Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • SKODA...

  FANDA73076.3.2018 20:28reagovat

  ..., ze sme ho nekopli skor, mohol tu ostat Civic-Hapal vie pracovat s mladymi.Civic mal premieru za Trnavu v tazkom zapase proti DAC a dennik Sport ho zaradil do zostavy kola.

  • Hory6.3.2018 22:15reagovat

   Civic měl zůstat a hrát u nás. Nicméně pokud bude hrát základ v Trnavě, tak ho to muže taky posunout. Těch par zápasu už Frýdek či Vata na bekovi zvládnou. Ale souhlasím, Civic měl zůstat..

 • Strama

  Boss0096.3.2018 20:03reagovat

  Jinak ten hon na Stramaccioniho byl neuvěřitelný. Všechno se házelo na něj, prostě všichni od novinářů po rádoby fanoušky ještě než začal vůbec trénovat první zápas už veřejnost byla proti němu a ať se vám to líbí či ne měl to těžký. Jinak mě fascinuje Ščasný, kterého vyrazili a on se vrátil oknem a ted si hraje na nějakého spasitele celé Sparty a je vidět jak je ten člověk zahleděný do sebe on nikdy nechybuje to vždy ti druzí. Ščasný měl letět jako první. Křetinský je prostě pablb.

  • johny546.3.2018 20:09reagovat

   To neni pravda. V lete byl vnimany jako slavny zahranicni trener. Media proti nemu fakt nebyla, naoapk z nej delali senzaci.

   Ty rozpaky a zmena nazoru to prislo az casem po tom co ukazal sve umeni.

   • Boss0096.3.2018 20:21reagovat

    Tak to si teda nemyslím, ale hádat se nebudu. Dobře si vzpomínám, jak mu všichni pořád vyčítali těch 10 posil i když on v tom prsty neměl až na pár hráčů, zbytek mu přivedlo naše super vedení. Pořád se mluvilo, že potopil Panathinaikos a různý posměšné kecy. Dále čeští agenti, co nemohli rejžovat ho špinili kde mohli. Ne veřejnost ho tady nechtěla už ze začátku.

  • dominik276.3.2018 20:20reagovat

   Stramaccioni to určitě měl těžké, na druhou stranu sem přišel pracovat v podmínkách, jaké tady nikdy nikdo neměl. Byla to velká výzva, on ji nezvládl.

    

   Mrzí mě tom jen to, že tu akorát stoupne skepse vůči angažování cizinců. Přitom věřím, že nějaký opravdu kvalitní kouč by tady ty výsledky měl. Stramaccioni začal tím, že si vybral špatné posily, špatně odhadl naši soutěž a potom nesmyslně točil sestavu. Jestli měl nějakou vizi, jak bude hra Sparty vypadat, tak ji sám neskutečně podkopal. Bohužel mám pocit, že opravdu už někdy v září vše nasvědčovalo tomu, že tohle angažmá je totální omyl, ale rozseklo se to až teď v březnu. Velká škoda. Hapal to teď také bude mít šíleně těžké. Přišel pár dnů před dalším zápasem, navíc mám pocit, že herně tady ani nemá moc na co navázat. Jediné, co mu hraje do not, je nesporná kvalita kádru, který rozhodně má na boj o druhé místo. Ale kdyby vedl Spartu už v přípravě, opět to celé mohlo vypadat jinak.

   • Boss0096.3.2018 20:30reagovat

    Jasně podmínky měl nadstandardní, ale taky dostal skoro úplně nový tým a vybudovat něco co bude mít dlouhodobý úspěch, prostě chviličku trvá, měl dostat šanci ještě do konce sezony. Hapal řešení je prostě totální stupidita, ten chlap nemá za tak krátkou dobu žádnou šanci něco změnit na to potřebuje také čas. Jinak mezinárodní Sparty je konec, ted se doklepe zbytek soutěže a pak se zase najede na osvědčený ”český” standart. Pokud tomu Křetinský sám nevěřil, neměl do toho vůbec jít, udělal ze sebe akorát hlupáka.

    • dominik276.3.2018 20:42reagovat

     Já předně nemám pocit, že by tady něco budoval. To by musel víc zapracovávat hráče jako Plavšič, Čivič, Sáček...

      

     A že to byl nový tým, bylo z velké části dáno špatným přestupovým obdobím. Ital měl předně trvat na tom, že sem nepřijde tak strašně moc posil. Umění je pracovat s tím, co dostaneš k ruce, že jo... Natahat sem moře posil a potom s nimi neumět pracovat, to je naopak známka neschopnosti.

    • pivees6.3.2018 20:47reagovat

     Kdyby aspoň někam tým posunul, ale holomajzna to byla stále stejná. AS nedokázal hráče strhnout, nadchnout. Doufám, že to se snad změnou trenéra podaří.

   • Sendi6.3.2018 20:42reagovat

    Asi máš na mysli finanční podmínky, všechno ostatní šlo jednoznačně proti němu od samýho začátku...

    • dominik276.3.2018 20:45reagovat

     Měl nejširší realizák (což je samozřejmě dobře) a mohl si ukázat na dost drahé posily. Už vidím, jak si český trenér ukáže na někoho jako Biabiany či Kaya a Křetínský mu ho ochotně zaplatí. Tady byl kolikrát problém získat hvězdu ligy.

      

     A také se mu šlo na ruku tím, že nedostal vyhazov už v srpnu nebo září, což by se při jeho výsledcích muselo stát 90 % českých trenérů.

   • captain_obvious6.3.2018 20:43reagovat

    Ono taky to, že ty podmínky byly relativně dobrý tady na tu díru, ještě neznamená, že byly dostačující pro trenéra, který trénoval Inter Milán, Udine, viď. I Pana má podle mě větší rozpočet než Sparta, ale to jen odhaduju.

    • dominik276.3.2018 20:49reagovat

     On měl dobrý podmínky na tuhle díru, ovšem i v téhle díře s tím nedokázal udělat úspěch...

     • captain_obvious6.3.2018 20:55reagovat

      Tak nevím, jestli se vůbec snažíš pochopit, co píšu, ale tipuji, že ne, tak to nebudu dál komentovat.

      • dominik276.3.2018 21:02reagovat

       Já fakt nevím, jak jinak si to vyložit. Dostaneš kádr, plat a realizák několikanásobně obsáhlejší, než je ligový průměr, tak bys tady měl hrát o titul.

        

       Kdyby s podmínkami, které jsou top na ”tuhle díru”, neměl výsledky v Evropě, tak bych to samozřejmě hodnotil jinak. On se teda do Evropy ani nedostal, tak nebylo moc co hodnotit...

  • ACStaroth6.3.2018 20:24reagovat

   Ten člověk dostal podmíny, jako nikdy nikdo! Takže tlak na něj, byl naprosto adekvátní!

 • Komedie

  Boss0096.3.2018 19:46reagovat

  Bože to je amatérizmus. Zdenál na tiskovce king jak stehno, Hapal jak první den ve škole. Tak neschopný vedení snad nemá nikdo na světě. Už se těším, až zase vyběhne nepostradatelný Vácha na hřiště ruku v ruce s M. Kadlecem vrátí se Dočkal a do útoku nepostradatelný Dave Lafata. Sakra jak to píšu tak mě bude Strama chybět, když nic tak se alespoň nebál posadit ”legendy”. Hapal půjde všem kamarádíčkům na ruku. Je to prostě dva kroky zpět, všude to jde jen u nás ne to prostě nemůžu pochopit i v takových řitích jako je Rumunsko, Polsko jen u nás prostě nic.

  • panvaclav6.3.2018 19:57reagovat

   Tak kromě toho že byl cizinec a hezky diplomaticky žvanil, tak nás vedl k jedné z největších historických ostud a předvedl ve svý pozici naprostej kolaps a fiasko. Že je to Ital, to je teda platný.

   • Boss0096.3.2018 20:09reagovat

    Tak je pravda výsledky nebyly, ale řekni mě kolik máme titulů za 10 let? Za to taky může Strama? Pokud vím tak hrajeme blbě už dost dlouho a je jedno kdo je u kormidla. S Hapalem to bude to samé, nebo si myslíš, že mávne kouzelným proutkem a Sparta bude vyhrávat 5:0 už v třeba v Karviné? Dost pochybuji, Sparta totiž hnije zevnitř.

 • At se mu daří

  panvaclav6.3.2018 19:36reagovat

  ale trenérsky ho teda neznám, dá se říct. No tak uvidíme. Působí vcelku sympaticky.

  Horší než Ital nemuže být nic... to byl totální omyl, fiasko, svym způsobem snad i podvod...Smích Tohle bude mezi groteskníma vzpomínkama alá Gil z Realu Madrid apod. suverénně v čele. On ten chlapec byl taky sympaťák, ale s trenérem neměl bohužel nic společného.

  • ACS20006.3.2018 20:20reagovat

   Presne tak!! Stramak byl bezkonkurencne nejslabsi trener Sparty od doby Jana Zachara - naprosto nechapu obcasne hlasy na jeho podporu tady na foru ... misto to byla parodie na trenovani (na teto urovni). Hezke reci a kvalitni oblek fakt nestaci, chlapi ... Hapal neni zadna bomba, ale proti tomu co tady bylo automaticke zlepseni o destiky procent!

 • No nevím

  M4rtin6.3.2018 19:33reagovat

  Děsí mě dvě věci: Neumí anglicky(alespoň z jeho vyjádření mi to tak přišlo) a že nebude používat ani analytika.

   

  To budou asi všichni cizinci nadčeni, že je bude trénovat někdo, se kterým se domluví leda přes prostředníka nebo Google translator. Jak bude pronášet třeba motivační řeč?

  • Tommy176.3.2018 19:35reagovat

   řešíte úplné píčoviny... dneska anglicky umí každý, navíc si myslíš, že ti hráči jsou taky nějací íngliš spíkeři?

  • dominik276.3.2018 19:49reagovat

   Já jsem Hapala neslyšel mluvit anglicky, tak nemohu posoudit, na jaké je úrovni. Ono je dost možné, že umí anglicky asi jako Stramaccioni, jen je vůči sobě dost kritický.Úsměv Jinak někteří cizinci po svém příchodu neměli rozhovor v angličtině, tak se obávám, že by se trenér nemusel v kabině domluvit ani touto řečí. Vlastně si vybavuji jen Ben Chaima, Stancia a Vatajela, že mluvili v rozhovorech nějakou aspoň základní angličtinou. Pak jsou tu cizinci jako Costa nebo Mustedanagič, s nimiž už se dá dobře komunikovat česky.

   • pepinho26.3.2018 19:52reagovat

    Takový Nita asi taky moc neumí, co? To samé Kanga

    • dominik276.3.2018 19:59reagovat

     Já se s těmi hráči nebavil, tak to fakt nechci posuzovat. Samotného by mě zajímalo, s kolika hráči by se trenér potřeboval dorozumět anglicky. Čekám, že Balkánci budou spíš tíhnout k češtině, Costa česky umí a jinak v kabině pořád převládají Češi. Velkou překážku bych v tom neviděl, navíc nikde není psáno, že Hapal nemůže svou angličtinu během dvou měsíců vypilovat.

   • SuperFrankie6.3.2018 19:53reagovat

    Střihavka říkal, že umí jazyky, ne?

    • dominik276.3.2018 20:00reagovat

     To nevím. Sám Hapal na tiskovce říkal, že anglicky umí asi tolik, aby si vyřídil, když něco potřebuje, ale že to není úplně super. Já každopádně věřím, že se to když tak nějak pořeší.Úsměv

     • SuperFrankie6.3.2018 20:05reagovat

      Já jsem myslel, že to byla Impulzova tiskovka.

 • Konec

  Tommy176.3.2018 19:31reagovat

  Konec Kadleků, Frýdasu, Rozicky a různých komolenin... a tiskovek, podle kterých hrajeme jak Barcelona, jen si to musí sednout.

 • Kaya

  adam6.3.2018 19:30reagovat

  Trochu se tady po těch veletočích posledních dní a hodin pozapomněl vyzdvihnout velice dobrý nedělní výkon Kayi. Hodně mi svou hrou připomínal Hubníka. Především ve druhém poločase byl určitě nejlepším hráčem z celé obrany.

  • LordFargon6.3.2018 19:37reagovat

   Se Štětinou naprosto nepropustní, snad se toho alespoň jednou dočkáme.

  • Enkoff6.3.2018 19:48reagovat

   Naprosto souhlasím, jeden z nejlepších a se Štetinou by to mělo fungovat. Bohužel Costa na tom stoperu nevěděl co a jak a byl z toho vždycky děsnej zmatek.

  • johnny16.3.2018 19:57reagovat

   Také se přidávám, dobrý výkon.

 • Hapal x Strama

  SuperFrankie6.3.2018 19:29reagovat

  Pusťte si skvělej podcast od kluků z ČT:

  https://soundcloud.com/ctsport/fotbal-fokus-podcast-je-pavel-hapal-spravnym
  -trenerem-pro-spartu

  • Tyrrael6.3.2018 19:42reagovat

   Výhra Brna by byla zasloužená, jelikož měla více loženek...Smích

   • Chabix6.3.2018 20:34reagovat

    WTF?

    • Tyrrael6.3.2018 20:43reagovat

     To tam myslím jeden z těch ”expertů” říkal...

 • Hapal

  adam6.3.2018 19:26reagovat

  Mám z něho neutrální pocity, ale to mám vlastně z každého nového trenéra. Prostě musíme mu dát šanci. Z čeho mám ale hned na začátku špatný pocit je fakt, že zůstává Kováč, Malý a ostatní členi realizačního týmu. Když má být nějaký implus a průvan, tak komplet se vším. Kováč přežil čtyři trenéry, to je prostě absurdní. Nemám proti němu nic osobně, ale jde o princip.

  • Paspartu6.3.2018 19:27reagovat

   Já myslím, že to přijde během jara nebo letní přestávky. Přeci jen, teď přišel trenér během 2 dnů. To je hodně rychle.

 • Asi to je nejlepší řešení,

  schol16.3.2018 19:22reagovat

  určitě lepší, než nějaký Rumun se svými ”poradci” a kdovíjakými posilami, které koukají na bakšiš víc, než s nasazením bojovat.

80748 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha