Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vatazelu

  Bunda5.3.2017 9:30reagovat

  Za 21 proti Dukle. Stream na Tipáči.

  • kopejtko5.3.2017 9:33reagovat

   dík za připomenutí, už jsem byl jednou nohou na Žižkově Úsměv

  • Sparťan975.3.2017 10:17reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=Kuqbe1sLO74

 • Po zápase s Bohemkou

  Tashunka Witko5.3.2017 8:16reagovat

  jsem si říkal, že hůř už Sparta hrát nemůže.

  Včerejšek ukázal, že to jde. Otrávení

   

  Jestli je Čermák jediný čerstvější produkt naší akademie, který se teď prokousal do Áčka, tak by snad bylo lepší jí zavřít a ten trenérský ansámbl tam rozpustit. Každý balon mu nafackuje, nulová technika, mizerná rychlost a špatné řešení těměř ve všech situacích (s jednou výjimkou), a to u hráče, který by měl být motorem ofenzívy. Naštěstí chyběl další podařený produkt - Juliš, ale Venca Kadlec ho dobře zastoupil a předvedl leváctví v nejkoncentrovanější podobě. Na Lafatu byl spíše smutný pohled, tohle fotbalové umírání nemá zapotřebí a základ by se ho už neměl týkat. K tomu všemu snaživý, ale tápající antikouč, který tu frašku režíruje zřejmě podle hřebíkovskýho manuálu, slepil nepovedenou partu a střídá podle hodinek, místo podle vývoje zápasu. ”Hráč” jako Holek by si nekopl ani v divizím týmu a my musíme sledovat toho nešťastníka v konfrontaci s průměrnými stopery soupeře, kteří ho za poloviční cenu převyšují min. o Burj Khalifu.

  V rohu stadionu banda trotlů, jako sešívaná 5. kolona, která nadává domácím hráčům a při střídání je vypíská a na protilehlé spousta prázdných míst permanentkářů.

   

  Dan konečně dokázal vyhnat lidi z ochozů, jenom ten přblblej kotlík tam pořád zacláni !

  • Bunda5.3.2017 9:18reagovat

   Čermák včera geniálně udělal golovku pro Šurala takovým způsobem který tu v ČR nikdo nemá. Tělem na moment vyřadil celý střed Dukly a skvěle našel Šuryho. V závěru Čermák dobře načasoval přihrávku na KOnateho.. Kdyby kluci byli schopnější tak má Čermák 0+2. Lafata je ve hře hodně špatnej Neutrální

  • ACSPA5.3.2017 9:23reagovat

   Náčelníku riskujes, ze te zabanujou. O Holoubkovi takhle psat nesmis a kritizovat ho uz vubec ne. Musis jen chvalit. Kdyz napises opak, i kdyz pravdivy, tak jsi troll, provokater a nebo Slavista co tady vysíra!

   Misto tech sracek co hrajem pod nim, musis psat jak to vsechno zkvétá, jaky je to progres a jaky krasny a koukatelny fotbal pod nekvalifikovanym trenerem hrajem.

   • Sendi5.3.2017 10:17reagovat

    drž už hubu ty polonegramote :)

    • ACSPA5.3.2017 11:01reagovat

     Dej se do klidu kindrvajíčko!

 • Lafata

  ouki4.3.2017 23:32reagovat

  Tak Lafata byl střídán kvůli zranění. Vztek

   

  Prý drobnému...

  • marek0074.3.2017 23:35reagovat

   stejně je vykartovaný a za 2 týdny snad bude v pohodě Úsměv

  • Bunda4.3.2017 23:37reagovat

   Příště chybí pro 4 žk,pak bude OK :) Lafata odehrál hodně špatný zápas. Nepodržel snad jediný balon,nevyhrál souboj. Štětina ukázal velkou kvalitu a Lafatu vymazal jako málokdo. On je typ hráče jako Kalas. No v létě ho na Letné možná uvidíme..

   • Ondra..5.3.2017 0:09reagovat

    Vždyť na Lafiho hrál Šimůnek, ne Štetina.

    • Bunda5.3.2017 0:18reagovat

     Na Lafatu museli hrát přece oba když byl jediný náš utočník a pohyboval se vlevo i vpravo Smích Šimůnek solidní,ale Štětina fakt paráda.

     • bigcock5.3.2017 7:00reagovat

      Nevzyval tady opakovaně Stetinu Antoš? Byl do vizionář Úsměv

      Jinak jsem si říkal při zápase to same - pěkně si dával naše útočníky.

      • hombre5.3.2017 7:24reagovat

       Lafatu by včera vymazal i 17,5 letý Burda, nebo 18 letý Plechatý. Takže vzývat tady po 1 zápase Štětinu, jo podle mě kravina.

       • bigcock5.3.2017 10:52reagovat

        Antos mlel o Stetinovi jeste kdyz byl mladoch.

   • wasek2611@centrum.cz5.3.2017 1:42reagovat

    Bohuzel.. do zakladu na jare by patrit aai nemel.. za me

     

    Koubek, kara mazuch costa hybs , marecek sacek , konate cermak kadlec , sural

  • alen5.3.2017 7:45reagovat

   Lafi svoje odehrál a vždy bude přínosem..... Ještě, že nehrál Juliš, snaží se předvést a není schopen tvořit hru. Včera samé fauly na Lafiho a Šurala, prostě když na toho hráče nemají tak ho sejmou.... Nevím proč Holoubek neustále stav í Sáčka a Čermáka do základu. Sice nelze jim odepřít bojovnost, ale předvedou sólo akci a končí.... Nevím, kdy to docvakne Holoubkovi, aby základ stavěl ze zkušených hráčů typu Lafata, Šural, Konaté.... Líbilo se mi, že Timiho tam vsunul, ale mněl ho dát do základu a myslím si, že se Šuralem a Lafim by to pěkně rozjeli na ůrovni Sparty a né neustále tam tlačit hráče typu Juliš, Sáček, Čermák.... Tím vůbec nemyslím, aby je nestavěl, ale nasazovat je jen na posílení a né vytvářet z nich základ Sparty.

   • Chrod5.3.2017 8:12reagovat

    Sáček je teď náš nejlepší záložník a ty bys ho posadil, protože ještě neni dost starej jo? Smích Včera několikrát opět dobře odebral míč a založil pěkný akce, neztratil se ani Čermák. Koho bys tam jako dal, Váchu?

    Jejich chyba zatím je, že nedokážeme pořádně držet balon, ale to je chyba celýho týmu. Navíc mi přijde, že jich je na tu rozehrávku málo, protože Nestor se pohyboval spíš vepředu. Teď se vrací Mareček, takže když vytvoří se Sáčkem a Čermákem střed zálohy, tak to bude ideální.

    Taky nechápu, jak můžeš napsat, že máme stavět na zkušených hráčích, když právě ti nás v klíčových zápasech pravidelně potápí. Costa, Vácha, Holek nebo Kadlec v rozhodujících momentech selhávají, tak prostě nedává smysl, aby hráli na úkor mladých.

    • alen5.3.2017 8:57reagovat

     Souhlas Holek, Vácha, Kadlec... ale přečti si dnešní článek Tashunka, který to vystihl dobře.

 • Kotel

  Loner4.3.2017 23:30reagovat

  Proč opět házíte špínu jen na kotel? Pískala i protilehlá... Naopak zaslouží pochvalu, že v malém počtu dokázali vytvořit průměrnou atmosféru, alespoň do střídání Konatého.

  • denny5.3.2017 0:58reagovat

   KECY!!!Vztek

  • Furia Ceca5.3.2017 1:37reagovat

   Tam byl nějakej kotel? Myslíš tu stovku oveček co roky monotónně bleje svoje devadesátkový chorály a je jich tam čím dál míň? Největší klub a nejtrapnější kotel.

 • Zápas

  badkotzing4.3.2017 23:20reagovat

  Tak správně to mělo skončit 1:1, faul Podanýho v žádným případě, byl dřív u balonu a trefil ho hlavou, ale chápu že Sparta potřebovala vyhrát. Co mě ale zaráží byl výkon V. Kadlece. Tenhle ten hráč stál přes 70 mil.? Ten netrefí bránu ani z pěti metrů. Nedivím se že na něj lidi pískali. Útočník v krajským přeboru by zahrál líp.

 • Upachtěnost

  hrom4.3.2017 23:09reagovat

  V dnešním zápase byla zjevná. Co dál? Boj mezi fanoušky o nějakého domorodce? Angažmá Plzeňského trenéra ? Nebo třeba poctivá příprava na další sezónu s našimi mladými hráči? Jo kdo ví...Smutek

 • Vítěz

  majtin4.3.2017 22:34reagovat

  Pro mě je vítěz dnešního zápasu Holas. Už jsem začínal po tý nepovedený hře být rozviklanej, jako že by to asi chtělo jinýho trenéra. Ale to, že Holas měl ty koule poslat tam Timiho, za tohohle stavu, když o úspěchu mohl rozhodnout každý detail, když věděl jaká bude odezva kotle, má můj obdiv. Jinej trenér by šel cestou nejmenšího odporu a Timiho by přestal stavět pro vytvoření zdánlivého klidu a falešné pohody v klubu, ale Holas je frajer, který si stojí za správným rozhodnutím. Takže klobouček a doufám, že zůstane. A obdiv i Timimu, docela to dnes zvládl, asi si začíná na ty dementy zvykat. Šanci tváří v tvář brankáři už neproměnili jinačí borci.

  • Chrod4.3.2017 22:39reagovat

   Obrovská škoda, že to Timi nedal, to mu mohlo hodně pomoct.

   • kapacitos4.3.2017 23:05reagovat

    mohl si pak stoupnout před kotel a ty hovada vyfuckovat, škoda..

    • badkotzing4.3.2017 23:22reagovat

     přesně tak to by bylo rozumný

  • LukyACS4.3.2017 22:40reagovat

   Hlavně je na něm vidět zápal, chce vyhrávat, chce sázet další a další góly, bohužel někteří hráči na to kašlou. Mít jeho živost všichni hráči, tak vyhráváme bez problémů, ale někteří bohužel působí jak leklé ryby.

   • ACSPA4.3.2017 22:54reagovat

    Hraci na to nekaslou!! Hraji za premie a zivi rodiny. Jen nevi co maji hrat! Za Holoubka je nejvetsi chaos od dob Zachara!!

  • victorlima4.3.2017 22:42reagovat

   Nevím, nevím. Jestli se nezlepší hra a nebudou výsledky, tak hrdina ne hrdina, půjde. Tak už to ve velkých klubech chodí.

   • artaxerxes4.3.2017 22:54reagovat

    Já beru za pozitivum návrat Marečka - nemám nic proti Sáčkovi s Čermákem, ale momentálně ve středu chybí ta klidná síla, která tomu dá řád. Přijde mi že momentálně hlavním problémem je právě součinost obrany se zálohou jak v obranné, tak v útočné činnosti.

     

    • victorlima4.3.2017 23:12reagovat

     Původně jsem si myslel, že pustit Matějovského byla velká chyba. Odpoledne jsem ho viděl v Hradci a už o tom tak přesvědčenej nejsem. Mimo jiné. Ambiciozní a před ligou vychvalovaná Boleslav s progresivním trenérem Svědíkem má už celé tři body. Hrajou ještě hůř než my a navíc jim ty body chybí. Příští víkend máme šanci. Žádná Barcelona proti nám hrát nebude.

     • peterpan274.3.2017 23:15reagovat

      To sice ne, ale dají do toho všechno, zase budou nahecovaný a je otázka, jak se k tomu postavíme my. Tam to bude hodně o silových soubojích a nevím nevím, jak si Sáček s Čermákem povedou

  • ACSpartaPraha4ever4.3.2017 22:48reagovat

   Nic proti, ale pokud dneska Konaté něco ukázal, tak (opět) to, že jeho efektivita je prostě nula - nula - nic. Jakmile má dojít na předfinální, finální přihrávku nebo zakončení, tak je prostě konec. Že se snaží, to mu neberu, ale to je žalostně málo na to, jak sám tvrdil, že je třeba to vrátit výkony na hřišti.

    

   P.S.: Řvaní ”Konaté, ty si hovado!” při děkovačce, to je fakt lahůdka...

   • snytek4.3.2017 22:55reagovat

    Na to by ale už měli zareagovat hráči a děkovačku okamžitě ukončit.

    • victorlima4.3.2017 23:20reagovat

     To, že se hráči za Konatého nepostaví veřejně může svědčit o tom, že v kabině je nějaký problém. Je to však jenom doměnka. Já však odjakživa tvrdím, že Konaté je nadprůměrně technicky vybavený a rychlý hráč s bídnou efektivitou. Pro soupeře těžko čitelný, ale bohužel to je i pro spoluhráče. Prostě takový rychlý technický střívko. Mnoho velkých zápasů zatím nerozhodl a myslím, že už ani nerozhodne.

   • hombre4.3.2017 23:56reagovat

    Asi ano, ale kdo byl dnes efektivní? Kadlec, Nestor, Lafata? Obrana, nebo kdo? Zpracování strašné, kvalita na divizi, ale bojovnost, to ano, ale stačí to na Spartu?

   • Furia Ceca5.3.2017 1:40reagovat

    Tak hlavně, že miláček za 70 miliónů za 80 minut předvedl výkon snů, ale to kotlík nevidí. Nebo ostatní? Jediný Šoural dnes snesl měřítko.

    • hombre5.3.2017 7:30reagovat

     Jak říkáš, ten kluk je úplně marnej. Za tu dobu neukázal vůbec nic, jen se tam válel, nezabojoval a na 3 metry nenahrál. Jo a ten pokus o pecku, taky dobrý. Koupit takovýho hráče za 75 mio, my jsme pro smích celé lize. Konate ukázal za 20 min. snahu, bojovnost, vůli, rychlost, i když Timmy, toto se musí dávat.....

     • Chrod5.3.2017 7:56reagovat

      Vůbec nepochybuju o tom, že se Kadlec zvedne. Bohužel ho pořád pronásledujou zranění, takže se ještě nedostal do formy, ale to mu vždycky trvalo. A napsat, že nezabojoval, je úplná blbost, celej tým makal na 100% včetně Kadlece. Konaté možná předvedl víc, ale taky měl proti sobě unavenou obranu, která úplně rezignovala na jakýkoliv bránění. Vypískání Kadlece byla prostě totální blbost.

      • hombre5.3.2017 8:32reagovat

       Nezlob se, ale to je pořád výmluv. Zranění a pak dostávání do formy. Proto se čeští hráči neprosadí v zahraničí, protože očekávají, že se budou 1-2 roky rozehrávat, pěkná blbost.

       Celý tým makal, ale největší zmar byl u Kadlece a Lafata. To se na mě nezlob.

 • Alespoň něco pozitivního

  waaw4.3.2017 22:18reagovat

  Podivejme se na to z te lepsi stranky. Po vikendu stahneme naskok Seshitu a Plzne o dva body, nebo jednoho z nich o tri body.

  • snytek4.3.2017 22:37reagovat

   Jojo, souhlas. Ale přijde mi, že herně to bylo navzdory výsledku výrazně lepší v JBC. Vzhledem k tomu, co jsme zatím uhráli mimo Prahu, vidím jako (další) klíčový mač příští kolo v MB. Jako pozitivní vidím taky návrat Marce, i když se mu nepovedlo všechno, mohl by to toho vnést trochu řádu. Bučení na Timiho nebo i černocha od soupeře snad ani nemá smysl komentovat. Já jen pořád žiju v domnění, že i v kotli je většina normálních lidí a tyhle projevy se týkají pár magorů. Doopravdy není v silách té normální většiny si v kotli udělat pořádek vlastními silami?

 • Kotel

  adam4.3.2017 22:16reagovat

  Kotel by si měl nejdřív udělat pořádek mezi sebou a pak kritizovat hráče. Náš útočník se řítí sám na bránu za stavu 1:0 a oni na něj začnou pískat. Holé hlavě nedomomluvíš, tu musíš jedině prostě zavřít do klece.

  • Chrod4.3.2017 22:18reagovat

   Souhlas, tihle dementi vůbec nemají právo cokoliv kritizovat.

   • ACSPA4.3.2017 22:20reagovat

    Jdi do cukrarny!!!

    • majtin4.3.2017 22:24reagovat

     Jdi do prdele!!!

    • Furia Ceca5.3.2017 1:44reagovat

     Nebul ty ovečko, nikdo z tebe nemá strach... zapal si prakavky a zahajluj si doma když se mamka nedívá. Jste ostudou Sparty a fanoušků a není to kvůli Konatému...

  • majtin4.3.2017 22:28reagovat

   Dneska navíc ty dementi jako bonbónek hučeli i na Olayenku. To jako nevím proč, asi si ho spletli s Timim ? Nebo třeba se s ním kamaradí ? Nebo mu vyjádřil podporu ? Nebo nevrátil míč ? A nebo že by prostě proto, že je černej ??? Tyhle šmejdi si nějakou výmluvu najdou. Každopádně doufám, že nám zavřou aspoň část stadionu a dostaneme mastnou pokutu, protože jinak se s tím nic dělat nezačne.

   • Teiwaz5.3.2017 0:26reagovat

    Kolik pokut už jsme dostali a stejně to nikdy nezabralo. Dokud to nebudou dementi platit ze svýho, tak jim to nedojde...

  • denny5.3.2017 0:59reagovat

   Je to banda debilních idiotů!

 • Bojovnost

  peterpan274.3.2017 21:49reagovat

  by snad měla být přítomná vždy a ne, že tu za ní budeme děkovat. Mně ten tým přijdu v rozkladu, ta nepohoda sálá na sto honů, když hráč není náhodou z formy, tak si pro změnu nevěří. Nekouká se na to pěkně a docela se děsím zápasu v Boleslavi...

74395 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha