Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • už se těším

  TakeACS25.9.2017 16:43reagovat

  Až budeme za rok touhle dobou hrát Ligu Mistrů a debílci, co psali „Arrivederci, Stramaccioni” budou skákat v první řadě a měnit dresy s Ben Chaimem.. :)

  • HomelessOnWifi25.9.2017 16:50reagovat

   Libi se mi tvuj optimismus Úsměv

  • P_YF0925.9.2017 16:56reagovat

   Cau, ten banner jsme delali my a chci te ujistit, ze dres od Ben Chaima opravdu nikdy nevezmem. Jinak to, ze za rok budeme hrat LM, je opravdu dobry vtip :)

   • Paspartu25.9.2017 16:59reagovat

    Důvod? To, že se mu teď nedaří neznamená, že to za pár měsíců nemůže být jinak. Viz. Venca Kadlec.

     

   • Paspartu25.9.2017 17:11reagovat

    A ještě jedna otázka. Nevadí vám, že si většina lidí myslí, že je bez vás na stadionu lepší atmosféra? Sice se méně fandí, ale je tam takový čistší vzduch.

  • Furia Ceca25.9.2017 16:58reagovat

   Sympatický je, že tomu asi opravdu věříš. Jednou ji hrát budeme. To každopádně.

  • Fanoušek z Liberce 25.9.2017 17:38reagovat

   Úžasná představa, další dvě ligový kola nám napoví, ,jak moc je to reálné...

  • majtin25.9.2017 19:11reagovat

   Ztrácíme 10 bodů a Plzeň zatím neztratila a nedá se očekávat, že nějak výrazně začne a my že ztrácet přestanem.

 • zápasy venku

  honza-spartan-praha525.9.2017 16:42reagovat

  Kašlete na kotel... Změňme téma. Dlouhodobě, snad od dob Lavičky, se nám nedaří venku. Kde vidíte problém?? Ja si myslím, ze je to pomalym přechodem do útoku a nekvalitnim presinkem. Nechci být prehnanym optimistou, ale dvojce mavuba marecek by mohla v tohmle bejt lepsi, než Vacha a matějovský. A presink v podani Kadlece biabianiho a bohdana by mohl byt lepsi,nez lafata dural konate nebo drive dočkal na lajně. Vaše názory??

 • Atmosféra

  astronautacs25.9.2017 13:32reagovat

  Tak já nevím, pořád se mluví a píše o jednotnosti a pak si člověk po výhře 3:0 zase všude čte, jak se válčí mezi kotlem a zbytkem.

   

  Co se týče kotle, byl jsem zastánce názoru, že pokud s něčím nesouhlasí, ať bojkotují a hlavně neuráží pokřiky ”italiano bastardo”...To se včera stalo, takže za mě v pořádku a není třeba to dal řešit. O tom, zda je v pořádku dělat takovéhle kroky jen kvůli pár špatným výsledkům, o tom se dá polemizovat, ale to teď řešit nemusíme. Ultras a spol bych jen doporučil, aby si nějak pohlídali vyjadřování některých méně inteligentních jedinců po stránkách a sociálních sítích, protože některé komentáře jsou vážně hloupé a dětinské, o to žalostných pravopisných chybách se nemusím zmiňovat, na to je expert jeden nejmenovaný sodomagor. Vím, že je to těžké ohlídat, ale číst se to nedá a akorát to vrhá negativní světlo na všechny.

   

  Ke zbytku: přijde mi hloupé psát, jak je to bez kotle super...Ne není, všichni to vědí, atmosféra je důležitá a protilehlá i zbytek stadionu to nevytrhnou. Organizované fandění je potřeba, buben, speaker, vlajky a vše kolem. Samozřejmě bych byl ale rád, kdyby to šlo bez cíleného utažení trenéra, protože mi nikdo nevymluví, že je to díky jeho původu. A taky bych byl rád, kdyby se omezilo podpory Hitlera a Mussoliniho.

   

  To je z mé strany všechno a doufám, že v brzké době zas bude vše jak má a nebudem sledovat stupidní války mezi fans ať už na stadionech nebo internetu.

  • astronautacs25.9.2017 13:34reagovat

   *urážení trenéra

  • adam25.9.2017 13:59reagovat

   Já bych byl předně rád, kdyby si ”kotel” přestal hrát na nějaké štamgasty na stadionu. Ano je to nejhlasitější a nejkonsolidovanější část stadionu. A ano, pokud by se tam ta normální část fanoušků nenechávala šikanovat a ovládat primitivama, tak by možná byla i nejcenější. Ale v současné situaci je k smíchu jejich tvrzení, že tamní klecní spolek je se Spartou když se daří i nedaří. Jsou stabilně, sezónu co sezónu první, kteří se vůči Spartě otočí zády při první příležitosti, kdy se nedaří. A hlavně je potřeba najít viníka, nejlépe pokud se jmenuje Hřebík nebo je to cizinec.

  • majtin25.9.2017 14:04reagovat

   ”A taky bych byl rád, kdyby se omezilo podpory Hitlera a Mussoliniho.” Nechtěl si spíš napsat, že by bylo lepší, kdyby se tahle podpora v kotli Sparty vůbec nevyskytovala?

   • astronautacs25.9.2017 14:11reagovat

    Já jsem realista. Tutti avanti... rozeřvávají v drtivě většině veteráni, proto je to taky slyšet pravidelně spíš venku...a SH za chorály: nikdy tak nebylo...a nás fotbal vůbec nezajímá...To bych byl rád kdyby zmizelo, ale znovu, u prvního chorálu to není tak, že to speaker po lidech chce, ale protože to v sobě má pár jedinnců zažitých a chtějí si hrát na nějaké frajery...druhý chorál nemám rád vůbec, naštěstí jsem ho dlouho neslyšel. Jak jsem uvedl příklad sodomagora ( kdo si čte FB diskuze, tak na něj určitě narazil ), tak to je pro mě ukázkový příklad člověka, který nemá vlastní názor a jen tlumočí co mu někdo pošeptá. A lidi jako on jsou podle mě největší problém kotle + samozřejmě jedna skupinka chuligánů, ale to jsme tu už řešili...

    • majtin25.9.2017 14:18reagovat

     Takže ne, že by sis to nepřál, ale zdá se ti to nereálné ?

     • astronautacs25.9.2017 14:26reagovat

      Ano, zdá se mi to nereálné. Byl bych samozřejmě rád, kdyby se 90 minut pouze fandilo a sem tam nějaká věc na soupeře. Ale víš co, já se stejně můžu lidem, kteří hajlují atd pouze smát, přijde mi totiž kouzelné, když někdo nosí vlastenecké oblečení s texty hrdý Čech a u toho hajluje a tím podporuje někoho, kdo dříve Čechy vraždil. Logika nula. Úsměv Na to byl expert bývalej speaker, díky němuž jsem se rozhodl, že kotel na Letné prostě navštěvovat nebudu.

      • adam25.9.2017 16:43reagovat

       Mě třeba přijde sympatické už jen to, že kotel Slavie min. na facebooku veřejně odsoudí jednání konkrétního jednotlivce (toho tydýta, co svékl Van Burena, zahodil dres Altintopa a má ”na svědomí” ten Štochův poslední exces). Přičemž to napíše tak, že každý zainteresovaný z tribuny sever ví, o koho se jedná. Tzn. je z toho vidět distancování a jakási transparentnost.

       • astronautacs25.9.2017 17:37reagovat

        Odsoudili myslím ten zahozený dres, ale o děkovačce nic nepadlo, naopak slečna, které se to nelíbilo, tam byla poslána někam. Jinak jo, slávisti mají lepší domácí kotel - umístěním, počtem i tím, že se tam během zápasu neřeší pitomosti a v chorálech nemají žádné věci, které by ostatní nechtěli křičet. Dá se říct, že na TS může každej, kdo chce fandit, u našeho kotle to neplatí, tam každej nemůže. No ale to už je boj kotle. Smutné je, že lidi během sezony mění permice z kotle pryč, to jsem snad ještě neviděl...Ale můj prvotní komentář mířil na to, že psát, že atmosféra bez kotle je lepší - ne není.

        • astronautacs25.9.2017 17:38reagovat

         že psát, že atmosféra bez kotle je lepší je pitomost.

 • Limba

  viktor189325.9.2017 13:15reagovat

  Chtěl bych se zeptat, zda li protilehlá a její intelektuálové přijdou proti Plzni s něčím podobným jako v roce 2014: https://goo.gl/tPLzPH

  Teď je na to vhodný okamžik, ne?

  • SuperFrankie25.9.2017 13:30reagovat

   Tenhle vtip si vymýšlel celou noc při četbě Jamese Joyce a pití polosuchého sherry?

   • viktor189325.9.2017 13:34reagovat

    Copak? Potrefená husička se ozvala? Nám budete předhazovat něco s plynem, kterej řvalo JEDNOU JEDINKRÁT sotva 30 zmatenejch lidí, přitom sami dokážete bejt ještě víc nechutní.

    • SuperFrankie25.9.2017 13:38reagovat

     Cože?

    • SuperFrankie25.9.2017 13:43reagovat

     Já jsem ten transparent nedělal.

     Není to nechutnější než Kotalík do plynu.

     Neřvalo se to jednou, ale víckrát.

     Na derby v kotli někdo vypnul několik fanoušků, když vyjádřili nesouhlas.

     Včerější protest opět totálně nevysvětlený.

     Ale intelektuálové z protilehlý jsou to hlavní zlo.

     Dobře, beru na vědomí.

     Sebereflexe nula.

     • viktor189325.9.2017 13:51reagovat

      Já jsem neřval Kotalik do plynu.

      Je to nechutnější, jelikož je to psaný text, který byl vidět i v TV. Dívaly se na to malé děti.

      Řvalo se to jenom jednou. Kolikrát ti to mám zopakovat?

      Na Derby v kotli došlo ke konfliktu, ale ten člověk vypnutý dle očitých svědků nebyl. Nakonec ani nevyhledal pomoc a šel raději na pivko.

      Co chceš vysvětlovat na včerejším protestu? Prostě než řvát nesmysly a urážky, tak se mlčelo.

      Intelektuálové z protilehlý jsou hlavní zlo pouze tady.

      Sebereflexe funguje pouze tehdy, bavíme li se s člověkem, který je ochoten uznat názor druhého.

    • majtin25.9.2017 14:17reagovat

     To je podobné jako tvrdit, že v květnu 2012 proti ČB házela petardy a dělobuchy na hrací plochu taky protilehlá.

  • Dolikus25.9.2017 13:38reagovat

   Viktore dal bys ruku do ohně za to, že kdyby tam včera nějaká skupinka v sektoru pod kotlem rozjela svoje soukromé fandění, tak že by nedošlo k nějakému konfliktu?

   Jinak už toho bylo zase řečeno dost, ale ať si každej řiká co chce,tak včera ta atmosféra prostě stála za hovno. Když vynechám ty věci, proč je to ted takhle tak takováhle atmosféra prostě není hodná klubu jako je Sparta. Připomínalo mi to začátky hokejové Sparty v O2, kdy naopak jel jen kotel, ale zbytek byl jak v divadle..

   • viktor189325.9.2017 13:47reagovat

    Mně to připomnělo období 2008-2012 bez kotle a hlavně zápas se Žilinou, kde naprosto nefungující nesehraný kotel přeřvali nějaký buranský Šošoni. To už v životě zažít nechci, hnus.

    Nevim, nedokážu ti na tvoji otázku 100% odpovědet co by přesně nastalo. Rozhodně před zápasem neproběhla žádná domluva typu ”pokud někdo bude fandit, tak ho sestřelíme”. Takže za Ultras můžu říct že ne, nikdo by nikoho nenapdal. Vždyť tohle uzavření sektoru bylo už třeba i proti Interu na prvních 15 min a lidé tam normálně fandili a nikdo je nelískal.

    • Dolikus25.9.2017 13:59reagovat

     Ono je to asi ted dost zkreslený tím co se stalo/nestalo v derby. Jak už někdo psal, člověk by si to asi spíš rozmyslel, než dráždit hada bosou nohou..ikdyž by třeba ve finále k ničemu nedošlo. Tak snad se to nějak vyřeší, ptz představa, že tady podvodníci by měli mít něco jako domáci prostředí.

 • Nová šance

  Furia Ceca25.9.2017 12:45reagovat

  Myslíte, že kotlíku vydrží to trucování i v zápase s Plzní? Bylo by to fajn. Předpokládám, že z Plzně přijede spoustu fanoušků úspěchu a abychom je přeřvali tak bude muset normální část publika využít této šance a být slyšet. Mohlo by to pomoci zformovat novou atmošku do budoucna.

  • Míša25.9.2017 12:46reagovat

   lol SmíchSmíchSmíchSmích

  • viktor189325.9.2017 12:51reagovat

   Ty si vážně myslíš, že jste schopni Plzni zabránit v tom, aby si na Letné vytvořila domácí prostředí? Jako odpovídačky včera pěkný, ale pochybuju, že protilehlá vydrží fandit několik minut v kuse byť s většíma přestávkama. O nějakých chorálech nemůže být ani řeč. Ale hlavní problém vidím v tom, že fandění ”normální části publika” silně koreluje s výsledkem, který nejspíš nebude tak přívětivý jako tomu bylo včera proti Teplicím. Ale rád bych se pletl.

   • petr13725.9.2017 12:53reagovat

    A ze jsem tak smely, s cim koreluje fandeni kotle?

    • viktor189325.9.2017 13:07reagovat

     petr137: s ničím. Když už tam jsme, tak fandíme 90 minut.

     • petr13725.9.2017 14:04reagovat

      no právě...”když už tam jsme”

   • DanSparta25.9.2017 12:55reagovat

    On ne, on naštěstí na Spartu už nechodí. Úsměv

    Jinak přeřvat Plzeň která sem přijede bez porážky s 2500 lidma v zádech. To budeme na protilehlý muset řvát i opakovačku Sparta - Praha abychom rozšířili repertoár pokřiku na dva.

    • trcmano25.9.2017 12:57reagovat

     tolik sektor hostů nemá :)

     • viktor189325.9.2017 13:08reagovat

      tolik sektor hostů samozřejmě má.

      • trcmano25.9.2017 13:16reagovat

       Tak bych ho zmenšil, všude s námi vyjebávají a my jim poskytujeme takový komfort Vztek

       • DanSparta25.9.2017 13:20reagovat

        Máme velkej stadion, kterej svoji komplikaci připomíná metro Strizkov, taky nevíš co kam vede a kde je co.

       • viktor189325.9.2017 13:24reagovat

        neboj, v roce 2019 se zmenší a přesune na vchod 4. Tím vznikne více pro fanoušky ACS u hlavní tribuny.

     • DanSparta25.9.2017 13:14reagovat

      Kdyby byla velka poptávka a snaha, tak by Sparta uvolnila i 3000. Tam do toho rohu nahoře narveš strašně lidi a když to prodloužíš až na konec tak to je sektor jako kráva. A tak by podle mě měl sektor hostů vypadat, co nejvíc na kraji a aby nerozdeloval tribunu.

   • trcmano25.9.2017 13:01reagovat

    Včera bylo dost lidí z kotle, kteří nesouhlasí se současným projevem na tribuně pro fankluby za bránou, tak by stačilo kdyby to někdo z nich rozjel a ostatní by se určitě chytli. Ale jak píše Jumbo na SF tak se bojí aby pak nedostali po hubě od stávkařů..Neutrální

    • viktor189325.9.2017 13:08reagovat

     to je blbost. Určitě nikdo nikoho nebude třískat za to, že fandí Spartě.

     • trinact25.9.2017 13:43reagovat

      ”Za to” ne, ale překážkou tato podmínka (fandění Spartě) není.

 • Biabiany

  M4rtin25.9.2017 11:58reagovat

  Teď jsem se znovu koukal na ten samostatný únik Kadlece a teprve teď jsem si všiml, jak mu tam Biabiany hezky nabíhal. Škoda, že nedostal přihrávku, uklízel by do prázdný. Neuvěřitelná rychlost, podívejte se na to turboSmích

   

  Moc mě mrzí, že poslední zápasy Bia vůbec není vidět. Přitom když přišel, tak v několika prvních zápasech byl náš nejlepší hráč. Doufám, že se vzpamatuje.

  • Bunda25.9.2017 12:01reagovat

   Z Havla si udělá trhací kalendář Úsměv

   • novydres25.9.2017 12:54reagovat

    Si myslis ze tam da Havla z kteryho si dela prdel pulka kridel v lize ??? Spis da Hubnika na kraj......

  • Sendi25.9.2017 12:16reagovat

   Já myslim, že Biabiani vůbec nehraje špatně, udrží těžký balony, neustále se pokouší něco vymyslet, za mě určitě obstál i proti Teplicím, je platnej i bez balonu, obránci dobře vědí o jeho rychlosti a on tím ovlivňuje jejich postavení atd...myslim, že dobrý...

    

   Kadlecovo ukopnutí se holt stane i lepším hráčům :)

   • Chabix25.9.2017 12:24reagovat

    Já všechny tyhle věci vidím a proto se ho i zastávám. Ale Dominik má pravdu v tom, že není vůbec produktivní.

   • Funin25.9.2017 13:05reagovat

    já jsem ho v první půly sledoval, kde se pohybuje když je míč někde jinde, a dost často se vracel velmi pomalu na vlastní půlku a naopak do útoku zas tak rychle nepřecházel. Například jsme tam jednou získali míč, měl ho u nohy Kadlec a mohl z toho být super protiútok, ale nikdo dopředu neběžel, tak to musel Káca dát zpátky a vlastně sami jsme se ubránili.

     

    Abych mu jen nekřivdil, velmi vtipná byla situace, kdy Bia táhnul míč po lajně a Káca bežel asi 2 metry před ním taky u lajny a takhle běželi dobrejch 20-30 metrů am nic z toho. To bylo vidět, že prostě nejsou nijak moc sehraní, protože kdyby Káca třeba naběhl na střed, mohl mu to Bia dát do běhu, nebo mohl využít volného místa a bežet dál až k lajně a odtamtud odcentrovat.

    • Chabix25.9.2017 13:20reagovat

     Biabiany patří každé kolo mezi 3 hráče, kteří naběhají nejvíce metrů ve sprintu. Podle mě je to víc směrodatný než to, jakou porci km hráč absolvuje za zápas. K tomu pomalému vracení jsou tam niance, kdy on spustí a k tomu hráči hodně rychle přistoupí, často to znamená ztráta míče pro soupeře. Ale to jsou už jen takové detaily. Přiznám se, že si kolikrát naše zápasy pustím celé znovu a právě těchto detailů si všímám.

  • Chabix25.9.2017 12:49reagovat

   A když tak obdivuješ jeho turbo. Mrkni na tohle videoSmích

   https://www.youtube.com/watch?v=PHuoy45b10M

    

   A to ani neběžel na plno na začátku běhu a na konci běhu, kdy se hlídal, aby neskončil v ofsajdu.

   • M4rtin25.9.2017 13:41reagovat

    Jojo, to je ono :-D Jak nitro boost z Need for speed Úsměv

  • Shrekson25.9.2017 13:06reagovat

   když ho braní dva nebo tři hráči tak je to těžký, Zahustel hraje dobře protože hráče strhne Bia..

   tak mi to přijde, plus Hyčka na obranu úplně sere..Úsměv

 • tak Limbera zlomená hlava

  kilovolt25.9.2017 11:46reagovat

  nemám ho rád, ale tohle mu nepřeju ......a vlastně nikomu

  • bobo25.9.2017 12:07reagovat

   Tak zlomenou hlavu má už hodně dlouho. Já mu to taky nepřeju, protože přijde o svůj oblíbený zápas na Letné :)

  • DJDriver25.9.2017 12:14reagovat

   Když v tý hlavě nic neni tak praskne hned

  • munzig25.9.2017 12:37reagovat

   Normálně bych to nikomu nepřál, ale takovýmu zmetkovi jako je Limberský klidně.

   • kilovolt25.9.2017 13:29reagovat

    buďme lepší než jiní!

 • TEPLICE

  jareoslav25.9.2017 11:30reagovat

  nedělejme předčasné závěry o našem dobrém výkonu. Teplice totiž hráli velmi špatně. Příště na dukle tom může být jinak. Nenosme nosy nahoru,je třeba jít do utkání se zdravím sebevědomí,ale i s pokorou nebo nám tam Holenda střihne dva fíky a bude po vytahování.

  • AlaMierda25.9.2017 11:41reagovat

   nikdo tu nedělá předčasné závěry, ale ty kecy o tom jak hráli Teplice jsou úplně mimo. To je problém Teplic co u nás předvedli a ne náš.

 • Teplice

  AlaMierda25.9.2017 11:02reagovat

  včera kluci potěšili, dobrý fotbálek, jednoznačná výhra, spousta šancí. Venca Kadlec jak jsem ho naposledy viděl proti Interu, jen škoda toho brejku. Dobrý výkon také Lafata, Zahustel, Štětina a Mavuba. U Mavuby se člověk nemusí bát, že někomu namaže, hraje s přehledem a přišel mi, že fyzicky je na tom už dobře o technice se nemusíme vůbec bavit. Moc se nelíbil Hovorka, který dělá docela spoustu chyb a zbytečných faulů. Ben Chaim by už potřeboval taky gola. Frýdek tradičně přišel na hřiště a spousta faulů a zkažených přihrávek. Teď na to navázat na Dukle a pak smáznout fetky.

 • Karma?

  Tazmen25.9.2017 10:52reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/314271/limbersky-ma-nadvakrat-prasklou-licni-kost-dnes-musi-na-operaci.html

  • Bunda25.9.2017 11:04reagovat

   Těším se na Havla.

77244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha