Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kurvy z FAČRU

  venous17.10.2017 17:14reagovat

  88. minuta, hostující Bakoš zahrál před brankou rukou: „Viděl jsem to asi pětkrát. Ke kontaktu míče a Bakošovy ruky bezesporu došlo, ale není prokazatelné, jestli šlo o úmyslnou ruku. Jestli šla ruka proti míči, jestli to nebyl jen náhodný odraz, jestli Bakoš v předchozím souboji neztratil koordinaci, nic z toho nelze potvrdit. Žádná z verzí není potvrditelná ani vyvratitelná. Komise se ztotožňuje s názorem rozhodčího Příhody. Není žádný důkaz, který by prokázal opak.“

  Mlsna je největší čůůůrák! Přeji si jenom jedno, aby ta banda okolo estébáka Berbra zhebla!

  Vztek

  • novydres17.10.2017 17:18reagovat

   Tak Mlsna je velkým odpůrcem Berbra myslím že se vůbec nemusejí ale v tomhle souhlas jasná penalta

  • hombre17.10.2017 17:24reagovat

   A ještě vlastně míč směřoval na bránu - neříkám, že by byl gól, ale směřoval, stačil nějaký odraz a ......

  • Shrekson17.10.2017 22:04reagovat

   Já nevím fakt jsme jediný koho sere přístup rozhodčí? Máme rychle kraje a prostě často je zadržují rukama co je za žlutou kartu,protože logicky je hrají krajní obránci tak jak na začátku ligy chodily krajní obránci ven proti nam, teď se dává krajnímu obránci žlutá po 2-3 zákrocích protože přece není fér že by jsme hráli furt proti 10ti... Silné stránky našeho týmu jdou do hajzlu protože rozhodců...

   • hombre17.10.2017 23:24reagovat

    Přemýšlej, jsme nejnenáviděnější klub v ČR, protože jsme nejúspěšnější a máme nejvíce pěněz, úspěchů, titulů a atd. Každý nás chce vidět na kolenou, aby se o tom mluvilo. Chtějí dokázat, že je Křetinský debil, který nerozumí fotbalu a položí Spartu.

    A pak , když se ozveš a budeš protestovat, tak tě Berbr v dalším kole sestřelí a pak v dalším a dalším, šel bys do toho? Sparta se oklepe, ale dlouho se o ní bude mluvit, jak s ní vyjebali a byla na kolenou....

    Chápeš?

    • victorlima18.10.2017 8:54reagovat

     Moc dobře napsané hombre! +1

 • Strammovi se blbci

  maybe66617.10.2017 16:00reagovat

  vysmívají za výroky ohledně Rosickýho. Ale v tomto má ten chlap naprostou pravdu. Nejde o to, že toho hráče nemáš atakovat, protože to je Rosický. Ale rozhodčí by neměl trpět, aby taková legenda (ať je v jakýmkoliv dresu) přišla na hřiště a byla beztrestně během 10 minut poměrně tvrdě sestřelena nějakým nekopou. V tomto je mě bližší hokej. Sáhneš v NHL na hvězdu a během pár okamžiků máš jistotu, že dostaneš přes hubu.

  • lidoop17.10.2017 16:05reagovat

   Podle mě se v tomhle směru dělá aféra z ničeho. Žádnej drsnej faul jsem na něj neviděl, naopak jsem měl pocit, že každej, byť sebemenší zákrok na něj, se pískal.

   • bobo17.10.2017 16:36reagovat

    Ten měl jediný štěstí, že byl tak rychlej, že ho ty hovada netrefily. Promiň, ale takhle na něj ještě nikdo nehrál.

    • victorlima17.10.2017 17:03reagovat

     Všude ve světě jsou ti techničtí hráči chráněni víc než u nás. Proto, se u nás Ti techničtí útočníci nerodí, protože jim někdo už v dorosteneckém, či žákovském věku zlomí nohu či přetrhá vazy. V Angli se hraje hodně tvrdě, ale při prvním náznaku nebezpečného zákroku rozhodčí tasí bez pardonu červenou. Při takovém rozhodování by mnohé provinční ligové kluby mnohdy nedohrály ani první poločas.

  • victorlima17.10.2017 16:19reagovat

   Vždyť Strama řekl po zápase jen to, co už je delší dobu zjevné. Sparta se rozhodně nemůže pyšnit přízní rozhodčích. Skoro každý zápas se omlouvají, že to sice byla chyba, ne však úmyslná. Sparta musí přidat i na funkcionářské scéně. Plzeň si v podstatě přes Berbra diktuje, kdo bude pískat jaké zápasy atd. Sparta a samozřejmě i Slavia jsou tradiční a velmi respektované jako české velkokluby. Já zde prosím nevyzývám k tomu aby nám rozhodčí připískávali, ale jen k tomu, aby nám neškodili alespoň doma. Myslíte, že chci moc. Když vidím jaké penalty se pískají v Liberci, ve Zlíně atd. tak je mi dost smutno. Vychází mi z toho, že Sparta jako český velkoklub má malý vliv a respekt na funkcionářském poli. To myslím, že chtěl Strama říct. V tom má dle mě stoprocentně pravdu. Nevím, co se s tím dá dělat, v době kdy českému fotbalu vládne estébácko rozhodcovská mafie, s tím plzeňským šmejdem v čele.

  • novydres17.10.2017 16:39reagovat

   Tak pokud sejmeš hráče bez umyslu hrát míč tak máš mít kartu Rosický/Nerosický...Ale kecy jako nejsme Benevento jsme Sparta tak at se tím rozhodci řídí jsou tezce mimo...Jako kdyby řekl Jihlavě ty fauly nepískejte ale my jsme Sparta nám to pískat budete..

   • victorlima18.10.2017 10:33reagovat

    Ne, ne to si taky nepřeju. Tak jsem to samozřejmě nemyslel. Já jenom chtěl říct, že alespoň doma by nás řezat ti Berbrovi patolízalové neměli. Plzni se pochopitelně hraje jako v bavlnce (úplně v klidu). Kdyby něco tak sudí pomůže. To je obrovská výhoda. Víc jak 30 let jsem hrál regionální soutěže a vím jak to chodí. Někdy stačí malá pomoc a body jsou doma. Viz třeba poslední penalta ve Zlíně.

 • rozhodčí

  hombre17.10.2017 14:55reagovat

  1 - Vždy jsem tu nadával na to, že se tu brečí, že se moc vymlouváme na rozhodčí, atd. Přiznávám, že asi máte pravdu. V neděli tam minimálně 2 penalty, podle mě, měly být. Rozhodčí si to vždy ale zdůvodní. Tady je problém v zákulisí, tam jsme hodně slabý, tady si nás mažou na prsa snad všechny ligový týmy. Ale větší problém vidím v tom, že v dalším utkání, třeba v Jablonci, se úplně stejná situace s rukama a přistrčením, vyhodnotí jako jasná penalta proti nám a ve studiu i komise to tak zdůvodní. A ještě - kdy my vlastně kopali penaltu?

  2 - Ty body nám jen rozhodčí nevzali, ale v zápasech s Plzní, Libercem, Brnem, Bohemkou jsme byli málo důrazní ve vápně. Kdybychom měli hráče typu (nenapíšu raději Krmenčík, nebo mě tu sežerete) Kweuke, Holenda, Škoda atd., tak máme minimálně o 8 bodů více. Nemusíme je nasazovat na venkovní zápasy, tam máme Vencu, Bíbu, Bena, Plavčíka. Ale doma ,nebo do tlaku venku, je takový rabiják strašně důležitý.

   

  • lidoop17.10.2017 15:35reagovat

   Jaký minimálně dvě penalty? Jediná, která přicházela v úvahu, byla v závěru ta Bakošova ruka. Gól nám podle mě měli uznat, Ben měl nohy minimálně na úrovni obránce, že měl tělo trochu dopředu, je logický, když byl v náběhu, zatímco obránce stál.

   Zásadní problém u nás vidíém v tom, že absolutně nedokážeme využít rychlost Bibiho, on měl hlavně v prvních zápasech spoustu pokusů o náběh, ale kolikrát dostal balon? Teď mi přijde, že do toho náběhu už ani nejde, protože ví, že by stejně míč nedostal. Pak nechápu přínos Lafiho. Ano, bojuje. Ale na tom postu musí bejt hráč, kterej je rychlej a s dobrou technikou. Pak taky nevím, proč úplně odepsali Janka, zrovna proti Plzni, kdy jsme měli několik závarů, ale nikdo nebyl schopen míc dotlačit do branky, by se nám hodil. Nebo Juliš, to je taky vysokej útočník, kterej se osobních soubujů nebojí.

   Celkově mám dojem, že Strama si přivedl hráče, který mají celkem vysokej potenciál, ale on absolutně nedokáže využít jejich předností.

   Co se Bena týče, tak tomu bych dal poslední šanci - buď KURVA přestaneš po každým dotyku padat jako pytel brambor, nebo jdeš. Klidně bych ho poslal na hostování třeba do druhý ukrajinský ligy, tam se s ním nikdo srát nebude. Tak jak se doposud prezentuje, je ten hráč úplně k ničemu. Navíc si teď vůbec nevěří, nepřejde hráče a každou rychlejší akci zazdí tou svojí debilní zasekávačkou, po který stojí a čumí, komu by to mohl dát.

   • lidoop17.10.2017 15:39reagovat

    Ještě k Benovi, asi po deseti minutách, co byl na hřišti, mi přišlo, že ho Rosa začal ignorovat a raději to dal hůř postavenýmu hráči, protože věděl, že by to Ben zase zkurvil. Upřímně jsem se modlil, že Rosa bude střídat jeho. Ano, byl v tu dobu na hřišti pár minut, ale i tak krátká doba stačila na zjištění, že ten hráč je naprosto mimo.

   • daweee17.10.2017 15:49reagovat

    Juliš jako vysokej a soubojovej útočník je uplně na hovno. Upřímně mě teda nepřesvědčil ani jinak.

    • lidoop17.10.2017 16:04reagovat

     Tak soubojovej je Pulkrab, ale ten byl zaprvý odsunut do Liberce a zadruhý se zbláznil...z našeho aktuálního kádru mě nikdo krom Janka a Juliše nenapadá. Každopádně je zajímavý, že máme za 10 kol 9 vstřelených gólů (z toho hned třetinu trapným Teplicím) a jediný dva útočníci, který v kádru máme a ještě nedostali šanci, hnijou v juniorce (Juliš) a nevim kde (Janko). Trénuje Janko ještě vůbec s týmem? Zraněnej asi neni, za repre minulej týden hrál.

     • hombre17.10.2017 16:11reagovat

      Pulkrab je mimo. Měl obrovský potenciál a nám by se v těchto situacích hodil. Ale co jsem slyšel od známých a i tady na fóru, tak kalí a dost. Fyzička mimo i na to sere. Snad to není pravda.. a když ano, tak se mu snad rozsvítí!

      • lidoop17.10.2017 16:44reagovat

       Jojo, to jsem přesně myslel tím, že se zbláznil. Pravda to bohužel je, ono se to nakonec projevuje i na hřišti. V posledních sedmi zápasech hrál jen dvakrát víc než poločas.

   • hombre17.10.2017 16:06reagovat

    Nechci se dohadovat a pouštěl jsem si to hodněkrát, ale přistrčení Krmenčíkem byl faul. Tady to nebylo jen položení ruky, ale úmyslné odstrčení z dráhy míče a ruka Kopice ve vápně byla jasná. Nebyla u těla, ale od těla a šla přímo do ní. Bakošova taky jasná.

    S Jankem včera souhlas, byl by platnější než Lafata.

    • lidoop17.10.2017 16:16reagovat

     Souhlasím, že Krmenčík je debil, na druhou stranu by se Zahustel k míči stejně nedostal, ten přeletěl docela vysoko i Krmelce...

     Kopicovu ruku uznávám, zdůvodnění Mlsny je idiotský, spíš to podle mě rozhodčí neměl šanci postřehnout. Já jsem ji viděl až z posledního, hodně zpomalenýho záběru, při zápase jsem si myslel, že to ruka určitě nebyla, maximálně u těla.

     Ale opět je to o tom, že tady brečíme nad výkonem rozhodčího, ale už se tady tolik nebrečí nad naší impotencí. Šancí na vstřelení regulérního gólu jsme měli spoustu.

     • hombre17.10.2017 17:20reagovat

      Nezlob se, ale to je úplně jedno, jestli by se k míči Zahustel dostal, prostě ho stáhnul - penalta. I když by na míč nedosáhnul, tak s ním musí jít obránce a tím vznikne díra v obraně.

      O impotenci naší ofenzívy píšu i já, tady shoda Smích.

   • victorlima17.10.2017 16:31reagovat

    Ještě k neuznanému gólu s Plzní. Dva dny před tím v pátek vstřelila Bohemka rozhodující gól s obdobné situace. Při přihrávce vpřed byl její hráč Ritter v jasném ofsajdu. Míč však tečoval bránící hráč (čímž zrušil ofsajdové postavení) a útočník Bohemky skóroval. Pomezní mával ofsajd, hlavní však ukazoval hrajte dál a gól uznal.

    Střelu Kadlece na Spartě vyškrábl Kozáčik na tyč (v tom okamžiku byl dle pomezního Ben ve sporné ofsajdové pozici) a poté míč dorazil do branky. Jaký je rozdíl mezi situací na Bohemce a na Spartě? A to už vůbec nehovořím o tom, že dle doporučení FIFA se takovéto ofsajdy, neofsajdy mají pouštět.

    • novydres17.10.2017 16:45reagovat

     Rozdíl je v tom že na Bohemce to hráč Baníku netečoval ale sám přihrál hráči Bohemky

     • victorlima17.10.2017 16:53reagovat

      No nevím to je na dost děsnou polemiku. Co je přihrávka a co je tečování. Tam je rozhodující ten dotek soupeře, kterým se ruší ofsajdové postavení.

      • novydres17.10.2017 17:05reagovat

       To se ale ruší jen pokud je ta teč vědomá tak že to tím směrem chceš hrát nebo tak nějak ted nevím jak to je doslovně ale ještě se to nějak dělí na teč umyslnou a neúmyslnou je to celý zbytečně složitý podobně jak s rukou ve vápně.....

     • hombre17.10.2017 17:27reagovat

      Smích vůbec mu to nenahrál, jestli se toho dotknul, tak nechtěně.

      • novydres17.10.2017 19:09reagovat

       No někdo se toho asi dotknul a hráč Bohemky to určitě nebyl.

    • lidoop17.10.2017 16:47reagovat

     Mě přijde, že v zatuchlým českým rybníčku, se na to doporučení FIFA, že těsný ofsajdy mají být pouštěny ve prospěch útočícího týmu, tak nějak zapomnělo. Aspoň ti tzv. televizní experti, ale i komise rozhodčích se tváří, že o ničem takovým neslyšeli.

     Doufám, že až bude video, tak už na to zapomínat nebudou.

  • victorlima17.10.2017 16:22reagovat

   Hombre, souhlasím s Tebou. Jen v Liberci nám ty body opravdu vzal rozhodčí. Byl tam neuznaný regulérní gól a nejméně dvě jasné penaltové situace.

 • Vedení Plzně

  lidoop17.10.2017 13:16reagovat

  To je taky banda íkváčů. V neděli seděli dvě řady nade mnou a byli to zdaleka největší vidláci v sektoru. Samej kokot, černá svině, co to pískáš čuráku, atd. Jmenovitě Hamouz a Sloup, pak tam s nima seděli ještě dva další, který neznám.

  • kilovolt17.10.2017 13:34reagovat

   on jim jednou spadne hřebínek.....SmíchSmích

   • Dynamo17.10.2017 13:49reagovat

    příští rok tuhle dobu budou hrát LM, tak nevím

    • Furia Ceca17.10.2017 13:59reagovat

     Zatímco nás potká zeštihlování rozpočtu, do Plzně přistane minimálně 400 melounů.

     • kilovolt17.10.2017 14:21reagovat

      otěch penězích to není

      • Furia Ceca17.10.2017 14:32reagovat

       Tak není, ale Slávii to stačilo k titulu. Bez nich by zachraňovali opět ligu jak rok před tím.

       • kilovolt17.10.2017 14:44reagovat

        Jo ale udelali to tak nejak sikovneji....ze zacatku si dali maly cil

       • novydres17.10.2017 14:51reagovat

        Slavia rok pred titulem postoupila do pohárů ale tys asi myslel před vstupem cefc ale stejne nemeli tolik financi jako Sparta ani tak drahy kadr jako Sparta jen proste meli a maji dobry management a dobreho trenera. Tvrdik je mozna idiot v nekterych vecech ale ma pod sebou lidi co tomu rozumi a on sam se necpe do veci kterym nerozumi jako to dela treba Kretinsky aspon tak to na me pusobi....

     • victorlima17.10.2017 16:56reagovat

      To se samozřejmě stát může, ale když D.K. prodá jednu elektrárnu, tak by se nemuselo jednat o zeštíhlení rozpočtu. A navíc ta jistá účast v LM pro mistra, je ještě dost ve hvězdách.

 • Kotalík

  peterpan2717.10.2017 12:50reagovat

  ”Nikdo nemůže říct, že by hráči nechtěli odvést maximum. Výsledek je pro nás špatný, ale nikdo nemůže říct, že by to hráči neodbojovali.“

  A zase se málem oslavuje, že hráči hráli na maximuM. Zaprvé si myslím, že by to měl být standard, obzvlášť, když hrajeme jen jednou za týden. A zadruhé si myslím, že OPRAVDOVÉ maximum odvádí JEN A POUZE V. Kadlec, u ostatních o tom doost pochybuju

  • lidoop17.10.2017 13:09reagovat

   Nechci se ho nijak zastávat, ale podle mě tím reagoval na dutohlavy, kteří okolo 80. minuty začali skandovat ”Bojujte za Spartu”. Nedostatek bojovnosti by bylo to poslední, co bych jim v neděli vyčítal.

  • Furia Ceca17.10.2017 14:00reagovat

   +1 Odvést maximum a bojovat by mělo být (nejen) ve Spartě naprosto normální. Obzvlášť u štědře placených profesionálních hráčů.

   • kilovolt17.10.2017 14:45reagovat

    Brno nebo bohemku bys mel prevalcovat i na pul plynu

    • victorlima17.10.2017 16:40reagovat

     No to je právě ta pýcha, která předchází pád. Česká liga možná nemá takovou fotbalovou úroveň, ale extrémní bojovností, dobrou kondicí a dobře zvolenou defenzivní taktikou s mírným přispěním blahosklonného rozhodčího, lze udolat i týmy s mnohem větší fotbalovou kvalitou. Tohle Strama podcenil. Vždyť i bohatá Slavia s mnoha reprezentanty, mnoha zemí, má ne příliš lichotivou bilanci venkovních zápasů. Ona by i Plzeň venku ztrácela, ale zatím se jí drží hodně štěstí a když je to na hraně tak i sudí trochu pomůže. To by bylo, aby s Berbrovou pomocí nevyřadili ze hry o titul ty ,,pražské kurvy,,.

 • kdyby se na začátku řeklo

  kilovolt17.10.2017 11:47reagovat

  že tahle sezona se obětuje. že o výsledky až tak nejde a že žádné cíle nejsou. dal se jasný termín a pomyslná ”hlava na špalek” kdyby to nevyšlo - tak by ta situace taky vypadala jinak. myslím že mnoho fanoušků by nebylo tak frustrovaných a rozladěných

  • Kamenovic17.10.2017 11:52reagovat

   Většina fanoušků je rozladěná, protože nás netrénuje Sigi, Novotný a Bláža a hraje moc černejch, takže to je úplně zbytečný řešit...

  • bobo17.10.2017 14:32reagovat

   To jako myslíš vážně? Že by jako lidi řekli OK, sezóna bude na hovno, tak nic, jdu si koupit permici :D

   • victorlima17.10.2017 16:48reagovat

    Ano, ale muselo by se to hezky podat. Asi takto : v této sezóně půjde především o dotažení celkové změny fungování klubu, o stabilizaci a vylepšení herního projevu, tak aby Sparta v následující sezoně mohla hrát důstojnou roli v boji o titul a v boji o LM.

    • DanSparta17.10.2017 19:51reagovat

     Tak smysl by tahle věta měla loni v létě. Další argument proti našemu diletantskýmu vedení, kterýmu to nedošlo.

 • SuperFrankly

  Brian Pricke17.10.2017 11:32reagovat

  Ty jsi na tom setkání byl, že blekotáš o lživých letácích?

  • DJDriver17.10.2017 11:38reagovat

   Dyt ty letaky jsou zase prekrouceny. Nehlede na to ze se tam zas ultras predvedli v supr svetle

   • Bunda17.10.2017 11:45reagovat

    Letáky jsou super ne? Ihned jste měli co pod zadek aby jste si nemuseli sednout na špinavé sedačky. Příště budou dávat třeba dekyÚsměv

    • DJDriver17.10.2017 11:49reagovat

     Mam podsedak takze jsem to hned zmuchlal

     • DJDriver17.10.2017 11:57reagovat

      Osobne jsem nebyl ale vim jak to vypadalo od nekoho kdo tam pritomen byl

      • lidoop17.10.2017 12:00reagovat

       Takže jsi zmuchlal něco, cos ani fyzicky neměl? Taky zajímavý Smích

       • DJDriver17.10.2017 12:02reagovat

        To melo bejt o radek niz Smích

        • lidoop17.10.2017 12:11reagovat

         Tak to jo Úsměv

   • Brian Pricke17.10.2017 11:52reagovat

    Stejná otázka i na tebe.

    • DJDriver17.10.2017 12:02reagovat

     Osobne jsem nebyl ale vim jak to vypadalo od nekoho kdo tam pritomen byl

  • DanSparta17.10.2017 11:52reagovat

   Žiš hlavně neobhajuj ty letáky. Zrovna ty do kotle chodíš, musíš vědět co ty letáky jsou za blbost vytržený z kontextu. Ano, Spartě Kotalík škodí víc než kdo kdy jindy škodil. Ale tenhle leták mi připomíná proruskou propagandu.

  • lidoop17.10.2017 11:53reagovat

   Mě k utvoření si obrazu o inteligenci kotelníků bohatě stačila první věta na přední straně letáku ”aby jste” - to je učivo asi třetí třídy.

   Jinak ty bláboly na zadní straně mě ani nepobavily, šlo o jasně překroucený fakta.

   • Brian Pricke17.10.2017 11:55reagovat

    Jako fakt o příchodu Vozábala? Já se samozřejmě nechám poučit. Mluvíte o faktech, tzn. jsou vám známa. Předložte je, prosím.

    • lidoop17.10.2017 11:59reagovat

     Já reaguju na váš leták. V něm prezentujete daný výroky za fakta. Takže ty jsi ten, kdo by měl předložit audio/video záznam, že na přesně definovanou otázku padla přesná odpověď, jak uvádíte v tom pamfletu.

  • SuperFrankie17.10.2017 20:05reagovat

   Ty vole, to snad nemyslíš vážně. Smích

   • SuperFrankie17.10.2017 20:07reagovat

    Vždyť ta slátanina ani nedává smysl.

    Natož aby prostě o něčem svědčila.

    Jediná zajímavá a pravdivá informace je v tom, že Stramův odchod nic nevyřeší.

 • Strama - Tiki Taka

  Víťák z Cé Osmičky17.10.2017 11:13reagovat

  V diskuzích na idnesu se Stramovi kvůli výrokům o respektu a Rosovi smějou.

   

  V Tiki Taka se třeba jeho slova líbila Haeringovi nebo Šmicrovi, kterej k tomu řekl i vlastní zážitky z Lens resp. Liverpoolu.

 • rozhodci a chyby

  pivees17.10.2017 10:27reagovat

  Kde jsou ty casy, kdy jsme soupere prehravali a nemuseli jsme resit chyby rozhodcich. Ano, mozna nas rozhodci poskodili, ale pokud nebudeme schopni davat pravidelne dva a vice fiku za zapas a v kazdem zapase dostaneme minimalne 1 gol po nasi hrube chybe, tak tezko muzem pravidelne vyhravat. Smutek

 • Kotalik

  waaw17.10.2017 9:38reagovat

  Skoda, ze kazda diskuze o Kotalikovi se zvrhne zase do emoci. Docela by mne zajimalo, co konkretne dela ted Kotalik spatne. Nechci ho hajit, ale letos predali cele sportovni vedeni klubu do rukou trenera a ajeho tymu. Ano, nekdo je zodpovedny za vyber trenera a to je hlavne majitel.

  Ja vidim katastrofalni vysledky ve skautingu. Pozar na co sahnul tak shorelo. Janko je taky jeho prace. Takze u Kotalika vidi problem jen v tom, ze se Pozara vcas nezbavil. Jinak jeho funkce je spis hlidat pro majitele jeho hracku, kdyz na to nema cas. Nikdo od nej neocekava kreativitu. Pokud by pod nej prisel skutecny sportovni reditel (Rosa??), tak at si Kotalik v predstavenstvu sedi, kdyz ho majitel plati

  • Bunda17.10.2017 10:08reagovat

   Požár že by chtěl Janka který má 34 let? Že by chtěl M.Kadlece, Mavubu ? To ani omylem. Na skauting se zase sralo což Kotalík potvrdil.

    

    

   • Sendi17.10.2017 10:11reagovat

    Taky myslim, ale Mavuba je super :)

    • wasek2611@centrum.cz17.10.2017 10:22reagovat

     Z posil ten lepší. Ale stejně si myslim, že střed zálohy Marec - Sáčis je lepší. Mavuba by měl být spíš 1. náhradník...

    • Bunda17.10.2017 10:28reagovat

     Super určitě je. Ale s Plzní měl hrát Mandjeck. Mavuba prohrál snad všechny hlavy Neutrální

     • wasek2611@centrum.cz17.10.2017 10:30reagovat

      Taky názor. Mandjeck na druhou stranu hodně fauluje a tím by nás dostal pod tlak...

      • AlaMierda17.10.2017 10:31reagovat

       jednoznačně mel hrát Mandjeck a vedle něho Mavuba. Mandjeck je soubojový a výborný ve vzduchu. Mavuba zase má klid a rozvahu na míči. A jak nám ukázal umí za to vzít i přímočaře dopředu

      • Bunda17.10.2017 10:33reagovat

       Víc jak Vácha nebo Frýdek nefauluje.

       • wasek2611@centrum.cz17.10.2017 10:43reagovat

        S těma ho nesrovnávej :D

         

        Frýdek je po zranění mimo a Vácha v Liberci.

         

        Já bych chtěl zálohu Sáček - Marec.

        • Bunda17.10.2017 10:45reagovat

         Já Mareček,Mavuba,Nestor.

         • wasek2611@centrum.cz17.10.2017 10:50reagovat

          Tak na 2/3 se shodneme. To je slušná shoda :D

    • 13goat17.10.2017 11:31reagovat

     Podle mě je bohužel velice průměrný, hrál bych rozhodně s Michalem Sáčkem. Ale tak rozdílnost názorů je to, co dělá svět zajímavej.

      

     To, co udělal před centrem Hejdy bylo opravdu velmi zajímavé, skoro bych to nazval blackoutem koncentrace. Hra do předu průměrná (však daleko lepší než Mandjeck), v osobních soubojích je po zemi průměrný, ve vzduchu silně podprůměrný, rychlost odchází.

      

     Smlouvu má do kdy? roku 2021?

     • victorlima18.10.2017 11:13reagovat

      Smlouvu má myslím Mavuba na dva roky.

   • waaw17.10.2017 11:36reagovat

    Strama jednou rekl, ze Janko byl ve Sparte vybrany uz pred jeho prichodem, oni se ho jen zeptali, zda ho chce a on jim ho odkyval. Vytipovani bylo Pozarova prace

    • Majklll17.10.2017 11:45reagovat

     tak zase, pokud řekl, že ho chce, tak je to i jeho záležitost

   • victorlima18.10.2017 10:51reagovat

    No Mavuba přišel jako volný hráč a jako jeden z mála posil se prosadil do základu. S jeho přínosem jsem i s vědomím té nedůslednosti při bránění Hejdy před gólem Plzně velmi spokojen. Hejda je stoper a měli ho bránit jiní hráči. Proč by nemohl chtít někdo 34 letého hráče? Slavia takové a starší koupila v přestupním termínu tři! Janko nedostal ve Spartě mnoho příležitostí a tak dochází k té absurditě, že u nás nemá ani na ligu a v Rakousku hraje za repre. Ta naše ,,kapr,, liga musí mít ale kvalitu!

  • Furia Ceca17.10.2017 11:51reagovat

   A co udělal dobře? Takovouhle loutku si prostě ve vedení Sparty nezasloužíme. O jeho managerských schopnostech kolují legendy i v televizním prostředí.

   • victorlima17.10.2017 17:13reagovat

    Co nazýváš televizním prostředím? Tu bandu troubů v Tiki Taka nebo kořalu Zelího, který úspěšně propil svůj talent. Nebo snad čerpáš z těch reportérů, kteří jsou sami pro smích při rozhovorech s trenéry?

80955 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha