Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Schick

  LukyACS31.5.2017 20:23reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-italie/304563/v-italii-je-to-fofr-ne-jako-v-cesku-rika-schick-italske-noviny-necte.html

  • Funin31.5.2017 20:26reagovat

   doufám, že po příchodu Stramy již tohle od hráčů Sparty po přestupech do zahraničí neuslyšíme

  • brac31.5.2017 20:29reagovat

   Naši hráči jsou fotbalově zaostalí a ani tu vůli odmakat to nemají. Možná to jde ale ruku v ruce.

  • petr13731.5.2017 20:38reagovat

   No ja nevim, kdyz si vezmu nasi bilanci s italskejma tymama, tak mi to prijde nejaky pochybny

   • Pouzar1131.5.2017 20:49reagovat

    Otázkou je v jakým rozpoložení proti nám ty týmy nastupovaly a jestli nás neberou jako maloklub nehodný soupeření Úsměv

    • Capo31.5.2017 20:52reagovat

     Urcite nas takhle berou a hlavne je pro ne Evropska liga podradna soutez, a pokud muzou, tak v ni setri hrace na Serii A.

     • Elbruso31.5.2017 20:58reagovat

      Myslíš, že Lazio proti nám nechtělo postoupit? Nepřišlo mi, že bychom herně nestíhali. Tam je možná fofr s míčem, protože se hraje celkově jinak než tady, ale určitě ne celkově. Viděl jsem poměrně dost utkání Serie A a nic světoborného to fakt nebylo. Styl hry je jasně jiný, ale takhle to nejde brát. V Itálii se taky hraje jinak než třeba ve Skotsku.

      • brac31.5.2017 21:07reagovat

       Naši hráči takhle odehrají 3-4 zápasy za sezónu, a to pouze v Evropě.

       • Elbruso31.5.2017 21:13reagovat

        Ale ani v italské lize nejsou zdaleka všechny zápasy super, když si odmyslíš tu atmosféru a ty stadióny. Lazio se asi taky více vyhecuje třeba na Juventus než na Palermo u nás to je podobné. Taky jinak se Slávii a jinak s Jihlavou. Jen si nemyslím, že by nás v konfrontaci italského fotbalu přehrávali tak, že bychom nevěděli, kde nám hlava stojí a to třeba ta Sampdorie se Schickem. Pochopitelně takový Juventus někde jinde je, ale to už je světová špička.

        • brac31.5.2017 21:54reagovat

         Oni k nám přistupují právě jako my k Jihlavě, akorát my jsme v tomhle scénáři spíše na úrovni Zlína, takže nás podcení. Smích

         Jihlava nás mimochodem porazila.

          

         Počínání Sparty proti některým západním týmům není nic výjimečného. Každou sezónu najdeš hromadu zápasů, kdy tým jako Jihlava porazí/potrápí tým jako Sparta. Dlouhodobě se ale rozdíl projeví.

          

         Kdyby Sparta měla hrát italskou ligu, tak by musela zabrat ve 30 zápasech místo 3-4. A to už by chlapci museli výrazně změnit svůj přístup.

         • Elbruso31.5.2017 22:01reagovat

          Jasně, ale o tom píšu i níže. Taky nejde srovnávat podmínky tam a podmínky tady. My si nemůžeme dovolit hráče jako oni, proto by snad logicky dlouhodobě měli být lepší a my tedy můžeme někdy zahrát. I to si Schick musí uvědomit, ať srovná rozpočty italských týmů a pak těch našich, pak se i tohle logicky musí projevit na těch trénincích, když máš prostě lepší hráče. Tady trénuješ taky i podle toho co máš. To co on popisuje tady prostě s většinou ligy vůbec neuděláš, protože na to prostě nemají. Když budeš mít v kádru 20 zdravých Rosických v plné formě, tak i ty tréninky najednou budou jiné a potom by Schick mluvil najednou jinak, kdyby na tom tréninku tady byl. Vše se odvíjí i od hráčů. Nemůžeš po hráčích co na to celkově fotbalově moc nemají chtít, aby najednou začali hrát na jeden dotek, rychle, zpracovávali jako Messi nebo Ronaldo a i tak zakončovali - ti hráči prostě na to nemají, tak hrají jak hrají a i proto se většina z nich nedostane dále než do první české ligy a o tom to je. Takže už z mnoha důvodů to prostě celkově moc srovnávat nejde. Pro mnoho hráčů tady je prostě strop co hrají a to i na tréninku, nemůžeš najednou po nich chtít něco co prostě neumí nebo toho nejsou schopni, každý má své možnosti, někdo větší a někdo menší.

          • brac31.5.2017 22:23reagovat

           Tempo a nasazení nevyžaduje fotbalový talent. To je o vůli. Lemplové z Řecka na tom před dekádou založili veškerý svůj úspěch. Já jsem na tom založili veškerý svůj skromný úspěch.

           • Elbruso31.5.2017 22:27reagovat

            Jasně, ale už není o vůli jestli v tom tempu budeš mít taky dobré přihrávky, zpracování a další věci, tohle už záleží na kvalitách daného hráče. Fotbal není atletika a nebude stačit jen běhat, když na nic dalšího nemáš. Ale jak jsem i psal viděl jsem x zápasů Serie A a rozhodně mi to nepřipadlo jako z jiného světa a v nějakém extra tempu, dokonce to bylo často skoro, až nudné, taktické a pomalé. Trénink je něco jiného, tam bude hrát každý jinak, stejně jako v nějaké přípravě.

            • brac31.5.2017 22:52reagovat

             Dost jednoznačně tady píšu, že se bavím pouze o přístupu. Není totiž vůbec žádná náhoda, že počet českých hráčů v zahraničních klubech za posledních 10-15 let rapidně klesl.

             Hráči mají míč v držení 1-3 minuty za zápas, zbylých +/- 90 minut žádné přihrávky a zpracování neřeší. Musí řešit akorát to, aby byli ve správném prostoru, aby měli náběhy, aby správně napadali. Tohle všechno jsem dělal a hrál divizi, kdybych se měl řídit tvým přístupem, tak bych se nikdy nedostal z IB třídy.

            • brac31.5.2017 22:55reagovat

             Tak hlavně, že Schickovi to přišlo dostatečně intenzivnější, aby to zmínil.

    • petr13731.5.2017 21:17reagovat

     To asi trochu jo, ale ja videl na Letny AC, Inter, Lazio, Neapol, Fiorentinu, Palermo, Parmu a nikdy to nebylo pocem kam jdes, naopak vzdy vyrovnany parkrat jsme byli lepsi

     • Elbruso31.5.2017 21:21reagovat

      Přesně. Ti hráči to hlavně vidí tak, že v zahraničí se prostě hraje jiný fotbal než v naší lize, třeba i v té rychlosti na trénincích a tak. Ovšem to je spojeno s tím, že tady se prostě trénuje jinak a tam jinak, tak to takhle potom berou. Kdyby se u nás trénovalo málo, tak s něma po nějakém poločase úplně odpadneme nebo bychom tedy vůbec nestíhali, což jak správně píšeš se v minulosti i v nedávné době vůbec nedělo. Tohle by taky mohl vysvětlit Schick, když je tam tedy všechno daleko rychlejší nebo těžší, proč nás potom jednoduše nepřehrají?

  • Dynamo31.5.2017 21:12reagovat

   Nevidim duvod, proč by Sparta nemohla trénovat stejně náročně jako v Italii. Snad to Stramaccioni změní.

   • Elbruso31.5.2017 21:15reagovat

    Podle mě se tady trénuje jen blbě a ne, že bychom trénovali málo. Kdyby málo, tak i v Evropě logicky odpadávali fyzicky a tohle se nedělo, ani proti anglickým týmům, kteří tu fyzičku a trénovanost mají určitě na vysoké úrovni.

    • Funin31.5.2017 21:17reagovat

     všichni hráči říkají, že hlavní rozdíl je v nasazení rychlosti a intenzitě, že prostě trénink je skoro jak zápas

     • Elbruso31.5.2017 21:23reagovat

      Viz výše, tak pokud je v tom takový rozdíl, tak by to potom mělo být vidět i na hřišti ne? Hráli jsme x krát s italskými kluby a často nebyl rozdíl vůbec žádný a několikrát jsme byli daleko lepší my. A nejde jen říkat, že oni nehráli naplno, tak proto. Takové Lazio po remíze v Praze doma naplno určitě hrálo a viděl jsi - nestačilo to, přitom Lazio patří k jejich širší špičce. Co na tohle potom Schick?

      • Funin31.5.2017 21:31reagovat

       ale já nemluvím o fyzičce, ale například o práci s míčem, jinak se zpracovává míč, když kolem tebe není nikdo a máš na všechno čas a nebo když je u tebe hned obránce.

       • Elbruso31.5.2017 21:35reagovat

        No, ale ve výsledku je jim to prd platné, když nás potom nepřehrají ne? A o tom mluvím všeobecně, rychlost, práce s míčem se projevují i ve fyzičce, pokud jí nemáš, tak nemůžeš být tak dobrý a tohle dělat, protože za 20 minut budeš KO. Proto i říkám, kdyby se tady trénovalo málo, tak by nás italské kluby musely přejet a je jedno jestli fyzičkou nebo prací s míčem v rychlosti, prostě celkově bychom rychlostně tedy nestíhali ne? Zápasy s Laziem jsi určitě viděl, stejně tak s Interem, což jsou papírově ještě lepší kluby než Sampdoria a nevšiml jsem si ničeho závratného. Ono trénink je něco jiného, stejně jako příprava. U nich se tam hraje spíše tak, že spousta lidí bojuje o místo v kádru a je tam plno dobrých fotbalistů, tak proto i ta rychlost. Je to jedno s druhým. Když tady ve Spartě bude na tréninku 20 zdravých Rosických, tak i tady se najednou bude hrát rychle.

        • Funin31.5.2017 21:40reagovat

         ale nemusely přejet, Bayern vyhrál Xkrát za sebou BL a i tak občas prohraje, prostě to je fotbal, dá se hrát vyrovnaná partie i s daleko lepším týmem.

         • Elbruso31.5.2017 21:47reagovat

          Určitě souhlasím. Ale prostě celkově to musí Schick brát i tak, že tam jsou úplně jiné peníze než u nás, jiní hráči, jiné možnosti, tak asi i logicky to potom na tom tréninku bude i jinak vypadat. Tady prostě trénuješ s tím co máš k dispozici a prostě celkově jsme jiná mentalita a trénuje se jinak. Jak jsem psal, kdyby Schick přijel zítra třeba do Skotska, tak opět zažije jiné tréninky, tak to prostě je. Ovšem souhlasím, že spousta věcí by se tady změnit mohla, ale další otázka je, jestli ti daní hráči na to prostě mají takhle hrát. My hrajeme třeba svoje a vidíš italové s tím mají často problém, takže volíš to čeho jsi schopen a zase všichni trenéři u nás nejsou úplní pitomci, navíc není tady moc hráčů, kteří na to prostě mají hrát jako v zahraničí a to je třeba si uvědomit. Po většinu z ligy tohle chtít nemůžeš, protože to prostě neumí, tak hrají jinak i na těch trénincích. Schick trochu srovnává jabka a hrušky - zítra ať má Sampdoria rozpočet jako Jihlava, podle toho i hráče a pak může mluvit o rychlosti na trénincích nebo kádru.

 • @asgard33

  brac31.5.2017 20:17reagovat

  Já nic okecávat nemusím. Já přístup, výkony a neschopnost Sparty kritizuji právě těch posledních 12 let. Navíc vůbec neodpovídáš na smysl mého příspěvku, ale pouze na to, na co si dokážeš vycucat z prstu argument. Mizerné výkony Sparty v kvalifikaci o LM nemažou výkony českých týmů v evropských soutěžích jako celku. Ty mají polské týmy výrazně slabší. Jejich 20.pozice v žebříčku koeficientů by patřila mezi naše historicky úplně nejhorší umístění.

  • asgard3331.5.2017 21:57reagovat

   Máš pravdu,vycucal jsem si z prstu 12 let bez LM i pouhé 2 tituly za posl. 10 let (2008-2017).Necítím potřebu polemizovat o našich výsledcích v EL, protože ty byly relativně slušné (kromě Lavičkova období).Jenom si dovolím připomenout,že EL je prestižně,sportovně i finančně druhořadou náhražkou za LM.Stejně jako že utkání proti Hackenům,Thunům,Tripolisům nebo Sonderpyskům nemůžou nahradit konfrontaci s evropskou elitou.Naopak ty jsi neodpověděl na zcela konkrétní otázku,zda nebylo možné postoupit do LM přes Malmo a Salzburk nebo zda nebylo možné získat víc než 2 tituly za 10 let,aby jsme mohli hrát tu mistrovskou část kvaldy.Zřejmě proto,abys nemusel přiznat tu naší dlouholetou neschopnost. Co se týče toho mistrovského okecávání špatných výsledků a shazování všech ostatních,neplatí to zdaleka jenom pro Tebe,ale pro spoustu dalších diskutérů tady.Shazovat postup Legie do LM je vyloženě komické od někoho,kdo se na LM nezmůže 12 let v kuse,shazovat 4 tituly Plzně (+ dvojí účast v LM) je vyloženě komické od někoho, kdo se s ”jasně nejlepším kádrem” zmůže na 2 tituly za 10 let.Stejně tak shazování letošního titulu Slavie,které stačila na titul jedna jediná sezona po tom,co se trochu finančně zmohli.U mně nemusíš mít obavy,že bych si nějaké argumenty vycucal z prstu.Ještě něco nejasného ?

 • Marec

  captain_obvious31.5.2017 20:04reagovat

  Když padla někde dole otázka na jednu Marečkovu přednost, ve které vybočuje z řady, tak mě to nestálo žádné dlouhé přemýšlení, naskočilo mi to hned, protože to je věc, kterou na něm pozoruju už od jeho příchodu a kupodivu to nejsou žádné statistiky ani nic takového, ale je to úplně prosté - přesnost přihrávek. To je hráč s jasně nejpřesnější přihrávkou v lize, zdaleka. Možná Horváth když hrál, tak byl na srovnatelné nebo i lepší úrovni. I když prostě zahrál Marec blbě, moc se mu toho nepovedlo, podepsal se pod obdrženým gólem, tak pořád platilo, že 9 z 10 přihrávek dal tak, že ten balon prostě ani jednou neposkočí, jde spoluhráči přesně do nohy, ten nemusí udělat tři kroky doprava nebo doleva nebo se snad sprintem 10 metrů vracet, aby balon nevyletěl do autu. Podobně přihrávky vzduchem - přesné přenesení, solidní centr. Ale ta hlavní jeho doména jsou ty přízemní přihrávky.

   

  Samozřejmě, ňouma řekne, že to je zanedbatelné. Ale když se na to člověk podívá z širšího hlediska, tak si nutně musí položit otázku - co kdyby takovouhle přihrávku měli v té záloze 3 nebo 4 hráči? Nezrychlily by se tím ohromně veškeré útočné akce, jelikož by odpadlo klasické třívteřinové krocení nepřesného skákavého balonu? Pro mě Marec je hráč jednoznačně do základu, nechápu jak před ním vůbec může dostávat přednost jalovej Vácha, kterej dohromady v ničem nevyniká, když nepočítám přihrávku do běhu soupeři, těch už má v kariéře řadu. Teď, když se Čermák zdiskreditoval, tak bych spíše řešil posilu do středu hřiště, někoho, s kým si to Marec může dát a mohou to potom rozehrávat dopředu. Já byl nadšený z možnosti, že uvidím vedle sebe Marce a Rosu a myslel jsem si, že to bude perfektní kombinace, ale bohužel zase zranění a tak no.

  • exupery31.5.2017 20:12reagovat

   Díky za tenhle příspěvek, nemůžu jinak, než naprosto souhlasit. Pokud bychom se Marce zbavili, bylo by to pro mě další obrovské zklamání. Ale troufnu si říct, ať už je to přestřelené nebo ne, že by k tomu měl co říct Rosický. Jestli ty přednosti u nás někdo vidí, tak je to právě on.

    

   Ještě musím přiznat, že zrovna co se přesnosti přihrávek týče, a to především na tu delší vzdálenost, jsem po příchodu k nám paradoxně obdivoval i zmíněného Váchu. Ale ten šel prostě úplně do prdele a já to z největší části připisuji tomu, že je z něj kulturista.

  • SuperFrankie31.5.2017 20:18reagovat

   +1

  • Funin31.5.2017 20:24reagovat

   já bych jen uvítal, kdyby hrál trošku odvážněji. Trošku víc na riziko a rychleji dopředu.

  • Pouzar1131.5.2017 20:38reagovat

   Jenže to se tu kalkuluje s předpokladem, že vedle něj postavíme model s Playmakerem, kterýmu on dá dobře balon a ten ho rozehraje ( přeložit by se to dalo jako: hráče kterej svejma extrémnímá přednostma v rozehrávání balonů zastoupí ostatní hráče v záloze ). Takovej hráč je Rosickej a pak dlouho nikdo ( prostě ho asi momentálně sehnat nemůžeme ).. Do takovýho systému by se Mareček hodil.

    

   3-4 takový hráče s kvalitní přihrávkou zatím nemáme a ani nevím jestli někdy můžeme mít .. To by z nás byla v útoku Barcelona .. plus teda ta zmíněná odvaha hrát se taky očividně blbě učí (jinak by ji po těch letech už musel mít )

    

   K té přesnosti přihrávek. S tím souvisí bohužel i zpracovávání potažmo první dotek s míčem a to je v týmu plošně ještě horší schopnost .. Kdyby se většina hráčů naučila jedním dotekem dostat do pohybu (do správnýho prostoru), tak jim může bejt jedno jestli dostanou míč, kterej před nima drobet skočí.... Naši plejeři ale bohužel míč krotí na 3 doteky (na místě) a ani potom ho nemají v moci.. Experty co nahrávaj deset metrů za nabíhajícího hráče, kterej se musí vracet a míč končí v autu ani nebudu komentovat.. Takový hráči by neměli hrát ligu..

   • Pouzar1131.5.2017 20:47reagovat

    + by se k těm přihrávkám a přebírání měly připsat i automatismy a narážečky čímž se hra taky zrychluje ..

     

    Narážečku jsme si dali naposled za Lavičky a o nějakém automatismu v přihrávce a nabíhání se dá mluvit taky naposled jen ve spojení s Lavičkovskou a předlavičkovskou dobou .. A uplně si nemyslím, že tohle je dáno tím, že by sme si nedokázali dát balon .. Prostě to neděláme .. K tomu nemusíš bejt Xavi

    • Funin31.5.2017 20:50reagovat

     narážečky jsem viděl v letní přípravě od Čermáka, bohužel ale většinou ten druhej hráč vůbec s nařážečkou nepočítal a buď zůstal stát nebo jí nedokázal zpracovat

 • Posily

  Kamenovic31.5.2017 17:59reagovat

  Pořádný stoper

  Univerzální střeďák

  Neúnavné křídlo

  Čistokrevný hroťák

  Afrického mladíka do juniorky

  Kreativního záložníka

   

   

  • peterpan2731.5.2017 18:10reagovat

   A budget cca?

   • Kamenovic31.5.2017 18:13reagovat

    600 = 100 kus

    • peterpan2731.5.2017 18:16reagovat

     Teda netroskaris. Ale 100 míčů na jednoho by bylo pěkných,to uz by byla konečně kvalita:)

     • Kamenovic31.5.2017 18:20reagovat

      To víš, poctivá cukrářská práce, rum je drahej...

 • Posily

  nick189331.5.2017 17:10reagovat

  myslim ze je to zatim zbytecna skepse,civic,vuky a stetina jsou na svych postech to nejlepsi co v cesku beha a nezapomente ze pokud se da kadr dohromady tak mame 2 sestavy.Je spis potreba privest opravdu top utocnika a hlavne spilmachra zalohy.

  • Sendi31.5.2017 17:12reagovat

   chce to taky několik hráčů odejít...

   • nick189331.5.2017 17:17reagovat

    samozrejme,musime pockat nez zacne priprava a koho si strama necha v kadru.podle me pujde urcite julis,holzer,havelka na hostovani.odejde nekdo ze stoperu.hovorka a stetina jsou jasny podle me pujde pryc holek a costa.

    • Dollaruss31.5.2017 17:24reagovat

     Hlavně musí vypadnout Michal ”mám to přes nohu” Kadlec ...

     #závist

  • Funin31.5.2017 17:22reagovat

   ty posily co zatím přišli se mi vcelku líbí, dávají smysl, smysl už mi moc nedávají některé spekulace o dalších příchozích, možná až nastanou odchody, tak to bude dávat smysl no, ale zatím nevím nevím

   • nick189331.5.2017 17:27reagovat

    no co jsem slysel od znamyho kterej vi co se ve sparte deje tak ma byt v tymu velka obmnena kadru.takovy to jadro holek,vacha,marecek,lafy ma jit pryc.Jo a prej kreta opravdu zdvojnasobil rozpocet.

    • Sendi31.5.2017 17:29reagovat

     jestli odejde Mareček tak už ničemu nerozumim...

     • Funin31.5.2017 17:34reagovat

      Mareček jeden z mála co si nějak držel svůj standard, chvílema dokonce klíčovej hráč, ale taky se od něj za ty léta čekalo víc no

      • Sendi31.5.2017 17:37reagovat

       Já nevim co kdo čeká víc od typologicky takovýho hráče, on prostě hraje přesně to co umí a umí to fakt dobře, za mě tu od začátku podává velmi dobrý výkony, mě se jeho hra hrozně líbí...

       • Pouzar1131.5.2017 18:01reagovat

        Můžeš specifikovat to ”typologicky takovýho”?

        • Sendi31.5.2017 18:10reagovat

         tím mám namysli hráče do kombinace, kterej pracuje mezi šestnáctkama a má velkej akční radius...zjednodušeně řečeno...

      • Pouzar1131.5.2017 17:41reagovat

       Držet si nízkou úroveň není tak těžký Neutrální .. Na něm prostě stavět nemůžem. Nechápu co se na něm lidem líbí .. O černej práci která neni vidět mi nepovídejte, protože tu podle mě opravdu neodvádí .. Jaký jsou jeho přednosti?

        

       Sáček - za těch pár zápasů co hrál bylo vidět jak skvěle odebírá míče a vyváží balon

        

       Vácha - skvěle fauluje a nahrává soupeři do šancí + vytváří mediální tlak na Spartu svejma inteligentníma příspěvkama na internetu

        

       Mareček? - plusem je, že nehraje jako Vácha ,, ale že by byl úžasnej na odebírání míčů? zakládání akcí překvapivou přihrávkou? střelba z dálky? hlavičky? skvělé čtení hry nebo skvělé osobní bránění? ... já si nemůžu pomoct ale pro mě je pořád jen posouvač .. Rád se budu plést ale opravdu sem u něj neviděl nic co by z něj dělalo dobrýho a už vůbec ne rozdílovýho hráče

       • Elbruso31.5.2017 17:52reagovat

        No já myslím, že to co píšeš u kolika hráčů se tohle dočkáme, aby to všechno v lize uměli? Pokud to někdo umí, tak tady bude hrát chvíli a ihned bude v zahraničí. Zase nemůžeme chtít po hráčích to co vidíme třeba v Realu - to by ti hráči byli úplně jinde a ne v české lize. Proto Mareček nemůže mít prostě všechno možné, stejně tak další. Nejde se podívat na LM nebo jinde a myslet si, že podobně budou hrát někteří tady, takže otázka co kdo pokládá za skvělé odebírání míče, bránění a další věci. Jestli to co hrají hráči v zahraničí, tak toho se v naší lize těžko někdy dočkáš.

        • Pouzar1131.5.2017 17:59reagovat

         Smích prvně musim říct, že máš vyloženě talent každej příspěvek psát na 150 řádků Smích vždy mi přechází oči ..

          

         Jinak teda .. Píšu tu o tom aby mi někdo ukázal přednost JEDNU, kterou danej hráč má .. Na Reály, Barcelony ani jiný velkokluby se nedivám .. nezajímá mě to .. není to Sparta a nečekám že takový hráče kdy budeme v kádru mít ..

          

         Shrnuto podtrženo: řekni mi kde je Marečkova přednost ( něco takovýho mít musí když hraje ve Spartě )

         • Sendi31.5.2017 18:04reagovat

          největší akční radius z týmu, podstupuje nejvíc soubojů z týmu a nejvíc jich taky vyhraje(to je překvápko, co;), nejvíc naběhaných kilometrů na zápas, velké množství předfinálních přihrávek, zakládá většinu ofenzivních akcí, je neustále v nabídce a nejlepší z týmu v přípravné kombinaci...má taky skvělou kopací techniku, ale bohužel se nedostává ke standartkám...takže tady tak...

          • Pouzar1131.5.2017 18:28reagovat

           O akčním rádiusu se můžeme leda dohadovat .. Alespoň já nejsem schopen na to dohledat mapy

            

           Podstupuje nejvíc soubojů:

           Pokud se bude počítat celej kádr tak to pravda není .. Pokud jen o ty tři tak to sice pravda je ale taky nahrál ze všech nejvíc zápasů .. A úspěšnost podle statistik má kolem 41% .. Lepší jsou třeba i persony jako M.Kadlec, Čermák, Mazuch který za skvělý odebírače míčů určitě nepovažuješ .. Jinak teda z druhé strany prohraje 59% soubojů .. to jako + fakt brát nechci .. A co víc.. Porovnávám ho jen s naším žalostným kádrem

            

           Předfinální přihrávky:

           Přihrávek má vskutku spoustu s celkem slušnou úspěšností .. Ale posunutí do křídla kde si to Konate usprintuje sám neberu jako přednost .. To zvládne každej idiot z vesnice .. A pokud dává tak skvělý přihrávky jak říkáš, tak proč není alespoň na foru branej jako playmaker? vždyť o předfinálkách to přece je ..

           Pro porovnání: Čermák odehrál o 5 zápasů méně, označuje se že hraje špatně a má stejný počet předfinálních přihrávek .. stejně jako sáček kterej odehrál dokonce o 7 zápasů méně ..

            

           Zakládá většinu ofenz. akcí:

           To už je asi demonstrováno tou předfinální přihrávkou a například nahrávek do pokutového území má 0 ..

            

           Že je neustále v nabídce .. ??? To můžeš říct o každým kdo hraje střed zálohy .. to je jejich úkol ..

            

           Přípravná kombinace je zase jen jinak formulované: předfinální přihrávky, zakládá většinu ofenz. akcí, je neustále v nabídce ...

            

           Skvělá kopací technika:

           25 střel .. z toho jen 8x trefil zařízení .. úspěšnost střelby 0% .. vymlouvat se na standartky je hloupost ..

            

            

           • Sendi31.5.2017 18:32reagovat

            víš co, podívej se na všechny sezony a pak už stačí, píšeš bláboly...

            • Pouzar1131.5.2017 18:44reagovat

             Ty ”bláboly” co píšu jsou postaveny na statistice oficiálního webu ligy

              

             I kdyby to co píšeš o minulých sezonách ( nehodlám to jak dement projíždět ) byla pravda, tak nám je to bohužel k ničemu .. Rosickej před dvěma lety taky rozdával přihrávky ale teď je zraněnej .. Holek taky hrál před dvěma lety sezonu jak víno, ale v tej příští z toho zase nebudeme mít nic ..Vácha taky hrál skvěle když došel a opět nám to bude k ničemu ..

              

             Pozitivem Marečka je leda to, že je narozdíl od ostatních zdravej a může nastupovat ..

              

             Píšeš bláboly založený na tvém pocitu ..

         • Elbruso31.5.2017 20:03reagovat

          Vždyť máš ty příspěvky daleko delší než já

       • Sendi31.5.2017 18:01reagovat

        ...protože tomu vůbec nerozumíš Úsměv

        • Pouzar1131.5.2017 18:02reagovat

         Zato ty máš patent na rozum Smích ale to už víme dlouho .. Kdyby si byl takovej inteligent tak mi na to odpovíš .. Spojením ---typologicky takový hráč--- vyjadřuješ totiž leda tak velký lejno Úsměv

         • Sendi31.5.2017 18:05reagovat

          tak patent na rozum nemám, ale jistě fotbalu a nejspíš i většině dalších věcí rozumím víc než ty, to je prostě realita, ale za zlý ti to nemám, jenom diskutovat s tebou je ztráta času...

          • Pouzar1131.5.2017 18:13reagovat

           Úsměv tak patent na rozum nemám, ale jistě fotbalu a nejspíš i většině dalších věcí rozumím víc než ty, to je prostě realita Smích

            

           To tě přesně vystihuje ... Překlad: Nejsem nejchytřejší ale jsem jasně chytřejší než ty ve většině věcí ..

            

           Ty si normálně chodící arogance.. Úsměv

           • Sendi31.5.2017 18:19reagovat

            Tyjo nejsem si uplně jistej, jestli je tam ten překlad potřeba, pochopils to přesně, tak ses nemusel ztrapnit tím rozpisem...Na aroganci nic špatnýho nevidím, ono abys ke zdravý aroganci dospěl, tak máš zasebou určitý ostruhy víš draku a v životě se to celkem hodí ;)

            • Pouzar1131.5.2017 18:34reagovat

             Smích .. no .. pro mě jsou arogantní lidé pořád jen debilov*.. tím že to začínáš obracet na přednost jen dokazuješ jak hluboko jseš a jak moc je tvoje morálka zvrácená Úsměv .. Očividně se v Praze už elementární slušnosti neučí ..

        • johnny131.5.2017 18:17reagovat

         Když tady čtu výčet Marečkových předností, chtěl bych se zeptat, kolik, že to má za tuto sezónu asistencí a gólů?

         • Sendi31.5.2017 18:20reagovat

          a on je na hřišti kvůli asistencím a gólům? Jak jsou na tom ostatní střední záložníci? ;)

          • johnny131.5.2017 18:25reagovat

           Podle mě každý fotbalista je na hřišti kvůli gólům. No on má 0-0. To mi stačí.

            

           • Sendi31.5.2017 18:28reagovat

            To má i Sáček, takže je špatnej? Vácha má 0+1, tak to je v tom případě náš jasně nejlepší záložník Smích

            • johnny131.5.2017 18:37reagovat

             Máš pravdu, je to bída celkově, ale Mareček podle mě není nijak výjimečný hráč, aby musel být ve Spartě. To je můj názor.

             • Sendi31.5.2017 18:42reagovat

              tak jasněže by bylo skvělý mít záložníky co jsou dobrý do kombinace a zároveň suprproduktivní, jenže těch je po světě jak šafránu...ve výsledku je Mareček dlouhodobě jeden z nejspolehlivějších hráčů Sparty a já bych ho pouštěl jen nerad, Vácha se s ním vůbec nemůže měřit...

              • johnny131.5.2017 18:45reagovat

               Z Váchou souhlas, to ti nevyvracím.

             • victorlima1.6.2017 8:25reagovat

              Zbytečně vyostřená diskuze. Mareček je jen průměrný hráč, kdyby byl tak dobrý jako zde píšete, tak by nikdy neodešel z Anderlechtu. Solidně brání a skutečně má velký akční radius. Dopředu téměř nepoužitelný. Velmi špatná střelba (ale zlepšuje se), průměrná přihrávka a přejít 1 na 1 jsem ho v podstatě u vápna neviděl. Na střídani na stopera dobrý, jinak dost zbytečný. Navíc v poslední době často zraněný.

  • jurasek11131.5.2017 17:29reagovat

   Rok co rok přivádíme nové hráče.Polovina z nich se dostane na plac minimálně a po sezoně jdou hostovat.Pokud chceme titul a hrát pohár tak se musí ti co máme pořádně zapracovat do týmu a ne tahat stále další.Problém je záloha a jedině tam potřebujeme dva tvořivé sehnat.

 • Mlaďoši

  MarekKincl31.5.2017 16:57reagovat

  Doprkna, to byl pěveckej výkon. :D :D :D

  • Funin31.5.2017 17:05reagovat

   no na hristi taky zatim zadna slava

   • Sendi31.5.2017 17:11reagovat

    tak nějakej velkej výsledek se dneska asi čekat nedá, přece jenom Skoti hrají s dvacítkou...

 • Dúbravka

  standis31.5.2017 16:24reagovat

  Další posilou fotbalové Sparty by se mohl stát Martin Dúbravka, slovenský brankář Slovanu Liberec. „Ano, Sparta mě oslovila, komunikujeme. Řekli jsme si základní věci a je jen otázkou času, kdy se posuneme dál. Reálně to vidím na období po mezistátním zápase v Litvě,“ prohlásil 28letý gólman pro web Slovenského fotbalového svazu.

  • wasek2611@centrum.cz31.5.2017 16:48reagovat

   ach jo...Máme tolik golmanu a budeme sem tahat dalšího. Proč jsme podepisovali toho Budinskýho?

   • dominik2731.5.2017 16:50reagovat

    Tak z uplynulé sezony víme, že marodka dokáže být svině. Přece potom při zranění tří gólmanů nedáme do brány punčák...

    • wasek2611@centrum.cz31.5.2017 16:51reagovat

     Do obrany bych ho místo Kadlece klidně dal..aspoň by to neměl přes nohu :D

     • Márty31.5.2017 17:00reagovat

      přesně Smích

     • Funin31.5.2017 17:23reagovat

      proti našim stoperům je i punčák vyloženě tvrdej :)

   • K0F131.5.2017 21:31reagovat

    Protože Budínský, ten si za rok přece ani nekopl...

  • Dynamo31.5.2017 16:49reagovat

   tak Bičíkovi končí smlouva a Koubka asi prodáme

   • wasek2611@centrum.cz31.5.2017 16:51reagovat

    Jestli končí dvojice bičík - koubek, tak to chápu

     

    Do sezony bychom pak šli s tandemem: Budinský, Dúbravka, Štěch, Miller, Punčák

    • pepinho231.5.2017 17:07reagovat

     Štěch a Miller se nedají počítat..neví někdo, do kdy má Štěch smlouvu?

     • lidoop31.5.2017 17:12reagovat

      Mám dojem, že do 30.6.

      • pepinho231.5.2017 17:14reagovat

       Tohoto roku? To by bylo super

       • lidoop31.5.2017 17:19reagovat

        Yep

        • pepinho231.5.2017 17:26reagovat

         Tak snad se ho už zbavíme

    • lidoop31.5.2017 17:10reagovat

     Ses rozhodl předefinovat význam slova tandem z půdovní dvojice na pětici, jo? Smích

  • wasek2611@centrum.cz31.5.2017 16:50reagovat

   Jinak Dúbravkovi se nedivím, že sem chce. Dozvěděl se, že se na Spartě dostává punčák...škoda, že tenhle benefit nebyl už před měsícem. Třeba bychom tu už měli Jugase...

  • Poldi31.5.2017 16:59reagovat

   Já vám nevím, máme gólmanů dost. Jestli to nejsou vyhozený peníze. Víte kolik by za to bylo punčáku?už jen trenér a jeho parta stojí 400tis porcí punčáku ročně.

  • jurasek11131.5.2017 17:02reagovat

   V bráně slabina není.Měníme brankáře jak na běžícím pásu a naprosto zbytečně.Potřebujeme tvořivého záložníka a raději dva,tam nás tlačí bota.

  • nick189331.5.2017 17:02reagovat

   Koubek jde pryč,Čibi nema smlouvu,Budinský může jít na hostování takže bych byl v klidu

  • Pouzar1131.5.2017 17:44reagovat

   Nějakej logickej důvod proč Čibi nemá smlouvu? Úsměv vždyť chytá a působí sebejistě stejně jako když přicházel ( alespoň na mě ) .. Vždy když je v bráně on tak mám lepší pocit než když tam je Koubis ..

 • Vy si děláte srandu

  MK331.5.2017 16:05reagovat

  ale já teď dostal chuť na punčák Smutek

  • wasek2611@centrum.cz31.5.2017 16:48reagovat

   Tak si ho kup..nebo začni prolejzat popelnice...ale pozor, ať okolo nejdou sparťani...to by tě v tý popelnici zasypali dělobuchama a pak by se s tebou porvali.

 • A

  DJDriver31.5.2017 15:36reagovat

  Hodne infantilni reakce na p. Janu. Bravo chlapy.

  • DJDriver31.5.2017 15:39reagovat

   *i

   • wasek2611@centrum.cz31.5.2017 16:02reagovat

    Infantilní neznamená nutně špatná :) Já tohle jako urážku neberu. Každý kdo se cítí jako dítě a je duchem mladý zaslouží úctu. V dnešní době plné přetvářky je to super.

    • Funin31.5.2017 16:28reagovat

     a navíc nás paní Jana vyprovokovala, my sme se jenom bránili

  • Márty31.5.2017 16:05reagovat

   nějak si ty dojmy ze sezóny musíme napravit

  • Kubajs731.5.2017 17:39reagovat

   Tady někteří jedinci měli fakt jít do kopřiv, to je jako hardcore . Místo toho ať diskutují o fotbale, tak plodí mrdu za mrdou ...

 • Tak mě napadá

  Víťák z Cé Osmičky31.5.2017 15:26reagovat

  Už se o sparťanském punčáku dozvěděl Hitler?

   

  Kdo se toho ujemete?

  • Poldi31.5.2017 17:12reagovat

   už jsi založil Punčákovo Rakvičkovo Dortovo Expertní Legalizační Komisi Acs? Když chceš jít do extrému s tričkama?

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha