Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kdo byl ten 1 co ho sem tlačil?

  Jarošík6.3.2018 11:29reagovat

  Zajímalo by mě, kdo z vedení dal jako první echo na tohoto trenéra aby trénoval spartu, měl by nést následky!” Hapal už je potvrzen...

  • Chabix6.3.2018 11:34reagovat

   Kdo dal echo je úplně jedno. Odpovědnost je vždy na tom, kdo se pro to rozhodl. A já bych to zas neviděl tak negativně. Přineslo to i dobré věci. Ale aktuální umístění v tabulce a brzké vypadnutí z pohárů prostě není dobré, to je fakt.

  • Elysir6.3.2018 11:35reagovat

   Jílek už je potvrzen

  • spartas6.3.2018 11:35reagovat

   Pulpit potvrzen

   • petr1376.3.2018 11:36reagovat

    no vzhledem k tomu, že má iSport fotky Hapala na Letný, tak má Půlpit asi smůlu Úsměv

    • spartas6.3.2018 11:43reagovat

     Tak že je Hapal na Letný, neznamená, že je potvrzen :))

     • petr1376.3.2018 11:45reagovat

      to je pravda Úsměv nicméně ten kokot Křetínský, zmrd jeden vole, se na Martina Půlpita nejspíš vysral Úsměv

      • MK36.3.2018 11:48reagovat

       Martin Půlpit má teď daleko smělejší cíl a to vytáhnout Frydek-Mistek ze sestupových vod Fotbalové národní ligy.

      • kilovolt6.3.2018 11:50reagovat

       Půlpit je magor

     • SuperFrankie6.3.2018 11:48reagovat

      Hapal bude nový videoanalytik.

 • asi ok

  Orangutanoid6.3.2018 11:15reagovat

  hapala očekávám jako budoucího tréňu nároďáku, takže je rozumný když si to nejdřív vyzkouší pod tlakem. ale bez pořádnýho hroťáka bych nějaký úžasný výsledky neočekával, ten tým snad stavěli mongoloidi.

  • FANDA73076.3.2018 11:50reagovat

   ked som pisal, ze potrebujeme kvalitneho utocnika viaceri odtialto , ze vraj naco, ze tam mame kvalitu! koho? Dali sme 4goly v 3z.,z toho jeden z 11m, Sparta musi davat 2-3 goly v kazdom zapase

   • trcmano6.3.2018 12:00reagovat

    Fando, jaký máš názor na Hapala?

 • Pro odlehčení

  petr1376.3.2018 11:14reagovat

  pobavilo mě na FB, kde někdo odkryl obvykle dobře informovaný zdroj Deníku Sport - Kotaleak Úsměv

 • Jsem zvědavej

  petr1376.3.2018 11:12reagovat

  co bude Stramaccioni říkat, až dá rozhovor nějakejm italskejm novinám.

  • Srdcař Plavšič6.3.2018 11:25reagovat

   Uvažoval jsem nad tím už od Brna. Podle mě bude hrozně brečet.

   • petr1376.3.2018 11:34reagovat

    taky bych si tipnul

  • Chabix6.3.2018 11:53reagovat

   http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/06-03-2018/sparta-praga-esonero-stramaccioni-250730280998.shtml?refresh_ce-cp

 • Zahraniční trenér

  kopyto6.3.2018 11:07reagovat

  Čtu tu ty příspěvku o ”odchodu z nastolené cesty” a jenom se směju. Samozřejmě že odcházíme z nastolené cesty, tahle nastolená cesta nám přinesla zahraničního trenéra, který tu měl exkluzivní smluvní podmínky, pustil klubovému rozpočtu žilou, přivedl si s sebou padesát asistentů a v konečném důsledku měl horší výsledky než Rada loni, přičemž za toto vše dostane tento báječný zahraniční trenér zlatý padák a ne kopanec do zadku, jaký by si reálně zasloužil.

   

  Ti lidé, kteří mu za tohle chtějí děkovat, jsou snad padlí na hlavu. ”Otevřel cestu internacionalizaci?” Jo to je pravda, zatímco předchozí trenéři tu naši ostudu udrželi v rámci ligy, Strama byl skutečně schopen prolomit hranice a tento posměch posunout na mezinárodní úroveň. V Galatasarayi se ještě teď smějí, že jsme byli ochotni od nich odkoupit kopytu Kayu, stejně tak v Métách, kde jsme vykoupili Mandjecka, načež jsme jim ho po půl roce poslali gratis na hostování. A Mavuba, který neuběhá třicet minut ostrého zápasu, se při pohledu na svou tříletou smlouvu musí též za břicho popadat. A o našich exkluzivních výkonech proti Bělehradu raději ani mluvit nebudu.

   

  ”Díky zahraničnímu trenérovi jsme navázali nové vztahy.” To možná leda tak sexuální, neb to očividně, že nová zahraniční kopyta budou od teď přednostně dodávána Prodanovou.

   

  A co jsme v konečném důsledku z toho všeho dostali? Kádr za jednu miliardu, jež se klepe o to, aby v závěru zápasu proti desetičlenné Zbrojovce nedostal gól a vyválčil remízu.

   

  Takže ano, je nejvyšší čas tuhle nastolenou koncepci urychleně pohřbít. Znamená to snad, že české prostředí skutečně tak specifické a neprostupné, jak se do novin snaží nakecat agenti, jimž jde o živobytí spolu s bandou zahořklých bývalých čutálistů, jež dohlédnou tak maximálně na dno láhve? Samozřejmě že ne, když se zahraniční trenéři jsou schopni prosadit v Rusku, tak se jsou schopni prosadit všude. Neprostupné je tu něco úplně jiného a to samotný fotbal pro našeho pana velkomožného Křetínského, který se tomu navzdory stále a stále snaží do sportovního fungování klubu mluvit, třebaže se s každým dalším jeho rozhodnutím ukazuje, že se tato věc zcela vymyká rámci jeho schopností. A dokud si tohle on sám neuvědomí a nepřenechá sportovní stránku rukám povolanějším, je bezesporu lepší, když se věci navrátí do původních kolejí a důvěru dostanou levnější domácí trenéři, kteří budou pravděpodobně preferovat levnější domácí hráče, čímž budou i ty neúspěchy pro nás výrazně snesitelnější a levnější, než sledovat super internacionální velkoklub, který nedokáže v lize udržet krok s podělanou Olomoucí ...

  • Chabix6.3.2018 11:21reagovat

   ”důvěru dostanou levnější domácí trenéři, kteří budou pravděpodobně preferovat levnější domácí hráče, čímž budou i ty neúspěchy pro nás výrazně snesitelnější a levnější, než sledovat super internacionální velkoklub”

    

   Doufám, že nemáš pravdu. Neřeším teď cena výkon, tam je k tomu vždy potřeba postupovat rozumně.

   Jde mi o kvalitu, kterou z hráčů působících v naší lize neuděláš. Aspoň ne na takové úrovni, na které bych Spartu chtěl vidět a na kterou má Křetínský finanční možnosti.

  • waaw6.3.2018 11:36reagovat

   Tobe se to kopyty v textu jen hemzi. Jak zahranicni kopyta nam dodala Prodanova? Stanciu a Nita. Jsou u tebe prumeraci?

 • Sláva - včera bylo pozdě!

  tomnavratil6.3.2018 11:05reagovat

  Zmrzlinář je konečně pryč a bohužel bude trvat relativně dlouho se z tohoto experimentu vzpamatovat. Jsem totálně pro větší profesionalitu, zapojení zahraničních hráčů atd., ale bude asi ještě zajímavé zjistit, kolikrát šel na ruku agentům a kolik na tom vydělal. Co se týče náhrady, osobně bych byl spíše pro trenéra typu Lavička či Jílek - oba mají velké zkušenosti a Lavička i dobrou bilanci se Spartou a zkušenost z mezinárodního prostředí. Hapal měl solidní výsledky v Polsku, jen nevím, zda má na to, aby v současnosti Spartu pozvedl.

 • Trenér

  Tyrrael6.3.2018 11:00reagovat

  Tak už je to ofiko, že končí.

  • Srdcař Plavšič6.3.2018 11:03reagovat

   SLÁVA, SLÁVA, SLÁVA!

   • Tyrrael6.3.2018 11:05reagovat

    Včetně jeho týmu asistentů, takže trénink povede asi Kováč. Smích

   • Funin6.3.2018 11:11reagovat

    dáš si na oslavu zmrzlinu?

 • Řeči, kdo by co by měl trénovat

  Jarošík6.3.2018 10:58reagovat

  Hapal sice nemá až tak mezinárodní zkušenosti, když neberu Polsko a SK, ale má své pro, hrál v acs, čili prostředí tak trochu zná, je to Čech, tak že by neměl být problém s adaptací, preferuje útočný styl fotbalu, presovačky a také je to lidsky v pohodě týpek. Ital skoro vůbec nechodil do kabiny, což Hapal je úplně něco jiného. Lavička je supr trenér, ale velmi křehká osobnost a to se o Hapalovi nedá říct. Úspěchy měl v Žilině i jinde a v SK21 repre odvádí dobrou práci, tak že proč ne. Já sice preferoval Zemana, ale tento trenér by mi v acs také nevadil. Jediné, nad čím je otazník je zda by ty cizinecké hvězdy ukočíroval.

  Za mě volba: Zeman nebo Hapal či popřípadě nějaký Německý nebo Holandský trenér.

  Němci maj supr zkušenosti a dle mě je Bundesliga jedna ze tří ve světě nej a Holandská je velmi útočná. Uvidíme koho sparta přivede, hlavně už ne s Italem. Já mu šanci dával a věřil jsem že se to zlepší, ale nezlepšilo a je čas odejít!

  • petr1376.3.2018 11:03reagovat

   jak tě proboha napadne holandský trenér? V Holandsku se prakticky nebrání, takže by v naší lize koukal jako vrána.

   • Jarošík6.3.2018 11:05reagovat

    Ale notááák”! To že je tam preferován útočný fotbal, tak neznamená, že se tam nebrání! A proč se stále doma podřizovat hře, která tu doposud byla, taktická, nehezká, bez techniky a útočnosti. Jen zalezlá obrana, bojovnost a to jest vše!

    • petr1376.3.2018 11:08reagovat

     nejde o to se jí přizpůsobovat, ale dokázat jí čelit. Holandskej trenér (pokud bychom teda mluvili o trenérovi z holandský ligy) nikdy ničemu takovýmu nečelil.

      

     Myslím, že není náhoda, že máme tak dobrou bilanci z holandskejma klubama, i když byly určitě bohatší a kvalitativně asi i lepší.

     • Jarošík6.3.2018 11:12reagovat

      Ano, máme lepší bilance, ale to neznamená, že nemůžeme volit trenéra s útočným pojetím....Hapala bych bral, ale mám pocit že při trenérovi z ciziny se nám otvíra větší prostor pro koupení zahraničních hráčů...ale uvidíme.

 • Sestava - přání

  venous6.3.2018 10:54reagovat

  Nedávat Costu na stopera, upřednostnit duo Hovorka-Štetina, Kaya je slabý. Vyřadit MIKU, Vaška Kadlece necpat na kraj (lepší Bóža, nebo Plavšič). A hlavně aby nehráli Stanciu a Kanga spolu, buď jeden nebo druhý, jinak si navzájem nevyhoví. A fandím Drchymu.

  • Jackacs6.3.2018 11:01reagovat

   Ja si naopak preju, aby spolu tedy hráli. Pokud vezmene v potaz, ze ve fotbale existujou nejaky herní systemy(pravda, 8 měsíců jsme na Spartě neco takovýho neviděli), tak by si mohli Stanciu a Kanga fakt vyhovovat. Takze hlavne, at oba hrajou

  • Jarošík6.3.2018 11:04reagovat

   Kaya v přípravě hrál výborně, hlídal si prostor a kvalitně posílal pasy do útoku. Úplně bych ho nezatracoval, pak se zranil opět a v lize to pak šlo znát, dejme mu ještě jednu šanci a myslím, že vedle Štetiny by to byla dobrá stoperská dvojice s výškovou převahou a také fyzickým fondem!

    

   MIKA - ano tady vidím jediné, odchod. Víc není třeba dodávat.

    

   Vašek K. patří na hrot, ale co s ním, když neproměnuje šance, uvidíme, chce mu to na hrotu dát dva zápasy šanci aby cítil důvěru a třeba se chytne jako předtím.

    

   Plavšič patří do základu a to na kraj, Vataleju byl a bude vždy brán že do acs 11tky nepatří, ale mě vždy mile překvapí, je to takovej zatííím žolík na psoledních 35minut!

    

   Stanciu a Kanga - spolu hrát mohou, jen to chce aby trenér přesně určitl co a kdo má hrát. Také určit, kdo bude kopat standartky a rohy, kdo bude střílet z větší dálky a kdo bude ten co si půjde pro míč dozadu a posílat ho dál...Podle mě je to vše jen o systému který má určit trenér a jak jsme mohli vidět, Kanga si na hřišti dělal co chtěl a Stanciu mi zase přijde hodný a háže to za hlavu a nechává Kangu dělat co chce než aby se s ním hádal...Tohle je chyba trenérů!!!

    

   Drchal - to je budoucnost a minimálně poločas by měl vždy hrávat, doma by trenér měl hrát na dva hrotya ne jen na jednoho. No uvidíme!!!

  • Chabix6.3.2018 11:06reagovat

   Trochu předčasné hodnocení Kayi, nemyslíš? Nesdílím ani názor, že Kanga a Stanciu nemůžou hrát spolu. Podle mě můžou, ale vzhledem k balancu bych preferoval trochu jiné role. Psal jsem to tu už minule - Kanga 10 a Stanciu takové falešné křídlo.

 • Hapal

  rabac6.3.2018 10:49reagovat

  Mnoho lidí zde považuje českého trenéra za něco špatného a chtěli by opět zahraničí a nejlépe nějaké zvučné jméno aby bylo hodno Spartu trénovat. Zapomíná se na dvě věci jednak DK bude ještě dlouho platit přes 50mil. současnému trenérskému týmu a pořídit další zahraniční tým s min. stejným nákladem je již přes jeho možnosti a také by to byla neskutečná blbost protože za půl roku by jsme mohli stavět třeba již třetí tým a pak je otázka kdo k nám by vůbec chtěl jít jak od nás tak z ciziny, Sparta je dnes špatná adresa a to si zde hodně diskutujících neuvědomuje a to vůbec nemluvím o tom ,že bude mít za zády Scasného. Takže za mne bude velký úspěch když přijde Hapal, já bych preferoval M-Haška nebo Jílka ale to by musel odejít Zdenda a pořád si myslím, že by se jim sem do toho nechtělo jít, bohužel tak Sparta láká.

  • petr1376.3.2018 10:52reagovat

   vzhledem k tomu, kolik jsme začali platit, bych si s tou špatnou adresou nebyl tak jistej Úsměv

  • Chabix6.3.2018 11:00reagovat

   Proč si myslíš, že je Sparta špatná adresa?

    

   Já si naopak myslím, že to je velmi dobrá adresa. Ten tým skýtá velký potencial a když se toho nový trenér dobře chopí, tak ho to může vyšvihnout do výšin.

76025 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha