Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Real taky prohrával 2:0

  Tashunka Witko27.2.2017 10:33reagovat

  ještě asi v 60 minutě. Jenom to asi myslí s tím titulem opravdověji.

  • Spytihnef27.2.2017 10:55reagovat

   jako, že mají lépe posichrované rozhodčí? tak to snad radši prohrát

 • Bída

  asd27.2.2017 10:12reagovat

  Taky jsem byl po zimě natěšenej a čekal ”válec”, papírově kvalitní široký kádr a dobrý výsledky.

  Zatim je to bohužel katastrofa, pokud příští týden někdo z těch dvou vyhraje tak už je to téměř konečná.

  Stopeři jsou děs, ale překvapuje mě hlavně slabý a mizerný útok. David už to začíná mít asi pomalu za sebou zdá se, všechna čest ale už to asi na to není. Ale určitě letos ještě něco rozhodne, to zas jo. Tragický je Juliš, vubec nechápu že je ve Spartě a navíc skoro neustále v základu.

  Jediný kdo zatím nezklamal je Nestor, nikdo nic moc nečekal, ale hraje dobře, na to v jakých jsme hovnech tak je tam vidět.

  • kalamoi27.2.2017 10:20reagovat

   To, že máme papírově kvalitní kádr si říkáme prakticky pořád, opět se potvrdilo, že příprava a ostré zápasy je zcela něco jiného. Juliš hraje špatně, protože ho cpou někde na kraj zálohy, což je blbost trenérů. Ani pokud někdo z těch dvou příště vyhraje, tak to konečná není, oba budou i našimi soupeři a nikdo nám nebrání oba porazit. Navíc i oni budou hrát s Boleslaví a týmy, kde ztratit můžou, viděli jsme Plzeň ve Zlíně. Slávie taky nevyhraje všechno, ale základ je, že my se musíme urychleně a rapidně zlepšit, teď jsou týdenní pauzy a to by nám mohlo trochu pomoct, tak uvidíme.

   • hombre27.2.2017 10:41reagovat

    Zápas a to záznam jsem si pustil až teď. Všechno v něm nebylo, ale mám jasno. K sestavě. Útok - trenérům by měl někdo vysvětlit, že Lafata není hráč na venkovní zápasy. není rychlý a nemá formu a hlavně už hrajem jiným způsobem. nejsme už tak dominantní na míči. V útoku měl být Juliš. Záloha - tu bych nechal a místo Lafaty v útoku, tam měl být Havelka. Záloha Konaté, Havelka, Čermák, Sáček a Nestor, za mě dobrá. Kdybychom měli Váchu vyššího a ve formě, tak jeho místo Sáčka. Obrana, tam nevím, co napsat. Vyhráli nějakou hlavu? Neběhají, bez zájmu, všude o krok pozadu, nevím. Kara nedostupuje, Holek s Kadlecem - ty si můžou podat ruce a jít se vyfotit pro 2 ligu. Asi bych ji vymyslel takto - Kara, Costa - bude-li zdráv, Mazuch, Vata. Nebo místo Costy asi Hybš. Jinak to nejde. Proti Dukle budem potřebovat hroťáka, kéžby byl zdráv Půlkrab. Dukla není ořezávátko.

    Jinak tebe nějak neznám, nevím jak si tu dlouho, ale roztleskáváš to pěkně. I v 8 lidech dáme Barcu, nebo Reál. Já nestahuju kalhoty, ale uznávám sílu soupeře, kteří jsou momentálně na tom lépe. Tady už nerozhoduje um hráčů, protože mají deku, ale nastolená taktika.

    Co jste tady psali o Lafatovi a kabině? Jestli je to pravda, tak všechny tyto hráče vyházet a ponechat jen ty, co chtějí makat a plnit to, co mají. Pokud po nich chce Holoubek víc makat, víc trénovat, nebo hrát jinak a oni nechtějí, tak s nimi rychle pryč Neutrální.

    • Tashunka Witko27.2.2017 10:48reagovat

     Vážně bys Váchu nasadil místo Sáčka ?Údiv

     • hombre27.2.2017 10:57reagovat

      My máme podobné názory, až na Kadlece, tam se neshodnem. Psal jsem vyššího Váchu a ve formě. Třeba ten první rok u nás. Potřebujeme bíjce ve středu zálohy, který to přetlačí na naší stranu. Sáček hraje super, ale ještě není tak zkušenej a není bořič.

    • kalamoi27.2.2017 10:51reagovat

     Doma proti Dukle bude stačit i ten Lafata. Doma hrajeme jinak než venku, každopádně bych někdy zkusil toho Vatajelu a kdy jindy než doma a proti soupeři, který není žádný zázrak. Podle mého, až se uzdraví, tak nasadí Marečka a možná už teď.

   • Tashunka Witko27.2.2017 10:41reagovat

    ”Nehraje na svém místě” - taková zvláštní mantra, která věčně omlouvá neschopnost některých hráčů.

    Chápal bych, že stoper nemůže dělat špílmachra, ale brečení u Kadlece už za Chovance, že utápí Vašíka na křídle, mi přišlo vždycky mimo mísu. Těch útočných postů zas tolik není, resp. hroťák je jen jeden a jestli Julišovi každý balon odskakuje deset metrů (většinou dozadu a přímo do běhu soupeři) u lajny nebo uprostřed o půl patra výš, je jedno. Juliš měl zůstat na lavičce a pokud někoho na hrot, tak raději Pulkraba, v současnosti asi i Šurala.

    • kalamoi27.2.2017 10:53reagovat

     Souhlasím, ale Juliš je vysoký hráč, který patří spíše někde do vápna než na křídlo. To, že nedá ani tak gól už je samozřejmě další věc a chyba. Na křídle ovšem těžko někomu bude utíkat a udivovat technickými dovednostmi. To, že na to ještě ve Spartě nepřišli trenéři s licencí je mi záhadou.

  • victorlima27.2.2017 10:27reagovat

   Vcelku dobře zhodnoceno. Juliš není hráč pro Spartu. Překáží mu balon a není vůbec gólový. Spartě, mimo jiné, chybí rychlý šikovný útočník a případně i typický forward. Vysoký s dobrou hlavou a střelou. Z těch co tam máme, je asi nejnebezpečnější Pulkrab. Ten,když už nic, tak těm stoperům alespoň nakope.

 • Názor

  snytek27.2.2017 9:49reagovat

  Je to malér z pohledu bodů a naděje na titul, ale já jsem byl víc naštvanej po Bohemce, než po Jablonci.JBC byl asi pětkrát u brány a byly z toho čtyři góly. Ano, stopery, respektive asi organizaci obrany obecně, máme zoufalý, ale hra už byla mnohem lepší, dopředu jsme se dostali i nějak jinak, než Koubkovým nákopem (pokud nešel do autu) po deseti přihrávkách mezi stopery. Sice to všechno končilo na vápně, ale já si fakt myslím, že to bylo o jednom gólu. Kdyby Nestor vystřelil o 10 cm jinak, věřím, že jsme to otočili a teď mluvili jinak. Směrem dopředu se sice Lafi nedostal k balónu a Juliš na tomhle postu asi víc nedá, ale zbylí čtyři i oba krajní beci nehráli špatně. Možná mi stačí málo, ale já to do budoucna tak špatně nevidím

  • snytek27.2.2017 9:52reagovat

   Tedy góly byly tři....

  • Furia Ceca27.2.2017 9:55reagovat

   Tak kdyby Bohemka měla trošku fotbalisty tak byla produktivnější gólově taky. Tohle mě teda rozhodně neukliďnuje. Problém je ale společný = tragická obrana a naprosto z formy hrající stopeři.

   • AlaMierda27.2.2017 9:55reagovat

    tak ona by stačila Bohemka z loňské sezony kdy na krajích lítala dvojice Acosta-Mosquera

    • snytek27.2.2017 9:58reagovat

     Nejde ani tak o to, jak hrála Bohemka, ale jak tragicky jsme v tom zápase hráli my.

     • Franta z lidu27.2.2017 10:16reagovat

      ...a kdyby je nezastavil 3x asistent Kotík (pochybným) ofsajdem...

 • fotbalová terminologie

  parukar27.2.2017 9:46reagovat

  Kluci, je to blbý, ale na světě jsou horší tragédie než to, že se nám nedaří tak, jak bychom si přáli.

   

  Jako celkem pravidelný čitatel tohoto fóra, ale jen zřídký přispěvatel, využiju situaci a poprosím o vysvětlení několika pojmů, které tu opakovaně čtu. Jejich význam jsem si domyslel, ale stejně by mě zajímalo, co vlastně tato spojení znamenají, respektive jak vznikla:

  ”Hrát baroko, hrát tužku, ochmatávač”. Obzvláště by mě potěšil komentář od Indiána, cítím potenciál se u toho dobře pobavit. Úsměv

   

  No a malá vsuvka ke stoperům, ať je o čem diskutovat. Situace je, jaká je. Vzadu je to velký chaos a nejistota. Vzpomínáte si na Liberec s Nezmarem? Ano, narážím na možnost Lafiho (aneb pověstná orientace v šestnáctce, byť na druhé straně hřiště) na stoperu. Případně kdo jiný ze stávajícího zdravého kádru má dispozice k tomu, na tomto postu odehrát zápas? Sice není koncepční, ale je to možné řešení…

   

  • Funin27.2.2017 9:52reagovat

   nejsem sice indián ale zkusím odpovědět.

    

   Baroko - to vzniklo myslím z výroku Káji Brücknera, když se tak vyjádřil o Rozehnalovi, že hrál baroko. Myslel tím, že nehrál důrazně do těla, pouze hráče stínoval - něco jak naši stopeři.

    

   Hrát tužku - tak to nevím jak vzniklo, ale znamená to prostě že hraješ hovno, jestli mi rozumíš :)

    

   ochmatávač - to je Holek, ale hraje tak i Kadlec, prostě neustále drží hráče kterého má bránit rukama, protože jinak by ho neubránil

    

   • bigcock27.2.2017 11:52reagovat

    Barokem bylo mysleno, ze hral jako stoper pred x desitkami let - zadna podpora ofenzivy, hral jen na ctverci 5 x 5 metru pred velkym vapnem, jak prijde balon - prask na tribunu.

  • captain_obvious27.2.2017 10:44reagovat

   Ochmatávač je ve skutečnosti docela přesný popis Holka. Asi to není třeba vysvětlovat, z názvu je patrné o co jde. Smích

 • stopeři

  AlaMierda27.2.2017 9:38reagovat

  ještě k těm stoperům, vždyť se psalo o stoperovi z Francie nebo Balkánu, pak Jugasovi. Tak by mě zajímalo, proč to dopadlo tak jak dopadlo.

  • kapacitos27.2.2017 9:47reagovat

   Ať sem chcem kohokoliv, tak se vždycky dozvíš, že je to kopyto který na Spartu nemá. Hlavně že nás ty kopyta dokážou vždy ubránit a některý jsou v tabulce nad námi..

 • hodnocení ke včerejšku

  AlaMierda27.2.2017 9:15reagovat

  zklamání, o stoperech netřeba mluvit, chyba za chybou, že stoper může vyvést míč to naši kluci mají asi zakázané, stejně jako nahrávku po zemi dopředu. Včera se mi nelíbili ani krajní hráči, Costu nehodnotím a doufám, že se brzo vrátí a půjde na stopera, ten by se nenechal od Doležala předskakovat. Krajní hráči se mi vůbec nelíbili, Hybš všechny centry zachytával první hráč soupeře, Kara zase vše přetahoval, Konate taky žádná akce, Šural opět místo tžoho aby šel hladově do vápna tak zasekne a vrací to zpět, Juliš špatný. Lafi ten tam skoro ani nebyl. Nejlepší mi přišel střed, Sáček roste zápas od zápasu, Nestor zvaný pro hodně průměrák technicky i myšlením i řešením situací ční nad všemi, zrychluje hru, dostane se z těžkých situací a hlavně mu stačí zpracovat míč jedním dotekem, tlačí se do zakončení. O Čermákovi nevím co si myslet, pohyb dobrý, snaha velká, ale jakmile má dát finální nahrávku nebo průnikovou tak to pokazí.

  • AlaMierda27.2.2017 9:16reagovat

   a málem bych zapoměl na Koubka. Sebevědomí docela vysoké, ale já už dlouho trnu když jde na něho nějaká střela, to je velká nejistota.

   • captain_obvious27.2.2017 9:26reagovat

    Sebevědomí má nesmyslně vysoké, o to směšněji pak vypadá, když pustí laciný gól nebo odchytá zápas, ve kterém nechytí nic navíc, což se mu stává poslední dobou častěji než dřív.

  • Spytihnef27.2.2017 9:23reagovat

   Jablonci hlavně hrozně sednul ten vývoj utkání. Povedlo se jim ze třech ofenzivních akcí dát dva rychlé góly a pak se spíš bránili. Dobře zahustili střed, tam se moc projít nedalo, tak jsme hráli spíše po stranách a těch centrů tam chodilo poměrně hodně a některé i měli kvalitu, ale to byla přesně ideální hra pro Beneše s Pernicou, v tomhle jsou silný a ten prostor si tam vyčistili.

   • AlaMierda27.2.2017 9:28reagovat

    samozřejmě, že ten vývoj jim nahrával. Ale takto vždy hrají týmy proti nám. Přitom jsem se kolikrát středem dostali do zakončení, nebo před vápno, ale chyběla přesnost. Ovšem to už je jedno, máme prostě nula bodů a v pohodě rozhodně nejsme. A znovu se ukázalo, že na naše stopery stačí jeden důrazný hráč. A jsem si jist, že být na stoperu Costa, tak první branka nepadne, protože on by se nenechal tak jednoduše od couvajícího Doležala přehlavičkovat, jako Kadlec

    • Funin27.2.2017 9:31reagovat

     ten první gól se hází na Kadlece, ale už se zapomíná na ten druhý hlavičkový souboj, do kterého Holek ani nešel a svého hráče pouze stínoval. A ten tak měl klídek a čas na přesnou náhru hlavou na střelce gólu.

     • AlaMierda27.2.2017 9:32reagovat

      tak první oba stopeři a Koubek, vždyť to nebyla nějaká střela, nevím jestli nějak neuklouznul.

  • Funin27.2.2017 9:24reagovat

   dodám k tomu ještě pár postřehů - Kara dělá dost poziční chyby v obraně, před druhým gólem bránil nikoho a Pspíšil byl úplně volný, jindy se zase vytahoval k lajně a za ním byla strašná díra. Možná to není jen jeho chyba ale i pravého křídla a středních záložníků, že se špatně zajišťují, ale prostě dost to tak skřípe.

   Obě křídla nezvládájí při centrech z drůhé strany zavírat na zadní tyči. Čermák předvedl několik zajímavých náběhů za obranu, ale nikdo mu nenahrál, takže se vždy musel zastavit a vrátit před vápno, to jeho hru dost omezuje. A k Lafimu, to je útočník do vápna, a když k němu nepřiletí slušná přihrávka/centr, tak prostě neudělá nic.

   • AlaMierda27.2.2017 9:34reagovat

    právě proto nám chybí bijec vepředu, co stopery jako Beneš pomlátí a bude je to s ním bolet a bude nebezpečný. Co se týká Čermáka, tak včera ho poslal Nestor do brejku, měl v náběhu Hybše, který by šel sám a on to zazdil prudkou nahrávkou.To měl být gol

  • victorlima27.2.2017 10:39reagovat

   O Nestorovi jsem nikdy nepochyboval a myslím, že je schopen nahradit Bořka v podhrotu. Sáček je opravdu výborný dopředu i uprostřed, při bránění však je handicapován svojí útlou postavou. Totéž v podstatě platí i o Čermákovi. Ten je starší a měl by se už prosazovat více. Nevím proč nehraje Havelka. Je také zápas od zápasu lepší a dnes už je lepší než jiní def. záložníci. Má odvážnou přihrávku dopředu a skvěle střílí. Je důrazný a rychlejší než jeho konkurenti.

 • ještě nedavno

  AlaMierda27.2.2017 8:59reagovat

  se náš problém jmenoval Ščasný, hráči byli super, ale prostě za to, že hráli špatně, nezvládli si nahrát na pár metrů mohl Ščasný. Kdo za to může tedy teď?

  • Funin27.2.2017 9:01reagovat

   no tak začíná to vypadat, že né za všechno mohl jen Ščasný no

   • AlaMierda27.2.2017 9:05reagovat

    podle většiny zde ano, jen pár z nás tady poukazovalo na to, že problém jsou hlavně hráči. Ono znovu poukážu na zahraničí, kde se poslední roky moc našich hráčů neprosazuje. Tam dostaneš 2-3 šanci + na tréninku prokazuješ neustále kvalitu a jinak nehraješ a šanci dostane někdo jiný. Ne jako tady, kde se kolikrát půlroku čeká až hráč chytne formu na pár měsíců a do té doby se neustále omlouvá a jeho neforma se svádí na vše jiného. Nejlépe na trenéry

    • Funin27.2.2017 9:11reagovat

     no musím uznat, že i já jsem dost vinil Ščasného, i když mi nebylo jasné, jak se to tak najednou stalo, protože sezónu předtím jsme se stejným trenérem hráli o dost lépe. Ale hlavně mi na něm vadilo, a za to opravdu mohl, jak nestavěl Sáčka a Čermáka, přitom hlavně Sáčis patří k tomu nejlepšímu, co teď ve Spartě je.

     • AlaMierda27.2.2017 9:20reagovat

      tak Sáčka docela stavěl ne? Čermák taky šance dostal ale prostě nehrál nic. Ti kluci jistě chtějí do zahraničí a tam se snima taky nikdo mazat nebude

      • Funin27.2.2017 9:28reagovat

       Sáčka postavil jen na Southamptonu. V lize mu dal čuchnout až Holoubek v Brně a pak se zranil

  • petr13727.2.2017 9:03reagovat

   já se ptám úplně stejně. Zejména by mě zajímaly názory Sendiho, Bundy a Majtina. Co je teda vlastně špatně?

   • majtin27.2.2017 9:57reagovat

    Já teď nemám moc času na podrobné studie. Že je dobře, že Ščasný odešel za tím si stojím. I za tím, že byla chyba ho přivádět. Stačí ty jeho lži a hrátky ega - třeba situace ohledně odchodu Brabce, sledování mladých apod. Třeba si myslím, že měl oblíbence. Herně to taky nebylo v pořádku, zvlášť v lize. U něj sem neviděl ani v přípravě, že by šel nějak výrazně ruku v ruce s dobou. Teď pod Holasem je spíš problém naučené věci přenést do zápasové reality.

    Situace ohledně stoperů - těžko říct, kdo všechno rozhoduje o tom, jestli posílit nebo ne. Z Holasovi hlavy byl určitě Březiny, který se zranil a pak byl asi už problém přivést někoho nového.

    Hodně nám teď chybí zkušenost. To říkám jako zastánce nasazování mladých. Moje představa je, že ty zkušenosti získávají vedle ostřílených hráčů - Dočkal, Marec, Šural, Káca, Lafy , vypadalo to i na Rosu. Já si myslím, že takhle to bylo zamyšlené. Realita je trochu jiná.

    Dál mi přijde jako že nepůsobíme jak jeden celek co jde za svým cílem. Mi přijde, že i na hřišti se projevují skupinky mazáci, mladí a cizinci.

    Ale Holas to nemá jednoduchý, když si má vybrat mezi lavičkovým pohrobkem Vašonem se zkušenostmi nebo mladými bez zkušeností, nedivím se že Vašon sedí.

    Já každopádně Holasovi věřím, protože ty problémy vidí a mluví o tom samém, co vnímáme my tady. (Tohle jsem třeba u Ščasného i Víti postrádal. Naposled to měl třeba Martin Hašek.) Otázka je jak je to s jeho kompetencemi a jak zvládá vztahy mezi hráči a k hráčům. Píšu ve spěchu, už musím jít, třeba doplním.

  • lidoop27.2.2017 9:23reagovat

   Jestli náhodou nnechal v kabině pověstnou deku. To je známá věc, že tahle deka se na našich rudých koních drží i měsíce po odchodu trenéra, co jí tam zanechal Úsměv.

   Mě hlavně nejde do hlavy, že když už na podzim bylo nám všem jasný, že stopeři jsou průser, tak trenéři si toho asi nevšimli a teď najednou neví, co mají dělat, když ti dva mameluci hrají ještě hůř a nestoper ušatý vdolek to už vůbec nezachrání. Hlavně, že jsme přivedli Hovorku, kterej je do konce sezony zraněnej.

  • Tashunka Witko27.2.2017 9:35reagovat

   Treneři mají velký podíl viny. Lavička měl partu zkušených 11 vyvolenců, které by nejraději nechal hrát až do fotbalového důchodu. Ščasný byl nepatrně odvážnější, ale nedokázal by tým oživit o mladé, protože je ani neznal a nezajímali ho. To byli treneři, kteří dali více na jména a neuměli odhadnout hráčský potenciál. Díky nim jsme přišli o hráče jako Schick, Deli nebo Sýkora. Vinu mají ale i strahovští oponenti. Naopak nemají hlavní vinu na tom, že i po cca 5 letech ztrapňování je tady pořád hráč jako Holek, kterého by v takové Plzni Šádek už dávno vyhnal na hranice Sýrie.

   Holoubek zatím jenom zaskakoval, fakticky odtrenoval čtyři nepovedené zápasy ve dvojici s Požárem a největší chybou je, že si neprosadil doplnění kádru na místě, kde to potřebujeme. Nevěřím, že má prsty v příchodu Vatajela, stejně tak, jako předchozí treneři asi netoužili oživovat Mazucha. Jeho příchod byl jen oživením Lavičkovy touhy po zkušeném stoperovi (Kováč).

   Chybou Holase je, že když teď neví kudy kam, raději vsází na ošuntělý a nepoužitelný inventář v podobě Holka do zálohy !!! a není schopen udělat nějakou změnu v obraně. Možná sázel na to, že v budoucnu bude k dispozici Březina s Hovorkou a že se jaro nějak dotluče s Mazuchem a Holkem, což je ovšem sázka na koně se zlomenýma nohama.

 • Seshiti

  Spartan199527.2.2017 8:45reagovat

  Brali byste nějakýho číňana do naší sestavy?

  • Francoa27.2.2017 8:48reagovat

   Deli

  • Funin27.2.2017 8:48reagovat

   Deliho Ngaduie Baráka a Zmrhala no a možná i Lüftnera

  • Tashunka Witko27.2.2017 8:58reagovat

   Deliho určitě !,

   Ngaduie neznám a Afriku jsem nesledoval,

   Barák a Zmrhal byli vždy jen náhradníky ve výběru 21, kapitánovaném Čermákem

   a Luftner není žádný moderní obránce, jen nějaká novější a méně neohrabaná verze Mazucha.

   • AlaMierda27.2.2017 9:01reagovat

    indiáne Ngadeu, hráč kterému se tu každý vysmíval když přišel do Slávie. Přitom je to vysoký důrazný štítový hráč, silný ve vzduchu, v osobních soubojích a schopný zaútočit i založit akci směrem dopředu. O tom, že je platný při standartkách to asi nemusím zdůraznovat

    • Tashunka Witko27.2.2017 9:07reagovat

     Já to nerozporuji, pamatuji si ho jen matně z derby a jinak jsem ho ještě neviděl. O ohlasech z Afriky vím, ale já dám jen na vlastní oči, protože vím, co jsou MM zač.

     Hlas fandů ovšem uznávám ! Jenom nesmí vychvalovat Holka a blábolit o zkracování hřiště.

     • AlaMierda27.2.2017 9:08reagovat

      to mě u tebe překvapuje, vždy mi přišlo že máš docela přehled.

      • Tashunka Witko27.2.2017 10:30reagovat

       Už chodím jen na Spartu a v TV českou ligu sleduji jen zcela výjimečně a rozhodně ji vídám méně, než BL a španělskou. Teď se občas kouknu na Sport1, když je tam Krejčí nebo Schick.

   • ACS7327.2.2017 9:04reagovat

    a sledoval si ho v derby? jasně nejlepší hráč...

    • Tashunka Witko27.2.2017 9:08reagovat

     Při derby jsem byl v šoku od první minuty a nikdy jsem nenašel odvahu koukat na to ještě jednou.

  • ACS7327.2.2017 9:03reagovat

   Deli, Barák, Zmrhal, Lüftner a hlavně Sýkora.. Pavlenka je taky někde jinde, když vidím Koubka..

    

   jo a určitě trenéra, protože ta parodie co tady máme, je fakt směšná a je to hlavní důvod našich sraček Smutek

   • AlaMierda27.2.2017 9:06reagovat

    co pořád máte s tím Sýkorou. Teď mu vyšel po dlouhé době zápas, jinak zahrál tak maximálně s tou Larnakou a tady se z něj dělá pomalu mezinárodní hráč.

    • ACS7327.2.2017 9:22reagovat

     sledoval jsem ho v obou zápasech sešitů, ten frajer má rychlost a velmi dobrou techniku, hodně vysoký sebevědomí, jak s Jihlavou tak s Příbramí si dovolil neskutečný kličky ala Poborský (nesrovnávám!!!), je vidět, že si věří.. jasně, může přijít deka a bude poloviční, ale zatím teda těžká paráda... uvidíme, co s ním bude...

  • AlaMierda27.2.2017 9:07reagovat

   to co nám prostě chybí, kvalitní stoper - Deli, důrazný borec ve středu zálohy - Ngadeu, křídla bych si tam nevybral ale důrazný nebezpečný útočník - Škoda

  • captain_obvious27.2.2017 9:15reagovat

   Deli, Ngadeu, Barák, Zmrhal. Na střídačku bych vzal jako dlouhodobě nebezpečného náhradníka a poctivého hráče i Mešanoviče.

 • Požár

  lidoop27.2.2017 8:33reagovat

  Si tak říkám, jestli nejsme náhodou ve sračkách kvůli tomu, že Požár si na hlavního trenéra jen nehraje, ale opravdu jím je. Jak jinak si vysvětlit, že pod Holoubkem nás zdobila celkem pevná obrana a rázem je to průchoďák?

  • Furia Ceca27.2.2017 8:37reagovat

   Samozřejmě, že si na něj hraje. Sice je to trenérská nula, ale teď má pravomoce.

   • Spytihnef27.2.2017 8:38reagovat

    Ses zrovna vrátil z tréninku ne?

    • Furia Ceca27.2.2017 9:18reagovat

     Jo a Požár tam nebyl. Sedí v kanclu a vymýšlí alibi.

  • Braddy27.2.2017 8:42reagovat

   To mi zas příjde jako hledání problému, kde není. Ze záběru z tréninků jsem ho na place skoro neviděl a on mi nepřipadá jako typ člověka co by se někde hrnul. Náše největší problémy jsou: stopeři(dlouhodobě), křídla s centrem a marodka. Za to má Požár samozřejmě odpovědnost, že nikoho nepřivedli. To, že nefunguje obrana je důsledkem toho, že jako na podzim nehrajeme defenzivně v bloku.

   • Funin27.2.2017 8:47reagovat

    souhlas ohledně trenérů.

     

    Nevím, ale přijde mi jako že se přes zimu stalo ještě něco, o čem nevíme, a co rozhodilo hráče a kabinu, protože prostě mi přijde, že jsou dole hlavně psychicky a od toho se prostě všechno odráží.

     

    Horst Siegl říkal v O2 studiu, že jako něco zaslech z kabiny, že je tam blbá nálada a že se někteří hráči bojí hrát. Nevím jestli tomu věřit, ale dění an hřišti by to skorem potvrzovalo

    • Tashunka Witko27.2.2017 9:04reagovat

     Bojí se hrát Konate, Holek se bál hrát už když se narodil a psychicky dole jsou po Rostovu, což je vcelku logické, neb byli po přípravě zřejmě podobně naladěni, jako většina fandů. Mladí hráči (Sáček, Havelka) se naopak bojí čím dál méně a rostou každou minutou!

     Glorifikovat podzim není na místě, hráli jsme superbeton a měli jsme i štěstí. Kdyby to v pásmu Gazy padalo jako v Jablonci, tak jsme domů odjeli s větším rancem než z Rostova.

     • Funin27.2.2017 9:08reagovat

      asi máš recht, problém je, že mladíci Sáček s Havelkou nás nevytrhnou, potřebujem aby začli hrát taky kraje, protože ty centry co v Jablonci předváděli, to byl průser. I Kara, kterej ukázal že umí, najednou centroval strašně. No a Juliš na křídle, dík jeho kvalitní přihrávce se zranil Costa, tohle nechápu, proč ho furt cpou na to křídlo, to tam hraje líp než Holzer?

      • lidoop27.2.2017 9:18reagovat

       Bohužel na křídle by to odehrál líp snad i Holek, než Holzer. Ten mi přijde úplně jalovej. On je rozdíl být jednooký mezi slepými v Baníku a pak se najednou octnout ve Spartě.

 • Vedení

  Franta z lidu27.2.2017 8:26reagovat

  ...to je to! Kamarádi majitele, kamarádi kamarádů a z toho vznikl kočkopes v podobě trenéra-netrenér. Napište mi, že nemám pravdu a že je to dobré, že titul není ztracen, že máme zdvojené posty a tak dále a tak dále. Růžové brýle sem, ať mám jiné vidění, ne jenom to, že vidím přicházet na Letnou trenéra Vrbu.

  • Funin27.2.2017 8:34reagovat

   titul ztracen asi je no, zdvojené posty máme, hlavně na marodce, tam je máme skoro i ztrojené. kočkopes je prostě papírové řešení, které mimo Sparty používá třeba i Hradec a berou to tam ja je, tak nechápu, rpoč u nás z toho je takové haló? Asi že to řekli do novin legendy jako Zelí a Jirka Novotnejch, tak je to pravda. Nadruhou stranu to začíná vypadat, že to Holoubek nějak né úplně zvládá, on zřejmě ví co a jak chce hrát a vidí chyby našich hráčů, ale neumí jim vysvětlit, jak to teda hrát mají a nebo na něj kašlou a to je průser.

    

   Já bych zatím úplně nepanikařil, uvidíme jak to půjde dál, do letního přestupového obdoví daleko, tak je relativní čas na vytipování koho se zbavit a koho naopak přivést, a to jak hráčů, tak trenérů. Holt se musíme smířit s jednou pojebanou sezónou, pokud to povede k lepším zítřkům, tak jsem pro.

81568 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha