Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta

  milito-5028.7.2017 7:51reagovat

  Včera dala Sparta výhru CZ sama svými chybami. CZ byla lepší ale první gol Sparta zaspala a druhý tak vysoký brankář a nechytí ránu z dálky. Vata je lepší ve předu v obraně mu to nejde ale Mandjeck nebo jak se jmenuje je dobrý a co měl hrát Janko když nedostane balon. Zato Marec jestli ještě někdo přijde tak Marec bude sedět na lávce

  • petr13728.7.2017 7:55reagovat

   já bych Janka tolik nehájil, přijde mi jako rybí krev. To Šural nebo Lafata by se tam rvali o každej balon. Mareček hlavně nemůže bejt vůdce, ještě s páskou na rukávu. On je dobrej hráč, ale mentálně nemá na to, aby to na něm mělo stát. Navíc nezapomínej, že je po zranění, má za sebou asi 3 tréninky, to zahraje málokdo jak z partesu.

   • taborita28.7.2017 8:03reagovat

    Mareček nemůže být vůdce??? Proč tedy ve Spartě je - již od roku 2013, v ideálním věku 27 let...

    Ať jde hrát za Matějákem a Přikrylem do Bolky, tam bude hvězda a žádný stres.

    Zkrátka a dobře, stejně jako Holek a spol. ani Mareček prostě na Spartu nemá - to si po těch 4 letech musí přiznat i jeho příznivci

    • Ferry28.7.2017 8:09reagovat

     Mareček nemůže být vůdce hlavně proto,že na to nemá povahu.On je spíš introvert a leklá ryba.Vůdce musí být spíše extrovert,schopný tým seřvat,strhnout,popř.poradit a pomoci.A taky musí mít přirozenou autoritu.A tohle všechno u Marečka postrádám.

     • Bunda28.7.2017 8:12reagovat

      Škoda že nemůže hrát Hovorka. Ten to v sobě má.

      • petr13728.7.2017 8:21reagovat

       pokud to v sobě Hovorka má, tak super, protože naše stoperská dvojice mi přijde, jako že oba spoléhaj víc na druhého než na sebe

    • petr13728.7.2017 8:11reagovat

     tak každej na to nemá povahu. Já třeba mezi jeho úplný příznivce nepatřím, ale na druhou stranu už ukázal, že když se mu najde správná role, tak je to dobrej hráč, což ovšem neznamená, že musí být v základu. O to se samozřejmě musí porvat sám a včera si nepomohl.

   • hombre28.7.2017 8:17reagovat

    Když u nás je problém takový, že když se někdo vrátí po zranění nemá formu - to beru. On se do ní pomalu dostává a pak se zraní znova - toto neberu. To není normální, to trvá snad 2 roky - my máme pořád 10 zraněných Vztek.

    Problém vidím ale jinde. My jsme koupili kolik hráčů, 8 ? Už se mi to plete... A kolik bylo do ofenzívy - 2 Ben a Plavčík a možná Janko na dobývání obran. Zbytek je spíše defenzíva. Vím, že se budu opakovat, ale my potřebujeme 2 ofenzivní a rychlé tvůrce a ne samé DZ. Když nebude šlapat záloha, tak náš každý přejede a přetlačí.

    Jo a doufám, že ti kteří chtějí Frýdka na podhrot, prozřely a už je to nikdy nenapadne. A měli by jsme se zbavit Juldy, Frýdka, Vaška, Vaty a to rychle. Snad se rychle uzdraví Vuka. A napadá mě kacířská myšlenka - nepomohl by nám včera Timmy? Je to jen do debaty Neutrální.

    • Ferry28.7.2017 8:23reagovat

     Vaty bych se rozhodně nezbavoval,ale taky bych ho určitě nestavěl na beka,ale do zálohy.Vaškovi bych dal šanci do zimy a pokud se rapidně nezlepší,tak pápá.Juldu bych poslel na hostování,ale zbavit se ho asi ještě ne.Frýdek je takovej nemastnej a neslanej.Někdy zahraje,někdy ne.Tam bych se rozhodoval velice těžko.

    • petr13728.7.2017 8:24reagovat

     nepomohl, nebo rozhodně ne nějak zásadně. Jinak Vatajelu bych se nezbavoval, jen bych už nikdy nestavěl na beka. Na křídle je to ale zajímavý hráč, má výborný centr, nebojí se 1 na 1. Bránit ale fakt vůbec neumí, což je teda dost neuvěřitelný, když přišel jako bek.

 • Hodnocení s chladnou hlavou

  petr13728.7.2017 7:51reagovat

  Tak se nám tady vyblila armáda trollů a snad se můžeme začít zase normálně bavitÚsměv ke včerejšku jen pár postřehů.

  1) CZ šla ten zápas vyhrát, my jsme šli na hřiště s tím, že nevíme, co se vlastně bude dít. Začátek šílenej, postupně jsme se do toho nějak dostávali, oni rozhodně žádní superlumeni nejsou. Výsledek ale bohužel bída.

  2) potřebujeme na hřišti lídry. Přišlo mi, že tam nebyl nikdo, kdo by to hecoval, strhnul. Proto je pořád důležitej Lafata, i když nestíhá rychlostně. Těžko říct, kdo z posil se na to hodí, asi Mavuba, ale budou mu muset pomoct kmenoví, ideál je samozřejmě Rosa, ale bez něj aspoň Šural, Lafata, budete se smát, ale Vácha, snad Hovorka

  3) jsme totálně nesehraný a navíc spousta hráčů je po zranění nebo po pár trénincích, tudíž k ideální formě daleko, ale tohle půjde nahoru.

  4) dávám Štramákovi čas, budu trpělivý, ale postavit levou stranu Vatajelu-Juliš, to byla fakt těžká bota. Dobrý je, že si to rychle uvědomil a v poločase do toho šáhnul.

   

  Resume: Nebulet, nenadávat, v neděli všichni na Letnou, rozsekáme vačnatce a ve čtvrtek to urveme 4:0 Úsměv SPARTA! p.s. do brány bych dal Bičíka

  • Ferry28.7.2017 8:04reagovat

   1 a 2 sohlas.3.Nesehraný jsme,ale včera ani nikdo nebojoval.Soupeř nás předčil v nasazení,bojovnosti,lehkosti a akceleraci.Až jsem měl pocit,jakoby byli hráči zatavení 4.Taky bych mu chtěl dát čas,ale Sparta ho prostě má pouze do odvety a ani o vteřinu dýl.Jakmile se vypadne,bude to v prdeli.

   • petr13728.7.2017 8:16reagovat

    tak to je ta věčná diskuse, jestli okamžitý výsledky a nebo něco koncepčně přebudovat. Ono to tak úplně nejde dohromady. Já jsem teda spíš pro ty výsledky, protože chci chodit na fotbal a vidět vítězství a ne čekat na něco, co třeba vůbec nemusí přijít. Na druhou stranu jsme se v kruhu motali fakt dlouho, takže velký třesk podle mě přišel správně. Teď holt musíme přetrpět porodní bolesti. Srát na to a těšme se na Bohemku Úsměv jako věčný optimista věřím, že ty zelený šašky smázneme a zase bude líp Úsměv

    • Ferry28.7.2017 8:19reagovat

     I já jsem věčný optimista a pořád věřím,že to v odvetě urveme.Ale holt posledních deset let na mě ukazuje vztyčený varovný prst a můj optimismus už mnohokrát dostal nařezáno od reality.

     Bohemku musíme přejet rozdílem třídy.Myslím,že tam už se uvidí v jakým rozpoležení následně vyběhneme ve čtvrtek.

 • Netrefit zařízení

  podzim28.7.2017 7:29reagovat

  za celý zápas je taky kumšt. Ale i přesto věřím, že se to dá uhrát. Je ale třeba poslat Frýdka a Marečka na hostování do Motorletu.

 • Giaccherini

  Dynamo28.7.2017 7:13reagovat

  Gianluca di Marzio píše, že dohoda mezi Neapolí a Spartou stále není a že pokud nevyjde Giaccherini, chce Sparta jako alternativu Biabianiho.

  • Bunda28.7.2017 7:15reagovat

   48 hráčů a budeme hrát jen ligu.

  • Dolikus28.7.2017 7:18reagovat

   tvl vždyt Biabiani je křídlo ne?Smích Už tomu trochu přestávám rozumět..

   • Dynamo28.7.2017 7:20reagovat

    Marziovi už moc nevěřím, Corriere včera psalo, že chceme Crisetiga

  • lesmen28.7.2017 7:22reagovat

   48 hracu z toho 40 do zalohy a 38 na kridla :/

 • Naše Sparta

  Pitoma28.7.2017 6:55reagovat

  Všichni Sparťani jsme měli strach z té změny realizačního týmu... z razantních změn kádru, že už to nebude ta naše Spartička a hle... ono naší Spartou zůstává... hraje pořád stejně...tak proč tady plakat

 • Nákup dalších posil

  Pitoma28.7.2017 6:51reagovat

  Já bych nevěšel hlavu. Přestupní termín ještě nekončí a můžeme do toho koncepčně promyšleného procesu přerodu kádru nakoupit ještě dalších 6-8 fotbalistů.

  • lesmen28.7.2017 6:54reagovat

   jmeno vystihuje smysluplnost prispevku

   • Pitoma28.7.2017 6:56reagovat

    Je třeba vydržet, ctít koncepci a třeba v roce 2022 vyhrajeme český pohár...

 • Komedie

  Gulis28.7.2017 5:46reagovat

  To je těžko,když amatéři z gauče by udelaji lepší sestavu jak vyškoleny a zkušený trenér.Ale největší kapky by měli dostat hrači. Problém nebyl, že by nevěděli co hrát, problémem byla jejich připosranost. Ze středove řady se nabízel jen Plavsic, Mareček to zkoušel ve druhé půli taky, ale jeho fotbalove dovednosti ho rychle poslaly k zemi. Frantik se zlepšoval , každou minutou, ale když měl loptu, tak prostě neměl moc komu. Juliš, to byla vyloženě zoufalost. Ten kluk je mimo minimálně půl roku a přesto to nikdo nevidí.A proč hraje Frýdek? Co se na něm italovi líbí, jeho fotbalovost, která je snad na úrovni divize ( omlouvám se hráčům divize a níž ), nebo jeho předvídatelnost,kterou nám ukazuje v každém souboji ve kterém je pozdě a fauluje? On potřebuje 4. doteky s micem, aby si ho dal do klidu a mohl začít něco vymýšlet. Janka nejde moc hodnotit, jeho síla je v 16ce, kde nedostal balon. Další trenérský zkrat, ktery nejde omluvit byl Vatajelu v obraně. To nikdo z celého 10ti členeho realizaku si v přípravě nevšiml, že Vata na beku je vyloženě špatně?

  • Bunda28.7.2017 6:31reagovat

   Frydka posílám pořád do Vlašimi Smích Co ten dělá na Spartě vůbec netuším. Viděl jsem tak 35 minut a posily ok. Až na Stetinu. Kdo tu chválil jeho rozehrávku? Smích

  • Dolikus28.7.2017 7:05reagovat

   Souhlas..nikdy jsem nepochopil, čím si Frýdek vysloužil takovou oblíbenost, vždyt prakticky at nastoupí kdekoliv v sestavě, tak to stojí za prd. Asi je předpoklad, že vedle Mandjecka Strama bude chtít instalovat Mavubu. Takže Mareček, Frýdek a bohužel asi i Sáček jsou pro nás víceméně nepoužitelný. O úroven vejš to je pro ně bída a záplatovat s nima kraje je nesmysl. Co se týče Vaty, tak pro naši hru je prostě přínosnejší v záloze..tohle trenér kurva musí videt. Pozitivum je, že ted se snad už nebude bát nasazovat Civiče,mohl by se tam rozehrát. Jinak včera mi přišel relativně špatnej bohužel i Štetina, ale na stoperu ted výběr není, tak snad půjde nahoru. Nemužem spoléhat na to, že Hovorka a Costa po takové době bez fotbalu nás hned vytrhnou.

 • media

  lesmen28.7.2017 4:12reagovat

  tedka budou mit medialni mrdky zne... Konecny, Hartman, Luhovy, Vizek, Madl a dalsi, uplne vidim jak si u televize honili laby a ted se budou predhanet kdo sepise vetsi sracku na tema MY JSME VAM TO RIKALI ZE TO TAK DOPADNE...

  • vochmelka28.7.2017 4:47reagovat

   Samozřejmě a není se čemu divit. Kdyby si žil v Itálii, v německu atd.. tak ten tlak a ta kritika je ještě 10x větší, tam by si se z toho teprve posral.

   • lesmen28.7.2017 5:07reagovat

    ziju v Californii, to me staci Smích me jen sere jak jsou vsichni vzdycky chytri jak prdel a nekteri z nich jsou za sepisovani tech hoven dokonce i placeni.

 • Případný nepostup

  Arni28.7.2017 1:21reagovat

  Poháry je to,co všichni fanoušci chtějí vidět. Kvůli nim se hraje liga. Jenže je tady jedno velké ALE. Tenhle tým přešel mohutnou přestavbou(nutnou). Aby to fungovalo,tak to chce čas a vše nacvičovat v tréninku. No a tady jsme u jádra věci. Když se hrají poháry,tak prostě není čas cokoliv na tréninku pilovat(není na to čas a prostor). A i když to říkám velice nerad,tak pro tenhle tým je rok bez pohárů spíše k plusu. A díky tomu se může těžit do budoucna

  • Spartička8828.7.2017 1:23reagovat

   Opravdu bylo nutné přivést během 2 měsíců 12 hráčů? Nestačilo třeba 5 v létě a 5 v zimě? Pro lepší začlenění do systému?

   • Arni28.7.2017 1:27reagovat

    Ano bylo. Protože tady nebylo snad ani 5 dobrých hráčů,co by za něco stálo

    • majk28.7.2017 1:29reagovat

     Presne. Cim driv se vymetou starousedlici v cele s neschopnym kapitanem z brna, tim driv to nekam povede.Vzdyt nejlepsi byl frajer co si nas autobus stopl cestou do belehradu.

    • Spartička8828.7.2017 1:49reagovat

     Rád bych tady našel v historii v diskuzi debatu o tom, když přicházel Zahustel jak je skvělej :)

     • Pouzar1128.7.2017 7:04reagovat

      Smích ještě že sem si to nemyslel Smích

    • victorlima28.7.2017 5:32reagovat

     Naprostý souhlas. Výkon českých hráčů v posledním zápase mě v tom jen utvrzuje.

   • JFK28.7.2017 1:29reagovat

    Tak tak, měli jsme si vzít příklad ze Slavie. Chtyré posílení kádru o několik zahraničních superhvězd.

    • victorlima28.7.2017 9:48reagovat

     Prosím Tě mohl bys mě ty slávistické hvězdy vyjmenovat. Myslíš 34 letého Dannyho, který by už v Petrohradu smlouvu nedostal, nebo Altintopa, který by ji už nedostal ani v Augsburgu nebo snad perspektivního 36-letého Rotaně?

  • Furia Ceca28.7.2017 1:46reagovat

   Tak najednou nás EL nezajímá a je to strašné dobrý z něj vypadnout, abychom mohli excelovat v lize. Porazíme Bohemku a svět bude zase v pořádku. Povíme si to tak po deset kolech jaký je to žůžo...

   • Spartička8828.7.2017 1:46reagovat

    This is logika!!! :D :D :D

  • FANDA730728.7.2017 1:46reagovat

   mas pravdu, ale tomuto timu jednoznacne chyba stredny zaloznik, bez takeho kvalitneho to nepojde

   • FANDA730728.7.2017 1:46reagovat

    sorry, patrilo to k prispevku od Arniho

  • Kombinator28.7.2017 1:49reagovat

   Popravdě nedokážu pochopit, jak je možný, že máme miliardu posil, ale nakonec musí Ital poslat na hřiště Lafatu, aby tam alespoň někdo dokázal dát průnikovou příhrávku za obranu. Nevím, jestli se z toho mám posrat nebo jestli mám brečet.

   Parádní taky je, jak se nechá jedinej útočník rychlostně schopnej stačit soupeři doma a místo něj se na hrotu 90 min. trápí a plazí Janko, který tam je absolutně k ničemu.

   On je ten výsledek možná ještě docela dobrej, když jsme hráli o 9ti, přičemž Mareček byl spíš ještě dvanáctým hráčem CZ

   • victorlima28.7.2017 5:36reagovat

    Pokud jsi viděl přípravné zápasy (já viděl všechny až na ten první proti Varům), tak jistě víš, že ten útočník už není tak rychlý a ani dobrý. Nechal bych ho doma taky, protože by tam byl k ničemu.

    • Majklll28.7.2017 7:27reagovat

     no zrovna včera by tam ten Kadlec na hrotu byl určitě lepší než Janko - alespoň by napadal, běhal..to Janko jen čekal až mu někdo přihraje, což se bohužel nestalo..

 • Pozápasové rozhovory:

  JFK28.7.2017 1:20reagovat

  Mareček: ”Oni nás zatlačili, nevěděli jsme, co hrát.”

  Stramaccioni: ”Všichni přesně věděí, co mají dělat.”

  Smích

76455 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha