golmanovi, myslim že ve slavii a ten pustil v lize neuvěřitelnou šmaťchu hned další zápas:) ta žumpa tady teda objektivně je, ale vidět jí za každym amatérismem taky nejde, co mi na tom přijde uplně nejabsurdnější je, že bych měl za takový představení platit komerčním televizním subjektům :D

    • Rozhodčí

     sk. sokolovo21.4.2016 17:02reagovat

     Oni ti rozhodčí a ty jejich komise, kde jsou bývalí rozhodči si dělaji sami že člověk na ně má takovy pohled a názor jaký má.

      

     Dívej, řezník Paták minulý týden vyporcoval Zlín. A ví veřejnost jestli byl potrestán a nebo jestli vúbec byl?

     • Rozhodčí

      atraps221.4.2016 17:11reagovat

      Včerejším sudím byla pozastavena nominace na jeden týden.Není to při takovém porušení pravidel,málo.

 • Fakt

  petula21.4.2016 16:33reagovat

  je velká škoda jestli v té Křetínského kabele něco fakt bylo,že se to zametlo!A podle mě tam NĚCO bylo ale zákulisí rozhodlo zamést!Smutek Paclík podal tu žalobu jak vyhrožoval?Já o tom nevím teda!Pane Křetínský jestli jste něco měl,tak jste měl bejt neoblomnej a jít s tím ven!A třeba se to jednou dovíme....Pak to vypadá všude jak to vypadá i třeba v politice,všude samý podrazy,a peníze a zase jen prachy!!!!!!!!Okrádání,vraždy,hnusOtrávení

  • Fakt

   Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:44reagovat

   Já myslím, že tam nebylo nic - možná svačina

   • Fakt

    petula21.4.2016 16:56reagovat

    tak proč Paclík nepodal tu žalobu když to uráželo FCVP?Proč se pak stáhl a byl zticha?Ono na tom ”potrefená husa nejvíc kejhá” něco asi bude!Všichni byli zticha a vyčkávali aby se neukvapili ale jen Paclík řvalSmích

    • Fakt

     Strčprstskrzkrk21.4.2016 17:04reagovat

     Je to rebel

    • Fakt

     atraps221.4.2016 17:07reagovat

     Podle mne si uvědomil že případná medializace by mohla něco dostat na veřejnost i když by to nebylo na odsouzení ,stín podezření by zůstal..Těžko by se jim hrálo proti ostatním v lize.Případné stížnosti i regionálních klubu by se najednou řešili jinak.

  • Fakt

   artaxerxes21.4.2016 17:21reagovat

   Tak proč se to zametlo:

   1) Je pravděpodbné, že se týmu DK podařilo najít korupční nebo minimálně tendenční jednání, které poškozovalo mimo jiné Spartu.

    

   2) DK není Mirek Dušín, ale člověk, který do fotbalu dává své peníze (je to jeho investice) a on chce, aby se tato investice zhodnotila -např. zvýšení prestiže jeho firem, teoreticky i ziskem z fotbalu. Pokud jeho tým získává titul logicky prestiž minimálně neklesá.

    

   3) Kdyby informace z kabely zveřejnil, možná, že by už tady nebyl Berbr, Pelta a spol., ale dá se předpokládat obrovský skandál, který by postihl celý fotbal včetně Sparty, byť by ve sporu byla jako oběť.

    

   4) Důsledek skandálu by znamenal pokles prestiže celé ligy, odliv sponzorů a logicky i přísunu peněz do ligy včetně Sparty a pokles kvality celé soutěže včetně Sparty.

    

   5) Místo toho došlo k tomu, že DK oznámí Peltovi, že pokud bude pokrčovat tendenční jednání v neprospěch Sparty, tak informace zveřejní. Jelikož Pelta DK slíbil (a sjednal) nápravu, DK dokumenty (důkazy) nikomu nepředal.

    

   ----

    

   Jelikož nemám zákulisní informace, tak pravda může být úplně jinde, ale dalo by se říct, že je dost indicií, že to takto mohlo probíhat a jedno indicií je i to, že od té doby k opakovanému poškození Sparty nedošlo.

 • Kocourek poškodil Spartu

  kilovolt21.4.2016 16:24reagovat

  to je jednoznačné! a podle mě zkazil i další zápas. bude to vyhecované a fotbal nebude stát za nic

  • Kocourek poškodil Spartu

   Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:25reagovat

   A nepoškodil náhodou Duklu než Spartu?

   • Kocourek poškodil Spartu

    kilovolt21.4.2016 16:27reagovat

    no těžko říct....podle mě většina lidí ted sympatizuje s Duklou a na Spartu je ještě naštvanější....o body až tak nejde ani jednomu týmu

    • Kocourek poškodil Spartu

     atraps221.4.2016 16:36reagovat

     Kdo sympatizuje s Duklou je mi upřímně jedno.Já jsem spartan a tak to zůstane.Stejně jako dresík v autě neodělávám at jedu kamkoliv.

    • Kocourek poškodil Spartu

     petula21.4.2016 16:36reagovat

     až se půjde přímo do LM to se budou dít věci!To snad budou muset pískat rozhodčí z ciziny...350 000 000za titul je už slušný!!!

     • Kocourek poškodil Spartu

      atraps221.4.2016 16:38reagovat

      A proč ne?Horší nejsou a tlakům lépe odolají.

 • petula21.4.2016 16:00reagovat

  mě to nějak všechno sere a přestává mě ta liga bavit,ať si ty dva body vezmou a dají je klidně Dukle a ať už je hlavně konec ligy!!!!!!Vztek

  • Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:02reagovat

   Taky už se těším na olympiádu

 • špatné

  Strčprstskrzkrk21.4.2016 15:50reagovat

  Kocourek to vymňoukl - teď cokoliv bude z našich úst vedeno na rozhodčí a pomáhání Plzni, tak po včerejšku budeme na hodně dlouhou dobu všem pro smích - jestli k tomu všemu ještě vyhrajeme náhodou letos titul, tak to nechci vidět co se potom spustí.

  • špatné

   Capo21.4.2016 15:57reagovat

   A co by se spustilo? Pokud letos vyhrajeme titul, tak jen díky Plzni, protože by jí nejspíš musel potkat výsledkový kolaps jako Barcelonu, a ne jedné chybě rozhodčího.

   • špatné

    Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:00reagovat

    Jenže pokud bychom vyhráli jen díky těm dvě bodům ze včerejška, tak nám to všichni omlátí o hlavu, že jinak bychom titul neměli - je jasné, že Plzeň musí ztratit dost bodů, ale to už by se nevidělo.

    • špatné

     petula21.4.2016 16:03reagovat

     a co tehdy Limberskýho penalta?Tak všichni tvrdili že jsme titul nezískali né díky té jeho penaltě ale že jsme si ho prohráli samiSmích

     • špatné

      Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:06reagovat

      Tam mu rozhodčí skočil na špek, ale na co skočil včera? Tu penaltu si úplně vymyslel.

      • špatné

       atraps221.4.2016 16:10reagovat

       Kolář kope penaltu,nedá ji a tak ji rozhodčí nechá zopakovatSmích

       • špatné

        Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:12reagovat

        Pokud někdo vběhl do pokutového území před kopem, tak správně - neviděl jsem to.

        • špatné

         atraps221.4.2016 16:17reagovat

         Kolik penalt se letos opakovalo pro vběhnutí do pokutového území- a je to nebojím se říct běžná věc.Sice proti pravidlům ale u ostatních se nic neopakuje.Smích

         • špatné

          Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:20reagovat

          Stejně jí nakonec nedal, tak to máš fuk

          • špatné

           petula21.4.2016 16:22reagovat

           to ale není argumentZoufalství

           • špatné

            atraps221.4.2016 16:24reagovat

            Spíš bych se zeptal.Myslíš že by tu první nechal opakovat pokud by ji Kolář dal?Těžko.Smích

            • špatné

             Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:26reagovat

             I to jsem viděl opakovat - třeba Dočkal jednu dal a opakování už ne.

             • špatné

              atraps221.4.2016 16:27reagovat

              Jenže Dočkal je Spartan,víšSmích

            • špatné

             kilovolt21.4.2016 16:26reagovat

             pokud pravidla poruší tým proti kterému se kope a padne gol, penalta se neopakuje!

             • špatné

              atraps221.4.2016 16:28reagovat

              Jenže to mi měl odpovědět PlzenákSmích

              • špatné

               kilovolt21.4.2016 16:31reagovat

               tak promiň

               • špatné

                atraps221.4.2016 16:32reagovat

                V pořádku.

           • špatné

            Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:25reagovat

            A co mu na to mám říct? Prostě se tak rozhodčí rozhodl, pokud tam hráči navíc vběhli, tak by si to obhájil - to, že vbíhají i v jiných zápasech a nepíská se to, taky není argument - záleží na posouzení rozhodčím, proti pravidlům to rozhodně je.

            • špatné

             atraps221.4.2016 16:26reagovat

             Že se připískává nám ,argument je?

             • špatné

              Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:27reagovat

              To ví každý už řadu let

              • špatné

               atraps221.4.2016 16:30reagovat

               Já například ne.Sem tam se sice rozhodčí bez zlého umyslu splete ale jinak nevím o ničem.

    • špatné

     Capo21.4.2016 16:07reagovat

     Jak říkám, pokud by se stal mega zázrak a Plzeň se sesypala, tak se bude v první řadě mluvit o tom, proč se tak stalo. Možná by pak někdo připomněl, že ten rozdíl způsobil i tento moment, ale nečekal bych, že by se to nějak zvlášť rozmázlo, přeci jenom začne za chvíli Euro a bude o čem psát. Nakonec ani Plzni nijak zvlášť nikdo nevyčítal, že jim před třemi lety výsledný rozdíl udělal Limberského skok a penalta, kterou pak ještě navíc dementním způsobem parodovali. Takže o nějakou aféru bych se fakt nebál.

  • špatné

   experto21.4.2016 15:58reagovat

   s tím neustálým slávistickým brekotem jsme všem pro smích i tak, když v kontrastu s tím nám jen na jaře sudí udělali dva zápasy venku. Tlačena je Plzeň i Sparta, tlačen bude vždy silnější, tak to bylo, je a bude.

   • špatné

    Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:00reagovat

    Já vím - jen někteří vidí, že se tlačí jen Plzeň.

    • špatné

     atraps221.4.2016 16:02reagovat

     a naopak někteří nevidí jak se tlačí Plzen.

     • špatné

      Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:05reagovat

      Jak říká kolega- tlačí se oba týmy. Když hraje Sparta třeba s Jihlavou, tak v drtivé většině případů taky rozhodčí píská prostě mírně pro nás - zvlášť na Letné a s ostatními týmy taky tak.

      • špatné

       atraps221.4.2016 16:08reagovat

       Pokud hraje Plzen například ve Zlíně tak v drtivé většině píská rozhodčí mírně pro ně-zvlášt v každém zápase bez ohledu doma,venku.

       • špatné

        Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:13reagovat

        A pro nás ne?

        • špatné

         atraps221.4.2016 16:18reagovat

         A pro Vás NE?

         • špatné

          Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:20reagovat

          ?

          • špatné

           atraps221.4.2016 16:25reagovat

           Vrat se do Štruncáku a bude klidÚsměv

           • špatné

            Strčprstskrzkrk21.4.2016 16:26reagovat

            Nikdy jsem tam nebyl

            • špatné

             atraps221.4.2016 16:31reagovat

             Však na Letný také ne.

   • špatné

    petula21.4.2016 16:20reagovat

    jakým brekotem,my jsme vyhráli a nemáme důvod brečet!Brečí ti okolo jestli sis nevšimnul a my snad máme právo se k tomu vyjádřit,nebo snad né?

  • špatné

   nosoroh21.4.2016 19:04reagovat

   A co když to udělal přesně tak, jak to udělat měl? Tohle je nebeská mana pro Prclíka a spol.

 • názor plzeňáka

  tochceklid21.4.2016 15:50reagovat

  Byl jsem zvědavej a nakouknul na Vaše forum a projel letmo Vaše názory na včerejší koncovku a nedá mně to, a napíšu svůj pohled na věc.

   

  Rozhodčí pochybil a poměrně zásadně a těch chyb tam bylo hodně v sledu pár sekund. Výsledek více než neštastnej. Nicméně je třeba říct, že to měl hodně těžký, situace to lehká nebyla. evidentně zazmatkoval a výsledek byl ten jakej byl (ten twitrovej důkaz níže - jukněte na to pořádně, ten míč není na ruce, je dost před rukou, vrhá ta ruka i stín na míč a víme prd kam přesně dopadla, já tam tedy ruku nevidim, ale ono to je vcelku jedno). Nicméně kecy některých plzeňských fans (bohužel vč. některých mých některých kamarádů) jak jste to měli včera ošetřený jsou směšný. Kdyby tomu tak bylo, zcela jistě to nenechá na polední dvě minuty, kde jste se nemuseli ani do vápna dostat, uznal by gól v 83 min, kterej by mu lehce prošel (určitě snadněji, než co slízne za tohle), pískal by zápas tendenčně od první minuty. Takže o úmyslu mně nepřesvědčí nic (krom případného doznání sudího :D :D ). Směšný mně ale přijdou i některé názory na druhou stranu od některých z Vás níže v duchu, že si tuhle habaďuru zařídila plzeň s berbrem aby odlákala pozornost od svých cinknutých zápasů.

   

  Jinak z obecnějšího hlediska, zejména teď vidíme-li kontrast s velkým pochybením např. u Vidala v Bayernu, nikde nevidím články pomalu s hysterií o tom, že sudí chtěl pomoct Bayernu, uškodit Bremám atd. Nebo po minulem kole a zprzněném zápase Leicesteru v Anglii (dostal sudí pojeb, ale žádné kecy titul slaboučkého leicesteru bohaty nedovolí a podobný brekot). Kririzuje se hráč jako takovej, dokonce od vlastních spoluhráčů, sudí se veřejně omluví že ho to mrzí, prostě celkově jiná úroveň kultury a společnosti ať už fotbalové, tak obecně jako takové (tím neříkám, že všude jinde je to růžové).

   

  Nicméně, mně nejvíc serou fotbaloví bafuňáři a papaláši a tím nemyslím české ( i když ty taky), ale ti, co sedí na nejvyšších evropských a světových postech. Jak málo by stačilo a nikde, ani tady u náš by 90% procent sporů o tlačenkách toho či onoho týmu nebyla. Stačila by jedna věta ”bude videorozhodčí se kterým smí sudí konzultovat, goly, penalty, ofsidy, možná i ”žluté a červené” zákroky. A kecy o tom, jak by se hra rozkouskovala, ať si strčí kamsi. Než se hráči s rozhodčíma dohádají, dostrkají, jak je tomu teď po sporných momentech, v drtivé většině by videorozhodčí do sluchátek řekl výsledek dřív. Hlavní by to řekl nahlas, slyšeli by nejen hráči, ale i diváci a bylo by. A i kdyby to přeci jen určitou kouskovanost způsobilo, stálo by to za to, dle mýho. Ale tam nahoře se to nechce (jako se třeba stalo u rugby a dalších). Důvody? o těch by se dalo taky řádně spekulovat....

   

  • názor plzeňáka

   atraps221.4.2016 15:55reagovat

   Jak se zde psalo máme zájem o zavedení videorozhodčího.V hokeji naprosto normální tak proč ne ve fotbale.

  • názor plzeňáka

   Capo21.4.2016 15:55reagovat

   Sama Plzeň si to asi nezařídila, to je celkem jasný. Tý už může být celkem jedno, jak teď hraje Sparta, náskok má dostatečný. Nicméně jestli si takovouhle opičárnu objednal Berbr, aby byly argumenty, že rozhodčí chybují pro všechny stejně, to už bych tak úplně nezavrhovalÚsměv

   • názor plzeňáka

    petula21.4.2016 16:13reagovat

    já jsem to předpovídal už před zápasem že rozhodčí něco udělají ve prospěch Sparty aby ten plzeňskej titul byl regulérnější,zaříznout Spartu to už by bylo moc!A vyšlo mi to!A potom copak Sparta za to může?Kdyby si chtěla něco zařídit tak už by to udělala na Bohemce a na Slovácku a ne když už je titul prakticky v prdeli!A ono plzeňáku stačí kouknout na to vaše fórum a je mi z toho blbě jak se tam vyjadřujete o Spartě,hlavně VLK ten je dočista vylízanej!Vztek To tady taková nenávist teda neexistuje!

  • názor plzeňáka

   Chrod21.4.2016 16:05reagovat

   A jako Plzeňákovi ti nepřijde divný, že šéf rozhodčích Tulinger hned další den přispěchá s tím, že zápas byl hrubě ovlivněn ve prospěch Sparty, i když to není zdaleka tak jasný. Řekne, že ruka nebyla, i když je skoro jasná ze záběrů i z fotky. Tam bylo za 5 vteřin 5 klíčovejch momentů, který bylo hodně těžký rozhodnout správně a navíc ten Julišův gól, který mohl klidně uznat.

   V kontrastu toho zápasu Plzně ve Zlíně, kdy to bylo minimálně stejný s tím, že po zápase ticho po pěšině, nic se neřeší a jedinej závěr je ten, že rozhodčí to nemohl vidět, svedlo se to na asistenta a zametlo pod koberec. Nikde jsem nečetl ani řádku o tom, že by byl zápas hrubě ovlivněn ve prospěch Plzně.

    

   Tady prostě něco smrdí a to hodně...

   • názor plzeňáka

    atraps221.4.2016 16:14reagovat

    Na celé kauze je opravdu zajímavé jak se do detailu rozebírá co pomohlo nám.Ostatní jen tak aby se neřeklo.

   • názor plzeňáka

    AlaMierda21.4.2016 16:16reagovat

    https://pbs.twimg.com/media/CgkUM5cU0AAG7SV.jpg

    Tullinger je očividně slepej, když tvrdí, že tohle bylo rameno.

   • názor plzeňáka

    petula21.4.2016 16:18reagovat

    přesně ruka Milánka?Ta přeci nic neovlivnila!Začíná mě už z toho bejt blběOtráveníMilánek kopne protihráče do hlavy na zemi a ticho!To je jasný,potřebovali mít taky něco na Spartu,tak se to povedlo!Otrávení

  • názor plzeňáka

   kilovolt21.4.2016 16:18reagovat

   podle mě rozhodčí Spartu spíše poškodil

   • názor plzeňáka

    petula21.4.2016 16:24reagovat

    tehdy Lafatova penalta se řešila ale že mu neuznali před tím naprosto regulérní gól nikdo neřešil,je to hnus!!!Otrávení

    • názor plzeňáka

     kilovolt21.4.2016 16:31reagovat

     no právě...a nakonec ty body nebyly k ničemu, ale ostudy bylo něurekom.....ono nakonec je dycky lepší být poctivý.....bohužel tohle je český fotbal

     • názor plzeňáka

      petula21.4.2016 16:39reagovat

      hm jak kdy mě pokladní dala o stovku víc a já se vrátil a dal jí to a za 14 dní mě tam okradli o 150 kč úmyslně to vímSmutek

  • názor plzeňáka

   nosoroh21.4.2016 19:11reagovat

   Oceňuju tvoji odvahu a slušné psaní.

   Teď polemika.

    

   Pokud to, co se stalo, někomu pomohlo, tak především Berbrovi a Plzni. Nakolik Berbr a Paclík spolupracují, ovšem nevím.

   Sparta na titul stejně nedosáhne, takže ty dva body jsou jí k ničemu.

   Nevylučuju, že probíhá boj o moc mezi Berbrem a Peltou, a tlačení Plzně je Berbrova munice. V tom případě je v tom FCV nevinně.

   Mně to ze všeho nejvíc připadá jako demonstrace síly: když už uděláme z ligy bramboračku, tak před kamerami ČT, ať všichni vidí, že můžeme všechno.

 • se tak zamýšlím

  kilovolt21.4.2016 15:46reagovat

  rozhodčí udělal chybu, nebo možná nejspíše i několik chyb! ale co s tím Sparta?!

  • se tak zamýšlím

   petula21.4.2016 15:49reagovat

   Sparta bude moci i za to když budou mít prclíkovci zácpu,s tím nic nenadělámeSmíchSmíchSmích

  • se tak zamýšlím

   Strčprstskrzkrk21.4.2016 15:50reagovat

   To samé by jsi mohl říct co s tím Plzeň, když jim něco pískne?

   • se tak zamýšlím

    petula21.4.2016 16:26reagovat

    máš pravdu,ale jde pouze o to kdy to rozhodčí udělá omylem nebo úmyslně,ale to se asi nikdy nedovíme...

76054 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha