Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Dominiku

  SuperSiffredi3.4.2018 21:15reagovat

  Vážně bych zvážil zavedení jednoduchého testu inteligence při registraci, jelikož poslední dobou je to tu jeden lumen vedle druhého.

   

  To si opravdu někdo myslí, že Sáček, který se potřebuje vedle někoho vyhrát, Kulhánek, o kterém jsem například já slyšel až na zimním soustředění, nebo snad Vácha, známý hlavně tím, že nosí různobarevné kombinace hábitů z Bradavic a úplných kalhot velikost NeníMístoNaKoule je snad lepší než Mavuba, který patřil mezi nejlepší na svém postu a stále má našemu fotbalovému rybníčku co ukazovat??

   

  Přijde mi, že se tady všichni zbláznili. Místo podpoření projektu internacionalizace (a snažení se o smazání rozdílu mezi námi a, csaplárovsky řečeno, kluby západního střihu) se tu opět vsadilo na českou kliku, která nejdřív kradla cikánky a šukala kasu (thx Sranda) a teď si určuje taktiku v největším českém klubu? To fakt jděte do řiti.

   

  Opravdu národ nedohlédne dál než za sousedův pozemek, a jen se to ukazuje. Smutek

  • Larrygo3.4.2018 21:21reagovat

   Inteligencni test ne, ale jednorazova platba treba 100kc pri registraci by tomuhle foru jedine prospela. Vytezek se muze poslat nekam na charitu.

   Myslim, ze hned by se tu vsem dychalo lip.

   • SuperSiffredi3.4.2018 21:24reagovat

    +1 a lajk

    • Berounak3.4.2018 21:25reagovat

     Ne každej má peníze na rozhazování Vztek

     • AlaMierda3.4.2018 21:34reagovat

      ne každýho zruinuje stovka, kterou beztak ty prochčiješ každý víkend někde na zdi u vchodu nějakýho pajzlu.

   • Berounak3.4.2018 21:24reagovat

    To bych sem přestal chodit.

    • Chrod3.4.2018 21:25reagovat

     Tak právě proto by se to zavádělo.

    • pubi3.4.2018 21:34reagovat

     Tak 200

    • Funin3.4.2018 21:38reagovat

     kdyby to mělo znamenat konec tebe a podobnejch, tak jsem pro

   • kilovolt3.4.2018 21:56reagovat

    jsem pro

   • petrmach3.4.2018 22:26reagovat

    tak si to tu zavřete..jestli myslíte že kilo trolla zabije tak jste ubohýSmích

  • gasterol3.4.2018 21:40reagovat

   Každý má přece právo na názor i když může být odlišný než to vidí někdo jiný. To by nemohly fungovat žádné fóra žádných klubů po světě a vlastně ani žádné diskuse. Co člověk to může být přece na něco jiný názor, pokud je to vedeno slušnou formou a bez nadávek, tak nevidím nikde problém. Na každé diskusi o čemkoliv by jsi neřešil nic jiného, taky se spoustou lidí nebudeš s něčím souhlasit, tak to prostě je všude a je jedno zda je diskuse o fotbale nebo o třeba o politice.

   • Nerry3.4.2018 21:45reagovat

    Nech ho, jeho názor je nejlepší a kdo chce odporovat, tak ať zaplatí ;)

    • Moribundus4.4.2018 1:31reagovat

     Tak to je příklad fakenews. Nikdo neříkal, že za odporování názoru máš platit. Výše se tvrdilo, že by se zaplatilo a pak si tvrď co chceš.

     Víte to je právě ten problém. Opačné a zdánlivě (pro ”mě” každého) nesmyslné nazory, sprostá slova a jiné urážlivé výlevy nejsou až takový problém. Problém je manipulace s pravdou. Když tu někdo začne stokrát opakovat lež a formovat ji do populistické frašky, které se rádi chytají nespokojenci, líní přemýšlet, tak se začnou utvářet jednoduché, ostře zle názory. To je to, co se musí filtrovat. Každý kdo takové názory zla z hlouposti šíří, by měl být např označen nějak za Nickem. Ať si dal šíří zlo, ale ať každý ví, že je zlý a lže, aby obhájil svou identitu/ego, která je pro něj záhadně cennější, než pravda.

   • SuperSiffredi3.4.2018 21:45reagovat

    A čím jsou podložené tvé argumenty, ať už jsou jakékoliv?

    • gasterol3.4.2018 21:47reagovat

     Něco na tom co jsem napsal nechápeš? Nevím jaké argumenty by jsi na jakékoliv diskusi chtěl, každý může dát svůj názor a tak to funguje úplně všude. Nemůžeš přece chtít, aby všichni psali vždy to samé co si někdo druhý myslí taky.

     • hombre3.4.2018 21:58reagovat

      Počkej, tady nikdo nechce, aby byl jen jeden názor. Tady je velká různorodost názorů, jde spíš o to, aby se zamezilo trolování některý ”diskutérů” a že jim poslední roky Sparta dala potravu.....

      Klidně ať tu diskutují i příznivci jiných klubů, ale slušně.

     • Elysir3.4.2018 22:03reagovat

      Jaké argumenty by chtěl? Třeba fakta, na základě

      kterých si přispěvatel ten názor vytvořil. Aby bylo o čem diskutovat. Když u napíšu třeba “Nita ven”, je potřeba mít to něčím podložené. A argument “protože není árijec” má asi stejnou váhu a relevantnost jako “ protože se v atmosféře rozpadla čínská družice”. To už je čistokrevný trolling. Podobně jako názor bez faktů. Např. když tu někdo tvrdí opakovaně a pořád dokola, že to zachrání Vácha/Lafata/Frýdek/Siegl/Kadlec/Kvašnák/doplňSiSám a to proto, že sice neumí nahrát/naběhnout/narazit/vystřelit/jánevímco, ale má přece “to pravý srdíčko a tím to fšecko prostě pořeší”, tak je to přesně názor z výše zmíněné kategorie.

   • Larrygo3.4.2018 21:47reagovat

    Tady ale nejde o to, ze by chtel nekdo nejak umlcet cizi nazor. Tady jde o vycisteni od evidentnich trollu, casto operujicich na foru pod nekolika nickama.

    • gasterol3.4.2018 21:51reagovat

     Tak na takové nereagovat a přestane je to bavit. Jinak jsem si nevšiml, že by to tady bylo nějaké hrozné a záměrně někdo tady psal blbosti. Když se podívám na fóra Slávie a dalších klubů, tak tam často probírají úplné ptákoviny, které ani nemají nic společného s fotbalem a taky tam žijí a nehází si z toho někdo hned mašli, tady nic přehnaného nevidím. A jestli občas někdo takový přijde, tak to se děje všude, ale kvůli pár lidem něco zpoplatnit i pro ten zbytek je ptákovina. Jak píšu to by člověk nemohl vlézt skoro nikam do žádné diskuse, vždy se někde někdo objeví dříve nebo později.

     • Phil Taylor3.4.2018 22:14reagovat

      Troll nezaplatí... a bude od něj klid.. ta stovka za to stojí a Spartana nezabije...

  • Moribundus4.4.2018 1:19reagovat

   Sry, že se opakují: Ale chápete tu zaseklost v diskusi zejo? I ty sarkasmy typu ”Protože je bílej, viď?” = Xenofob; ”Protože je černej, vid”? = Sluníčko. Kluci a holky (asi všechny stejně utekly), nemusíme si vybrat stranu. Už jenom to kádrování nás vzdaluje od pravdy. ”Jsi pro starou losnu a nebo novýho mažňáka?”. Nebojte se svobodně vyjádřit pro ”třeba Bahňáka”. Nenechte trolly, aby nás nutili na nějaké strany barikád, zaslepuje to pak i naše názory.

 • Konspirační teorie

  Elysir3.4.2018 20:53reagovat

  Jsou čeští hráči (staré jádro) opravdu takoví lempli, že se nejsou schopni nabídnout pro přihrávku/ do kombinace s Kangou a Stanciem? Nebo to flinkají záměrně s úmyslem dokázat, že cizinci vlastně nic extra nedovedou a nemají tady co dělat, neboli slovy nedávných Velikonoc “pryč s ním, ukřižuj ho”?

 • Sázky a zápasy

  brychtal3.4.2018 20:27reagovat

  Nepřipadá Vám taky současný výsledkový blázinec trochu divný? Rozhodčí i bez videa najednou Plzni nepřipískávají, Slávka taky hraje tužku, my se porážíme pravidelně v druhé půli... Outsideři vítězí, favorité prohrávají, jsou z toho šňůry... Až mě napadá, jestli se na to nesází (z nedávné doby mě upoutaly výsledky některých juniorek, včetně naší). Mohl by někdo z přítomných sázejících udělat rozbor? Nebo je to náhoda?

  • gasterol3.4.2018 20:31reagovat

   Náhoda, nikdo nemá prostě formu ani z těch co hrají o titul. Podivné zápasy určitě jsou a nejen v naší lize, ale většinou pokud někomu o nic nejde a druhému ano nebo pár kol před koncem všeobecně. Těžko to teď může pouštět taková Slávie, když nemá nic jisté.

  • standis3.4.2018 20:38reagovat

   rozbor ti těžko někdo udělá, ale divné to je. Naší fot. a hokejovou ligu radši nesázet. A já si také myslím, že s největší pravděpodobností jsou za tím sázky.

   • gasterol3.4.2018 20:43reagovat

    Tohle se může dít občas, ale každé kolo? Vždyť Plzeň, Slávie i my hrajeme tužku na jaře neustále a těžko proti sobě někdo bude sázet pořád. Navíc my ani Slávie nemáme nahráno.

  • captain_obvious3.4.2018 20:51reagovat

   U Plzně bych tomu i věřil, že by jeden nebo dva zápasy osolili skrze nějakou pofidérní asijskou sázkovku, aby bylo na prémie za titul, u ostatních to nedává žádný smysl.

 • Mavuba

  francescu3.4.2018 20:27reagovat

  Co vrátit do základu Ria? Je to lídr, má hromady zkušeností, přehled, klid, nekope to na tribunu a neodevzdava balon souperi...mohl by tu naší jedenáctku labilů ukočírovat. Někdo takovej nám na hřišti dost chybí...respektive nám obecně chybí nějakej lídr.

  • brychtal3.4.2018 20:28reagovat

   Beru ho hned.

  • Chabix3.4.2018 20:31reagovat

   Souhlasím. Ale typologicky spíš na úkor Kulhánka než Sáčka.

   • Moribundus3.4.2018 21:13reagovat

    A já bych se nebál ho dát na box to box a střídat Rističe/Sáčkem

  • SuperSiffredi3.4.2018 21:23reagovat

   Proboha ano.

 • Pokutičky

  Furia Ceca3.4.2018 20:17reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/331325/pokuty-ve-spa
  rte-hraci-si-je-urci-sami-bidu-nejvic-odnese-kanga.html

  • gasterol3.4.2018 20:18reagovat

   Hráči si musí uvědomit za koho hrají a jak mají bojovat a přistupovat k zápasům. Rozhodně pokuty vítám.

   • Furia Ceca3.4.2018 20:22reagovat

    meli padnout ted a ne cekat az jak to dopadne se slabouckou Duklou, kterou nepochybne porazime., no a na podzim ty pokuty taky k nicemu nevedly

    • gasterol3.4.2018 20:25reagovat

     Tak pak nezbývá než se takových hráčů zbavit a tohle jim sdělit taky. Nebudou výkony, nebude bojovnost, tak půjdeš a mnozí si to možná rozmyslí, protože spousta z nich na zahraničí nemá a nebude se jim chtít hrát někde v Jablonci, kde samozřejmě takové platy nedostanou a to ví o oni to se neboj. Duklu porazí, rozhodně nedávat ultimátum zrovna tenhle zápas, měly přijít dávno, protože třeba venkovní zápasy jsou slabé dlouhodobě a je jedno, kde hrajeme. My bychom měli problém i na tom Baníku, což asi i uvidíme.

  • brychtal3.4.2018 20:23reagovat

   Zrovna u něj je to snaha ho nasrat a odrovnat psychicky. Jemu bych pokutu nedal vůbec.

   • trcmano3.4.2018 21:01reagovat

    Jaký by měl být důvod ho nasrat a odrovnat? Co z toho budeme mít?

  • standis3.4.2018 20:32reagovat

   At jdou do prdele se svojí pseudoanalýzou, že za všechno může nejvíc Kanga. Co hraje celou dobu V. Kadlec? O druhém ani nebudu mluvit. Co Štětina a jeho zaviněné goly v posledních zápasech.

  • Furia Ceca3.4.2018 20:33reagovat

   Ze zlatého fondu Zdenála po odchodu AS: ”„Cítím neskutečně přátelskou atmosféru v kabině trenérů, radikální změnu u hráčů. Ale to je jedna věc. Teď to musíme přetavit v to, že začneme hrát, co Sparta hrát má.”.

    

   Už to přetavil? Úsměv

  • Chrod3.4.2018 21:12reagovat

   S tímhle ať se jde Křetínský vysrat. Zbaběle to hodit na jednoho hráče, to je možný snad jenom ve Spartě, hlavně nehledat chybu u sebe. V tomhle má určitě prsty Ščasný, tohle je mu přesně podobný. A ještě to vytrubujou do světa ty vole...

 • Bojovnost

  brychtal3.4.2018 20:12reagovat

  Ta vlastnost charakterizující kdysi každého sparťana mi dnes chybí, hlavně u našich českých hráčů. Běhat musí vědět odkud a kam. Přečíslit směrem dopředu i nenechat se přečíslit v obraně. To mi zatím splňují zahraniční hráči. Na Kangu zatím nesahejte, když mu nenaběhne spoluhráč, musí řešit situaci komplikovaně.

  • ajosek3.4.2018 20:15reagovat

   přesně,když hrál DZ Mavuba bylo vidět jak si to s Kangou krásně dávali,naši plejeři se raději alibisticky schovají za protihráče jen aby něco neposraliOtrávení

   • brychtal3.4.2018 20:21reagovat

    To platí i pro Tala, Biabianyho,Plavšiče i Vatu, když se ukážeš Kayovi, taky to umí dát perfektně... Horší je to s Costou...

  • gasterol3.4.2018 20:16reagovat

   Jsou prostě moc zhýčkaní, kdysi hráči ve Spartě neměli ani zdaleka to co oni, ale byla pro ně prostě čest nosit dres Sparty a hrát za ní. Dnešní hráči mají velké platy, mnozí berou milióny a ty mají, ať hrají jak hrají, tak co jim chybí. Přijdou domů a přemýšlí ne nad prohrou Sparty, ale jakou si další den udělají na ruce novou kérku.

 • ...

  vánoční_pásovec3.4.2018 20:06reagovat

  Kanga, Mavuba, Mandjeck. Všechno průměráci, kterejch je v lize houf.

  • gasterol3.4.2018 20:11reagovat

   Když vidím Kulhánka, tak nevím v čem je tenhle hráč lepší, kromě mladšího věku.

  • ajosek3.4.2018 20:13reagovat

   No když vidím zpracování míče u prvních dvou a většiny hráčů v lize tak to je nebe a dudy...

   • kilovolt3.4.2018 20:22reagovat

    taky myslím, že to přímo bije do očí....

 • Frýdek

  robinkuha3.4.2018 19:07reagovat

  Frýdek hraje na beku dobře, možná kdyby začal chodit do solárka a namazal se kakaovým máslem bude stejně oblíbenej jako Costa, Kanga a spol.

  • gasterol3.4.2018 19:47reagovat

   Dobře tak na úrovni týmu jako jsou Bohemka a podobní. Lítat tam a zpět a nikde nic, stačí Ti málo ke štěstí jako dobrá hra ve Spartě.

   • johnny13.4.2018 19:52reagovat

    V současné Bohemce by měl problém být v základu. Viděl bych to tak na špičku druhé ligy.

    • gasterol3.4.2018 19:53reagovat

     Třeba ho příští rok Baník do druhé ligy koupí

   • Nerry3.4.2018 19:54reagovat

    My jsme ale momentálně na úrovni Bohemky, na to zapomínáš ;)

    • gasterol3.4.2018 19:55reagovat

     Právě proto, že v základu hrají takoví hráči

     • Nerry3.4.2018 19:58reagovat

      Frýdek, Stanciu, Kanga, Nita, na podzim Šural, Štetina mají úroveň minimálně Sparty :)

      • gasterol3.4.2018 20:02reagovat

       Jenže Frýdek nemá techniku na to, aby dal nějakou dobrou přihrávku a pak se není čemu divit, že máme slabou podporu od obránců. Dozadu to od odběhá a nějak odbrání, ale při stylu jaký hrajeme, tak potřebujeme i podporu do útoku a tam je to bída.

       • Nerry3.4.2018 20:07reagovat

        Kdyby by měl i techniku, jak říkáš, tak už dávno hraje někde v Německu nebo v UK. Na české poměry je to dobrý hráč a kromě Teplic, tak podporoval útok, první 2 zápasy se mu třeba strašně povedly.

        • gasterol3.4.2018 20:10reagovat

         Jenže jeho podpora končí u šestnáctky a tam neví co s tím, buď zkazí přihrávku nebo přijde o míč. Takovým stylem tak doběhne kde kdo z ligy a pak to nějak dopadne a u Frýdka je to prakticky vždy o tom, že to nějak dopadne a to je na tým jako Sparta vážně málo. On může mít dobrých pár zápasů, ale nemůže hrát dobře dlouhodobě a ani nemusí být na tom tak, že by měl jít hrát do ciziny. On pravidelně dobře nehraje ani na úrovni Sparty a v tom je ten problém, ale na druhou stranu není sám.

     • LukyACS3.4.2018 19:58reagovat

      A co teprve když nastoupí Kadlec, to je úroveň Motorletu.

      • gasterol3.4.2018 20:00reagovat

       Bohužel, ale z formy je i druhý Kadlec v útoku

 • Hnůj

  adam3.4.2018 18:36reagovat

  Kanga zahraje blbě jeden zápas a už se tady na něj snáší kritika jak kdyby mohl za všechny problémy Sparty. Minulej týden Vácha, tenhle Kanga. Já vážně nevím, že někdo má potřebu tohle svoje vnitřní blití ventilovat ven.

  • Chabix3.4.2018 18:40reagovat

   Klid. Nikdo ho tu nevyhání ze základní sestavy.

  • LukyACS3.4.2018 18:40reagovat

   Ta debata o Kangovi tu začala po tom, co se ve Sportu objevilo, že Kanga nasral vedení.

   • Chabix3.4.2018 18:44reagovat

    To to tu eskalovalo. Ale kritika tu byla už po zápase. Toho, že se Kanga po svých ztrátách nevracel asi naštvalo každýho.

 • Kanga

  Dollaruss3.4.2018 18:04reagovat

  Hajzl jeden línej ... Nechal bych ho za trest běhat ve Stromovce. https://twitter.com/fotbalovaligaCZ/status/981185352026091520?s=09.

  • Chabix3.4.2018 18:09reagovat

   To, že si neplnil taktické pokyny dozadu nemá přímou souvislost s tím, kolik naběhá metrů. To, že je Kanga aktivní a nabízí se pro přihrávku, to je známá věc.

   • pubi3.4.2018 18:11reagovat

    Právě že to určitou souvislost má. Těžko můžeš vyčítat nejběhavějšího hráči, že se nechce vracet. Nebo teda můžeš, ale pak seš za idioty, jako vedení Sparty.

    • Chabix3.4.2018 18:15reagovat

     Ty situace byly do očí bijící. Ta herní činnost musí být nějak vyvážená. Nejde, aby se na to hráč úplně vyprdnul způsobem jako Kanga.

     • Dollaruss3.4.2018 18:48reagovat

      Tak snad ho za ty situace nikdo nechválí. Ale dělat z něj lenocha a nějakého strůjce prohry?

      Ano ten zápas mu nevyšel, ale on mu ani nemůže vyjít když se většina spoluhráčů schovává za protihráči a pohyb s nějakou nabídkou takřka neexistuje.

      To se pak něco těžko vymýšlí. Nenabízení našich hráčů v útočné fázi je taky do očí bijící a sere mě mnohem více než pár vypuštěných návratů.

      • LukyACS3.4.2018 19:36reagovat

       Že je nenasere MiKa, kterej udělá botu vždy když nastoupí

  • brychtal3.4.2018 19:50reagovat

   Kangu bych vůbec neřešil. Pokud nemá spoluhráče do baga, pak se míč ztratí hned a je vymalováno. Taky bych se po patnácté nevracel sprintem, zvlášť když se mnou dopředu nikdo nejde.

54662 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha