Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • mládež

    Kratos18.7.2018 10:00reagovat

    Piště někdo jména těch mladíků co utíkají. Za pár let si na ně nikdo ani nevzpomene a budou tady zase jiná jména. Někteří se nedostanou do kádrů týmu, jako jsou ČB. Každopádně to chce béčko, ti kluci nemají na fotbal mezi dospělými žádné návyky a na hostovačkách v lize se vesměs neprosazují. Tam samozřejmě hned zjistí, že ti kluci na to ještě nemají.

    • tomnavratil18.7.2018 10:04reagovat

      I kdyby na to neměli, pořád to jsou hráči klubu a klub by s nimi měl na rovinu a jednoznačně komunikovat, aby si udržel nějaký standard. To, jak Sparta komunikuje s hostovačkama a mladými hráči je dlouhodobě katastrofa - viz výpovědi většiny hráčů.

      • Kratos18.7.2018 10:11reagovat

        u těch jednání nejsem a názory pouze jedné strany neberu nikdy vážně. A pokud si chlapci chtějí dávat výpovědi, tak ať si je dávají. Aspoň je hezky vidět, jak si váží klubu co je vychoval a jehož zázemí využívali. Takové poseroutky Sparta nepotřebuje

  • ...

    novydres18.7.2018 9:38reagovat

    Vít Zavřel ke Čmelíkovi: Ve Spartě nám tři týdny nebrali telefony, vše má na starosti pan Kotalík, který tyhle hráče ve druhém sledu momentálně neřeší. My bychom to ale potřebovali vyřešit, protože za tři dny hrajeme mistrovský zápas.

     

    • Bunda18.7.2018 9:42reagovat

      Kotalík hraje golf a nemá čas na blbosti jako je mládež Sparty.

    • LukyACS18.7.2018 9:53reagovat

      Všude se v dobách přestupů maká snad nejvíc, jenom u nás se berou dovolené.

      On je to celkově kámen úrazu u nás, spousta těch lidí nemá zápal pro věc, nežijou tím. Dát tam nějakýho fanouška, tak tomu dá 24/7.

      • petr13718.7.2018 10:08reagovat

        podle mě by stačila jednoduchá věc, aby tam byl jeden člověk, který by měl na starosti hráče Sparty po odchodu z dorostu dál, kteří nepatří do kádru Ačka. Řešil by jejich smlouvy, hostovačky atd. Logicky by měl být podřízen Ščasnýmu coby sportovnímu řediteli. Mně to připadá, že tam Kotalík, Ščasný i Rosický řešej jen Ačko a na zbytek se tam kašle.

    • strana18.7.2018 9:55reagovat

      Já vím, že tyhle otázky už tady byly tisíckrát, ale prostě dokud nebudu znát odpovědi, tak se mi vždycky proženou hlavou při čtení podobných věcí.. Copak Křetínský nevidí, že má v klubu úplně neschopné lidi a všechno jde postupně do větších a větších sraček? Nebo se mu jen nechce udělat nějaké velké zemětřesení napříč celým klubem?

      • LukyACS18.7.2018 10:00reagovat

        Měl by fanouškům Sparty udělat radost a klub prodat někomu, kdo ho bude řídit na úrovni.

      • tomnavratil18.7.2018 10:03reagovat

        Křetínskému je Sparta na konci dne u zadku. Nemá na ní čas a je pro něj určitým symbolem a obchodním nástrojem. Nic víc. Dosadil Kotalíka, protože mu věří, to je celé. Kotalík jako GŘ neplní dlouhodobě cíle a je to všem jedno - představenstvu, dozorčí radě atd. takže tolik asi k tomu, jak Sparta funguje Smích

        • petr13718.7.2018 10:15reagovat

          poupravil bych tvůj konec na: tolik asi k tomu, jak si myslím, že Sparta funguje

          • tomnavratil18.7.2018 10:25reagovat

            Jasně, tohle je můj názor, ale logicky, jak mi vysvětlíš, že na postu GŘ je člověk, co neplní cíle a představenstvo s tím nic nedělá? Sparta je pořád jen akciovka a kromě pár povedených přestupů je posledních 10 let, jakých je. Počet titulů, počet pohárů, počet účastí v LM atd. Nebo ti přijde, že Kotalík dělá dobrou práci jako generální ředitel Sparty?

  • Sudí

    Dynamo18.7.2018 8:47reagovat

    Spartu s Opavou píská Královec

  • Nový systém zrušit

    Dachtlin18.7.2018 8:10reagovat

    Ten nový ligový systém s nadstavbou je opravdový paskvil. Tým na 6.místě získá černého Petra, zatímco ten, který do posledního kola bojuje o záchranu, může rázem postoupit do EL? Když se podívám na minulou sezonu, tak měl na nás Liberec ze 6.místa ztrátu 7 bodů, zatímco na 7.Bohemians náskok 8 bodů. V novém systému by reálně neměl o co hrát. Avšak desátý Zlín, kterého od sestupu dělily pouhé 3 body, by si přesto mohl proklestit cestu do EL. Opravdová komedie, kterou může korunovat situace, kdy budou mít týmy na 6. a 7.místě podobný počet bodů a utkají se spolu ve 30.kole. Oba budou chtít za každou cenu prohrát.

    • majtin18.7.2018 8:55reagovat

      Tak je to zase práce Dušana Svobody, jeho projekt, již se o něm zmiňuji o vlákno níž, mezi další jeho veledíla patří např. Juniorská liga, sparťanský e-shop, před pár lety byl proti videu apod.. Je to fakt člověk na svým místě.Zoufalství

      • DJDriver18.7.2018 9:03reagovat

        jako nápad změnit systém ligy neni špatnej ale ten formát měl vypadat trochu jinak

        • majtin18.7.2018 9:47reagovat

          Jj.

          Teď mě ještě teda napadá třeba i jestli, a případně jak, mají pořešenou situaci, kdy klesneme v žebříčku a přijdeme o jedno místo v EL. Možná mají, ten systém jsem do detailu nestudoval.

    • novydres18.7.2018 9:24reagovat

      Nejlepší je na tom ten argument je malo zápasú. Tak nacpeme víc zapasu do prosince a unora kdy na ten fotbal stejne nikdo chodit nebude

  • Mládež

    petr13718.7.2018 7:59reagovat

    já mládež vůbec nestíhám sledovat, informace mám vlastně jen odsud. Teď tady sleduju pozdvižení kolem odchodů. Ale rád bych se zeptal.

     

    V nedávné minulosti se tady často skloňovalo jméno Daniel Mareček, dokonce i v souvislosti s Ačkem. Teď Dominik napsal, že neuspěl na testech v Karviné.

     

    Christian Frýdek, který zde byl vykreslován jako talent na úrovni Rosy, neuspěl na testech v ČB.

     

    Čím to teda je? Není to náhodou tak, že ti kluci zkrátka nejsou tak dobří?

     

    Často zde někteří píšete, že Strahov pracuje skvěle, Letná na hovno. Ale kde jsou teda ty produkty ze Strahova?

     

    Křetínský dělá dost chyb, ale je to nepochybně obchodník, v jehož zájmu je, aby si Sparta vychovala mládež, kterou potom draze prodá. Je ale v tý mládeži dostatečná kvalita?

     

    Já se fakt jen ptám, protože mi to celý přijde poněkud zvláštní.

    • DJDriver18.7.2018 8:08reagovat

      Ten přechod mezi dospělé není uplně jednoduchej to celkem chápu. Když hráč vypadá v 16-17 dobře tak to ještě neznamená že to je na ligovou uroveň a je to tak ve všech klubech i v cizině. Napřiklad akademie FC Porto s názvem Dragon Force má hodně propracovanej systém (pyramidově podle výkonnosti) spolupráce s menšími kluby v okolí Porta a přesto se dokázali prosadit na ligovou uroven zatim pouze Rubén Neves a André André. Tim ale neříkam že v ACS je všechno v dokonalé. Není tomu tak ale konkrétní nebudu...sorry jako Smích

    • majtin18.7.2018 8:13reagovat

      Můj názor. a tak mluví i spousta odborníků je ten, že nejtěžší na výchově mládeže je přechod mezi dospělé. Sparta měla výbornou výchovu mladých hráčů, ale už ne ten přechod. Tady prostě musím po miliónté zopakovat, že je hlavní problém v D

      • majtin18.7.2018 8:21reagovat

        ..Svobodovi a jeho egem prosazená juniorská liga, zrušení béčka. Když tam Křetinský takovýho blba trpí, není se čemu divit. Ono hostování pro takhle mladý kluky není úplně ono - přijdou do neznámého prostředí, navíc měli moderní herní návyky, najednou se hraje jiným stylem, musí bojovat o místo v sestavě proti odchovancům. Jako jasně v americkejch filmech se hrdina prokouše za svým snem přes všechny překážky, ale realita bývá trochu jiná.

        Neříkám, že kdyby měla Sparta vymakaný přechod mezi dospělé, že by se všichni talenti chytli, ale to procento by bylo výrazně někde jinde. Vždyť výběry mládeže v přípravě poráželi třetiligové i druholigové týmy.

        • johnny118.7.2018 9:05reagovat

          +1

        • DJDriver18.7.2018 9:10reagovat

          to porážení druholigovejch a třetiligovekjch týmů zas tak častý nebylo. Myslim že to byl dokonce jen ten jeden ročník

          • Tazmen18.7.2018 9:41reagovat

            navíc v přátelácích, tam to může skončit jakkoliv..

            • majtin18.7.2018 9:54reagovat

              To nepopírám, ale ono je něco jinýho, když si proti chlapům zvykají s tím, že mezi nimi fungují automatismy, mají trenéra, který je nenutí hrát jiným stylem než byli doposavad zvyklý, vědí co mohou čekat od spoluhráčů, vědí že když něco zkazí nezůstanou kvůli tomu příště sedět. Kdy vlastně jediná nová věc na kterou si musí zvykat je fyzická zdatnost protihráčů. Za těhlech podmínek si na ni zvykají lehčeji.

    • Mich18.7.2018 8:16reagovat

      Talentovanej odchovanec, kterej se muze prosadit rovnou do Acka vypada jako Mbappe, ne clovek, kteryho nechteji ani v Budejkach.

      • Bunda18.7.2018 9:51reagovat

        Mbappe byl podle Kollera v juniorce Monaka nevýrazný,ale dostal šanci a neskutečně mu narostlo sebevědomí.

        Sparta musí na konci zápasu zkouše mladíky a některý z nich dá třeba gól a už to pojede...

         

    • Shrekson18.7.2018 9:07reagovat

      K čemu ti je talent a případná snaha když nedostanes šanci? Nemame béčko, jak dlouho se o tom mluvi? Posíláme hráče na hostování, pak je tu překvapeni ze mladi kluci u nas nechteji byt.. Proc by měli? Ještě když vidi ze do itálie se chodi z liberce, klokana.

      Co přináší sparta? Reálně nic, vlastně brzdu kariéry..

    • dominik2718.7.2018 10:01reagovat

      Já nevím, čím to je. Třeba tam uspěli, ale nedohodli se na podmínkách, popřípadě se jim tam nelíbilo, tak šli pryč. A nebo tam opravdu neuspěli, byť se mi nechce věřit, že by třeba Christian Frýdek neměl na Budějovice.

      • Kratos18.7.2018 10:13reagovat

        neměl, na testech tam neuspěl a šel zkoušet štěstí do Táborska.

  • Anglická Sparta

    Casper Hejter17.7.2018 21:35reagovat

    Chelsea are considering re-signing Petr Cech If they sell Thibaut Courtois to Real Madrid, Sky sources understand.

     

    Chelsea also interested in Leicester City goalkeeper Kasper Schmeichel.

     

    To mi zní jako něco, co by udělal Kotalík.

    • SuperFrankie17.7.2018 22:11reagovat

      Coaltalík.

  • Ostuda, když i mafiánský podvodník

    Tashunka Witko17.7.2018 19:53reagovat

    se veřejně vysmívá Spartě a jejímu tupému vedení:

     

    Kromě Šimona Gabriela získala Plzeň ze Sparty i dalšího jun. reprezentanta Pavla Hezoučkého.

     

    ”Umožnily nám to regule a práce funkcionářů v klubu, odkud k nám ti hráči přicházejí. Jeden byl volný a druhý už v tom klubu nechtěl působit,“ říká plzeňský boss A. Šádek.

    • dominik2717.7.2018 19:57reagovat

      Se obávám, že kluků, co v tom klubu nechtěli nebo nechtěj působit, je víc. Ten hromadný úprk o lecčems vypovídá...

      • trcmano17.7.2018 20:13reagovat

        Je jim jasný, že se tady do A přes cizince nedostanou, jinde mají o něco lepší šanci..

        • dominik2717.7.2018 20:21reagovat

          Navíc jinde jsou asi o něco pohotovější s dohodou o podpisu smlouvy, bych si tipl. Bohužel jsem už slyšel celkem dost historek o tom, že nějaký hráč Sparty ještě pár týdnů či dokonce dnů před vypršením smlouvy nevěděl, zda s ním Sparta bude chtít prodloužit. To je pak logické, že se dohodneš jinde, že jo...

          • DJDriver18.7.2018 5:26reagovat

            Nemalujme si fungovani nasi mladeze az tak ruzove.

    • standis17.7.2018 20:01reagovat

      Na místě Sádka bych si z funkcionářů Sparty dělal prdel taky. Ve Spartě se něco musí dít, není přece jinak vysvětlitelný hromadný odchod talentovaných hráčů. Hřebík je vychová, Křetínský zaplatí a tlemí se Paclík a další.

      • jakub231117.7.2018 20:39reagovat

        Nevim jestli Kretinsky zaplati kdyz udajne nekteri nemeli ani smlouvu

        • standis17.7.2018 20:58reagovat

          A výchovu do té doby jim platil kdo?

    • Skleepy17.7.2018 20:03reagovat

      Je to k vzteku a měly by za to padat hlavy.

    • Dynamo17.7.2018 20:05reagovat

      Začínám si myslet, že je Křetínský nasazenej aby postupnými kroky zničil po generace budovanou sílu Sparty. Celé se mu to drolí pod rukama.

      • captain_obvious17.7.2018 20:09reagovat

        Buď je absolutně neschopnej nebo už to má totálně na párku. Nevím, co z toho je horší. Hlavně ať si postaví hotel kkt.

        • hombre17.7.2018 21:09reagovat

          Tak o fotbalu ví kulový, že jo a zaúvěrovaný je až po krk - raději nebudu psát kolik. Vždyť i chudý Liberec a ještě před 1,5 lety chudá Slávia má větší úspěchy než my a Plzeň, s 1/2 rozpočtem, ani nebudu raději zmiňovat....

          • daweee18.7.2018 7:57reagovat

            Hombre pls, nedělej ze sebe hlupáka.

    • trcmano17.7.2018 20:07reagovat

      Kokot nějak rychle zapomněl na Graiciara Vztek

      • trcmano17.7.2018 20:17reagovat

        https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/307992/hrac-za-pul-m
        ilionu-stoji-40-milionu-liberec-pusti-graiciara-do-fiorentiny.html
        Smích

        • DaveACS17.7.2018 20:42reagovat

          Nachytat 17letyho kluka přímo na stadionu s kurvou, tak ho pustím klidně i zadarmo, principy jsou prednejsi

          • trcmano17.7.2018 20:48reagovat

            Dělají tam větší průsery a nic se neděje...

          • H’Eikolo Kanté17.7.2018 21:04reagovat

            Princip je, neutíkat jako krysa. Aspoň se to protřídí.

            • hombre17.7.2018 21:15reagovat

              Tak je pravda, že zustanou jen srdcaři a pak naopak ti, co se nikde neuplatní a nikdo je nechce... To ať se raději vysereme na mládež a vykoupíme ligu i chudší státy ... Sice to je cesta do pekel a konec fotbalu v ČR, ale my na tom budeme třeba lépe, třeba....

              • Sendi17.7.2018 22:25reagovat

                Gabriel se Sedláčkem jsou jistě srdcaři, to fakt ještě neznamená, že budou ochotný budovat svojí krátkou kariéru pod idiotama...

          • strana17.7.2018 21:08reagovat

            To je vtip ne? Smích

          • Dollaruss17.7.2018 21:42reagovat

            Jestli to je pravda tak bych se nedivil kdyby mu ji zaplatil Lžimba a spol.

  • Tak ve kterém

    Dno17.7.2018 18:47reagovat

    kole obdrží kroměřížáno bastardo svou rakev a jízdenku vlakem domů?

    • lesmen17.7.2018 19:01reagovat

      6

       

    • H’Eikolo Kanté17.7.2018 19:06reagovat

      V 88. Ale Dušan mu šel na ruku a ligu o tolik kol nerozšířil.

      • Dno17.7.2018 19:09reagovat

        Zaplaťpánbůh!Smích

    • majtin17.7.2018 19:18reagovat

      Je mi to jedno, protože nevěřím, že současné vedení Sparty je schopno dělat správné kroky a když už je v záchvatu euforie udělá, tak u nich dlouho nevydrží a pak si to uvědomí a rozhodně se příště vydržet déle, jenže to zase vydržet tak dlouho nemá, protože je po pár měsících evidentní, že to správný krok není (Štramák, Ščasný) a tak pořád dokola.

  • TOP 50 talentů Sportu, půl roku poté

    dominik2717.7.2018 18:46reagovat

    8. Václav Drchal - utržený křížový vaz, pauza půl roku.

    9. Christian Frýdek - řeší hostování v Dynamu.

    16. Filip Havelka - po roce v lize jde hostovat do 2. ligy.

    17. Richard Sedláček - odešel (prý zadarmo) do Alkmaaru

    21. Adam Hložek - v přípravě A-týmu.

    25. Pavel Hezoučký - přestoupil do Plzně.

    26. Daniel Turyna - zakopaný na špatných hostováních.

    29. Matěj Majka - na odchodu do zahraničí.

    33. Jan Fortelný - jde hostovat do Vlašimi.

    46. Daniel Mareček - zřejmě nedopadly testy v Karviné, takže opět ve Vlašimi.

    48. Václav Penc - nevím, jestli bude v juniorce či Vlašimi.

     

    Takže tak...

    • Kulkozubý Tony 17.7.2018 18:49reagovat

      Frýdek v Dynamu neuspěl tak je momentálně za zkoušce v Táborsku, klub se zatím k případnému hostování nevyjádřil.

      • Zinedine Messinho17.7.2018 18:59reagovat

        Ano, Christian je momentálně u nas v Tabore, a bylo by fajn, kdyby se prosadil.

      • dominik2717.7.2018 19:20reagovat

        Jsem vlastně popletl, máš pravdu. Nevím teda, jestli vyloženě neuspěl, každopádně v Dynamu není.

         

        Je tam ale Daniel Fišl, který také nedávno utíkal z mládeže Sparty.

        • pubi17.7.2018 20:12reagovat

          Ano, neuspěl.

    • H’Eikolo Kanté17.7.2018 18:50reagovat

      Chtěl bych říct, že kvalita na A tam není. A pak se podívám na A.

  • Mandjeck

    Kulkozubý Tony 17.7.2018 18:24reagovat

    V nadcházejících dnech by měl oficiálně přestoupit do Maccabi Haifa. Takže na pozici defenzivního záložníka momentálně máme Kulhánka a Váchu. Paráda.

     

    https://twitter.com/DavidPletanek/status/1019232075629711362

    • Dolikus17.7.2018 18:28reagovat

      Před rokem touhle dobou nám vsichni vycitali, ze máme asi 13 defenzivnich zalozniku..nečekal sem, ze za rok tu bude jen Vácha a Kulhánek..nebál bych se říct, zlatej Marec.

      • Casper Hejter17.7.2018 18:44reagovat

        Marec navíc může hrát i RB... Jo, jak by se hodil...

      • Kulkozubý Tony 17.7.2018 18:45reagovat

        Mareček není nejlepší případ. Osobně si myslím, že už potřeboval změnu a přestup byl pro obě strany to nejlepší řešení. Mě spíš pořád leží v žaludku nepochopitelné odsunutí Ria Mavuby. Ten by současné Spartě nesmírně pomohl, má kvalitní rozehrávku, přehled ve hře, nebojí se vyvážet míče. Kdyby hrál, tak Kanga má mnohem větší volnost, mohl by hrát výše a všechno by bylo nějak tak lepší.

    • SuperFrankie17.7.2018 18:34reagovat

      Sáček

79200 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha