Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jánoš

  Kubajs718.3.2017 22:09reagovat

  Místo aby řekl ” Jsem dřevák, za stavu 0:1 jsem mohl proměnit golovku a dát gola ” tak to svede na rozhodčího a ještě trapně osočí Slovácko ..... Bože muj .... Takhle jestli k soupeři přištupuje celá naše kabina (například) , tak to se nedivím už ničemu ..... Malinko mě zklamal ....

 • Přikryl versus Zahustel

  dominik2718.3.2017 22:05reagovat

  Zaujalo mě vlákno o něco níže. Schválně jsem si dohledal, jak ten přestup vlastně proběhl. Podle iDnesu Boleslav za Zahustela získala Přikryla, Pauscheka a blíže nespecifikovanou finanční náhradu. Zní mi to teda jako šíleně vysoká náhrada za jednoho hráče z Boleslavi, tak snad to není úplně pravda...

   

  Každopádně podívejme se na ligová čísla ”věčně zraněného” Přikryla v porovnání se Zahustelem.

   

  Přikryl od přestupu odehrál 30 zápasů, vstřelil 5 gólů a na 9 přihrál.

   

  Zahustel odehrál 15 zápasů, vstřelil 1 gól, na 2 přihrál.

   

  Chápu, že obránce nebude tolik produktivní, nicméně fakt je ten, že Zahustel dosud odehrál polovinu utkání co Přikryl. Navíc se dá očekávat, že se do konce sezony ten rozdíl ještě zvýší. Momentálně navíc Přikryl patří ke špičce ligy ve statistice asistencí a bodů.

   

  Takže nerad to říkám, ale tohle opět zavání nepovedeným přestupem. Navíc mám takový pocit, že v současné situaci by se Přikryl Spartě náramně hodil. On by se teda hodil i ten Zahustel, to je určitě velmi kvalitní hráč, jen nevím, jestli se Spartě úplně povedla ta kompenzace jeho příchodu...

  • Salix ×sepulcralis18.3.2017 22:11reagovat

   Přesně to si myslím taky (poslední odstavec). Ta kompenzace neadekvátní rozhodně je (jestli tam jsou peníze zmíněny, tak to rozhodně nebyl třeba milion), ale zase koho jiného přivést na RB? Sparta tuto pozici potřebovala nutně obsadit. U Pauscheka jsem rád, že jsme byli s to se ho zbavit, v něm vidím jen utopené náklady, ne nějakou hodnotu.

   • dominik2718.3.2017 22:16reagovat

    Souhlasím, že pro Pauscheka byla Sparta příliš velkým soustem, ale zájem v lize o něj určitě byl, v Bohemce hrál předtím základ, nemusel by se nikam posílat ”za odvoz”.

     

    No a momentálně má Sparta na pravého beka Karavajeva, který mi přijde lepší než Zahustel, koneckonců je i o něco produktivnější a mladší.

    • Salix ×sepulcralis18.3.2017 22:21reagovat

     Momentálně ano, ale v té době to nikdo nemohl vědět, když přišel až půl roku po Zahustelovi. Což bylo asi o dvě přestupová období později, než přijít měl, kdyby vedení bylo co k čemu.

  • LukyACS18.3.2017 22:14reagovat

   Taky mi to tak vychází, jinak jako nepovedené beru i upřednostnění Jiráčka na úkor Hušbauera, Jiráček do Sparty neměl nikdy chodit. Rozebíral jsem to zde http://www.jpeg.cz/obrazek/g8Fz

   • LukyACS18.3.2017 22:15reagovat

    Je to hlavně o Konatém, ke kterému mám stále stejný názor. Nechápu, že si ho tu vydržujeme. Nepřijde mi ničím výjimečný, Přikryl by se místo něj hodil mnohem více.

    • dominik2718.3.2017 22:21reagovat

     Já bych si tady dokázal představit oba.Úsměv

    • Chabix18.3.2017 22:24reagovat

     Konate je rychlejší, má lepší driblink a umí lépe přecházet přes hráče. Taky mi přijde i silnější v osobních soubojích. Přikryl má jen lepší zakončení. Tož tak.

     • LukyACS18.3.2017 22:26reagovat

      Já souhlasím, že je Konaté hodně rychlý a dokáže přejít přes protihráče, to jsem nerozporoval už dřív, ale k čemu to je? On je fakt efektní, ale efektivita je tragická, ve skoro 27 letech nemá finální fázi ani na průměrné úrovni a mít taková čísla ve Spartě na ofenzivním postu, to je dost velká tragédie. Jinak ještě bych přidal, že Konaté není tak náchylný ke zraněním Úsměv

      • SuperFrankie18.3.2017 22:28reagovat

       Souhlas. Na jeho obranu, on byl v přípravě hodně produktivní, ale evidentně ho reakce fans prostě zlomila. Reakce fans a ta stupidní červená v Rostově.

   • Salix ×sepulcralis18.3.2017 22:19reagovat

    Ten nýmand od té doby (skoro rok a půl dozadu) přidal tři góly a jednu asistenci. Kvůli někomu takovému jsou fanoušci na nože a už třetí domácí zápas po sobě (včera opět) kvůli němu probíhají bitky na protilehlé, a zprostředkovaně je kvůli němu Sparta v takové krizi. Slušné.

    • LukyACS18.3.2017 22:22reagovat

     Já to nechápu, proč vedení stálo za to, vrazit klín mezi fanoušky u Konatého. Jako já souhlasím s tím, že si každý zaslouží druhou šanci, ale on by jí přece dostal, mohl by s čistým štítem začít jinde a pokud někdo přestane chodit na tréninky a chce přestopuit, tak tohle neodpustí fanoušci drtivé většiny klubů na světě. Tohle bylo dost velké podcenění situace od vedení.

    • dominik2718.3.2017 22:22reagovat

     Že se na protilehlé tribuně perou lidi mezi sebou, bych neházel na Konatého. To je spíš blbost těch lidí.Smích

     • SuperFrankie18.3.2017 22:23reagovat

      A hází ti dělobuchy pod nohy...

     • Salix ×sepulcralis18.3.2017 22:24reagovat

      Asi jsem se mohl vyjádřit lépe, ale podstata je, doufám, jasná. Je zvláštní, že tyhle šarvátky podle mých informací vyvolávají především jeho obhájci. Ale to jen tak na okraj, to není předmětem diskuze.

  • ACSpartaPraha4ever18.3.2017 22:36reagovat

   Souhlasím s tebou, rozhodně neadekvátní, stejně jako Vácha, stejně jako Frýdek, etc...

    

   Nicméně je nutno zmínit, že výkonnost Přikryla u nás nebyla úplně optimální. Start měl výborný, ale pak to bylo slabé až špatné. Jistě na to měla vliv i ta zranění a neustálé šíbování jím v sestavě a nutno dodat, že to je tak nějak ’nemoc’ spousty hráčů - jinde září, u nás jsou poloviční až třetinoví, asi to špatné podloží trávníku, nebo nevím.

    

   Ovšem jak to znám, tak se zanedlouho bude kupovat zpátky za slušný balík.

  • victorlima19.3.2017 8:04reagovat

   V tomto případu si nemyslím, že šlo o nepovedený obchod. Přikryl byl ve Spartě asi tři roky a ničím (mimo to , že upadl vždy když silněji foukl vítr) zvlášť nezaujal. Z pěti zápasů zahrál tak jednou. Pauschek se ve Spartě nechytil a přestože si o něm myslím, že byl použitelný, trenérům nezapadl do koncepce. Sparta v době tohoto přestupu potřebovala někoho důrazného, rychlého, dobře hlavičkujícího a rovněž použitelného v obraně. Takových by se i dnes pár hodilo. Zahustel tohle všechno splňoval, až do svého prvního zranění. Přikryl by byl jen další papírák ve Spartě. Těch neurostlých a nedůrazných (možná techniků) tam máme dost. A také zde působí ten mě nepochopitelný efekt. Hráč, který se u nás nechytil, začne hrát po přestupu dobře.

 • Marek Havlík

  SuperFrankie18.3.2017 21:59reagovat

  Havlík ze Slovácka je moc zajímavej hráč. Vlevo nikoho lepšího asi stejně nemáme, v 2. lize hrál za Kroměříž už v 15 a i letos se v lize dost dobře ukazuje. Nemusel by být úplně drahý a horší než Holzer bude těžko. ÚsměvKlidně bych po něm sáhnul.

  • SPA18.3.2017 22:07reagovat

   Sáhni si na vocas! Ty ses taky zajimavej!

   • Salix ×sepulcralis18.3.2017 22:08reagovat

    SmíchSmíchSmích

   • SuperFrankie18.3.2017 22:08reagovat

    Zjisti si radši, kdo koučuje kterej tým v lize. Úsměv

 • Boty ve Spartě

  LukyACS18.3.2017 21:55reagovat

  Jen co mě napadá za poslední dobu:

  - podělané hostování Nového a Budínského

  - Kadlec neví, že byl v karetním ohrožení. Sice ho nemám rád a měl by sám vědět, že má 3 žluté karty, ale zároveň by měl být v kabině i někdo od toho, aby hráče upozornil, že má 3 žluté karty. Pravděpodobně vedoucí mužstva?

  - Dudl poslanej na hostovačku do zahraničí, kde se musí čekat na povolení a stihne už jen 9 zápasů

  - Březina stažen z hostování, kde mu to šlo, tady nedostal šanci, tak šel o dům dál. Málem poslanej kamsi do Vlasatic - tady je to ode mě v rovině spekulace, buď se uklikl někdo ze svazu nebo my, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdybychom tu chybu udělali my.

  - angažování Rady

   

  Slabou přestupovou politiku snad ani zmiňovat nemusím, to už bych se jen opakoval. Každopádně tohle všechno tak nějak trvá dlouhodobě. Když si vzpomenu, jak Kadeř tenkrát říkal, že chtěl na ME U21, ale nevěděl, jestli mu Sparta start povolí - jestli s tím počítat / zařizovat dovolenou a konečný verdikt se nakonec dozvěděl z nominace v médiích, nikdo ze Sparty to s ním nekomunikoval a takovejch bonbónků tu bylo víc, tak to ukazuje na to, že máme ve Spartě dlouhodobě neřešené problémy a je mi z toho smutno Smutek Kor když jsem věřil Kotalíkovi nebo Požárovi, že něco změní a je to furt stejné. Hlavně, že máme v managementu asi 20 lidí... A co béčko, bude vůbec, nebo se zas vymlouvěj, že je těžký to dojednat? Ať proboha jdou klidně od divize, co se řeší?

  • Salix ×sepulcralis18.3.2017 22:03reagovat

   Co se týká Vlasatic - pokud jsem to dobře pochopil (!), tak museli ještě zaplatit za ten rozpor 3 tisíce. Pro ani ne tisícovou vesnici určitě ne drobné. A ani Petrič jim nepřišel.

    

   Připomíná mi to situaci Nového - může mu to velmi negativně ovlivnit kariéru. Úsměv

 • Trenér.

  SPA18.3.2017 21:49reagovat

  Co zkusit oslovit po sezoně trenera Slovácka Kordulu? Co koukám, hrají vysokej presink a náročnej fotbal. Je tam dobrej rukopis jeho a co teď řikali v televizi maji hodně reprezentantu. Určitě to vede dobře.

  • SuperFrankie18.3.2017 21:55reagovat

   Slovácko trénuje Standa Levý, blbečku.

   • SPA18.3.2017 22:05reagovat

    Tak mě zabij no!! Běhal tam na lajně Kordula.

 • Přikryl

  Salix ×sepulcralis18.3.2017 20:21reagovat

  Parádní gól. Opět. Hodně lidem vadí jeho častá zranění. Ale vždyť na tom nejsme o moc lépe. My se prostě takových hráčů zbavujeme neuvěřitelně snadno vzhledem k jejich kvalitám.

  • SuperFrankie18.3.2017 20:24reagovat

   Ach jo, znova prostě. Kdyby byl u nás, tak je určitě taky zraněnej. Nemůžeme tady držet přece úplně všechny nadprůměrné hráče. Přikryl nic moc extra nebyl, byl tu dost dlouho a snad nikdy nebyl dva měsíce v kuse zdravej. Podle mě to jsou dost pádné důvody pro jeho prodej. Pokud se chytnul v Bolce, tak mu to přeju, ale u nás pro něj v daný čas jednoduše nebylo místo.

   • Salix ×sepulcralis18.3.2017 20:30reagovat

    Takže byl horší než Konaté? Nevědělo se o odchodu Krejčího?

     

    Je úsměvné, že tu nemůžeme držet všechny nadprůměrné hráče, když tu držíme ty podprůměrné. Úsměv

    • Chrod18.3.2017 20:39reagovat

     V tomhle musím nesouhlasit. Přikrylův odchod podle mě chyba nebyla. Hraje dobře teprve krátce, u nás to na základ opravdu nebylo a žádný mladý talent už to taky nebyl. Navíc hrál vždycky pár zápasů a hned se zranil. Třeba Šural nebo Čermák vynikali v předchozích týmech mnohem víc a jak dopadli u nás. Stejně jako třeba Chramosta, Mahmutovič nebo Kopic v Plzni. Hrát u nás nebo na 5. místě tabulky je prostě rozdíl.

     • Salix ×sepulcralis18.3.2017 20:43reagovat

      Jo, to je legitimní. Za sebe si myslím, že to svým způsobem chyba byla. Tak uvidíme, zda bude pokračovat, nebo se jedná o ojedinělou formu.

    • SPA18.3.2017 20:40reagovat

     U nás se nějakým záhadným způsobem ti dobří zkazili a ti špatný co jsme vyhodili se zase nějakým zázračným způsobem zlepšili.

     • stařec19.3.2017 13:31reagovat

      SPA-Je to tím,že tito hráči neunesou tlaky,kterým

      jsou ve Spartě vystaveni.Jakmile přijdou tam,kde

      ty tlaky nejsou,jejich výkon se zvedne.Takových

      případů bylo víc.Kdo si pamatuje na Radima Nečase

      z Baníku,kterého Slavie kopila za 30 milionů a

      ve Slávii se neuplatnil.Odešel do Chebu a byl opět

      vynikající.Po návratu do Slavie opět odpadl.Tak

      je to i s hráči,kteří ze Sparty odešli jinam,kde

      nejsou vystaveni zlakům typu musíš-musíme.Otrávení

  • bledátvář18.3.2017 20:37reagovat

   U toho gólu byla nejlepší činnost toho hráče Synotu. Nejdřív odevzdá balon Přikrylovi a pak se vrací tak pomalu, že i jeho spoluhráči, co byli vpředu v útoku se vrátili k vlastní brance dřív než on. Smích

   • hombre18.3.2017 20:43reagovat

    Snad poprvé s tebou budu souhlasit. A výbornej byl ten stoper, co celou dobu couval a ještě chvíli a skončí sám v bráně. Něco mi to připomíná......

  • LukyACS18.3.2017 21:36reagovat

   Přikryla jsem měl hodně rád, rychlý a technický fotbalista, kterých je v česku šafránu. Nám vadila jeho zranění, tak jsme ho vyměnili za jiného maroda+peníze. Jinak nejsem žádný generál po boji - přesně tohle jsem tu psal hned po tom, co se tenhle obchod upletl. Ještě jsem nadával, že radši nepošlem do světa Konatého, kterej je starší, míň produktivnější...

   • Salix ×sepulcralis18.3.2017 21:41reagovat

    Souhlasím od A do Z.

 • Skalák

  SuperFrankie18.3.2017 20:16reagovat

  Skalák dneska proti Leedsu zase strašnej viz třeba i tohle: https://twitter.com/PhilHayYEP/status/843177072646328320

  Kdyby se ještě o trochu zhoršil, tak bychom snad o něj mohli mít zájem i my. Úsměv

  • ACSpartaPraha4ever18.3.2017 22:29reagovat

   Jeden tweet a hned je Skalák strašnej? WTF? Viděl jsi ten zápas vůbec?

    

   Když na twitter napíšu, že Mbappé je momentálně hroznej, taky se toho chytneš?

   • SuperFrankie18.3.2017 22:45reagovat

    Představ si, že jsem ten zápas viděl. Úplně celej a Skalák byl hroznej a právě kvůli tomu ho střídali.... Dal jsem sem jeden tweet, aby to právě nevypadalo, že vařím z vody a není to jen můj názor, tak přestaň psát hlouposti... http://www.yorkshireeveningpost.co.uk/sport/football/leeds-united/leeds-united-2-brighton-0-player-ratings-chris-wood-deadly-as-rob-green-shows-his-worth-1-8446225

    Tady dostal taky Skalák jen pětku a jeho náhradník sedmičku, je to pro tebe dost relevantní?

 • Neni tady nějaký trenér?

  SPA18.3.2017 20:08reagovat

  Mě by zajímalo, proč jsme upustili od aktivního presinku, ktery jsme hráli celou přípravu a mělo to efekt a v soutěži jsme zacali hrat uplně něco jiného.

  • standis18.3.2017 20:24reagovat

   U presinku se musí běhat. A u toho se unavíš. Je lepší se na to vykašlat a pak dávat rozhovory, že se musíme zvednout. Stejně vyhodí trenera a ne hráče, takže žádný stres.

   • victorlima19.3.2017 10:58reagovat

    Mám obavu, že Standis má asi pravdu. Tohle mě už fakt děsí.

  • victorlima19.3.2017 8:18reagovat

   Taky to nechápu. Viděl jsem všechny přípravné zápasy a Sparta v nich většinou velmi dobře napadala a získávala hned zpět ztracené míče. Rovněž útočila i bránila ve velkém počtu hráčů. Nevím, proč od toho ustoupila. Rozdíl mezi námi a Slávií je, že když oni útočí tak jich je ve vápně nebo jeho těsné blízkosti 6-8. Po několika vteřinách ve stejném počtu brání. Pokud to tedy není ve fyzičce, tak teda nevím v čem. Hráči jsou pod psychickou dekou, ale s tou se snad dá běhat. Nebo jim psychika svazuje nohy ?

 • hokej

  cooperr18.3.2017 19:28reagovat

  Jinak u hokejek to je konec, dost smutný, už je to takový kolorit s kometou...

  • bledátvář18.3.2017 19:33reagovat

   0:4 na zápasy s takovou bandou hoven jako je Brno. Otřesné.

   • cooperr18.3.2017 19:37reagovat

    No jo, ale myslím že s hokejem to půjde níž, takový rozpočet co býval, už nebude. Kde je radost? Fotbal v prdeli, hokej v řiti!

   • atraps218.3.2017 19:38reagovat

    Kometa má výbornej mančaft a ač nerad musím konstatovat že postupuje zaslouženě.

    • Paspartu18.3.2017 19:58reagovat

     Já bych řekl, že kádry jsou vyrovnané. Kometa to ale zvládla lépe v hlavě. Navíc stačilo přitvrdit a naši techničtí hráči byli ze hry.

     Kometa postupuje zaslouženě. Bohužel pro nás není větší potupa než 0:4 na zápasy s Kometou.

 • U19

  hombre18.3.2017 19:24reagovat

  Trochu to tu musím odlehčit. Náš dorost vyhrál u posledního 2:1. Otáčel zápas, první půli prodrbal, možná kvůli umělce, trochu specifické hřiště, asi podcenění. Druhá půle, hra na jednu bránu a fůra šancí. Nevím, proč je nezadupou do země už v první půli, stejné to bylo s Opavou. Ale zase mění styl hry, což u A týmu je nemyslitelné.

  Dávám to tu proto, že aspoň něco u nás funguje. Už jsem asi rok nebyl na dorostu, musím zaskočit Úsměv. Podotýkám, Hlučín v minulém kole porazil Slávii.

  Musíme se z něčeho radovatSmích.

  • Sendi18.3.2017 21:14reagovat

   To Hřiště Hlučína, to jsem snad nikdy neviděl, tam je rohovej praporek snad dva metry od hrany vápna :D

   • hombre18.3.2017 22:06reagovat

    Tak v Hlučíně, tam jsem taky nebyl....

    2 metry od vápna? Je to regulérní?

    Já jsem momentálně skončil s Letnou, dnes jsem viděl záznam a stačilo. Není vidět světlo na konci tunelu, teda zatím. Proto budu dávat reporty ze Strahova. Snad to nerozmrdají i tam.

74395 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha