Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Za mě dneska

  pubi29.6.2016 21:30reagovat

  Celkově slabší výkon než třeba loni v první přípravě, ale pár pozitiv se našlo. 1. Frýdek výbornej, příjemný překvapení, ale jak řekl Ščasný, hraje dětskej fotbal, za dva roky by to moh bejt hráč pro áčko. Trochu jsem nepochopil, proč nehráli naopak s Lindym. Shalu dal na post, kterej mu nevyhovuje, čímž jasně ukázal, že o něho nestojí. Navíc myslim, že i Frýdek by byl ještě lepší, kdyby nemusel chodit do soubojí s dvě hlavy většíma stoperama 2. Chvátal - ukázal výrazný zlepšení za ten rok, vyhrál se. Není to hráč pro základ, ale jako náhradník za Husťu podle mě ideální a může obstát.. na druhou stranu pozor, dneska to nebyl soupeř, proti Chvátalovi hrál loni s Třincem Steiny ještě o třídu líp a jak to dopadlo... Jinak druhá půle lepší, přece jen tam přišla větší kvalita.. Mazuch mi přijde fyzicky i herně OK, můžeme doufat.. Schicky ukázal genialitu, prokázal, co v něm je, an druhou stranu jinak za celej druhej poločas kromě gólu neudělal snad nic dobře, hlavně mi přišlo, že to dost odchodil... A trochu smutný mi přišlo, že budějcký Sparťani ve středu pole Čavoš i Matoušek byli o tři třídy lepší než Sáček...

  • Za mě dneska

   Mates29.6.2016 22:02reagovat

   Trošku budu nesouhlasit s pár tvrzeními:

   1) Frýdek může být hráč pro áčko už během týhle sezóny, pokud bude opravdu s áčkem, tak si na dospělej fotbal zvykne rychle

   2) Chvátal mi přišel skvělej, samozřejmě i k přihlédnutím k soupeři, v základu by se mohl taky uplatnit, je techničtější než Husťa, což může v některých zápasech mít větší přínos

   • Za mě dneska

    spartanek29.6.2016 22:13reagovat

    Frýdek si muže zvyknout za měsíc za dva.. a né za dva roky Smích Sáček tam pár momentů měl..Určitě víc než hvězda Matejovský. A z Jihočechu byl nejlepší náš Pešek. Jejich kluci nemají kvalitu a na ligu to nebude ještě dlooouho.

   • Za mě dneska

    LukyACS29.6.2016 22:17reagovat

    Přesně, Frýdek sice hraje děckej fotbal, ale co je na tom divného, když tohle pro něj byl teprve druhej zápas proti chlapům, až nabere zkušenosti, zvykne si na vyšší rychlost a náročnost, tak bude mnohem lepší. Dost mu může pomoct i soustředění, tím se podle mě posune a doufám, že bude dostávat dost příležitostí během přípravy, posun bude v průběhu znatelný.

    Dneska ukázal, proč patří k největším talentům celé naší mládeže, pokud s ním budem dobře pracovat a dávat mu čuchnout, tak už za 2 roky může patřit do základu, což v nějakých 19 bude velkej úspěch.

    • Za mě dneska

     spartanek29.6.2016 22:21reagovat

     Lidi si tu pořád myslí že talent je kluk i v 25 letech. V zahraničí ”děti” běžně dostávají prostor.Jen u nás jsme stále poserové a křupani a bojíme se to. Jen at hraje kluk.Horší než Matějovský nebo Shala být nemůže.

     • Za mě dneska

      standis29.6.2016 22:44reagovat

      Frýdek si za měsíc až dva, jak píšeš, určitě nezvykne. Viděli jste ho vůbec naživo? Vy si tady jedete šablonu, že se mají zapracovávat už v dorostu hráči do A dávat jim šanci v ostrých zápaech. Jenže někdo je schopný v 17 jakž takž zvládnout fyzicky zápas s chlapy a někdo prostě není. První příklad byl Skuhravý a Novotný, druhý třeba Rosický. Ten taky nehrál v 17 za A Sparty. A Frýdek je ten druhý případ.

      • Za mě dneska

       spartanek29.6.2016 22:49reagovat

       Udělal bych juniorku do 26 let. Takovej nejstarší dorost a tam at si zvykají :) Jun hrál za Spartu v 16 a byl to chcípaček a talentu neměl ani jednu dvacetinu toho co má Kikin. A nakonec šel ven za 100 mega. Kadlec v 17 letech hrál taky a nebyl to takový talent a tělo měl stejné.. Musí dostat šanci. Horší než Shala,Jiráček,Litsingi nebude.

      • Za mě dneska

       spartas30.6.2016 8:02reagovat

       Viděl, šanci bych mu dal.

    • Za mě dneska

     Pavel0029.6.2016 22:37reagovat

     Snad to dobře dopadne, ale trochu mě zklamal Zizu, mco se do hry nedostal, navíc se mi zdálo, že hrál dost zezadu, čemu jsem moc nerozuměl...

     • Za mě dneska

      spartanek29.6.2016 22:38reagovat

      Říkám si to samé.. Divnej post pro něj ale na co sáhnul to posral Smích

     • Za mě dneska

      LukyACS29.6.2016 22:45reagovat

      TO mě taky, ale on nastoupil v době, kdy hra byla roztrhaná střídáníma, sice byl druhej poločas lepší, ale obecně v těch přípravách platí, že druhý poločasy bejvaj tragický, protože se prakticky co 5 minut střídá, hráči se měněj, vypadávaj z tempa... doufám, že proti trenčínu dostane ještě jednu šanci, nejlíp v základu a vidělo by se víc, z jednoho zápasu jako Zdenda nechci úplně usuzovat, ale dnes slabé a docela zklamal i pulkrab či shala.

       

      Jinak k těm mladým dobrý koment z EuroFotbalu- ”Tohle je fakt na facku. Maj 17 letýho kluka, kterej se v tréninku vyrovná nebo i předčí ostatní, ale šanci mu nedáme, protože hraje dětskej fotbal a proto ještě počkáme pár let až se v dorostenecký lize nebo juniorce naučí fotbal dospělej. Přitom tím, kdyby ho prostě hodili do vody a začali mu dávat šanci, tak prospějí naprosto všem. On by se během půl roku dostal na level, na který by se v juniorce a nižších soutěžích dostával roky 2-3 a pokud by se prosadil a začal vyčnívat, tak jeho cena by byla dvojnásobná, než právě kdyby se prosadil až za 2-3 roky. Pro příklad ve vzorovém Dinamu Záhřeb má Čorič (mimochodem brácha hrál před pár lety za Slovan) má za v 19 už 80 zápasů. Nebo třeba i ten Granečný, který dostal loni v Baníku šanci ve stejném věku a na ligu se adaptoval v podstatě ihned.”

      Každopádně je velké pozitivum, že ho bere na soustředění, tím mě Ščasný hodně příjemně překvapil, snad ho tam Christián přesvědčí Úsměv Už dneska fotbalovostí strčil některé hráče áčka do kapsy, byla by škoda tohohle nevyužívat. Že hraje děckej fotbal, na tom fakt není nic divného, když hrál s dětma Smích Mě by teda šokovalo, kdyby hrál dospělej fotbal.

      • Za mě dneska

       Srdcař Plavšič29.6.2016 22:56reagovat

       Jsem jednoznačně pro nasazování mladíků, nota bene odchovanců, ale v 80 zápasů v 19 je teda taky extrém. Smích

        

       Ale jestli na to má (jakože s hodnotou 7M evropských asi jo)...

       • Za mě dneska

        Pavel0029.6.2016 23:03reagovat

        Maj na to i naši mladící, nebudem s nima hrát LM ani EL, ale prostě pohár, slabší soupeři v lize, i třeba jen za příznivého stavu, i to jim dá strašně moc, nemůžem přece čekat až tomu hráči bude bůhví kolik, pak ho poslat na hostovačku a pak ho trpev zapracovávat do Áčka

       • Za mě dneska

        LukyACS29.6.2016 23:13reagovat

        jj, to už je asi dost, já tu část o Záhřebu chtěl vymazat, ale je pravda v tom, že kdyby hrála Sparta U19 s Din.Záhřeb, tak je nejspíš porazíme, Hajduk má taky dobrou mládež a U19 jim dala čtyřku, Záhřeb bude o něco lepší, ale i ten by se možná porazil. Každopádně zatímco DInamo si z toho vytáhne 2 hráče už teď a začne je zapracovávat, my 3 roky čekáme.. pak oslavujeme, že ve 21 někdo dostane šanci jako Juliš

        • Za mě dneska

         spartanek29.6.2016 23:16reagovat

         Je čas studente! Nespěchej :) Fitzel udělá Juniorskou ligu do 26 let a žádný talent se nezničí.

         • Za mě dneska

          LukyACS29.6.2016 23:19reagovat

          Fitzel je vůbec borec, kdo neřídil ožralej, ať hodí kamenem Smích

          • Za mě dneska

           Pavel0029.6.2016 23:28reagovat

           Já bych to vytesal do kamene SmíchSmích a kdyžtak bych si i hodil Smích

       • Za mě dneska

        captain_obvious30.6.2016 9:26reagovat

        Václav Kadlec měl v 19 letech 89 zápasů za Spartu, z toho 65 v lize. A jako nějaký extrém mi nepřipadal, prostě byl talentovaný, tak hrál už od nízkého věku.

      • Za mě dneska

       captain_obvious30.6.2016 9:25reagovat

       Já bych byl s Ch. Frýdkem hodně opatrný, protože on má tu tělesnou schránku fakt mimořádně drobnou a zdánlivě křehkou, ale nějaké minutky by letos klidně dostat mohl. Hlavně to nepřehánět, ať ho nějakej Matula nebo Dosoudil nezlomí vejpůl. Letos bych to viděl spíš na Sáčka, ale ten bude mít po příchodu Čermáka problém, hostovačka by možná dávala větší smysl.

  • Za mě dneska

   železník30.6.2016 7:58reagovat

   Ty toho Schicka moc nemusíš viď! Hrál 30 minut!

   A jestli jsi kamarád s Matouškem, tak on za těch 30 minut ukázal víc jak ten Tvůj Čavoš s Matouškem dohromady Ty kritiku!

    

 • Schick

  Wilfried1129.6.2016 19:30reagovat

  Nemate nekdo nejake informace jak je to ohledne prodlouzeni smlouvy u Patrika?Podle me je to dost zasadni pro celou nastavajici sezonu.

 • Srdcař Plavšič29.6.2016 18:55reagovat

  Jak jsem tu nedávno psal o počtu permanentek - ”Info ze Zákaznického centra - první den se prodalo 952 permanentek! Pro srovnání, minulý rok to bylo 391.”

   

  Že by nás čekala rekordní divácká sezóna? Nutno říct, že v tomto směru velice výrazně zaostáváme.

  • Schick

   Wilfried1129.6.2016 19:29reagovat

   Nemate nekdo nejake informace jak je to ohledne prodlouzeni smlouvy u Patrika?Podle me je to dost zasadni pro celou nastavajici sezonu.

  • Spartan 198929.6.2016 19:52reagovat

   Byl bych moc rad kdyby tomu tak bylo, ale bohuzel je to asi tim ze spousta lidi odjizdi na dovolenou bud mimo CR nebo nekam jinam v CR...

   Bylo by zajimave znat jestli to bylo dneska prodlouzeni lonskych permic nebo nove permice

   • Bastym29.6.2016 20:18reagovat

    Spousta lidí odjížděla na dovolenou i minulý rok, permice se prodávají vždy v +- stejném termínu. Ale určitě asi nejde očekávat 2,5 násobný nárust permanentkářů na tuto sezonu. Tuším, že se říkalo, že v uplynulé sezoně se prodalo cca 6tis, takže letos by jich bylo cca 15tis, což je sice krásné, ale je to blbost. Kolem 9tis by bylo nádherných. Necháme se překvapit, ale kdo chodil na poháry a permici neměl, tak si lehce spočítal, že kdyby sečetl slevy, které by jako permanentkář dostal při koupi lístků na poháry, tak by měl vlastně permici zdarma a měl by jistotu místa. Což mohlo dost lidí k nákupu přivézt...

    • Srdcař Plavšič29.6.2016 20:53reagovat

     Jasně, možná se jenom přelil počet fanoušků, kteří stejně chodili, do permanentkářů. Právě kvůli cenovému zvýhodnění. Minulý rok jsem měl jen po zápasech s CSKA a Thunem snad 3/4 ceny zpět.

 • Trochu OT

  RonamCZ29.6.2016 18:21reagovat

  Už jsem se chtěl Xkrát zeptat zda někdo neví, proč má Trenčín hodně podobný znak se Slováckem ??

  • Trochu OT

   MK329.6.2016 20:24reagovat

   Jednu dobu se tam angažoval Synot, ale nevím jestli je to právě ten důvod.

 • Priprava

  waaw29.6.2016 18:07reagovat

  Dnes jsem kvuli praci nemohl sledovat. Muze nekdo objektivne zhodnotit konoretni jmena? Zejmena Cermak, Pulkrab, Hasek, Shala, Chvatal, Schick, Mazuch, Sacek, Pisko?

  • Priprava

   RonamCZ29.6.2016 18:09reagovat

   Ujmu se hodnocení Haška - Nehrál Smích

   • Priprava

    waaw29.6.2016 18:11reagovat

    Kdyz pisu Hasek, je jasne, ze myslim Frydek. Ne?

    • Priprava

     RonamCZ29.6.2016 18:14reagovat

     Ajo promiň, moje chyba Úsměv

    • Priprava

     standis29.6.2016 18:27reagovat

     Frýdka nemá cenu hodnotit, protože je to fyzicky ještě spíš dítě. Sice evidentně talentovaný, ale na dospělý fotbal by si měl ještě chvíli počkat. Nepočítám s tím, že by na podzim zůstal v kádru A.

     • Priprava

      waaw29.6.2016 18:31reagovat

      Ale i tak jede do Rakouska

      • Priprava

       standis29.6.2016 18:37reagovat

       at jede, zvykne si trochu na dospělý fotbal, ale já bych ho měl strach nasadit i v poháru. Tam mu klidně nějaký magor může nadlouho přerušit karieru. Trenink, přáteláky ano, ale ostrý zápas bych se fakt bál.

       • Priprava

        brac29.6.2016 18:43reagovat

        http://tinyurl.com/js2cefp

      • Priprava

       standis29.6.2016 20:26reagovat

       ted jsem si na sportu.cz shlédl video, kde Zdenda hodnotí Frýdka a v zásadě říká to samé.

  • Priprava

   Roger Eschmann29.6.2016 18:46reagovat

   Záznam je na youtube.

 • Shala,Pulky

  spartanek29.6.2016 18:00reagovat

  Pulky,Kikin,Chvátal jedou na soustředění..

  Shala končí,Zizou zatím do áčka nejde.

  • Shala,Pulky

   wasek2611@centrum.cz29.6.2016 18:09reagovat

   kikin je kdo? :D Cristián?

    

   Shala končí jo? Tyjo..kam pujde...šanci zrovna moc nedostal

   • Shala,Pulky

    spartanek29.6.2016 18:10reagovat

    Shala na to nemá. Kikin je Frýdas Vašíku Úsměv

 • Hej Otavo

  spartanek29.6.2016 17:34reagovat

  Koukej podepsat toho Schicka ty blbe línej !! dělej už něco pro Spartu kreténe !!!VztekVztekVztekVztekVztekVztek Bereš šílené prachy uplně za hovno demente !

  • Hej Otavo

   Azog29.6.2016 17:38reagovat

   Taky záleží,jestli chce Schick.

   • Hej Otavo

    brac29.6.2016 17:54reagovat

    Správný manažer by měl být schopný lidi kolem sebe přesvědčit o svém zájmu.

    • Hej Otavo

     Azog29.6.2016 18:46reagovat

     Daleko větší vliv na něj má pan Paska co se tohodle týká.Ten ho o svém zájmu asi přesvědčuje vydatně.

  • Hej Otavo

   maaarty29.6.2016 17:39reagovat

   Yntelygente

 • Schick

  Jarda1129.6.2016 17:32reagovat

  Přestup Schicka je asi stále aktuální, jinak by už podepsal

 • Jaryn a repre?

  rebus29.6.2016 16:21reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace/273567/hrebik-a-zeman-k-reprezentaci-ted-je-prava-chvile-navrhuji-experti-sportu.html

  • Jaryn a repre?

   spartanek29.6.2016 16:22reagovat

   Koho by jste chtěli k repre aby se to tam zvedlo ? Já bych volil mezi Hřebíkem a Jarolímem.

   • Jaryn a repre?

    waaw29.6.2016 18:02reagovat

    Scasnyho, ale jen za podminky, ze se bude venovat repre na 100% a nebude trenovat i klub

  • Jaryn a repre?

   kritik29.6.2016 16:34reagovat

   Hřebíka a okamžitě.

  • Jaryn a repre?

   Chrod29.6.2016 16:41reagovat

   Doufám, že Hřebíka nám nevezmou. Zaprvé to podle mě neni práce pro něj a zadruhé nemá zapotřebí po tom, co se konečně našel tam, kde mu to jde nejlíp, aby si ho znova brali do huby tisíce tupců.

   • Jaryn a repre?

    Pavel0029.6.2016 16:42reagovat

    Nedivil bych se kdyby zvládal oba posty

   • Jaryn a repre?

    Chrod29.6.2016 16:42reagovat

    *braly (ale tady je to asi jedno)

  • Jaryn a repre?

   rebus29.6.2016 16:49reagovat

   Osobne verim ze by se hra repre zvedla a preci jen by mohl ukazat na hrace ktere zna a muze vedet co od hracu cekat. Ale bojim se ze by nedostal cas jako Vrba na ”ladeni” ale hned by se spustilo ”Hrebik Ven”.

  • Jaryn a repre?

   Roger Eschmann29.6.2016 16:52reagovat

   Dokud se nezmění náhled diváků na fotbal, tak nezáleží na tom, kdo bude trénovat reprezentaci, nic se nezmění.

   • Jaryn a repre?

    Bunda29.6.2016 17:01reagovat

    Hlavně né Zeman a jeho hurá styl.

 • Schick

  Capo29.6.2016 15:53reagovat

  Ukázal vyjímečnost, kolem vápna je jedinečnej.

  • Schick

   LukyACS29.6.2016 15:56reagovat

   a Mareček krásnej přímák Úsměv

  • Schick

   asd29.6.2016 16:00reagovat

   No luxusně to tam projel ... ten tu dlouho nevydrží ... ono jestli vůbec do konce týdne no Úsměv)

  • Schick

   daweee29.6.2016 17:57reagovat

   ”Nemel by jistotu zakladu, nebyla by to takova ztrata.”

   • Schick

    Capo29.6.2016 19:42reagovat

    To stále platí, když neprodlouží, tak musí odejít, přes to nejede vlak. Nedostat za něj ani vindru by mě sralo mnohem víc, než to, že by si za nás pořádně nezahrál.

75383 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha