Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pane Dane Křetínský

  Kibic9.6.2018 8:42reagovat

  To si vážně necháte od svých zaměstnanců nasadit vizitku nejhorší majitel klubu v celé jeho historii? Zničit už tak pochroumané jméno nejúspěšnějšího klubu ČR? To jste vážně jediný kdo to nevidí? Máte vůbec ”koule” na to vybudovat prosperující klub? PROTOŽE UKÁZANÁ PLATÍ. Tak jaká bude ta vaše????????

  • johnny19.6.2018 8:45reagovat

   +1000

  • victorlima9.6.2018 10:21reagovat

   Píšeš nesmysly. Ty velké úspěchy klubu se vztahují většinou k období totality nebo těsně po něm a byly to jen úspěchy v rámci republiky. Teď je zcela jiná doba a i kluby fungují zcela jinak. Je pravda, že sportovní úspěchy nejsou veliké, ale na druhou stranu klub má nejvyšší rozpočet v ČR a snaží se pracovat jako jiné evropské kluby. Majitel vždy dorovná ztráty, které někdy nebývají

   malé a zaplatí všechny pokuty za přiblblé fanoušky. Hráčům vždy chodily výplaty včas na rozdíl od jiných českých klubů a majitel dokonce uvolnil peníze na hráče vyšší evropské úrovně. O tom, že bychom tady někdy viděli takové hráče jako Nita, Kanga, Stanciu či Biabiany se nám ani nesnilo. Navíc si myslím, že kdyby chtěl DK klub prodat, moc movitých zájemců by se nenašlo. Buďme rádi za tohoto štědrého majitele.

   • Kibic9.6.2018 11:02reagovat

    Z perspektivy malého českého rybníčku to beru. Jméno klubu a jeho historie nemůže za nějakou politiku. Prostě je to pro nás pojem s dlouhou tradicí a historií. A v době kdy je jiná situace je přirozené, že chceme uspět i na mezinárodní úrovni. A mimo jiné podívej se na špičkové zahraniční kluby. Také je vlastní pouze občané jejich zemí? To, že si plní své závazky vůči svým zaměstnancům by mělo být zcela přirozená věc. Souhlasím s tím, že v naší společnosti to neni priorita, ale to sem nepatří. To že investuje do své firmy je také normální a běžné. Otázka je jaké výsledky jeho úsilí přináší. A to je to oč tu běží.

 • Web

  captain_obvious9.6.2018 8:33reagovat

  Co vůbec říkáte na nový ofiko web? Za mě určitě zlepšení, ten předešlý se mi vůbec nelíbil.

   

  Moc se mi líbí zpracování záložky Týmy. Podle mě skvělý a profesionálně vypadající. Doufám, že se to takhle udělá i pro juniorku a dorost. Na druhou stranu já jsem běžnej jouda z davu, je dost dobře možný, že nějaký expert na weby a grafiku apod. to naopak strhá, že to je hrozný Smích

  • Kibic9.6.2018 8:44reagovat

   Za mě se mi v něm hůře hledají informace a videa.

 • Posily

  Kibic9.6.2018 8:20reagovat

  Tak jsem doufal v posily na urovni Kanhy a lepší, ale zatím to vypadá a to se hráčů nechci dotknout na X úrovní níže. Ach jo. Smutek Jak to vidíte vy??

  • victorlima9.6.2018 10:07reagovat

   To, že k nám přišli takoví borci jako Kanga a Stanciu je malý zázrak a při tom jak ten náš klub funguje, tak je asi dlouho neudržíme. Jelikož nejsme dlouhodobě sportovně úspěšní, tak se není co divit majiteli, že trochu přiškrtí kohoutky. Není přece možné mít 60 hráčů pod smlouvou. Rovněž hráči se do klubu sice s velkou tradicí, ale také s velkými vnitřními problémy moc nepohrnou. Jít hrát do pátého mužstva české-pralesní (v porovnání s fotbalově vyspělou Evropou) ligy není žádná velká sláva. V Čechách si těch pár slušnějších fotbalistů rozeberou lépe finančně situované kluby (Slavie a Plzeň) a ten zbytek půjde hrát radši do Turecka než k nám. I tak si myslím, že mužstvo, jak řekl trenér Jílek, má obrovskou kvalitu, jen se musí najít někdo, kdo to z nich dostane.

 • Rozlučka

  Karolko9.6.2018 8:18reagovat

  Mám na dnešní Rosovu rozlučku dva lístky na prodej. Sektor D78 cena 355 Kč/kus pište na Carlos.DC@seznam.cz

 • Bero

  marek1m9.6.2018 8:07reagovat

  Opravdu bero na kridle je blbost? V tom priprade nechapu na co bereme takovevo hrace kdyz jako ofenzivni zalozniky mame stanciu a kangu,tak přivedeme tretiho.....jestli s berem nepocitaji na kridlo tak jsou to diletanti a misto aby privedli hrace ktery potrebujeme tak provadi svoje oblibence, a je jedno jestli je to zodpovědnost hapala,scasneho nebo rosickeho

  • captain_obvious9.6.2018 8:26reagovat

   Protože si ho Ščága oblíbil, když měl před 3 lety formu.

    

   Povinnost je i příchod Kourbelise, aby se všem připomnělo, že má Zdenda kontakty v Řecku. Tipuju, že přijde ještě i nějakej Maďar.

   • esra20189.6.2018 8:50reagovat

    Tebou opovrhovani Maďaři odehrali fantasticky duel na ME s Portugalskem. Nepodcenoval bych maďarské hráče, maji svou kvalitu.

    • captain_obvious9.6.2018 8:52reagovat

     Úžasné.

 • Tetteh

  jakub23119.6.2018 5:26reagovat

  Podle DS je uz hotovo a Tetteh je nas.

  • esra20189.6.2018 7:43reagovat

   Vcera se mela podepsat smlouva, nastoupi uz do pripravy 18., oficialne predstaven ale az 1. 7.

 • Stejně

  Ali Dia Pavelka8.6.2018 20:40reagovat

  Stejně by mě zajímalo, podle jakého klíče Sparta vybírá posily. Jasně, vidíme to všichni, podle žádného, ale...

   

  Jak prostě někoho napadne na stopera DZ Pana a Brabec? Proč ne např. Vranjes?

  • Dynamo8.6.2018 21:34reagovat

   taky je to o tom, kteří hráči jsou ochotni přestoupit do Sparty.

  • waaw8.6.2018 22:09reagovat

   Tak hlavne musi nekdo toho hrace znat. Takze bud proti nam nekdy hral a Scagovi se liibil, nebo mu ho doporucil nejaky kamos z Recka nebo z Kypru. Letos k tomu mozna pribereme nejakeho Slovaka z U21

   • petr1378.6.2018 22:36reagovat

    Furt by to bylo lepsi, nez to silenstvi pred rokem

    • Chrod8.6.2018 22:41reagovat

     Jasně no...

     • petr1378.6.2018 23:01reagovat

      Ty mas pocit, ze se lonsky prestupovy leto povedlo?

      • Calin8.6.2018 23:11reagovat

       Z 11 posil pouze 3 (Srki, Dubravka, Štetina) se chytly, z toho jen 1 posila byla Stramova (Srki)😅 ještě štěstí, že to tu Ščága pročistil a zbyl tu jen ten SrkiSmích Kaya, Mandjack, Mavuba, Biabiany, Chaim, Janko (ten nebyl Stramou) odešli nebo šli na hostování, z kterého se nejspíše nevrátí.

       • Bunda8.6.2018 23:21reagovat

        Plavsic-Požár.

        • petr1378.6.2018 23:23reagovat

         Privezl nam ho Igor Gluscevic, takze to s tim scoutingem mozna nebylo tak horky. Ale to je fuk, je fajn, ze se ho povedlo ziskat.

         • Bunda8.6.2018 23:35reagovat

          Víc těch pro které je Sparta pouze přestupní stanice..

       • victorlima9.6.2018 8:26reagovat

        Chlapče, je mi Tě líto,Ty se vůbec neorientuješ. Biabiany byl u nás na hostování a vrací se do Interu. Janko je bohužel už pryč a my musíme shánět někoho za ty naše dřevce. Mandjeck se naopak vrací z hostování a Kaya, Mavuba a Chaim mají ještě na několik let smlouvy. Když se jim naskytne něco lepšího, než naše provinční Sparta (kde se k nim navíc moc dobře nechováme), tak možná půjdou. Proč by však někam chodili, když mají stále platné lukrativní smlouvy? To že je nevyužíváme je naše blbost. Posily bych hodnotil, až budou tak rok hrát. To, že některým trvá aklimatizace třeba rok ví i žák, který se o fotbal zajímá.

      • Chrod8.6.2018 23:53reagovat

       Říkej si co chceš, ale minulý léto všechny přestupy až na Vukadinoviče a Mandjecka dávaly smysl. A na tom jsme se tu před začátkem sezony shodovali, vsadil bych se, že ani tys to nijak nekritizoval. Ten tým byl naprosto v troskách, chyběla kvalita prakticky na všech postech a s příchodem novýho zahraničního trenéra a nástupem nový koncepce bylo potřeba razantně změnit klima v kabině.

        

       To, co se stalo potom, nemohl nikdo čekat. Že tenhle krok neunesou prakticky všichni novináři, agenti, bývalý i současný ”legendy” a nakonec i fanoušci, na to nebyl Stramaccioni připravenej. Nevěděl, do čeho jde, neměl odvahu pořádně bouchnout do stolu, ustupoval dlouholetým hráčům v týmu a jeho trenérský schopnosti asi nebyly na takový úrovni, jak se předpokládalo. Nebylo divu, že tady pohořel.

        

       Že se Křetínský zase zblázní a za další půlrok všechno překope, přivede do klubu křiváka Ščasnýho jako sportovního ředitele, kterej nemá páru, v čem práce sportovního ředitele spočívá, to taky málokdo čekal. Ščasnýmu se povedlo zahraniční realizák vyštípat a najednou tu máme zase posily z našeho rybníčku. Podělanej primitiv Coufal, kterej je ještě větší dřevák než Zahustel a jako bonus nadával našemu hráči, že je zasranej Žid. Pak tu máme po stopadesátý návraty hráčů, kteří se neprosadili ani v průměrných klubech a půl roku nehráli, takže to po stopadesátý nevyjde. Paráda.

        

       Jestli ti to teď přijde lepší, tak si to užij, protože zhruba půl roku až rok se budeme držet týhle perfektní ”koncepce”. Já jsem ale toho názoru, že než sem vodit takový hráče, to bych snad byl radši, aby nepřišel nikdo. Abych ti odpověděl na tvojí otázku, tak to bylo naprosto průměrný přestupový období z hlediska úspěšnosti přestupů. Teď to bude určitě horší...

        

        

       • Dno9.6.2018 0:13reagovat

        +1

       • johnny19.6.2018 0:28reagovat

        Přesně napsané. To mám nejraději takové generály po bitvě, před sezónou tady byli všichni nadšení a teď jen kritizují. Ščasný je to nejhorší, co nás mohlo potkat, už se těším jak sem začne tahat ty své vyhlédnuté, ale hlavně české dřeváky. Křetínský absolutně neví, co chce a historicky nejlepší český klub dál stahuje do sraček. O tom jak vést fotbalový klub neví absolutně nic.

       • hombre9.6.2018 0:34reagovat

        Hmm, tady se dá souhlasit skoro se vším.

        Jen bych dodal, že Stráma byl špatný trenér, nic tu pořádně nepředvedl. Já tu nechtěl ani nějak moc Hapala, ale něco se změnit muselo. Měl a má to těžké, ale jeho kroky, jestli v nich bude pokračovat, předčí i Strámu!! Hapal tu měl změnit náladu v týmu, nastartovat hráče, ale nestalo se nic - zlatý Rada, ten aspoň něco změnil a měl to daleko horší...

        Ve Spartě to prostě nefunguje a asi si to budeme muset vyžrat i v dalších sezónách, protože se nic nezměnilo a asi ani nezmění. Třeba za 8 let bude titul a pak zase 10 let ne. A my se budeme zase bát Brna, Karviné, Slovácka, Příbrami..... , ale třeba se mýlím, snad...

       • Lobrock9.6.2018 1:10reagovat

        +100

       • Larrygo9.6.2018 2:00reagovat

        +1

       • captain_obvious9.6.2018 7:29reagovat

        To mě teda jako jediné překvapilo to, že přivedl toho Ščasného. To ten magor překonal sám sebe, co se týká idiotských rozhodnutí. Jinak to byla jeho standardní otočka o 180°, kterých už udělal asi 12.

         

        Současný směřování klubu je tristní, ale tím pomyslným světlem na konci tunelu, které mě aspoň trochu uklidňuje, je to, že nejpozději za rok, rok a půl, přijde čas na další novou Křetínského vizi a otočku čelem vzad. A upřímně, horší než ta současná být ani nemůže, takže bude líp.

       • victorlima9.6.2018 8:27reagovat

        Díky Chrode moc hezky napsané.

 • 8 asistentů

  SuperFrankie8.6.2018 19:03reagovat

  Stramaccioni bledne závistí

  http://www.eurofotbal.cz/clanky/van-marwijk-plati-u-tymu-australie-ze-sveho-8-asistentu-400721/

  • victorlima8.6.2018 19:43reagovat

   Rozsáhlé asistentské štáby jsou u velkých a úspěšných klubů dnes už samozřejmostí.

   • Lobrock8.6.2018 20:07reagovat

    Jen tady se tomu kdejakej zaprděnej českej burák děsně vysmíval.

    • Calin8.6.2018 20:15reagovat

     Právě že to byl jeden z důvodů se mu vysmívat. Měl kolem lidí jak sra*ek a stejně ten fotbal byl k pláčiOtrávení ještě, že je pryč, Hapal hraje lépe a to má menší počet asistentů.

     • Ali Dia Pavelka8.6.2018 20:22reagovat

      Už jsem skoro chtěl reagovat.. Úsměv

      • Calin8.6.2018 20:31reagovat

       SKORO vtipné.Úsměv

     • Enkoff8.6.2018 20:25reagovat

      Jo a kromě Hapala hraje i Ščasný a v útoku je dvojice Křetínský, Kotalík. Velký firmy mají hodně lidí, a to proto, že specializací dosáhnou efektivity. Určitě nemá každej asistent stejný úkoly. To je zase debata vo lejnu. Spíš mě děsí jak těžko hledají hoši manažerský posily. Trochu mě to děsí. Obzvlášť ty jména co mají údajně vyhlídnutý kromě Kourbelise

      • victorlima9.6.2018 8:35reagovat

       Milý hochu, ony se Ty posily nějak moc nehrnou. Kdo by taky nastupoval do Titaniku, který jednoznačně míří na ledovec. My jsme teď spíš než výsledky a hrou známí, pravidelným vyhazováním trenérů, bezkoncepční přípravou a chaotickou hrou. Navíc je o nás známo, že stále platíme pokuty za debilní chování a skandování našich přiblblých ultras. Celková atmosféra v klubu není nic moc. Kdo by se sem hrnul!

 • Utrecht

  pepinho28.6.2018 17:35reagovat

  Snad nás Utrecht zachrání

  https://twitter.com/fotbalinsider/status/1005110453608075265Smích

  • LordFargon8.6.2018 17:42reagovat

   Zdenda se ho jen tak nevzdá Smích

   Ale už to začíná vypadat dobře Smích

  • Dolikus8.6.2018 18:22reagovat

   Nechapu toho Kayu..to nám tady zůstane Štětina,Costa a nedejboze nerozehranej Brumla...Předpokládám ze budem rádi když přijde jeden stoper.

   • Dolikus8.6.2018 18:23reagovat

    Štetina..pardonSmích

   • Ali Dia Pavelka8.6.2018 18:24reagovat

    Jak nechápu? Trénuje nás Ščasný. Ščasný je čůrák. Vyřešeno.

    • Dolikus8.6.2018 18:28reagovat

     Taky pravda..Každopádně pořad doufám,ze nejsou takový curaci a proste Kaya tady zůstane.

     • Ali Dia Pavelka8.6.2018 18:32reagovat

      Podle mě je mnohem větší.

      • sovanek8.6.2018 18:49reagovat

       Ještě dovedou Sivoka a budeme koukat.

       • ajosek8.6.2018 18:53reagovat

        Sivok,Brumla a MiKa.To bude trojkaSmutek

     • victorlima8.6.2018 19:49reagovat

      Problém Kayi je totiž jeho poměr výkon cena. Pakliže bude hrát velmi dobře a každý zápas se bude rvát jako lev, pak ať bere měsíčně kolik chce a budu jen rád, že tu bude. Avšak Kaya začíná připomínat Tomáše Rosického v Arsenalu. Odehraje dvě tři utkání (a to myslím, že přeháním) a pak je dva tři měsíce zraněný. Navíc ty zápasy odehraje jen slušně, ne excelentně. Jeho poměr výkon cena je pro nás silně nevýhodný a proto bych se přikláněl (bude-li zájemce) k myšlence se ho zbavit.

      • waaw8.6.2018 22:29reagovat

       A jaka je sance, ze privedeme misto nej nekoho s lepsim pomerem vykon/cena.

       Ciste matematicky by to chtelo ukazatel vykon/cena doplnit jeste pozadavkem na minimalni level vykonu, protoze pak by jinak jakykoli Jouda s Horni-Dolni, ktery by prisel zadarmo a hral by za minimalni mzdu, mel pomer vykon/ cena lepsi nez cely zbytek muzstva

 • Zdravim

  ACS-4ever8.6.2018 16:51reagovat

  Chtěl bych se zítra konečně podívat na vítězné derby a titul. Je na Strahove nejaka omezena kapacita ? A jde se tam přes tu hlavní budovu ? Díky

  • pepinho28.6.2018 17:00reagovat

   Omezená kapacita je, 280 000 lidí.

   • Dynamo8.6.2018 17:19reagovat

    Není to 250?

    • pepinho28.6.2018 17:22reagovat

     Záleží, jak hubení/tlustí lidé přijdouSmích

    • ACS-4ever8.6.2018 18:19reagovat

     ha ha he he

  • ajosek8.6.2018 17:23reagovat

   No vyjel bych dřív chystá se tam mraky lidí!!!

  • petrmach8.6.2018 20:22reagovat

   Kdo zítra jede na tu nasi skleněnku.??!!

80649 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha