Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • tentenční komentátoři

  kilovolt3.4.2017 22:37reagovat

  je mi jasné, že o2TV je žumpa, ale i tak by měli komentátoři aspoň budit snahu být trochu objektivní....tihle krypli se přímo rozplývali, když Slávie vyrovnala, chválili simulanta a ještě trapně omlouvali rozhodčího....jsem zvědav jestli se omluví!

  • atraps23.4.2017 22:44reagovat

   Jako spartan mám podobné pocity ale například fandové soupeře by si jistě našli nějaké věty kdy jim připadne že komentátoři fandí nám.

  • 13goat3.4.2017 23:31reagovat

   Směšné. Dlouhodobě. Plzenáci říkají ze každý komentátor je sparťan, Sparťané opak no a že je teď v laufu Slavie tak zase je každý komentátor slávista. Už sezónu mam u fotbalu v TV vypnutej zvuk a jsem stastnej člověk.

   • Sendi3.4.2017 23:44reagovat

    jo přitom vysvělení je jednoduchý, drtivá většina komentátorů stojí za hovno obecně :)) Nejvíc kvetu, když je opakovačka nějakýho souboje, kdy se hráč zraní a oni na to koukaj a řeknou ”ano ano, tady vidíme že utrpěl kotník hráče” a přitom dostal třeba loktem do palice :D já jim tu práci nezávidim, neni to určitě žádná prdel - umět mluvit a ještě tomu rozumnět...horší je, když neumí ani jedno...

   • Tashunka Witko4.4.2017 10:53reagovat

    Většina komentátorů jsou antisparťani a právě hlavně díky těm lžím, které do fotbalu vnesli zakomplexovaní, neúspěšní slávisti, přičemž měli sami největší máslo na hlavě. Bohužel dnešní mladší fandové Sparty, bez znalostí, jak to dříve chodilo, vzali tyto výmysly jako fakt a ještě si pochvalují, když nějaký jihočeský přivandrovalec bez vztahu ke klubu a toho času v jeho barvách bere zkreslovaní minulosti na lehkou váhu. Přál bych některým fanouškům být na stadionu Baníku v 80. letech, kdy Sparta po letech bídy vylézala z bahna a pod Ježkem složila nový tým, který ty ostavské chudáky válcoval, nicméně díky dvěma vymyšleným penaltám odešel poražen 3:2, protože hrdinové práce přeci nemůžou doma prohrát.

     

 • Inter

  DaveACS3.4.2017 22:33reagovat

  dementnější penaltu už jsem dlouho neviděl Smích

  • Sendi3.4.2017 22:45reagovat

   jako co tam frajer hrál za volejbal to jsem nepochopil :D

 • acs

  demon3.4.2017 22:24reagovat

  dneska sem se bavil s bývalým hráčem slávie a ten my řekl že jak se všude píše že to dobře poskládali z těch urostlých hráčů je jenom náhoda že se jim to takhle sešlo. kdyby každej ten hráč měl o 10 cm méně stejně by je sešívky koupily to že to maj takhle poskládaný je náhoda kterou jim někteří novináři žerou.jo a toho čuráka franka kopnout do prdele,debyl jeden!! acs forever!!

  • kilovolt3.4.2017 22:38reagovat

   taky tak dobře ovládá češtinu jako ty?

 • Kristin

  maybe3.4.2017 22:00reagovat

  čistě ve výkladu pravidel máš pravdu. Ale všude, i ve světě a v jiných sportech se posuzuje odlišně na konci a uprostřed zápasu. V hokeji taky rozhodčí nepošle mužstvo do 3 v posledních 3 minutách, když to není tutovka. Ve fotbalu v 1. minutě nedá kartu za to, za co by ji v 60. minutě dal, aby se mu závěr nevymknul z rukou. Říká se tomu cit pro hru.Takže rozdíl mezi pentli v 50. minutě a pentlí v 91. za stavu 0:1. je a ne malej.Rada má naprostou pravdu, že pokud chceš tímto písknutím de facto rozhodnout zápas, měl by sis být naprosto jistej.

  • atraps23.4.2017 22:22reagovat

   Kámen úrazu je když rozhodčí řekne že si jistej byl.Úhel pohledu kterej má on na place,žádná kamera nedokáže odhalit.Takže dle něho jasná penalta.Dostane sice trest ale ne za umyslné poškození ale jen za špatné vyhodnocení.A komedie mohou v dalších zápasech pokračovat.Trenéři od laviček většinou mají dobrej výhled a tak se jim zakáže se k výkonu rozhodčího výjádřit.Dokud nebudou sporné situace vyhodnocovat video kamery,nikdo nikomu nic nedokáže.

   • maybe3.4.2017 22:37reagovat

    pokud řekne , že si je jistej a není to tak, znamená to jediné. Vrátit píšťalku,dres a jít se podívat na jobs.cz , jestli někde nehledají skladníka. Pokud seš si něčím JISTEJ, nemůže se ukázat, že to tak není. Jinak by to bylo popření významu slova jistej.

    • atraps23.4.2017 22:41reagovat

     Ano to by bylo řešení jenže kdo se ti dnes dobrovolně vzdá dobrého výdělku?A jak mu chceš dokázat že neříká to co si opravdu myslí.Smích

    • Spytihnef3.4.2017 22:41reagovat

     To jsou fakt hrozný kecy. Zkoušel jsi někdy něco pískat?

     • maybe3.4.2017 22:44reagovat

      to není jen o pískání. Pokud v jakékoliv situaci tvrdím, že jsem si jistej tak to tak musí být. Pokud ne, tak jsem nekompetentní, v jakémkoliv oboru.

      • Spytihnef3.4.2017 23:21reagovat

       A pak jsou obory, kde si nikdy nemůžeš být jistej.

     • atraps23.4.2017 22:44reagovat

      Ano.

   • stařec4.4.2017 21:25reagovat

    Úhel pohledu rozhodčího může ovlivnit maximálně

    hraní rukou.Za této konstelace byl úhel pohledu

    jenom výmluvou.Slávista naskočil do Karajeva a

    to nemohl žádný úhel zastřít.Sudí dělají stále

    stejnou chybu.Útočník vrazí do obránce a je to

    faul obránce.Podle sudích asi má útočníkovi jít

    s cesty a nebránit mu v pohybu k vlastní brance.

    Je to hloupé rozhodnutí.Obránce tam je pro obranu

    svojí branky a ne pro úhybné manévry před útoč-

    níkem.To pak tam žádný obránce nemusí být.Vztek

  • Brian Pricke3.4.2017 22:27reagovat

   Ano, vždyť já neříkám, že včera to penalta byla. Nebyla. Ale tady mi přišlo (já to tak pochopil), že se někteří vyjádřili tím způsobem, jako že to penalta nebyla kvůli tomu, že to bylo derby a byla 90. minuta. Čímž pádem jsem předpokládal, že jinak by jim odpískání téhle penalty nevadilo. To je samozřejmě blbost.

 • Zítra bude na Spartě sezení

  venous3.4.2017 21:59reagovat

  Jak řekl ten deb.. v TV, takový co si dělají akorát ze Sparty prdel, se prý budou zítra zabývat otevřeným dopisem FK. Nejlepší by bylo je nacpat všechny do pytle a kopnout do prde.. VztekVztekVztek

 • Kotalík VEN!

  honzaspartan3.4.2017 21:06reagovat

  Za ty dnešní výroky v televizi O2. To je poslední kapka. Máme neschopné vedení, které si nechá srát na hlavu a ještě v televizi používá antisparťanskou rétoriku, že nám takové penalty pomáhaly kdysi v minulosti. To bych opravdu blil. Nejdříve smířlivé kecy, že chápeme chybu rozhodčího. Jako by říkal, ať nás klidně zařezávají dál, že se vztekat nebudeme a prostesty taky podávat nebudeme.

  Kdyby se něco podobného stalo Plzni, tak Paclík se Šádkem rozpoutají takové peklo, že si přístě dají rozhodčí obrovský pozor. Už to tady v minulosti bylo a pokud za tím přípískáváním Plzni nejsou jen úplatky, tak je tam i toto, že Plzeň si žádnou chybu nenechá libít a maximálně to pak hrotí.

  Ale naše vedení si to líbit nechá a to je ten problém. Kotalík opět ukázal, že ho ten fotbal a Sparta vlastně vůbec nezajímá. On má své peníze a teplé místečko a to mu stačí.

  Bylo to derby, 90. minuta za stavu 1:0 pro nás. V takové chvíli prostě může rozhodčí pískout jen 1000% penaltu a ne takovou, která se jen jako penalta zdá. Musí to byt mnohem jistějsí penalta než v jiném čase a v jiném zápase. I všechny penatly pro Plzeň jsou na nižší úrovni než tato. Stačí, aby byly odpískany v jiném čase nebo za jiného stavu než ta včerejší, která přímo určila výsledek zápasu, který již nešel zvrátit.

  Fotbalový analfabet Kotalík VEN!!!OtráveníVztek

  • Brian Pricke3.4.2017 21:11reagovat

   Vůbec nesouhlasím s těmi názory, že penalta v 90. minutě a v derby a blabla. Penalta buď je, nebo není v první, stejně jako poslední minutě jakéhokoli zápasu. Nic mezi tím.

   • celtic3.4.2017 21:15reagovat

    Souhlas!!!! V prvním okamžiku jsem to viděl a myslím si že z pohledu sudího, jako pentli....Až opakovaný záběr ukázal, že ne. VIDEO!!!!.

   • Mooslahnerkopf3.4.2017 21:29reagovat

    Penalta to nebyla ani na první ani na druhej ani na osmej ani na dvacátej pohled.

    • Brian Pricke3.4.2017 21:32reagovat

     Což si z mého příspěvku samozřejmě nevyčetl. Úsměv

   • asgard333.4.2017 21:53reagovat

    Penaltový zákrok je sice stejný v první i v 90.minutě,jenže tady je rozdíl,že v 1.minutě za stavu 0:0 nenusí žádný hráč tak okatě zkoušet ”penaltu za každou cenu”,protože jeho tým se může prosadit jakkoliv dalších 89 minut,ale není to ta ”poslední šance”.V tomhle případě už Slavia neměla jinou šanci jak regulérně vyrovnat. Tuhle šanci jsme jim umožnili souhrnem několika vlastních chyb a ten Tatar toho prostě využil. Být stejná situace v opačném gardu,tak to Lafata, Šural nebo Venoušek zkusí taky,když se jim ta možnost naskytne.Nemusím snad připomínat Lafatovo umírání na Julisce,když už nám nezbyla jiná možnost rozhodnout zápas než ”penalta za každou cenu”.

  • Jerababa3.4.2017 21:11reagovat

   Jakej pán, takovej kmán.

  • adamcik143.4.2017 21:22reagovat

   toto je výsměch spartě to jeho prohlášení...Vztek

  • pubi3.4.2017 21:48reagovat

   Smích Smích Smích

  • kapacitos3.4.2017 22:05reagovat

   To máme být za ubrečence za JEDNU chybu, kterou v zápase rozhodčí udělal a většina to poznala až ze zpomalenýho záběru? Neřeknu kdyby to byl zářez jako v Plzni při Limbopenaltě, ale tohle fakt ne.

   Jediný co pomůže tak je video a dodatečný tresty.

   • Mooslahnerkopf3.4.2017 22:19reagovat

    Penalta v Plzni, na první pohled vypadala taky jako jasná, ještě Bosák křičel penalta - jasná, teprve z druhýho záběru bylo vidět že nebyla, pusť si to na youtube, máš to tam.

    • kapacitos3.4.2017 23:15reagovat

     Tady nejde o jednu penaltu, ale o celý zápas.

 • Tiki taka

  captain_obvious3.4.2017 20:29reagovat

  Jarošík je u juniorky? Smích A co tam dělá? To mě úplně nějak minulo.

  • Luke3.4.2017 21:27reagovat

   Jojo, tuším, že je tam od zimy, dělá asistenta Horňákovi.Úsměv

 • Kdyby bylo ve vaší moci

  maybe3.4.2017 20:18reagovat

  jak byste modifikovali pravidlo o penaltě? Já myslím, že ani video nepomůže. Našlo se dost ”odborníků” co za včerejší penaltou stojí nebo stálo. A být jeden z těchto expertů včera u videa,odkýval by ji.

  Já bych upravil pravidlo tak, že penalta je za vědomé a nezpochybnitelné sejmutí někoho, nebo úmyslnou ruku která zabrání golu či finálce. Žádné ”kontakt tam byl”, nebo vlající hráč někde zavadí o balon nechtěně. Za toto nepřímej kop. A pokus o let taxativní sazba červená.

  • kilovolt3.4.2017 20:21reagovat

   nechte to tak jak to je! dyt to k tomu patří, ty diskuze, ty emoce

   • Chabix3.4.2017 20:25reagovat

    Tak předně to chce změnit v celosvětovým fotbalu. Co se týká těch diskuzí a emocí, to snad nemyslíš vážně?

    • kilovolt3.4.2017 20:34reagovat

     a proč ne? lidi jsou nedokonalí

     • johnq3.4.2017 20:41reagovat

      hlavně jsou ovlivnitelní, což video není

      • kilovolt3.4.2017 20:53reagovat

       bylo by to takové sterilní...a jak by to fungovalo v nižších soutěžích?

       • celtic3.4.2017 21:18reagovat

        Já myslím, že dneska by to zas tak velký problém nebyl ani v nižší soutěži, zejména profesionální....

         

  • standis3.4.2017 20:24reagovat

   U penalty je nutné přesněji stanovit pískání ruky. U faulu je to jasné.

   • maybe3.4.2017 20:28reagovat

    u faulu to tak jasne někdy právě není. pískaní kontaktu co byl je k smíchu. musí tam být úmysl ho sejmout.

    • standis3.4.2017 20:46reagovat

     Myslím to tak, že faul se píská i mimo vápno a ve vápně se nepíská přímý kop, ale penalta. To bys musel předefinovat celé pravidlo o faulu.

     Jinak řeči typu kontakt tam byl jsou nesmysl. Fotbal je kontaktní sport, není to košíková.

   • kilovolt3.4.2017 20:32reagovat

    mně se nelíbí ty situace když jde hráč na brankáře, zakopne o něj a prý faul

  • Chabix3.4.2017 20:31reagovat

   Karavaev byl zajištěn, v pokutovém území jsme měli dost hráčů. Mingazov by se tak přes Karavaeva do žádné výhody nedostal, proto zkusil spadnout a rozhodčí mu to sežral. Obecně si myslím, že kdyby rozhodčí měli trochu cit pro hru, tak by se to řešit vůbec nemuselo, ale souhlasím, že poupravit pravidla a neodvolávat se na nějaký ”kontakt tam byl” považuju už pomalu za nezbytnost. Ale první krok k tomu musí udělat UEFA.

  • captain_obvious3.4.2017 21:07reagovat

   Za vědomý pokus o hrubé ovlivnění výsledku zápasu simulováním, ať už ve snaze získat penaltu nebo ČK pro hráče soupeře, bych dával stopku na 3 zápasy (nebo příp. 2) + pokuta třeba 60 nebo 80 000 na charitativní účely nebo na mládežnický fotbal. A jakmile by tým měl více než 2 takové úlety za sezonu, tak by za každý další platil i klub třeba půl mega. Ty postihy musí být hodně přísné, to je jediná cesta. Za 10 000 a stopku na 1 zápas se tomu každý leda vysměje.

 • Schick

  shrek3.4.2017 20:08reagovat

  Základ proti Interu od 20:45.. tak uvidíme jak mu to pude od začátku..

  • Funin3.4.2017 21:00reagovat

   ma to v programu Sport1 ale nejak to tam nevidim

   • Jerababa3.4.2017 21:08reagovat

    Prej technický problémy.Italové nedokážou dodat kvalitní siginál.Mělo to být HD.Smích

    • Funin3.4.2017 21:23reagovat

     achjo, tesil jsem se na Schicka

     • 13goat3.4.2017 22:07reagovat

      Už dal fíka. Z ofsajdu.

      • Pavel003.4.2017 22:28reagovat

       Nebyl to ofsajd, je tam ještě jeden hráč Interu. Z pohledu kamery dole.

 • Hodnocení

  Ali Dia Pavelka3.4.2017 19:57reagovat

  Já teda nevím, ale mě se včerejší derby v Edenu líbilo. Když pominu některé mimofotbalové věci, tak se mi líbilo jako už dlouho ne. Pod Ščasným to byla tragédie, Lavička tam taky prohrál a naše výhry se tam vždycky rodily hodně těžko, Slávie vždycky měla spoustu šancí a my kolikrát dali gól z ničeho a pak to udrželi. Včera jsme Slávii k ničemu nepustili, takticky byli maximálně připravení, i nasazení bylo větší, než v předchozích derby. Tak nějak nevím, co někteří chcete... já z Rady taky nemám radost, pražádnou, ale tenhle zápas se mu fakt povedl. Hráče probudil, Vácha pod ním zase vypadá, jako že kromě modelingu a tetování umí hrát i fotbal, Sáček se probral a zase patří k nejlepším, Šural naprosto super. Uvidíme, jak to bude vypadat proti Brnu, ale nějak mám po včerejšku ze Sparty trochu lepší pocit.

  • tvrdý jádro3.4.2017 20:01reagovat

   Souhlas. Po dlouhý době se na to dá koukat! Je vidět, ze hned na zacatku si Rada zridil autoritu!

  • Sendi3.4.2017 20:02reagovat

   jen jestli to neni jen kontrast vůči těm výkonů ze začátku jara, mě se to včera nelíbilo vůbec, respektive líbilo se mi, že jsme lepší, ale určitě ne ten zápas jako takovej...

   • Ali Dia Pavelka3.4.2017 20:13reagovat

    Derby je specifický zápas, tam se na krásu nehraje Úsměv

  • victorlima3.4.2017 20:06reagovat

   Rovněž souhlas. Tak poctivě odpracovaný zápas jsem od Sparty dlouho neviděl. Konečně někdo (zatím jen na jeden zápas) přinutil naše primadony jezdit po zadku. Kdyby takhle hráli v Jablonci a Boleslavi, tak náš bodový zisk by byl jiný.

  • atraps23.4.2017 20:11reagovat

   Brno je pro nás doma příjemnej soupeř a tak uvidíme ale včera se spíš podepsala hra Slávie která nezvládla že je v zápase favorit.

80655 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha