Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Srdcař Plavšič4.8.2016 14:03reagovat

  Jakub Konečný @jakub_konecny

  Rozhodnutí neuvolnit hráče, který mocně toužil z klubu odejít, vyšlo Spartu už na 140 milionů korun - a to nemusí být konečný účet. #brabec

  • RonamCZ4.8.2016 14:09reagovat

   Bez Brabce by jsme je přejeli 5-0. Záloha by jako zázrakem začala přesně přihrávat. Lafata by při golu byl posunutý o 20cm blíž k bráně. Stanciu by se při rozcvičení zranil atd. atd. SmíchSmích

   • RonamCZ4.8.2016 14:09reagovat

    Naší bráně*

    • Bunda4.8.2016 14:16reagovat

     To je sračka. Konečný no.

     • Srdcař Plavšič4.8.2016 14:25reagovat

      Já to sem dal, abych rozvinul diskuzi. Nemusím s tím nutně souhlasit, ale jen bych dal takový podnět k zamyšlení - Brabec relativně obstojně namazal při prvním gólu (jakkoli to Stanciu trefil náramně) a nechal se vyžlutit mnohem hloupějším způsobem, než to udělal před rokem MM8. Stejná fáze, stejná soutěž, taky prohra. Má na tom rozhodně nemalý podíl a po zápase řekne ”Bylo vidět, že na ně prostě nemáme”. No co, tak má Steaua prostě lepší hráče, nic se neděje.

      • Bunda4.8.2016 14:33reagovat

       No jasně chápu. Ale Konečný je blb. Kdyby místo Brabce hrál Ramos tak nebudeme hrát sračku a postoupime? Vždyť nefungujeme jako tým, nemáme naučené základní prvky fotbalu.. To není o kvalitě hráče nebo o formě. Hru ve správných prostorách, presink, zmenšování hřiště můžeš naučit i amatéry.

       • Obelix4.8.2016 14:47reagovat

        Nemůžeš, protože nebudou stíhat další věci, jako je rychlost, předvídavost, technická kvalita, proto ty vyplněné prostory nebudou mít účel.

     • standis4.8.2016 14:43reagovat

      Sračka to sice je, ale je v tom kus pravdy. Hráče mají pouštět jako Kadeřabka a ne až po předkolech jako u jiných. A vůbec bych se nedivil, že včerejší Brabcův výkon odpovídal jeho nasranosti. Hlavně tady někdo zase napište, že za první gol vůbec nemohl.

      • Obelix4.8.2016 14:45reagovat

       Jak může být nasraný hráč, že ho nikam nepustí, když ho klub platí? Nasrat se může taky klidně majitel a nedat mu ani korunu nebo mastnou pokutu, ať si tohle Brabec a nejenom on i další hráči uvědomí.

 • Je tady ještě jedna

  maybe4.8.2016 13:56reagovat

  příčina , kterou jsem zatím nezaznamenal. Jak u nás tak i u prádelníka jsou totálně mimo všichni hráči co se zúčastnili té šaškárny ve francouzskén chalifátu. Ne, že by se tam nějak unavili, ale narušil se ten režim. konec sezony-dovolená-příprava- start nové sezony. Tím,nechci říct, že je to jediný důvod, mimo jsou i jiní co ve Frankistánu nebyli. Ale nemalý kamínek do mazaiky to je.

  • Je tady ještě jedna

   taborita4.8.2016 13:58reagovat

   tak já nevím, Zahustel, Vácha, Mareček, Fatai nikde nebyli a hrají větší kulový než Dočkal a Lafata

   • Je tady ještě jedna

    maybe4.8.2016 14:01reagovat

    To jsem taky psal. Ale podívej se unás a u prádelníka. Ti co tam byli jsou mimo všichni. Že jsou mimo i někteří jiní je fakt. Ale s tímto nesouvisející.

 • Nový trenér

  taborita4.8.2016 13:53reagovat

  Již loni jsem po aktivním shlédnutí zápasů jako v Plzni, na Slavii nebo v Ostravě tvrdil, že Ščasný Spartu nikam neposunul, ba naopak. Trošku mě nahlodaly výkony na Laziu a v Krasnodaru, ale od té doby opět totální marast. Takže jsem jednoznačně proto, aby odešel, času měl dost, kádr si mohl přebudovat podle svého - výsledek nula.

   

  Jako nového trenéra nechci za současné konstelace Hřebíka, ačkoliv se mi jeho práce a myšlenky vždy líbily. Ale dopadlo by to jako už 2 krát předtím, starší hráči ho potopí, protože se jim nebude chtít makat. Smysl to mělo pouze ve chvíli, kdy za Spartu hráli Kadeřábek, Krejčí, Skalák atd., kteří by za ním šli - tahle doba je ale nevratně pryč.

   

  Když přijde Bílek, Rada, Chovanec, bude to pořád to samé co nyní.

   

  Jediná varianta je zahraniční trenér (ale ne ze Slovenska či Polska), který to tu od základu přebuduje a bude spolupracovat s mládeží a jejich trenéry.

  • Nový trenér

   Capo4.8.2016 14:02reagovat

   Trenér Trenčína by mi rozhodně nevadil, hraje s nima ofenzivně a i když nastoupí s věkovým průměrem kolem 20 let, tak se herně vyrovná bohaté Legii. Horší než se Ščasným by to rozhodně nebylo. Ovšem taky bych radši ze zahraničí někoho jako byl Erik ten Hag, o kterém se loni v létě spekulovalo. Za pokus by to stálo určitě víc, než u nás pořád zkoušet české odborníky, kteří nezavadí o práci, jak je rok dlouhej. Nicméně této variantě věřim ještě míň, takového člověka, který bude naše vedení nutit pracovat, si do kožichu nevpustí.

   • Nový trenér

    taborita4.8.2016 14:06reagovat

    Ok, ale pokud chceme hrát s věkovým průměrem 20 let, tak to klidně může vést Hřebík s Holoubkem.

    Jde spíš o to najít trenéra pro současný kádr

    • Nový trenér

     Capo4.8.2016 14:17reagovat

     Tak to pak jo, ale takového bych hledal přednostně v Německu.

  • Nový trenér

   asd4.8.2016 14:05reagovat

   Mě se u nás v poslední době líbil akorát ten Kotal ... sice žádný velký jméno, ale je to sparťan, je to taktik, a v Brně z tim co měl k dispozici dělal dobrý výsledky.

   • Nový trenér

    Capo4.8.2016 14:22reagovat

    U nás nikdo neni, to může zůstat Ščasný. Jediný trochu zajímavý trenér je Trpišovský a ten je nedosažitelný. Kdyby měl Ščasného nahradit český trenér, tak ať si radši pomůžou z vlastních zdrojů. Trenérů na úrovni máme pod smlouvou dost - M.Hašek, Horňák, Svoboda.

 • Prašť jako uhoď

  LukyACS4.8.2016 13:37reagovat

  V prvním zápase Čermáka vystřídal Matějovský a hra šla dolů, v druhém proti Slovácku přišel Mareček a hra šla dolů, včera se to zkusilo s Váchou a bylo to némlich to samé.

  V útoku taky zkoušíme varianty a že by nějaká byla lepší? Asi je úplně fuk, kdo nastoupí, výsledná hra bude stejná.

  • Prašť jako uhoď

   Obelix4.8.2016 13:46reagovat

   Tady aspoň vidíš, že jsou z formy hráči. Trenér zkouší různé varianty a nic nepomáhá. Nedělejte z trenéra, který vedl úspěšně Panathinaikos fakt pitomce. Ve sportu se prostě stává, že někdy sedne deka na hráče nebo na tým - je to normální věc. Sedla na větší týmy než jsme my. Ale je teprve začátek sezóny a z té bídy máme z prvního kola stejně 3 body a na ty se hraje, uvidíme dále.

  • Prašť jako uhoď

   kapacitos4.8.2016 13:47reagovat

   Já doufám že v Teplicích bude hrát Čermák, Chvátal, Pulkrab nebo Nešpor a snad Holzer, jestli ho neodepíše kvůli kondici

   • Prašť jako uhoď

    Capo4.8.2016 14:24reagovat

    Nevim jestli by zrovna teď bylo rozumný je tam demonstrativně poslat, ale Ščasný už nemá co ztratit a nedivil bych se, že to udělá.

 • sparta

  milito-504.8.2016 12:53reagovat

  Trenér hned vyhodit mužstvo které loni v EL hrálo fotbal na který se dalo dívat dnes neumí kopnout do balonu. Od majitele až po posledního hráče co předvádíte hamba vám všude pochopili kam se fotbal ubírá jen na Spartě spí. Jen tak dál a Sparta bude každému pro smích a už vidím jak v Teplicích vybouchne.

 • CITAM TU NIZSIE...

  FANDA73074.8.2016 12:49reagovat

  ze CZ liga nenuti hracov makat na 100%.Ok, suhlasim, ale ja byt majitel klubu tak im tak postavim zmluvy.Hras na 50% beres 50% plat, hras na 100, beres 100, ides na 120 priplatim.Takto hraci maju istotu, ze si zarobia a flakaju to na ihrisku

  • CITAM TU NIZSIE...

   Srdcař Plavšič4.8.2016 12:51reagovat

   No, kdyby měli smlouvy nastaveny podle naprosto neměřitelného kritéria, to by sem asi nikdo nepřišel.

  • CITAM TU NIZSIE...

   DaveACS4.8.2016 12:51reagovat

   A jak bys poznal, že hraje na 50, na 100, na 120? Nějaký subjektivní pohled? To by ty hráče akorát demotivovalo, kdyby makal naplno a ty mu řekneš, ze pouze na 50 a proto mu půlku platu vezmeš..

    

   Nevymejslejme nějaký kraviny panebože. Fanoušek od slova fandit.

  • CITAM TU NIZSIE...

   captain_obvious4.8.2016 12:52reagovat

   Sparta to tak postavené má (ne úplně takhle, ale podobně) a stejně to flákají, protože vědí, že ty 3 body ukopou i při polovičním výkonu.

   • CITAM TU NIZSIE...

    FANDA73074.8.2016 12:58reagovat

    vykon by mal objektivne zhodnotit trener.On vie komu ake ulohy dal a ako ich splnil.Budes prekvapeny, ze Sparta v momentalnom rozpolozeni neukope 3body ani v lige a nepostupime ani do EL.Bars by som sa mylil, ale ”sme mimo”

  • CITAM TU NIZSIE...

   LukyACS4.8.2016 12:54reagovat

   SmíchSmích

   Kdo by to hodnotil? Deník Sport?

   • CITAM TU NIZSIE...

    LukyACS4.8.2016 12:58reagovat

    Navíc si myslím, že z dlouhodobého hlediska ty finanční stimuly nejsou moc efektivní, takže já příznivcem pokut a odměn zas nejsem. Hlavně nechápu, proč se tu zas řeší platy, že berou hodně... Ti hráči musej sami chtít dosáhnout sportovních úspěchů a k vyšší sebedůvěře dopomůže, když hrají pod trenérem, kterému plně důvěřují a věří jeho systému.

    • CITAM TU NIZSIE...

     Srdcař Plavšič4.8.2016 13:01reagovat

     To bych spíš řekl, že není pravda. Nevím, jestli je to typické pro české prostředí, ale jak tu zaznělo už několikrát - ti hráči jsou rádi, že jsou ve Spartě, mají sice oproti západu směšné smlouvy, ale na ČR nadstandardní, tak kam by se hnali?

      

     Chápu, co tím chceš říct, ale ty vidíš v momentálním kádru byť jen jediného hráče, který vážně bojuje o zahraniční angažmá (tzn. vyvíjí nějakou cílevědomou činnost, aby v co nejkratší době mohl přestoupit a uspět)?

     • CITAM TU NIZSIE...

      LukyACS4.8.2016 13:11reagovat

      Nevím, jak pracují na tréninku, ale vidím, že jsou teď úplně všichni z formy. Než to šlo pod Lavičkou do kytek, tak jsme měli dobrou hru, na jejímž základě šli hodně nahoru výkony jednotlivců a hned jsme měli dost adeptů na zahraničí, tehdy se mluvilo i třeba o Váchovi, že je o něj zájem v Belgi a těch hráčů bylo třeba 5.

       

      A dnes? Prodal se Krejčí na základě dlouhodobějších výkonů a to šel ještě s cenou dost dolů, než kdyby se prodal o dva roky dříve. Schick se musel ukázat v Bohemce, jinak by tady v tom chaosu zapadl jak ostatní. Z našeho týmu si teď o zahraniční angažmá svou formou neříká vůbec nidko, v tom chaosu jdou jejich výkony hodně dolů.

      A nedovedu si představit, že by tam teď měl debutovat někdo z dorostu na pár minut, protože ten by se na tý hrůze svezl taky a opravdu by ho to mohlo zabít.

      • CITAM TU NIZSIE...

       Srdcař Plavšič4.8.2016 13:15reagovat

       To je pravda. Ukazuje se, jak vše začíná u trenéra. Fotbal, který jsme tehdy (za Lavičky) hráli, jsem už dlouho neviděl. A s těmi přestupy je to pravda. Tam jsme v jednom okně mohli prodat snad polovinu kádru. Smích

        

       Teď systém nemáme a hráči s tím nic nedělají. Jasně, oni nějakou taktiku asi stěží naordinují, ale vždyť na tom hřišti to je vyloženě tragédie.

       • CITAM TU NIZSIE...

        LukyACS4.8.2016 13:19reagovat

        Tohle je myslím ono http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2014-15/217225/spartane-o-ktere-je-zajem-kdo-chce-dockala-krejciho-a-vachu.html?kapitola=149821 Dneska nic Smích

    • CITAM TU NIZSIE...

     FANDA73074.8.2016 13:05reagovat

     ty by si sa nahanal ked mas -priklad 5000e a bohate vyzijes? Tak uvazuje vacsina dnes.futbalistov.Taki hraci co chceli dosiahnut nieco-Pavlik Nedved, Duri Kucka stale na sebe makali a dosiahli.Nikdy sa neuspokojili s tym, ze su v Sparte a beru dobry plat.

     • CITAM TU NIZSIE...

      LukyACS4.8.2016 13:15reagovat

      No, tak budeš mít 2500€, protože tvůj výkon ohodnotí trenér na 50% Smích

      ONi berou tolik, aby neodcházeli do zahraničí a udrželi jsme je, ale mně by při platu třeba 200k měsíčně nějak extra nemotivovalo, že když budu hrát hůř, tak dostanu jenom 150k, furt to jsou slušné peníze. Když si to tak vezmeš, tak z bonusů z LM, by tým dostal tak 20-30%, takže nějakejch 100M by si třeba rozebrali a jak je to motivuje, aby vyhráli titul a dostali se?

       

      Podle mě nemá vůbec cenu tu rozebírat prachy...

  • CITAM TU NIZSIE...

   asd4.8.2016 12:57reagovat

   Nesmysl. Ona i jakákoliv pokuta je ”právně diskutabilní” a v podstatě nesmyslná...kdyby se šlo do důsledků.

   Jinak prostě mají základní odměny + pohyblivé (body, minuty, góly) - ale ty se musí dát objektivně měřit

   • CITAM TU NIZSIE...

    FANDA73074.8.2016 13:02reagovat

    V Sparte by som daval premie len za titul a uspechy v LM, EL.Nie za vitazstva v lig.zapasoch.Jednoducho zaklad.plat a premie len za ciel! Podobne to bolo v SK repre-mali za kazdy vyhraty zapas 2000e myslis, za bod polku.A chodili ako na dovolenku hraci, nic nehrali.Prisiel Kozak a dal si podmienku, ze budu hrat gratis a v pripade postupu na ME si rozdelia urcitu sumu.

 • TN

  FANDA73074.8.2016 12:44reagovat

  vcera v zaklade 5!!! 18rocni a 2!!! 20rocni hraci.Kedy nieco podobne uvidime v nasich koncinach?Viem, ze Sparta je ina a nemoze si to dovolit, ale malo by sa nieco v tomto smere postupne zmenit.Kupovat stale hraca, ktory zaziari 1sezonu/Sural, Zahustel a podobne/a invalidov po konci zmluvy, ktori sa dojdu doliecit a zarobit si toto nieje cesta k uspechu.Sorry za nazor, je ovplyvneny hladinou cerv.vina v krvi.Predali sme hracov za 8mega a nie sme schopni kupit kvalitu.Tiez priprava-odohrat tolko malo zapasov nieje dobre, vsak ani sancu nedal niekt.hracom.

 • Odvolat? A stačí to?

  Jaany4.8.2016 12:40reagovat

  Včera to Zdenda solidně pos... On ví že Zahustel je mimo a postaví ho, on ví že Fatai chce pryč a stejně je na střídačce, prohráváme a on tam dá záložníka za útočníka na jménech nezáleží jde o princip. Do novin to umí vysvětlit, ale udělat s tím nic neumí nebo nehodlá.

   

  Každopádně vylejt Zdendu je pouze první krok, protože i kdyby nějakym zázrakem přišel někdo schopný, tak s tím vedením co má nad sebou by nedopadl asi o moc lépe Vztek viz ukázkový přestup Holzera.

   

   

  • Odvolat? A stačí to?

   FANDA73074.8.2016 12:46reagovat

   U mna by Fatai sedel na tribune a radsej by som Nespora skusil.Tiez Julda by si nekopol.Pre mna je obrovskym sklamanim.

   • Odvolat? A stačí to?

    Jaany4.8.2016 12:48reagovat

    Julda má ”syndrom nováčka” jak to mu říkám. Stejně jako nováček v lize (jakékoli) hraje dobře první polovinu sezony pak sestup. Pokud přežije Julda podzim, tak na jaře by se mohl zase chytit on na to má.

 • Ohnivec4.8.2016 12:33reagovat

  My sme Impulsa furt nenakopli do prdele????? VztekVztek

 • Anketka

  FF4.8.2016 12:25reagovat

  Pro co se více přikláníte?

   

  Postup týmu do EL a pokračování Ščasného na další trenérské období, nebo nepostup do EL a konec trenéra ve Spartě ještě tohle léto? Úsměv

  • Anketka

   Bunda4.8.2016 12:28reagovat

   Odvolání a pak postup. Ale to se nestane,protože co by se stalo kdyby Sparta odvolala trenéra teď a za 14 dní by vypadla pod novým trenérem z EL ? Vyhodila by ho taky ? Nic se dít nebude.

   • Anketka

    captain_obvious4.8.2016 12:36reagovat

    Buď vyhodit ještě dnes. Nebo počkat po playoff EL a potom ho při první zámince (prohra v lize venku nebo remíza doma) nakopat do řiti.

  • Anketka

   Capo4.8.2016 12:34reagovat

   Vždycky budu chtít úspěch Sparty. Ještě nikdy nebyl za mého života ve Spartě trenér, kterého bych tak ”nenáviděl”, že by mi bylo jedno jestli Sparta vyhraje nebo ne.

  • Anketka

   Gary z D534.8.2016 12:34reagovat

   Koneč ZŠ po jakémkoliv rozuzlení play-off EL a taky veliké změny ve vedení.

  • Anketka

   asd4.8.2016 12:40reagovat

   Já bych ho ukončil hned dneska a zkusil bych Kotala Úsměv

   Nikdo extra k mání stejně není, tohle je sparťan a v Brně výsledky prostě měl, na to jakej měl k dispozici hnuj.

75364 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha