Isak Snaer Thorvaldsson. To je všechno.
Jaký máte názor na příchod Zeleného?
Jak se vám líbil jeho včerejší výkon v repre?
Mě docela překvapil, ale fyzička asi taky nebude jeho největší výhoda.
Něco tam bude, jinak by ho Slavie nepouštěl pryč.
Že měl přijít dříve.
+1, loni koncem léta jsme ho prováhali, kiks Rosického a Vrby
Hele tohle kiks prostě není, aby hráč přišel, musí se domluvit tři strany, hráč, prodávající a kupující. Pokud jeden z nich nesouhlasí a postaví si hlavu, to je prostě obvyklá situace na trhu. Kiks je to, že evidentně věděli, že levá strana potřebuje posílit po zranění Hojera a když nevyšel Zelený, nebyla alternativa nebo se na to vysrali. Ale že ho Jablonec před EL nepustil o rok dřív fakt není kiks Rosického, on opravdu není Voldemort hele
Souhlasím, Voldemort něco uměl...
Jestli to měla být citace Mourinha, tak jsi zapomněl, že ještě říkal další stranu, která se potřebuje dohodnout - agent Zrovna včera jsem ten díl viděl. Mimochodem All or Nothing: Tottenham Hotspur doporučuju !
Jeho největší nevýhoda je jeho věk. Ale někdo už to tak holt má, že tu cestu na výkonnostní peak má delší..
Můj názor je, že se už moc zlepšovat nebude. Tak alespoň aby nešel výkonem dolů, jako po půlroce Pešek.
Stejně jako Sadílek. Vlastně je mi to úplně jedno, proti Spartě snad nikdy nic neřekl, takže jeho sešitou minulost asi překousnu.
Nazor je jasny, levou potrebujeme. Zalezi na nem. Ted bychom meli mit praveho i leveho beka pokrytyho, rozumej zdvojenyho. Mimochodem ty predstavovacky jsou o hodne lepsi nez nejaky pobihajici kral severu nebo podobny radoby vtipny klipy. Ciste, tvrde a beze srandy.
Vtipny klipy se mi sice obcas taky uplne nezdaly vtipny, ale tohle se strasne rychle okouka. Vlastne misto videa muzou dat jenom fotku.
Zvlast kdyz predstavovacka Mejdra a Zelenyho bylo skoro jako copy-paste.
Chápu jak to myslíš, ale cirkus bych nechal na někom jiným viz. Krmelec se Čtvrtníčkem. Prijde mi to takový levný. Škoda, že nepomůže treba kreativa adidas. Nemám problém s 5 fotkami a videem s dresem, hlavně ať něco hrají. U fotbalového klubu bych ani Hollywood nečekal.
Jasne, nemusi to byt za kazdou cenu vtipny. Ale kdyz uz to delaj, tak asi s cilem zaujmout fanousky a mit viralni potencial. Mne by se líbilo, kdyby kazdy video bylo uplne jiny, aby v tom bylo aspon prekvapeni. Nez tohle, to muzou natocit, jak si posila oblíká dres, dela zonglyva trese si rukou s Rosou.
Jo, jen mi travnik pravnik apod. pripada buransky. Koukas do sveta viz. MUC nebo PSG a jiny a pak ti prijde kral severu nebo nejakej jinej blazinec. Bud to umis a mas na to prachy nebo to nech bejt. Muj nazor. Muze to bejt strojovy s obmenami. Kazdej hrac je jinej a da se tam dat neco zajimavyho. Prachy jsou prachy.
Názor si udělám až po pár zápasech za Spartu, ale třeba včera nebyl špatnej, (ale nesledoval jsem to pozorně a celé) a všiml jsem si, že asi někdy okolo 80. minuty už nestíhal. Myslím, že našeho nového trenéra čeká těžká práce s fyzičkou a teď nemyslím, jen Zelenýho.
No nestihal, protoze lital od zacatku z vapna do vapna, takze se vubec nedivim, ze v 80 minute odpadl.
Hele já ho fakt moc neznám a jak říkám včera jsem to sledoval jedním okem, nechci mu křivdit. Mě on teda nijak nevadí, ale to se teprve uvidí jak mu to půjde u nás...
Mě taky vůbec nevadí že přišel, třeba díky tomu půjde nahoru Hojer, aspoň je konečně trošku konkurence na becích
„Nejhorší situace byla, když jsme ho chtěli víc rozpohybovat a chtěl jsem, aby hrál na lajně. To se Pavlovi Paskovi moc nelíbilo, takže jsme diskutovali. Chtěl, aby byl nejlepší a že ze strany nebude tolik vynikat. Adam jde ale zatím po správné cestě,“ zdůrazňuje Hřebík.(ISport)
Ještě někdo pochybuje, že Hřebík přímo zasahuje do chodu A mužstva. Myslíte , že k diskuzi přizvali trenéra, nebo mu jen poslali notičky? A co na to Brian? Už mu Hřebíka představili?
Kde jsi usoudil, že to je o áčku? Hložek hrál přes 4 roky v mládeži. Navíc Hřebíkovo vliv silně klesá, popravdě na Strahově to chce někoho nového. Někoho, kdo bude mít drajv, nové pohledy, rozbije stereotyp.
díky Hřebíkovi máme akademii takovou jakou máme
Adam Hložek hrál i za mládežnické týmy, ty panto. A ty má JH pod sebou…
Záhada vyřešena.
Jakože se v Hložanově 15 dohadoval s Paskou kde bude hrát, jo? Od 16 je v áčku.
Tak teď jsem na chvíli nevěděl, jestli jsem na e-Spartě nebo na fb stránce Muzeum mentálních kuriozit.
Jak víš, že to není o Áčku ty chytrolíne?
A jak ty víš, že je, chytrolíne?
Když plácneš takovou ujetou blbost, tak je důkazní břemeno pochopitelně na tvojí straně, ty ňoumo. A evidentně jedinej tvůj argument je ”není to pravda, ale bylo by vzrušující, kdyby byla, protože Hřebík je satan”, tak komu tady říkáš chytrolíne?
Nema nahodou Hrebik prsty az v Leverkusenu?
Díky moc panto, otevřel jsi mi oči.
Chtěl jsem se zeptat těch, kteří mají trochu víc v povědomí sparťanský ”podpůrný” tým, zda na stránkách Sparty uváděný datový analytik Joshua Schirmer tu je již nějak déle, nebo je to nový přírůstek (kdyby přišel až s Priskem, tak by tam nejspíš v tuto dobu ještě neměl foto)? Přeci jen mi nepřijde, že by Kotal nebo Vrba datovou analýzu nějak využívali, stejně tak naše skautské oddělení nepřichází se žádnými výstupy v podobě příchodu zajímavých nám známých či neznámých hráčů u nichž by bylo možno soudit, že je k nim přivedla právě datová analýza.
Ten už je tu hodně dlouho, bohužel.
V tom případě...k čemu a jak byl do této chvíle tedy využíván? Kotal a Vrba k tomu přistupovali rezervovaně, takže ještě Jílek? Nebo nosení chlebíčků a vaření kafe Rosickému st.?
Tipnul bych:
At si klidne pinda ty svy cisilka, ja stejne vim nejlepe jak to postavit
Vsak jo, nejakej analytik, ani dva zongly by neudelal 😀
V klubu je od ledna 2020, takže s Jílkem se potkal spíš minimálně. On analyzuje data ze zápasů a z tréninků, není to nějakej analytik směrem do přestupů, pokud to správné chápu.
Souhlas.
Včera na twitteru byla debata, jestli jsou lístky na repre drahý nebo ne a jestli je to důvod, proč lidi nechodí. Nakonec mělo být asi 12K lidí, mně to přišlo tak 10 maximálně, ale to je asi jedno...Každopádně Švýcaři super support, ty mě hodně bavili. Ale k věci:
Je 900 za lístek na repre se Švýcarskem hodně? Je cena důvod, proč lidi nechodí? Je to vedením fotbalu? Trenérem? Nominací? Celkovou kvalitou našeho fotbalu? Napište mi do komentáře, co si o tom myslíte.
Za mě: Já si teď koupil tu ”permici” na všechny tři zápasy tý ligy národů nebo jak se to jmenue, z jedinýho důvodu, chci vidět hráče soupeře. Bylo fajn vidět Hložana a ”elkáčko”, ale není to v tom správném dresu, tak to není ono...
Hele, osobně jsem jít chtěl, chtěl jsem vzít kluka, ale při ceně od 890 Kč, tedy za 2 cena 1800,- (minimálně) + dojezd do Prahy, nějaký bufet, jsme na 2-2500 Kč.. tak jsem si to rozmyslel.. kdyby byla cena 500, tak bych tam s ním byl.. myslím, že by rozhodně bylo více lidí..
ještě takový dovětek - když jsem hledal vstupenky, tak mi nějaký překupnický portál (už si nepamatuji jméno), ty lístky nabízelo za cca 400 Kč - jen já jsem dosti nedůvěřivej, takže proto jsem se na to celkově vyprd, ale těch lístků tam bylo dost, takže je možné, že ta kapacita je tímto dosti ovlivněná..
Když se chodilo na Rosického, Nedvěda, Poborského nebo Kollera, byla by ta cena asi OK. Ale v současné situaci reprezentace, mi přijde 9 stovek za místo někde dole v rohu hodně. A smutný je, že nedokáže někdo na FAČR říct den před zápasem, hele máme 8tis volných lupenů, nechme 20% z toho pro opozdilce co si to chtějí koupit na poslední chvíli a zbytek dejme dětem do dětských domovů, popř. třeba malým fotbalistům s trenérem, místo aby byla půlka prázdná... Ale to by byl asi až moc dokonalý svět...
Oni veřejně nemůžou přiznat, že tam nikdo nechce, ale na stadionu byl celý jeden sektor v podstatě jen děti a v různých částech stadionu seděli spolu děcka v teplákovkách různých klubů, takže to, co navrhuješ, se přesně děje. I tak byla ta půlka prázdná. Níže victorlima argumentuje hokejem, v našem hokejovém nároďáku už taky nejsou Jágrové, Strakové, Eliášové, Hejdukové, ale vlastně jen Pastrňák (Schick) a pár dalších hráčů z NHL. A teď je 900 za hokej v O2 aréně málo nebo hodně?
900 jsou dneska nejlevnější lístky na Oktagon. A mají vyprodáno 3x do roka. Chápu, jiný typ akce, nižší frekvence, jiný sport, jiný potenciál prodat jednotlivé protagonisty, ale fotbal by si měl přiznat, že mu ujíždí vlak z hlediska marketability a funguje jen ze setrvačnosti.
Cena lístků, myslím není tím hlavním důvodem, proč se lidi na zápasy nehrnou. Hlavním důvodem je to, že ČR není tak fotbalovou zemí jako třeba sousední Německo. Na českou 2. ligu docela často nepřijde ani 1000 diváků. Vím, že Německo je lidnatější stát, ale tam není 25-30 tisíc lidí na II. lize výjimkou. Na hokej, který je vzhledem k tomu, kolik zemí ho hraje dlouhodobě neúspěšný (to i přes nedávný sporadický úspěch) by přišlo rozhodně víc lidí než na fotbal. Cena vstupenek by zásadní roli nehrála. I v sousedním Polsku, kde si myslím, že liga je na podobné nebo možná i o něco nižší úrovni, chodí na fotbal mnohem více diváků. Fotbal má v posledních létech velmi špatný zvuk. Díky téměř mafiánskému vedení fotbalového svazu a mnoha korupčním aférám, které jsou většinou velmi liknavě řešeny a velké kluby jsou téměř nedotknutelné i když se evidentně korupčně proviní. Přestože členská základna fotbalu, je asi stále nejvyšší, zájem o jeho provozování klesá. Je problém dát už i na vesnici dohromady fotbalovou jedenáctku. Samozřejmě, že se najdou výjimky, ale ty jen potvrzují pravidlo.
Od všeho trochu, plus naprosto šílenej marketing těchto ”tradičních sportů”, kterej cílí tak nějak na nikoho, je dělanej tak nějak nijak, a vlastně se ke mně ani nedostává.
To podepisu, ja ani nevedel ze se to vcera hraje, kdybych to nahodou nezachytil chvili pred zacatkem v TV.
O ceně lístků jsem nic nevěděl, ale prostě mě přestala bavit repre, kde hrajou kopyta jako Zima a sešívaný křupani typu Součka, Couvala nebo kdysi i Bořila. A to říkám jako fanoušek, který jezdil (lítal) na EURO do Anglie, Belgie/Holandska, Švýcarska, Portugalska či na MS v Německu. Nějak mě z českého fotbalu zajímá už jen Sparta a raději se kouknu na naše béčko, než na Šilhavého utrpení. Spíše jsem na naší současnou repre alergickej a od zápasu se Španělskem si slibuji, že dostaneme nakládačku a nebude u toho muset být LK37 a třeba ani Pešek. Možná se dnes kouknu na Belgii se sousedem, pokud to někde najdu v programu, ale jestli budu sledovat šilhavé sešívance, nemám tušení a nešel bych na to, ani kdyby mi teď někdo nabídl lístek zadarmo.
Jsi dobrý člověk.
Já bych třeba na současnou repre nešel ani za 300, ale to je věcí vkusu každého soudruha, že?
Nicméně to, že přijde jen půlka stadionu, je kombinací všech výše zmíněných faktorů - cena, stav fotbalu v ČR, místo konání a za mě především ta reprezentace, jako taková (trenér, nominace).
mě přestala repre zajímat když na Euru šel ve čtvrtfinále na plac v základu Bořil místo Kadeře
Sparta nazvala Hložka při odchodu legendou. Není to přehnané? Vždyť legendy vyhrávají tituly.
To si zase napsal hezkou píčovinu co? To jako kluby jako Teplice nemají legendy, protože jednou za 20 let vyhrají pohár, ale ligu nikdy? Sad Pavel Verbíř noises.
+1
Zase ses netrefil. Keep trying.
Pak teda chudák Franta Veselý, jedna z největších legend Slavie, aby splnil tvojí podmínku, tak si holt musel pro titul dojít do Dukly
Hrebik na hlavicku:)
To je vůl
Hotové posily: Zelený, Daněk a Kukučka
Jedná se: Sadílek, ale zatím to na brzkou dohodu nevypadá, nicméně hráč má eminentní zájem.
Ševčík prý zůstává minimálně rok v Brně. Škoda, mohli jsme ho udělat a klidně ho tam ještě rok či dva nechat.
jo tak Ševčíka začnou dělat čínani protože tak jejich skauting funguje...
Ono bude stačit, když Hložek nebude hrát v repre připosraně a laxně.
No Hložek dnes zase tak trochu špaténka, vlastně dost špatenka.
Jestli něco nezmění a nezačne hrát jinak, tak si v Němu ani neškrtne. Na naší ligu to stačilo, ale tam se hraje jinak.
Dnes se svezl s týmem, který ve druhé půlce úplně odpadl ...
Otazka je, jestli nema v hlave ze se nechce zranit no...
Jestli má v hlavě, že se nechce zranit, tak to je pěkně v prdeli.
On má hrát na 100% kdykoliv když hraje a ne kalkulovat. ”Ne dnes nemusím, není to důležitý zápas”
Kdyby dostal tu přihrávku, teď si nevzpomenu, kdo to byl, jako člověk a ne tak prudkou, tak to usměrnil do brány, dal gól a bavili bychom se o něm všichni, včetně novinářů jinak. Všechno je to relativní a hranice mezi úspěchem a neúspěchem strašně tenká. Za mě, kdybych měl po repre. nastupovat do nového klubu, taky bych se hlídal, je to celá jeho budoucnost, repre mu složenky nezaplatí.
Hlavně repre v téhle době, řešil přestup, fyzický testy a prohlídky v Německu, smlouvu, řeší určitě bydlení, stěhování, odchod ze Sparty, jakou mohl stihnout dovolenou od poháru... Za mě je srdcař, že vůbec do repre v tomhle turbulentním období jeho kariéry šel a neomluvil se. Jak píšeš, teď se bude lámat jeho kariéra, reprezentace ho na celý život nezabezpečí...
Tak bych jen rád podotkl, že Rosicky v rozhovoru zdůrazňoval, že jak Kotal, tak Vrba byli s týmem spokojeni. Přitom Kotal opakovaně tvrdil i v rozhovorech, že nemá s kým hrát.
”Určitě měly Antverpy jasnou tvář. Hrály hodně ofenzivní fotbal. Hráči se snažili co nejvíce držet míč. Naopak když míč ztratili, tak ihned napadali a snažili se ho okamžitě získat zpět. Opravdu bych je charakterizoval jako hodně ofenzivní mužstvo. Myslím, že ve Spartě se to bude snažit hrát stejně.”
A v Belgii se prý o Priskem hodně mluvilo, když na lavičce Antverp skončil. ”Antverpy měly poměrně dobrou sezonu, a bylo tak překvapením, že po sezoně odešel. Ale přišel tam nový sportovní ředitel, kterému se asi nehodil. Každopádně tam odvedl dobrou práci,” myslí si 30letý záložník.
Zdroj: https://tn.nova.cz/sport/clanek/463750-antverpy-hraly-pod-priskem-hodne-utocne-v
e-sparte-to-bude-stejne-rika-hrosovsky?campaignsrc=tn_clipboard
Jako uprimne, zacinam se sakra tesit na novou sezonu, cim vic o Priskem zjistuju, tim vic se mi libi...😀 navic sazi na vysokej presink, rekl bych ze uz nebudeme mit problem s kondici😀😀
Pohyb je to, co mi vždy nejvíce vadilo na projevu týmu. Když pak ani trenér tohle neidentifikuje jako problém, tak je to pro mě zabitá sezóna.
Presne, nulova nabidka, jde to krasne videt treba u autu, kdy ti hraci stoji a nemas zadnou nabidku, to bys jim rovnou nakopal
Jinak si myslím, že se nemusíme bát, každý nový trener (pokud to není český kolotočář, má v merku několik hráčů z jiných klubu, které by chtěl do týmů.
Věřím tomu, že mu nějakého Tom pomůže přivést.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17448 lidí.