Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta-Karviná.

  pátek11.9.2017 9:21reagovat

  Když jsem si otevřel diskuzi byl jsem překvapen, že dneska nikdo nepíše o fotbalu. Řeší se zde pouze kotel a Lafata. V Anglii měli také problémy s diváky a dokázali je vyřešit. To musí udělat majitelé klubů za pomoci kompetentních orgánů. Někteří tady sprostě nadávají, čímž se staví na úroveň například fandů Brna, kteří řvou na celý stadión ”Pražské kurvy” a nikomu to nevadí. Na Šípa jsem se díval a Lafata neřekl nic nového. Stačilo si přečíst sportovní komentáře o Spartě, nebo diskuzní příspěvky na těchto stránkách. Nemám rád, když se někdo anonymně sprostě vyjadřuje. Kotalík je jako generální ředitel odpovědný za to, co se ve Spartě děje a měl by sám zvážil zda by nebylo lepší aby odstoupil. Je pravda, že požadavek o odstoupení se dá vyjádřit i slušnou formou. Jinak k fotbalu. V prvním soutěžním zápase nastoupila Sparta v poměru 8:3 (noví hráči : staří hráči). Včera byl poměr 3:8. Pokud jste se dívali na fotbal a ne jen na diváky posuďte sami zda nedošlo k zlepšení výkonu.

  • Pouzar1111.9.2017 9:28reagovat

   To porovnávání fotbalu 8:3 3:8 je dost scestný .. Kdyby ses na to podíval pořádně, tak vidíš jak trapně Karviná napadá (hráči měli tunu času na práci s balonem + bylo vidět sebevědomí v momentech kdy nepřihrávali jen placírkou ale i jinou stranou nohy. Stejný sebevědomí si mohl vidět taky v momentech, kdy se středoví hráči(nejen Rosa) otáčeli s míčem dopředu naproti klasickému nahrávání směrem k vlastní bráně...

    

   Momentů kdy mohl soupeř dát gol tam bylo taky požehnaně a faktor Rosický je argument kterej tu tvojí myšlenku absolutně boří .. Bez něj by to byla zase sračka ..

    

   A nakonec třešnička .. Víš kdo dal goly ? Rosický a Hovorka ( tak nějak nováčci ) .. Fakt že chodí už rok na rehábky s tričkem Sparty fakt neberu

   • pátek11.9.2017 10:21reagovat

    Mě se zdá, že Rosický nechodil jen na rehábky, ale absolvoval dost tréninků a má dost zkušeností. Takže ho za nováčka nepovažuji. A Hovorka se do Sparty vrátil a nedalo mu to takové potíže jako jiným novým hráčům. Hrát směrem zpět na brankáře není klasika, ale blbost. Brankář míč odkopne do předu, proč to rovnou neudělá hráč. Odpověď na třešničku vím. V Arsenálu byl třeba i půl roku zraněný a po zranění, když nastoupil patřil k nejlepším hráčům.

  • Dragys11.9.2017 9:50reagovat

   A jelikoz to v Brne bylo jen 4:7, tak kdyz to na derby nasadime dokonce 1:10, tak jim musime dat bura SmíchSmíchSmích

   • pátek11.9.2017 10:32reagovat

    Když s někým hraju rok nebo dva tak vím co udělá a nemusím mu to vysvětlovat až na hřišti. Správně bylo nakoupit nové hráče na doplnění mužstva. Nemusí jich být hned 11. Musí se však sehrát a postupně nasazovat. Souhra ve fotbale je dost důležitá. Například Čech - Drogba. Čech mohl vykopával a věděl že tam Drogba bude. To není nácvik pěti šesti tréninků. Čím více má trenér na hřišti hráčů, kteří jsou sehraní tím více z nich může dostat.

 • Kotel

  bobo11.9.2017 8:41reagovat

  Tak jsem si pročítal různé diskuze ohledně našeho kotle. Všude to končí vyjádřením někoho z kotelníků - kdybys věděl to, co víme my. Tak nám ”obyčejným” smrtelníkům z protilehlé vysvětlete, co jako víte. Pak by nemusely na protilehlé lítat přestárlí ultras a vyhrožovat lidem, ať nepískají na kotel.

  • Spalik189311.9.2017 8:47reagovat

   fakt od těch blbečků něco čekáš ? Samozřejmě jsou to jen kecy, aby vypadali důležitě, že jsou ve spojení s hráči, vedením, mají své kontakty a podobný kraviny...

   • kovanej189311.9.2017 8:51reagovat

    Kecy? vždyť to i Ital potvrdil že měli s ultras setkání, ale to fanoušek úspěchu jako ty nemůže pochopit...

    • petr13711.9.2017 8:52reagovat

     no jak se včera ukázalo, tak jsou taková setkání zbytečná

     • DanSparta11.9.2017 8:55reagovat

      To jenom proto, že měli setkání s Italem, kterej jim vysvětlil co a jak, oni jemu vysvětlili co a jak, měli bejt ticho a odpustit vedení všechny přešlapy?

      • Sheva11.9.2017 9:13reagovat

       pokud existuje nějakej speciální důvod, tak ho maj sdělit všem fanouškům a ne dělat tajný. Takhle akorát tu sparťanskou obec rozštěpili, respektive ani vlastně moc ne - všichni je teď maj kvůli tomu za blbce včetně hráčů. Ve vlastním zájmu měli pustit chlup

    • Spalik189311.9.2017 8:55reagovat

     bavíme se o té populární větě ,,víme víc než vy, ale nic vám neřekneme,,... ne o jednom setkání s Italem..

   • bobo11.9.2017 9:05reagovat

    To bylo taková spíše řečnická otázka, jestli se třeba Kryšpín nechytne :) Mě tyhle rozbroje dost vadí, protože bez toho kotle to fakt nejde. Slyšet, jak nás překřičí 50 horníků, to fakt ne. Zase na druhou stranu, to co probíhalo včera, to je prostě na zavření kotle. Na protilehlou, i do rohu ke kotli, chodí dost lidí s dětmi. Kolikrát jsou tam vidět na atraktivních zápasech rodiny s dětmi. No a ti už v životě na fotbal prostě nepřijdou. Na protilehlé nahoře u kotle sedí banda nějakých magorů - ti klidně hodí petardu o patro níž mezi děti, normálně tam lítá pivo atd. Je jim to u prdele. Všichni normální fanoušci jsou podle kotle gaučáci :D no, ale jdi na fotbal s rodinou. A proto se ptám někoho z kotle: ”kluci, vysvětle mi, proč se toto všechno děje. Třeba si tím získáte i fanoušky z protilehlé” ... i když dost pochybuju.

    • Spalik189311.9.2017 9:18reagovat

     Máš ve všem pravdu, bez kotle to nejde. Pokud je na stadionu úplný ticho, nebaví tě to, i když se hraje dobře...natož to, co předvádíme nyní. Ale vše musí mít hlavu a patu. Celá ta protestní akce se podle mě mohla, když už, udělat mnohem lépe. Kdokoliv ve Spartě (krom Konateho :) by se do plynu posílat neměl...

     • waaw11.9.2017 9:26reagovat

      Ty si taky idiot nejvetsiho razeni. Napis to jeste jednou a bez se udat sam

     • hombre11.9.2017 9:36reagovat

      Debile, posílat hráče Sparty do plynu, to dělá jen idiot NeutrálníNeutrální.

  • Jackacs11.9.2017 9:24reagovat

   Vcera to bylo fakt neco. 😀

   Nejdříve týpek, kterej rve, ze nas všechny zabije, kdyz jsme se radovali po gólu a potom chytraci,ktery nadávali na všechny kolem asi proto l, ze proste chteli. To jsem na letny fakt jedte nezažil.

 • Lafata

  petr13711.9.2017 8:30reagovat

  pokud je opravdový kapitán, tak využije svý pozice, spojí se s kotelníkama a přesvědčí je, že je potřeba, aby se celá Sparta semkla. Posílání někoho do plynu a nadávání trenérovi do bastardů je cesta do pekla.

   

  Mně třeba taky vadí Ben Chaimovo chování. Ale Stramaccioni to taky vidí a včera mu nedal ani minutu. Je jasný, že všichni musej bojovat za Spartu. Ale k tomu je potřeba vytvořit atmoseféru jak v týmu, tak na tribunách.

  • DanSparta11.9.2017 8:38reagovat

   Ačkoliv taky Stramovi nevěřim a přijde mi jako největší omyl od nákupu Hohenedera, tak řikat o někom že je bastard mi přijde strašně nemístný. To bych neřval ani proti Radovi a to pro mě byl nejhorší moment novodobý historie Sparty.

   • DanSparta11.9.2017 8:40reagovat

    Jinak s kotlem souhlasim, Kotalík je naprosto zbytečnej člověk, kterej je jenom kamarád, Svoboda je ješitnej idiot, kterej nevidí dál než tejden dopředu, ale je to kamarád (navíc už od dětství). Vedení Sparty je opravdu banda čůráků.

     

    Ale stavět tyhle idioty nad gól Rosickýho je pro mě otazník.

    • wasek2611@centrum.cz11.9.2017 9:03reagovat

     Kotalik nebude tak blbej.

      

     Ale Svoboda. To je neskutečný. Už podle rozhovorů je blbej. Jeho největší argumentem pro nebo proti něčemu je: já to tak ne/cítím.

      

     Svoboda by měl zmizet z českýho fotbalu vo nejrychlejc. Na co sahne zkurvi. Juniorska liga, debilni nadstavbovej system..

  • Tashunka Witko11.9.2017 8:46reagovat

   Lafata především na to mentálně ani fotbalově nemá, aby dělal kapitána.

   Jeho přítomnost v týmu je v podstatě už jen škodlivá, stejně jako je pro Spartu škodlivý kotel.

   Tím, že se kotel regulerně transformoval na plynový kotel, ztratil na Letné jakékoliv opodstatnění. My na protilehlé si vystačíme s přímotopy a zakomplexované plynaře, kteří i na zápasech s Jihlavou slabomyslně nadávají Baníku a Slavii, nepotřebujeme !

   • artaxerxes11.9.2017 8:50reagovat

    Já bych řekl, že se transformoval na kondenzační - fandí velice úsporně Úsměv

 • Hotel

  Dynamo11.9.2017 8:00reagovat

  Hotel bude

  http://www.lidovky.cz/praha-kyvla-kretinskemu-na-hotel-d42-/zpravy-domov.aspx?c=A170907_161752_ln_domov_jho

 • Co se děje?

  Shrekson11.9.2017 7:44reagovat

  Jsme fakt zmatený, co vlastně kotli VÁDÍ?

  Ne vážně, kde je problém? Bojujte za Spartu.. Neříkám že tleskám jak cvičený lachtan, ale kdo jiný má Spartu podporovat než my?

  Zase je Sparta na dvě poloviny teď ne Strahov vs. Letná ale hráči vs. Fanoušci?

  Možná to tady chce nějakého mediátora a ujasnit si co obě skupiny chtějí, mám takové tušení že dobrý fotbal a hlavně hrát o titul.

  Chápu kotel přece jenom investují do Sparty více času než jenom že jdou na stránky nebo si koupí dres, otázka je jestli ”Kotalík do plynu” apod je adekvátní reakce. Uvítal bych otevřený dopis kde řeknou co je podle nich špatně, třeba nám otevřou oči a uznáme všichni že jejich reakce je odpovídající. Neříkám že budu řvát na stadionu ”Kotalík do plynu” ale budu vědět co udělal špatně.

   

   

  • ACS 189311.9.2017 7:48reagovat

   +1

  • petr13711.9.2017 8:00reagovat

   podíval jsem se na FB ultras. Někdo tam tvrdí, že například nasazení Rosy do základu bylo díky akcím ultras. Jiný zase, že by měl Spartu vést Horst Siegl. To tak nějak myslím stačí Úsměv.

    

   Tipnul bych si, že žádný vyjádření nebude, protože to by potom nemohli říkat jejich oblíbené - kdybys věděl, to co my... Úsměv

   • Bunda11.9.2017 8:05reagovat

    Siegl Smích tak to se nemůžeme divit tomu co předvádí v kotli. Teď už tolik vědět nebudou když odešel Vácha. Ještě by mohl odejít další šašek Lafata. Úsměv

 • Tomáš Koubek

  novydres11.9.2017 0:05reagovat

  Asi slušná premiéra 3:1 win na Marseille....Tam ho asi moc nebudou milovat už tam vyhrál 1:0 s Libercem

 • Kotalik do plynu?

  Larrygo10.9.2017 23:58reagovat

  Veřejně skandováno na Letný???

  Tady by si měl někdo hrábnout do svědomí, sednout ke kamerám, kterejch je na stadionu nepočítaně a konečně začít něco dělat...

  • lidoop11.9.2017 6:25reagovat

   Prece si to vedeni nerozhazi u tech pravych spartanu, co by si bez nich klub pocal Smích

  • trcmano11.9.2017 7:16reagovat

   Nebyla tohle veřejná propagace nacismu?

   • DanSparta11.9.2017 7:44reagovat

    ...co?

    • trcmano11.9.2017 8:33reagovat

     Posílat lidi do plynu může jenom nácek..

     • Sheva11.9.2017 9:32reagovat

      to je úplná kravina

   • petr13711.9.2017 8:06reagovat

    to byla propagace demence

 • Kotel

  trcmano10.9.2017 23:28reagovat

  Chápu důvody protestu, ale nesouhlasím s formou..Stejně tak ale nesouhlasím s tím, že by bylo bez kotle líp, skandovat celý zápas maximálně SPARTA a střelce gólů, je nic moc atmosféra. Neutrální

  • trcmano10.9.2017 23:37reagovat

   Je ostuda když 30 haviřů fandí líp než 9900 sparťanu

   • Dragys10.9.2017 23:49reagovat

    To je jen o organizaci, takze kdyz se zavre dementum kotel a nekdo to zacne na vychodni ”rozervavat”, tak to az takovy problem dle meho byt nemusi. Ono co si tak vybavuji, tak ta variabilita pokriku ci choralu na nasi podporu stejne neni nijak velka, bo spousta pouzivanych pokriku je stejne ”mimo” a jen se nadava a to jeste osobam ci klubum, ktere nemaji s tim hranym zapasem co delat.

  • Furia Ceca10.9.2017 23:47reagovat

   Mě by kompletní výměna kotlíku za nový vůbec nevadila.

 • Ofsajd?

  waaw10.9.2017 23:17reagovat

  Podle Madla druhy gol jasny ofsajd. Co myslite?

  • Dragys10.9.2017 23:24reagovat

   Viděl jsem to jen na stadionu, ale ofsidem to smrdělo a to samé se dá říci o ruce.

  • Chrod10.9.2017 23:26reagovat

   Taky mě to v tu chvíli napadlo, ale nepískal bych to. Brankář stejně neměl šanci s tím nic dělat, spíš jestli to nebyla od Hovorky ruka. Mádl je ale stejně idiot, vždycky si účelově něco vybere a jiný věci záměrně nezmíní. Kdyby takovej gól dala Slavie, tak o tom nikdy nenapíše. Víc neobjektivní novinář snad ani neexistuje.

   • ouki11.9.2017 0:10reagovat

    O pomoci Slavii psal v této sezoně už mnohokrát. Skoro v každém kole. Nevím, kdo je tu neobjektivní Úsměv

  • DaveACS10.9.2017 23:31reagovat

   Pokud by nějak aktivně bránil, tak asi jo.. Ale Zahustel jen koukal, neprekazel, brankář stál navíc hodně mimo

   • Dragys10.9.2017 23:55reagovat

    Ted na to koukam a mas pravdu, ze kdyby sel gol doprostred brany, tak by to piskat musel, ale takhle dle meho asi ne, coz se vsak o te ruce uz rici neda, vypada to, ze od ni asi ten mic dopredu sel.

 • Rosa

  adam10.9.2017 23:11reagovat

  Tady se pozná hráč a osobnost evropského formátu. Po zápase řekne bez okolků vlastní názor a nemusí podkuřovat na rozdíl od jiným fanouškům, kteří na vlastní klub kašlou.

  • LukyACS10.9.2017 23:16reagovat

   Sebekriticky přiznal, že tam byly chyby a vzápětí dodá, že je ještě čeká velký kus práce.

   Velkej rozdíl oproti kapitánovi.

   • Jiri ACS10.9.2017 23:34reagovat

    No,hlavne aby nam vydrzel zdravej.Kdyz jsem videl,jak tam skluzoval,tak jsem si rikal klobouk dolu,ale zaroven jsem trnul,aby se nezranil.

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha