Guelore nemusíme se klepat až do konce ..ten komentátor (Vlášek) se snad za to i modlil..hnus to poslouchat + Karoch z Dukly
Nemám slov..😥😣
Lepší na Baník než na Plzeň
Přesně...
Alespoň se nevykartuje na Plzeň nebo derby, já tohle kvituju
Taky
Taky
Bože, 3 body jako 3 body.. je skoro jedno jestli prohrajeme v Ostravě nebo porazíme Plzeň, kde to navíc bude o jednom gólů..
Uvidime jak si poradime bez nej, kazdopadne je Banik v laufu, na nas se vyhecovat umi bude to sakra tezkej zapas
Ja take, lec ze by musel chybet zrovna na Baniku... Kdo ho nahradi?
Vácha :D
Taky jsem si rikal
Myslim, ze Frydek hraje velky zapas a je ho plne hriste.... no to me poser expert jak se patri
Hej, co je s Kangou? Za posledni zapasy ma snad dve strely...
A to jeste 4 metry nad
Ale 5ak asi vis na co narazim, ted je to druhej extrem, kdyz nestrili vubec
Máš obět...gratuluji
Možná proto, že ho trenér přesunul hodně dozadu, protože bez něho nejsme schopni rozehrát? Prosím buď tak hodný a zdrž se do budoucna svých postřehů, přestaneš se sebe dělat hlupáka.
A Ty jsi reditel zemekoule, ze prikazujes co muzu a nemuzu psat? To ze hraje zezadu, to jsem si vsiml uz davno, za Hapala si chodil pro mice taky do hloubi pole. Navic tu nikoho nenapadam, tak nevim o co Ti jde
Fakt jdeme doma betonovat vedení 1:0 proti poslednímu týmu, který ještě nevyhrál??????
Genitální strategie trenéra, OMG
Lepší než Frýdek
to je pravda
To snad není pravda ten Impuls se totálně zbláznil.
Ne ne . Kotel ho podrží.Rakvička nebude
To nemuze dopadnout dobre tvl...
naštěstí ano
Tyvole ten Vukadinovič to je tragikomik... Co dělá v ACS nikdy nepochopím, stejně jako Vatajelu, Frýdek, Plavsic a Vatajelu. Naprosto tragický výkony, nemají techniku, rychlost, nemají nic... ACHJO bolí mě z toho oči.
Tak Plavsic ma techniku paradni ale je to hroznej plasan
no spíš má rychlost, ale centr, střela a přehled ve hře katastrofa. Ten na tom, ale narozdíl od Vuka může zapracovat. Každopádně na základ to zatím není. Klasika 70 minuta a už to jdeme plichtit :D
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13035 lidí.