Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kanga

  Jerababa21.4.2018 17:06reagovat

  Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

  Pevně doufám, že Kanga se nenechá otrávit a bude pokračovat v tom, co má v krvi. Že umí kličku, umí přenést hru dlouhou přihrávkou, dokáže vymyslet netradiční řešení, dokáže se nabídnout spoluhráči je asi málo. Nějak moc jste se někteří namlsali a zapomněli jste, jací ”playeři” tady v záloze ještě nedávno běhali.

  Problém není primárně v Kangovi, ale v jeho nejbližších spoluhráčích plus samozřejmě chybí automatismy, které se nevybudují za pár zápasů.

 • Baník

  SuperFrankie21.4.2018 16:54reagovat

  Přišel dneska o dva hráče. Procházka dostal červenou, Pazdera čtvrtou žlutou.

  • montanon21.4.2018 16:57reagovat

   Oba stabilní hráči obrany, tak jestli nevyužijeme ani toho k výhře venku, navíc u takového týmu jako Baník bychom měli vyhrát i kdyby byli kompletní, tak potom už nevím s kým venku chceme vyhrávat. To co udělal Procházka v poslední minutě takovou klukovinu, tak za to má od vedení klubu navíc dostat pokutu. Tohle by neudělal ani hráč v přeboru.

   • RonamCZ21.4.2018 17:11reagovat

    Spíš než červenou pro Procházku bych dal žlutou Olomoučákovi za simulování. Už jsem na to alergický. Hráči čekají jen na sebemenší kontakt a plácnou sebou na zem a ještě nesmí zapomenout rozhazovat rukama...Vztek

    • montanon21.4.2018 17:18reagovat

     Jenže hráč co je poslední, tak vůbec nemá dát rozhodčímu možnost ten kontakt zapískat. Velká nešikovnost Procházky, chytrost útočníka v tom pádu, ale jinak i jeho nešikovnost, protože šel sám na bránu a tohle musí zakončit lépe. Prostě naše liga je fakt srandovní. Jít takhle sám na bránu hráč z přeboru, tak to zakončení hůře nedopadne. Nevidět kolem ty tribuny a lidi, tak člověk vážně často nepozná, že jde o první ligu v zemi. A jestli s touhle hrou má hrát dokonce Olomouc o poháry, tak to jen vypovídá o kvalitě naší ligy.

 • Příští kolo

  montanon21.4.2018 16:53reagovat

  Tak za Baník dnes Procházka červená, tak proti nám budou muset změnit stopéra.

  • standis21.4.2018 16:55reagovat

   Olomuc jde před Spartu, takže ji asi budeme muset porazit. Baník celkem 23 střel.

   • montanon21.4.2018 17:00reagovat

    Olomouc hrála taky tužku, ale Baník jalový v zakončení. Když se podívám jaké týmy jsou na čele ligy, pak mají problémy s posledními celky a celkově sleduješ tu úroveň hry naší ligy, kromě pár zápasů, tak to je opravdu strašné, jak málo u nás stačí být k tomu na čele nebo být ligový fotbalista. Pak si zapneš fotbal ze zahraničí z těch lepších lig a připadáš si jako v jiném světě. A někteří fandové tady ještě budou oslavovat Frýdka nebo takový fotbal, hrůza.

  • Skleepy21.4.2018 16:55reagovat

   Tó jé pró nás štěstí.

   • montanon21.4.2018 17:04reagovat

    Jelikož my máme venku problémy s každým, tak se musíme chytat každého stébla.

    • Skleepy21.4.2018 17:05reagovat

     My máme problémy i doma, Peťulko.

     • montanon21.4.2018 17:07reagovat

      Jméno vycucané klasicky z prstů Lukyho, takže se nechytej kravin a za další doma jsme znatelně silnější, což vidíš snad i Ty.

      • Skleepy21.4.2018 17:19reagovat

       Moje jméno není ”Ty”, takže nechápu, proč to píšeš s velkým písmenem Péťo.

      • LukyACS21.4.2018 17:21reagovat

       Aspoň už víme, proč tě baví psát dlouhé slohy o ničem. Máš to v popisu práce.

       • montanon21.4.2018 17:31reagovat

        A lidi co to tady čtou pravidelně, když nepočítám takové jako Skleepyho, který některým odkýve všechno a sám má v hlavě seno, tak sami vidí, že Tobě vůbec nejde o nějakou diskusi k danému tématu a rozumnou debatu. Opět chceš říct, že neřešíš nick a člověka? Vždyť Ty neustále neděláš nic jiného. To, že je to o ničem říkáš neustále Ty a pár Tvých přicmrndujících jako je Skleepy. Najdi si včera hodnocení po zápase, které jsem tady psal a x lidí pode mnou souhlasilo. Asi si jako Ty taky mysleli, že je to o ničem, zajímavé, že to nenapsali. Co mám nebo nemám v popisu práce, tak Tebe vůbec nemusí zajímat, což asi ostatně zajímá, když neustále něco hledáš nebo si vymýšlíš. Nepřipadáš si nemocný? Ty jsi zcela zaslepen jedním člověkem, pořád a neustále - dokonce na něho bude hledat vše možné i nemožné, vymýšlet si cokoliv a zatím vše co jsi vypsal, tak ani jedno není samozřejmě pravda. Ty pak chceš rozumnou debatu? Vždyť to je k smíchu, zamysli se nad sebou, jak se neustále chováš a navíc lžeš jako, když tiskne.

       • montanon21.4.2018 17:41reagovat

        Sám jsi psal, že to tady plno lidí čte a nepřispívá, takže si sám utváříš obrázek. Oni vidí, že Tobě nejde o žádnou rozumnou diskusi, pokud něco píše člověk, kterého nemáš rád. A zase nezapomeň napsat, že nick a člověka neřešíš, aby ta komedie byla úplná.

 • Poznamka

  Skopi21.4.2018 16:09reagovat

  Vcera byl do oci bijici ten rozdil cesky hrac vs zahranicni hrac. Dreva Frydek Zahustel Kulhanek Kadlec vs fotbalisti Kaya Kanga Stanciu Plavsic. Kdyz se zbavime toho drevackyho odpadu co tu je jeste nasvinenej tak by to mohlo bejt i dobry. Ale protoze sportovnim reditelem je ten kdo sem ty nekopy natahal tak asi smula no.

  • Funin21.4.2018 16:14reagovat

   Na Frýdka a Kulhánka bych zas tak přísnej nebyl, včera vcelku ok výkon, Kadlec je z formy ale Zahustel je opravdu dřevák

   • montanon21.4.2018 16:20reagovat

    Frýdek OK a v čem? Dopředu nulový, dozadu stačí na něho jakýkoliv presink soupeře nebo hráč u něho, tak chudák neví co s míčem a rychle se ho zbavuje, často to nakopne stylem tribuna nebo hráč, ono to nějak dopadne. S tímhle výkonem může toho krajního beka hrát ve Spartě kde kdo. To i Vácha odehraje to co Frýdek. Nám absolutně chybí hra krajních beků dopředu, rozehrávka z obrany co nejvíce po zemi, schopnost krajních beků udělat i kličku soupeři, hrát konstruktivně. Styl nakopnutí, zakopnutí, faul - tohle v podstatě zvládne každý druhý hráč a ani ne ligové úrovně, stačí mít fyzičku, aby to i odběhal a může směle obléknout dres Sparty místo Frýdka a Zahustela o moc horší to nebude. Co ještě s bídou stačí na naší ligu, tak v pohárech bude ještě více do očí bijící a to si snad naše vedení umí uvědomit - i když kdoví.

  • AlfaRomeo21.4.2018 16:28reagovat

   Jako ,vždy (skoro) Vašek na jeho poměry ...slušný (výkon).Modleme se ,jestli se bude čistit (Rio,Ben) už se začalo .Tak to padne na neúrodnou půdu -bohuželSmutek.Kapr si rybník nevypustí.

   • Kulkozubý Tony 21.4.2018 16:52reagovat

    Ono to s tou čistkou nebude zase tak žhavé. Kdybych si mohl tipnout kdo odejde tak to bude: Lafata, Bičík, Vácha, M. Kadlec, Mandjeck a nejspíše asi i Mavuba, + jistý Biabiany. Jinak kostra mužstva zůstane stejná a jen se vhodně doplní sestava pomocí posil a možná některých hráčů z hostování (Půlkrab, Civič, a možná Reiter, pokud by ho Sparta chtěla stáhnout před termínem, a nevím jak hraje Vukadinovič, jestli by taky měl alespoň na lávku). Jestli všechno půjde podle plánu, tzn. porazíme Olomouc a nenecháme body mužstvům z chvostu tabulky tak to 3 místo urveme a to by mohlo znamenat přímí postup do základní skupiny EL. Na to musíme mít kádr minimálně o 22 hráčích. A pokud by začala ta čistka o které někteří mluví (a tajně si i jí přejí), tak by se opakovala situace z léta, kdy by se tým stavěl o základů a o dobrém fotbale by jsme si mohli nechat jenom zdát.

    • AlfaRomeo22.4.2018 10:14reagovat

     Snad se Lafata rozhodne skončit ,jestli je alespon trochu soudný a ukončí kariéru s čistým štítem . Ria je škoda, asi to odnese.Ben to nemá lehké v našem ”přátelském prostředí”ten pískot je ostudný Vztek

  • trcmano21.4.2018 16:40reagovat

   Kangu a Stancia sem asi přivál vítr, viď..

   • Skopi21.4.2018 18:25reagovat

    Prace Stramaccioniho a Kotalika. Ale klidne si dal namlouvej ze to bylo jinak. Aspon bude to zklamani v lete o to vetsi

 • Kanga

  Marbar21.4.2018 14:41reagovat

  omlouvám se, pokud už to nikdo zmiňoval, ale neměl jsem čas sledovat starší příspěvky. Na Spartě jsem se včera pohádal s rádoby naším fanouškem. Absolutně nechápu tu kritiku, že má Kanga velké procento pokazenych přihrávek a ztrát balónu. Ano to má, ale proč? Není alibista, za každou cenu chce hrát,snaží se o neortodoxni řešení situací, není priposranej na hřišti něco fotbalového vymyslet i za cenu chyby. Jsem už alergickej na rady jako, na jistotu, ustrel to,atd! A To je jeden z důvodů proč náš fotbal jde obecně do prdele.Bejt hezky pohodlnější a hlavně nic nepokazit. Tohle slychavam i velmi často na mládežnických utkáních. Se můžu nasrat, když někdo zakopne míč přes tři ploty a trenér ho za to vychvalí. Prosím už žádné Váchy, ale třeba hráče jako je Kanga, takové hráče chci vidět v našem dresu.

  A ještě jedna maličkost, Kanga z počátku v každém utkání měl jako snad jedinej kontakt s publikem i během zápasu. Hecoval fanoušky gestukilací,emocemi , prostě žil zápasem se vším všudy. A teď se dočká piskotu pár idiotu a už to u něj není takové jako v prvních zápasech. Snad se vše k lepšímu obrátí a budeme si vážit takových hráčů jako je Kanga. Píšu na mobilu tak sorry.

  • prospartu21.4.2018 14:50reagovat

   +1

  • pepinho221.4.2018 14:50reagovat

   +1 Sice hodně kazí, často zbytečně míč zasekává atd, ale umí zrychlit hru, přenést hru, dostat se fotbalově z těžké situace atd. Radši tu budu mít takové hráče, než aby hrál v záloze třeba Vácha.

   • rabac21.4.2018 15:34reagovat

    Trochu rozumu, Kanga by nikdy nemohl hrát DZ a tak Vácha by nebyl jeho konkurent tj. Kulhánek. Problém je dvojice Stanciu a Kanga a jejich laxnost ve hře dozadu, jeden když se vždy nevrací je normál, viz.Dočkal,Matěják ale dva najednou je problém, musel by tam být super našlapaný DZ.

    • pepinho221.4.2018 15:46reagovat

     Já myslím, že jednu dobu vedle sebe hrál Frýdek s Váchou

     • rabac21.4.2018 18:26reagovat

      to je možné dva defenzivní v sestavě je naprosto normál, ale psal jsem, že Vácha Kangovi místo by nezabíral

  • montanon21.4.2018 14:50reagovat

   Souhlas a podobné jako u těch trenérů, tak je to opravdu i u fandů a tenhle o kterém píšeš v tom není sám. Mnohým ke štěstí stačí opravdu málo. Přihrát na dva metry, zakopnout to nazdařbuh nebo nejraději nebýt vůbec u míče, aby nebylo vůbec co zkazit. S takovou toho opravdu moc pokazit nepůjde, bohužel s tímhle provedením by mohl hrát ve Spartě kde kdo. Některým fandům stačí, že se hráč snaží - ty bláho to má být u všech automatické, zvlášť na takové úrovni. My se opravdu nemůžeme divit, že zahraničí a ty lepší ligy to je úplně jiný level, protože nám tady ke štěstí stačí opravdu málo a od toho se to odvíjí a u těch trenérů to začíná. Co je platné, že mají trenérské licence, které zjevně může mít kde kdo, kdo to vystuduje, když pak hráči zatleskají, že poslal míč na tribunu a snažil se dokonce u fotbalu i běhat.

   • LukyACS21.4.2018 14:52reagovat

    Ahoj, Péťo. Už jsem si říkal, kde seš.

  • MK321.4.2018 14:51reagovat

   + 1

  • MK321.4.2018 14:54reagovat

   A posunovač Jirka Kulhánek je vychvalovaný do nebes. Přitom kdyby na tom hřišti nebyl, tak snad ani nevidíš rozdíl.

   • LukyACS21.4.2018 14:56reagovat

    Tady se vychvaluje i zmenšovač hřiště Hovorka, přitom má příšernou formu a Kaya by jednoznačně zasloužil víc prostoru. A to říkám jako člověk, kterej má Hovorku rád, ale v současnosti je to prostě hráč na lavičku.

    • montanon21.4.2018 14:58reagovat

     Hovorku jsi Ty a jiní tady vychvaloval ještě nedávno nebo loni do nebes.

     • LukyACS21.4.2018 15:00reagovat

      To nijak nerozporuje můj příspěvek, Petře.

      • montanon21.4.2018 15:02reagovat

       Za prvé se tak nejmenuji. Za druhé viz výše opět nemluvíš k tématu a diskusi, takže to Ty plevelíš diskusi a za třetí se stejně jako s Hovorkou i jinými ukázalo, že tomu rozumíš jako koza petrželi. Ty vlastně mluvíš vždy to co se zrovna hodí a za týden nebo dva úplně něco jiného. Kde máš ty naše mladíky, které jsi chtěl stavět do základní sestavy? A někteří další stejně tak - v prčicích, protože na to ani jeden prostě nemá, což jsem Ti já i někteří další předtím říkali, ale stejně jako jiné věci je to marné a marné.

       • Pouzar1121.4.2018 16:02reagovat

        Však ti odpověděl k věci, tak co to tu proboha meleš.. Říkal že nemá momentálně formu .. to se nerovná tomu, že je Hovorka kopyto!?! .. Za týden dva může mít hovorka formu a tak bude říkat něco jiného .. ano vskutku .. chválíme hráče za dobré výkony a haníme za špatné .. Ty máš v hlavě asi slušně vyfoukáno ...

        • montanon21.4.2018 16:14reagovat

         Já nebo on? Ahoj Péťo o kousek výše pod příspěvek, tak tomu říkáš taky reakce k věci? Zajímavé je to, že jiní hanit hráče nemůžou, takže si vlastně sám protiřečíš co jsi teď napsal.

         • Pouzar1121.4.2018 18:57reagovat

          Mluvíš úplně o jiným vlákně tak to sem netahej.. Navíc sranda sem patří stejně jako hádání.. Když je někdo takovej ****** jako ty tak si tohle zaslouží ..

    • Marbar21.4.2018 14:59reagovat

     Kája včera vynikající!

     • montanon21.4.2018 15:00reagovat

      Psal jsem tady o něm dlouho, že je s podivem, proč nehraje a není zdaleka horší než ti co za nás pravidelně hráli.

    • captain_obvious21.4.2018 15:23reagovat

     Kaya na mě včera působil jako Řepka. To je poprvé od doby, co Řepka skončil, co mi ho někdo připomínal.

   • AlfaRomeo21.4.2018 15:27reagovat

    je to čahoun a pojídá trávu a hlavně whiteSmích

   • victorlima21.4.2018 15:32reagovat

    Vůbec nechápu hodnocení v deníku Sport. Kulhánek dostal víc bodů za včerejší utkání než Kanga. Buď redaktor utkání neviděl, nebo je fotbalový ignorant a pak se nemá plést do fotbalu. Je pravda, že Kanga občas ztratil balón protože ho moc držel. Držel ho však proto, že chtěl vymyslet mermomocí nějakou smysluplnou přihrávku a pořád se mu nikdo nenabízel. Musel pak často do riskantní kličky a občas o míč přišel. Před půl rokem zde všichni volali po koupi kreativních hráčů. Teď, když mají takové o nichž se jim ani nesnilo, tak se mnohým stýská po kopáčích.

    • Chabix21.4.2018 15:53reagovat

     Mě už je jedno, co píše kdejaký pisálek, nebo říká nějaký rádoby erudovaný komentátor. Hlavní je, že trenér to vidí správně.

  • standis21.4.2018 15:15reagovat

   souhlas, Kanga je fotbalista, který se nebojí hrát. Je to rozdílový hráč.

  • AlfaRomeo21.4.2018 15:25reagovat

   +1

 • Stoperi

  Jarošík21.4.2018 12:55reagovat

  Za me jasne fo konce leta Kaya a Stetina

  • Bunda21.4.2018 13:15reagovat

   S Hovorkou jsme silnější v ofenzivě, ale nechal bych duo Kaya - Štetina.

   • DJDriver21.4.2018 13:20reagovat

    To je stejny jako ze bych radsi videl v zakladu Mavubu misto Kulhanka. Ale chapu ze tam chce Pavel Hapal mit Jirku kvuli vysce

    • Maximus2321.4.2018 13:21reagovat

     Mi teda přijde Kulhánek naprosto vynikající. Je v základu zaslouženě.

     • Bunda21.4.2018 13:23reagovat

      Kulhánek je minimálně velice dobrý. Včera jsem se na něj zaměřil a tam je to OK.

      • DJDriver21.4.2018 13:24reagovat

       V defenzive ano ale chtelo by se to vic zapojit do mezihry

       • DJDriver21.4.2018 13:26reagovat

        Ale primo na nej jsem se nezameril to jen v urcitejch castech utkani kdyz jsem treba videl ze to Kanga nema komu dat tak se mi zdalo ze se nesnazil odskocit si do volna a zkusit treba kangovi narazit zpet

        • Bunda21.4.2018 13:41reagovat

         Snažil se. Dával i nabídku stoperum. Ale určitě by měl být akčnější.

         • Sendi21.4.2018 13:45reagovat

          on to umí, dal bych mu čas, přecejen v lize odehrál strašně málo, zkušeností má minimum...

     • ajosek21.4.2018 13:37reagovat

      No tak to Ti stačí vážně málo!Kulhánek je naprosto neviditelnej a jeho alibistický přihrávky to je mňamkaOtráveníMavuba je oproti němu pan fotbalista!

      • AlfaRomeo21.4.2018 13:52reagovat

       Děkuji ,už jsem objednával vlčáka a bílou hůl.

      • victorlima21.4.2018 15:39reagovat

       Kulhánek mi svojí hrou nejvíce připomíná předpodesraného Marečka. Pokud nesebere odvahu a alespoň občas se nepokusí o nějakou ofenzivní akci, tak by měl zmizet.

  • standis21.4.2018 15:12reagovat

   Kaya je jasná volba, ještě Mavuba místo Kulhánka a v létě přivést pravého beka.

   • Bunda21.4.2018 15:15reagovat

    2 útočníky. Mavuba v létě ze Sparty odejde.

 • Kaya naprostá jistota

  AlfaRomeo21.4.2018 12:31reagovat

  Nesouhlas s Dominikem ..ohledně Semiha !Konečně jistota a ne strach ,kdy někdo?(H+C)udělá kiks.Jedna chyba ..neměl komu (Z)v tísni.Škoda Ria jeho přehled v rozehrávce od obránců chyběl .Nejhorší na place -Zahustel .Venda zlepšení snažil se i zpět+gol .Snad se potká s formou-přeji mu to.Nita,Kanga,Stanciu,Plavec -kvalita.Ostatní průměr...Kulhy slabší průměr.

 • Geniální

  ap241221.4.2018 12:25reagovat

  by bylo, kdyby nám čínští potrati od trati ovládaní komunistama, (hezký je že se o nás zmiňují jako o bolševicích) darovali přímý postup do EL, a oni by vypadli v předkole o LM!! To by byla nádhera, to by nevydejchali asi nikdy......

  • Chabix21.4.2018 12:58reagovat

   Já teda ještě pořád doufám ve druhé místo, i když to bude dost těžké.

   • DJDriver21.4.2018 13:01reagovat

    Je strasna skoda toho derby protoze ted mame horsi vzajemnej zapas

    • ap241221.4.2018 13:30reagovat

     Nojo to je pravda, druhej flek asi nebude, hlavně ať hrajem EL!

    • hombre21.4.2018 15:04reagovat

     Je strašná škoda, že jsme neudrželi vedení v derby a v Plzni. Oni by měli každý o 1 bod méně a my o 4 více. Hodně by se to třeba zamotalo Smích....

  • Mates21.4.2018 13:48reagovat

   Pokud EL vyhraje Atletiko Madrid, jde 2. tým rovnou do 3. předkola LM a v případě vypadnutí má jistou skupinu EL.

   • ACS 189321.4.2018 14:17reagovat

    Ne. V případě vypadnutí jdou do 4. předkola EL.

 • Minianketa

  DJDriver21.4.2018 12:23reagovat

  Na Banik vratit do zakladu Davida Hovorku nebo nechat Kayu??

  • Maximus2321.4.2018 12:25reagovat

   Hovorka. Tam není co řešit.

   • kilovolt21.4.2018 12:46reagovat

    Hovorkovi chybí 10cm....tam není co řešit

    • AlfaRomeo21.4.2018 13:13reagovat

     Nejen to -bohužel

  • ap241221.4.2018 12:25reagovat

   Nechat Kayu

  • Dno21.4.2018 12:26reagovat

   Za mě Kayu.

   • dominik2721.4.2018 12:41reagovat

    Hodnotíš střízlivým okem, jo?

    • DJDriver21.4.2018 12:48reagovat

     Ja mam Davida rad a libi se mi jak hraje kdyz je v dobrym rozpolozeni ale taky bych dal sanci Kayovi. Vcera se celej zapas pohyboval ve spravnem prostoru a jeste zvladal zajistovat casto v soubojich propadnuvsiho Ondru Zahustela

    • Dno21.4.2018 12:55reagovat

     OK, beru zpátky, nejsem způsobily hodnotit Smích

    • AlfaRomeo21.4.2018 13:00reagovat

     A ty Smích

     • dominik2721.4.2018 14:00reagovat

      Já měl jedno pivo. Když jsem přišel do hospody, tak Myrthan už byl hodně veselej...Úsměv

  • daweee21.4.2018 12:30reagovat

   Upřímně řečeno si nedokážu představit jedinej argument pro to tam teď Hovorku vrátit a Kayu upozadit. Trolly nepočítám.

   • DJDriver21.4.2018 12:33reagovat

    Ja prave taky moc ne. David je treba o neco jistejsi v rozehravce ale to muze prijit Semihovi s poctem odehranejch minut

  • AlfaRomeo21.4.2018 12:32reagovat

   ani omylem!

  • Skleepy21.4.2018 12:35reagovat

   Proč o tomhle vůbec hlasovat, Horrorka ven.

   • DJDriver21.4.2018 12:38reagovat

    Takhle prisnej bych k nemu zas nebyl. Ale proste ted neni v optimalni forme. Muzu rict ze vcera jsem se tolik pri standartkach soupere nebal jako tomu bylo v minulych zapasech

  • Lobrock21.4.2018 12:37reagovat

   Jednoznacne Kayu. Hovorka na Spartu nema.

  • Tazmen21.4.2018 12:50reagovat

   Dal bych 3-5-2 a můžou hrát oba Úsměv

  • pubi21.4.2018 13:16reagovat

   stopera

   • DJDriver21.4.2018 13:21reagovat

    Myslis ze ani jeden neni stoper?

    • pubi21.4.2018 13:30reagovat

     Minimálně Hovorka rozhodně není stoperem pro Spartu. Kaya ukázal potenciál, kterej naznačil už s Brnem. Pokud vydrží zdravej, tak ho nemůže nechat na lavici na úkor Hovorky snad ani trenér, kterej nasazuje v 90. minutě Lafatu...

     • DJDriver21.4.2018 13:34reagovat

      Ja se tady dozvedel ze to je ”slusnost” poslat Lafiho na hriste

     • pubi21.4.2018 13:35reagovat

      Teda ještě abych nebyl vůči Hovorkovi moc přísnej - potenciál v něm určitě vidim, ale *v současnosti* to není stoper pro základ Sparty. V Liberci vypadal nadějně, po příchodu do Sparty k ničemu.

 • Ojedinělý blesk či bouře?

  brychtal21.4.2018 12:14reagovat

  Doufám, že se konečně přihnala pořádná sparťanská bouřka a vydrží několik let. Hluchá místa ve hře i mrtvé posty bychom našli. Ale pokud poženeme kluky jako včera dopředu, pak se nebojím o výsledek.

  Kecy komentátorů či novinářů mě nerozhází, ale štvou mě tím, že svou neobjektivitou chtějí dostat veřejné mínění jinam, než je pravda.

  • AlfaRomeo21.4.2018 13:08reagovat

   Karoch.. je trapnost sama ,že už ani ”spolu-komentátor radši nereagoval v jeho zaujetí Úsměv

79495 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha