Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Reakce

  johnny17.12.2021 6:40reagovat

  Tak hlavně, že ten Vrbův fotbal je krásný, radost na něj pohledět a to má Kotal těch 70, až bude mít Vrba 70 tak si na něj nikdo ani nevzpomene.

  Ještě k to mu Rosickýmu, ty tady vypíšeš 4 čísla a s toho vyvodíš závěr, že to je ”ta” cesta. To snad ne. Dole napíšeš, že se se Sáčkem a Pavelkou ”přes zimu něco udělá”, kdo s tím něco udělá, ten co s tím má něco udělat, tu situaci zapříčinil a je s ní asi spokojený, Sáček už měl hrát třetí sezónu v Alma Atě a Pavelka sem vůbec neměl přijít. Já zapomněl tohle je, ale ta jeho cesta a hlavně ho nekritizovat, jen ho adorovat, lézt mu do zadku. Osočuješ tady lidi z posedlosti a neuvěřitelné nenávisti, proč? protože se jim nelíbí, jak se to ve Spartě dělá. Ty a tobě podobní jsou právě tou zhoubou Sparty, protože jste spokojení s průměrností, neprofesionalitou, s tím, že titul není 8 rokem, že hrají hráči za zásluhu a ne podle výkonosti, že se vyhazují Kangové, zadarmo odcházejí kvalitní hráči do Slávie a přicházejí Pavelkové, Krejčí, Hanousci, Trávníci, kteří si to sem jdou odprdět. Je tady tři roky a kde nic tu nic, já žádný posun ani progres nevidím. A v životě jsem nikoho nenáviděl a ani nebyl nikým posedlý, kdyby měl výsledky tak budu první, který ho tady budu chválit. To že tady kritizuji není přece proto, že mě to baví nebo dělá radost, ale protože chci, aby se něco změnilo, protože mám Spartu rád a není mi jedno jak s ní Rosičtí a Křetínští zacházejí. Neví jak ty Kanóne, ale já chodil na Spartu když porážela Real Madrid a nedostávala čtyřky od Slovácka.

  • rabac7.12.2021 8:01reagovat

   Stále na někoho nadáváš, prosím je to tvůj pohled a styl konverzace. Ale uvědom si nejdříve, že kvalitní hráče musíš draze koupit a hodně dobře platit a na to současná Sparta nemá ta naopak potřebuje prodávat a zlikvidovat každoroční minusy hospodaření. A tak přichází hráči na které ještě máme a může být hůře. Fanoušek každého klubu chce vyhrávat a mít lepší hráče ale realita dovolí jen to na co máme.

   • waaw7.12.2021 8:37reagovat

    “Sparta naopak potrebuje hrace prodavat”...... a snad proto privadi hrace, o kterych je od zacatku jasne, ze je nikdy uz neproda....

     

    • peterpan277.12.2021 9:55reagovat

     Smích

    • AlaMierda7.12.2021 9:58reagovat

     Každý tým má svou koncepci. Někdo koupí a za cca dvě sezony prodá, jiný koupí a za 8 let věnuje do Bolky

   • AlaMierda7.12.2021 8:40reagovat

    A jaká je naše realita? Kupovat draze nekvalitní hráče? (Hanousek, Lishka, Trávník, Vindheim, Pavelka).Živit tu vyčpělé navrátilce ze zahraničí? Podívej se na kluby podobné Spartě v rámci Evropy, zvládnou nakupovat kvalitnější hráče než Sparta a za méně peněz. To je to po čem se tu volá. Jenže na to je třeba mít schopné lidi. Všude jinde by se hráč s historii Juliše po dvou povedených zápasech v EL prodal. Stejně tak Sáček, jestli opravdu za něj chtěl někdo něco zaplatit v Itálii. Jen u nás se tu slavně podrželi.

    • 13goat7.12.2021 9:09reagovat

     Hanousek byl úlet, kluk co nehrál ani přes Zelenýho tehdy v Jablonci, ale zbytek mi přijde jasně odůvodnitelnej.

     Lischku si vedení vyhodnotilo jako top levonovýho stopera po skvělém půlroce v Jablonci.

     Trávníka s 10+10 sezónou by koupil každej.

     Vindheim byl stabilně hrající hráč Malmö, který nám fitoval do tehdejšího systému.

     Pavelka je reprezentant a logickej příchod pro něj i Spartu a jeho angažmá není žádný průšvih.

      

     Nemyslím si, že podobné kluby v rámci Evropy zvládají ve velkém nakupovat nějaké super plejery za drobáky. Je to tu a tam dobrý přestup za pár korun, podobně, jako třeba my udělali Peška. Nebo Haraslína. Nebo Krejčího.

      

     My koupit místo Vindheima Baha, místo Lischky Zimu a místo Trávníka Lingra, dopadli by spíš stejně, než že by byli prakticky ihned připravený na export ven.

      

     Sportovní vedení Sparty je prostě slabé a dva ze tří těch ”povedených” jmen, co jsem uvedl, jsou defakto haluzy.

     • waaw7.12.2021 9:36reagovat

      Chybu muze udelat kazdy. Nekdo ale kdyz zjistí, ze to byla chyba, tak hleda napravu. A naproti tomu nekdo si mysli, ze kdyz 10 let pocka, chyba sama nejak zmizi

     • AlaMierda7.12.2021 9:38reagovat

      Pořád to má stejného jmenovatele, někoho kdo je vybral a to se shodneme. Hráč se neprosadí, to se stává běžně. U nás je, ale problém, že trvá dlouho než ty hráče pošleme zase dál a tak nám tu zabírají místo. Hele koukni třeba na top kluby v Srbsku za kolik nakoupí nebo přivedou hráče po konci smlouvy a za kolik prodají. V Dánsku třeba přivádějí za víc, ale zase zvládají spolehlivě prodávat. Extrém je třeba dnešní Tiraspol. Stejně tak neumíme včas některé prodat. Viz. Juliš, jestli na něj přišla nějaká nabídka, tak nevím na co se čekalo. Mě příchod Pavelky moc logiku nedával. Hráč za milion eur co se celou kariéru nehnul z podprůměrného klubu v Turecku, na prahu třicítky. Nikdy nebyl žádný tahoun, lídr, jistota. Pro něj Sparta logiku měla, hezký penízky za málo dřiny a spousta kámošů. Takové peníze jako tady by nikde jinde nedostal. Já nevím jak ty, já ve Spartě žádný posun prostě nevidím. Co vidím je tým zralý o třech mladých hráčích co brzo odejdou a pak tým zralý na přestavbu. Prostě Rosický je u kormidla už dost dlouho a výsledek žádný.

      • johnny17.12.2021 11:05reagovat

       +1 souhlas

  • Casper Hejter7.12.2021 8:03reagovat

   +1, tady mají někteří Rosickýho za pohanskou modlu, zavání to kultem, buď ho miluješ a jsi správný sparťan, nebo ho kritizuješ a tedy nenávidíš a jsi bezvěrec, prašivý pes, nehodný smět chodit na Letnou. Rosického cesta je mít si u oběda s kým sednout a po práci zajít na kafe.

   • johnny17.12.2021 11:17reagovat

    Jasně, rozumím ti, já píšu to, co si myslím a nebudu tady nikomu mazat med okolo huby jenom proto, že to byl skvělý hráč. To nic nemění na tom, že to je z mé strany kritika profesní a ne osobní. Což tady někteří nechápou.

  • victorlima7.12.2021 9:00reagovat

   +1

  • kanonMates887.12.2021 12:04reagovat

   Představ si že já na ni chodil taky, ale doba se změnila, tak to prostě je a nemůžeme žít z toho, že se tu přehrávala Barcelona nebo Real Madrid před 25-30 lety... Máme nějaké ekonomické možnosti a z nich vycházíme, nejsme prostě nejbohatší klub v lize a měli bychom se s tím už konečně smířit. Hanousek přišel ve stejném věku a na stejný post co Coufal, za Jablonec nastupoval a měl i starty v EL. Nepovedl se, dnes hraje stabilně polskou ligu. Trávník byl top hráč a záložník mimo SKS, nás a Plzeň, v té době člen reprezentace, relativně ještě mladý. Koho víc v té době se dalo přivést? Lischka v Baníku ukazuje, že to není žádný nymand a nedivil bych se, kdyby jednou šel někam slušné ven. Krejčí st., pamatuješ si, co se tu dělo, když si Rosický dovolil nepřivést Brabce a ten šel do Plzně? Krejčí je prostě hráč bytostně spojený s kondici a herní praxí a bohužel není skoro tři měsíce zdravý. Já ho nepodepisuju i když zatím se nepovedl. Pavelka? Tvl taky od něho čekám víc, ale byl to hráč z reprezentace, co hrál stabilně Tureckou ligu i když ne v top týmu. Tomu kroku zkušeného hráče doprostřed musí rozumět každý, když má okolo sebe mladý kluky Krejčího ml., Součka, nebo Karabce... Dočkal končí a moc dobře to ví. Proto další zkušený hráč doprostřed, v nejlepším věku. Jinak ani jeden z trojice Trávník Lischka Hanousek tu nevydržel po celou smlouvu, když na to neměli, odešli. Já vím, že si někteří myslí, že nabídnou Heču a Štetinu někomu a on nám sem pošle jejich nejlepšího hráče, všichni s tím budou souhlasit a bude, ale online manažer Sparta fakt není... A ti hráči nepůjdou někam kam nechtějí jen proto, že je Sparta nabídne...

 • Rosický

  kanonMates886.12.2021 17:19reagovat

  Takové malé statistické okénko. Rosický je sportovním ředitelem od prosince 2018. Bodové zisky Sparty po 17. kole:

   

  2018/2019 - 31 bodů (ale to bylo ještě za Ščasného)

  2019/2020 - 26 bodů

  2020/2021 - 35 bodů

  2021/2022 - 39 bodů

   

  A to objektivně s jedním z nejmladších kádrů (základní sestavou) celé ligy, z top 5 stoprocentně.

   

  Já myslím, že ta cesta vidět je. Ač samozřejmě všechno dobré a růžové není, tak ta posedlost a nenávist některých je až neuvěřitelná.

  • 13goat6.12.2021 17:28reagovat

   S tím věkovým srovnáním to ve prospěch Sparty není zas až tak horké.

    

   Cesta je, to tady říkám furt, ale její exekuce je šíleně plytká. Takže by se šéfování Rosickýho dalo popsat, že mluví o něčem, co by možná nějak mohlo fungovat, ale zatím o tom jen mluví.

  • wasek2611@centrum.cz6.12.2021 17:54reagovat

   Sorry, já neberu alibismus s mládím.

    

   V základnís sestavě z mladých máme jen Hložka a Krejčího a oba jsou tahouni a nejlepší hráči.

    

   Pak tam bývá nějaký mladík - Karabec, Minčev, Vitík. To máš ale jenom jednoho hráče s formou ”mladého hráče” (hodně kolísavá).

    

   Hložek ani Krejčí prostě nejsou mentálně mladí hráči.

    

   Tuhle výmluvu bych bral při sestavě:

    

   Kotek - Gabriel, Vitík, Hancko, Suchomel - Pešek, Okeke, Krejčí, Karabec, Ryneš - Hložek

    

   Ale ne

    

   Holec (27) - Wiesner (24), Panák (26), Krejčí (22) Hancko (skoro 24) - Pavelka (30), Sáček (25)..

    

   Prostě fakt mladý hráče tam máme dva a to je Hložek a Karabec.

   • pubi6.12.2021 19:21reagovat

    Vážně si z tohohle příspěvku vytáhnu jednu (tu asi nejmíň důležitou) informaci a věnoval si jí takhle dlouhej text? Smích Dno.

    • wasek2611@centrum.cz6.12.2021 21:12reagovat

     Se zbytkem souhlasím, tak s tím nebudu polemizovat :D

   • kanonMates887.12.2021 5:47reagovat

    Zase na druhou stranu nepočítám li brankáře máme v kádru pouze tři třicátníky, z toho Pavelkovi je rovných 30, tak málo třicátníků nemá v lize nikdo... Je pak otázka, jestli třeba Panák nebo Wiesner jsou ještě mladí hráči s ohledem na to, že velkou část mládí promarodili...

  • Casper Hejter6.12.2021 18:08reagovat

   Jinými slovy jsme letos po 17. kole jen -12 bodů, jipí.

  • waaw6.12.2021 19:50reagovat

   Ano Vrba je lepsi trener nez ti predchazejici

  • majtin6.12.2021 20:14reagovat

   No cesta je vidět... když si vezmu, že loni na podzim měl Kotal slabší kádr (údajně si přál např. Peška, kterýho mu nepřivedli), hrál to s mladejma (v té době o rok mladšíma), třeba Hložek, asi nejdůležitější hráč, mu odehrál jen 5,5 zápasu. Do toho mu za zády jednali s Vrbou (profesionálové...), Bořek mu nejspíš mydlil schody, tak ty čtyři body rozdílu nejsou tak moc na to, jak je Vrba opěvovaný jako trenérská superstar.

   • wasek2611@centrum.cz6.12.2021 21:15reagovat

    Přesně. Kotal nemohl pokračovat když za nim nesla kabina, holt hrebikova škola. Ale trenérsky byl možná o chlup lepší.

     

    Uvidime jestli kabinu zvládne Vrba, přijde mi, ze už má taky problémy.

     

    • kanonMates887.12.2021 5:41reagovat

     Tak Kotal je sympaťák, ale příští rok je mu 70, při vší úctě k němu bylo jasné, že jeho angažmá je překlenovací období k jinému ”perspektivnějšímu” trenérovi, a že to bude Vrba, bylo taky velmi pravděpodobné s ohledem na jiné možnosti. On měl super nástup, protože začal hrát jednoduše, ale ten podzim pod ním byla už celkem bída.

  • Larrygo7.12.2021 1:54reagovat

   Tým, ve kterým hraje střed zálohy Pavelka a Sáček nikdy nevyhraje ligový titul. Ani v Čechách, ani v Uzbekistánu.

   Klidně si to uložte a zpětně mi to za rok nebo dva vraťte, když se budu plést.

   Ale nebudu.

   • kanonMates887.12.2021 5:43reagovat

    Souhlasím, z nich by měl být v sestavě vždy maximálně jeden. Oba jsou problém zálohy Sparty, když jsou v základu, snad se s tím v zimě něco udělá.

 • Zajímavé

  maybe6665.12.2021 18:57reagovat

  co včera nebyla ruka v kontextu toho co dnes na Slovácku ruka byla... Konzistentnost a nastavený metr Příhodových pohunků je obdivuhodná

  • Enkoff5.12.2021 19:04reagovat

   Na Slovácku je to úplně jiná ruka. Ale pískal bych obě. Tu včerejší furt nechápu.

  • Hudacek5.12.2021 19:21reagovat

   Slovacko a vstreleny gol je dnes jak muz s kozenou brasnou. Nesmi za zadnou cenu.

   • thomasd865.12.2021 19:31reagovat

    Dva odvolany goly jsem dlouho nezazil no... Ten ofsajd, byl vubec? Jen jsem cetl onliny, ze mel byt milimetrovej...

    • MarekKincl5.12.2021 19:39reagovat

     Já to mám puštěné u práce a zdálo se mi, že to ofsajd byl a docela zřetelnej.

     • maybe6665.12.2021 19:46reagovat

      byl hraniční. bez kalibrované čáry ro nikdo říct nemůže. problém je, že dát ho Slavie či dnes Plzeň tak platí se slovy. Byl hraniční a nejde prokázat, že byl. Proto gol platí.

      • Majklll5.12.2021 19:58reagovat

       Jestli se nepletu, tak pokud se nedá jasně prokázat, tak platí rozhodnutí na hřišti.. Na hřišti rozhodčí ofsajd nezvedl, tedy jediná možnost je, že Říp bylo jasný ofsajd

       • maybe6665.12.2021 20:23reagovat

        to teda určitě nebyl.

        • Majklll5.12.2021 20:29reagovat

         Já to netvrdím.. Jen jak se to má dělat.. Pokud není z varu jasně říci zda byl nebo ne, tak se má nechat na rozhodnutí na hřišti.. Na hřišti ruku nezvedl..

         • maybe6665.12.2021 20:35reagovat

          vím, pochopil jsem to tak. máš pravdu, jasnej nebyl, bez kalibrované čáry nerozsouditelné, na hřišti nemávl. tady není co řešit

  • Majklll5.12.2021 19:25reagovat

   Dnes ještě odvolali gól Bohemce po ruce, něco jako včera..

  • Tomino5.12.2021 21:32reagovat

   ofsajd asi ne max hraniční (v tom případě by se pískat neměl)protože za jedním ze slovácka byl ještě jeden jzdak a ten ze slovácka který v ofsajdu byl se nezapojil

   ruka když to porovnám s činanem hlava mi to nebere

   ROZKAZ ZNÍ JASNĚ

    

  • brac5.12.2021 22:30reagovat

   No, každopádně jejich možný útok na titul se vyřešil po 2 kolech.

  • Tyrrael6.12.2021 7:57reagovat

   Hele, někde jsem slyšel, že po zpracování se balon poté dotkl i druhé ruky a to už byl ten problém...

 • Zarezy souperu Slavie

  thomasd864.12.2021 20:06reagovat

   

   

  1. Borilova robinsonada se

   

  Slovackem.

   

  2. Nevyloučení Hromady s

   

  Olomouci.

   

  3. NePenalta, ruka pred gólem a

   

  NeČervena v Budejicich

   

  4. Ruka pred golem v Olomouci.

  • majtin4.12.2021 23:14reagovat

   Stanciu dnes přišlápnutej úplně stejně jako Haraslín po odehrání míče (sundaná kopačka), jenže Stanciu si zařval. Hancko drženej za dres až mu utrhli rukáv, ten karvinský hráč co ho držel narazil do protihráče - faul Hancka. Úsměv) Dva průniky Sparty zastavený těsně před šestnáctkou faulem - dvě nesmyslný výhody.

   Radku Příhodo - jsi přechytralý sebevědomý mluvka ze kterého si někteří rozhodčí dělají vyloženě prdel. Údiv Jak za Berbra.

   • thomasd865.12.2021 0:14reagovat

    Jeste bych dodal jak Bolek sejmul naseho hrace, kdyz sel po rohu pro balon ke kterymu se nedostal,myslim ze Hancka, to mohla byt klidne penalta.

   • thomasd865.12.2021 0:16reagovat

    Jinak Prihoda.. Ono staci ze nema Spartu rad, jako vetsina republiky😀 on nemusi byt ani placenej, jen ji skodi rad

   • Schyzo5.12.2021 0:43reagovat

    85 minuta a Karvinští po brejku před našim vápnem, rozhodčí jim piskl faul, který nebyl.

    • wasek2611@centrum.cz5.12.2021 1:05reagovat

     Přesně tak, nechápu proč se tu tak brečí. To má být výsada slátanců.

    • artaxerxes5.12.2021 8:55reagovat

     ten rozhodčí byl divný na obě strany - dost to pustil, ale pár žlutých měl dát.

     U nás Wiesnerovi za faul poté co poslal sám pomalou přihrávku dozadu a hned několika Karviňákům. Např. nepochopil jsem úder do Krejčího od toho mladého Nigerijce.

     • Lobrock5.12.2021 10:06reagovat

      Tak vzhledem k tomu, že jen v první půlu odpustil 4 žluté hráčům Karviné, tak zmínit žlutou zrovna pro Wiesnera je takové, ehm, úchylně sebemrskačské.

      • pubi5.12.2021 14:20reagovat

       Zhruba jako Wiesnera hrát a říkat, že je dobrej.

 • Cinan

  thomasd864.12.2021 19:57reagovat

  Muze podekovat rozhodcim, bez nich by dnes nevyhral..Zelinka je curaaak

  • majtin4.12.2021 23:06reagovat

   Švanci řekl, že to ruka nebyla. A to je tak všechno, co se kolem toho bude dít. #českýfotbalv kostce

  • victorlima5.12.2021 10:16reagovat

   To je přece známá věc. Zelinka je grázl. Nikdy nezapomenu na náš zápas v Liberci tak před 4-5 léty. Zápas skončil remízou a i tehdejší komise rozhodčích uznala, že Spartě neuznal regulérní gól a upřel jí jasnou penaltu. A to nemluvím o dalších jeho chybách.

 • Holes

  thomasd864.12.2021 19:42reagovat

  Tohle je neskutecny, prejede Olomoucaka primo pred carovym a nic 😀

 • Zelinka

  thomasd864.12.2021 19:19reagovat

  Je curaaak nananaaaa

 • Slavie

  thomasd864.12.2021 19:16reagovat

  Za me teda ruka

  • Tyrrael4.12.2021 19:17reagovat

   Za mě biceps Smích

   • thomasd864.12.2021 19:18reagovat

    Ty rozhodci jsou takovy kundy, to neni mozny

    • johnny14.12.2021 19:52reagovat

     Byla to evidentní ruka, anebo má ten číňan neskutečně dlouhý ramena Smích

     • thomasd864.12.2021 19:55reagovat

      No byla jasna, me bavil Zelinka jak to napred nechtel ani zkoumat, dokonce i komentatori nechapali, co mu tak dlouho trva😀 hezky je ke konci rezal, jasnej faul na Hubnika a zluta pro lavicku Olomouce😀

  • majtin4.12.2021 23:08reagovat

   Ještě ji nastavil, natočil. Ramenem se dělá úplně jiný pohyb. Jak ten debil rozhodčí jkeště ukazoval na vršek ramene. Úsměv) Že se nešel podívat, když byl takhle mimo.

 • Jilek

  thomasd864.12.2021 18:54reagovat

  Po dlouhy dobe by tady mohl byt oblibenej😀😀

  • Lobrock4.12.2021 18:55reagovat

   Slavia v pohodě vyhraje, bohužel. Ve druhý půli vždycky hraje mnohem líp, protože má natrénováno. Olomouc odpadne.

   • thomasd864.12.2021 19:09reagovat

    Penalta, se poseru...

    • thomasd864.12.2021 19:11reagovat

     JooooSmích

     • Lobrock4.12.2021 19:15reagovat

      Gól byl jen otázkou času. Sigma se ve druhý půli nedostala přes půlku.

      • Pavel004.12.2021 19:16reagovat

       Tohle ale přece byla ruka...

       • thomasd864.12.2021 19:18reagovat

        Hlavne mi prislo ze tam byl i pohyb tou rukou...

      • thomasd864.12.2021 19:16reagovat

       Ten Zelinka to je curak fakt

      • thomasd864.12.2021 19:22reagovat

       Jn, a kdyz byli neschopni tak jim pomohli rozhodci...

 • Shick

  thomasd864.12.2021 17:46reagovat

  Dal 4 goly, hattrick za 7 minut :)

  • captain_obvious4.12.2021 17:51reagovat

   Haaland kdo?

    

   https://bit.ly/3xVzM7B

  • hombre4.12.2021 17:52reagovat

   4+1 👍.

   • thomasd864.12.2021 17:54reagovat

    Myslim ze je to prvni cech v historii,ktery dal v top lize tolik golu v jednom zapase, neskutecnej vykon

    • captain_obvious4.12.2021 17:58reagovat

     Tak neskutečnej výkon... dal tři doklepávačky do prázdný proti nejslabšímu týmu v historii Bundesligy. Do statistik to je hezký, ale tohle byl pro Leverkusen přátelák.

     • thomasd864.12.2021 18:01reagovat

      Hele, na to se historie ptat nebude, proste se to nikomu od nas z Cr jeste nepodarilo

      • captain_obvious4.12.2021 18:45reagovat

       Říkám, zápis do statistik ok.

     • jaan4.12.2021 18:11reagovat

      Tak přátelák by měla být pro Spartu i Karviná a dal někdo 4góly?????Smích

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha