Tak jsem velmi zvědavej, co se dneska od Hapala dozvíme. Já se do hodnocení pouštět nebudu, nemá to cenu, každej (kdo chce) to vidí...
Sezona v hajzlu, pojďme to radši rozpustit. Nebo pošlete syrečka do prdele, třeba na Hanou, angažujte normálního kouče, proboha, vyperte Zdenála, nechte do toho Rosu trochu kecat, vybudujte tým. Tohle je vážně peklo.
Vsichni chytry jak radio, “vybudovat tym”? O co se tady asi snazej? Nejsou vysledky v priprave, no a co? Pockejme na prvni dve kola a zapas v EL a muzeme hodnotit jestli to nekam smeruje.
Kdo to podle vás zatím je? Dal bych hlas Šuralovi.
Hapal
MiKa. Je úplně neviditelnej.
Kulhánek
Ještě, že je MS ve fotbale, tak se na prohru s Budějovicemi nemusím dívat. Divím se, že si necháte kazit dnešní fotbalový pátek Hapalem a Sčasným.
Chybí nám na podhrotu lafi jasně nejhorší Civic, Kulhanek, Costa a Musta ať se to aspoň rymuje.
Ščasny ven (zase)!
Já teda nevím, co kdo vidí na tom Čivičovi, že ho tu spousta lidí cpe do základu. Vždyť nc nepředvedl a v posledních dvou zápasech byl naprosto strašnej. Na Frýdka fakt nemá.
dnes Civic nulovy
Frydek je hroznej dopredu, Civic je hroznej ve vsech smerech, tam leda davat Ristice jako no.1. Jinak tenhle vykon dneska by mel byt klasifikovanej uz jako trestnej cin, to je hnus vsech hnusu.
Ať táhne zpátky na severní Maďarsko, tam v té kapr lize bude vynikat.
Jinak sbohem:
Kayo - děkujeme, že jsme o 150 mega díky tobě chudší
TBCH - ty se sbal a táhni nebo rakev a letenku ponesou příště tobě
Ristic - pěkně s balonem vypadas, ale to je vsechno
Mustagenevímanijaksetopíše - zkus třeba streetfootball na Staromáku, tam se na goly nehraje
Kulhánek - na tebe toho už tady bylo dost
Chvátal - chytit se s civicem a zpět do té kapr ligy
Už když od nás odcházel na hostování hrál hůř jak Frýdek. Podotýkám jak Frýdek to už to musíš Joo kurvit a teď na to jen navazuje jsou si podobní taky umí jen behat...
Frydek neni moderni bek ani velkej fotbalista, ale aspon hraje zodpovedne a se zapalem, Civic byl dnes zralej na vyhazov.
taková holomajzna s takovým kádrem to se bež vysrat a se Zdenálem to běžte kurvit jinam.
S jakym kadrem? Kadrem z patyho mista ligy?
S kádrem, o kterém si může zbytek ligy nechat zdát. Ještě před pár rokama bylo nemyslitelný, aby jsme tu měli hráče jako Stanciu apod. a výsledek je že nepřehrajeme 2. ligový tým? Že se trápíme nad Jihlavou? Pořád jsem zastáncem toho, že trenér z nich musí dostat jejich přednosti. Já prostě nevidím nic kromě posraný překulovaný která je k ničemu. To nemají nic nacvičenýho? Že Hapal po svém příchodu je vezme běhat do Stromovky je další věc, co se dělala 20 let za opicema, proto možná českej fotbal jde do hajzlu v Evropském měřítku. Mrkni na sestřihy Bělehradu v minulém ročníku EL, jak dokázal hrát Kanga i Ristič co máme v týmu my, jak dokázali zatápět Arsenalu. Tady hrajou tak na 50% svých možností a já z toho viním trenéra. Zlatej Plukovník pod ním byla hra 100% lepší a bez hvězd.
Nemám co dodat...
https://twitter.com/jakubdvo/status/1015244664096677888?s=19
Já myslím, že ten posun nevidí nikdo, kromě Zdenála a kroměřížno bastarda. Fanoušci, kteří to tvrdí, ví, že lžou. Ví to. Ale jejich ego by to neuneslo. Že nám pod Stramou bylo líp.
Stramaccioni nebyl kvalitní kouč pro Spartu, ale Hapal je masakr 😁
nechapu proc hapala furt urazis. to te tak inspirovali ti co nadavali stramakovi do bastardu?
mne to prislo spis trapny a ted je to trapny dvojnasob.
Je to fér.
To není o Stramovi, ten měl taky jít, ale když už ho chtěli někteří vyhodit, tak přece ti samí musej chtít vyhodit i Hapala, pod kterým nepřišel vůbec žádný posun.
A už vůbec nechápu optimismus lidí jako Petr137, Chabix, Pletánek z twitteru a hromady dalších, co na Spartě letos vidí cokoliv pozitivního.
Já nad tím přemýšlel a nevidím nic, na co bych se měl těšit, a to se hodně snažím najít to stéblo.
Od začátku se na letošní ročník netěším a hra v přípravě je úplně stejná jako na konci minulé sezóny v ostrých zápasech, možná i horší.
Já se těším na Stancia, protože to je po dlouhý době fakt hráč, na kterýho je radost koukat. Ale to je všechno.
Je to příprava. V ostrých zápasech jsem Hapala taky dost kritizoval. Přípravu po všech těch zkušenostech už prakticky neřeším. Jdu se vyloženě dívat na fotbal a věci co se mí líbí si tam vždycky najdu. A to sem jinak na fotbal náročnej. Z MS cíleně sleduju hlavně Belgičany, protože se mi jejich fotbal líbí. A i oni mi v určitých chvílích přišli trochu zoufalí.
Rád bych viděl, nebo si přečetl, že Sparta vyhrála, příprava nepříprava, mistrák nemistrák. Zatím je to naopak.
Dnes jsem zápas neviděl, je možné to shrnout tady? Dík
Tragédie.
Už to není tragédie. Aspoň něco se změnilo... Bohužel k horšímu, protože teď se z toho chce blejt
KROMĚŘÍŽÁNO BASTARDO!!!
Říkej si co chceš, ale zlatej Ital. Hapal měl u týmu půl rok a teď přípravu. Nezlepšili jsme se v ničem!!!
Neřeším individuální chyby. To trenér neovlivní.
Ščága by ti řekl, že Pavlík napravuje chyby, které tady Strama nechal. Tím pádem vlastně vůbec nemůže za to, že hrajeme na hovno.
Sparta ma snad nejhorsi fanousky na svete. Alespon na internetu.
Zato na stadionu je to top topů no
Mě totiž už nebaví kupovat permanentky a vidět tenhle hnus. Navíc jezdím z Liberce a ten rádoby fotbal mě něco stojí.
Když pak vidím tohle tak se mi chce zvracet.
Sezóna se může pokazit. Stane se. Ale nám se sere již nekolikatý rok.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13005 lidí.