Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Šíp.

  bourec9.9.2017 15:17reagovat

  Tak sem si zpětně pustil včera neviděný Všechnopárty s Davidem Lafatou,a krom první pětiminutovky o honu a lese,to bylo poměrně trapný,zejména trapnej Šíp tlačil Davida někam,až bylo vidět,jakou z toho má radost.A David.Kecy že Sparta je zvyklá vyhrávat se trochu neslučujou s realitou posledních let,protože podobnejch sraček ,jako byla ta v Brně jsme za poslední dobu zažili nepočítaně.Že by ani dřív spolu kluci moc nemluvili.Góla zadkem Karviný dám i já se svejma špekama

 • Štramacóny vyměkl.

  podzim9.9.2017 12:38reagovat

  Už toleruje, když se po vítězném zápase přinese do kabiny pivo. Zatím to bylo sice jen 2x, ale i tak je to posun v jeho přesvědčení, že základ je kabina a hráči musí držet při sobě.

  • Mates9.9.2017 12:40reagovat

   Jedno pivo po zápase není nic špatnýho, naopak se jedná o dobrý doplnění vitamínů a minerálů po těžkým výkonu. I Conte v Chelsea nechává hráče po zápase si dát jedno pivo.

   • podzim9.9.2017 12:51reagovat

    To ja tady říkám stále. Je to všude v lize, že se jde po vítězném zápase na 2-3 piva. Je to uplne normálni, ale hlavně prospěšný celemu tymu, kdyz se zapas jeste ”dohraje” u piva.

     

    Ale nějací místní experi zde, co fotbal nikdy nehráli, plácaji tady takovy nesmysly že je to jen přežitek pralesní ligy, že se to neslucuje s profesionálním fotbalem a jak je to nemorálni.

     

    Jasně pokud se pak nekdo vydá jeste pokracovat do noci do nějakých Koziček a podobně, tak to pak pruser je!! Ale 2,3 pivka po zapase jednou za víkend, s celým týmem je naopak velice prospěšné!!

    • Chabix9.9.2017 13:10reagovat

     Jestli je to prospěšné - nevím. Ale já osobně proti tomu nic nemám.

     • podzim9.9.2017 13:14reagovat

      Možná jsem použil špatné slovo. Špíše je to ku prospěchu věci.

      • standis9.9.2017 14:34reagovat

       Podle některých výživových poradců je pivo výborný iontový nápoj, ale problém je alkohol, který není dobrý pro regeneraci. 2 pivka snad nikomu neuškodí.

       • podzim9.9.2017 15:15reagovat

        To že pivo má v sobě spousty vitamínu je známá věc a že v malém množství ani vrcholovým sportovcům neškodí. Rozhodně lepši než cola a jiné sračky. Ale podstata toho všeho je, že takové akce utužují kabinu i partu jako celek.

    • Mates9.9.2017 14:43reagovat

     Tak to si nerozumíme - já mluvil o jedný lahvi piva po zápase v kabině. Jinak v zahraničí tohle obvykle funguje tak, že jde jednou za čas celej tým někam na dobrou večeři (tak jak o tom mluví i Strama), to neznamená zajít na 4 piva do Lokálu. Po zápase je většina hráčů ráda, že může jet domů za rodinou (pokud nějakou už má). Hráči spolu tráví dost času před tréninkem i po, na hotelech před zápasy a pod... a prostě nemají další potřebu se vídat.

  • Furia Ceca9.9.2017 13:48reagovat

   My jsme letos už vyhráli jo? Úsměv

 • Kapitán

  kopyto9.9.2017 12:23reagovat

  Osobně by mě celkem zajímalo, k čemu je současné Spartě kapitán, který veřejně zpochybňuje vizi klubu a který dle vyjádření asi ani nemá příliš snahu o stmelení kabiny.

   

  Lafata je tak maximálně kapitánem české kliky, která dle všeho jen znechuceně posedává v kabině, závidí cizincům plat a stěžuje si na trenéra, takže fakt nechápu, jaký reálný přínos může na kapitánské pozici mít.

  • sparťanský votrok9.9.2017 14:11reagovat

   Třeba k dávání hromady gólů? Tohle je opravdu nechutný hon, Lafata dává za sezónu 15-20 gólů, ale stále je to málo...Až odejde, bude se na jeho góly jen vzpomínat stejně jako na Dockalovy asistence. A jeho výstup u Sipa byl naprosto OK, cení se, když někdo řekne něco na rovinu a nepredstira.

   • pubi9.9.2017 14:34reagovat

    Jaký je to, mít ještě pomalejší mozek než Lafata nohy?

  • jivorak9.9.2017 18:38reagovat

   Pustil jsem si rozhovor s Lafatou až v sobotu a opravdu jsem nenašel ani jednu odpověď, která byla namířena proti Spartě. Zdá se mi, že jeho kritici neznají mezí. Pokud jde o výkony na hřišti,snad bych bral jejich názory, co se děje v kabině a na které straně stojí, to nedovedu posoudit, ale ten rozhovor v TV byl

   korektní. A za něj by někteří chtěli Lafatu ze Sparty vyhodit? Takovou kritiku beru jako osobní neobjektivní přístup a absolutně se od ní distancuji.

  • pátek9.9.2017 18:49reagovat

   Pokud je to pravda co řekl tak proč by měl mlče a podlejzat.

 • Němci přestupy

  LukyACS9.9.2017 12:23reagovat

  ”Třeba německé kluby z nich hodně vycházejí, na přestupu dělají i tři čtvrtě roku. Zjistí si absolutně všechno, včetně charakterových vlastností hráče a chtějí také mít mužstvo pohromadě nejlépe už na začátku přípravy. Stanoví si priority, a když to nejde s vytipovanou jedničkou, zkusí dvojku, nebo přestup odloží, pokud hráče na určitý post nutně nepotřebují.”

   

  zajímalo by mě, jak se na přestupech dělá u nás, když je to ve stylu ”vyskytla se šance mít Mavubu zadarmo, tak jsme vzali i jeho”

 • Lafata

  LukyACS9.9.2017 11:58reagovat

  Moc se to hrotí, spousta byla řečena v nadsázce, však šlo taky o zábavný pořad, ale na druhou stranu bych od kapitána Sparty čekal lepší vyjádření a hlavně důvěru v jeho spoluhráče.

  Souhlasím s Ferrym, mě taky naštvalo hlavně to, že říká, že nevěří, že pro to bude dostatek času. Ale on by, sakra, jako kapitán měl na veřejnosti ukázat velkou důvěru ve své spoluhráče a že to všichni společně zvládnou. Prostě bych čekal mnohem víc odhodlání. Tohle je alibismus a nedůvěra v ostatní v týmu.

  Od kapitána bych tohle fakt nečekal a horší by byla už snad jenom to, kdyby něco podobného pronesl trenér. Ten si taky nesmí dovolit podobnou nedůvěru ve vlastní mančaft a to i kdyby to tak cítil, tak to prostě na veřejnost pustit nesmí.

  • dominik279.9.2017 12:06reagovat

   Jak jsem psal na twitteru, takové výroky si nemůžeš dovolit ani jako žáček v rozhovoru s rodiči v hospodě u hřiště. Takhle se kapitán opravdu nemůže chovat za žádných okolností. A jestli současné Spartě nevěří, tak ať tu pásku odevzdá.

    

   Já třeba také mám velké pochybnosti, ale formuluji je z pohledu pozorovatele. Kdybych byl součásní týmu, tak tohle opravdu NIKDY neudělám.

   • johnny19.9.2017 12:10reagovat

    +1

   • LukyACS9.9.2017 12:15reagovat

    Přesně tak, on má na veřejnosti týmu důvěřovat, i když si třeba myslí to, co většina fanoušků. Trenér v krizi taky chodí a říká, že další zápas to bude lepší, i když ví, že je tým na dně a bude to těžké nastartovat se.

   • Lobrock9.9.2017 12:16reagovat

    Souhlas. Imho tohle uz byla fakt posledni kapka. Takhle neloajaniho hrace by meli okamzite vyrazit. Ale meli to udelat uz davno - v zime po prvnich naznacich vzpoury.

    • LukyACS9.9.2017 12:17reagovat

     hlavně jak podkopl na veřejnosti i Holase - ”Nevím, kdo nás trénuje.” No, je ideální, když ti něco takovýho vypouští kapitán.

  • FANDA73079.9.2017 12:08reagovat

   nevidel som, nepocul som, ale kapitan musi jednoznacne stat za timom, kazdy iny nazor nerobi dobre pre psychiku timu a imidz klubu

  • hombre9.9.2017 12:25reagovat

   Uff, už jsem myslel, že jsem tu jeden z mála, co je za ty jeho výroky nasranej.

   Toto píšu dole, ale některým to nedocházíNeutrální.

   Jako kapitán musí na veřejnosti vystupovat tak, aby stmelovat tým. Musí ukázat, že věří v projekt, který momentálně ve Spartě začíná, musí věřit ve své spoluhráče, v trenéra, v tým - jestli v to nevěří, nemůže tu hrát.

   Jak to může vypadat na hřišti? To se budou dělat partičky? My chceme, aby k nám chodili výborní zahraniční hráči, ale pak je naší hráči sabotují, nedají jim šanci a haní je? Kdo k nám asi přijde z venku? Nikdo!! Tak tu budou hrát hráči jako Řezníček(nic proti němu), Holek, Frýdek, Coufal, Rezek....

   Bojím se zítřku s Karvinou, ten tým nemá soudržnost, sílu a včera dostal ránu. Nevidím to dobře....

   • trcmano9.9.2017 12:31reagovat

    dostal ránu.. Smích

   • kopejtko9.9.2017 17:01reagovat

    tak on tenhle projekt zatím tým moc nepřipomíná

    • hombre9.9.2017 19:01reagovat

     Píšu, že začíná projekt. To nebude hned, ale musí se tomu věřit, musí se tomu dát čas. Když se tomu nedá šance a bude se to hanit, tak se to rozpadne, jak balíček karet.

     Musí se ten podzim vydržet a ty poslední zápasy na podzim už budou vypadat hodně dobře!!!

     • stařec10.9.2017 15:21reagovat

      Pokud si dobře vzpomínám,za podobný výlev pocitů

      dostal Poborský od Křetínského SMS o výhozu.To je

      Lafata větší borec,než byl Poborský?

 • TAKZE...

  FANDA73079.9.2017 11:51reagovat

  ...od zajtra to zacina! Verim, ze konecne padnu aj goly.Vyhra 4:1-goly: Bibi, TBCH,Lafi/11m/,Costa

 • Neděle a nová Sparta

  Fanoušek z Liberce 9.9.2017 11:41reagovat

  Všimli jste si toho, jak se mluví o ”nové spartě”?

  Mluvil o ní Kováč, poutá se na ní na webech, ofiku, idnesu, isportu, v blesku, v novinách.Prý pojedou všichni na 300%.

  Podle mě se něco muselo na Letné stát, buď zázrakem všichni začali makat a naučili se systém Stramy nebo další mediální kecy. Ale proč by to dělali, když by potom jen dalším hnusným výkonem nas*ali fanoušky??

   

  Byl bych rád, kdyby nám Stramaccioni a tým ukázal zase perfektní výkon a zavřel huby všem těm trotlům.

  • Shrekson9.9.2017 11:55reagovat

   Když se to nepovede tak na derby, bude nová Sparta 3.0 😂

 • Fanoušci Sparty.

  pátek9.9.2017 10:58reagovat

  Toto jsou stránky fanoušků AC Sparta Praha jak je uvedeno v nadpise. Mě se zdá, že někteří spíše Spartu a jejich hráče pomlouvají. Ty,kteří fandí jinému klubu by měli tyto stránky opustit.Pokud budu kritizovat někoho musí napsat důvody kritiky, ale nezapomínat také co hráč pro Spartu odvedl.Nemohu brát v potaz, že Lafata, V. Kadlec a jiní by měli odejít. Pokud je trenér trenérem musí vědět kdo do jeho týmu patří a dát mu takový prostor, aby to dokázal. Záleží také na trenérovi, aby ho donutil k takovému výkonu jak si představuje.

  • waaw9.9.2017 12:33reagovat

   Tak napriklad ja kritizuji tento tvuj prispevek. Duvod: Omezovani kritiky a nabadani pouze ke konstruktivni kritice mi pripomina doby davno minule

   • pátek9.9.2017 18:47reagovat

    Já nikoho neomezuji, ale vybrat si hráče protože se mi nelíbí a pořád o něm psát, že tam nemá být není objektivní.

 • Jazyk

  Chabix9.9.2017 9:57reagovat

  Nekdo tu jako vzor prebudovani tymu a vytvoreni Babylonu uvedl jako typ Chelsea. Na což mu jiný odpověděl, že srovnává jabka s hruškami. Ano jazyková bariéra je problém a angličtina nebo němčina jsou universalni jazyky. Chapu že i v italské a španělské lize se přizpůsobuje domácímu jazyku i když se ve světě moc nepoužívá. Ale co takové týmy jako jsou ruské CSKA Moskva, Zenit Petrohrad. Nebo ukrajinsky Sachtar Doneck, Dinamo Kyjev. Nebo portugalska liga. I to Turecko a Řecko jsou jazykově dost vyhraněný. To, že tam fotbal teď spíš upadá, má jiné příčiny. Kdo něco chce, hledá cestu. Kdo něco nechce, hledá důvody proč to nejde.

  • pátek9.9.2017 10:13reagovat

   Uveď jaké příčiny jsou ty jiné.

   • Chabix9.9.2017 10:15reagovat

    Ekonomická situace, politika, bezpečnost.

    • pátek9.9.2017 10:36reagovat

     To jsou víc jak 10 let staré věci a oni upadají teprve teď?

     • ACS 18939.9.2017 10:41reagovat

      No, rozhodně neupadají kvůli jazykovým bariérám. To je neskutečný co tady kvůli takové blbosti předvádíte.Vztek

      • ACS 18939.9.2017 10:41reagovat

       *upadají

       • ACS 18939.9.2017 10:42reagovat

        No, tak nic jdu radši spát.

     • Chabix9.9.2017 10:53reagovat

      No jo chytání slovíček. Když píšu teď něco upadá, tak tím mám na mysli proces, který před nějakou dobou začal (to může být několik let) a stále pokračuje. O tom, že Ty problémy jsou 10 a více let, bych taky zapochyboval. Něco je aktuální, něco má svůj vývoj a pak to začne eskalovat. Jako mohl bych ti to tu vypsat dost podrobně, sepsat ti elaborát pomalu na 10 stránek, ale nevidím v tom smysl a nechci se tím otravovat.

 • Šíp

  K0F19.9.2017 8:05reagovat

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10090925908-vsechnoparty/217522161600026/

   

  Výše link na Lafatovo vystoupení. Osobně bych řekl, že tu pár lidí celkem zbytečně hysterčí. Šíp se sice snažil pár takovejch jedovatějších kousků dát Lafatovi do úst, ale imho to ustál v pohodě. Jediný, co dohromady řekl, že těch změn na čas v letní přípravě bylo podle něj moc a že aktuálně je to špatný.

  • rabac9.9.2017 8:24reagovat

   Lafatovi tleskám, takto vypadá dnešní Sparta. Kabina je jeden z rozhodujících článků v kolektivním sportu , je vidět, že zde mnoho přítomných nehrálo fotbal na nějaké slušné úrovni, ale jen mudrují na internetu a věří a papouškují co někde slyšeli.Bylo vidět, že se Lafata hodně kontroluje aby to neřekl ještě otevřeněji a určitě není poslední kdo se ozval.Myslím, že spartanská veřejnost půjde za Lafatou samozřejmě až na pár zdejších milovníků času stráveného psaním na e Spartu.Stramu nepodráží čeští hráči ale cizinci, kteří neplní to za co jsou královsky placeni, samozřejmě ne všichni.

   • Ferry9.9.2017 8:26reagovat

    Lafata včera otevřeně prohlásil,že nevěří,že si to sedne.Už jen to stačí na to,aby byl odejit.Pokud totiž hráč nevěří trenérovi,je to cesta do nikam.

    • K0F19.9.2017 8:34reagovat

     Až na to, že nic takového otevřeně neřekl. :)

     • Ferry9.9.2017 8:43reagovat

      Tak si to pusť ještě jednou.Prohlásil něco ve smyslu,že je moderní používat fráze,jako že si to sedne,ale že těch změn je moc a že tomu nevěří,protože na to ve Spartě není čas.

      Pokud to chápeš jinak,je to tvoje věc.

      • K0F19.9.2017 10:32reagovat

       Ferry, prohlásil přesně toto:

        

       Šíp: ”Tak ale je to vážná situace. Že jo?”

        

       L. ”Je. Já myslím, že teď je sice taková populární fráze všude říkat, že ono si to sedne.

        

       Šíp: ”Ano.”

        

       L: ”Ale myslím si, že ve Spartě na to není čas, že... jak Sparta byla zvyklá a nebo i všichni sparťanští fanoušci, že Sparta musí vyhrávat od začátku sezony.”

        

       Šíp: ”No jasně”.

        

       L: ”A není na to čas. Myslím si, že je to hodně špatný teďkon.

        

       Šíp: ”Momentálně je to špatný no, a vy, jako jak na vás koukám, nejste přesvědčenej, že si to jen tak brzo sedne.”

        

       L: ”No, já myslím, že ten zásah je hrozně velkej, no.”

        

       Šíp: ”Co? Že je to prostě ... širokej hráčskej kádr. Zbytek...”

        

       L: ”Ne ne, širokej, no ale těch změn.

        

       Šíp: ”Těch změn je hodně.”

        

       L: ”Na ten čas, kterej v tý letní přípravě byl, je strašně moc.”

       • ACSpartaPraha4ever9.9.2017 10:35reagovat

        Pokud se do toho můžu vmísit, tak si myslím, že si v tom každý najde to svoje.

       • K0F19.9.2017 10:36reagovat

        Nikde explicitně neřekl, že tomu nevěří. I když je jasný, že jeho krevní skupina je českej trenér, čeština v kabině. A taky je jasný, že celkově mu změny úplně vonět nemusí.

         

        Ale dohromady řekl jen to, co se razí i tady. Na ten čas je toho hodně.

        A tady se jedním dechem dodá, že se mělo začít už dřív.

    • Capo9.9.2017 8:47reagovat

     Nic takového neřekl. Řekl, že nevěří, že si to hned sedne, protože je moc změn, na které bylo málo času. Což je prosté konstatování toho, co každý ví. Ostatní věci byly řečené v nadsázce, protože je to zábavný pořad a tady se kvůli tomu zatapetovaly dvě stranyÚsměv

     • hombre9.9.2017 9:04reagovat

      Normálně by to nikdo nebral vážně, ale není to tak. Situace ve Spartě je hodně napjatá, je tam hodně změn, nedaří se, je tam určitá nejistota. Projekt, který je ve Spartě, je něco nového, potřebuje dřinu, kázeň, soudržnost, poslušnost a sebeobětování se týmu.

      To co řekl, je strašně citlivé. A on jako kapitán prohlásí, že se v kabině nekomunikuje, je tam moc cizinců, Bibi má moc asistentů, ten to má dobrý, nesedne si to - už ten výraz vše prozrazuje, nevěří projektu! Tady musíš číst mezi řádky!!

      Sparta potřebuje klid a to se nestane. Vylezou znovu všichni Sieglové, Mádlové, Zelenkové a další a začnou házet špínu na Spartu.

      Co hráči si o tom mají myslet. Místo dřiny, tréninku, taktiky, tmelení týmu, se budou ještě více selektovat Neutrální, to je špatně. Toto musí Stráma řešit. Lafata mu měl dát v televizi podporu a hráčům taky, tady ale udělal to nejhorší, co mohl, bohužel.....

      • rabac9.9.2017 9:36reagovat

       Většinou co jsi kdy napsal, bylo rozumné i tebou protěžování hráčů z dorostu i když jsi je viděl růžovými brýlemi, myslím jejich výkonost,ale v otázce kabiny a Lafaty se dle mne mýlíš bez základní party nemůže mužstvo fungovat a to hlavně v zemích jako u nás, kdy technicky, rychlostně zaostáváme proti fotbalově nadanějším zemím. Podívej se na Plzen co dokáže kabina a trenér za kterým mužstvo jde.

       • hombre9.9.2017 9:50reagovat

        Ale proto to píšu. Nikdy nic nevyhraješ, když hráči netvoří partu, která táhne za jeden provaz.

        Přečti si co jsem napsal nad tebou. Když něco začínáš tvořit, tak musí všichni táhnout jednu káru, protože je jen málo a jsi odsouzen k nezdaru.

        Kdyby jsi přišel do týmu třeba do Němu, do Anglie, Dánska atd., a tam by ti dávali najevo že jsi cizinec, dobře placený a je vás moc a je to odsouzeno k nezdaru, jak by se ti pracovalo? Blbě a to je přesně tento případ.

        Já si pamatuju Chelsea, když začínala její nová éra. Nakoupilo se hafo nových a skvělých hráčů a celý podzim a část jara hráli jak pomocní, porážky, plichty, ale pak začala raketa. Ale všichni hráči jezdili po prdeli, nikdo nebrečel, makali, makali, makali a výsledek se dostavil.

  • jakub23119.9.2017 8:43reagovat

   Souhlasim je to cely nafouknuty. A to, ze rekl, ze dalsi den muze mit vyklizenou skrinku bylo v nadsazce.. a jestli je pravda, ze se v kabine mluvi malo tak to neni jeho chyba

   • Tazmen9.9.2017 9:20reagovat

    Tak ono je to všechno logický, když ti přijde do kabiny 11 nových hráčů, navíc cizinců, výsledkově ani herně se moc nedaří tak se prostě moc nemluví.

74386 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha