Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Masakr

  Fanoušek z Liberce 28.6.2018 7:04reagovat

  Neukazuje se zpětně jako chyba, že jste v zimě uvolnili Vjačslava Karavajeva?

  „Nemluvilo se o tom, ale Karavajev seděl u nás v kanceláři se slzami v očích a prosil nás, ať ho pustíme, že tu s trenérem Stramaccionim za žádných okolností dál nebude. Že necítí důvěru. Není to tak, že by si to vytrucoval, byl to milionový kluk, slušný a skromný. Osobně mě mrzí, že je pryč, v danou chvíli ale jiné řešení nebylo.“

  • DJDriver28.6.2018 7:08reagovat

   Uplnej doják. Skoro bych to mu i veril

   • Jarošík28.6.2018 7:17reagovat

    Věřit se tomu dá, Kara šel strašne dolů, ale jen vlastní nechutí hrát pod Italem a všichni víme že kdyby byl bekem č1 tak už je ted někde v top klubu v Evropě neboť jako bek je top s ofenzivními choutky! Za mě bych řešil jeho návrat zpět. Zahustel když měl Karu za zádělem tak makal a snazil se chytit každé minutky na hřišti.

    • Tashunka Witko28.6.2018 8:09reagovat

     Kara šel strašně dolů, ale v době kdy ani netušil, kdo to Stramák je a brečel, že chce domů, protože si myslel na MS.

      

     • kanonMates8828.6.2018 8:32reagovat

      Taky si myslím, že mu nejvíc ublížil nepřestup domů před MS, to ho podle mě zlomilo hlavně psychicky... Pár šancí pod Stramou dostal a prostě na podzim byl Zahustel lepší (což zní až neuvěřitelně ale bylo to tak)

 • Isport - rozhovor Ščasný

  Jarošík28.6.2018 6:28reagovat

  Bohužel jde vidět opět ubrečenost vedení sparty jako u Hapala. Trochu mě jen zaráží, že takový klub měl na pozici beka jen v hledáčku Coufala a dvě či tři varianty k tomu kdyby náhoidou ne! To je trestuhodné a pokud se tohle nezalepí, tak by měl pan Ščasný jakož to šéf nést následky! Opět jsme tohle prospali a prokaučovali.

  Jsem zvědavý koho do týdne acs přivede zda i Bera i kvalitního beka - třeba Gebre, to by mi zalepili hubu!

   

  • Jarošík28.6.2018 6:47reagovat

   ROZHOVOR STRUČNĚ”:

    

   Ščasný popisuje, jak mají zájem stále o dva hráče i díky zranění Zahustela a Wiesnera. Jedná se o beka který by měl přijít z venku plus možná Bero?

   Na dotaz jak by vypadalo složení středu zálohy odpověděl, že asi by společně nehráli tito tři ve středu ale vypadá to že Stanciu se asi od kraje neodlepí a střed by tvořil právě Kanga s Berem.

   Nákupy: byl tu v hledáčku i Jemelka a ten Řek, ale holt bylůo od vedení jasně řečeno že to co se utratilo v zimě se nesmí opakovat a týmy si musí uvědomit že acs znovu přemrštěné částky za nákupy hráčů utrácet nebude, tak že se utnul jak jsme si mysleli opasek.

   Hráči se budou kupovat z čr ligy a když tu nebudou adekvátní tak se pujde ven. Bek má přijít, ale nebude to terno prestup za x milionu, asi se pujde lacinejší cestou že by Slovensko nebo Balkán???

   Hovorka vypsdl díky nákupu Radakoviče a řek byl na post stopera a def. záložníka č1 jedna, ale holt nevyšel a cena byla vysoká!

   Co se týče Coufala neprozradil co tam bylo ale myslím, že Coufal ucítil lepši smlouvu a SKS ho prostě přeplatila jen proto aby nám ho vyfoukla. To jest asi tak vše Úsměv

   Tak že počítám do konce týdne příchod Bera + beka z ciziny za pár šušňů s nějakým potenciálem! pokud se dle Ščasného uzdraví Wiesner tak bude bek č1 právě on, Chvátal ne. Do té doby kdyby se nesehnal bek z ciziny tam asi bude Frýdek. Ale tohle už je jen má dedukce.

   • jakub231128.6.2018 6:56reagovat

    Stanciu je na kridle utopenej, to bylo v zime kecu jak potrebujeme desitku a kdyz uz ji privedeme, tak ji soupnem treba na kridlo... bohuzel klasika posledni doby. Jinak Gebre by byl vyborna posila,ale jestli to nebude jak pises terno prestup za x milionu, tak bohuzel nepripada v uvahu..

    • Jarošík28.6.2018 7:22reagovat

     Na jednu stranu máš a máte pravdu že na kraji je utopený, ale proč tedy v minulém klubu i v repre nyní hraje křídlo? A jde mu to tam...???

     Každopádně kdyby Bera dotáhli a uměl zahrát křídlo, tak bych to viděl:

     Kanga více zezadu jako rozehrávač od zadu a Stanciu čistá desítka, kraj Bero Úsměv

     • jakub231128.6.2018 7:34reagovat

      V repre tam hral snad je posledni pratelak a v Anderlechtu vetsinou hral taky ofenzivniho zaloznika, jinak nevim Bera jsem hrat nikdy nevidel, tak nemuzu posoudit kde by byl lepsi

   • Jarošík28.6.2018 7:35reagovat

    Čistě teoreticky by to mohlo být takle a byl bych asi spokojený:

     

    __________________NITA__________________

    ____GEBRE____KAYA___RADK
    AOVIČ___CIVIČ___

    ______________?KULHÁNEK?_________________

    ____BERO_____KANGA_
    ___STANCIU____PLAVŠIČ__

    _____________TETTEH
    nebo Šural___________

     

    Osobně radši Tetteh, ale Hapal musí udělat kapitána a Šural je bohužel acs osobnost, tak že začne Šural a uvidí se.

    DZ - Kulha mě nepřesvědčil, ale koho tam? To fakt nevím! Možná se hovoří o Váchovi, přeci jen je tvrdší než Sáček, Mandjeck je drahý a nemá fyzičku + zranění, tak že odejde, Ristič je více ofenzivní a o dalším def. záložníkovi v acs nevím. Tak snad to nebude Vácha, ale po Kulhánkovi mi přijde jako jediný, kdo by tuhle pozici mohl hrát Smutek

    • captain_obvious28.6.2018 8:57reagovat

     Krásný formátování.

  • Inženýr28.6.2018 7:04reagovat

   Každý asi pochopí psaný projev jinak...nechám to tě tedy na každém zvlášť.

   Mluvil jste ještě o jedné možné posile. Není tajemstvím, že by jí mohl být ofenzivní záložník Matúš Bero. Dovedete si představit, že by nastupoval ve středu pole společně se Stanciuem a Kangou?

   „Nevím, jestli zrovna uprostřed, ale dovedu si představit, že nastoupí všichni tři a každý bude mít svojí roli. Dokonce myslím, že by to pro nás bylo velice dobré. Ale samozřejmě by záleželo na trenérovi. Já jsem Bera jako trenér před lety chtěl, Pavel Hapal ho trénoval ve slovenské jednadvacítce, přišel s tím taky. Shoda je tu dokonalá.“

    

   • DJDriver28.6.2018 7:10reagovat

    Podle me mluvi o tom ze nevi jestli vsichni tri zminovani budou hrat zrovna uprostred

    • Jarošík28.6.2018 7:17reagovat

     +1

    • Inženýr28.6.2018 7:55reagovat

     Dle mého otázka zněla jasně na Bera, jestli s nima může hrát uprostřed...nehledal bych tam to, co tam není. Každopádně víme, jak to je a kde poslední dobou stanciu hraje.

   • Jarošík28.6.2018 7:14reagovat

    Jasně jak říkáš každý si to může vyložit jinak...ale dle rozhovoru je patrné, že se mluví jasně o tom, zda tihle tři mohou záááároven nastupovat ve středové řadě a Ščasný to více méně odmítl a naznačil že spolu asi budou hrát jen na jiných postech než byla položena otázka, což při všech třech ofenzivních hráčích to vidím jen takle:

    Stanciu křídlo, Bero i Kanga střed směrem dopředu a na def. postu bude asi ten Kulhánek nebo třeba Ristič, těžko říct. Ale je tu i druhá varianta že Bero bude křídlo, které v 21 hrál několikrát a Stanciu se přesune do středu za Kangou a Kanga bude hrát více zezadu Úsměv

   • Jarošík28.6.2018 7:19reagovat

    Jen podotknu k BEROVI - pokud Ščasný nepřímo hovoří o rozestavění, asi se s Berem počítá již 100%

 • Scaga v DS

  bigcock28.6.2018 6:26reagovat

  Tak jake perly prinesl rozhovor v DS? Udela nekdo kratky vytah?

  • LordFargon28.6.2018 6:30reagovat

   Koukni na Forever tam je to zkopírované celé Úsměv

 • Wiesner

  Capo28.6.2018 6:10reagovat

  Tak má prý zlomenou čelist, to se mu ta první diagnóza jen se zubem pěkně zvrtlaNeutrální. Jinak dle tohoto je jasný, že toho moc vyskautovaného a připravovaného nemáme.

  „Kluci ze skautského oddělení teď jedou jen pravé beky, prohlížejí možnosti, studují. Řešíme to, chceme trenérovi co nejdřív pravého obránce přivést. Na druhou stranu je třeba pochopit, že musíme získat i odpovídající kvalitu.“ ubezpečuje Ščasný.

  Podle toho článku na isportu byl variantou jedna Coufal a po něm Beijma, toho už ovšem získaly Brémy.

   

  • Jarošík28.6.2018 6:30reagovat

   Moc mě to netěší ale na druhou stranu aspoň přivedou doufám fakt beka a ne že se to ted bude hrat do autu že Chvatal či Wiesner jsou supr beci a když Coufal nevisel nevadí mame je. Prd! Oba jsou to hráči tak na posledních 20min. zápasu v acs!

 • Je to tady jak v seriálu

  Tashunka Witko27.6.2018 22:59reagovat

  Bela a Sebastián.

  Tady ten Sebastián také ví starou belu, ale omílá to na pokračování pořád dokola.

   

  • Sebastian27.6.2018 23:00reagovat

   SmutekSmutek

  • Moribundus28.6.2018 0:29reagovat

   Losna s Mažňákem.. Já volím třeba Bahňáka.

 • Zacina to tady pripominat 1. Maj

  petr13727.6.2018 22:21reagovat

  Jako by proti sobe stali nackove a anarchisti. Tahle vymena nazoru to skvele reprezentuje:

   

  TakeACS27.6.2018 21:34reagovat

  Raději se půjdu podívat na jednonohýho Ben Chaima, než Frýdka ve vrcholné formě.

   

  Sebastian27.6.2018 21:39reagovat

  Ani nevíš, o co prijdesOtrávení

  • miad27.6.2018 22:38reagovat

   Protože řada lidí reaguje na nick a ne na názor.

   • Tyrrael28.6.2018 6:45reagovat

    Řada lidí tu reaguje ne na nick, ale jednoho, dle mého názoru magora, jinak se to ani říct, protože co si myslet o člověku, kterému je naznačeno a pak i řečeno, že tu není vítán, ale stejně sem pořád leze a ještě dělá ze sebe chudáčka.

  • Sebastian27.6.2018 22:58reagovat

   Já jsem ten nácek nebo anarchista?Smích

   Škoda, že jsi sem nedal celou konverzaci, kdy jsem mu toho Chaima s ním zesměšnil.

 • Grande Paolo

  TakeACS27.6.2018 21:38reagovat

  šel jsem se kouknou na stránky a jako první vidím ”Hráči bojovali”. To ani ta pokora a zdravý respekt mě tak nesrala to se na ten fotbal aspoň chvílema dalo dívat. Arrivederci Paolo!

  • DJDriver27.6.2018 21:41reagovat

   Prece by si radsi nehral fotbal ne?

   • TakeACS27.6.2018 21:43reagovat

    ty bojový sporty jsou dost na vzestupu, jsem rád, že máme ve vedení takové vizionáře a progresivního trenéra.

    • DJDriver27.6.2018 21:45reagovat

     Kazdej druhej tedka chodi busit do pytle takze treba ma Pavel od marketingoveho oddeleni nakazano mluvit takhle aby prodali vic permic

     • Sebastian27.6.2018 21:48reagovat

      Vašon začal boxovat ( nebo nevím, co za bojové sporty na ten Instagram dává) a tím Hapala zaujal.

      • DJDriver27.6.2018 21:49reagovat

       Skoda ze hrajem fotbal, mozna je to znameni to zmenit na klub bojovych sportu

     • TakeACS27.6.2018 21:49reagovat

      jak řekla vysněná posila Radakovič, ”hlavně, že se budeme snažit hrát co nejvíc agresivně”.

      • DJDriver27.6.2018 21:50reagovat

       Jeste ze jde to MS ze se clovek namlsá a pak prijde ta ”Liga”

       • TakeACS27.6.2018 21:55reagovat

        já se jen těším až půjde ščasný s hapalem do prdele. Když si pustíš rozhovor a on tam řekne, že si chtěl Frýdka vyzkoušet na pravým beku a je možný, že tam bude hrát to je na roztrhání licence...

        • Sebastian27.6.2018 21:56reagovat

         Nebreč furt, nebuď zaujatej... Frýďas tam hrál lépe, jak Civic na druhé straně! A to to měl přes nohu.

         • DJDriver27.6.2018 21:57reagovat

          No to nehral

         • TakeACS27.6.2018 22:00reagovat

          uplně bych ho nechtěl srovnávat s Civicem, ale představa, že Frýdek, kterej neumí nacentrovat ani levou bude mít centrovat na tetteha a u toho ještě bránit někoho rychlejšího no tak to potěš koště.

        • DJDriver27.6.2018 21:56reagovat

         Mam obavu že Hapal možná pujde ale lháře se jentak nezbavíme

         • TakeACS27.6.2018 22:02reagovat

          taky mám tu obavu a v zimě budeme pokračovat v českonacionalizaci a vyštípání i zbytku zahraničních hráčů.

          • Brian Pricke27.6.2018 22:04reagovat

           Že jsme jich vyštípali. Kristevolejosefe (<- Sendi).

           • TakeACS27.6.2018 22:14reagovat

            Janko, Mavuba, Biabiany?

            • DJDriver27.6.2018 22:16reagovat

             Janka stejne moc nechapu. Zrovna to vypadalo ze by mohl zacit bejt platnym a bum konec

             • TakeACS27.6.2018 22:27reagovat

              já ty naše přestupy nikdy nechápal (Paixao, Janko, Picault, Schick, Balaj, Breznanik) se udělali s velkou pompou a pak nedostali čuchnout a po dvou zápasech nepovedených se prodali. Oproti tomu tu máme takový jako (Hybš, Jiráček, Holzer, Vukadinovic, Vácha, Hovorka, Juliš) kteří na Spartu nemají a dostanou času a šancí milion.

              • DJDriver27.6.2018 22:34reagovat

               Asi hrali roli i penize respektive vyska smlouvy

               • TakeACS27.6.2018 22:42reagovat

                asi jo, ale proč je teda podepisujem, když na ně nemáme.

              • pubi28.6.2018 3:18reagovat

               Vukadinovic za Spartu neodehrál jedinej mistrák.

            • Brian Pricke27.6.2018 22:17reagovat

             Za tím bych nehledal vyštípání (krom Mavuby). Prostě na to neměli, jako třeba Mareček.

          • DJDriver27.6.2018 22:04reagovat

           Mevje vcelku jedno jestli to bude nasinec nebo cizinec hlavne at je to fotbalista a ne jen bořič

           • TakeACS27.6.2018 22:10reagovat

            jo mě taky, ale v žádnej pro nás dostupnej čech to nesplňuje.

            • DJDriver27.6.2018 22:15reagovat

             Mam obavu ze pod Scagou sem ani zadnej fotbalove nadanej cech chtit ani nebude. Co jsem slysel tak je to peknej prudil a krivak

             • Brian Pricke27.6.2018 22:18reagovat

              ”fotbalove nadanej cech”, super oxymoron.

              • DJDriver27.6.2018 22:21reagovat

               Ja si myslim ze se to nevylucuje. Jen neni uplne moc kde brat

          • Sebastian27.6.2018 22:04reagovat

           By se zbavujeme jen nekoupů z minulého léta. Ještě TBCH a Kaya je to komplet. Jinak já ti nevím, ale teď 2 ze 3 posil jsou zahraniční hráči🙄

    • Dollaruss27.6.2018 22:03reagovat

     Míra Slepička by se nám v tom případě mohl hodit. By se třeba konečně uzavřel kruh.

 • Dosavadní příprava

  Sebastian27.6.2018 21:23reagovat

  Budu tu nejspíše zase za idiota, rasistu, trolla a kdo ví koho... ale za celou přípravu se mi na DZ nejvíce líbil Vašon. Je z jeho konkurentů na tom nejlépe technicky, narozdíl od Mandjecka není zadejchanej po 5 krocích a jezdil po prdeli dopředu i dozadu (narozdíl od Kulhánka, kterého to dopředu vůbec netáhne). Navíc sice to byl poločas, ale snad ani vyloženě nenahrával tak alibisticky, jak při jeho posledním vystoupením. Pokud výkon zopakuje v Rakousku, tak to bude comeback LV6.

  • Ali Dia Pavelka27.6.2018 21:23reagovat

   SmíchSmíchSmích

   • Sebastian27.6.2018 21:45reagovat

    Moc se nesměj. Nebo řeknu, co se stalo v tom kotli detailněji.

    • prospartu27.6.2018 23:14reagovat

     vydíráníčko hmmmSmíchSmíchOtrávení

  • Mich27.6.2018 21:27reagovat

   Jsi idiot, bohuzel mas pravdu, nez Vachu, tak radsi hrat bez DZ

   • miad27.6.2018 21:31reagovat

    Idiot? Reaguj na názor ne na nick.

    • Mich27.6.2018 21:32reagovat

     Zvladl jsem oboje

    • Tyrrael27.6.2018 21:43reagovat

     Nauč se chápat psaný text.

   • Sebastian27.6.2018 21:53reagovat

    Zkus otevřít oči a hodnotit současnost a vysrat se na minulost.

  • TakeACS27.6.2018 21:28reagovat

   Dokud nepříjde v nejdůležitějším zápase sezony jeho točení se s balonem na půlce a konec nadějí na evropu.

  • SuperFrankie27.6.2018 21:34reagovat

   A taky má módní kolekci.

   • Sebastian27.6.2018 21:37reagovat

    Samozdřejmě, jelikož jsem jeho velký fanda, tak trenky nosím jen v LV6 a spím jen v jeho kardiganu.

  • Lobrock27.6.2018 21:37reagovat

   U LV 6 nejvic ocenuju jeho schopnost nahrat souperi do golovky a vyrazne mu pomoci vyradit nas z mnoha dulezitych zapasu v Evrope.

  • johnny127.6.2018 21:37reagovat

   Myslíš toho Váchu, co je proslulý námazama protihráčům do brejků. Toho už nech spát, ten je rád, že se udrží na nohách.

   • Sebastian27.6.2018 21:42reagovat

    Hodnotil jsem jeho výkon v přípravě, kde zatím působí jako nejlepší z DZ. To, že jste zaujatí a hned si vybavujete to špatné není důvod mě zesměšnovat, ale jen to ukazuje, že když se rozdělovala chytrost, tak vám ji moc nenadělili.

    • Elysir27.6.2018 22:41reagovat

     Že zrovna Ty mluvíš o zaujatosti... Co nejlepší střelec zimní přípravy? Jak jsi o něm mluvil tenkrát, když sázel gól za gólem? :-D

     • Sebastian27.6.2018 23:00reagovat

      Je to dřevo, ty góly navíc by trefil i Kaya a to má střely většinou tak 10 metrů vedle.

      • Elysir27.6.2018 23:06reagovat

       A dal je snad Kaya? Nebo kterýkoli ze Tvých top špílerů - Frýdek, Vácha a další? Ne, dal je Ben Chaim! A dal jich 6!

       I tehdy jsi ho shazoval. A teď obviňuješ ze zaujatosti někoho, kdo v sestavě na základě předchozích výkonů nechce Váchu, třebaže odehrál dobře nějaké zápasy v přípravě? Come on.... ;-)

       • Sebastian27.6.2018 23:11reagovat

        Frýďas dal gól v ligovém utkání, o čem se může Talovi Kopyťákovi jen zdátSmích

        • Elysir27.6.2018 23:14reagovat

         No krása... já o Tvém způsobu komunikace a Ty o jednom Frýdkově gólu... Za kterou stranu kandiduješ? V politice bys s tímhle vedením diskuze byl těžko překonatelný :-D

   • Sebastian27.6.2018 21:43reagovat

    Sorry, to mělo být na toho pacoša nad tebou.

  • pubi28.6.2018 3:46reagovat

   Jasný adept na reprezentační dres je Kulhánek, jen s ním nás čekají světlé zítřky. #liganárodůjenaše

 • Hapal

  Ali Dia Pavelka27.6.2018 21:18reagovat

  Jestli kroměřížáno bastardo zaslouží za něco pochvalu, zejména od hráčů, tak jsou to výběhy do Stromovky. Slovy jednoho hráče, je to jediné místo ”kde nemají za prdelí toho čůráka”. Proto je Hapy tak populární.

  • miad27.6.2018 21:23reagovat

   No kdyby vedení vyřadilo z týmu hráče co neumí běhat, natož hrát fotbal, třeba Mandjecka, tak se atmosféra uklidní hned, ale chápu že se vám líbí protože je to exotickej hráč.

   • Ali Dia Pavelka27.6.2018 21:24reagovat

    Mně je třeba Mandjeck úplně u prdele, když odejde, tak si toho ani nevšimnu, ovšem odstavit Mavubu na úkor Váchy a Kulhánka je urážka fotbalového boha.

    • Sebastian27.6.2018 21:29reagovat

     Mavuba je logické vyšoupnutí z kádru. Při vší slušnosti... je starej a pomalej. Navíc žádné podíly na golech neměl. To i ten Kulhánek má 2 asistence + břevnoSmích a navíc bral Mavuba plat jako Vašon a Kulhánek dohromady ne?Smích

     • Ali Dia Pavelka27.6.2018 21:30reagovat

      A platíš to ty? Vácha je stejně pomalej + dřevák.

      • Sebastian27.6.2018 21:33reagovat

       Ne, ale jestli máme být ten evropský velkoklub, tak musíme umět i hospodařit s penězi. Jasně, klidně ať má hráč 3 mega měsíčně, ale nějakej mladej, kreativní, produktivní (Stanciu) a ne starej chlap, co jde dohrát kariéru a vliv na hru skoro nemá.

       • Ali Dia Pavelka27.6.2018 21:35reagovat

        Evropský velkoklub. Možná ve fifě.

        • Mich27.6.2018 21:37reagovat

         Tam nejde hrat kariera za spartu :))

         • DJDriver27.6.2018 21:39reagovat

          Jde

         • Ali Dia Pavelka27.6.2018 21:39reagovat

          Nejde jo? Aha. To asi hraju špatnou fifu Smích

     • TakeACS27.6.2018 21:32reagovat

      hlavně se nezapomenout kouknout kolik má DZ golu a asistencí.. když jsme u těch asistencí nikdo nenahrál víckrát soupeři na gol jako Vácha.

      • Sebastian27.6.2018 21:36reagovat

       Každý se špatně vyspal někdy. Vašon byl zrovna v jeho topu kariéry docela dost produktivní na DZ.

       • DJDriver27.6.2018 21:37reagovat

        Skoda ze ta vykonostni krivka vystrelila nahoru jen na jednu sezonu

    • adebayor8827.6.2018 21:37reagovat

     Souhlasím Mavuba je 1000x lepší jak fotbalově tak charakterem než kteréj koliv hráč na jeho postu

  • Sebastian27.6.2018 21:25reagovat

   Nebyl to Mandjack? Ty jeho výklusy by odpovídaly, že si s výbehama moc nekamarádí. Vždyť je snad ještě horší, jak legenda českého výklusování Horváth.

  • TakeACS27.6.2018 21:26reagovat

   To bude panečku sezona, konečně budou všichni žrát trávu.

   • Sebastian27.6.2018 21:30reagovat

    Ben Chaim radši předstírá zranění, hlavně, ať na hřišti nemusí nechat všechnoSmích

    • TakeACS27.6.2018 21:34reagovat

     Raději se půjdu podívat na jednonohýho Ben Chaima, než Frýdka ve vrcholné formě.

     • Sebastian27.6.2018 21:39reagovat

      Ani nevíš, o co prijdesOtrávení

      • DJDriver27.6.2018 21:40reagovat

       Madtin je dobrej bezec...nez si zacne hrat na fotbalistu

       • TakeACS27.6.2018 21:42reagovat

        jono škoda, že vždycky, když se rozběhne, tak tam nechá všechno i techniku a mozek.

        • Sebastian27.6.2018 21:49reagovat

         Škoda, že “běžec” dá více gólů, jak ofenzivní dřevák ChaimSmutek

         • DJDriver27.6.2018 21:52reagovat

          No jeden no. Zadvojnasobnej cas na hristi

          • Sebastian27.6.2018 21:54reagovat

           Pokud vím, tak ten gól padl na podzim, kdy byl Tal Kopyťák snad v každém zápase narozdíl od Frýďase.

           • DJDriver27.6.2018 22:05reagovat

            Jezis nebudem tu resit jeden gol. Nerknu kdyby jich dal 5

     • johnny127.6.2018 21:41reagovat

      Smích

     • prospartu27.6.2018 23:16reagovat

      +1SmíchSmích

 • Příprava

  Ali Dia Pavelka27.6.2018 20:40reagovat

  Tak já to tady tak letmo přelít, koukám, že Liaro je zpátky, a nějak teda vůbec nevím, jak dneska kdo hrál, protože buď to hodnotí Sebíka nebo jsou tam takový kontrasty, že prostě nevím. Zápas jsem neviděl, ale Kulhánek byl určitě hroznej.

  • Dollaruss27.6.2018 20:49reagovat

   Já si chtěl přečíst v práci nějaké hodnocení a potom co jsem tu viděl plky toho blázna co chce od Kangy sprinty jak od Bolta jsem to radši zabalil. Smích

   • Ali Dia Pavelka27.6.2018 20:51reagovat

    To jsem načal už v práci, to je fakt střet s blbcem par excellance. SmíchSmíchSmích Ale zastal se ho Liaro, tak tomu asi rozumí Úsměv

    • DJDriver27.6.2018 20:57reagovat

     To vis, kdyz nevezmes balon pred svym vapnem a ve sprintu s nim neprobehnes az do vapna soupere tak nejsi stredopolar pro Spartu

     • Ali Dia Pavelka27.6.2018 20:59reagovat

      Znám jednoho věhlasného sázkaře, co to zvládá i po pěti pivech.

      • DJDriver27.6.2018 21:00reagovat

       Barák na to?

     • Mich27.6.2018 21:02reagovat

      To by teda chtelo resuscitovat maradonu nebo cantonu

      • DJDriver27.6.2018 21:05reagovat

       Ja kdyz videl ted Maradonu naposled tak resuscitovat teda urcite nepotreboval Smích

       • Mich27.6.2018 21:06reagovat

        Mozna by ta potreba vyvstala s jeho konstitucu po jednom spintiku pres hriste

        • DJDriver27.6.2018 21:15reagovat

         By si pak dal lajnu a zas vyfakoval vsechny kolem

  • Lobrock27.6.2018 20:49reagovat

   Stalo to za picu, neni moc co hodnotit. I hraci, co jsou obvykle oporama, hodne kazili.

   • Brian Pricke27.6.2018 21:05reagovat

    Konečně totiž máme trenéra, na jehož trénincích se - světe, div se - trénuje.

    • DJDriver27.6.2018 21:06reagovat

     No a ví přesně co chce hrát...skoda ze to neví taky někdo jinej než jen on

     • Brian Pricke27.6.2018 21:07reagovat

      Co budete říkat po tom válci v lize?

      • Funin27.6.2018 21:08reagovat

       no pokud nás při tom válci bude trénovat Hapal, tak budu říkat, že sem tomu nevěřil, ale sem za to rád.

      • DJDriver27.6.2018 21:09reagovat

       Nic protoze ten se konat nebude. Trener co neni nespokojen s vykony ondry zahustela za jaro, proste valcovat ligu logicky nemuze

80655 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha