Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vašek Drchal

  majtin8.5.2018 9:33reagovat

  Psalo se někde, jak to s ním vypadá, co a jak moc si poranil ?

  • pepinho28.5.2018 9:34reagovat

   Budou prý informovat po magnetické resonanci. To se psalo ještě o víkendu, její termín nebyl uveden.

 • Tetteh

  Kilošek7.5.2018 18:51reagovat

  Mně osobně se líbí teda více Pulky. Tetteh možná vypadá dobře s balónem, ale na útočníka má málo gólů a je náchylný na zranění, když už, tak počkat do zimy. Možná Půlky není moc techniký, ale teď táhne Liberec svými góly, je věž a je pravda, že občas až moc tvrdý.

  • Sendi7.5.2018 18:58reagovat

   Pulkrab je věž, jo?

  • Kilošek7.5.2018 18:59reagovat

   tak furt lepší jak Venda Kadlec, co hlavou vůbec neumíSmích

  • Lobrock7.5.2018 19:01reagovat

   Pulkrab je jednostranně založený. Chybí mu rychlost (ta je jen průměrná) a technika. Je velmi dobrý tlaku, ale Sparta by potřebovala komplexnějšího útočníka. Opravdovou top třídu.

   • Kilošek7.5.2018 19:02reagovat

    Tak takový v český lize bohužel neběháSmutek

    • Lobrock7.5.2018 19:48reagovat

     Může v to vyrůst Tetteh, když se mu budou vyhýbat zranění. Jinak se musí hledat v zahraničí.

     • LukyACS7.5.2018 20:46reagovat

      Na Tetteha se dobře dívá, ale zatím nedokáže být produktivní.

      Pulkrab dává góly. Jak by pravil klasik Antoš - Umí jenom dávat góly Úsměv

      • Sendi8.5.2018 10:14reagovat

       kdyby měl produktivitu, tak je pro ligu naprosto nedostupnej no...

       • LukyACS8.5.2018 11:19reagovat

        kdyby no... hlavně on jí zatím nemá ani průměrnou Úsměv

        • Sendi8.5.2018 11:24reagovat

         nj, tak Bony v jeho věku taky nebyl zázračně produktivní, produktivita někdy přichází pozdějc, důležitý je jak na tom hřišti vypadá, jakej má dopad na hru a to má Tetteh fakt velkej, já bych ho zkusil, dokud neni extra drahej, může to bejt trefa do černýho...

         • LukyACS8.5.2018 11:29reagovat

          Bony měl za 900 minut 3 góly, to má Tetteh za 1700 minut. Další sezónu už měl Bony 14 fíků za 3400 minut.

          Fakt ten hype nechápu, zajímavej je, ale nepředvedla prostě vůbec nic.

          • Sendi8.5.2018 11:35reagovat

           no vidíš, skok ze tří gólů na 14 během jedný sezony, to je v tomhle věku prostě normální(u vysokejch hráčů obzvlášť), v tom je podstata dobrýho skautingu - znát dovednosti a potenciál hráče a koupit ho těsně před jeho výkonostním vzestupem. Ten hype je naprosto logickej, protože dovednostma nemá mezi útočníkama v lize vůbec žádnou konkurenci, má výšku, je extrémně rychlej, silnej, technicky zdatnej a má neortodoxní řešení situací, co chceš po dvacetiletym hráči víc? (já vim no, produktivitu) :)))

           • LukyACS8.5.2018 11:53reagovat

            Jenže on měl 300 minut na gól, to nebylo na začátek tak strašný, Tetteh má skoro 600 minut na gól a to je u útočníka, kterej dostává hodně prostoru, šílený číslo. I různí Zajícové jsou na tom výrazně lépe. Schick nám taky ukázal, že to lze. Prostě Tetteh je jalovej, to je taky umění odhadnout efektního hráče, možná že i to je důvod, proč ho Belgičani s čistým svědomím pustili do Česka.

            Mimochodem, bejt Tettehem tak do Sparty nebo Plzně rozhodně nejdu, protože u nás bysme mu dokonale zazdili kariéru, my s perspektivními hráči neumíme vůbec pracovat. Jestli někdy dá přes 10 gólů, tak by to mohl dát i v Bohemce a i z tý se dá jít do dobrého klubu viz Schick.

            • Sendi8.5.2018 12:07reagovat

             no měl 300 minut na gól, ale zase ve Spartě, která když nikomu dala čtverec, tak se nikdo nedivil, Tetteh hraje v Bohemce, která je herně na hranici svejch možností, to je zase další kontext, nicméně prostě u takhle stavěnejch hráčů je naprosto běžný, že produktivita přichází později.

             Takhle - když nepřijde, srát mě to nebude, trochu si budu drbat hlavu, až dá příští sezonu dvacet kusů, ale my prostě útočníků máme třiprdele, takže whatever...

              

             • Sheva8.5.2018 14:34reagovat

              řekl bych, že v tomhle je trochu memento Chorý - taky nebyl až zase tak gólovej ale prej jeho přínos, atd. v Plzni to mělo fungovat - výsledek? Na základ nemá a když nehraje, respektive střídá, tak to neni nic moc. A ve výsledku je to další nekňuba po Poznarovi nebo Řezníčkovi, o kterým už teď vědí, že to byl blbej kauf protože jim tam nedává góly. Tetteh by to u nás měl podobně těžký, jistej základ asi ne. Potřebujem hráče, kterej umí dávat ty góly

              • Sendi8.5.2018 14:39reagovat

               no když uvážím formu Plzně a to kolik toho odehrál, tak to je dost zavádějící hodnocení...

               • Sheva8.5.2018 14:55reagovat

                a není to spíš opačně? Vždyť to nejde Krmenčíkovi, tak by to měl mít jednodušší než na podzim kdy by si nekop už vůbec.

               • LukyACS8.5.2018 16:37reagovat

                já bych neřekl, vždyť byl Krmenčík zraněnej a měl tam konkurenci akorát v Bakošovi a přesto se neprocpal do základu, protože hrál mizerně

              • LukyACS8.5.2018 16:38reagovat

               Přesně, ten se tady taky neskutečně hypoval. Přitom góly nedával ani v době, kdy Sigma šlapala. Bohemka taky funguje a Tetteh přesto gólovej není.

  • Bunda7.5.2018 19:11reagovat

   Pulkrab Spartě herně nepomůže. Do tlaku super, ale to je málo.

   • LukyACS7.5.2018 20:44reagovat

    Nepomůže? Vy jste blázni, ohrnujete nos nad Krmenčíkem, přitom je to taky skvělej hráč do vápna, Pulkrab je to samé. Zabiják, kterých je málo, takového hráče potřebujeme a k němu druhého rychlého a dynamického útočníka/či na podhrot/ typu Drchal, Tecl.

    Mít Krmenčík/Pulkrab a Tecl/Drchal, tak jsem spokojenej.

    • Enkoff7.5.2018 21:55reagovat

     Dovolím si přidat na stranu pulkrabových skeptiků. V jeho případě mu čísla, myslím, lichotí

    • DJDriver7.5.2018 21:58reagovat

     Takže rádoby velkyho bijce a k tomu nekoho rychlého. Kdyz to fungovalo u Barose a Kolera pred 14 lety tak proc ne ted Smích

     • SuperFrankie7.5.2018 22:05reagovat

      Tak ono potřebuješ víc typů útočníků. Proto chci Ikauniekse, jelikož by byl dobrej do pohárů a když budeš chtít hrát na brejky. Pak není široko daleko lepší hráč.

       

      U Pulkraba bych se bál jediné věci - je podobný typ jako Šural. A je pak nutné je mít oba? Já bych teda prodal Vencu Kadlece...

      • Kilošek7.5.2018 22:32reagovat

       Na Ikauniekse si počkám, jak zahraje proti nám. Zatím mi přijde takový horší Václav Kadlec.

       Proti “slabým” týmům, kde neustále držíme soupeře ve vápně, tak můžou hrát spolu Šury i Pulky. Proti silnějším a v Evropě, kde nebudeme tlačit tolik na bránu, tak jeden útočník Šury/Pulky a druhý rychlý Václav Kadlec.

      • CelticGirl8.5.2018 9:23reagovat

       Souhlas se vsim. Ikaunieks by mel byt priorita

     • LukyACS7.5.2018 22:21reagovat

      Až na to, že Pulkrab neni žádnej sklepávač typu Kollera. Je to normální zakončovatel, kteří hrají i v top ligách a jsou cenění zlatem.

      Jinak já to myslel spíš na to, že je potřeba mít víc typologií útočníků a být variabilní.

      Na co je ti rychlej útočník ala Mahmutović, Kerić, když držíš soupeře ve vápně a nedokážeš dát gól, do takové hry se prostě hodí hráči jako Krmenčík.

      Naopak do zápasů proti Plzni, Slavii se zas spíš hodí někdo rychlej.

      • hombre7.5.2018 22:49reagovat

       Tak já tu vždy preferoval Pulkraba a chtěl ho tu, ale doba se trochu změnila. On nebyl nikdy technik, ale byl to dříč, v dorostu to byl obrovský tahoun. Ale on se trochu fotbal změnil a zrychlil a dokonce i u nás v lize Smích. Už je to rychlejší a techničtější. My už moc v tlaku nejsme a venku skoro vůbec. Doma možná, ale v kolika zápasech to bylo? Spíš se snažíme hrát jiný fotbal, rychlejší, techničtější, narážečky, míč rychle od nohy, atd... A tady nevím ,jestli by nám do tohoto stylu Pulky zapadal Neutrální a štve mě to. On je takový buldozer, ale hodně tvrdý, až za hranici. V Evropě by nám nějak nepomohl, tam je mimo, v lize v některých zápasech možná.

       Ale zase je velmi produktivní, to ano, to nám zase chybí...., tak včil babo raď...Úsměv

       • LukyACS7.5.2018 22:57reagovat

        Naše liga se změnila a zrychlila? U nás? To asi letos sledujeme oba jinou ligu. Mně v posledních letech přišlo, že se fotbal zvedal, dokonce padalo i hodně branek, ale letos? Jedna velká holomajzna, drtivá většina zápasů nekoukatelná, padá 1-2 góly a pak konec. Vždyť i nej střele má 3 kola před koncem jen 12 kousků, tím jsme se vrátili do dob Ivanů a Kowalíků.

        Já se těším na dobu, kdy se u nás pochopí, že je fotbal show pro lidi a podle toho se to uzpůsobí, kluby půjdou do zápasu s tím, že si to rozdají, něco jako vidím v LM nebo třeba v hokeji v NHL, tam dokonale chápou, že se to dělá pro lidi. Ovšem až se to u nás pochopí, tak to je tak za 20 let a to zas sport bude jinde Smích

        • Kilošek7.5.2018 23:04reagovat

         Týmy v naší lize se snaží hrát technický fotbal, ale jelikož tu na pár výjimek moc technicky založených hráčů není, tak to pak vypadá jak holomajznaSmích

         A s těma gólama je to tím, že teď v lize není žádný vysoce nadprůměrný útočník... na podzim to byl Krmenčík, ale teď teď byl zraněný a není v ideální formě.

         • Sendi8.5.2018 9:46reagovat

          u nás se teda fakt nikdo nesnaží hrát technický fotbal...

        • hombre8.5.2018 0:30reagovat

         Možná se to nezdá, ale změnila se a zrychlila. Neber poslední 2 roky, to je opravdu holomajzna. Když vezmeš 5-7 let zpět a dnes, tak tam určitý progres je, určitě i v rychlosti - to ,že jinde to jde vše rychleji, je věc jiná...

         Třeba my - před 5 lety a dnes - úplně jiný styl. To snad uznáš.

         Snažíme se udělat něco, co by změnilo naši hru, která herně zaostává za Evropou. Kdo jiný to má změnit, než nejpopulárnější a finančně nejsilnější klub? Neříkám, že to zrovna děláme dobře, ale něco musíme změnit.....

         • Sendi8.5.2018 9:48reagovat

          ”neber poslední dva roky” a proč? To je snad to, co je nejvíc vypovídající a specielně letos to byla nekoukatelná sračka...

          • hombre8.5.2018 13:00reagovat

           Letošní sezóna je trochu jiná, ne? Letos šlo o 400 mio a získat je za každou cenu. Hra šla úplně stranou. Není to vypovídající... a sračka to je, to máš pravdu a my propadli.

   • SuperFrankie7.5.2018 22:01reagovat

    Twl Bundo

  • johny547.5.2018 23:43reagovat

   Ja bych koupil Tetteha i stahl Pulkraba.

   Libilo by se mi mit 4 utocniky, s tim ze budem nekdy hravat 4-4-2.

   Pulkrab (Tetteh), Sural (Kadlec)

    

  • trakip8.5.2018 7:52reagovat

   Tetteh sám dokázal roztrhat obranu Plzně. Je to vysoce perspektivní útočník. Pulky - dobrá náhrada za Lafatu s podstatně lepším presinkem.

 • Olomouc - Bohemka

  Bunda7.5.2018 15:20reagovat

  Nikdo to tu asi neřešil..

   

  Kromě opět skvělého Tetteha a Martina Haška, který nemá na b2b v het lize konkurenci musím říct že trenér Hašek je top.

   

  To jakým způsobem jeho hráči bránili dispečera Olomouce Lukáše Kalvacha vidíme u Atletica Madrid.

   

  Bohemka nechala v klidu rozehrávat stopery Olomouce, ale když šel míč na Kalvacha tak 2-3 hráči Klokanů ihned presink v maximálním sprintu na toho hráče. Klobouk dolů před Haškem.

   

  Naopak pod Holasem se asi kýve židle..

  • Skleepy7.5.2018 15:24reagovat

   Holas má určitě zakázku od Křéti. Evropská liga nás díky tomu nemine.

  • Sendi7.5.2018 15:38reagovat

   Jestli se pod Holasem kýve židle, tak jsou v Liberci blázni...

  • Brian Pricke7.5.2018 15:44reagovat

   Liberec neměl úplně nejlehčí los, ale 1 bod z 15 je obecně průser jako prase.

   • majtin7.5.2018 18:39reagovat

    12 bodů na jaře (jakože ne v jarní části sezóny, myšleno bez 16. kola)

    • Brian Pricke7.5.2018 18:42reagovat

     Myslel jsem posledních pět zápasů. Úsměv

     • majtin7.5.2018 19:06reagovat

      Jo, to byla doplňující informace,jakože z posledních 5 mačů 1 bod a na jaře celkem mrzkých 12, blbě sem to napsal.

      • Brian Pricke7.5.2018 19:33reagovat

       Jo, jasně. No, je to bída, ale hůl bych ještě nelámal. Každopádně optimismem mě to nenaplňuje.

  • trcmano7.5.2018 16:05reagovat

   Dobrý zápas, ale na konci Bohemka zklamala když rezignovala na vítězství, který by jim ještě mohlo pomoct do pohárů. Ale pro nás jedině dobře Úsměv

  • hombre7.5.2018 16:16reagovat

   60-70 min. hrála Bohemka super, ale pak šlapala vodu a málem prohrála. Tetteh ve druhé půlce slabší. Olomouc hrála dobře 20 min. Ruda nastoupil a trápil se. Hašek dobrý, ale ještě rok v Bohemce by mu prospěl.

   • Bunda7.5.2018 16:23reagovat

    Reiter z Bohemky odejde tak si Hašek chytře připravuje Zavisku.

  • DJDriver7.5.2018 16:48reagovat

   Koukal jsem na to (i kdyz ne bohuzel uplne od zacatku) a tak skvele takticky pripravenej tým jsem u nas v lize dlouho nevidel. Skoda byla ze hracum Bohemky v druhe puly odesli síly a tim padem uz nemohli bejt tak důrazný a ta pul vteřina jim pak obcas chybela. S Haškem juniorem souhlas. Uz chybelo jen to aby misto brevna rozvlbil sit. Ben Tetteh hral take velmi dobre byť jsem ho cidel zahrat i líp.

   • Enkoff7.5.2018 16:54reagovat

    Tak to není moc dobrá taktika vyflusat se v prvních 60 minutách a pak už jen šlapat vodu Úsměv

    • DJDriver7.5.2018 17:03reagovat

     Uprimne kdyby bohemka vedla v ty 70 minute kdy ji trochu odesli sily 0:3 nikdo by se nemohl divit a bylo by po zapase

    • Funin7.5.2018 17:04reagovat

     treba vsazeli na to, ze daj za tech 60 minut tri fiky a souper to pak vypusti

     • hombre7.5.2018 17:08reagovat

      Smích, ale ono to tak nebylo, ale těch 70 min. hráli super, pak už nic nehráli. Ono takto presovat a dojíždět soupeře je strašně vysilující a střídající hráči vůbec nepomohli.

     • lidoop7.5.2018 17:09reagovat

      Jelikož v šesti jarních venkovních zápasech vstřelili tři góly, tak pokud na něco takového spoléhali, byla to dost naivní představa Úsměv

      • Enkoff7.5.2018 17:37reagovat

       Bohužel s krásně hrajícím ale gólově sterilním útočníkem nemůžou počítat se zázraky Smích

  • bigcock7.5.2018 17:58reagovat

   Bundo, snazis se, hodne argumentujes, zajimave postrehy ze zapasu, ale podle některých expertu je Hasek ”telocvikar” a nema na Spartu, takze z toho nic nebude Úsměv

   • 13goat7.5.2018 18:43reagovat

    Podle mě je Hašek lepší než Jílek. Když se má Haška zeptáš šaška komického (čti: Jakuba Dobiáše) odpoví ti, že Haškovo Bohemka je fyzicky našlapaná ale takticky zaostalá.

    • captain_obvious7.5.2018 20:24reagovat

     Mně se taky Hašek líbí víc. Byl jsem si jistej, že po něm po neúspěšné kvaldě hodí laso FAČR. Těsně vedle. Úsměv

   • majtin7.5.2018 18:43reagovat

    To třeba takový Rada, Jablonec mužstvo jara a přitom fanouškovsky vděčná filosofie:”Nedělejte z fotbalu vědu ! ”, ”Hráčům říkám, ať hlavně makaj a výsledky přijdou. ” A přišly.

  • ajosek7.5.2018 18:18reagovat

   Tetteha bych si moc přál do Sparty.

   • lidoop7.5.2018 19:07reagovat

    Ja ne. Za hodne penez malo muziky.

 • LM - Viktorka

  Jarošík7.5.2018 11:49reagovat

  Jak je to s Plzní?

  Liverpool je 3, ale docela začal ztrácet a dva pod ním maj zápas k dobru. Může se stát, že skončí 5 a to jest EL.

  Pokud Liver. vyhraje LM a skončí v lize 5, tak jde první - Viktorka do předkola LM????

  Dík

  • novydres7.5.2018 12:09reagovat

   Myslis ze Liverpool neporazi doma Brighton ??

   • ajosek7.5.2018 12:23reagovat

    Ne neporazí!!!

    • lidoop7.5.2018 14:42reagovat

     No jelikož Brighton je venku marnej a navíc už mu o nic nejde, tak bych si klidně vsadil, že je Liverpool smete.

    • kilovolt7.5.2018 15:00reagovat

     při naší smůle se tam prádelníci dostanou přes předkolo

     • lidoop7.5.2018 15:20reagovat

      Tak toho bych se opravdu nebál Smích

   • Capo7.5.2018 12:47reagovat

    Pravděpodobně jo, ale jsou v tomhle značně nevyzpytatelní. Podle mě to buď bude strašná raketa (5:0 apod), nebo třeba 0:0, jako posledně se StokeÚsměv Jestli je v Anglii někdo kadet, na to posrat sezonu v posledních kolech, tak právě Liverpool.

    • LukyACS7.5.2018 14:03reagovat

     To má hodně týmů, že předvedou super výkon v nějakym sledovanym zápase a v dalším proti průměrákům bouchnou. Ale jak budou muset proti Brightonu vyhrát, aby šli do LM, tak jsem si jist, že zvítězí. Navíc jejich konkurenti ještě taky nevyhráli Úsměv

  • Jarošík7.5.2018 13:11reagovat

   Pánové, Liverpool má poslední 3 kola docela průserové a viděli jste jak hrál Brig.? Porazil M.United a s Tot. jen remizoval, celkově tři kola neprohrál a to hrál vždy s lepšími kluby! Je fakt že bilance Liv. vs. Brig. je jasně pro Livr. ale jak říkám, Liv. šel herně dolů a Brig. jde nahoru, tak že se může stát, že to bude buď totál nášup nebo remíza a ta by v případě NEklopýtnutí Cheslea a Tot. odsunula Liverpool na 5 místo čili el a v případě že by Liv. vyhrál LM, tak by Viktorka měla pešek, což bych jí přál nejvíc!

    

   • lidoop7.5.2018 14:44reagovat

    No jo, jenomže až do tohoto víkendu jim šlo o záchranu. Tu už mají teď jistou, takže je víc než pravděpodobný, že v Liverpoolu už nebudou mít motivaci se vydat ze 120%.

   • Jereacs7.5.2018 20:03reagovat

    Slepice padnou a dopadne to tak 1.MC 2.MU 3.LVP 4.Chelsea 5.Tottenham 6.Arsenal .

 • GULA

  FANDA73077.5.2018 11:36reagovat

  Zilina pustila Gulu trenovat SR 21.Skoda, ze nejednal Kreta, ked hladal Stramakovho nastupcu.

  • pepinho27.5.2018 12:11reagovat

   Cože? To je pro Gulu teda slušnej sešup a ztráta ambicí.

   • Rarášek7.5.2018 12:17reagovat

    Přesně, Hapala by nahradil i můj pes.

   • FANDA73078.5.2018 9:26reagovat

    podla teba je trenovat klub viac ako trenovat repre aj ked len 21ku?odtial v pripade uspechu je lahka cesta k seniorskemu repre Acku

  • Brian Pricke7.5.2018 13:11reagovat

   To je jak když přestoupil Kanga k nám. Smích

 • Přístup

  Kilošek7.5.2018 11:32reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-ostatni-ligy/334389/majitel-olym
  piakosu-k-hracum-udavte-se-na-dovolene-nestojite-za-toaletni-papir.html

   

  Když
  se nedaří, tak můžou být pokuty, ale takhle je urážet?

  • ajosek7.5.2018 11:36reagovat

   Údajně tam hrozí výprodej a Ščasný jakožto znalec Řecka loví v jejich vodách.O koho ale jde nevím.

  • brac7.5.2018 12:27reagovat

   Myslím, že kdyby si mohli vybrat, tak budou preferovat ty urážky. Smích

 • Dorost

  venous7.5.2018 11:27reagovat

  Zaujalo mě porovnávání našeho mládí a mládí sešívek. Oficiálně má soutěž kategorie starších dorostenců - U19 a U19 B a mladších dorostenců - U17 a U16. Jak to dlouhodobě pozoruji hrají za nás skoro pokaždé hráči mladších ročníků. Ostatní mladší kategorie jsou žáci. Pár našich dorostenců hraje i za juniorku. Podle mě máme dlouhodobě lepší mládež než sešívky. A pokud je letos slávye lepší v ”17” tak jen díky tomu že tam ti naši nejlepší nehrají a jsou už ve vyšších kategoriích.

  • Sendi7.5.2018 12:15reagovat

   hm, ne...

   • Marbar7.5.2018 12:22reagovat

    Jsem o tom psal níže. Slávie má asi opravdu hodně silné ročníky U 14, U 15, U 17. Asi tam bude vidět práce zřejmě Plíška . O tom jsem četl, že to s mládeží umí a má to v současné době ve Slávii hlavu a patu.

    • Sendi7.5.2018 12:36reagovat

     Slavia má určitě skvělej ročník 2001, přesto až přijdou do U19, tak po nakombinování s dorazovým ročníkem bude Sparta spíš silnější. Dílčí dominance jednoho ročníku jsou v mládeži běžný a nemusí vypovídat o kvalitě práce s hráči, ikdyž je jasný, že se ta investice a systematizace musí i ve Slavii časem projevit, pro nás dobře, protože potřebujem aby mladíci hráli co nejvíc těžkejch zápasů...

     • Marbar7.5.2018 12:46reagovat

      Asi máš pravdu, on ten přechod do U 19 každý asi nezvládne a patrně je to největší skok v mládeži .Já na vlastní oči občas vídám jen nejstarší dorost.Každopádně výsledky Slávie budí respekt.

      • Sendi7.5.2018 13:29reagovat

       U19 je jediná kategorie, která je standardně nakombinovaná minimálně ze dvou ročníků, v tom je ten největší rozdíl, čili Slavia má sice supr 2001 ale ty až se posunou a budou se potkávat se Šimáčkem, Majkou, Hezoučkým, tak to bude úplně jiná písnička :)

      • Enkoff7.5.2018 13:59reagovat

       Nejtěží je v mládeži přechod mezi u13 a u14 kdy se začíná hrát na celým hřišti. V synově ročníku to nedalo 5 kluků z 13 a skončili

       • hombre7.5.2018 14:26reagovat

        Ano, to je hodně těžké, tam je síto velké, ale v U19 je to skoro stejné - tam už začíná končit takový ”dětský fotbal” a musíš se začít přizpůsobovat fotbalu chlapů a dál v chlapech je největší skok a největší síto. Tady končí nejvíc hráčů.

        • 13goat7.5.2018 14:44reagovat

         Ano, nejtvrdší lámání chleba je určitě dorost - muži. Do té doby je vše v podstatě zábava. Vem si, takovej kluk prostě si má začít vydělávat peníze, jít od rodiny, ze školy, všechno se všim, hrozně vlivů, které jsou mnohem nebezpečnější než puberta. Hlavně pak, pokud jsou nezvládnuty, mají extrémní vliv na život celkově.

          

         Síto kolem U13 je hlavně fyziologické, někteří kluci prostě svoje narostlý hnáty v kombinaci s narostlým hřištěm nedaj, no. Úsměv

 • Ví někdo o nějakém šprochu trochu

  Jarošík7.5.2018 9:40reagovat

  ...POSILY - PŘESTUPY atd. do acs????

  Dík

  • Brian Pricke7.5.2018 9:44reagovat

   Nevím nic, ale můžeme zkusit Wengera.

   • pepinho27.5.2018 9:48reagovat

    Zajímavá myšlenka. Nechceš o tom založit vlákno, ať se to může prodiskutovat?

   • Jarošík7.5.2018 11:45reagovat

    supr...kolik že ti je? 12?

  • Rarášek7.5.2018 10:08reagovat

   Jen z doslechu :)

   • Lobrock7.5.2018 11:18reagovat

    A?

    • Rarášek7.5.2018 12:07reagovat

     Docela drahá posila z Rumunska, ale zase na post, který nás tlačí. :)

     • AlaMierda7.5.2018 12:11reagovat

      to by mohlo být na beka, takže buď Romario Benzar nebo Cristi Manea

      • Rarášek7.5.2018 12:13reagovat

       Dedukce už nechám na vás. :)

  • Elysir7.5.2018 10:25reagovat

   Že prý Dočkal v Americe strašně trpí a pláče, že chce domů, toho si nesmíme nechat ujít... Nejhorší utrpení prý zažívá, když na něj uprostřed zápasu před celým stadionem trenér řve cituji: “Dočkal, neválej se.v tom vápně!!!”

    

   A Baník údajně chce poslat Baryho na hostování. Takový rychlý, technický a čestný útočník by se nám hodil.... s drtivým útokem Baroš-Lafata-Kulič za rok převálcujeme ligu o parník!!!

  • 13goat7.5.2018 10:28reagovat

   Phakamani Mahlambi, Shoya Nakajima, Dragos Nedelcu a Aritz Elustondo

   • lidoop7.5.2018 12:41reagovat

    Mám takový tušení, že 20 milionů euro Dan za Nakajimu nedá Úsměv

    • 13goat7.5.2018 13:01reagovat

     Dobře, napsal jsem seznam random jmen hráčů, který bych ve Spartě chtěl (a který mam jakžtakž nakoukaný) Úsměv

 • Trenér a posily...

  Jarošík7.5.2018 7:49reagovat

  Možná je to absurdní, ale dokážete si představit, že by Wenger šel do sparty? Vím, psalo se to tu a je to asi nad rámec možností sparty, ale taková persona, to by bylo něco i pro hráče, každý by se za ním tlačil sem a udělalo by to spartě velké jméno.

  Hráči:

  -příchod z hostování Vuka, Hašek, Mandjeck

  -možná by se hodil Zelený, Tetthe, Jemelka

  -z ciziny určitě příchod beka místo Zahustela

  • Brian Pricke7.5.2018 7:52reagovat

   Proč zakládáš další vlákno?

   • Jarošík7.5.2018 8:22reagovat

    Proč bych nemohl? Popisuji tu kromě trenéra i posily...vadí? Nepiš Úsměv

    • Brian Pricke7.5.2018 8:35reagovat

     Proč zakládáš vlákno s dvěma předměty?

  • waaw7.5.2018 7:59reagovat

   Nebo treba Fergusson

  • bobo7.5.2018 8:13reagovat

   Wenger :D to fakt ne. A jestli chce jít DK zahraniční cestou, tak k nám musí chodit frajeři typu Kanga, Stanciu, a ne Jemelka a podobně.

   • Jarošík7.5.2018 8:24reagovat

    Ano máš 100% pravdu, jen mám obavy že obránci z ciziny se nemusí aklimatizovat hned, kdež to stoper ci bek od nas ví do čeho v lize jde a zná protihráče. Každopádně pokud fakt přijde persona do obrany z cizíiny stylu jako do zálohy Kanga a Stanciu, tak jedine souhlasim s tebou...jen si nejsem jisty zda majitel bude davat takove love...Kazdopadne Tetthe bych si stahl a zkusil ho Úsměv Jemelka se mi jevi také supr a Hasek je spartanske srdicko a budoucnost Úsměv

    • DJDriver7.5.2018 8:26reagovat

     Tetthe je kdo?

     • Jarošík7.5.2018 8:27reagovat

      Já nevím pánové, ale chytat se za slova snad umí jen děcka...tak že kolik pak že ti je? Benjamin Tetteh

      • DJDriver7.5.2018 8:32reagovat

       To neni poprve co tu nekdo opakovane spatne pise jmena hracu

    • pubi7.5.2018 8:42reagovat

     Já myslel, že srdíčko Sparty je kotel?

  • LukyACS7.5.2018 8:43reagovat

   Po Wengerovi sáhne minimálně někdo z Francie.

  • 127.5.2018 10:31reagovat

   Hašek není na hostování.

 • EL MAESTRO

  FANDA73077.5.2018 7:10reagovat

  https://sport.aktuality.sk/c/335591/vladimir-poor-nestor-el-maestro-si-zasluzi-a
  by-sa-mu-kazdy-poklonil/-kto
  chce nech precita, hlavne ta veta majitela o financnych narokoch a podobne. Inac nasa disciplinarka mu dala pokutu 6000€/tolko ani nezaraba/zato, ze SK pohar nazval bezvyznamnou sutazou, zatial co mlady Kmotrik viceprezident a syn majitela SK Slovan BAzato, ze vystrajal na tribune a este SBSkarovi zlomil poharom nos tak 2000€.

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha