Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jakub Otava

  Markus25.9.2016 23:52reagovat

  Trenéři se mění a on zůstává. Kolik ten blb už zažil trenérů ? 6?

  Za začátku byl mluvčí,pak se do toho dostával,ale už má zkušenosti a stejně je mu to hovno platné.

  On je hodně zodpovědný za složení kádru. On sem přivedl Paxiaa,M.Kadlece,Steinhofera,Frýdka,Litsingiho a podobné dřeváky. Kéž by to odsral zítra i on Úsměv

  • maaarty26.9.2016 0:02reagovat

   No, já nevím. Nechtěla většina místních diskutujících ( a jak je nejen dnes vidět jedná se o odborníky) Frýdka a M.Kadlece taky? A nestane se třeba to, že se do podobného výčtu dostane za 2-3 měsíce V.Kadlec nebo Karavajev?

   • pivees26.9.2016 7:54reagovat

    Ja bych to tak spatne nevidel. Verim, ze jak Frydek, tak Kadlecove, Karavajev (i Holek, ktery je totalne mimo a je na rucnik) pujdou nahoru. Ti hraci neco umeji a jiste bez psychicke deky a pri nalezeni ztracene sebeduvery a hlavne pri trenerovi, ktery za nimi bude stat a nebude je mit za obetni beranky sveho ega, tak se jeste ukazi.

  • Furia Ceca26.9.2016 0:02reagovat

   Slyšel jsem, že je z toho prý taky špatnej, takže nemhqkou sebereflexi či odvolání nečekám. Naopak objektivní podání vysvětlení důvodů současného stavu které bývalému televiznímu komentaltorovi vynese další plusové body u lhostejného a zaměstnaného majitele... pozor! On má přece sportovní vejšku!

  • standis26.9.2016 0:03reagovat

   Ten je asi neovolatelný. Sparta má maskota na pozici ředitele sportovního úseku, který za nic nemůže a tak si dál bude plácat rukou s hráči před zápasem.

  • denny26.9.2016 1:01reagovat

   Sakra,taky by se mi líbil zaměstnavatel jako Křetínský! Zodpovědnost žádná,plat krásnej,prestupy se nějak okecaj,problemy svedem na Hřebíka a jinak klidek pohoda...

 • Ad Konaté

  Furia Ceca25.9.2016 23:33reagovat

  Mám důvěryhodné info, že se musí omluvit fanouškům (učinil), pak hráčům v kabině (nevím), zbavit se svého agenta, přijmout pokutu a pak makat na 200 % a bude postupně instalován zpět do A týmu.

  • DaveACS25.9.2016 23:36reagovat

   A já zas vím, jak na juniorku kašle. Ten už se dole na Letný neobjeví.

  • pivees25.9.2016 23:42reagovat

   Poslal bych ho na hostovani a v zime prodat. Bohuzel Rumuni asi uz tak stedri nebudou.

   • majtin26.9.2016 8:18reagovat

    Rumunům v žádným případě, to to celý iniciovali a mají tedy dosáhnout svého ? (Koupit Konatého za levno ).

 • Spekulace kolem kádru s novým koučem

  dominik2725.9.2016 23:10reagovat

  Sice ještě úplně jistě nevíme, kdo bude nový kouč, ale o to bude zajímavější tipovat, jak se změna promítne na kádr.

   

  Já třeba věřím, že nový kouč:

  1) Ještě zkusí dát šanci Konatému.

  2) Nebude stavět Costu na stopera.

  3) Probudí Maria Holka.

  4) Nebude po Lafatovi chtít hrát pod útočníky.

  5) Dá víc prostoru Čermákovi, Pulkrabovi nebo Holzerovi.

  6) Najde ve Václavu Kadlecovi jednu z opor týmu.

  7) Nebude mít v Marečkovi univerzální řešení všech možných situací. On sice svou kvalitu má, ale přijde mi neskutečně bizarní, aby tenhle hráč chodil do hry v době, kdy je potřeba nakopnout ofenzivu.

   

  Váš názor?

  • LukyACS25.9.2016 23:14reagovat

   1) To se Ščasným moc nesouviselo, doufám, že šanci už nedostane.

   2) Věřím, že se Mazuch, Kadlec a Holek proberou, takže to nebude nutné

   3) Viz 2

   4) Nebude to potřeba, postupně začnem hrát zase techničtější fotbal

   5) Taky v to doufám, Čermák půjde hodně nahoru.

   6) Ještě zaútočí na nejlepšího střelce.

   7) Mareček nikdy moc zázrak nebyl, nevadí mi, když bude sedět.

    

   Jsem optimista.

   • dominik2725.9.2016 23:19reagovat

    Já bych třeba věřil tomu, že pokud by se vrátil k áčku Martin Hašek, tak by Konaté tu šanci dostat mohl. Ale to je jenom moje spekulace...

  • pivees25.9.2016 23:17reagovat

   Po poslednich zapasech mi bude stacit, kdyz budou hrat koukatelnej ofenzivni fotbal, pri kterem bude videt, ze hraci chteji hrat za Spartu a bavit lidi a ze maji touhu po vitezstvi. A vcelku mi bude jedno, kdo a kde bude hrat.

  • standis25.9.2016 23:21reagovat

   Těch bodů by se dalo napsat daleko víc, ale shrnu to. Předpokládám, že hned po změně trenera hráči začnou daleko víc makat. Za kratší čas dá hře tvář a najde pro hráče optimální prostor na hřišti. Tím se jím vrátí forma. A do zimy očekávám radikální zlepšení a válcování Sparty. Jestli k tomu dojde uvedením bodů 1-7 do praxe, tak to už je jeho věc. Většina bodů je do očí bijících, co se Spartou vyvedl. A doufám, že nový trener se neuvede tím, že má Strahov v pí..

  • ouki25.9.2016 23:24reagovat

   1) souhlas

   2) Přes původní rozpačité výkony a prapodivné zákroky se stal Costa naším současně nejlepším stoperem, kdy umí být tam, kde je a dobře zvládá blokovat finální přihrávky či střely.

   3) Nevěřím, že Holka někdo probudí. Ač jeden čas podával skvělé výkony na stoperu, tak Holek nikdy dle mého nebyl přirozený stoper, který by to měl v sobě v krvi. Možná si své odvede, ale nepočítám, že bude někdy hvězdou.

   4)Souhlas. To, že hraje pod útočníky je důkaz zoufalství hry celého týmu, když jim musí takto vypomáhat záložníkům.

   5) u Holzera si nejsem tak jist, ale v Pulkrabovi vidím ohromnou hvězdu a již nyní by měl sbírat daleko více minut. V Čermáka také věřím.

   6) Myslím si, že to by našel i ZŠ. Kadlec je ve Spartě krátce a stále se zapracovává. Kromě Koubka byl v derby pro mě nejlepším sparťanským hráčem, kdy jako jediný se snažil tým pozvednout a snažit se zápas vyrovnat. Věřím, že Kadlec bude velkou hvězdou, pokud se dobře zapracuje. V sobě to prostě má.

   7) Zajímavé, že to nedělal pouze ZŠ, ale prakticky všichni trenéři ho využívají stejným způsobem. Jako kdyby se trenéři na Marečkovi prostě shodovali. Ač nad tím sám kroutím hlavou, tak to nutí zkrátka k zamyšlení. Jestli se na trénincích jeví tak skvěle....

   Mareček teď přišel na hřiště, když byl stav 0:0 a Slavia přehrávala Spartu. Bylo nutné tlak hostí otupit. Hlavní důvod jeho příchodu ale byla skutečnost, že Slavia měla pět hráčů v záloze a ve středu hřiště dominovala. Trenér potřeboval nutně do zálohy přidat jednoho muže navíc, aby se boj o střed hřiště zvrátil pro Spartu a ona tak mohla i kombinovat. Střídání mi tak smysl určitě dávalo. To že Sparta na hosty ve výsledku nestačila, je pak další věc.

   • kapacitos25.9.2016 23:30reagovat

    se vším souhlas Úsměv

   • Chabix25.9.2016 23:31reagovat

    Ono jak se na Marečka hodně nadávalo, tak jsem se v některých zápasech na něho zaměřil a on to je fakt dobrej fotbalists, občas má skvělý momenty, ale jinak mi připadá takovej zakřiknutej, bez sebevědomí, bez chutě hrát.

    • Bunda25.9.2016 23:34reagovat

     Lukášovi chybí sebevědomí fakt strašně a bojí se hrát. Ale umí to. Jako jeden z málo ve Spartě hraje rychle,umí dát kolmici,dlouhej míč,přejít přes hráče,ale vůbec si nevěří. Něco jako Vacek. Ale radši 5 Marečků než Frýdka..

     • kapacitos25.9.2016 23:38reagovat

      Jak má mít sebevědomí, když se mu vysmívá a uráží ho většina fanoušků Smutek

     • maaarty25.9.2016 23:46reagovat

      Údiv Tohle opravdu umí? Škoda, že to ještě neukázal, mohl hrát venku v kvalitním klubu a být tahounem repre.

   • Chabix25.9.2016 23:37reagovat

    Jak byl Holek ve formě před tím svým zraněním, tak to byl konstruktivní obránce jako sviň, Aˇuž byl v jakékoli krkolomné pozici, vždy dokázal balon elegantně rozehrát, předskakoval hráče a udržoval hru v tlaku. Když nám tenkrát chyběl proti Neapoli (jestli si to dobře pamatuju) tak si nad ním posteskl Hřebík, jak nám moc chybí, jak pomáhá týmu zmenšovat hřiště atd. Pamatuju si i na jeden rozhovor s Kotalem, když mluvil o hráčích v Brně a pak mluvil o Spartě a chválil Holka, jak si po tréninku přidává. Někdy je ten vývoj hráčů zajímavý, ze stěžejního hráče se najednou stává hromotluk a nejvíce nenáviděný hráč. Zajímalo by mě jak to hráči amotný vnímaj, když vidí, jak si jich fanoušci neváží a nechtějí je v sestavě.

    • Bunda25.9.2016 23:41reagovat

     Holek předváděl nejlepší výkony na stoperovi od dob Jirky Novotného. Tak výborně,moderně jako hrál Mario už tu nikdo dlouhá léta nezahraje. On se do toho musí dostat ! Neutrální

     • Chabix25.9.2016 23:47reagovat

      Proto jsem ani nikdy nepřišel na chuť Mazuchovi, protože co jsem vypozoroval, on je sice jistý v obraných zákrocích ale furt všechno někam odkopne. Costa je taky dost nekonstruktivní, ale aspoň umí vyvézt míč.

      • Bunda25.9.2016 23:54reagovat

       Já taky ne. Mazuch je dobrý do týmu který nemusí tvořit hru... Takovej druhej Latka. Holkovi ve formě je hodně podobný Hovorka..Tak vzít Mazucha s Frýdkem a honem za Karlem Smích

    • victorlima26.9.2016 11:18reagovat

     Nelámejte prosím nad Holkem hůl. Nedávno hrál stopera opravdu skvěle. Teď je sice dost mimo, ale doufám, že se s toho časem dostane. Mám takový dojem, že díky častým zraněním má slabší kondici a z toho může plynout jeho nízké sebevědomí. Myslím, že proto ho trenér nemohl nasadit i na jeho původní post (def. halv) i když se to několikrát přímo nabízelo.

  • Chabix25.9.2016 23:25reagovat

   No já se děsím toho koho nakonec Sparta přivede. A větu: Horší už to být nemůže, bych doporučil raději nepoužívat, protože mě už se to párkrát vymstilo.

  • DaveACS25.9.2016 23:27reagovat

   1) Rozhodnutí podle mě nebylo až tak na trenérovi, jako na vedení klubu.

   2) Při našem počtu stoperů si myslím, že naskakovat bude

   3) Bude záležet na stylu, který budeme praktikovat

   4) Ono to ale bude čím dál tím víc potřeba, když ho budeš chtít mít na hřišti pro jeho produktivitu, ale zároveň budeš chtít presovat, rychle přesouvat a zlepšit protiútoky

   5) To snad ano Úsměv

   6) On se nejdřív musí najít Václav sám Smích

   7) Lukáš je extra klasa. Kdybys měl na lavici Ronalda, taky bys ho tam dal, i kdybys potřeboval ubránit výsledek Smích

   • pivees25.9.2016 23:39reagovat

    S Martinem utocny;-)

  • Mates25.9.2016 23:33reagovat

   1) V tomhle je podle me vedeni za jedno a seznami s tim i noveho trenera. I kdyz ja bych mu druhou sanci dal, takovy hrac nam proste chybi.

   2) Costa mi prijde na stoperu prinosnejsi, nez vlevo. Neni dobry v kombinaci a centrovani mu taky nejde. Stejne tak na stoperu lip vyuzije svoji prednost - hlavickovy souboje. Momentalne ma z nasich stoperu asi nejlepsi formu.

   3) Ja se obavam, ze zrovna pripad Mario neni o trenerovi. Kez bych se mylil.

   4) Lafata na podhrotu byl omyl, ale myslim si, ze i na hrotu uz se mu cas krati. Jeho enormni snaha uz podle me prestava stacit ve srovnani s jeho limity (predevsim rychlostnimi).

   5) Obzvlast Cermak by si prostor zaslouzil, jeste bych tam pridal Sacka, ktery neni horsi nez Marecek nebo Vacha. Zajimal by me Holzer na levym beku.

   6) Souhlas.

   7) Idealne by Marecka mohl novy trener prestat stavet, aby nasledne o zimni pauze nekam zmizel (treba na hostovani do Jablonce). Úsměv

  • Chrod26.9.2016 0:01reagovat

   1) Na rovinu řeknu, že Konaté nikdy nebyl můj oblíbenej hráč, protože si myslím, že je hodně přeceňovanej. Chybu udělal fakt velkou, ale přesto jsem ochotnej mu odpustit. Jestli se vrátí do Áčka, to je mi celkem jedno, ale bojím se toho, aby to nenadělalo víc škody jak užitku.

   2) Myslím, že i na lévém beku bychom měli mít lepšího a perspektivnějšího hráče. Costa už se zlepšovat nebude. Klidně bych dal šanci Holzerovi, v ofenzivě je konkurence velká.

   3) Souhlas.

   4) Já doufám, že ho neutaví. Je to pořád klíčovej hráč, ale možností v útoku je několik, takže by byla škoda, aby Lafata hrál úplně všechno a pak se na důležitý zápasy třeba zranil.

   5) Souhlas, všichni 3 si to určitě zaslouží.

   6) Určitě.

   7) Tohle bych zavedl obecně. Žádnýmu hráči neprospěje, když bude zápas co zápas měnit post a pokaždý bude muset předvést něco jinýho. Já neříkám, aby hrála pořád stejná sestava, ale musí bejt jasný, co po hráčích trenér chce. Tohle charakterizovalo prakticky celý Ščasnýho angažmá a neskutečně mě to vytáčelo. Když se nedařilo, tak se vystřídal v poločase jeden hráč (obětní beránek), kterýho nahradil úplně jinej post, celý se to promíchalo a Ščasný si asi myslel, že to najednou bude skvěle fungovat.

    

   Můj názor je takovej, že titul letos nevyhrajem. Přijde trenér, kterej bude pod velkým tlakem a bude muset za krátkou dobu změnit úplně všechno. To prostě nejde, musí dostat čas. Vždyť my prakticky nehrajeme po zemi, nemáme presink, jenom nakopáváme dopředu na 4 hráče na ofsajdový lajně, protože střed hřiště neexistuje. Bude to hodně těžká práce. Je dobrý, že Ščasný odchází, ale je to bohužel příliš pozdě. Plzeň vyhrála titul, ale odhodala se ke změně a teď shrábne 3. titul za sebou. Když jsme na ně na načátku nabrali ztrátu, tak titul brala VŽDYCKY Plzeň, takže nevidím důvod, proč bychom je měli teď dotáhnout, když hrajeme nejhorší fotbal od tý doby, co tu byl Chovanec.

   • Chabix26.9.2016 0:18reagovat

    Ano držet míč na zemi. To je to první od čeho bychom se mělí odpíchnout. Máme technický hráče, mnozí z nich ani hlavičkovat neumějí, přesto v našich zápasech je míč většinu času ve vzduchu a ze 70% si za to můžeme sami, nechceme rozehrávat, raději to necháme Koubka nakopnout. Pod Lavičkou jsme hráli pořád na zemi až se tomu začala říkat překulovaná. Ščasný asi týmu chtěl naordinovat rychlejší hru a to i třeba pomocí nákopů. Říká tomu hra bez Matějovského. No já tomu spíš říkám chaos.

  • Chabix26.9.2016 0:35reagovat

   1) Když bude dřít tak snad jo, takových hráčů moc není

   2) Costovi moc centry nejdou, ale na krajního obránce má lepší dispozice než na stopera, taky si myslím, že mu trochu škodilo, že byl Krejčí ostrý kraj.

   3) To doufám, stopeři jsou naše dlouhodobá slabina a Holek byl ve své formě vyjímečný hráč

   4) Ideální by bylo, aby někdo herně přerostl Lafatu a svými výkony ho posadil na lavičku. Vzhledem ke hře na jednoho útočníká a přetlaku hráčů na podhrotu, bych si na jeho místě dokázal představit Kadlece

   5) Ano a především dávat šanci Sáčkovi, klidně i na kraji zálohy

   6) Viz bod 4Smích

   7) Marečka bych nezavrhoval, ale moc nevím co s ním, jak to v něm probudit (proti Bolce s Rosou se mi moc líbil, ale to bylo jen 20 minut). Do obrany ať už ho nikdo nestrká prosím.

 • můj pocit je ten,

  maybe25.9.2016 23:07reagovat

  že Křéťa to má tak nějak na háku a pro image. Jak si jinak vysvětlit, že nechá ligu na mnoho let ovládnout hochštaplerem okresního formátu z prádelny, nechá Spartu zatlačit do defenzivy na dipomatickém poli, proti své vůli instalovat švábici atd. Byznysmen jeho schopností kdyby měl zájem tak toho plzeňskýho pobudu zašlápne jako brouka dříve než poprvé brnkne CHřestýšovi. Stejně tak jako by mu ve firmě nrmohl žádnej manager odvádět práci jako Ščasný. Z toho mě jasně vychází že co se děje ve Spartě je mu 100x více jedno než komukoliv z nás.Úsměv

  • Furia Ceca25.9.2016 23:40reagovat

   Je to tak. Peníze mu leží ve hmotném majetku Sparty (sta milióny) a případné tržní ceně klubu (další stamilióny pokud neklesne na dno ligy) plus za ty roky si ve vipce zařídil obchody a kontakty (těžko ocenit), kde mu fotbal sloužil vždy jen jako kulisa. Nemá sebemenší důvod aby propadal panice kvůli stavu ácka či jeho neůčasti v LM.

 • Novy trener

  pivees25.9.2016 22:35reagovat

  Vzhledem k probihajici EL by nebylo dobre, kdyby prisel nekdo uplne novy, neznaly pomeru (pr. Gula). Klidne, at dorazi v zimni prestavce, ale ted to chce nekoho, kdo ma aspon trochu prehled a byl schopny ty hrace pripravit na dulezite zapasy. Neco jako Franz na jeden zapas v repreÚsměv

  • dominik2725.9.2016 22:44reagovat

   Největší přehled by měl ten Hejkal...

   • pivees25.9.2016 22:48reagovat

    Konecne by mu ZS neprasil ty standartky. No a Zdenda Svoboda porad asistent? To je smutny.

   • kapacitos25.9.2016 22:48reagovat

    Neměl si na mysli Hejbala?

    • dominik2725.9.2016 22:54reagovat

     Ten sleduje spíš mládež, protože na Strahově je ještě všechno v pořádku. Nakonec ve středu skončilo derby U19 5:0 pro Spartu, soupeř si ani neškrtl...

     • Bunda25.9.2016 22:57reagovat

      Dneska si soupeř Slavie taky ani neškrtl Úsměv

      • dominik2725.9.2016 23:01reagovat

       Tam mi to ale moc v pořádku nepřišlo. Ono je nakonec možná dobře, že se Ščasný tak důkladně separoval od Strahova. Aspoň to nezkazil i tam... Doufám, že nový kouč už bude s mládeží propojen lépe.

     • Pavel0025.9.2016 23:01reagovat

      Ale pravděpodobnost, že by jsme hráli hůře než teď, se blíží nule. Takže já jsem PRO Smích

 • Tak ještě jeden příspěvěk

  peterpan2725.9.2016 22:33reagovat

  Myslím, že je docela smutný, jak si (Dan) hrajeme pořád na něco , co nejsme. To, že nám Paska maže med kolem huby o srovnání s lepšími bundesligovými týmy by nám nemělo zatemňovat mysl. Sparta prostě funguje dost amatérsky a ty výsledky jsou prostě jen důsledkem toho. Proto se musí ve vedení změnit nejen lidi, ale evidentně i procesy, protože jinak budeme mít pořád blíž k Balkánu než Bundeslize, a pak z nás někdo jako majitel Steaui třeba nebude mít prdel...

  • pivees25.9.2016 22:38reagovat

   On ten Balkan je nam bliz nez si myslime.

 • Ščasný

  Kombinator25.9.2016 22:01reagovat

  stejně je srandovní, jak do poslední chvíle bleje jednu výmluvu za druhou a drží se tu jak klíště, ale jakmile je jasný, že ho vyhodí, tak začne hrát chlapáka, který na sebe bere zodpovědnost a tvrdí, že se tu za každou cenu nedrží. Prostě kašpar až do konce. Doufám, že mu na to nikdo neskočí, je to sedmilhář neskutečnej a je smutný, že se to nechalo dojít do tak žalostnýho stavu, když každýmu trochu inteligentnímu muselo být už alespoň rok jasný, že to jinak dopadnout nemůže.

  • spartas25.9.2016 22:14reagovat

   Už si to sedá. Málem jsme navázali na to patrné zlepšení výkonnosti, kdy jsme vybojovali cennou remízu s lídrem tabulky ze Zlína.

  • peterpan2725.9.2016 22:22reagovat

   Já se mu fakt divím. Už po zápase ve Zlíně jsem tu psal, že Zdenda čeká na obligátní ”Ščasný ven” a dneska se ho dočkal. Kdyby odešel sám od sebe minulý týden, ukázal by aspoň trochu charakter a ještě by si úplně tak nezavřel teoretickou možnost dalšího angažmá ve Spartě...

   • LukyACS25.9.2016 22:24reagovat

    Měl odejít nejpozději po Dánech.

    • peterpan2725.9.2016 22:28reagovat

     Brumla byl proti Úsměv

     • standis25.9.2016 22:31reagovat

      to je ten problem, že s týmem na chvostu tabulky postoupíme takovým způsobem a nic se neděje. Jedna hlavička 5 minut pžed koncem a nic se neděje, takhle se to nedá dělat.

    • pivees25.9.2016 23:06reagovat

     Myslim, ze vsici stale doufali, ze se to nejak zlomi. A ze je to spis o trucu muzstva. Ti nespokojeni odejdou a ostatni se nejak zmatori. Nechci tim rict, ze by ho hraci primo odstrelili, ale proste ho z nejakeho duvodu ho nebrali.

   • standis25.9.2016 22:26reagovat

    jenže treneři mají smlouvu, takže si počkají na odvolání a nemalou částku na cestu. A ani se jim nedivím.

 • Jinak

  JosephV25.9.2016 21:50reagovat

  Fatai zase dneska gol,vítězný proti Spartaku myslim si že je ho škoda,to že ho Ščasný ničil na kraji zálohy když je to hrotový útočník je věc druhá...takhle tu ted ničí Vencu Kadlece.

  • pivees25.9.2016 21:59reagovat

   Je zvlastni, jak se hracum za fungovani ZS, co opusti Spartu zacne darit a tem, co prijdou naopak nedari. A uplne si nemyslim, ze by to bylo jen o ZS.

   • LukyACS25.9.2016 22:02reagovat

    No jasně, Karavajev v prvních zápasech geniální a dneska byl jalovej jak všichni ostatní.

    Já věřím, že pod novým trenérem půjdou všichni nahoru a do měsíce to bude mít mnohem lepší úroveň.

    Stačí se podívat, jak rychle zafungoval Šilhavý po té Uhrinově dece.

    • pivees25.9.2016 22:16reagovat

     A co treba Holzer.

   • Jerababa25.9.2016 22:13reagovat

    A čím by ta jako bylo?

    • pivees25.9.2016 22:17reagovat

     No to prave nevim.

   • JosephV25.9.2016 22:17reagovat

    já osobně když vidím co předvádí tuhle sezonu třeba Juliš, tak bych tu radši viděl Fataie místo něj, to samý místo Marečka Vacka kterýho si tam v Izraeli dost chválej a v Polsku byl jeden z nejlepších minulou sezonu...

    • Bunda25.9.2016 22:20reagovat

     Dokud tu bude Frýdek tak Mareček s Váchou se o místo bát nemusí. Juliš fakt hrůza na podzim.

 • Zápas

  peterpan2725.9.2016 21:44reagovat

  jsem, bohudík, neviděl, nicméně výsledek se dal čekat a odvolání je jediným řešením. To, že se tak mělo stát už dávno je věc druhá. Zajímavý ale bude ,jak se se změní pozice a vliv Hřebíka. Jestli se zase angažuje trenér, co hned řekne, že ho ”Strahovská koncepce” nezajímá nebo jestli to naopak bude někdo, kdo se jí bude řídit, resp. z ní čerpat. A ještě jedna věc, chyby se dělaly, dělají a budou dělat, důležitý je je neopakovat. Doufám, že pro Křetínského bylo tohle velký ponaučení...

  • pivees25.9.2016 21:57reagovat

   Hlavni chybou Kretinskeho je, ze do vedeni klubu si neprivede lidi, kteri rozumi fotbalu. Doufam, ze prichodem Rosickeho ci Kovace se situace brzo zlepsi. Popravde mi vubec neni jasne, proc ti treneri tu prvni rok jsou vcelku uspesni, a pak se to zacne hatit. Chapu, ze si tym nemuze udrzet tu vykonost stale, ale vetsinou jsou to vykony, jak den a noc a to v prubehu treba pul sezony.

   • Pavel0025.9.2016 21:59reagovat

    Pod Ščasnym jsme moc dobrých zápasů opravdu neodehráli. EL byla vyjímkou, ale i tam při nás stálo štěstí, když jsme proměnili skoro všechny šance a soupeři nedávali.

    • pivees25.9.2016 22:03reagovat

     To je fakt, ale uspech to proste byl. A hraci dokazali zabrat. Nyni ani to ne.

    • pivees25.9.2016 22:14reagovat

     To je fakt, ale uspech to proste byl. A hraci dokazali zabrat. Nyni ani to ne.

  • captain_obvious25.9.2016 22:02reagovat

   Taky jsem neviděl a taky vůbec nelituju. Volba trenéra bude zajímavá a napoví, jestli se klucí trošku poučili nebo se ještě házení klacků pod Hřebíkovy nohy nenabažili. Úsměv

 • Luhovy

  pivees25.9.2016 21:24reagovat

  Tak si pry vysel na prochazku na Letnou. Vitej Milane.

79945 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha