Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kotel

  jurasek11127.9.2016 10:21reagovat

  Dovolte malou poznámku ke všem co do kotle chodí.Osobně chodím jinam ale i tak nelze nevšimnout jejich zaujetí pro klub.Chorea,povzbuzování,pravidelně účast na zápasech jak doma tak venku.Plno fandů hledá v den zápasu venku kde ho budou dávat na telce ,netu a podobně.Oni ne prostě tam jedou a nehledí na pohodlnost nebo finance.Po každém zápase jim jdou hráči poděkovat a mají za co!Příjde mi naprosto normální pokud tihle skalní vyjádří otevřeně jak svoji podporu tak nesouhlas.Kdo se alespon jednou za čas dokáže naštvat jistě zná jak se emoce projevují a člověk je potřebuje dostat ven.Neobhajuji chování které odporuje slušnosti ale dovedu je chápat.Tak jak si zde vyléváme naše spartasrdíčka a jsem za tohle forum rád,oni se ventilují ve svém fandovství přímo v hledišti.A na závěr?Vždyt i zde se najdou jedinci kteří dost jadrně vyjadřují své stanovisko k vedení i hráčům ale přitom odsuzují chování kotle.

  • Re:

   dominik2727.9.2016 10:43reagovat

   Já teda také nechci obhajovat nějakou výtržnost, jen se obávám, že kdyby v neděli nevtrhli na hřiště, tak se nic nezmění. V klubu by dost možná panovala nějaká předposranost z Interu, tudíž by se žádné odvolání opět neřešilo. Pak by se s Interem uplácal nějaký ten bod, což je v Evropské lize dost možné, a zas by vlastně byl důvod, aby to takhle ”fungovalo” dál.

    

   Větší problém než ve výtržnostech na hřišti vidím v tom hrozném alibismu. Ščasný měl být prostě odvolán v době, kdy se nad ním ztratila důvěra, ať už zrovna tou dobou zrovna Sparta měla za sebou výhru nebo ne. V momentě, kdy bylo jasné, že to takhle nemůže fungovat, měl se udělat řez.

    

   Ovšem další věc je, jestli se vůbec mělo dopustit, aby na lavičku Sparty usedl někdo, komu se očividně vůbec nechtělo spolupracovat se strahovskou částí klubu. To už se s dalším trenérem nesmí opakovat. Ať se to někomu líbí, nebo ne, tak Sparta vyloženě musí zapracovávat vlastní mládež. Už jen kvůli tomu, že v jiných klubech lepší hráči nevyrostou, navíc Spartu ten Strahov stojí nemalé peníze, a to se tam před sezonou učinily další významné investice.

   • mana27.9.2016 10:49reagovat

    ...je směšný si myslet, že tyhle lidi v kuklách, kteří patří mezi ”rádobyfanoušky”, protože tohle by správný fanoušek svého klubu neudělal, změnili stanovisko klubu, to mě pobavilo Úsměv

    a vběhli tam, protože jsou taky nasr... jako já, ale také proto, že nemají zábrany něco udělat, cítí se jako ”nadlidi”, kteří, když si přetáhnout něco přes obličej myslí, že mohou něco tím změnit a HLAVNĚ být vidět, že jsem udělal něco ”proti zákonu”

    • dominik2727.9.2016 10:57reagovat

     Jak jsem psal výš, já nejsem zastáncem výtržnictví. Nicméně se domnívám, že naopak ta zásadní stanoviska klubu často bývají ovlivněna i tím, co by kotel skousl nebo neskousl...Úsměv Mít tady fanoušky, kteří celý zápas jen mlčky pozorují, možná bychom se divili, jací lidé by se vystřídali třeba na lavičce A-týmu.Smích

      

     A fakt se obávám, i když jsem měl zprávy o opaku, že by stejně po derby k odvolání dojít nemuselo. Podle mě už je to přitom nějaký čas fakt nevyhnutelné. A není to vyloženě jen hrou A-týmu, myslím, že je potřeba trochu urovnat atmosféru v klubu.

    • jurasek11127.9.2016 11:01reagovat

     Po pravdě,na hrací plochu vtrhli ale nic neničili a po kontaktu s pořádkovou službou se v podstatě v klidu stáhnuli.

     • dominik2727.9.2016 11:04reagovat

      Ale pokuta za to samozřejmě bude, takže škodu způsobili...

      • jurasek11127.9.2016 11:06reagovat

       Bohužel ale pokud to tentokrát pomohlo tak co na to říct?

       • Salix ×sepulcralis27.9.2016 11:11reagovat

        Si zase veřejnost myslela, že kotel chce hráče zabít, či co. Smích

         

        Přitom šlo ”pouze” o sundání dresů, jichž jsou hráči nehodni. A to ať se na mě nikdo nezlobí, ale zcela po právu. Ovšem nezastírám, že pokud by k tomu opravdu došlo, objevilo se tam pár (pár je v tomto případě opravdu pár) hráčů, kterým bych to nepřál.

     • mana27.9.2016 11:08reagovat

      ...aha, tak se budeme tvářit, že je všechno v pohodě a příště až si něco usmyslí, mohou se proběhnout znova... a tím budou posilovat svoje ego a hranice, že se to smí...

       

      • jurasek11127.9.2016 11:14reagovat

       Ale to přece ne.Snad jasně dávám najevo svůj názor.Jen je dobré se na záležitost podívat proč bohužel vznikla.

   • Capo27.9.2016 10:54reagovat

    Přesně tak, to jsi vystihl přesně. Jinde nám lepší hráči nevyrostou, a proto je smutný, že ani ty s největším potenciálem nedokážeme zapracovat dříve. Stálo nás to už Schicka a byl bych velmi nerad, kdyby se to opakovalo u dalších (Zizu, Ch.Frýdek apod.). Podle mě i Čermák měl veškeré předpoklady už za Lavičky, když nastoupil v poháru, tak zapadl úplně v pohodě a nemusel nutně courat tolik po hostováních.

   • jurasek11127.9.2016 10:57reagovat

    Nevím proč k situaci kdy jak se zdá,netáhne vedení ani hráči za jeden konec došlo.Tak jak jsi napsal rozhodně se dalo výtržnostem zabránit včas ale nečekalo se náhodou až nevole publika dosáhne vrcholu a teprve pak se vedení alibisticky přidalo?Máme v klubu dost trenérsky dobrých lidí a proč všichni mlčeli.ATAK DÁLE....

    • dominik2727.9.2016 11:03reagovat

     On jednou, tuším někdy za Lavičky, se celkem nahlas ozval Hřebík a byl za to dost odsuzován. Dokonce mám pocit, že od té doby už rozhovory prakticky nedává.Úsměv

     • jurasek11127.9.2016 11:08reagovat

      Ano i to pamatuji.Skutečně od té doby Jarda nic v podstatě nekomentuje.Úsměv

   • majtin27.9.2016 10:57reagovat

    Tak možná stačilo dost hlasitě křičet:”Ščasný ven!” Obávám se, že tyto lidi nemají nějakou velkou soudnost jestli to co dělají slouží klubu nebo ne. Tentokrát se možná trefili, ale jak píšu na začátku, stačilo....

    • dominik2727.9.2016 11:07reagovat

     No jen aby... Navíc je otázka, jestli pokřik ”Ščasný ven!” vystihuje celý problém. Co jsem pochopil z jednoho nedávného vyjádření, tak mezi ultras panuje frustrace hlavně z vedení. Mělo by to být dohledatelné na FB stránce Ultras Sparta.

      

     Nicméně jak jsem napsal hned na úvod své první reakce, já se výtržností nezastávám, jen se obávám, že bez toho by se nic nezměnilo. To ovšem neznamená, že sám bych se někdy na něčem takovém chtěl podílet nebo to podporovat.

  • mana27.9.2016 10:45reagovat

   ...zčásti s tebou můžu souhlasit

   ALE

   1) Nepochopitelný, když někteří z nich jako se stalo v derby hodí po pár desítek vteřin v ruce světlici do dolního sektoru mezi ”své” z kotle, nebo to nejsou ”fanoušci” stejného klubu ve stejném sektoru?

   2) Vběhnutí na trávník není solidární s klubem a v žádném evropském klubu by se tohle netolerovalo, je to pouze česká benevolence, že se nakonec nic nestane a hlavně se nestane nic těm ”hrdinům” v kuklách, kteří skrývají ”hrdinně” svoji identitu

   Za tohle vše klub platí pokuty, za hloupé chování jedinců, které nedokáže kotel uhlídat, spíše ani nechce uhlídat...

   Jinak samozřejmě pochvala za chorea a fandění, ke kterému se vždy přidávám také společně mým sektorem na protilehlé, ale tyhle kaňky co jsem napsal akorát kazí jméno spartě a hlavně kotli, na který potom někteří hledí přes prsty...

 • To to vedeme, co?

  Franta z lidu27.9.2016 9:14reagovat

  Franta aka Kodet nekope do mrtvoly. Akorat si dovolim podotknout smutny fakt, ze doslo na ma slova. Funkcionarske nuly vedou Spartu jako Slavoj Houslice. Musi se probudit primo majitel, aby nedoslo jeste k vetsimu sportovnimu upadku. Zazivame smutne chvile, ale je to jen sport!

  • spartas27.9.2016 9:17reagovat

   Nejvíc se mi líbí, jak se prezentuješ jako maják světla a pravdy, zatímco ti všichni odporovali. Že je Ščasnej neschopný nemehlo tu psalo plno lidí, zrovna tak o tom, že z vedení by měl někdo vyvodit odpovědnost. Jen ty ovšem přijdeš další den a slavnostně prohlásíš: Já to říkal a vy jste mi nevěřili.

   • Tashunka Witko27.9.2016 9:36reagovat

    Je to typický generál po bitvě.

    Mohl by se živit předpovídáním včerejšího počasí.

  • fevac27.9.2016 9:37reagovat

   Ty podržtašky okolo majitele a osobně majitel sám jsou pro naši Spartu tragédií. Můžete na Ščasného místo dosadit kohokoliv,fungovat to nebude, dokud pijavice nebudou odstraněny.

   Asi většina fanoušků Sparty to vidí jako ty a v podobném duchu se vyjadřovali již dříve.

  • LukyACS27.9.2016 9:42reagovat

   A co konspirace s Vrbou?

 • Sestava na Inter

  Capo27.9.2016 8:44reagovat

  Aby se furt neřešil trenér, který podle mě stejně nepřijde dříve něž v repre pauze. Tak jak myslíte, že to triumvirát asistentů postaví s Interem? Já bych to dal takhle(v obraně bohužel moc kam šáhnout neni, obzvlášť jestli nebude Costa):

  Koubek - Karavajev, Holek, Mazuch, Kadlec - Dočkal, Mareček, Čermák, Frýdek(Holzer) - Pulkrab(Lafata), Kadlec

  • Funin27.9.2016 9:00reagovat

   takhle to vypadá slusne, jen nevim s tim Frydkem vlevo, mozna by byl Holzer lepsi, ale to muzem tezko vedet, na treninku ho nevidime a do zapasu ho Zdenda dlouho nepustil

  • schol127.9.2016 9:02reagovat

   Mazuch, Holek,M.Kadlec, no potéš Pán Bůh.

   • Funin27.9.2016 9:07reagovat

    no jo, ale my nikoho jinyho nemame, pokud nebude moc Costa nastoupit, to je ten nas sirokej kadr

    • Capo27.9.2016 9:15reagovat

     Tak mají pořád mládež, ale z juniorky asi připadá do úvahy momentálně jen Milan Kadlec (na kraj obrany) s Pencem (teprve ročník 99). No a U19 hraje ve středu předkolo LM, takže ve čtvrtek stejně nebude nikdo k dispozici. A stejně připadá do úvahy asi jen Kostl, který se beztak teprve vrací po zranění. Opravdu tu šíři kádru v obraně pořešili jen co je pravdaÚsměv

   • Capo27.9.2016 9:08reagovat

    A koho tam chceš dátÚsměv? Nikoho jiného nemáme, takže musíme holt doufat, že jim během podzimu výkonnost stoupne.

    • Pavel0027.9.2016 9:10reagovat

     Jedině někdo z juniorky nebo u19, ale to by byl opravdu velký risk. Zase na druhou stranu, když vidíme výkony Holka a M. Kadlece, tak to o moc horší být opravdu nemůže, mladíkům to aspoň něco může dát a třeba by se i probrali ti naši borci Úsměv.

     • kapacitos27.9.2016 9:12reagovat

      tak že tam dáme někoho z U19, když ve středu hrají LM? Smích

      • Pavel0027.9.2016 9:41reagovat

       Bez Kostla hráli doteď, proč by nemohli hrát i ve středu?

  • kapacitos27.9.2016 9:18reagovat

   mě bude zajímat jestli to pojede ve starých kolejí a nebo konečně dostanou šanci Ščasnýho ”neoblíbenci” - Holzer, Čermák

   • Funin27.9.2016 9:22reagovat

    dost záleží, kterej z asistentů dostal hlavní slovo, Holoubek si myslím by jim šanci dal, u Svobody a Hejkala nevím

  • wasek2611@centrum.cz27.9.2016 10:44reagovat

   Očekávám pár změt tam, kde je udělat lze

    

   Bičík - Karavajev, Holek, Kadlec, Holzer - Mareček, Čermák - Dočkal, Kadlec, Frýdek - Lafata

   • Pavel0027.9.2016 10:52reagovat

    Posadit Koubka, který chytá výborně je nesmysl..

 • kotel

  johnq27.9.2016 8:37reagovat

  u mě zase na dlouhou dobu skončil,nejen vběhnutí na hřiště, ale po druhým golu se otočili zády, se skandováním že je to nezajímá,fotbal je jen záminka a ukončili to nacistickou zdravicí, špíny

  • Gary z D5327.9.2016 8:59reagovat

   Co to přesně znamená, že u tebe skončil?

   • johnq27.9.2016 9:24reagovat

    že si teď budu fandit po svým Smích ne, prostě mě po dlouhý době zklamali a to se mi to jejich pozitivní fandění líbilo, škoda

    • Gary z D5327.9.2016 9:36reagovat

     Já ti to neberu. Jen mi to přijde vůči kotli nefér.

      

     Udělali parádní chorea, skvěle fandili. A že to nakonec vzdali a ani se nekoukali na zápas? A proč by se koukali, když to měli hráči v p**i a trenér už se viděl na Rožmberku, jak loví ryby? Já byl třeba celej zápas tak nasranej, že jsem ani neslavil Koubkovu chycenou penaltu.

     • johnq27.9.2016 10:40reagovat

      souhlasím, i to jejich otočení chápu. mně jde čistě jenom o to sieg heil, kterým to zakončili

  • kapacitos27.9.2016 9:13reagovat

   já bych tedy neházel všechny do jednoho pytle, pravý kotel je ten, který chodí na každý zápas a ne tyhle náplavy co přijdou jenom na derby nebo Plíseň.

  • jir_ka27.9.2016 9:27reagovat

   tak nevím jak moc to sleduješ, ale ”nás ten fotbal nezajímá” zády ke hřišti je celkem častý jev, takže žádná novinka...

   • johnq27.9.2016 10:42reagovat

    mám permici a jsem vedle nich na H42.. jak říkám, to sieg heil si mohli odpusit, jinak ať si dělaj co chtěj.

    • jurasek11127.9.2016 11:05reagovat

     Říkali kluci co sledovali zápas na telce jak se tam předváděl Novotný.Řvát Smrt Spartě mi také nepřijde inteligentní.Úsměv

     • kapacitos27.9.2016 12:06reagovat

      Novotný je hroznej kokot, toho bych nikdy neposlouchal Vztek

 • Tipsport

  Michal0727.9.2016 7:35reagovat

  Tipsport vůbec nemá v nabídce Gulu, takže buď Deník Sport lže, nebo bookmakeři Tipsportu chtějí ostatní pěkně ošulit.

 • Strategie

  waaw27.9.2016 0:16reagovat

  Berte s rezervou vsechny zarucene informace. Pokud Sparta vazne jedna s Libercem o uvolneni Trpise, tak nemuze potrebovat, aby se ven dostalainformace, ze Trpis je pro ni cislo jedna. Jeho cena by hned vzrostla. Takze se zakonite musi objevit i informace, ze cislem jedna je pro ni Gula, Krejci, nebo rodina Haskova. Stejne tak to plati, pokud skutecne jedna o Gulovi. Pak by musela zivit zarucene zpravy o Gulovi

 • Trenéři

  Rago27.9.2016 0:06reagovat

  Rozhodne se mezi Trpišovským, Gulou a Erikem ten Hagem, který to má nahnuté ve Ultrechtu (13misto).

   

  Jde o trenéry,kteří by měli mít podobnou představu o herním systému a zapracováním mladých ze Strahova a pro 3-5-2 systém.

   

  Ostatní nepřichází v úvahu :

  Kozel - slávista

  Krejčí - ten nás nemá rád

  Ivan Hašek - má rozdílnou herní fylozofii než máme

  Straka - bez šance leda by měl asistenta Řepku :D

  Hapal - do sparty se nehodí

   

   

  • standis27.9.2016 0:09reagovat

   A 352 je nějaký fetiš? S tím přišel Kř. jako nutnou podmínkou pro výběrové řízení trenera?

  • waaw27.9.2016 0:10reagovat

   Franz dnes na Nove prohlasil, ze kdyby ho Sparta oslovila, tak on uplne presne vi, co je potreba s tema klukama udelat.....

   To stoji za uvahu, ne?

   • Rago27.9.2016 0:14reagovat

    Franc ví co udělat to je vyhecuje či jim udělá tataráček?O jeho odborných znalostech nejsem přesvědšený jsou lepší kandidáti,je to spíše motivátor jako asistent by byl výbornej.

     

    Sportovní komise ve Spartě je nutné zlo od tud je požadavek na 3-5-2 jako optimální systém pro Spartu + druhý jako alternativu zhledli se v systému Juventusu Turín :( ,ale ti mají 3 nejlepší stopery serie A,a od toho se odvíjí i výchova na tento systém od mládeže,jenže A team když tu byl Štastný na to kašlal, ten si jel dle svého...

  • Palo27.9.2016 1:11reagovat

   Erik ten Hag to má tak nahnuté, že s ním chtějí prodloužit smlouvu o další rok SmíchSmích

   • Clif27.9.2016 9:53reagovat

    Tak on jim to ale nemusi podepsat, pokud bychom mu dali vic penez a soucasne vidinu evropskych poharu, u kterych by mel jistotu kazdeho roku(snad) tak by se treba dal presvedcit.

 • Gula - Trpišovský

  doni26.9.2016 23:52reagovat

  Doufám, že vybírají z těchto dvou tréneru. Trpišovsky je pro nás známy a myslím si, že by ve Spartě uspěl, má všechny předpoklady. Minule jsem seděl s Romanem Skuhravým a ptal jsem se ho na nejlepší trénery u nás a jmenoval právě Trpišovskeho, ale kdo je podle něj nejlepší, tak říkal právě Adriana Gulu, že takhle inteligentniho trénera v ČR není. Chválil i Ševelu, ale Gula je pro něj jednička mezi trenery v Československu. Tak doufám, že budoucí trener bude jeden z těchto dvou.

  • doni26.9.2016 23:58reagovat

   Jinak kdybych vybíral já tak bych si udělal seznam a začal od 1. Dokuď by to nepodepsal.

   1. Guĺa

   2. Trpišovský

   3. Hašek M ( kvuli spolupráci se Hřebíkem)

   4. Kotal

   5. Hašek I

   6. Pánik

   7. Ševela

    

   A upřímně nikdo z nich by mi ve Spartě nevadil.

 • Adrian Gula

  Markus26.9.2016 23:37reagovat

  Pro Spartu číslo 1

  • makovec26.9.2016 23:42reagovat

   konečně pořádnej trenér.. navíc Trpišovský sem ted ani nechce.. https://sport.aktualne.cz/fotbal/glosar/slavia-v-sedmem-nebi-sparta-na-dne-trpis
   ovsky-nechce-prijit/r~cdc7b41683b611e6a4100025900fea04/

  • waaw26.9.2016 23:46reagovat

   Na Libereckem foru je odchod Trpise do Sparty bran jako fakt (na 99%), ale az o repre pauze

   • makovec26.9.2016 23:50reagovat

    taky si přejí aby Trpišovský odešel..

   • makovec26.9.2016 23:50reagovat

    taky si přejí aby Trpišovský odešel..

   • Kubajs726.9.2016 23:53reagovat

    http://www.fcslovanliberec.cz/forum.asp

  • standis26.9.2016 23:47reagovat

   Tak se s Kubajsem domluvte už.Smích

   • Kubajs726.9.2016 23:50reagovat

    Gula nevím nevím ... Hodně pozitivně by se mě líbil Kotal ... (y)

 • Kde máte koule?

  Kombinator26.9.2016 23:18reagovat

  Pánové, mějme koule. Je zbabělý a hlavně zbytečný hledat pořád nějakou jistotu, to děláme 15 let a hovno(Ščasný) z toho. Seru na nějaký zavedený jméno, seru na nějaký zkušenosti, seru na jeho úspěchy v mužským fotbale, seru na zahraničního trenéra. Já chci, aby trenér zapadl do kludu a do jeho filozofie. Vedení (rozuměj Hřebík) by mělo najít typově vhodnýho kandidáta na to, jak se chce Sparta prezentovat (velmi důležitá složka je samozřejmě i charakter, což se Zdendíkovi absolutně nedostávalo a proto Spartu vysál na úplný dno) a toho vzít bez ohledu na nějaký další nesmysly. Ať je to klidně Horňák, M. Hašek nebo Trpišovský, pokud budou vyhodnoceni (hlavně ne polodementem Otavou) jako nejvhodnější pro směr, jakým se chce Sparta prezentovat.

  • standis26.9.2016 23:22reagovat

   Hezký, ale ten směr musí dát vedení a tam máš Otavu a ne Hřebíka. Začarovaný kruh.

  • Kubajs726.9.2016 23:36reagovat

   otázkou zůstává, zda z vedení má o nějakém SMĚRU ponětí vůbec :/

  • ouki27.9.2016 1:24reagovat

   Sorry, ale to je zcela mimo Hřebíkovu kompetenci

74992 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha