Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kluci z kotle

  munzig18.8.2017 10:19reagovat

  Mě by vážně zajímal názor lidí z kotle co na to říkají.

  Viktor nebo KRisTin k tomu určije mají co říct.

  • Brian Pricke18.8.2017 10:24reagovat

   Munzigu, rád bych ti vyšel vstříc, ale od jisté doby jsem to už vzdal - z mnoha důvodů (možná) typických pro tohle fórum.

    

   Ale Viktor ti k tomu nejspíš řekne víc, jestli sem zavítá.

   • adam18.8.2017 10:28reagovat

    Tak to zkus. Nepředpokládám, že kompletně schvaluješ tuhle akci, ale nějaký názor na to přeci máš.

  • viktor189318.8.2017 10:45reagovat

   Sorry, ale já se tu k ničemu vyjadřovat nebudu. I mimo tyto akce zde čtu na kotel samé neopodstatněné urážky a opovržení, takže pochybuju, že by moje (naše) vyjádření tu něco změnilo. Kolikrát jsem se tu snažil vést nějakou rozumnou diskusi a na oplátku četl akorát hloupé a nesmyslné argumenty, urážky atd. od gaučáků a nebo zabedněnců, kteří nemají o kotli pojem. Když jsem tady psal už někdy na jaře, že kabina Konatého nechce a tenhle hráč prostě musí zmizet, tak místní chytráci se tu smáli a dělali z nás debily, kteří o tom nic nevědí. Přitom my máme informace z první ruky, nikoliv z Blesku, ”ověřených zdrojů” nebo debilních blogerů na FB. Takže fakt ne, nemám zapotřebí tu dávát vyjádření pro lidi, kteří na stadion ani nechodí a chtějí místo kotle najmout 500 placených hlav ve stylu komparzu.

   • viktor189318.8.2017 10:50reagovat

    A nemám chuť podávat vysvětlení lidem, kteří jsou schopni nazvat současné české hráče debilními a zmrdy, přičemž nemají problém obhajovat Konatého a tleskat mu za to, že si vytřel s rudým dresem prdel. http://jyxo.info/uploads/7E/7e667104584fb5dac29caec26d2abeccf5f18f36.png

   • Brian Pricke18.8.2017 10:51reagovat

    Adame, takhle nějak by vypadala moje reakce.

     

    Asi největším problémem je pro mě vést debatu s lidmi, kteří chtějí bojovat proti lidem, jež charakterizují v naprostém konfliktu s realitou. Pak nevnímám ani jejich ostatní ”doporučení” a názory, když vlastně neví ani zbla, proti komu na tom internetu bojují.

     

    Ale pokud chceš slyšet názor na včerejší akci - načasování tragické, nenásilný protest mě nepobuřuje ani náhodou.

    • adam18.8.2017 11:08reagovat

     Já ti v tomhle vlastně rozumím tak z poloviny. Co se týče poslední věty – nenásilný prostest určitě nepobuřuje a já osobně bych rozhodně neměl nic proti tomu, pokud by si stoupli před Letnou a něco “smysluplného” pokřikovali, přinesli ěnjaký transparent, nebo prostě udělali nějakou jinou formu protest, která je běžná v ČR a ve světě v 21. století. O načasování nemluvě, jak sám říkáš. Když už jim ruplo v hlavě a něco takového chtěli udělat, přeci to mohli udělat na kterémkoli jiném tréninku s ohledem na pohřeb pana Bati. Nějaké osobní motivace a zlost musí jít v tomto případě stranou, pokud jim jde skutečně tak moc o klub.

      

     Mě prostě připadá, že není možné brat kotel jako jeden celek a zbytek stadionu jako celek druhý. Chodím do jednoho a toho samého sektoru na stadionu přes 10 let a ano, je tam spousta blbců. Ale jakmile by tam někdo zapálil světlici nebo řval rasisticky na naše hráče/hráče soupeře, tak by dostal čočku (nemyslím fyzicky). Cždycky to tak bylo. Nemůžu mluvit za ostatní, ale přece se ani ti lidé, kteří vytváří chorea, roznáší kartony a já nevim co ještě, nemohou cítit dobře v prostředí, kde je část lidí zakuklená, část lidí by nejradši za taťku měla Hitlera a další se těší jen na to, až si vylejou držky a po zápase se poperou. Podle mě by se za každou cenu měla primárně najít cesta, jak tyhle tydýty vymítit ze stadionu. K tomu by ale měla být kooperace take ze strany “normálního” kotle.

      

     • P_YF0918.8.2017 11:11reagovat

      Lidi, kteri vytvari chorea, vcera samozrejme na stadionu byli ;)

     • Brian Pricke18.8.2017 11:15reagovat

      Já osobně motivaci neznám, takže nemůžu sloužit. Ale spíš mi to přijde jako ”kouzlo nechtěného”. Já sám nepátral po tom, kdy rozloučení s p. Baťou proběhne (bylo o tom informováno? netuším), ale když vezmu v potaz, že titíž lidé se důstojně rozloučili s dr. Čermákem, nevidím za tím nějakou zlo(vě)st(nost).

       

      PS: Ty skupiny v druhém odstavci se v některých případech překrývají, jen pro info. Smích

   • munzig18.8.2017 10:55reagovat

    A tohle je postoj který by měl zlepšit například můj pohled na kotel? Cjtěl jsem jen pohled někoho zasvěceného, nejde mi o detaily.

    Vím že si řekneš co je ti do mého názoru, ale přesně tohle mi ukazuje že za tou akcí stojí členové kotle a ne jedna náhodná skupina fanoušků. O to větší je to pro mě zklamání, a chtě nechtě to ukazuje obraz kotle.

    Já pro tuhle akci nevidím po 5ti zápasech jediný důvod, pokud se na Letné nevraždí nemluvňata.

    • viktor189318.8.2017 11:05reagovat

     munzig: říkám, já už tu dával tolik rozumných vyjádření a snažil se nastínit postoj kotle/ultras, ale vždy to skončilo urážkami od hlupáků jako Furia Ceca a další (jméne si už nepamatuji). Tihle lidé si myslí, že jsou nejchytřejší, bohužel nejsou. Není problém poskytnout pohled lidem, kteří si uvědomují, že i druhá strana může mít pravdu. Tady to tak nefunguje. Tady je kotel už předem zavržen i kdyby udělal sbírku na dětský domov. Já se ten obraz tady změnit snažil, ale je to jako mlátit hlavou o zeď.

     PS: je vtipný, jak se to hned přisoudilo kotli :D to je další věc, kvůli které nemá smysl tady debatovat.

     • munzig18.8.2017 11:14reagovat

      já kotel beru jako celek. Místo složené s určitých skupin fanoušků a i když nemají vždy stejný názor tak fandí. Působí tam ”nejtvrdší” jádro fanoušků, kteří mají na starosti fandění, choreo ale i právě tyhle akce. To je můj pohled.

      Který nemám důvod měnit, protože na tom nikdo nemá zájem.

      Pokud by se někde objevilo krátké vyjádření že se hlavní členové kotle od toho distancují a nesouhlasí s tím. Protože se jedná o akci . Bylo by to mnohem lepší než říct. Nebudu vysvětlovat jak to bylo protože na to máš stejně svůj názor. (i když bych rád znal názor druhé strany)

     • LukyACS18.8.2017 11:18reagovat

      Ty Rubína považuješ za reprezentativní vzorek tohoto fora a ještě je schpen tě naštvat/urazit?

     • ACS 189318.8.2017 11:18reagovat

      Hele mě by zajímal fakt důvod proč to udělali. Já proti kotli nic nemám ale tohle mě docela zklamalo, tak by mě zajímal důvod proč to udělali. To tě snad nezabije ho napsat. Nebo ho nehceš napsat, protože se za něho stydíš?

     • astronautacs18.8.2017 11:20reagovat

      Co se týče Konateho, tak já i celkem dost lidí se s vámi shodlo, že ve Spartě již pokračovat nemá, hodněkrát jsem se tu kotle zastával, dokonce i teď v neděli té akce po zápase v Liberci....Zeptám se tě tedy jen jinak, zda odpovíš, to už je na tobě...Vážně chcete z kotle radši sledovat některé české dřeváky, kterým míč spíš překáží než zahraniční hráče? A teď nezmiňuju Janka, který je opravdu zatím špatný, ale Biabianyho, Mandjecka a spol...Nebo proč jinak se dělá tahle akce po 3 ligových kolech bez prohry? Proč se při zápase evropské ligy křičí na trenéra ”italiano bastardo”? Proč má někdo potřebu hučet na hráče černé pleti, i když hraje v našem dresu? A nijak ho nepošpinili jako Konate, např. Biabiany a Mandjeck v MB, to slyšel myslím každý, kdo byl v sektoru nebo vedle.

      Ptá se tě mimochodem dlouholetý permanentkář, co jezdí i každý rok aspoň na 50% výjezdů.

     • astronautacs18.8.2017 11:23reagovat

      A ještě jedna věc, proč se akce s rakví načasuje na den pohřbu Rudolfa Bati?

      • viktor189318.8.2017 11:26reagovat

       astronaut: a jak se asi mělo vědět, že bude pohřeb ve čtvrtek? Nikde to zveřejněné nebylo.

       • astronautacs18.8.2017 11:35reagovat

        Nebylo, na druhou stranu pohřeb byl dopoledne, tahle akce předpokládám odpoledne, nemyslím si, že se tomu nedalo zamezit.

       • ACS 189318.8.2017 12:01reagovat

        Neodpověděl si na dotaz. Myslím si, že se odpovědi záměrně vyhýbáš a ta akce byla kvůli cizincům/černochům. Je mě z vás na zvracení. Takhle se pravej Sparťan, kterej má rád Spartu, nechová. Vy máte Spartě pomáhat, ne ji ubližovat.Vztek

       • K0F118.8.2017 12:10reagovat

        Tak to je škoda, že vám hráči nedali tohle info ...

  • Chrod18.8.2017 10:53reagovat

   Na to ti tu každej napíše jenom to, že když nic nevíš, tak se do toho nemáš srát. Kristinova reakce je to samý, prostě jenom arogantní vyjádření, že nám blbcům přece nebude nic vysvětlovat, protože by schytal jenom urážky. Ano, schytal, ale za včerejší akci si je zaslouží, protože to je pro normálního člověka nevysvětlitelná a neobhajitelná věc.

   Musíme se smířit s tím, že kotel je uzavřená skupina lidí, která dává ostatním mraky důvodů, aby se protí ní vymezovali. Proto náš kotel bude pořád jenom pro smích, pokud se tohle nezmění.

   • Brian Pricke18.8.2017 10:55reagovat

    Tak vidíš. Proč bych se tu měl vyjadřovat, když to zvládneš daleko lépe za mě? Já ti s radostí ring přenechám.

    • Chrod18.8.2017 11:06reagovat

     Aby ses pokusil třeba něco změnit? Když obhajujete včerejší jednání a nevysvětlíte absolutně nic, tak se s váma těžko někdo ztotožní. Tyhle kecy, co tu píšete, zvládnu za vás, to máš pravdu. Ani jsem to nestačil dopsat a Viktor napsal prakticky to samý, co ty. Ve stručnosti, ať jdem do prdele. Napadání, že všichni kritici kotle jsou gaučáci, to je taky k smíchu.

   • viktor189318.8.2017 11:09reagovat

    jaký arogantní vyjádření, prosim tě? Arogantní jsou zdejší diskutující, kteří jsou chytří jak radio. Když tu byla snaha vést v minulosti objektivní diskuse, tak se to hned svezlo k tomu, že kotel je vlastně stejně jenom banda plešatých bezmozků a co si vůbec dovolujem sem něco psát :D tak kdo je arogantní?

    • Brian Pricke18.8.2017 11:16reagovat

     Plešatých bezmozků na soc. dávkách.

     • viktor189318.8.2017 11:25reagovat

      jj, ekonomicky neaktivní, jak tu včera někdo psal. Přitom pak máme odježděnou většinu výjezdů po Evropě i Česku, mezitím co tihle joudové se vymlouvají :D asi to vlastně platíme z dávek no.

 • CZ

  Tyrrael18.8.2017 9:33reagovat

  Docela dobrý výsledek si vezou z Ruska...

  • victorlima18.8.2017 10:29reagovat

   Výsledek si veze CZ dobrý, ale sledoval jsem to na streamu a mělo to být 4-2. Rozhodčí nepostřehl, že po střele hráče Krasnodaru se odrazil míč od břevna, tak metr za brankovou čáru, dostal rotaci a vyskočil po odrazu zpět k brankáři. Jasnej gól. I tak hráli Srbové dobře. Byl to výborný zápas a Krasnodar by nás sfoukl jako svíčku. Hrajou mnohem líp než před dvěma léty, kdy jsme je v hodně šťastném zápase porazili. Zajímavé bylo, že čtyři z pěti branek padly po střelách za velkým vápnem. To je obrovská zbraň. Bohužel my takové střelce nemáme.

 • Kotel

  hansel18.8.2017 9:11reagovat

  Mimo to, že je malý, špatný a oproti konkurenčním stejně spíše pro smích ... tak je navíc dlouhodobě problémový a ostudný.

  Proč vedení neudělá to, že by to tam prostě zavřelo. Na každý domácí zápas by místo nich najalo dejme tomu 500 placených ”herců” - brigádníků, kteří by za dvě kila dvě hodiny fandili a ”dělali atmosféru” (jako ne žádné trapné dětské fandění, normálně všechny ty chorály apod., kromě těch rasistickým nebo problémových). Nějaký předříkavač by je vedl a oni by normálně řvali. Ale bez nesmyslů, bez chlastu, bez nějakého házení něčeho, bez konfliktů.

  500 lidí po 2 stovkách by vyšlo na 100 litrů, krát dejme tomu 25 zápasů je 2,5 milionu ... to je maximálně cca 0,5% současného rozpočtu klubu. Tu částku by stejně ušetřili na pokutách. A atmosféra by byla lepší, větší (sparťanský kotel je stejně zoufalý), no a bezproblémová.

  Myslím, že by to bylo fajn a možná by se do toho přidali časem postupně i normální lidi.

  • Sylk18.8.2017 9:15reagovat

   Diky,dostal jsem z tvého příspěvku mor. Četl jsem tu za ty roky hodně, ale tohle kandiduje na největší sračku v historii fóra.

   • Paspartu18.8.2017 9:18reagovat

    Já souhlasím s tím, aby se kotel zavřel. Pak už je to blbost.

   • Paspartu18.8.2017 9:20reagovat

    A ještě jedna otázka- proč může mít Slavie relativně normální fanoušky chodící v hojném počtu a my máme v kotli nemyslící idioty?

    • Majklll18.8.2017 9:33reagovat

     myslíš ty, co potavili hrobečky v edenu? nebo ty, kvůli kterým byl předčasně ukončen zápas - jestli se nepletu s Olomoucí?..

    • Chrod18.8.2017 9:37reagovat

     Slavie má v kotli úplně stejný nemyslící idioty jako my. Nechápu, kde se vzala ta mantra, že tam jsou nějací inteligenti...

    • astronautacs18.8.2017 9:41reagovat

     Každý větší klub má v kotli někoho, koho fotbal nezajímá...akorát že v případě Sks se ztrácí v tom obřím davu...U nás je v kotli 200 lidí nebo kolik a vlastně i lidi z kotle nechtějí, aby tam chodilo více, jinak by nedělali takové blbosti.

     • munzig18.8.2017 9:53reagovat

      Taky mám takový pocit. Kotel je spokojený sám se sebou, a nechce nic měnit. Alespon tak mi to příjde.

      Příjdou mi jako štamgast který přerostl svou pozici a chce rozhodovat co se bude točit za pivo.

      • adam18.8.2017 10:00reagovat

       Dost přesně řečeno. Problém je, že tihle ”štamgasti” nemohou vyměnit své působiště za hospodu od vedle, což je deprimuje a proto tyhle výlevy. Podle mě je to spíš takový jejich teambuilding, nikdo z nich nemůže být snad až tak blbej, že by si myslel, že to bude mít nějaký efekt.

       • Majklll18.8.2017 10:06reagovat

        a jak to vyřešit - zavřeš kotel, tak si ”zařídí” kotel v jiném sektoru - z mého pohledu je jediná možnost a to identifikovat ty, co dělají problém a už nikdy na stadion nepustit..

        viz ta včerejší akce - jednoduše zavolat policii, všechny identifikovat a v podstatě čtvrtinu kotle je vyřešených..

        • munzig18.8.2017 10:15reagovat

         Jak píšu dole nejdřív bych byl pro diskuzi na které bych se snažil tohle vyšetřit jen mezi klubem a fanoušky.

         Pokud by tohle nevyšlo už by musel následovat tvrdší postup. Předání takových akcí policii, monitoring fanoušků pomocí kamer nebo vstupenek, tím způsobem aby se zamezilo vstupu problémových fanoušků na stadion.

         Mě osobně by to nevadilo a myslím že nikomu kdo na stadionu nedělá problémy

  • Víťák z Cé Osmičky18.8.2017 9:19reagovat

   skončil jsem u ”najalo”

   • pepinho218.8.2017 9:32reagovat

    Taky, do té doby souhlas, pak jsem přestal číst

  • munzig18.8.2017 9:28reagovat

   Promiň ale tohle je fakt blábol.

  • Rachmaninov18.8.2017 9:42reagovat

   Stačilo by chorály a pokřiky nahrát. A pak je v průběhu zápasu jednoduše pouštět z reproduktorů. Přišlo by to na pár korun. Lepší než placení herci.

  • astronautacs18.8.2017 9:42reagovat

   NIKDY se nesnížit na úroveň repre áčka ala najatí ”fanoušci”...To je ten největší hnus.

  • LukyACS18.8.2017 9:44reagovat

   S cca prvními 3 řádky souhlas, zbytek je pěkná šílenost, to snad nemůžeš ani myslet vážně.

    

  • bobo18.8.2017 10:15reagovat

   :D :D :D zavřít kotel je nesmysl. Ať dělají co dělají, ať s nimi nesouhlasím, tak je pořád potřeba říct, že fandí a jezdí na výjezdy ve velkým počtu, a to se počítá. Já vidím spíš problém v tom, jak je kotel umístěný a jak je velký. Vem si, že kdybychom měli tribunu pro kotel, jako má třeba slávia, a dostalo by se do kotle víc ”normálních” fanoušků, tak by to bylo taky o něčem jiným. Já třeba chodím do rohu ke kotli. Občas se tam docela fandí s kotlem, ale podle mě málo, chtěl bych fandit víc. Ale zase přímo do kotle za bránu, aby na mě někdo pořvával fandi čůráku, když se chci napít piva, se mi taky nechce. A vem si, že třeba za bránou mimo kotel, když je plno, se taky docela fandí. Kdyby se tihle lidi všichni dostali do jednoho sektoru, naředili by se ti magoři v kotli, tak by to bylo super. Doufám, že při rekonstrukci stadionu se něco takového vytvoří.

  • blablabla18.8.2017 10:16reagovat

   Vim ze mne muzete napsat, ze je mne do toho hovno....ale souhlasím s vetsinou z Vas ze tohle je mimo misu krom prvnich tri radek. A uprimne Vase vedeni v tomhle nechapu. A kasikova reakce ”nechceme tohle resit pres media” to jen podtrhuje. U nas by se vedeni proti tomuto fest ohradilo a myslim ze by to neskoncilo jen tim ohrazenim. Par blbu si v sile davu dokazuje zcela primitivne jaci jsou kingove, kurvi povest vsech (co si budeme nalhavat, ale odsuzovani cele nejake skupiny pro prohresek jednotlivce nam jde velmi dobre) a vedeni kolem nich bude chodit po spickach aby se nahodou jako nenastvali jeste vic? Nechapu

   • munzig18.8.2017 10:18reagovat

    A přesně tímhle postupem se aková situace nevyřeší. Příjde mi že klub se hrozně bojí si to z těmihle lidmi rozhádat.

    • victorlima18.8.2017 10:57reagovat

     Sice chápu, že si to klub s tou partou zabedněnců nechce rozházet, protože to jsou bohužel jen oni, co jezdí na venkovní zápasy. Nemůže se jimi nechat ale vydírat. Příště se může stát, že jim ten autobus třeba zapálej. Ti blbci si vůbec neuvědomují, že je to jenom sport. A ve sportu to bohužel tak bývá, že někdy si dole a někdy zas nahoře.

 • Práce s fanoušky

  munzig18.8.2017 8:52reagovat

  Můj pohled fanouška který chodí na stadion neorganizovaně s partou kamarádů je takový že Sparta nezvládá komunikaci právě s těmi skupinamy organizovaných fanoušků.

  Chce se mi věřit, že hlavní psotavy těhle skupin jako jsou Falanga, Homolka atd. jsou inteligentní lidi s kterými se dá mluvit a domluvit. Chce se mi věřit že tohle udělala banda ožralých ”lopat” co v životě nic nedokázali a tohle je jen pokus o to znamenat mezi ”svýmy” něco víc.

  Klub ať chce nebo ne musí vyvinout větší snahu o zlepšení momentální atmosféry mezi těmito fanoušky.

  • adam18.8.2017 9:01reagovat

   Souhlas, také věřím tomu, že tzv. ”jádro” Sparty je tvořeno vesměs z normálních lidí. Ale problém je, že takto to vypadá, že včera na hřišti pobíhalo jejich tiskové středisko. Sparta by měla dát jasně najevo, o které fanoušky stojí (a těm dát patřičný servis a třeba suppoort pro chorea, domluvená pyra atd.) a ty ostatní prostě ze stadionu dostat. Nemám pocit, že by se na kotel z ostatních sektorů na stadionu pískalo tak často také na Slávii nebo Plzni.

 • Sestava

  Dynamo18.8.2017 8:35reagovat

  Dnes tipuji sestavu

  Koubek - Zahustel Mareček Štetina Vatajelu - Mandjeck Mavuba - Biabiany Frýdek Ben Chaim (Šural) - Lafata

  • kilovolt18.8.2017 8:40reagovat

   ten Plavšič je fakt zraněný?

   • Kubajs718.8.2017 12:36reagovat

    Je pripraven.

  • adam18.8.2017 8:44reagovat

   Vidím to podobně, i když si myslím, že hrát se dvěma DZ doma se Slováckem je blbost. Ale Mavuba by prostor dostat měl.

  • Sparťan9718.8.2017 8:45reagovat

   By mě zajímalo co trenér vidí na Zahustelovy protože já na něm oproti Karovy nevidím nic.

   • Víťák z Cé Osmičky18.8.2017 8:53reagovat

    Tak je to jen sestava, kterou Dynamo tipuje. Bude hrát Slava.

   • victorlima18.8.2017 10:16reagovat

    Já trochu vidím. Zahustel víc ubrání (dlouhodobá Karova slabina) a rozhodně je důraznější a dobře hlavičkuje. Je to nezbytný hráč do zápasů-bitev. Kara je fotbalovější, ale v poslední době jeho hlavní zbraň podpora útoku, nějak vázne. Přestal být produktivní. Ani nepamatuju, kdy trefil branku. Snad je jen trochu mimo formu, nebo přetažený.

  • waaw18.8.2017 8:45reagovat

   Vata je uz OK?

   • Víťák z Cé Osmičky18.8.2017 8:50reagovat

    Vždyť o tom byl i článek na oficiálkách :)

  • Fanoušek z Liberce 18.8.2017 8:48reagovat

   Mareček v obraně nebude, podle DS se vrací Hovorka, Mareček tak zřejmě v záloze. Stejně jako Costa zřejmě na levý bek.

   • Dynamo18.8.2017 9:04reagovat

    No stopeři Mareček Štetina fungovali velmi dobře, proč je roztrhával?

 • Čermák

  sparťanský votrok17.8.2017 22:59reagovat

  Čermák tam měl dobré náznaky, kor když hrál nake soutěžní minuty snad poprvé od přestupu. Naprosto nechápu, jak se může po příkladech s Kolářem aspol. stále obchodovat směrem do Plzně, oni přesně na takového mladšího stredopolare čekali. Já bych ho nechal prodat do zahraničí, případně vywsušit v juniorské, tohleto je zatracená chyba.

  • denny17.8.2017 23:25reagovat

   Tohle se mi taky nelíbí!Myslím,že opačným směrem by to nešlo.

   • adam18.8.2017 8:04reagovat

    Musíš brýt v potaz, že v zahraničí není moc klubů, které by byly ochotné koupit za takové peníze opilého tydýta. Na tohle se výhraně specializuje firma Notor Plzeň s.r.o., takže jeho osud byl zcela jasný.

    • denny18.8.2017 10:17reagovat

     No jasně,to máš jistě pravduSmích!Ale že oni by k nám hráče nepustili si myslím pořád!

  • Majklll18.8.2017 8:11reagovat

   Souhlasím, že to byla chyba - do Plzně a Slavie by Sparta nikoho prodávat neměla - pak se nám akorát vysmívají - viz tvrdík o Hušbym..

   Každopádně jsem zvědav, jak bude Čermák spokojen, když bude chodit na hřiště na 10 minut - když ze Sparty utíkal právě kvůli ”nevytíženosti” ..

   • Bunda18.8.2017 8:14reagovat

    Myslis že bude hrát jen 10 minut? Myslím že bude hrát hodně.

    • Majklll18.8.2017 8:30reagovat

     a místo koho? Koláře? Hrošovského? Hořavy? pochybuji..

     • Bunda18.8.2017 8:31reagovat

      Budou hrát tři soutěže. Kolář má 32 let. Takže úplně v pohodě..

      • Majklll18.8.2017 8:48reagovat

       no jak známe Vrbu, tak ten to moc netočí - má své koně a ti pravidelně hrají.. mají 6 středních záložníků - Vrba všechny odehrál s triem Kolář, Hrošovský, Živulič, když ne Živulic, tak Hořava ..

      • Majklll18.8.2017 9:02reagovat

       ještě bych doplnil - Plzen hrála 6 zápasů? a do kolika nastoupil - dvou?

       • Bunda18.8.2017 9:07reagovat

        Vždyť skoro netrenuje. Má velké bolesti zad od bouračky.

        • Majklll18.8.2017 9:19reagovat

         zas tak ho nesleduji - když má takové bolesti, tak proč není na marodce? ..

   • victorlima18.8.2017 10:21reagovat

    Přesně tak! Už jsme tady o tom mnohokrát mluvili. Posilovat konkurenta je blbost. Moc peněz jsme za něho stejně nedostali. Ještě by se dalo uvažovat o hráčské náhradě. Bohužel jsme v tomto nepoučitelní. Hušbauer i Čermák měli jít kamkoliv jinam, jen ne do Slavie respektive do Plzně.

 • Kalous

  Rachmaninov17.8.2017 22:28reagovat

  ”Jak důležitý byl gol na 2:1?” To jsou otázky, že by se lépe zeptal i kdokoliv z našeho kotle. Nechápu, jak se v ČT může stále držet.

  Smích

  • blablabla17.8.2017 23:00reagovat

   Tohle.me neprestane fascinovaz zapas co zapas. Traged vsech tragedu

   • adam17.8.2017 23:06reagovat

    Ono je hlavně smutné, že tam má vždycky víc jak 45 minut na to, aby si vymyslel nějaké dotazy, jinak se tam vlastně může dloubat v nose. A stejně z něho vypadne vždy to téměř stejné. Oproti Kalousovi jsou Sobíšek nebo Lukáš Pečeně mistři svého oboru.

 • Vardar Skopje

  AlaMierda17.8.2017 21:59reagovat

  doma zatím v pohárech výborní

 • NORMALNE

  FANDA730717.8.2017 21:50reagovat

  sanujem tych Cypercanov, Plzen ma neuveritelne stastie

  • Brian Pricke17.8.2017 21:54reagovat

   Co je, prosím, ”sanujem”?

   • DJDriver17.8.2017 21:55reagovat

    Litujem

    • FANDA730717.8.2017 21:58reagovat

     vdaka za ”preklad”

     • DJDriver17.8.2017 22:04reagovat

      V poho mam doma slovenku tak uz to znam Smích

      • adam17.8.2017 22:07reagovat

       Že zrovna tohle slovo tak dobře Smích

       • DJDriver17.8.2017 22:08reagovat

        Smích ja se zeptal co to znamena

       • captain_obvious17.8.2017 22:09reagovat

        Smích

       • K0F117.8.2017 22:36reagovat

        Smích

      • ouissi17.8.2017 23:56reagovat

       Ty taky?

        

  • FANDA730717.8.2017 22:05reagovat

   Trickovski mal z tych sanci aspon jednu este dat a zaklincoval to ten blb Laban pri rohu s tou rukou

   • DJDriver17.8.2017 22:08reagovat

    Larnaka zvlastni tym. Sice zivelnej ale taktika a nektera hracska inteligence na urovni 2 ligy. Cekal jsem snazsi zapas pro plzen...takhle se tim zapasem protrapila k vyhre

    • ouki18.8.2017 0:35reagovat

     Taktika byla velice dobrá. Přesně věděli, co chtěli hrát. A dokázali eliminovat některé plzeňské silné stránky (presink, hra po křídlech, střely ze střední vzdálenosti)

      

     V útoku bych od nich ale čekal trochu více přímočarosti. Asi chtěli hodně držet balon, aby nepustili Plzeň do souvislejšího tlaku, jinak si to neumím vysvětlit. Ale Larnaka hrála hodně dobře na své hráčské možnosti.

   • captain_obvious17.8.2017 22:10reagovat

    Ten Laban, to byla klasická FIFA 13 (nebo 14, teď nevím). Tam se takový nadšenec do volejbalu našel tak při každém 5. rohu.

    • FANDA730717.8.2017 22:13reagovat

     Nam takyto ”darcek” nedal ziadny super

  • kapacitos17.8.2017 22:09reagovat

   Chce to Plzeň v pohárech i když mi to je proti srsti

   • FANDA730717.8.2017 22:12reagovat

    Kapacitos, snad to prinesie aj osoh v podobe vacsej unavy hracov prclikovcov.

  • FANDA730717.8.2017 22:11reagovat

   Bakos je Slovak, ale neznasam ho, nema charakter.Ale tak trafit priamy kop sa mu podari raz za 3 sezony akurat ked najviac potrebuju.To uz Plzen nepusti.Skoda.

  • blablabla17.8.2017 22:59reagovat

   Mame velke stesti, ze Larnaca je tak slaboucka. U nas by se nedostali v tabulce do desitky. Ale ty kiksy v prvni puli? To by byl pojeb a stridani i v okrese. Nemel by byt problem vyhrat i tam . Bude li se htit

 • Sparta

  DJDriver17.8.2017 21:45reagovat

  Jako klub se musi maximalne vymezjt vuci temhle hovadum a tvrde proti nim.bojovat,vykazovat je ze stadionu a zakazovat vstup. Jinak to bude furt stejny

  • FANDA730717.8.2017 21:50reagovat

   +1

  • adam17.8.2017 21:53reagovat

   Taky moc netuším, co nám zrovna tyhle typy mohou přinést dobrého.

   • Filas17.8.2017 21:55reagovat

    Nic,jen se potřebují nějak vybít a ukázat,že vůbec existují a že se cítí být víc než Sparta.

    • adam17.8.2017 21:59reagovat

     Jo tak smutné na tom akorát je, že si myslí, že ”výhružkami” něco zmohou. Ano, v jejich prostředí je to asi normální. Ale vedení si za to částečně může samo, už dávno vůči nim má být rezolutnější. Komu by na stadionu chyběli?

81791 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha