Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Chyby

  LukyACS4.8.2016 18:13reagovat

  Za těch 11 let opakujeme stále stejné chyby - o tomhle jsme se bavili už třeba po Malmö nebo Žilině - a to jsou.

   

  1) Špatná přestupová politika - která stojí převážně na tom, že v první linii zkoušíme oslovovat hráče ze zahraničí, jestli se nechtějí vrátit do ČR - Vacek, Hušbauer, Kadlec, Jiráček... ve druhé z ČR objevíme ”jen” hráče, u kterých vidí nějakej potenciál i laici, v poslední době šlo o Šurala, Holzera a Zahustela, kterého navíc musel doporučit Matějovský.

  Ze zahraničí jsme za poslední roky přivedli jen jedinou posilu, která se dokázala zapracovat(Costa), ostatní vždy vyhořeli, nebo postupně zapadli. Ty hráče dřív snad ani nikdo neviděl, u Steinhofera to bylo do očí bijící. Teď se údajně zapracovalo na skautingu, ale koho nám doporučili ti skauti Použár, Ujfaluši a další? Dělají pro nás vůbec? Pokud jo, tak jak je možné, že vůbec nikdo nepřišel aspoň na testy?

  Možná někoho vytipovali, já nevím, ale pak zas sehnal jiný člověk, který nebyl schopen vytipované hráče přivést.

  Stejně špatně se jednalo u Holzera, snažili se ušetřit 2M a nakonec jsme stejně dali plnou částku a to v době, když už byla sezona rozjetá. Nutné bylo posílit především na dvojzápas léta se Steauou a přišel jen Kadlec, přitom jsme vydělali balík. Je mi jasné, že z 200M za Krejčího+Schicka viděl provizi agent, že ještě nepřišli a že si z těch peněz za loňské tažení v EL přišli na slušný bonus hráči a realizák, ale přece i tak muselo něco zbýt, i přes to, že se dá něco na provoz klubu, ale na nějakou posilu něco bjet muselo, čekal nás velkej zápas a přesto jen Kadlec + Budínský. Hrůza...

  Takže chyb v přestupové politice je hodně.

   

  2) Tragické začleňování odchovanců - Tady to není potřeba ani moc rozebírat, na tohle téma bylo řečeno už dost, ale ve zkratce. Nějaké osoby jsou zodpovědné za to, že zrušili béčko a rozhodli se preferovat juniorskou ligu, jeden člověk z našeho vedení, byl u zrodu této ligy, která pro nás nedávala žádný smysl od začátku - naše béčko na úrovni FNL/ČFL x nějaká béčka i třeba z přeboru. Logicky nesmysl, ale když se došlo k tomu, že to byla pitomost, nikdo nebyl schopen to rychle napravit.

  Když už tu nějací mladíci zůstanou ala Chvátal, Pulkrab, tak jejich totální ignorace a to i v přípravě, kdy oba maj snad po 1 startu. Btw, včera Stanciu ročník 93 a ve svém věku už má pomalu 200 soutěžních zápasů. U nás vloni sotva začal hrát takovej Juliš(94).

  Celkově je zde neschopnost postupně připravit mladíky, aby začli dostávat příležitost už třeba v 18-20 letech, kdy jsou pro nás moc mladí, Spartou neprověření a start v áčku by je zabil.

  Mládež přitom máme takovou, že si poradí prakticky s kýmkoliv, ale ty ostatní kluby z ní něco dokáží vytěžit sportovně či ekonomicky.

   

  3) Nekompetentní lidé - Jak je možné, že je ve Spartě někdo, kdo je schopen na trenéra doporučovat dinosaura, jako je Rada. Nedomyslet pro svůj klub důsledky projektu typu Juniorská liga viz výše a ještě zrušit béčko? Za osamostatnění ligy zaslouží poděkování, ale ať jde o dům dál, klidně šéfovat LFA někam na Strahov, ale nám škodí. A Křetínskýmu je tohle jedno jen proto, že jde o kamaráda? O dalších podobných nesmyslech určitě nevíme a dá se pokračovat i u dalších lidí, ale to by ten sloh byl ještě delší.

  Přijde mi hrozné, že hráči na hostovačkách ani kolikrát nevědí, co bude. Nechtěl bych být teď na místě třeba Nešpora, Pulkraba, Chvátala a dalších. Nešpora chceme prodat, pak ho chcem vyzkoušet, načež nedostane ani jednu šanci a sedí na tribuně... Pulkrabovi domluvíme hostovačku na rok a půl, on se prosadí, stáhnem si ho, pak si pořádně nekopne ani v přípravě, nepošlem ho zpátky. Super, no. Že byl 14 dní zraněnej, to omlovuá jen částečně, u Trpiše mohl bejt už dávno.

  A před ME U21 takovej Kadeřábek řekne, že chtěl reprezentovat, vedení mu to+dalším chtělo zakázat, tak nevěděl, jestli si na ME zahraje, nemohl si podle toho naplánovat dovolenou, finální verdikt mu nikdo od nás neřekl a musel se ho dozvědět, až z oficiální nominace? Tak kde jsme.

   

  4) Špatný výběr trenéra - Tohle asi souvisí se zmíněnými body. Výměna Lavička - Ščasný nedávala moc smysl od začátku, nebyl jsem sám, kdo byl proti němu. Čtvrtfinále EL je super, ale asi všichni chceme, aby Sparta získala titul a měla o parník větší šanci na LM, byť 2 minulé šance podělala. Ale na tuzemské scéně to byla tragédie, nepamatuju snad jedinej zápas, kde by výkon za něco stál... Se Ščasným prostě bude titul jen těžko a pak asi na elitní evropskou soutěž asi můžem zapomenout, navíc když neporazíme Steauu, která je cca na úrovni těch, kteří by nás čekali v mistrovské fázi playoff LM.

   

  5) Nulová odpovědnost lidí, absence koncepce - Ve Spartě se stalo mnoho bot a odnesl to někdo? Ne, vždy maximálně trenér. Před sezonou se vždy řeknou cíle, které jsou klasické - titul, evropa, pohár... ale při nenaplnění cílů se nestane prakticky nic. Jede se dál, prostě za to asi nikdo nemůže. Za těch 11 let máme jen 3 tituly, i Plzeň je úspěšnější, Slavíci maj asi 2, Liberec taky.

  Dřív by se děli věci, kdyby Sparta neobhájila titul, ultras by si na hráče a vedení počkali a chtěli vysvětlení(neadekvátní reakce), ale titul byl obrok, pak jednou za 3 a tak nějak si zvykáme na čím dál větší čekání a už nám přijde normální bejt druzí, i když máme nejlepší podmínky, jak sami rádi řikáme.

  A to není ani o těch hlavních cílech, ale co za nějaké dílčí věci? Nese někdo odpovědnost za příchody Paixaa, Steinhofera(vyloženě zajíc v pytli), Picaulta, Litsingiho a mnohých dalších? Za zrušení béčka? Asi ne, prostě se řekne, že to někdy vyjde a někdy zas ne, jede se dál. Pak se asi těžko můžeme divit, že zopakujeme podobné chyby v určitém cyklu a nic moc se nelepší.

  Ve všem si hrajem na nejlepší klub u nás, furt se plácáme po ramenou, ale jakmile někde narazíme, tak se od toho dávaj ruce pryč, vymýšlejí se alibi a fanouškům se patlá med kolem pusy.

   

  Před jarem nejslibnější kádr za poslední roky, teď odešel akorát Krejčí, vrátil se Kadlec, přišli hráči po povedených hostováních a výsledek? Určitě se mělo ještě víc posílit, ale teď je z toho původně dobrého kádru troska, hráči si absolutně nevěřej, žádná sebedůvěra a hlad po úspěších a s odvoláním Ščasného se čeká na co? Asi na nějakej zázrak, že když se nepovede jeden cíl, tak se povede aspoň ten druhej, což s takovou kvalitou klidně vyjít může, ale pak se asi těžko někam pohneme, že?

   

  Sorry za tenhle mega sloh, ale musel jsem se vypsat, teď už s novym příspěvkem podobného ražení nepřijdu Úsměv

  • Chyby

   Kombinator4.8.2016 18:41reagovat

   Já si to rád přečtu, protože je to prostě pravda. Krásně shrnuto.

  • Chyby

   standis4.8.2016 18:46reagovat

   je to dlouhý seznam hříchů.

  • Chyby

   atraps24.8.2016 18:48reagovat

   Dobře napsané.Jěště bych dodal že nechápu majitele jak může být spokojenej s vývojem klubu,který slušně řečeno ,stagnuje.Nezávidím nikomu výšku platu ale výsledky zdaleka neodpovídají výdajům.Sparta vždy měla nejvíce fanoušků ale rok od roku nám dělá větší problém zaplnit pořádně hlediště.

  • Chyby

   Tomáš Vápeník4.8.2016 19:05reagovat

   Říkám si, jak člověk musí být neuvěřitelně frustrovaný, aby napsal něco takového. A pak si vzpomenu, že jsem na tom stejně.

    

   Stačí pouze podpis.

  • Chyby

   majtin4.8.2016 19:18reagovat

   Luky, když sis dal tu práci, proč to nehodíš do blogu ?

   • Chyby

    LukyACS4.8.2016 19:35reagovat

    Mě to ani nenapadlo, šil jsem to horkou jehlou, tka to možná přepíšu a pošlu Dominikovi Úsměv

  • Chyby

   letenak4.8.2016 19:45reagovat

   šílenost.. je tu někdo, kdo uhle sračku přečet celou? Údiv

   • Chyby

    Tomáš Vápeník4.8.2016 19:59reagovat

    Třeba všichni, co reagují nad tebou?

    • Chyby

     letenak4.8.2016 20:18reagovat

     nevěřím... Neutrální

 • V. Kadlec

  standis4.8.2016 18:00reagovat

  v základu na levém křídle. Proč by k nám chodil?

  • V. Kadlec

   Mates4.8.2016 18:05reagovat

   1) Ze Sparty bude mít blíž do reprezentace

   2) Zná to tady moc dobře, bude doma blízko rodiny

   3) Dlouhodobě vyšší ambice Sparty než Mitjyllandu

   4) Kvalitnější liga

   5) Věřím, že mu jsme schopní nabídnout stejný podmínky, jaký má v Dánsku

   • V. Kadlec

    Johny144.8.2016 18:10reagovat

    Pokud bude hrat v Dansku jako posledni dny, tak urcite neni ze Sparty bliz do repre. Vyssi ambice nic neznamena, pokud se nikdy nenaplni, takze kvalitnejsi liga asi ano a ma to tu doma. Ale z Danska to ma zase bliz k lepsimu prestupu. Takze ted, kdyz se mu zaclo konecne venku darit, tak by byl hlupak se vracet. To nehrozi.

    • V. Kadlec

     Mates4.8.2016 18:16reagovat

     Jestli ”venku dařit” znamená dát pár gólů v dánský lize, tak jsme klesli hodně nízko... podívej se, jaká je poptávka po hráčích, kterým se ”dařilo venku” v Polsku - po Nešporovi a Vackovi.

      

     Pokud by se vrátil, tak by to mimo jiný znamenalo, že je to sparťanskej srdcař a přesně takový hráče my tu potřebujeme.

      

     • V. Kadlec

      Palo4.8.2016 18:43reagovat

      Na Midtjylland můžem v play off EL klidně narazit. Mohla by to být zajímavá konfrontace ”české a dánské ligy” Úsměv

      • V. Kadlec

       lnit4.8.2016 18:54reagovat

       Midtjylland se s velkou pravděpodobností posune mezi nasazené, takže to asi nehrozí.

   • V. Kadlec

    standis4.8.2016 18:12reagovat

    1. to si nemyslím

    2. právě, že to tady zná... nechce utíkat zvenku, zpátky je to těžké

    3. to si nemyslím

    4. o málo, ale budiž

    5. tomu nevěřím

   • V. Kadlec

    trinact4.8.2016 18:40reagovat

    až na nepopiratelnou dvojku s nesouhlasím v žádném bodě.

 • Brabec

  milito-504.8.2016 17:54reagovat

  Se vyjádřil že našemu klubovému fotbalu ujíždí vlak. Pravdu má ale v první řadě jsou to oni hráči který by s tím měli něco dělat a ten vlak zastavit.

  • Brabec

   standis4.8.2016 17:59reagovat

   kafíčko, kerky, pohodička - toho se vzdává těžko

 • mariovdolek4.8.2016 17:41reagovat

  Hustoles, Šoural ...to byly kaufy jak od Lufťáka :)

 • Bolka

  LukyACS4.8.2016 17:27reagovat

  bude zde https://youtu.be/Om2esFsLsUg

 • Rago4.8.2016 17:03reagovat

  Pořád zraněný tak by aspoň měl partnera na marodce Rosický :) Rybalka chce do zahraničí,je prověřený,já bych jej bral.

  Od I.Haška nevíme co čekat,když je léta v arábii....

  • AlaMierda4.8.2016 17:09reagovat

   Rybalka má smlouvu do konce roku 2018, patří do repre a hraje pravidelně základ v Dynamu. Na něho by nám nestačily ani 2 mega eur

   • LukyACS4.8.2016 17:17reagovat

    Tehdy jsem někde četl, že Sparta Rybalku chtěla a ptala se na něj Kováče, ten řekl, že má špatnou životosprávu a tím to padlo.

    • AlaMierda4.8.2016 17:19reagovat

     jojo, to jsem četl také, že jsme o něj měli zájem když byl v Libe.

     • experto4.8.2016 17:23reagovat

      Bohužel se zjistilo, že kouří, pije a chodí pozdě spát. A kouká na sprostý videa

      • AlaMierda4.8.2016 17:24reagovat

       tak on i před rokem se objevil článek, kde se psalo, že možné posily jsou Karavaev a Delarge( i když to je prý fakt složitá povaha). Ale oba by nám dost pomohli

       • Mates4.8.2016 17:25reagovat

        Karavaev rozhodně; o Delargovi si to nemyslím.

        • adam4.8.2016 17:34reagovat

         Delarge určitě ano, pokud už mu trochu zesílil mozek.

  • asd4.8.2016 17:14reagovat

   To je asi jako kdyby Dočkal přestoupil do Varnsdorfu.

   Neblábol

  • buran4.8.2016 17:16reagovat

   Rybalka pujde se Sčasnym tak leda na ryby a ne k nam.

 • info

  Rago4.8.2016 16:55reagovat

  Brabec prostě chce jít ven,tak at jej pustí,je zájem o Konateho v Twente a či do Cracovie Krakov,která prodala Bartoše Kapustku do Leicesteru.

   

  Fatai je nespokojen s vytížením a ignorací od některých hráčů a nebyl uplně přijat hráči to může dělat zle v kabině,ten do Turecka Çaykur Rizespor

  Jsou uvažovany jen tři varianty :

   

  1. ZŠ zůstane a posílí se kádr (Rosický,Sýkora,Pokorný,Rybalka,Morávek )ale musí do EL skupiny.

  2. ZŠ se propustí,prodá se fatai,brabec a trénoval by M. Hašek do zimy s Hornákem.

  3. Přišel by I.Hašek ,ale ten by rád hrál jinak něž 3-5-2 a nenechá si do práce kecat.

   

  • info

   AlaMierda4.8.2016 16:59reagovat

   Rybalku nám určitě Dynamo prodáSmích Morávek pořád zraněnej.

  • info

   standis4.8.2016 16:59reagovat

   bod 2 je pro mě optimum. I. Haška nechci. A jsem rád, že v bodech 4 a dále nefigurují Chovanec, Rada, Csaplár, Kotrba

   • info

    AlaMierda4.8.2016 17:02reagovat

    já teda ani Martina Haška, nevím co na něm kdo vidí. Už tu jednou byl a na většinu zápasů se nedalo koukat. Navíc jsme rozdávali body kdekomu. Pokud už tedy českého trenéra, tak zariskovat s Látalem, který je trochu v pozadí.

    • info

     standis4.8.2016 17:04reagovat

     tak vybíral jsem z těch 3 uvedených variant. A k Haškovi - koukat se na to naopak dalo, když už nebyl pod Chovanecem. A s Látalem souhlas.

     • info

      AlaMierda4.8.2016 17:12reagovat

      jasan

     • info

      majtin4.8.2016 20:04reagovat

      Hašek - pod ním jsem prostě viděl, že věci jdou správným směrem. Snažil se o moderní fotbal s dinosaury v kádru - třeba s Vidličkou, Jarošíkem a Zápotočným, Krejčí a Přikryl byli mladíci. Kdyby ho dutohlavové nevyhnali kvůli zraněnému egu Franze a Řepky, tak by jsme následující rok ligu válcovali.

  • info

   standis4.8.2016 17:02reagovat

   a ještě k tomu nekecání do práce. Co si do prdele všichni treneři myslí? Sčasný také přišel s tím, že si vezme Hejkala a ostatní mně vlezte na záda.

   • info

    Tomáš Vápeník4.8.2016 17:07reagovat

    Tak jakýkoli extrém je špatně, ale je to naprosto pochopitelné, když trenér má veškerou zodpovědnost za tým (nebo by aspoň měl mít).

  • info

   Kombinator4.8.2016 17:08reagovat

   Jako, že posily jen když zůstane Š? To je nějaká blbost, ne? Každopádně za mě je to v pořadí 2 a 3. První variantu vůbec neberu v potaz, protože ponechání si Š není řešení, ale totální katastrofa, která se nesmí stát, ale je mi jasný, že to ta jednička bude, protože Otava a spol. jsou mega liný prasata a je to přesně ve stylu jakým se Sparta řídí a vede do prdele. Ta frustrace je prostě nekonečná a je jansý, že bude pokračovat, fakt nechápu, jak může být miliardář takový neschopný naivní pako.

   • info

    AlaMierda4.8.2016 17:10reagovat

    asi se blbě říká kámošů,, hele sorry jsi fajn kámoš, ale já potřebuju někoho kdo bude dobře odvádět svojí práci. Tak se sbal a jdi

    • info

     Tomáš Vápeník4.8.2016 17:11reagovat

     A víš, kdo si je tam přivedl? Úsměv

  • info

   asd4.8.2016 17:13reagovat

   Miluju tyhle tajný ”zákulisní” infa ....SmíchSmíchSmích

   • info

    AlaMierda4.8.2016 17:16reagovat

    aspoň je o čem novém kecat

   • info

    Rago4.8.2016 17:23reagovat

    Kdybych napsal jméno člověka,od kterého to vím,tak to by bylo v Spartě velké pozdvižení a to by součastné situaci vůbec nepomohlo a většinou se mi to info pak ověřilo za pár týdnů.Jako jsem věděl už před soustředěním, že Shala chce odejít z Česka a je to tady.....

    Musíme doufat v nejlepší možné řešení,aby se nám krysy z Plzně nesmáli za zády.Vždyt takle by nás za chvilku mohli předběhnout Slávka a Boleslav.

    • info

     AlaMierda4.8.2016 17:25reagovat

     v pohodě, jak říkám, aspon je o čem mluvit. O Shalovi to říkali i v Liberci na konci hostování, že chce ven.

    • info

     panvaclav4.8.2016 17:26reagovat

     Tipnout že Shala vypadne, na to zákulisí fakt není potřeba Smích

    • info

     ardentr4.8.2016 18:05reagovat

     dik za info

  • info

   Rago4.8.2016 17:18reagovat

   On je asi největší problém ve Spartě ten, že prostě není optimální provázanost mezi juniorkou a A-týmem,že juniorka hraje moderní fotbal a Ačko nakopávanou a hráči nemakají na 100% a rozdílný názor Hřebíka a Hornáka vůči Štastnému, netáhnou za jeden provaz tady se to krásně ukázalo a problémy se opakují to není náhoda.

   Více posil by přislo, když se probojují do EL skupiny,což s tím co máme bude veselý :) a Fatai a Konate tam to vypadá ,že o ně přijede a navíc k tomu nespokojený Brabec, tak je prodat a máme dalších 100 mega s přestupy Krejčího a Schika 300 mil v kapse.Vedení není jednotné na názor řešení dalšího směrování Sparty.

    

   • info

    waaw4.8.2016 17:27reagovat

    A ja se dnes od Madla docetl, ze o vsem rozhoduje jen DK. Tak jak ze ne i jednotny? To jako, ze DK nevi jak se rozhodnout?

 • brekot

  luky1234.8.2016 16:43reagovat

  pořád se tady brečí že se nekoupili žádný posily,copak ve Spartě vydrží nějakej nadprůměrnej hráč?Vypiplali jsme Bonyho a jak to dopadlo?Kucka kde skončil?Rosa třeba,a i ten Schick,jsem zvědavej jestli ten snob z Bukurešti nám přetáhne Konatého....V Česku prostě nějakej nadprůměrnej hráč nikdy nezůstane,je to prostě tak!!Co je mi platnej Rosa když celou kariéru odehraje v cizině,já ho chtěl vidět hrát za Spartu!I toho ”nejdražšího” hráče si od nás koupí kterýkoliv i druhořadej klub z ciziny!

  • brekot

   Mates4.8.2016 17:06reagovat

   Co je tohle za uvažování? Kromě Barcelony, Realu a pár dalších velkoklubů je to takhle všude. I takovej Arsenal prostě není schopnej udržet ty nejlepší hráče. Kde žiješ prosím tě?

  • brekot

   krabat4.8.2016 17:10reagovat

   Oni by třeba sezonu zůstali, ale když hrajeme jenom EL a epojišťovna ligu, tak je to pro ty dobrý hráče málo. Když budeme dobří v CHL, tak můžou od nás hráči chodit do TOP klubů a ne do podprůměru Bundesligy, podprůměru Serie A nebo do Turecka Smutek

   • brekot

    luky1234.8.2016 17:37reagovat

    takže ti co se ukážou třeba v EL tak jdou stejně hned ven,vždyť i ten Fatai co momentálně hraje kulový tak má výhodnou nabídku jít pryčSmíchZa nás můžou hrát jen průměrní hráči,nadprůměrný hráč tu vydrží maximálně jednu sezónu!Bohužel.....a mladej talent je nám stejně k ničemu,viz SchickSmutek

 • Rosický

  kilovolt4.8.2016 16:18reagovat

  úplně se o něm přestalo mluvit - k čemu bude, že případně příjde až už budem hrát jenom o pojištění a ondrášovku

  • Rosický

   Obelix4.8.2016 16:21reagovat

   Třeba k tomu, abychom konečně vyhráli titul a příští rok s největší pravděpodobností jde mistr přímo do LM. Jinak se tam budeme horkotěžko dostávat pořád rok co rok. Ale stejně tak Plzeň nebo někdo jiný.

   • Rosický

    luky1234.8.2016 16:45reagovat

    já teda myslím že příští rok se ještě přímo do LM nejde!!

    • Rosický

     Tomáš Vápeník4.8.2016 16:47reagovat

     Ano, to si jen myslíš. Stejně jako si to jenom myslí Obelix.

    • Rosický

     koca9994.8.2016 17:06reagovat

     Pokud se nepletu tak momentálně to je tak, že pokud LM i EL vyhraje tým, který si zajistí postup do LM umístěním v lize. Tak český mistr půjde do základní skupiny LM.

 • Fatai

  AlaMierda4.8.2016 16:03reagovat

  prý má výbornou nabídku, a Pulkrab byl teď 14dní zraněný a netrénoval

  • Fatai

   Obelix4.8.2016 16:14reagovat

   Fatai je v současné formě i zadarmo drahý - pustit. Naši hráči jsou zranění nějak často i loni - asi děláme něco špatně.

   • Fatai

    LukyACS4.8.2016 16:17reagovat

    Může snad trenér za to, že se hráč zraní?

    • Fatai

     Obelix4.8.2016 16:19reagovat

     Může za to špatně zvolená příprava nebo tréninky.

     • Fatai

      atraps24.8.2016 16:25reagovat

      A ty koordinuje právě trenér s asistentem.Asistent připravuje tým tak jak si hlavní trenér určí.

  • Fatai

   standis4.8.2016 16:15reagovat

   Tak at ho hned pustí a aspon se snad zaplatí jeho nákup.

   • Fatai

    AlaMierda4.8.2016 16:22reagovat

    podle mě směr Turecko.

    • Fatai

     Obelix4.8.2016 16:25reagovat

     Nebo Siemens

  • Fatai

   Palo4.8.2016 16:32reagovat

   LONI odehrál Kenny v LIZE čistýho času 13 zápasů a dal 8 fíků + 2 asistence a to nevíme kolik minut musel odehrát na křídle (nebo krajního útočníka), který není očividně jeho šálek kávy. V pohárech zahrál (když hrál na své pozici) vždy slušně (čistýho času 8 zápasů 3+1). I to ale stačí k tomu, aby tu byl označován za dřeváka co neumí ani zpracovat míč a je stále bez formy.

   • Fatai

    Palo4.8.2016 16:37reagovat

    zapomněl jsem na pohárové kvalifikace, tzn. čistýho času 10 zápasů 5+3

72181 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha