Je super že přijdou takový hráči a Sparta bude mezinárodní tým minimálně do složení kádru.
Jak dlouho bude trvat než si to sedne?
Slávie a my budeme budovat, budeme hrát o druhé místo? Aby nakonec druhé místo neměla Olomouc a my nebyli 4.. Zajímavé bude sledovat i Plzeň, jak doplní kádr po sezoně, kde vezme kvalitní hráče? V Česku prostě nejsou..
jednoznacne bude 2.miesto nase!
Tým už si sedl spíš tohle je doplnění Stanciu a Kanga jsou dílky co chyběli do té skládačky a golman tam bych to tak nerešil je mu 30 takže obranu si bude umět řídit .
No pokud budou oni dva hrát vedle sebe střední zálohu, tak je to obrovskej zásah do celý hry, vždyť to jsou v podstatě nejdůležitější pozice z pohledu souhry celýho týmu. U nich je výhoda, že jsou to skutečně dobří fotbalisté a ne nějaký kopáči, kteří musí hrát podle naučených šablon, takže doufejme, ale zase bych to nebral tak, že budeme najednou o parník lepší než zbytek ligy.
Na youtube je toto video s Nitou,
https://www.youtube.com/watch?v=0BdwUdxsANQ
datované k 19.4.2017 s popiskem Welcome to Sparta Praga.
Dá se na youtube zpětně změnit název videa, nebo Sparta chtěla Nitu už v dubnu?
Tak holka zase zaperlila :D
https://www.instagram.com/p/BenWbtxAGvW/?taken-by=anamariaprodanreghecampf
asi náhodou někdo nevíte, jak je to s jeho hostováním co?
Jestli mu ho teď můžeme ukončit, ke konci ledna.
Nebo musíme vyjednávat s Interem jeho předčasný ukončení, jinak ho tu máme až do léta...
Martin Dúbravka se po dopoledním tréninku odpojil od týmu a v tuto chvíli je na cestě do Anglie. Klub jedná o jeho uvolnění a zároveň pracuje na příchodu jiného gólmana. O vývoji situace budeme nadále informovat.
⚠️🇪🇸➡️🇬🇧 Martin Dúbravka se po dopoledním tréninku odpojil od týmu a v tuto chvíli je na cestě do Anglie. Klub jedná o jeho uvolnění a zároveň pracuje na příchodu jiného gólmana. O vývoji situace budeme nadále informovat. #acsparta https://t.co/rTwZAk2m9C
já mu to přeji, tak snad se mu vyjde a doufám, že náhrada bude stejně dobrá, ne-li lepší.
At se daří Dubra
Snad i začínám věřit tomu,že chce vybudovat nejsilnější klub v regionu,ale chtěli by to i nějakého silného sponzora , už jen kvůli financial fairplay...
Tak to jsem nečekal .
Mesut Özil has signed a new three-and-a-half-year deal to stay at Arsenal until 2021. [@bbcsport_david] #afc
Toto forum je o Spartě a jí blízkých témat.
Sorry no ale ten zvrat je taky neuvěřitelnéj :D že jim podepsal .
Keby si trosku sledoval, tak Wenger hovoril, ze s Ozilom vedel, ze sa dohodnu, co naopak so Sanchezom uz na jesen vedel, ze pojde prec.Takze bez prekvapenia.
Víš co já to pak už moc nesledoval pač v Anglii tam ty novinaři říkají každéj něco jiného. Ale i tak furt mají zálohu na hovno takže to vidím tak 4-5 flek .
Tomu se hodně divim. Jako bych nepochopil přestup Aubameyanga do Arsenalu. V celoevrospké konkurenci ten klub nemá na žádnou trofej. Wenger měl už dávno pochopit že tomu klubu nemá co dát a jít o dům dál.
spolu s Kangou do @ACSparta_CZ přijde 22letý levý obránce srbské reprezentace a @FCKrasnodar Mihailo Ristić (hodnota 2 mil. eur), bývalý hráč Zvezdy. Půjde o půlroční hostování s opcí. Znamenalo by to nejspíš konec Michala Kadlece.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13481 lidí.