Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ještě Bohemka

  jivorak2.8.2017 7:31reagovat

  Nerozhodně s Klokany beru tak, že každý tým v lize je schopen s trochou štěstí jednou skorovat. Proto při stávajícím hráčském kádru je povinností Sparty dát v utkání alespoň 2 banány.Pak ve většině případů je zbytečná diskuze, zda porážce mohl brankář zabránit. Golman udělá jednu chybu a prohrajeme, útočník se netrefí vícekrát a nevyhrajeme. Nevýhoda hrát vzadu, kde kritika je krutá.

  • pivees2.8.2017 8:15reagovat

   Problém je, ze každý tým je na Spartu vyhecovanej(vždyť ma 10x vyšší rozpocetÚsměv) a navíc za odměnu si všichni můžou opect špekáček;-) to je potom sakra těžký vyhrát

   • kilovolt2.8.2017 8:53reagovat

    vyhecování a brutální hru by měl korigovat rozhodčí! jenomže ti čeští mají taková podivná měřítka

    • victorlima2.8.2017 9:16reagovat

     Jistě u nás ty technický hráče rozkopaj během první čtvrthodiny. To vše za tichého přihlížení sudích a nadšeného komentáře tv komentátora, jak ti hoši bojují a dohrávají souboje. Vždyť třeba Mandjeck byl faulován Maškem za první půlhodinu asi pětkrát a bez karty. Když Dostál už asi potřetí sejmul Bena, tak Radotínský (komentátor na O2) zajásal, že Bohemka už našla recept jak na něho.

   • jivorak2.8.2017 9:34reagovat

    Pak by mohl v úvodu náš kapitán soupeři kromě vlaječky předávat 5 kg špekáčků. Buřty jistě nejsou brány jako úplatek a nebylo by těžké vyhrávat

 • Repre

  Spartička882.8.2017 1:19reagovat

  Liga začala a do toho se nám blíží zápas české reprezentace s Němcema. Už 1.9 :) Jak to vidíte? :D

  • victorlima2.8.2017 7:00reagovat

   No jak bych to viděl? Němci mohou přijet třeba s C-týmem a s prstem v nose vyhrají. I kdyby se stal zázrak a nad Němci bychom vyhráli, tak další zápas v Irsku určitě nedopadne. Fotbal sice nemá občas logiku, ale řekněme si otevřeně: co by naši v Rusku dělali? To vám nestačila ostuda na ME pod vedením geniálního ,,krkovičky,,, který se pak rychle pakoval za penězi do Machačkaly?

   • ouissi2.8.2017 8:17reagovat

    Přesně jak píšeš!

    Myslím, že v případě německé reprezentace by se v takovém případě pro vyjádření týmů náhradníků dala abeceda využít i podstatně šířeji než jen do ”C”.

     

 • Biabiany v akci

  Insider1.8.2017 23:41reagovat

  Panebože, koho jsme to přivedli. Snad ho Stramaccioni nechce využít jako desítku.

  https://media.giphy.com/media/c89hVXNZSRAQ0/giphy.gif

  Otrávení

  • ouki1.8.2017 23:43reagovat

   Hate za každou cenu. Když už chcete hejtovat, tak si vymyslete aspoň něco rozumnějšího.

  • Chabix2.8.2017 0:57reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=b8MzLq2CJWc

  • Lobrock2.8.2017 1:09reagovat

   Podobny ksichty na spoluhrace hodi treba takovej Lafata tricetkrat za zapas, ty retadovany hovado.

 • DELEGACE ROZHODČÍCH

  ouissi1.8.2017 23:28reagovat

  Sparta - Crvena Zvezda:

  Chapron - Haquette, Visla (Francie)

   

  • ouissi1.8.2017 23:28reagovat

   Druhý asistent je Viala - omluva a oprava.

    

 • Mavuba

  bourec1.8.2017 23:16reagovat

  Právě teď sem si prohlédl fotky s Rio Mavubou,a tomu jantarovi,co tady psal,že je to otylec,takhle tlustej bych chtěl bejt taky ,ty střevo.Smích

  • ouissi1.8.2017 23:30reagovat

   Inu, hubený rozhodně není. A o tom jeho ročníku narození by se dalo rovněž dlouze polemizovat...

    

   • bourec1.8.2017 23:35reagovat

    SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

   • K0F11.8.2017 23:56reagovat

    ¯\\_(ツ)_/¯

    • ouissi2.8.2017 8:14reagovat

     Úmyslně jsem napsal ”o ročníku narození”, ne ”o datu narození”.

     O datu se polemizuje i ve skutečnosti, to nezná ani on sám...

      

  • Fanoušek z Liberce 1.8.2017 23:46reagovat

   Ty kecy fakt žeru.. Všichni že je tlustej.. V jeho letech má být štíhlý jako třeba Sáček, nebo Kadlec? Podle mě je dobře, že má nějakou sílu. Oproti Lafatovi dokáže zbourat pár protihráčů.. Smích

  • victorlima2.8.2017 7:10reagovat

   Viděl jsem včera v TV Mavubu a vůbec mi nepřipadá jako obézní. Možná to chce sledovat fotbal s řádnými brýlemi a ne po víc jak dvou pivech.

   • ouissi2.8.2017 8:22reagovat

    Obézní asi ne, to opravdu není. Nicméně jeho nezpevněné pupeční svalstvo je prostě pod dresem zřetelně patrné (a přiznejme si, ono to není úplně jenom svalstvo...), a to možná ovlivňuje podobné komentáře silněji než kdyby měl opravdu nějaký nízký stupeň obezity.

     

 • hm..

  Laduk1.8.2017 21:57reagovat

  začíná to bejt nuda .. už aby byl čtvrtek

  • kilovolt1.8.2017 23:23reagovat

   kdyby člověk věděl že vyhrajem tak bych se taky těšil Úsměv ale tak snad kluci zabojujou a ty jugoše převálcujou

   • ouissi2.8.2017 8:23reagovat

    A ono navíc, bohužel, jenom vyhrát ani nestačí.

     

 • Kritika

  kapacitos1.8.2017 21:47reagovat

  Tak mi to nedalo a pustil jsem si záznam a vypadalo to podstatně líp než na stadionu. Nechápu tu kritiku, která se strhla odevšad, když porovnám loňskou sezónu s hráči jako Vácha, Hybš, Holek, Konate, Mazuch, Šural na kraji, tak to byl diametrální rozdíl, vše v rychlosti až na Lafiho, ten by měl být fakt žolík na posledních 20 minut. Kdyby to Plavec dal o kousek vedle a byl gól, tak medmrdky a vyhasly hráči nemají o čem psát. Úsměv

  • Insider1.8.2017 21:48reagovat

   Pod Radou jsme dokázali hrát vyrovnaný zápas na půdě Slavia. Stačilo pouhých pár měsíců a jsme rádi za to, že doma ukopeme remízu se slaboučkou Bohemkou. O našem fiasku v Bělehradě raději ani nemluvě.

   • Pouzar111.8.2017 21:50reagovat

    Zavři tlamu. Na konc isezony se hrálo uplně stejný hovno jako teď ( rozdíl byl v tom že spolu hráči hráli skoro celou sezonu ).. Zachraňoval to jenom Vata svojí extraformou ....

   • victorlima1.8.2017 22:58reagovat

    Ano prohrát v Bělehradě se nemělo, ale 2-0 to ještě není ostuda. V Rostově to byla mnohem větší rychta a hra byla taky hrozná. S Radou se taky prohrálo v Jihlavě. Chlapci příliš rychle zapomínáte.

  • adam1.8.2017 21:59reagovat

   Tak kritika je potřeba vždycky, ale tahle zoufalá snaha pošpinit něco, co se teprve začíná budovat, vychází pouze z české zakomplexovanosti a malosti. Kdyby se tyhle zoufalé hlasy vyslyšeli i dříve, tak se tu neprosadil Bony (po té, co jej veřejně kritizoval Blažek po zápasu s Příbramí nebo s kým), Kweuke (po tom špatném začátku se Žilinou atd.) nebo Vata (dobře známé ”jaro”) - tomu vlastně zachránil kariéru u nás Rada. Jinak prostě ovce dokáží věřit všemu. Klidně se začne věřit tomu, že Vatajelu je k ničemu a přitom ho nikdo neviděl nikdy hrát. Klidně se věří tomu, že Strama je k ničemu poté, co se nevydaří dva zápasy. X let se Sparta kritizuje za to, že chce okamžité úspěchy a nemyslí koncepčně. Tak tady to máme a je to dobře. Ano, nemuselo asi přijít tolik hráčů najednou, na druhou stranu ukažte mi jednoho z nově příchozích, který není individuálně lepší než dosavadní hráči. Já se v sobotu při pohledu a francouze a Plavšiče s TBCH bavil. Ne hrou týmovou, ale jejich individuální určitě. Zatímco týmová hra se dá dohnat a časem vylepšit, u té individuální to jde dost těžko.

    

   Číst tady ty nesmysly některých opravdu nemá smysl. A to že si novináři za svoje respondenty vybírají ty největší loosery taky o něčem vypovídá. Vízek, Pulpit, Sigel...? To jako vážně? Co tihle lidi vědí o trénování na nejvyšší úrovni?

   • Spartička881.8.2017 22:03reagovat

    Můžeš mi prosím ukázat jaká koncepce momentálně na Spartě je? Koncepce která byla na Spartě posledních 10 let se změnila v tom, že teď jen nakupjeme co má nohy a ruce ne v ČR/SK ale po Evropě...

    • victorlima2.8.2017 6:55reagovat

     Rozdíl je v tom, že dříve jsme převážně nakupovali ty co měli nohy, ale dřevěné. Což se pak pochopitelně projevilo na výsledcích. Někdo se správně rozhodl, že z místními nemehly nebo jen dorostenci (nic proti mládeži), to nikam nedotáhneme. Zrovna tak bylo nad slunce jasné, že to bude potřebovat mohutné finance. Celou loňskou sezonu jsme kvůli zraněním vlastně neměli koho postavit. Potřebujeme třeba i na ligu širší kádr (stále mnoho zraněných). V Čechách a na Slovensku už dávno žádná kvalita není. Ostatně prodejem hráčů si Sparta na nákupy vydělala.

   • kapacitos1.8.2017 22:09reagovat

    Souhlas. Jenom doufám že takový nasazení budeme mít i na hřištích soupeře, když máme tolik zahraničních hráčů, tak by se nemuseli podelat z toho že nehrajou na Letný.

   • podzim1.8.2017 22:20reagovat

    Nic proti tobě Ádo. Ale myslím že ti tvoji jmenovaní / i když je nemusím/ vědí mnohem víc o trénování, než my tady od počítače. Mnozí tu fofbal nikdy nehráli, jen stále dokola píši jak by postavili sestavu dle svého internetového manuálu, ale o fotbale vědí hovno.

    • Pouzar111.8.2017 22:21reagovat

     Smích čutat do balonu ani náhodou neznamená vědět něco o fotbale .. Že dokážeš držet prostor a rozumíš si s balonem z tebe nedělá trenéra a rozhodně tě nepovyšuje nad fanouška co sedí na tribuně

     • victorlima2.8.2017 7:08reagovat

      To je pravda. I když čutat do balónu Hanspaulskou ligu a hrát závodně fotbal třeba 40 let je velký rozdíl. Po tak dlouhé praxi a trenérské licenci snad už člověk může nabýt dojmu, že do toho začíná trochu pronikat. Myslím však, že i menší praxe tě trochu odlišuje od tuctového fanouška. Jestli to někdo bere nebo nebere jako povyšování je jeho věc.

    • ACSpartaPraha4ever1.8.2017 22:55reagovat

     Ja ti nevim, kolikrat kdyz se koukam na fotbal na CT a slysim ty experty, tak si rikam, ze rovnost byvaly fotbalista = vetsi vedeni o fotbale nez normalni fanousek je hodne vedle.

    • K0F12.8.2017 0:05reagovat

     Jj, třeba takoví Zelí, to je panečku expert.

     V prosinci ti vybleje do novin, že se z týmu vytrácí sparťanství a doslova řekne ”Jsem prostě přesvědčený, že má Sparta furt ten kádr nejlepší”. Aby za 4 měsíce blil do éteru, že odpovědnost za výsledky hráči nesou... ”Nesou, jenže tam není kádr. Ať se na mě nikdo nezlobí, v zimě měly přijít přestupy.”

      

     Z toho by člověk sral maggi v kostkách.

     A tupé ovce jsou rády, protože to celou dobu říkají taky, a říkal to Zelenka, co ten se toho nakopal, ten se přece nemůže mejlit!

      

     • victorlima2.8.2017 7:14reagovat

      Zelí uměl hrát dobře fotbal, ale v hlavě to měl vždycky rozdaný na betla.Proto to nikdy nikam pořádně nedotáhl a to s jeho talentem byla škoda.

 • Bude dobre..

  kovaldik1.8.2017 20:53reagovat

  Boze uz..cechacci vecne nespokojeny. To bylo kecu za Rady - zahranicniho trenera, prachy a nakupy a ted? Ted zase mlady, ty jsou hladovy, to je ta spravna cesta. Kecy..vedle koho by to mladi vyrostlo? Vedle Vachy, Julise, Holka? Mladi se zacne zapracovavat ve chvili, kdy se tym ustali - ale kvalitni mladi, 1-2 za sezonu.

  Copak nemate dost toho neustaleho placani na ceskem rybnicku? Cesla cesta NIKDY nepovede k razantni zmene. Copak nevidite, ze se tu tvori neco opravdu velkeho? Kvalita prichozich je obrovska nepochybuji o tom, ze behem nekolika mesicu tu vznikne evropsky tym, ktery bude schopny hrat smysluplnou roli i v evrope.

   

  Ano, nevyhralo se a konkurence vse \\”drti\\” - vzdyt slavia nedala ua 180 min hry doma gol ze hry a to hrala 70 min proti deseti!

   

  Jsem zvedavej jake tu budou nazory ve chvili, kdy zitra vypadnou a my ve ctvrtek porazime cz o 3 goly..

  • jakub23111.8.2017 21:23reagovat

   Presne tak najednou sem chodi hraci z Inreru, Galatasaraye, hraci jako Ben Haim nebo talent Plavsic a tady se potad bude remcat..

   • Kombinator1.8.2017 21:31reagovat

    Az se prestane hrat ukrutna mega sracka a predvede se alespon prumernej vykon podobajici se profesionalnimu fotbalu, tak se mozna muzeme zacit bavit o tom, ze se tu remca nepravem.

    • Pouzar111.8.2017 21:43reagovat

     Smích Chtěl bych tě vidět, jak by si přišel do nový práce ( na stejnou pozici jako ve starej ) a hned první tejden od nástupu by si zlepšil výkonnost firmy o 50% .. Úsměv

     • Insider1.8.2017 21:50reagovat

      Bohatě by stačilo, aby se výkonnost formy o 50% nezhoršila.

      • Pouzar111.8.2017 21:51reagovat

       BAN

       • Insider1.8.2017 21:53reagovat

        Za co? Ty seš snad s dosavadním působením Stramaccioniho spokojený? Vidíš tam nějaký progres oproti minulé sezoně? Já vidím jen nekoncepšní posilování za stovky milionů a herní degres.

        • Pouzar111.8.2017 21:56reagovat

         Ano vidím Úsměv hráčům nepřeáží balon

        • adam1.8.2017 22:00reagovat

         Co ty vidíš nikoho nezajímá, ale díky za účast.

         • standis1.8.2017 22:02reagovat

          já bych mu ani neděkoval.

     • Spartička881.8.2017 22:19reagovat

      Stračatela je tu týden? Ty jsi za ty dva měsíce co tu je poznal, jakým směrem se chce ubírat?

     • Kombinator1.8.2017 22:32reagovat

      Nezlob se na mě, ale pokud si přivedu hráče za na naše poměry obrovský prachy a mám prakticky absolutní volnost v tvorbě kádru, tak kurva bych chtěl vidět alespoň průměrnej výkon od kterýho se dá odrazit. Ale zatím je to sračka jako prase, kdy si nedokážeme vytvořit pořádně ani šance natož dát gól. Až bude za co chvílit, tak budu chválit, ale zatím je to prostě na oprávněnou kritiku.

      • Pouzar111.8.2017 22:35reagovat

       Smích Tak kurva já ten prpůměrnej výkon viděl proti Bohemce.. Je mi líto že čekáš fanfáry a konfety ale takhle to ve světě nechodí ..

      • hombre2.8.2017 1:38reagovat

       Já si ale za snad rok a půl, nepamatuju, že jsi někdy někoho pochválil. U Zdendy jsem to chápal, já měl stejný názor, ale ty jsi vlastně nikdy nikoho nepochválil. Když zahrála Sparta dobře, tak jsi tu nebyl. Jakmile ale začala ztrácet a prohrávat, už jsi se vynořil!!!

       Já tě nechápu, to máš tak strašný život, vidět všechno černě? Něco se ti stalo?

       Já tady taky hodně nadávám a kurvuju, ale když se hraje dobře, tak rád popřeju a raduju se z toho - od srdce. Musíš taky něco vidět pozitivního a nebýt za každou cenu pesouš a všem říkat - já jsem vám to tu říkal.

 • Znovuzavedení kategorie U18

  ACSpartaPraha4ever1.8.2017 20:41reagovat

  Pro wasek2611 ale i ostatní, které to zajímá:

   

  Někdy v roce 2016 Výkonný výbor FAČR schválil návrh Komise mládeže FAČR, který m.j. obsahoval i znovuzavedení kategorie U18 pro SCM. To znamená, že každý klub se statutem SCM (Sportovní Centrum Mládeže, pro sezónu 17/18 to je myslím 42 klubů), má povinnost rozšířit dorostenecké kategorie o mančaft U18. Ne všem klubům se tento návrat k U18 líbí, vím, že hodně proti byla třeba Viktoria Žižkov.

  Další změnou je, že celostátní liga dorostu bude spolenčá pro kategorie U19 a U17.

   

  Celé to bude vypadat asi takto:

  https://goo.gl/5fTTVC

  • ACSpartaPraha4ever1.8.2017 20:44reagovat

   * tak omluva, musím googlit před tím, než něco pošlu, je to 46 klubů, viz https://goo.gl/D8M3qj

  • Spartička881.8.2017 20:58reagovat

   Tak jde o to, že ročníky U16 až U19 jsou slabší ročníky a zrovna Viktorka to udělala tak, že spojila ročníky U16 až U18 dohromady. Jinde to udělali tak že soutěž U16 vůbec nepřihlásili...

   • ACSpartaPraha4ever1.8.2017 22:14reagovat

    Úsměv Ano, já pokud si to vybavuji dobře, tak ona když se rušila U18 před lety, tak to byl hlavní důvod. Spousta klubů to dělá tak, že mají partnerství s jiným klubem a vypomáhají si. I když u Viktorky jde asi spíše především o peníze. ;) A pokud se nepletu, tak SCM si nemohou dovolit nepřihlásit jednu z těchto kategorií, pokud chtějí hrát republikové soutěže.

    • Spartička881.8.2017 22:22reagovat

     Tak tam se nepřihlásili týmy tipu Meteor, Admira atd...

     • ACSpartaPraha4ever1.8.2017 22:49reagovat

      Pockej, Admira a Meteor neprihlasili U16? Jsem mel za to, ze oba budou hrat spolu ceskou divizi? Oba jsou SCM, takze by meli, ne? Mozna mi neco uniklo...?

     • ACSpartaPraha4ever1.8.2017 22:52reagovat

      Nepletes si to treba s kluby jako Tempo nebo Haje?

      • Spartička881.8.2017 23:15reagovat

       Tempo, Háje nepřihlásili vůbec...Admira, Meteor měli ještě minulý rok od každé věkové skupiny 2 manšafty, stejně jako Viktroka. Admira, meteor atd, mají nyní spojené myslím taky dva ročníky ale je problém kam se zbytkem...Protože málo týmů, ale hodně dětí. Samozřejmě jak kde. A nejhorší je, že takové Tempo, Háje neví co s dětma, které by rádi hráli fotbal, ale nemají je kam šoupnout...

      • Spartička881.8.2017 23:19reagovat

       Jde o to, že máš U15, U17 a U19 a potom už jen juniory a dospělý fotbal. A především menší města než je Praha s tím mají problémy

       • ACSpartaPraha4ever1.8.2017 23:52reagovat

        Prijde mi, ze jsme se moc nepochopili. Úsměv Jen pro upresneni, priklad zminovanych tymu: Meteor a Admira maji starsi dorost A (U19) a B (U18), mladsi dorost A (U17) a B (U16), vsechny budou letos hrat souteze, ligy, divize, whatever. Haje a Tempo maji pouze starsi dorost A a mladsi dorost A, ackovy dorost Tempa bude hrat tu samou soutez jako beckovy dorost Meteoru/Admiry. Tak jsem to myslel ja. Úsměv

         

        Tak zrovna Haje maji ted v dorostech problemy s poctem hracu, je jich malo, museli to hrozne lepit. Predpripravky, pripravky, zakovske tymy jsou nabouchane, kazdy rocnik ma svuj tym o velkem poctu deti, vyse se ted doplaci na ta hubena leta predtim. Starsi dorost snad dokonce museli odhlasit v prubehu souteze z preboru.

       • ACSpartaPraha4ever2.8.2017 0:02reagovat

        A, doslo mi, jak jsi to myslel, dlouhe vedeni, nevadi. Úsměv

        • Spartička882.8.2017 1:12reagovat

         no hlavně kategorie U16 a U 18 letos vůbec nebudou :) Takže se musí defakto 4 ročníky nacpat do dvou :)

         • ACSpartaPraha4ever2.8.2017 10:34reagovat

          Jistě, že budou, to je právě ta pointa. Úsměv To jsou ty B-týmy, co tam vidíš. Úsměv

        • Spartička882.8.2017 1:15reagovat

         https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/249

 • Všechny přestupy

  Dno1.8.2017 20:05reagovat

  mi dávají smysl. Teda až na toho Biabianyho. Na druhou stranu - kdyby byl jeho přestup absolutně nesmyslný, tak ho Křéťa nepodepíše.

   

  Škoda - chtěl jsem Giaccheriniho.

  • Insider1.8.2017 20:08reagovat

   Smysl má pouze příchod Plavšiče, Ben Chaima a možná Mandjecka. Jinak se jedná o naprosto bezkoncepční posilování o průměrné hráče s milionovými platy. Vsadím ruku do ohně za to, že kdyby Rada zůstal a neřivedl jedinou posilu, tak bychom neudělali ostudu v Bělehradě a porazili Bohemku.

   • Chabix1.8.2017 20:13reagovat

    Mavuba teď nemá kondici, ale ve francouzské lize platil dlouhodobě mezi Top 10. To fakt není průměrný hráč.

    • Chabix1.8.2017 20:13reagovat

     patřil

    • Insider1.8.2017 20:17reagovat

     Tak ale proč se přiváděl, když už se pár dnů před ním přivedl Mandjeck? Spolu hrát nemůžou, jak bylo vidět proti Bohemce. Přijde mi, že si docela překáželi, což je pochopitelné, když jsou oba DZ.

     • gariava1.8.2017 20:24reagovat

      A když spolu hráli Frýdek s Marečkem, případně Váchou tak si nepřekáželi? Narozdíl od nich má Mavuba techniku, hlavně Frýdek to honí jako horký brambor. Problém nebyl, že hrál Mavuba s Mandjeckem, ale nebyl pořádný ofenzivní hráč výše a to byl ten problém, který by něco vymýšlel i dopředu, když pominu dvě křídla.

      • Chabix1.8.2017 20:36reagovat

       Mě se nelíbilo, že když přišel Rosa na hřiště, tak se k němu míč nedostal. Podle mě to byla chyba krajů kde jsme v tu dobu ztráceli dost míčů a Rosu vůbec nevyužívali.

     • Chabix1.8.2017 20:33reagovat

      Podle mě jim to šlo velmi dobře. Takže s tvým názorem nesouhlasím.

   • Spartan851.8.2017 20:18reagovat

    OK fajn a co by bylo dál? Za posledních x let se tady prostřídali snad všichni trenéři a hráči co měli ruce a nohy a velká část z nich průměrných až podprůměrných kvalit. Jestli ti to stačí, tak ok. Podle mě má ale Sparta patři jinam. Skákání do stropu radostí s Radou po vítězství o gol v poslední minutě v Příbrami byla dokonalá demonstrace toho, kam se to na Letný s tuzemským ansámblem ubralo. Fakt stačilo.

   • adam1.8.2017 20:19reagovat

    Já prostě nevím, že se tady musí držet stabilní průměr - denně jeden kompletně novej nick, jehož držitel je totální debil.

  • Chabix1.8.2017 20:11reagovat

   Když jsou zranění Vukadinovič, Šural, Vata a Juliš s Kadlecem se trenérovi asi moc nelíbí, tak se tam zřejmě rozhodl posílit. Já bych jen podotknul, že na křídelní fotbal (myslím tím vyloženě 433 a opravdu ofenzivní křídla) se v naší lize nehraje a proto to nikdo neumí. Kdysi to tu zkoušel Griga a neuspěl s tím.

  • ouki1.8.2017 20:12reagovat

   Biabiany má smysl už jen kvůli tomu, že ho Stramaccioni naprosto dobře zná. A pokud chce právě tohoto hráče, tak to automaticky nějaký smysl mít musí.

  • adam1.8.2017 20:17reagovat

   Proč smysl dává? Je stále v dobrém věku, má zkušenosti, trenér ho zná a vzhledem k loňské nepovedené sezóně bude mít motivaci se ukázat.

    

   Proč nedává? Pokud je ta opce skutečně kolem 100mil, tak ho nikdy nepodepíšeme.

  • Jiri ACS1.8.2017 20:36reagovat

   No,upřímně řečeno,taky jsem chtěl Giaccheriniho.Ale při těch podmínkách,které si údajně nárokoval,když podepíše,tak bych ho už nebral.Když za nás hrát nechce.No,a Biabiany mi taky nedává vůbec smysl.Podle mého názoru už kvalitní desítku neseženem a v tom případě už bych to nechal být a nikoho dalšího nekupoval.

   • kapacitos1.8.2017 23:10reagovat

    Vždyť ho nekupujem Úsměv

80968 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha