Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Produktivita

  Ruud198618.9.2017 21:50reagovat

  Dnešní pohled na tabulku po kompletním 7. kole mne opravdu nepotěšil. Jsme na ještě poměrně slušném 5. místě (vzhledem k předváděným výkonům). Nejžalostnější je však pohled na naše skóre. 6 vstřelených a 6 inkasovaných gólů je nepříjemné zrcadlo reality.

   

  1) Ze 6 vstřelených gólů má na kontě 3 mnohými odepisovaný veterán Lafata. Méně gólů než my vstřelila již jen Karviná, Brno a Bohemians. Z toho nám Brno dalo dva góly a Bohemians jeden gól.

   

  2) Ze 7 zápasů se nám podařilo udržet čisté konto jen s neškodnou Boleslaví, Karvinou a Slováckem. Ostatní 4 zápasy byly vždy minimálně s jedním gólem v naší síti. To se opravdu lehce ztrácí body, když není produktivita vyšší, než počet obdržených gólů.

   

  Jak to tu píší mnozí, za více jako dva měsíce ”práce” širokého trenérského štábu, který nemá v podmínkách naší ligy obdoby, jsme se nikam neposunuli. Naopak je u některých patrné, že ještě více uvadají, jako např. Bia, který zřejmně ztratil prvotní nadšení.

   

  Za tímto trenérem nikde nezůstala dobře odvedená práce, ze které by mohl jeho nástupce těžit, naopak majís jeho pozůstatky jen a jen problémy.

   

  Pokud po dvou měsících není vidět žádný posun k lepšímu, nějaké návyky a náznaky sehraných situací, tak trenér odvádí svou práci špatně a zde je to evidentní. Není vidět ani dobrá taktická připravenost na soupeře a to má trenér vlastního asistenta, který se má zabývat analýzou soupeřů...

   

  Bohužel na zápasy kvůli bydlišti nechodím, ale tým sleduji denně a poslední měsíce nejsou opravdu veselé a bohužel asi nejsem sám, který nevidí ani špetku naděje na zlepšení v předváděné asi hře?

  • dominik2718.9.2017 22:00reagovat

   Já samozřejmě se spoustou věcí souhlasím, jen bych třeba nerad poukazoval na šíři realizačního týmu. To je ve vyspělejších klubech naprosto běžná praxe, že tam mají tolik lidí, případně jich tam je ještě víc. Stejně tak je samozřejmě na místě, že se do realizačního týmu investuje hodně peněz na platy. U Sparty ta bizarnost spočívá v tom, že víc investuje, ale kvalita jde spíš dolů. Problém tedy nemám s objemem investic, ale s tou kvalitou.

    

   Já bych i bral, že za dva měsíce není vidět nějaký zřetelný posun, ale musel by ten tým být jinak poskládaný. U hráčů ve věku 28+ moc individuálních růstů čekat nemůžeme. Sednout si to může spíš jen týmově, ale i v tomhle směru mám velké pochybnosti.

   • Ruud198618.9.2017 22:08reagovat

    Přesně tak to bylo myšleno, že šíře realizačního týmu neodpovídá odváděné kvalitě.

     

    Těch výmluv vedení o tom, že si to sedne a že je třeba více času jsme již slyšeli hodně a byť jen maký posun nikde.

     

    Minulý zápas zafungoval faktor Rosa, kdy k němu byl soupeř až moc ”uctivý” a nikterak ho tvrdě neatakoval. Slavia bohužel již taková nebyla.

     

    Kdyby aspoň člověk viděl nějaké nacvičené situace ze standartních situací, ale prostě nic, úplně bez nápadu a vše je chaotické a nesehrané.

    • dominik2718.9.2017 22:22reagovat

     Jen bych byl nerad, kdyby příští revoluce spočívala v tom, že se realizační tým opět zúží. Takhle to také nebude fungovat.

      

     Standardky, to je taky kapitolka. Ať už jejich zahrávání, nebo jejich bránění. Speciálně u soubojů Zahustel vs. Škoda jsem si fakt říkal, že to je fakt zoufalství...

     • Ruud198618.9.2017 22:37reagovat

      Realizační tým může být široký, ale mělo by se opravdu jednat o fundované zaměstnance, ne pouze kamarády trenéra z minulého angažmá. Bohužel si myslím, že zde hraje roli i jazyková bariéra, kterou si nikdo moc nepřipouští. Přecejen originál je vždy lepší, než tlumočení (v tomto případě Kováče). Vím, že to je z části i chyba hráčů, že nejsou jazykově vybaveni, ale s tím se musí bohužel také počítat.

       

      Především by měl mít realizační tým určitou spojku mezi Letnou a Strahovem, který by měl dobrý přehled o juniorce a hledal by vhodné hráče pro jejich postupné začlenění do Áčka.

       

      Standardky mi připomínají standartky reprezentace, bez nápadu, bez české chytrosti, bez secvičených věcí. Přitom jsme dříve měli excelentně secvičené standardky, ze kterých padalo spousta gólů, jak už po důrazných soubojích, tak i po secvičených signálech nebo kvalitních přímých střelách.

       

      ránění standardek je kapitola sama pro sebe, tam je zcela evidentní, že chybí důraz, výšková převaha a správná poziční hra.

 • Ultras

  kadrazan18.9.2017 21:12reagovat

  Po incidentu v derby jsem pro, aby si své nízké IQ vylízávali mimo stadiony. Mám to chápat tak, že jsou náckovská organizace, která má ideální realizaci ve Spartě? A že vedení Sparty to mlčky toleruje? Jde o to, že rodiny s dětmi nemohou na fotbal? Plivu na tyhle kreatury.

  • Furia Ceca18.9.2017 23:11reagovat

   To je evidentní už roky, že je to pro ně jeviště.

 • ...

  adam18.9.2017 20:54reagovat

  Mám pocit, jako kdyby se na nás od začátku sezóny valila jedna velká vyteklá žumpa a to jsem si myslel, že loňské angažování Rady byl nejostudnější krok Sparty za posledních deset let. V kontextu všeho toho, co se nyní děje pořád ale vidím největší průšvih v nečinnosti vedení vůči našim nacistickým spoluobčanům. Zdraví a sebeúctu má člověk jenom jedno a na to by měl být kladen důraz v první řadě. Fotbal/výkony/výhry jsou až ve druhé řadě, tím spíš, že v opačném pořadí to řešit nelze.

  To že se klub dosud k celé události v derby nevyjádřil, je ostuda sama o sobě. To, že tyhle kokoty veřejně neodsoudí, že ostuda stejně tak. To že někdo řekne ”my vás tady nechceme”, se možná dotkne těch jedinců, kteří mají mozek v hlavě, ale na fašistické hovado platí jen obušek a klepeta.

 • Hřebík

  taborita18.9.2017 20:41reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/313686/byvala-hvezda-sparty-jun-hrebik-me-drzel-pod-krkem-blbe-jsem-se-vracel.html

   

  To by mě zajímalo, co by Hřebík provedl se současným kádrem....

  • bob8018.9.2017 21:40reagovat

   Já bych ho k nim na 14 dní pustil. Ten italskej klaun je stejně pasé. Neprorazil nikde, všude ho vyhnali a tady ho dříve nebo později poženou taky.

  • kravínoha18.9.2017 22:30reagovat

   Nic, jenom by se po zápasech v rozhovorech vymlouval na to, že mu to hráči kazí, jako vždycky.

   • thomasd8618.9.2017 22:38reagovat

    A Ty by jsi chtel koho? Kdo je Tvuj favorit?

    • kravínoha18.9.2017 22:45reagovat

     Co chci já, není podstatný. Já nemám na dění ve Spartě žádný vliv.

 • Dohrano

  Dolikus18.9.2017 20:14reagovat

  Dneska v Dohranu se budou vcerejsi situaci v našem sektoru věnovat, měl by tam být i rozhovor s lidma co u toho byli. Někdo odsud? :) Každopádně je to hrozny..Po Karviny jsem lístky do klece vyměnil za místa za branou vedle kotle. Takže tohle jsem nezaznamenal, ale od pohledu tam zas bylo celkem dost tzv tatiku se synatorama. Musí to být fakt obohacující pohled vidět jak sparťan sunda spartana. Myslím, ze většího dna už ani dosáhnout neslo. Zaznamenal někdo někde nějaké vyjádření ze strany Ultras nebo Sparty? Nebo si máme zvykat, ze tohle teď bude normální a člověk se mezi svejma bude teď cítit víc v nebezpečí než pomalu u soupeřů? To je zas sezóna tohle..člověk si říká, ze veškerý sracky už jsme si vybrali a ono prd.

  • HS18.9.2017 20:26reagovat

   Bohužel nic nového, děje se to na většině výjezdů. Z těch lidí mají strach i samotní Ultras (viz neustálé převěšování hlavních vlajek Falangou - ukažte mi jediný zahraniční tábor kde se tohle děje), takže se není co divit že s tím nikdo nic nedělá. Klub má fanoušky v píči takže dokud nikdo neumře (a včera už k tomu nebylo zas tak daleko), tak se asi nic dít nebude. Jít v přesile 3 kusů na jednoho staršího fanouška a dokopat ho do bezvědomí je neomluvitelná prasárna. No a výkřiky jako ”nechte ho bejt, ať chcípne”...Ať si udělá každý názor sám.

   • taborita18.9.2017 20:33reagovat

    Kdyby těmto pár jedincům vedení Sparty dlouhodobě neustupovalo, tak mají už dávno zakázaný vstup na utkání Sparty, tak jak je to běžné třeba v Anglii.

    Já když jsem zjistil, že bych musel do klece, tak jsem po x letech na derby raději nešel a bylo nás víc, evidentně jsem udělal dobře.

    Na druhou stranu jsem proti principu kolektivní viny - je to otázka několika jedinců.

   • Lobrock18.9.2017 20:33reagovat

    Falanga, to jsou ty vymaštěný nácíčci, co vyřvávaj tutti avanti Benito Mussolini? Ty zkurvence ještě nikdo nezavřel?

   • astronautacs18.9.2017 20:36reagovat

    Z Falangy nejsou zesraní jen normálové a ultras, kteří jim lezou do zadku, aby nedostali nakládačku sami (to vidí snad každej ) ale i vedení, ostatně, co jsem dřív slyšel, oni mají na lidi z vedení či některé hráče snad i telefonní čísla, bůh ví, co na ně vše mají, vzhledem k těžkému nezájmu to nějak řešit.

    • adam18.9.2017 20:46reagovat

     A co je to za podělanou skupinu?

     • astronautacs18.9.2017 20:55reagovat

      největší chuligánská skupina Sparty..zkus si je hodit do googlu, něco ti to o nich najde....

      • adam18.9.2017 21:00reagovat

       Díky za tip, dva články mi stačili.

        

       • Dolikus18.9.2017 21:28reagovat

        Taky mi to nedaloSmích Přečetl jsem si nějaké dva rozhovory a stačilo..Chvíli jsem přemýšlel jestli se jedna ještě vůbec o fotbalSmích

        • adam18.9.2017 21:37reagovat

         Tak ono co tak chápu, tak těmhle bezmozkům o fotbal jde až v poslední řadě, přičemž přínos Spartě je nulový.

      • daweee18.9.2017 21:25reagovat

       kolik jich tak je v tom kotli? 50?

        

       • astronautacs18.9.2017 21:32reagovat

        Na to by ti asi lépe odpověděl kristin, já do kotle už hodně dlouho nechodím, ale tak máš tam Falangu, přes jejichž slovo nejede vlak, pak bývalé členy Prague Boys, co ještě chodí...pak Youth Firm a další menší skupinky, počty psát nebudu, protože nechci lhát.

 • Plzeň

  ketchup18.9.2017 20:11reagovat

  V 15 minutě 2:0 a pak to slušně vypustili, měli několik přečíslení kdy mohli jít sami na bránu a odflákli to a na konci se jim to málem vymstilo.

  • Bunda18.9.2017 20:20reagovat

   V 91 minute rozhodčí oslepl na pár vteřin. Sádek s Berbrem umí.

   • kilovolt18.9.2017 20:32reagovat

    hmmm ale body se počítají....

   • daweee18.9.2017 20:49reagovat

    co se stalo?

 • Odvolávači

  Clif18.9.2017 20:10reagovat

  Co teď teda chcete? Radu? Nebo nějakého němce s celym realizačním týmem za 40 milionů? V zimě dalších 10 nových hráčů?

   

  Nebo jiné vedení? Jaké? Ono nebude tak jednoduché najít někoho kvalitního, kdo do Sparty půjde udělat ”špinavou” práci.

   

  Tady to všichni vidí jako hurvínek válku. O FB skupinách ani nemluvim, tam je jeden den velká podpora AS a druhej den ho popravují.

   

  Ano, je to na hovno, náš fotbal utrpení, ale nemůžeme každých 10 zápasů vyhazovat trenéra.

  • thomasd8618.9.2017 20:17reagovat

   Njehorsi je, ze vyhrat nejakou haluzi, tak plno lidi otoci a bude tvrdit jak to jde nahoru...

  • Dynamo18.9.2017 20:18reagovat

   můžeme, nesmíme vyhazovat trenéry mládeže, ale v áčku není prostor pro nějakou koncepci, tam prostě musíš mít okamžitě výsledky

   • thomasd8618.9.2017 20:21reagovat

    Vyjmenuj mi prosim tymy v nasi financni skupine, ktere okamzite po zmene trenera a takove zmene kadru jako probehla u nas , jsou okamzite uspesne??

    • Dynamo18.9.2017 20:22reagovat

     proč?

     • thomasd8618.9.2017 20:37reagovat

      Tak pokud nekoho vyhazuju ze nema okamzite vysledky u A tymu, tak by me zajimalo kde to podle Tebe slo okamzite nahoru. Napsal jsi, ze trener u A tymu cas mit nemuze, kde to takhle funguje? Ono je opravdu jednoduchy porad shazovat neci praci, koncepce proste nekdy trva rok, klidne i vic. Tady by vsichni chteli hned, nejlepe vcera bylo pozde

  • majtin18.9.2017 21:41reagovat

   Holase, se stejnejma pravomocema jako má AS. A ukončení sporu Strahov versus Letná vyhodnocením jejich dosavadní práce a vyvozením z toho odpovídajících závěrů.

   • thomasd8618.9.2017 21:47reagovat

    ja se spis ptal, ktery tym by fungoval okamzite kdyby vymenil trenera a privedl 10 posil

 • Liga

  Dynamo18.9.2017 20:09reagovat

  Titul je ztracen a je načase najít řešení na delší dobu, protože současný projekt ”s Italem v kuchyni” evidentně nefunguje.

   

  Křetínský by pro změnu nemusel při výběru trenéra hledat svoji fotbalovou kopii, ale vybrat opravdovou kvalita a ne hezky mluvícího elegána.

  Moc mě to mrzí, ale Stramaccionimu už nevěřím.

 • Tiki Taka

  kadrazan18.9.2017 20:09reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=mQGZUdPomHU

 • Rozhovor na Idnes

  thomasd8618.9.2017 20:04reagovat

  Tak pan Michal Kadlec ma pocit, ze nebyt tece Zahustela pri hlavicce Skody, tak by zapas skoncil 0:0...jeste ma nekdo pocit, ze ma byt ve Sparte? Me vazne prijde, ze nekteri hraci maji proste ze Sparty prdel...Vzdyt oni ani nedostavaji za mizerny vykony pokuty, to je bohuzel podle me jedina vec, ktera by je vyburcovala...Nebo, bude se nekdo snazit kdyz penize na uctu pristanou i za nic? Tohle by se mi v praci taky libilo...

  • adam18.9.2017 20:11reagovat

   No jim hlavně z nějakého důvodu nedochází, že je vlastně úplně jedno, jestli to skončilo 2:0 (zaslouženě), nebo 0:0 (nezaslouženě). Jde o to, že výkon byl tragickej a to je to podstatnější.

   • thomasd8618.9.2017 20:15reagovat

    Jim je to proste u zadku, zaplaceno dostali tak co. Me by proste stvalo uz jen to, ze je Slavie bojovnejsi...Muze byt lepsi, mit lepsi formu, ale pri derby se proste musi zrat trava...a cizinci hrali 3, Dubravku nepocitam, to byl za nas nejlepsi hrac, tak at mi nikdo netvrdi ze jeme nevyhrali kvuli tomu, ze cizincum je derby u prdele...

77790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha