Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Naše výkony

  fanACS25.2.2018 12:32reagovat

  Ono remizovat na hřišti Slovácka, dobře může se stát. Ale nechat si v obou zápasech vnutit hru soupeře takovým způsobem, že se zmuzeme pouze na odkopavani mice. To je pro mne nepřijatelný a jasně to ukazuje, že ze v týmu je něco špatně (taktika, trenér, parta atd.)

  • stracapa25.2.2018 12:35reagovat

   Podívej se na obě utkání a druhé poločasy. Bez pohybu můžeš mít taktiku jakou chceš a přesně tohle nám chybělo a hlavně v záloze, trenér za hráče běhat fakt nebude. Kanga ve druhém poločase pochodoval, Stanciu je hráč hlavně dopředu a je skoro pod hrotem, kraje zálohy taky žádný extra pohyb a nabídka, pak prostě není komu přihrát a přichází odkopy, kdy to samozřejmě jeden útočník nepodrží a tím se dostáváme pod tlak. A pochybuji, že trenér řekl hráčům přestaňte běhat.

   • kilovolt25.2.2018 15:21reagovat

    ale má ty hráče naučit běhat...a. během zápasu je k tomu nutit!!

     

    • stracapa25.2.2018 15:23reagovat

     Ty musíš ligovému hráči nebo hráčům za milióny říkat, že mají u fotbalu i běhat? To snad nemyslíš vážně.

     • kilovolt25.2.2018 15:25reagovat

      no tak asi jo.....

  • atraps225.2.2018 12:54reagovat

   Ne tohle není hra kterou jsem očekával.

    

  • Marbar25.2.2018 15:22reagovat

   fanACS - si děláš prdel? Pokud se bude stávat, že neuhrajeme plný počet bodů u mužstva jako je Slovácko, tak můžeme pomýšlet na titul někdy v budoucnu? Tyhle zápasy prostě musíme uhrát za 3. body. Promiň, ale to se stávat nesmí.S druhou částí tvého příspěvku naprosto souhlasím. my musíme být dominantní po celou dobu zápasu (aspoň v utkáních, kdy hrajeme s týmem bojující o sestup) a ne jen záblesky, které trvají pár minut. A asi neřeknu novinku, že Strama není člověk na svém místě. To musí být už jasné naprosto každému.S takovým kádrem hrát takovou sračku je opravdu umění!!!

   • kilovolt25.2.2018 15:27reagovat

    souhlas

    a to ten poťapaný Vrba ty plzeňáky naučil.....prostě jim stačí jenom běhat, napadat, faulovat....a sem tam dát gol

  • Furia Ceca25.2.2018 15:29reagovat

   Nejde přece jen o Slovácko. Naše výkony venkovní jsou tragický od léta. Žádná změna.

    

   Prohra v Bělehradě.

   Remíza v poslední minutě ve Zlíně.

   Remíze na Dukle.

   Prohra u číňana.

   Prohra v Brně.

   Remíze v Liberci.

    

   Jen dvě venkovní výhry (Jablonec, Boleslav) pod Italem za celou dobu jeho působení. To přece není náhoda. Přetlačí nás v podstatě kdokoliv jakmile zjistí, že stačí proti nám nebejt zalezlej, kombinovat, běhat, jezdit po zadku, trochu hurá fotbalu, celá vesnice si zařve a vybleje svoje komplexy a tým napumpovanej miliónovýma platama není rázem na hřišti diametrálně lepší...

   • daweee25.2.2018 16:21reagovat

    Na druhou stranu nemáš pravdu v tom, že jsou naše venkovní výkony tragický od léta. Kdybys vynechal tu předložku, tak souhlasím. Naše venkovní výkony jsou totiž tragický LÉTA. Takže vztahovat to k působení pod Italem a psát k tomu, že to není náhoda, je bohapustá píčovina.

    • Míša25.2.2018 16:32reagovat

     Je to účelovka.

    • Furia Ceca25.2.2018 18:01reagovat

     Souhlasím, ale předtím ta šaškárna nestála přes půl miliardy.

     • K0F125.2.2018 19:11reagovat

      Opět se mýlíš. Stála, jen byla rozprostřena do několika let.

 • Situace

  Fanoušek z Liberce 25.2.2018 12:06reagovat

  Ze dvou zápasů máme 4 body. Není to nejlepší, ale co tu kurva strachujete a nadávate? Ok, hra stojí za jedno velký hnědý....., ale včera jsme neprohráli, minule taky ne. Takže zatím není pro vedení skoro žádný důvod k odvolání Stramaccioniho.

  Až se třikrát za sebou prohraje, dobře, je něco fakt špatně, dám podmínku, znovu se prohraje, končíš. Nespekulujme tu o odvolání po dvou kolech jarní části. Úsměv

  • atraps225.2.2018 12:14reagovat

   Hrát na hřišti týmu který ani náhodou nedosahuje průměru ligy a nevyhrát?Stát se to může ale nám nějak často.Vedeme a místo pohlídání nebo přidání branky si necháme gola dát.Proboha vždyt si konečně uvědom že cena minimálně pěti v sestavě je cena pomalinku celého kádru Slovácka.Příští týden přijede Brno že je porazíme je povinost a zase se budeme holedbat jak jsme na dobré cestě.Ne nejsme.

    

  • P_YF0925.2.2018 14:04reagovat

   Ty kraaso, bit se do prsou, ze NEPROHRAJEME na hristi tymu, ktery do zapasu vstupuje z pozice sestupujiciho, to je fakt neco... nevim jestli Sparte vic skodi ten italskej magor nebo tyhle “fanousci”

   • Chrod25.2.2018 15:14reagovat

    To je fakt, praví fanoušci maj vyhazovat trenéra hned po prvním domácím poločase. Zůstat pozitivní, i když se nedaří, to umí každej debil. Pravý umění je všechno hned zkritizovat, všechny chtít vyhodit a pak nevědět, co dál. A když to nepomůže, tak kdyžtak přepadnout týmovej autobus. Ne jako tihle pseudofanoušci, který akorát škoděj...

    • DanSparta25.2.2018 15:24reagovat

     Nechovej se jako debil, Stramaccioni už dávno neměl bejt na laviččce Sparty, tohle jeod všech aktivních neslepejch ustálenej názor

     • ACSpartaPraha4ever25.2.2018 15:45reagovat

      Však to tak taky napsal. Kdyby zůstal jen u těch prvních třech vět a vynechal ten lehce napadající podtón, tak za mě příspěvek k podepsání.

       

      Představa, že někdo přijde do několik desítek let ze všech stran špatně vedeného klubu, který díky tomu přišel o část své prestiže a statutu, a najednou bude všechno krásné, růžové a nad Letnou se rozjasní duha s hromadou zlata a úspěchů na jejím konci, je neskutečně naivní.

       

      Navíc tyhle změny trenérů nic neřeší už delší dobu. Rada za Holoubka, Ščasný za Lavičku, Lavička za Haška, Hašek za Chovance, Chovanec za Bílka, Bílek za Grigu... Vždy je to jen další krok do hlubšího bahna, někdy s chvilkovým záchvěvem, že to jde správným směrem. A pokud si myslím, že tahle věc nevyjde, tak ne kvůli Stramaccionimu, ale kvůli tomu, co je nad ním. Ale mluvím z pozice zaslepeného debila.

      • DanSparta25.2.2018 15:47reagovat

       Filipe, mně příjde že fakt mluvíš. Stramaccioni je to nejhroší co Spartu potkalo od zvýšení pravomocí Dušana Svobody minimálně.

       • ACSpartaPraha4ever25.2.2018 16:15reagovat

        Asi jo, nepopírám to. Debil jsem určitě, jen čím zaslepený...

         

        Když se na to podívám zpětně, tak angažování Ščasného bylo větší chybou. Ale hindsight is 20/20.

        • DanSparta25.2.2018 17:37reagovat

         Ciwe... Asi jako jo, protože kdyby se tenkrát Ščasný neangažoval, nebyl by teď storpocentně sportovní ředitel... Tak to asi jo. Smích

 • ???

  jouda25.2.2018 11:53reagovat

  Nechápu, proč si sem polovina lidí chodí léčit svoje mindráky a vylepšit své ego. Proč tu urážíte hráče, když jen ležíte doma na gauči. Kritika ano, ale takto ?

  • atraps225.2.2018 12:17reagovat

   O co ti jde?Takže si myslíš že každý kdo nejen chválí ale i kritizuje není fandou klubu?Já jsem fotbal hrával ale neříkám že všemu rozumím.Čemu ale rozumím je fakt že vynaložené finance zdaleka neodpovídají výsledkům.

  • standis25.2.2018 13:23reagovat

   Lidí, kteří sem chodí a s radostí uráží hráče je tady minimum. Jak se Ti líbí výkony V. Kadlece od jeho posledního příchodu? Odpovídají jeho nákupní ceně? A lidi, kteří sem napíší, že nic nehraje, tak uráží? To snad ne. A to jsem vzal jeden příklad.

 • Zápas

  K0F125.2.2018 11:37reagovat

  Ještě, že mám po včerejším plese tak dvojku pod kůží, takže jsem z nasranosti přešel samovolně do mámvpičismu. Jinak bych musel konstatovat, že Zahustelův vrchol letošního roku bylo Go-pro video ze soustředění. Kadlec hrál jak Frýdek v záloze mínus žraní trávy. Kaya hrál naprosto fantasticky, ale kazili mu to protihráči, kteří se nechtěli družit a běhali úplně jinde než on. Můj oblíbenec Leonid Iljič Hovorka tak krásně zmrdal Kayu, aby následně předvedl úplně stejnej kiks - velikostí rovnající se jeho obočí. Kanga opět zvolil taktiku ”budu si chodit v prvním poločase pro balóny a distribuovat je dál, po gólu nebo v druhým poločase na to seru - dělám rohovej praporek.”

  Kulhánek zahrál poměrně dobře, akorát mu měli říct, že se nehraje na 2x30 minut.

  A Luboš může být rád, že už si rodinu založil, protože s podobnou potencí by měl trošku problém...

  • Fanoušek z Liberce 25.2.2018 12:00reagovat

   Je to celkem hnusný souhrn. To asi bude ještě tou dvojkou pod kůží.

   Ale top je ”Zahustelův vrchol letošního roku bylo Go-pro video ze soustředění. ”. Smích

   • K0F125.2.2018 12:19reagovat

    Neřekl bych, že hnusný, spíš rozverný. 😁

    Mě se to hodnotit upřímně ani nechce, řekl jsem si, že sem hodím až něco po Brnu. Navíc. Jako jo, všichni začali jaro úplně na kaštan. Ale včera mě prostě fakt zklamalo, že zalezem a opět se sesypem. Děláme si to sami.

    • Fanoušek z Liberce 25.2.2018 12:34reagovat

     Máš pravdu.

 • Dominiku

  petr13725.2.2018 10:49reagovat

  Mne se nase vykony taky nelibi a logicky taky zacinam o Stramaccionim pochybovat cim dal vic.

   

  Ale ty ho licis jako nejakyho martana, kterej nevi o fotbale vubec nic. Jako bys vubec nebral v potaz moznost, ze on taktiku hrace uci, ale oni bud nejsou schopni nebo ochotni plnit pokyny.

   

  Kdyby byl takovej ignorant, jak ho popisujes, tak by byli Kretinskej, Scasny i Rosickej uplni magori, ze by ho v zime nevyhodili.

  • dominik2725.2.2018 10:51reagovat

   Vyhazov mu podle všeho může dát jen majitel. Nemyslím si, že by Ščasný s Rosickým byli Stramaccionimu nakloněni, stejně jako mu není nakloněna spousta jiných lidí, ale to už by bylo na diskusi mimo fórum...Smích

   • petr13725.2.2018 10:57reagovat

    Ja bych si teda tipnul, ze kdyby Rosa povazoval Stramaka za takovyvo nymanda jako ty, ze by to Kretinskymu nerekl

    • dominik2725.2.2018 11:06reagovat

     Mně se na tohle téma nechce moc spekulovat, ale tak asi není žádným tajemstvím, že ani v samotné Spartě nepanuje příliš jednotné přesvědčení o Stramaccionim. A já se koneckonců nedivím, respektive se divím tomu, že vůbec nějaké zastánce ve Spartě má. Tohle už by žádný český trenér nemohl ustát.

     • Sendi25.2.2018 11:14reagovat

      já jsem pořád bytostně přesvědčenej o tom, že se nemá vyhazovat trenér v průběhu sezony, obzvlášť v takhle bezprecedentní situaci, nikdy to nefungovalo a nikdy to fungovat nebude...

      • petr13725.2.2018 11:19reagovat

       Tak zalezi na situaci. Pokud by to mel docasne prevzit Scasny, tak by to byla kravina. Ale pokud by prisel trener, se kterym by se pocitalo do budoucna, tak by mel aspon cas tym poznat. Letni prestavka je totiz hodne kratka.

        

       Pokud nedojde behem pristich 4-5 zapasu k viditelnymu zlepseni, tak uz bych se i ja priklanel ke zmene.

       • Sendi25.2.2018 11:22reagovat

        Já ne, protože ta ”internacionalizace” je nějakej proces a absolutně nevěřim tomu, že při takhle složitý manažerský práci by došlo k nějakýmu zlepšení hry v týhle sezoně a to druhý místo je celkem důležitý - pořád si myslim, že ho uhrajeme...Já sice od začátku vůbec nevěřim modelu italskýho trenéra, ale vnímam to jako nezbytnej krok kupředu, byť bolestnej...

        • petr13725.2.2018 11:27reagovat

         Ja ti rozumim. Taky jsem porad jeste trpelivej. Na druhou stranu nejde na zlepseni cekat do nekonecna. Ja Stramaka na podzim hodne hajil. Ale zaroven jsem veril, ze da pres zimu tym mnohem vic do kupy. Ok prisli zase novi hraci, takze beru, ze to jeste trochu drhne, ale behem nekolika zapasu uz to musi jit nahoru.

        • Chabix25.2.2018 11:34reagovat

         Toho prostoru pro zlepšení v průběhu této sezóny je dost. Teď na jaře se to bude lámat. Pokud se to nepovede, tak by na další sezónu měl dostat šanci nový trenér. Sezóna je dostatečná doba na testování trenéra.

     • daweee25.2.2018 11:19reagovat

      Mně se líbí, jak jsou poslední dobou tvoje příspěvky o Stramovi plný argumentačních faulů a hypotéz :))))

     • rabac25.2.2018 11:27reagovat

      Naprostý souhlas, jen je škoda, že k nám nešel Vrba, myslím, že mu měl jít více DK vstříc jeho požadavkům. Chce to změnu trenéra a ona zákonitě přijde ale vyvarovat se již omylům při výběru viz. Zdenda, pak záskoky Holoubek a Rada, za mne M.Hašek, také jsem zvědavý co udělá Trpiš ve Slavii, zatím hledá hráče pro svoji hru a stejně jako u nás i tam je hodně hráčů kterým se nechce běhat a makat celý zápas, ale aspoň se snaží s tím něco udělat na rozdíl od Stramy, který evidentně neví co s tím.

      • petr13725.2.2018 11:28reagovat

       Jo Vrba, to by byla parada. U repre absolutne nezvladal tlak, byl na hranici infarktu. Umi leda rusky. Ten by Spartu vylozene vytrhl.

       • rabac25.2.2018 11:45reagovat

        Vrba dostal repre na šampionát a to mělo již mužstvo sestupný trend, jeho jazykové znalosti neznám, ale také neznám u nás lepšího trenéra, bylo by velkou výhrou kdyby jsme někdy hráli tak jako Viktorka s Partizánem a speciálně střed Hrošovský s Hořavou, žádní velcí borci ale perfektně dopředu a zpět, žádný vypuštění jako u nás od některých hráčů, kteří mají možná větší fin. hodnotu ale na hřišti se nepředřou.

 • včerejšek

  AlaMierda25.2.2018 10:33reagovat

  ještě teď jsem to nezkousnul. Nečekal jsem že vše vyhrajeme a budeme pravidelně soupeře válcovat, ale jsem už dob Lavičky alergický doslova na to, jak naši hráči místo toho hrát dopředu se otočí a nahrávají dozadu a to v situacích kdy je výborná možnost hrát kolmo dopředu.A v tom včera vynikal hlavně Hovorka. Kurva at už tu první myšlenku hrát dozadu hráčám někdo vymlátí z hlavy. V přípravě to udělal Štětina a hned dostal zjebanu, tak sakra co se to kurva děje.

  • Dynamo25.2.2018 10:36reagovat

   Sparta je nadprůměrný, nikoliv špičkový český tým. Je třeba snížit očekávání fanoušků.

   • AlaMierda25.2.2018 10:40reagovat

    no hele upřímně viděl jsem teď za jaro tyto zápasy 2xSparta, Liberec x Bolka, Dukla x Jablonec, Plzeň x Olomouc, Jihlava x Slavia. A upřímně kdybych to měl hodnotit podle toho, tak tady žádný špičkový tým není. Zatím liga je pěkná bída, neví mco jiné zápasy, ale asi to taky nebyla nějaký koncert.

   • dominik2725.2.2018 10:46reagovat

    Sparta bohužel není špičkový český tým, ale není možné se s tím smířit v době, kdy sem chodí posily za miliony eur a v zásobě je na české poměry špičková mládež, což koneckonců potvrdil svým výkonem třeba Drchal. Očekávání fanoušků logicky musejí být obrovská, zvlášť na domácí scéně. Stejně tak je logické, že jsou fanoušci naštvaní, když vidí Spartu proti Slovácku zalezlou v bloku.

    • AlaMierda25.2.2018 10:48reagovat

     posily za miliony ani špičková mládež samo o sobě není zárukou úspěchů a nikdy to tak nebylo. Kdyby to tak bylo, tak v kazde lize je dopředu znám mistr a fotbal se ani nemusí hrát.

     • dominik2725.2.2018 10:53reagovat

      Zárukou to není, ale pokud je v těchto podmínkách nějaký tým po 18 kolech na páté příčce, tak bych skoro řekl, že je to skandál.

      • AlaMierda25.2.2018 11:02reagovat

       skandál je to posledních x sezon, kdy kdy největším úspěchem je jeden titul, jeden pohár, jeden superpohár, a čtvrtfinále EL. To je skandál a jsem rád, že je snaha s tím něco dělat.

      • Chabix25.2.2018 11:09reagovat

       To je rozdíl mezi výhrou a remízou. Pokud bychom vyhráli, tak jsme už druhý a nahlíží se na to jinak.

        

       Říkal jsem už na začátku podzimu. Dejme Stramaccionimu čas do konce sezóny a pak si to vyhodnoťme. A takhle bych postupoval u každého trenéra.

   • fevac25.2.2018 11:29reagovat

    Nadprůměrná je pouze cena nákupů hráčů. A trenér,který nedokáže ukočírovat hráče,které si vybere ,natož ,aby reagoval na vývoj utkání,tak je k ničemu.Prosím,vždyť stejnou práci ,jako Ital by za daleko menší peníz udělali naši trenéři taky ,zejména ,co by dostali srovnatelné podmínky jako Ital. Přestaňme si nalhávat,že nás Strama spasí. Nikde to nedokázal s daleko vyšším rozpočtem.

  • Fanoušek z Liberce 25.2.2018 12:07reagovat

   Je pravda, že dozadu to cpeme už od dob Lavičky a pořád to je na hovno.

 • Zatím jsem vypozoroval jedinou

  Tashunka Witko25.2.2018 9:38reagovat

  zákonitost - že kapitána dělá vždy ten nejhorší hráč.

   

  Děkujme Bohu, že se zranil Lafata, jinak bychom odjížděli z UH bez bodu !

 • Kudy dal?

  Hory25.2.2018 9:32reagovat

  Sparta na jare hraje hluboko pod má očekávání. Co se tyče jednotlivých hráčů: Zahustel měl skvělou přípravu, na jare nulový. Navíc vyrovnávací gól jde hlavne ním a Kadkecem, který ztratil mic. Musíme v létě přivést kvalitního konkurenta na pravého beka. U Kayi sice chápu, ze dlouho nehrál, nicmene jeho výkon byl hrozne nejistý, kazil rozehravku. Štětina je náš stoper číslo 1 a Hovorka s Kayou se poperou o základ. Zatím má blíž Hovorka, i když včera byl také špatný a priposrany. Frýdek nejlepší z obránci, i když dementní faul na hranici vápna si opět neodpustil. Nejhorší je, ze on by tam šel uplne stejně, i kdyby to bylo ve vápne a byla by z toho penalta. Ale jinak včera dobrý. Kanga byl v prvním poločase mozkem naši hry, hrál výborně. Dokonce jsem si říkal, ze pro naši hru má ještě větší význam než Stanciu. Samozřejmě je to dáno i tím, ze hraje níže a má víc míčů. Nicméně při bránění a v důrazu má nedostatky, které ve středu hřiště hrozne vyniknou. Problémem však také je, ze nám nebehaji křídla. Kadlec hraje naprosto otřesně, na podzim aspoň bojoval, včera vyklusaval a hrál bez zájmu. Příště ho v základu nechci vidět. Chaim včera taky nic moc, v přípravě byl lepší. Ale porad raději Chaima v základu nez na jare tragického Vatu. Kulhanek jakžtakž, ale úplně mě nepřesvědčil a hlavně, ten kluk dá 90% přihrávek alibisticky dozadu, je to snad ještě víc markantní než třeba u Marecka či Vachy. Drchal bojoval, napadal, Lafata by toho na hrotu neutrál o nic víc. Sural chybí, i když ani on není žádný zabiják.

  Co se však tyče celkove předváděné hry a systému Sparty, je to málo. Byl jsem zastáncem Stramy, ale dva jarní výkony mi stačily. Hra se nikam neposunula, góly jsme dali jen díky výjimečnosti Stanciu. Kdybychom měli dalších 5 golovek za zapas, tak neřeknu ani půl slova, ale my si těch šanci vytváříme hrozne málo - navíc většinou po chybách soupeře (jako při břevně Zahustela), nic systematického a nacviceneho. Upřímně, Stramovi už nevěřím. Preji si nového kouče. Ale koho? Z ČR podle mě dve možnosti - Martin Hašek či Zdenda Ščasny. Hašek má propracovaný systém, je to sparťan, anglicky (snad?) umí. Ščasný zase dokonale zná sparťanské hrace, vidí je i denně na trénincích, působil v zahraničí. Další možnosti by byl další zahraniční kouč, což je asi pravděpodobné řešení. Bilice nechci. Nicméně nevěřím tomu, ze by Sparta Stramu vyhodila už po dvou jarních kolech. Ale mě ty dva jarní vykony stačily.. bohuzel.

  • FANDA730725.2.2018 9:58reagovat

   Videl som to podobne

  • Míša25.2.2018 10:01reagovat

   Ty vole, hoďte na něj někdo síť. Ščasnýho zpátky. To je na zákaz vstupu na stadion. To je ještě horší, než trhat sedačky a hučet na černý. Tohle škodí Spartě ještě víc.

  • johnny125.2.2018 10:07reagovat

   Ščasný zpátky jako trenér, no to snad ne!! Nedávno jsme ho vyhodili, protože hra za něj byla otřesná. Hašek z Bohemky by mi nevadil, ale Sčasný ať zůstane tam kde je a to jen do doby než to převezme Rosa.

   • Hory25.2.2018 10:19reagovat

    Samozřejmě Scasny by byl spis dočasným řešením, ale faktemm je, ze na dočasný řešení Sparta nemá čas. Úplně nejradši bych byl za Haška. Další možnost je zahraniční trenér, který ale musí mit jasně daný způsob hry, tvrdé nároky na hrace, avšak zároveň přátelský typ, osobnost, která se nebojí posadit i největší hvězdy (v tom je mi Strama sympaticky). K tomu všemi dobrý psycholog. Hašek by to podle mě zvládl (pokud by měl u zahraničních hráčů dostatečný respekt).

    • Míša25.2.2018 10:22reagovat

     Hašek neměl respekt ani u českých hráčů...

    • johnny125.2.2018 10:27reagovat

     Za mě já bych byl nejraději za zahraničního, ale kdo by to měl být a hlavně kdo bude chtít jít do Sparty to nemám tušení.

     • Sendi25.2.2018 10:30reagovat

      Měl by to být Němec, nebo někdo kdo působí v tomhle okruhu, možná ambiciozní kouč z některého z mládežnických celků velkých klubů...

      • AlaMierda25.2.2018 10:34reagovat

       Němce co sem přinese agresivitu a přímočarost.

      • johnny125.2.2018 10:39reagovat

       Jo to by mohlo být, naše mentality jsou si bližší, Němci jsou spíš do ofenzivy, německá liga je pro mě záživnější než italská, ale to je věc názoru, já mám rád útočný fotbal.

       • Sendi25.2.2018 10:49reagovat

        No já mám na mysli Němce hlavně proto, že preferují systémovou hru, která je prostě pro naší ligu vhodnější, než individuální Italská škola a navíc Sparta vždycky bude mít kostru z českých hráčů a je logický využít jejich přednosti - což je hlavně vstřebávání taktiky a pracovitost...

        Jak píše kolega výš něco o přímočarosti a agresivitě, tak to jsem na mysli neměl vůbec...

       • ouissi25.2.2018 11:24reagovat

        Přesně tutéž myšlenku jsem tu psal, když se loni na jaře začalo mluvit o zahraničním trenérovi.

        A znovu po skončení podzimni části ligy.

        Je to tak.

        Němec nebo Nizozemec.

        Nic od Středozemního moře.

        To v Česku (při kolizi mentalit) fungovat opravdu nebude.

         

      • LukyACS25.2.2018 10:55reagovat

       Taky bych bral Němčoura, ale obávám se, že ten by odmítl v prvním kole, kdy by po něm chtěli, aby si nechal radit od Ščasnýho.

       • Sendi25.2.2018 10:58reagovat

        tak když půjde třeba z devatenáctky BVB nebo tak, třeba nebude vědět kdo to je a přijde mu, že jde do prostředí, kde je normální sportovní ředitel a Rosický! :))

 • Rozdíl

  adam25.2.2018 9:25reagovat

  Já vidím velký problém v tom, že zatímco naši soupeři dokáží reagovat na změnu způsobu hry, my nikoli. Chceme si hrát to svoje, ale jakmile vstřelíme branku, nebo ho naopak dostaneme, jsme úplně ztracení. Chyba bude na více stranách, ale hlavní zodpovědnost jde v tomto za Stramou. Nejvíc mi vadí, že od začátku sezóny není z jeho strany vidět vlastně žádný zásadní progres.

  • Hory25.2.2018 9:55reagovat

   Souhlas. Na jare jsem čekal daleko lepší a organizovanejsi hru, ale dva zápasy mi stačily k procitnutí. Hra nemá řád, systém, nevytváříme si šance. Bráníme DOMA výhru 1:0 s Libercem, to samy na Slovácku. Takhle se přeci nemůžeme prezentovat. Stramu jsem podporoval, zavedl dobrý věci ve Sparte, ale systémově mě nepřesvědčil. Doba hájení je pryč a výkonnost stále stejná. O žádnou dominanci se bohuzel nejedná.

 • Co vynáší víc?

  ovcajd25.2.2018 9:09reagovat

  Příjmy z ligy mistrů nebo spolupráce se sázkařskou mafií?

75069 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha