Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Derby

  SuperFrankie7.9.2017 13:24reagovat

  Slávisti mají vyprodáno a pokud se nemýlím, tak Sparta stále ani nevydala info o vstupenkách. Je to tak?

  • astronautacs7.9.2017 13:29reagovat

   V neděli před Karvinou, 1 permice = 1 lístek.

 • Derby

  Shav07.9.2017 11:25reagovat

  Derby vyprodáno. Těším se, bude to hodně zajímavé. Myslím ,že teď by se vyprodala i kapacita na 30 000.

   

  Můj tip (ano zaujatý, ale myslím, že prostě doma hrajeme daleko lépe a TS hráče nabudí) vyhraje Slavia :) 2:1

  • DJDriver7.9.2017 11:47reagovat

   To si vetší optimista než já a to si slavista Smích

  • LukyACS7.9.2017 12:19reagovat

   Já si myslím, že na derby by přišlo ještě mnohem více a mohlo by to atakovat i hranici 50 000, samozřejmě za předpokladu, že by ty lístky byly dostupnější než za litra Úsměv

   • trinact7.9.2017 14:28reagovat

    Jo, při dobrejch cenách.. však zájem o lístky na poslední utkání Plzně ve druhé a třetí jejich mistrovské sezoně kolem 40 tisíc. To je každý 4. plzeňák. V Praze by muselo 50 přijít zákonitě, větší město a dva kluby.

    • LukyACS7.9.2017 15:08reagovat

     Dřív jsem si myslel, že je to u nás nesmysl, ale mně už v Praze začíná dávat smysl i stadion pro 40k lidí. Podle mě by se na ligu vyprodal 2x a to na Slavii a Plzeň, potenciál překročit 20k by měl i zápas s Baníkem. Pak je tu EL, kdy by lidi také přišli na nějakej exkluzivnější zápas. Mohlo by to být rozdělené na 2 části jako O2 arena, na obyčejný zápas by se prodávalo spodní patro, jinak celý stadion.

     Navíc by to mělo potenciál i na nějaké větší koncerty typu Rammstein nebo obrok na nějakej zápas repre typu Německo.

     Byl by tu i efekt nového stadionu, kdy by se lidi přišli podívat na staďák a hlavně by to zvedlo i bezpečnost a kvalitu služeb typu občerstvení, takže by to mohlo zvednou návštěvnost i na běžné zápasy.

     V úvodu sezony je vidět, že jsou lidi ochotní chodit na fotbal, když jsou zvědaví na kvalitní hráče. Na Slovácko přišlo asi o 4k lidí víc, než bylo předchozí maximum. Třeba loni jsme s ním hráli na úvod celé ligy a přišlo jen 7k, letos to byl druhý domácí zápas a bylo skoro 12k.

     • Srdcař Plavšič7.9.2017 15:39reagovat

      Vždyť na Německo přišlo sotva 18. Smích

       

      S repre bych to vůbec nespojoval a na dva ligové zápasy to nemá smysl.

      • LukyACS7.9.2017 17:15reagovat

       Jestli ono to nebude tím, že lístky stály snad 4000 Smích

       • Srdcař Plavšič7.9.2017 17:42reagovat

        A jestli ono to nebude tím, že STES bude o lístcích rozhodovat po celou dobu, kterou by ten stadion stál. Smích

        • LukyACS7.9.2017 18:44reagovat

         A jakou to má souvislost s tím co píšu? Prostě měli stadion s danou kapacitou a k tomu uzpůsobili lístky, když bude stadion pro 40 000, tak zas budou lístky uzpůsobené tomu, aby přišlo na Němce 40 000. Hodně lidí nešlo jen kvůli té raketě, co chtěli za lístky.

         • Srdcař Plavšič7.9.2017 19:05reagovat

          Dokonce sis odpověděl poslední větou. Když bude dalších iks let podobná politika, asi je ten stadion zbytečný, ne?

     • wasek2611@centrum.cz7.9.2017 15:58reagovat

      Řešení je jednoduchý. Víc segmentovat ceny lístků.

       

      Na Jihlavu třeba 50 Kč a na derby 600 Kč.

       

      To by přispělo ke stabilnějším návštěvám.

      • novydres7.9.2017 16:08reagovat

       Jako že by lístek na Spartu stál jak na krajskej přebor jo ???Smích

       • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 6:09reagovat

        A proč ne?

   • Shav07.9.2017 14:53reagovat

    To by byla atmosféra.

    V ČR má tak cca 5 týmů potenciál se do budoucna zvednout na vyšší úroveň. Ono to posilování sparty/Slavie sype peníze i ostatním týmům v ČR, případně odložené hráče z S. To se musí časem projevit.

    V český lize je potenciál (ale to vedení na dvě věci)

 • u14 úspěch

  Funin7.9.2017 11:15reagovat

  článek na webu: http://1url.cz/atUKV

   

  dle toho článku hrála Sparta 0:0, 4:0, 1:0 - s Juventusem - 2:1 a 1:0. Takže žádná ofenzivní smršť, spíš dobrá obrana.

   

  je tu někdo, kdo se orientuje v této věkové kategorii? Nesoustředíme se u těch mladých moc na taktiku defenzívu týmovost místo technických a rychlostních schopností jednotlivých hráčů? Třeba takový Juventus skončil předposlední.

  • Sendi7.9.2017 11:26reagovat

   jakože v Juventusu se soustředí na rychlostní a technický schopnosti a tak skončili předposlední?

   • Funin7.9.2017 11:47reagovat

    jako jestli třeba v Juventusu se spíš nehledí na to, aby se vychovali dobří fotbalisté, zatímco u nás, aby byly týmové úspěchy, třeba

    • DJDriver7.9.2017 12:08reagovat

     Urcite to tak castecne je i kdyz v posledni dobe to slo hodne nahoru. Kluci na školení trenerskejch licenci hodne nabádaj aby se clovek zameril na vykon jednotlivcu nez týmu. Jak mi řekl Aleš Majer ”Stejně to děláš pro toho jednoho co pak bude hrát ligu”

    • hombre7.9.2017 13:31reagovat

     Nezlob se, ale musím reagovat.

     Tak naše U14 vyhraje v Itálii turnaj a tady se to hned začne hanět. My jsme opravdu malý, nevěřící a závistivý národ.

     Na tom turnaji je dost známých týmů, my je porazíme, ale je to špatně, protože jsme nedali hodně gólu, že ”určitě ostatní nasadili mladší hráče, nebo oni hrají více na individualitu a my jen týmově Neutrální. Já se z toho fakt poseru.

     My kdyby jsme vyhráli LM, tak to shodíme ze stolu tím, že jsme zaparkovali autobus, nebo jsme my šance dali, soupeř měl smůlu, že je nedal, že nehrál za soupeře ten a ten.... Jste normální? Kdyby toto mlel Plzeňák, nebo Slávista, tak jde z nich závist, ale aby Spartu hanili Sparťani, to už je pro Chocholouška. Nikdy nic nevyhrajeme, protože si to nezasloužíme!!!!!!

     Přemýšlej, než něco napíšeš.. Nevím o tom turnaji nic, ale mladší žáci hrají normální zápasy, myslím 2x30, možná 2x35 min. Na turnajích je to méně, hraješ tam více zápasů za den, třeba hráli 2x15 min., nevím. Od toho se odvíjí i hra. My jsme dali 8 gólů a kolik dali ostatní, asi míň, třeba jsme v těch zápasech dominovali, třeba to bylo vyrovnané, nevím a ty asi taky ne. Tam padne třeba jen jeden gól a já jsem rád, že ho dal Sparta. Taky by tě to mohlo těšit, nebo fakt nevím.....

     Kdyby tento turnaj vyhráli Plzeňáci, nebo Slávisti, tak se radují, my to haníme

     VztekVztekVztek.

     Sorry..

     • Funin7.9.2017 13:37reagovat

      ty voe, dej si obklad a hod se doklidu, ja jsem se jen ptal, jak to vidi nekdo kdo do toho vidi, protoze me to zajima, nikde nepisu ze to delame spatne, vidis tam ty otazniky?

      • hombre7.9.2017 14:09reagovat

       Já to psal všeobecně, ale obracel jsem se přímo na tebe a ty jsi to odskákal. Víš, štve mě závist a nepřejícnost. Proč něco hanit, kritizovat a neradovat se z úspěchu....... Taky mě naštvaly plzeňské mrdky na fóru, já tam nechodil, ale dnes jsem se mrknul. My kurvíme fotbal Neutrální..........

       Naše akademie je na naše poměry fakt dobrá a i jiné akademie se zvedají. My to máme trochu víc propracovanější a pracují tam schopnější odborníci, než jinde. Finančně se nemůžeme rovnat západu, ale herně v mládeži ano. Ty turnaje jsou strašně důležité, aby ti ukázali jiné trendy ve fotbale, jiné styly, situace.

       Na turnajích to je i o štěstí, ale musíš tomu jít naproti. Momentálně máme super dorost jak starší, tak mladší. O tom ví víc sendi, ten fakt mládeži žije a hází sem reporty a díky za ně. A není to jen sendi, je jich tu víc.

       Jestli jseš z Prahy, zajdi na dorost, nebo žáky, tam to poznáš. Já to mám daleko, půjdu spíš na venkovní zápasy, tak zdarec Smích.

       • Funin7.9.2017 14:20reagovat

        no právě proto sem se ptal, protože vím, že sou lidi, co to tu sledují dost. Naše mládež úspěchy má, o tom ani potom, ale máme problém s přechodem k A týmu,to je třeba si přiznat. Od zlatého ročníku 92 se nám moc odchovanců do Ačka neprosadilo, i z předloňské U19 která ligu vyloženě zválcovala máme kluky jen na hostovačkách a nikoho u nás, to je trošku smutné. Přijde mi, že prostě se bojíme těm mladejm dát víc šancí, i když treba an to vyloženě nemaj, tak se jim musí dát šance se otrkat a na ten dospělej fotbal si zvyknout.

        • hombre7.9.2017 14:34reagovat

         Ano to je problém. Je to u týmů, co hrají špičku naší ligy. Ani Slávie, Plzeň a ani my nebudeme rozehrávat 18-19 leté kluky, dáme je hostovat. Tam by je měl někdo sledovat a tady je myslím kámen úrazu - nikdo je už skoro nesleduje. U nás musí být výsledek, na úkor hry. Kdo dal za posledních 5 let šanci mlaďochům? Nikdo, Zdenda ani nevěděl, že nějaké máme, Rada ten se bál propadáku, tak je radši vůbec nestavěl a Lavička měl svých 13 hráčů a ty stavěl každý zápas a střídal ve stejných minutách. Jediný to udělal Holoubek, ale to se znelíbilo starším, tak ho odstřelili.

         Tady chybí B tým - ten by hodně vyřešil!!

         Za Strámy to budou mít ještě těžší, protože on nemůže přiznat, že si přivedl špatné hráče, nebo netýmové hráče.

         Já si ale myslím, že 1-2 hráči nastoupí na pár minut ve Znojmě, něco mi to našeptává....

         Kdyby ale pár hráčů začalo hrát s A tymem, tak bys viděl raketu, v jejich výkonu. Třeba takový Zizu, ten by se nám momentálně hodil na podhrotu.

         • Funin7.9.2017 14:48reagovat

          a ten začátek, co jsi napsal, je právě podle mě špatně, myslím, že máme prostor rozehrávat jednoho až dva 18-19 letý kluky úplně v pohodě, akorát se teda musí nejdřív Ačko dát dokupy no, ale když budou hrát Biabiany Plavšič Ben Chaim Mavuba a další to naco mají, tak se tam jeden až dva mlaďasové prostě schovaj

          • hombre7.9.2017 15:45reagovat

           Tito hráči se dávají do zápasů, na chytání pár minut, za stavu 2:0, 3:0, 4:1 atd. Kdy to my měli? Nemůžeš ho tam šupnout mlaďase za stavu 0:0, 1:0, nebo 0:1. Kdyby se prohrálo, tak tady trenéra zadupou do země.

  • trinact7.9.2017 12:38reagovat

   Třeba tam měl Juventus mladší.

    

   Vyrovnaný zápasy ti vždycky daj nejvíc týmově i individuálně, to je logické.

    

   Sparta se oproti ostatním soustředí více na detail, jelikož systémové a základní věci má zmáklé.

    

   Třeba co můžu mluvit z vlastní zkušenosti, na Spartě je vše taženo mnohdy až za hranu (můj názor), ale v podstatě se mi to líbí. Kdekoliv jsem se ve světě byl podívat na akademie (Fulham, Juve, Ajax), tak tam je to ještě o míle dál (samozřejmě finančním luxusem). My jsme stále ještě pozadu myšlením, nějak správně nastavený v kebuli (z těch, co mají vliv rozhodovat) to tu má tak 5 lidí. A to pak můžeš mít u přípravek super nadaný a nadšený lidi co tomu dávají 330% a bude to vesměs k ničemu.

 • Politika

  LukyACS7.9.2017 10:07reagovat

  To je partička Smích

  http://tinyurl.com/y9etkje6

  • artaxerxes7.9.2017 10:11reagovat

   intelektuál vedle intelektuála. Ještě tam chybí Řepka.

  • SuperFrankie7.9.2017 10:13reagovat

   Jj, to je výborný. Kandiduje za ně i Petr Rada, Pulpit a Libor Došek.

   • LukyACS7.9.2017 10:15reagovat

    Pulpit je lídr v Plzeňském kraji a v Olomouckém je ještě třeba Drulák Smích

    • SuperFrankie7.9.2017 10:24reagovat

     Je to fakt bomba.

     Chtěl bych někdy vidět Petra Radu, jak řve na Babiše.

     • DJDriver7.9.2017 12:10reagovat

      ”Stejně neuděláš ani tř žongy ty slovenská náplavo” Smích

      • Víťák z Cé Osmičky7.9.2017 13:47reagovat

       Šeci žonglujů!

   • Srdcař Plavšič7.9.2017 10:28reagovat

    Takže Karel i Petr, jo?

  • Sendi7.9.2017 10:18reagovat

   LOL jak se vůbec taková věc stane?! Smích

  • AlaMierda7.9.2017 10:23reagovat

   Česká republika země neomezených a netušitelných možností.

 • Dalsi dil PR pohadky

  petr1377.9.2017 5:58reagovat

  o hodnych a cestnych fotbalovych agentech

  http://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/312557/agent-paska-prozradil-detaily-tahanic-o-schicka-rimu-jsem-ho-prodal-za-15-minut.html

 • Tak i Vízek už se těší na neděli,

  Tashunka Witko7.9.2017 0:14reagovat

  že prý se budou dít věci. Tak se nějak přestávám orientovat.

  V jednom šiku se chystají antisparťani a kování Sparťani, s nimi pedofilové a strahomilové, náckové i frýdkomilové.

  Proti bude zřejmě protilehlá, matfyzáci zůstanou asi u propočtu pravděpodobnosti, že vyhrajeme do 50 let LM. Kryšpínova buňka půjde v jednom šiku s kotlem. Luky sepíše manifest protestující proti protestům, Dominik napíše otevřený dopis Ben Chaimovi, ve kterém důrazně odsoudí jeho hru dozadu a kluci v rudém slavně zvítězí 1:0 gólem Lafaty z penalty, který nás o dva body přiblíží k Plzni.

  • dominik277.9.2017 0:31reagovat

   Jen bych pro upřesnění dodal, že Ben Chaimovi nezazlívám jen hru dozadu. Mně vadí jeho celková nečinnost při hře bez míče. A pak mi hrozně vadí jeho simulování, neustálé se ohlížení po rozhodčích, rozhazování rukama, hádky a podobně. Koneckonců kdyby se mé výtky daly formulovat tak stručně, jak píšeš, tak bych mu to mohl napsat na twitteru.Smích

   • pubi7.9.2017 0:33reagovat

    Snad by se nezhroutil.

   • hemelajnen7.9.2017 8:24reagovat

    s tim simulovanim s tebou souhlasim, za tech par zapasu si tady udelal takove renome, ze uz na ne nej musi byt rozhodci alergicti...

  • hemelajnen7.9.2017 8:25reagovat

   Smích

  • hombre7.9.2017 8:28reagovat

   Indiáne, ty máš svého Holka, Dominik svého Bena Chaima.

   Jaká byla oslava odchodu božského Mária, velkolepá?

   Až odejde Ben Chaim a přijde někdo okolo 20 let, bude taky oslava u Dominika?

  • Sendi7.9.2017 8:31reagovat

   Smích jedině já budu na Strahově vočumovat školáky!

   • hombre7.9.2017 8:36reagovat

    A ty starší školačky ne Smích?

    • Sendi7.9.2017 8:39reagovat

     na ty jedu teď v pátek Smích

     • hombre7.9.2017 8:42reagovat

      Smích, co bude v pátek?

      • Sendi7.9.2017 8:43reagovat

       WU17 odvetné přátelské utkání mezi Češkami a Irkami Smích

       • hombre7.9.2017 8:52reagovat

        Tak to bude pokoukáníčko, Irky jsou hodně pěkné.

        Já ve fotbale fandím Irům, snad 30 let. Jo bylo to na Euru 88, to porazili Anglii a jejich fandové - úchvatní, bylo jich tam asi 10 000, ale vymazali 25 000 Anglánů. Hrají klasický ostrovní fotbal, trochu už prokládaný evropským pojetím. Severní Iři, ti jsou ještě pořád ortodoxní, ale na nás to stačí...

  • petr1377.9.2017 9:17reagovat

   já budu na protilehlý fandit. S protestama nesouhlasím, ovšem v případě, že bude na hřišti Ben Chaim ostentativně bojkotovat fakt, že je fotbal kolektivní sport, tak na něj nejspíš něco zařvu.

    

   Jinak kvůli tvé lepší orientaci. Zdánlivě různorodé skupiny nejspíš spojuje Horst Siegl. Kovaní Sparťani ho uctívají za výkony v rudém dresu, antisparťanům se zamlouvá jeho současné blití na Spartu, náckové si díky němu roky beztrestně hajlovali, frýdkomilové s láskou vzpomínají na jeho souhru s Frýdkem, pedofilové tuší, že si při návštěvách coby strejda Sigi kopal s malým Kikinem, s Vízkem sehrál nejeden zápas za Kozlovnu.

   • DJDriver7.9.2017 11:53reagovat

    A Fanda ze slovenska se slzou v oku vzpomina na jeho pusobeni coby asistenta ve Slovanu kterej hral nadnhernej fotbal a skoncil jen tesne pred branou LM

 • Béčko

  LukyACS6.9.2017 20:38reagovat

  Vím, že je to milionkrát řešené téma, ale fakt nechápu, že se u nás nenajde pár milionů ročně na provoz béčka.

  Navíc dost možná hráče ve Vlašimi pravděpodobně i platíme a další hráče, co hostují v lize taky.

  Tam se spíš jedná o náklady na realizák a dopravu, jinak prakticky rozdíl asi moc nebude.

   

  Co jsem se díval na akademii, tak za posledních 10 let se prodali tito hráči:

  Šimůnek 100M

  Bony 100+50M

  Hušbauer 50M (cena hostování + přestupu do Slavie)

  Skalák 50M

  Kadeřábek 100M

  Krejčí 100M

  Schick 200M

  Brabec 70M

  Dohromady 820 mega.

  Další jako Hejda, Staněk, Deli etc. se taky zpeněžili slušně.

  Navíc se ani nebavíme o sportovním úspěchu, který například hráči ročníku 92 přinesli.

   

  Možná se celkově dostanem někam k miliardě za pouhou dekádu. Fakt mi hlava nebere, že když Křetínskýmu mládež takhle vynáší, tak proč do ní neinvestuje zpátky. Jediné náklady jsou v podstatě jenom na provoz.

  Všechny velké kluby ve světě chápou, že bez dobré mládeže se neobejdou a investují i do mladých talentů třeba v 18-20 klidně miliardy, my máme kvalitní mládež a házíme jí klacky pod nohy. Holas taky říkal, že být znova u áčka, tak si prosadí víc kompetencí a chtěl by především založení béčka.

  Holt asi administrativní složitosti Zoufalství

  • majtin6.9.2017 20:54reagovat

   To je tak jasný, že nevím co k tomu vůbec ještě psát.Smutek Snad jen, co tu píšem dokolečka tu domněnku, že Svoboda je jedním z otců Juniorské ligy, tak béčko by se mu moc nehodilo do krámu. Plus třenice Strahov - Letná a něčí prosazování ega ? Ale jsou to jen domněnky, nechápu proč o tom někdo nepromluví konkrétně a nezdůvodní to.

   A nejvíc záhadný na tom je, že to bylo jasný i Kotalíkovi:

   -”Naše mládežnické týmy jsou konkurenceschopné v Evropě, ale musíme zapracovat na tom, abychom z té kvality v mládežnických kategoriích dokázali posunout hráče do seniorského fotbalu, což je to nejobtížnější.“

   -Spartě se to příliš nedaří. Proč?

   -„Věřím, že se nám to do budoucna začne dařit. Diskutuji o tom s trenéry mládeže prakticky pořád, byl bych strašně rád, kdybychom někoho mohli do A týmu posunout. Ale sami trenéři říkají, že na áčko u nich ještě nikdo není. Spartě v tomhle vývoji regulérně chybí B tým, kde by se mladí hráči mohli adaptovat na seniorský fotbal, herní styl a občas i naskočit za první tým. Takhle musíme nadějné mladíky dávat pryč na hostování.“

   Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2015-16/259267/sef-sparty-kotalik-o-steinhoferovi-suralovi-ci-preplaceni-hracu.html

   • Funin6.9.2017 21:54reagovat

    tak to cumim, ze Kotalik mluvi tak rozumne, jen skoda, ze zustalo u toho mluveni a Bcko stale neni

    • LukyACS6.9.2017 22:01reagovat

     Já pořád nevim, co si o Kotalíkovi myslet, v médiích mluví celkem rozumně, ale činy zase opačně. Asi holt Křetínský na všechno háže bobek a je těžký přes něj něco prosadit, nebo víc důvěřuje kámošovi Svobodovi, což je na pováženou.

     • Funin7.9.2017 11:00reagovat

      ale ono je to možná horší, že ví, že to Bčko chybí, ale nezaloží ho, než kdyby tvrdili, že B nepotřebujeme

   • pátek7.9.2017 10:07reagovat

    Začal šéfovat, dobře mluvil - jenom mluvil a výsledek žádný. Teď dělá mrtvýho brouka.

 • Zapnu youtube... a sjednocování sparťanů

  letna6.9.2017 17:36reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=VxZgBj5Kwk0

  Viděli jste to už? Za mě jako nic moc video, ale snaha se cenní, je vidět, že je to asi velký sparťan. Tak mu to sdílím za snahu Smích

  • M4rtin6.9.2017 18:12reagovat

   Už to tu řešili dole na stránce

  • Dollaruss6.9.2017 18:27reagovat

   11 Frýdků na plac teda nevyžaduji ...

  • DJDriver6.9.2017 20:13reagovat

   Ještě že nepožaduje fotbalovost nebo techniku...takhle bych se mohl dostat na plac

 • A přitom stačilo napsat...

  lidoop6.9.2017 17:22reagovat

  ...že Sparta s velkou pravděpodobností z předkol do LM nepostoupí.

  • Srdcař Plavšič6.9.2017 19:53reagovat

   Pravděpodobně by to bylo na úrovni lidoopů.

 • Pravděpodobnost postupu Sparty

  19836.9.2017 17:02reagovat

  Rovnice postupu Sparty do LM z druhého místa:

   

  W(x) =ex xex ex (x + 1)ex= e2x ,

  W1(x) =0 xex ex x2 + 1 (x + 1)ex= −xe2x x2 + 1,

  W2(x) =ex 0exex x2 + 1=e2x x2 + 1.

   

  Funkce C1(x), C2(x):

  C1(x) =Z W1(x) W(x)dx = −Z x x2 + 1dx = −1/2ln(x2 + 1) + K1,

   

  C2(x) =Z W2(x) W(x)dx =Z dx x2 + 1= arctgx + K2.

   

  Vysledne resenı podle obecne formule:

   

  (∗): y(x) = ex(K1 + K2x)− 1/2 ex ln(x2 + 1) + xe.x arctgx.

   

  • Sendi6.9.2017 17:07reagovat

   už ne! prosím už stačí!!! Smích

  • wasek2611@centrum.cz6.9.2017 17:07reagovat

   Zdůvodnění, diskuze, důkaz

    

   to ti tam chybí

   • wasek2611@centrum.cz6.9.2017 17:08reagovat

    Za přepis funkce se dává dvojtečka. Nemůže být rovnice o 2 rovnítkách.

    • ouki6.9.2017 17:20reagovat

     Dvě rovnítka být mohou.

     • wasek2611@centrum.cz6.9.2017 22:02reagovat

      Rovnice ma dve strany. Pri uprave vyrazu se jich pise vic. Ale to neni rovnice :)

  • standis6.9.2017 17:08reagovat

   pravděpodobnodt, že jsi sešívanec, nebo prádelník 95%.

  • SuperFrankie6.9.2017 17:14reagovat

   Když napíšete do kalkulačky 5 8 0 0 8 a otočíte ji vzhůru nohama, tak tam pak uvidíte kozy.

   • pepinho26.9.2017 17:31reagovat

    Jo, tuto úroveň matiky ještě zvládámSmích

  • Chrod6.9.2017 17:52reagovat

   Pobavilo, díky Smích

78124 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha