Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pár postřehů ze včerejška

  petr13726.11.2018 12:05reagovat

  1) naše rozehrávka s Nitou je opravdu šílenost. On neumí nohama, což je sice v dnešním fotbale blbý, ale dá se to asi jednak zlepšit, druhak nad tím přivřít oči. Ale proč mu hráči neustále posílaj balon, často i do těžkejch pozic, je fakt na pováženou. Zasloužili by za to nakopat, a pokud je k tomu Ščasný nutí, tak by za to měl být okamžitě odvolán.

  2) Naše kraje jsou fakt hrozný. Nad pravou stranou se dá přimhouřit oko, protože Wiesner hrál první zápas a nervozita tam byla patrná. Chipciu byl hroznej. Úplně jsem nechápal, proč se tady strhla lavina, že když bude hrát na křídle, bude to koncert. Včerejšek ukázal opak, ale ok, je to jeden zápas.

  3) máme katastrofální lavičku, střídání nás jenom oslabujou.

  4) Stanciu opět potvrdil, že je sice geniální hráč, ale rozhodně ne tahoun týmu.

  5) máme hroznou koncovku. Včera se tady psalo, jak jsme hráli hrozně. Já s tím až tak nesouhlasím, zejména v první půli jsme měli minimálně 6-7 hodně nadějnejch pozic, ovšem koncovka bídná + samozřejmě velmi dobrej výkon Hrubýho.

  6) aspoň nějaká pozitiva. Opravdu se mi včera líbil Frýdek, který má z mého pohledu životní formu. Taky Costa dokázal, že je to jasnej hráč do základu. Kdyby hrál derby, tak jsme ho myslím vyhráli.

  7) opakovaně tady zaznívá, že klíčovej problém je Ščasný. Sice nějak nenacházím argumenty proti tomuhle tvrzení, ale dodám ještě B. Prostě musíme posílit, protože větší než malé množství hráčů si nezaslouží oblékat dres Sparty.

  • Funin26.11.2018 12:18reagovat

   1) souhlas

   2) v druhym poločase už to vpravo bylo trošku lepší, nebo to tak vypadalo, protože se zhoršili ostatní? Ten centr, z kterýho dal Pulky tyč a pak byla pentel, šel od Wiesnera

   3) souhlas

   4) hlavně Stanciu potřebuje k sobě někoho, kdo ten míč k němu dostane, když je kolem vápna, bez toho je slabej

   5) jo ta koncovka včera slabá

   6) souhlas

   7) přidal bych k těm slabinám psychiku, včera bylo vidět hlavně i Stancia, nedal pentli a byl v prdeli, už nenahrál, hráči na krajích se moc nesnaží obejít protihráče nějakou kličkou, maximálně tak dát si míč dopředu a zkusí ho přesprintovat.

  • hombre26.11.2018 12:18reagovat

   Plán B musí být, ale kdo může za slabou lavičku a slabé hráče v základu ?

   Ščasný je tu už rok a tito hráči už jdou na vrub jeho! Všichni víme, že dokud tu bude, tak se nic nezmění, jen ty a pár trollů ho tu budete hájit. Ale jsem rád, že už i ty nenacházíš argumenty proti jeho odvolání!! 👍 Konečně!

   • petr13726.11.2018 12:23reagovat

    Já se jen snažím být fér. Hráči, kteří přišli za Ščasnýho, jsou vesměs dobří. Navíc v létě Křéťa evidentně utáhl kohout. Stejně tak není úplně jednoduchý zbavit se lemplů, když mají platný smlouvy. Ščasný určitě nemá tak silnou pozici, aby řekl: 9 hráčů končí, místo nich koupíme 8 lepších, a ono se to stalo.

    • hombre26.11.2018 12:28reagovat

     Myslím, že má hodně silnou pozici, nebo dokáže každého oblbnout a ti mu věří, že on je ten nej, ten King. Ale my víme, že je tak max kong...

     Jinak ty body jsou vcelku dobře shrnuty, super.

     • petr13726.11.2018 12:36reagovat

      já jsem slyšel, ale neumím posoudit, nakolik je to pravda, že má u Křetínskýho výhodu v tom, že mu nehraje za zády hru s agentama, což se prý jinak ve Spartě dělo.

       

      Další věc, kdyby sis vyhledal moje příspěvky z dřívejška (což chápu, že nebudeš dělat Úsměv ), tak bys viděl, že já Ščasnýho nijak nehájím. Jen upozorňuju, že nemůže za všechno. Například venku jsme tragický už od Lavičky atd.

       

      A poslední věc. Podle mě se role trenéra trochu přeceňuje. Tady se třeba opakovaně objevuje, jak úžasnej je Jílek. On je v Olomouci už dlouho, tudíž by jejich hra měla mít jasný systém, hráči zažitý automatismy atd. Tudíž by v lize měli být určitě nadprůměrní. Ale místo toho jsou bod od sestupu a předváděj spíš tragédii. Takže buď je Jílek spíš nafouknutá bublina, nebo zkrátka z hovna (myšleno z jejich kádru) bič neupleteš.

      • trcmano26.11.2018 12:45reagovat

       +1

      • waaw26.11.2018 12:48reagovat

       Ja bych zas oponoval tim, jak kvalitni trener, ktery vi co chce hrat a ma to v hlave srovnano dokaze behem kratke dobe muzstvo nastartovat. A najednou hrac, ktery vypadal jak z okresniho preboru zacne hrat uplne jinak. Prikladu ve svete je dost. Za Scasneho je videt mozna jen nabuzeni na zacatku a pak upadajici chaos a trener nema recept co s tim. Tak to bylo pri jeho predchozi misi, tak je to i ted

       • hombre26.11.2018 12:53reagovat

        +1

       • petr13726.11.2018 12:59reagovat

        vem si třeba Vrbu. Při jeho prvním angažmá v Plzni všichni chrochtali nad tím, jakej je to trenérskéj génius, jak má jeho hra systém atd. A podívej se, co hrajou teď. To jako Vrba to trénování zapomněl? Najednou neví, co chce hrát? Nebo zkrátka vyprchalo to tehdejší nadšení a ta chemie, díky který tenkrát byli všichni v Plzni na totální vlně?

        • waaw26.11.2018 13:29reagovat

         Vrba prisel s jasnym zadanim vyhrat ligu kvuli LM a neopakovatelny moznosti vydelat. Aby tk splnil, obetoval obmenu muzstva a spolehnul se na souhru starych tvari a vyslo mu to. Jasne, ze vedel, zeo to vetsi obmena a stim souvisejici problemy je jeste cekaji. Ale to on uz bude nekde u Araba nebo Rusa

          

      • Shaemi26.11.2018 12:57reagovat

       Olomouc byla loni bublina, které vyšlo vše, na co šáhla. Letos to odpovídá kvalitě kádru.

        

       Nicméně si myslím, že Jílek je opravdu kvalitní trenér, který aspoň ví, co chce hrát.

        

       Ale není to trenér pro mezinárodní Spartu.

  • Shaemi26.11.2018 13:00reagovat

   Rád bych podotknul, že v zimě jsem tu psal, kolik potřebujeme hráčů a byl jsem za vola, že píšu 9 nebo kolik.

    

   Stále si za tím tvrzením stojím, většina hráčů na Spartu nemá, technicky, rychlostně a hlavně hlavou, ať už myšlením nebo psychikou, v horším případě obojím.

   • petr13726.11.2018 13:02reagovat

    já s tebou naprosto souhlasím. Ona je ta technika a hlava spojená nádoba. Sparta to má totiž těžší než třeba Liberec. Proti Spartě jede každej soupeř na doraz, je totálně koncentrovanej, nabuzenej. To, spolu s neprovnatelně větším tlakem, od našich hráčů vyžaduje velkou kvalitu a zároveň psychickou odolnost.

   • johnny126.11.2018 13:34reagovat

    Taky si to myslím, podle mě je to hodně o hlavě, ti kluci fotbal hrát umí, ale nevěří si, nemají sebevědomí. A to je práce trenéra, aby s nimi na tom zapracoval. Ščasný, ale není ten, který nás má z téhle bídy vyvést.

  • dominik2726.11.2018 13:03reagovat

   Já si třeba myslím, že právě ta rozehrávka Spartu za podzim stála celkem dost vstřelených gólů. Prostě místo aby se založila akce, která by sem tam přinesla i nějaký gól, tak se Sparta jenom dostala pod tlak, který řešila zoufalým odkopnutím.

    

   Souhlasím, že ty kraje nejsou ideální. Na křídla by to chtělo někoho přivést. Chybí tady alternativa. Plavšič je určitě velice dobrý hráč, ale nepotýká se s bůhvíjakou formou. O tom, že v průběhu hry tam není koho poslat, a to nejen na křídla, ani nemusíme moc diskutovat. To je tak do očí bijící, že to snad vidí i v klubu a už vybírají posily. Opět bych přidal svůj oblíbený postřeh, že s tím, co včera hráli střídající hráči, už bych tam radši poslal Hložka. On by navíc typologicky hrál spíš pod hrotem, což z mého pohledu také často chybělo.

    

   Koncovka mi paradoxně nepřišla tak špatná. Pulkrabovi asi jen chybělo dostat občas o něco lepší centr, aby fakt zakončoval z pozic, kdy se jedná o tutovku. Jeho výkon se mi celkem líbil. Je fakt platný při napadání rozehrávky, vyhrává souboje, je tvrdý. Nicméně já bych asi nehrál 4-4-2, tak bych Matěje stejně využíval spíš jako alternativu k Tettehovi. Při hře na jednoho útočníka bych potom řekl, že konkurence v Tettehovi, Pulkrabovi, Drchalovi a Kadlecovi je přinejmenším dostačující, ne-li přímo skvělá.

    

   Co se týká posil, viděl bych to aspoň na jednoho stopera s pořádnou rozehrávkou. A pak alespoň jedno křídlo, ideálně spíš dvě. To jsme na nějakých třech posilách, přičemž ani v jednom případě si nejsem moc jistý, zda by se hodil někdo z ligy. Z naší soutěže bych zkusil Martina Haška, který sice postově není nutný, ale umí zahrát víc postů a jeho styl hry by se hodil.

    

   Bohužel bych to viděl na víc odchodů. Obávám se, že v současné Spartě není uplatnění pro Vukadinoviče, Šurala, Váchu, Mebrahta. S otazníkem jsou Vatajelu a Ben Chaim. S Rističem podle všeho nepočítá sama Sparta, já ho snad nikdy pořádně neviděl v akci, tak ani nevím, zda je to tak správné. Co se týká využití vlastních odchovanců, otevřel bych víc prostoru Hložkovi, Wiesnerovi a Drchalovi (snad už bude fit). Ze strahovských týmů mě teď nikdo nenapadá, tam se nabízí pár jmen zatím do přáteláků nebo poháru, ne přímo na posílení áčka. Na druhou stranu je při větší marodce uvidím na hřišti radši než některé stávající náhradníky.

   • petr13726.11.2018 13:08reagovat

    se vším souhlas, až na tu koncovku. Podívej se třeba na isportu na sestřih, jen Stanciu to měl včera snad 4x nalitý na vápně, a ze všeho nepovedená šmudla. Samozřejmě třeba Pulkrabova hlavička do tyče byla smůla, stejně jako Tetteh zakončoval v první půli velmi dobře, byly to hodně těžký pozice, a holt ho vychytal Hrubý.

 • Uz

  waaw26.11.2018 11:32reagovat

  Uz ho odvolali?

  • Paspartu26.11.2018 11:42reagovat

   Vždyť nás zachraňuje. Jen má špatné hráče. Je to spasitel.

  • trcmano26.11.2018 12:43reagovat

   Ščasný na 99,9% bude pokračovat, psal to Konečný na twitteru a tomu donáší Ščasný a Kotalík! Úsměv

   • Hory26.11.2018 15:22reagovat

    To psal ale ještě před zápasem s Jabloncem, ne? Po této bídě to snad už nikdo nemůže myslet vážně. I když ono už po Olomouci, Zlínu, Slávii, Karviné, Benešovu atd. bylo jasné, kam to se Zdeňkem směřuje. Čím dřív vypadne, tím lépe. A to z obou funkcí.

 • Trener

  Johny1426.11.2018 11:30reagovat

  Uz podle me nevi kudy kam, jak jinak si vysvetlit ty jeho nesmysly na tiskovkach. Jeden tyden prohlasi, ze Sparta ma lepsi muzstvo nez Slavie a za dva tydny v podstate svede neuspech na absenci jednoho hrace. Prece sam musi videt jak absurdne zni jedno to prohlaseni v kontextu s druhym. Uz tusi, ze je s nim zle a chce se za kazdou cenu udrzet.

 • STRATA

  FANDA730726.11.2018 11:21reagovat

  na celo nieje az taky problem, ale vykony mancaftu.Keby sme hrali dobre a vo forme, tak sa da trebars porazit sikmacov aj pradelnikov a pradel.porazia cinu a uz sa to zamota.Lenze pri tychto vykonoch sa normalne bojim, ze budeme na posmech uz v Opave v Mol.Este k vcerajsku, pacilo sa mi, ze Costik spieval hymnu pred zapasom.Je to pravy Spartan!Ma vztah ku klubu.

  • Johny1426.11.2018 11:25reagovat

   Tak ono hrat zapas v Opave neni zadna sranda ani pri nejake top forme.

 • Jindy

  ap241226.11.2018 11:06reagovat

  bych byl naštvanej, že jsme nevyhráli doma nad Jabloncem, ale jsem v pohodě, je mi to už nějak jedno, hlavně že jsme neprohráli, titul už jsem odepsal, vyhrajeme alespoň Mol cup? Ve středu v Opavě prohrajeme! Ať už je radši přestávka, co asi přivedem za posily, jak dlouho si to bude zase sedat? Je už neuvěřitelný jak se v tom pořád plácáme a je to pořád stejný! Copak tohle je náš nejúspěšnější klub SPARTA? Smutek

 • Možná nám chtěl Zdenda

  Tashunka Witko26.11.2018 11:04reagovat

  svým včerejším střídáním jenom naznačit, kteří tři hráči na Spartu nemají a půjdou pryč už v zimě. Už si nevzpomínám, jestli byl Vatajelu Požárův ”objev”, ale člověk nad ním žasne, protože najít pro náš top tým hráče se sotva divizními schopnostmi, na to musí být hodně šilhavé (nic proti repre trenerovi) skautské oko.

  Vukadinovič zas přišel, protože jsme chtěli Jugase, kterého nám vnucovali jako - ”když chceš šunku, vezmi i gothaj”. A když nám šunku (btw.prošlou) vyfouknul TwitterJarda, vzali jsem si alespoň podřadnou uzeninu. Navíc LuftJarouš ”prohrál” i souboj o Šurala, čímž se krátkodobě ztrapnil na netu, zatímco mi ”získali” dalšího zoufalce, který nás ztrapňuje dlouhodobě na hřišti. Pepa patička připomíná Bednáře před časem, kdy chodil v 80. minutě na plac, aby zvrátil nepříznivý výsledek, což činil tak, že nejdříve zkosil 4 soupeře a následně dojel brankáře, takže se do konce zápasu už jen ošetřovalo. Pepa se svou rychlostí sice neměl takovou úspěšnost a trvalo mu asi 6 minut, než se poprvé zapojil do hry, resp. potkal soupeře a spáchal útočný faul, ale chytré to bylo zhruba stejné, jako u Bedýnky.

  • Jarosik32126.11.2018 11:11reagovat

   Ze slov pana Ščasného jde vyčíst beznaděj!

   Já opravdu nevím, co on chce hrát, ale dle rozhovoru šlo vidět, že by byl rád, kdyby Chipciu hrával beka a Stanciu nad ním křídlo. To že nemá kvalitní kádr víme, ale kdo je sem natahl?

   Dokud se nezačne od shora, tak se nic nezlepší.

   Nyní je po titulu a to víme všichni. 9bodů + že hrajeme pak na sks je fakt moc!

  • spartas26.11.2018 11:59reagovat

   Kvůli tomuhle se dnes vyplatilo sem přijít :D

  • captain_obvious26.11.2018 12:42reagovat

   Šural za 15 minut na hřišti dva fauly a jinak zhola nic. Možná ještě dvě přihrávky nebo tak něco Úsměv Kapitán jak hovno.

 • Vedení - vše začíná tam...

  Jarosik32126.11.2018 10:04reagovat

  Když začnu u SKS, tam vcelku brzo zjistili, že výměna a nákupy hráčů, pokud není kvalitní vedení a koncept, nikam nevede a budou se točit v kruhu!

  Přišel Nezmar a Trpišovský, neříkám že Trpa je top trenér, ale ladí mu to s manažerem a ví oba co chtějí!

  Poté teprve řešili nákupy s konceptem hry.

  Tady mi přijde, že se vše točí v jednom kruhu a koncept či rukopis hry žádný.

  Dokud se nezmění vedení, tak se nezmění ani hra a budfe to jen o individualitách.-

  • fiala26.11.2018 11:09reagovat

   nejhorší je ten kočkopes co tady vzniknul na pozici trenéra Neutrální pokud přijde trenér a řekne že je tu jen na chvilku, tak ani žádná koncepce existovat nemůže.. tohle je šílenost..

   • Jarosik32126.11.2018 11:12reagovat

    naprostý souhlas

     

    Další věc mne zaráží, jak může v průběhu zápasu lítat Kováč po lajně zároveň i se Ščasným a každý si diriguje své co potřebuje, tohle je fakt šaškárna! Tohle jsem viděl jen u acs aby si asistent, který nikdy nikde netrénoval vedl takel tým Smích

 • Poznatky

  ozzyosbourne26.11.2018 7:50reagovat

  Mám několik svých poznatků ze včerejšího představení.

  Za 1) Jsem to jen já, nebo mi začíná lézt na nervy Nita? Každý třetí nákop od něj do autu nebo mimo, a jeho výlety z branky? To je akorát o infarkt.

   

  Za 2)Je vážně vidět, že nám chybí Kanga. Ani si nechci představit, až nám bude chybět 3 zápasy. Bez Kangy jsme v zakládání útoku naprosto jaloví, a bohužel Nico roli lídra solidně nezvládá.

   

  Za 3) Tleskat včerejšímu výkonu, může fakt jen člověk s nervy ze železa, ale říct, že tleská proto, že ten tým hrál své maximum a že nemáme na to porazit Jablonec? Některé fanoušky vážně nechápu!Smutek

   

  • maserkovi26.11.2018 8:39reagovat

   Já zase nechápu co je to za taktiku to pořád cpát na Nitu. Tak když vím že to neumí přesně nakopnout tak ať to radši dělaj obránci. V nejhorším to skončí tak že to zakopnou stejně jako Nita a nemusíme každých pět minut trnout hrůzou že mu to utočník sebere.

   • lotarr26.11.2018 9:34reagovat

    Nita neumí moc nohama jako většina golmanů, ale chytat umí na to si nikdo stěžovat nemůže.

    • artaxerxes26.11.2018 10:58reagovat

     Jeho slabinou jsou centrované míče

  • Kibic26.11.2018 9:24reagovat

   Nita ty míče dostává od svých obránců, kteří když neví co s tím tak mu to pošlou a někdy mi přijde, že jejim jedno v jakém je zrovna postavení. Ano nevypadá to dobře a někdy to dost smrdí, ale jeho role jechyzat a ne zakládat útok či suplovat chybějícího obránce.

   Myslí si spíš je to tím, že v naší hře je obecně chaos. Hahajeme opravdu CHAOTICKY.

  • exupery26.11.2018 10:06reagovat

   Jasný, Nita neni žádnej Ronaldinho, tak se ale podívej, jaký ty míče dostává... Sledovat tohle zápasení sami se sebou na vlastní půlce a pak dostat takovou přihrávku, taky to kopu do hajzlu.

   • ozzyosbourne26.11.2018 10:25reagovat

    Samo, že při situaci, kdy obrana není schopná něco vymyslet, a při tlaku zvolí přihrávku na Nitu je odkop do háje jediná možnost, ale i při klasické rozehrávce v klidu mi přijde, že ty nákopy jsou nazdařbůh, on to někdo snad sebere.

    Brankář je to dobře, to bez pochyby, jen mi u nějak ještě chybí nějaký ten zákrok navíc...něco při čem člověk jen užasle zatleská parádnímu zákroku. To jsem u něj neviděl. Jinak samo...brankář není náš největší problém teď.

     

    • Tashunka Witko26.11.2018 10:42reagovat

     Brankář skutečně není největší problém. Ten spočívá v trenerovi, který není schopen vštípit hráčům ani základy fotbalu, takže nejsme schopni ani založit hru od branky a předvádíme tam v podání kvarteta Frýdek, Radakovič, Costa, Nita neskutečnou, alibistickou překulovačku, zakončenou nákopem golmana v tísni. Tenhle chaos a nesmyslné fauly jsou jediným charakteristickým prvkem, kterým se dá rozpoznat Ščasného ”fotbal”, zbytek je totiž jen jeden velký a těžko identifikovatelný chaos.

    • DaveACS26.11.2018 10:47reagovat

     Tak si pust celej podzim zpětně a koukej na to, jak žádnej balon nevyráží, ale i v neskutečně složitých situacích ho zalepí do rukavic..

     • Sendi26.11.2018 10:51reagovat

      Přesně tak. On neni nijak zásadně skvělej v rozehrávce, ale ikdyby byl tak v tom našem pseudosystému, kdy Zdeněk Ščasný vynalezl úplně nový rozestavenní v kruhu, při kterym se hráči Sparty postaví po obvodu soupeřova rozestavení a vyklízejí střed hřiště, kde jsou na šedesáti metrech tři hráči soupeře, je úplně jedno. Jsme skutečně první tým v historii, kdy postavení ve ”tvaru”, znamená postavení ve tvaru KRUHU...peklo...

      • hombre26.11.2018 12:09reagovat

       Těch posledních asi 20 min. to bylo fakt peklo. Střed hřiště pro nás neexistoval, Frýdek hasil vše po Vatovi a vypomáhal Civićovi i stoperům a ty dálnice, co jsme postavili Neutrální hráčům Jablonce - to byla hrůza Otrávení. Ještě že jsou to taky kopyta.

 • KANGA

  FANDA730726.11.2018 7:17reagovat

  Kvoli praci som videl len 1.polcas.Zaciatok slaby, jabka sa do nas pustili a vyuzivali nasu pravu stranu, kde horeli tak Chipciu(sklamal ma uplne) ako aj Wiesner.Potom sme prebrali iniviativu, ale az na nejake naznaky sme neboli nebezpecni.Standartky niesu ziadna vyhoda pre nas, nevieme to zahrat.Stvalo ma, ze sme vela casu to vzadu tukali medzi bekmi a Nitom a na nax.riziko.Takto vela golov nedame.Costik vcera ok, Benji tiez, slaby Chipciu.Od Pulkyho,Srkiho cakam viac.Dresy super, asi kupim.Vymena komplet realiz.tymu a zbavit sa 88,Vuki,Sury,Golgol,Vacha,

  • FANDA730726.11.2018 7:18reagovat

   zabudol som dopisat pre odbornikov, ze ako bolo vidiet ako nam chyba Kanga

  • lesmen26.11.2018 7:26reagovat

   Standartky v nasem pripade nechapu uz peknych par let... misto toho aby to naprali do vapna kde je aspon nejaka sance ze to nekdo trefi nebo to k nekomu propadne, tak prijde nejaka prihravka na nejblizsiho spoluhrace, nejlepe rovnou namazat do protiutoku, o nasich rozich ani nemluvim. Pulka nedoleti ani do vapna, druha ho bud preleti nebo opet je rozehrana na kratko a v sekunde ztracena...

  • hombre26.11.2018 8:21reagovat

   Tak to si viděl tu, o třídu, lepší půlku. Tam jsme měli aspoň určité náznaky nějakého systému, 3 tuty a dalo se na to dívat. Druhá půle stála za prd. Plavčík to nedal, Chipciu byl úplně mimo, Pulkrab taky, zvedl se Wiesner, po neproměněné penaltě úplně vypadl z role Stanciu - on už pak nedal ani přihrávku. Střídající hráči to pak dorazili Neutrální. A posledních 15-20 min. jsme hráli na strašně velkým hřišti Neutrální, záloha zmizela a Jablonec měl pár pěkných akcí a jen jejich blbost že to nedotáhli konce...

   Frýdek a Tetteh hodně dobrý.

   • DJDriver26.11.2018 8:47reagovat

    objektivně...Jablonec hrál snad ještě větší hnus než my a to je co říct

    • hombre26.11.2018 9:17reagovat

     Souhlas, nikde nepíšu, že jsme byli lepší - těšil jsem se na Jablonec, ale hráli snad nejhorší zápas sezóny a my je neporazíme... Jsme prostě zoufalci...

     • johnny126.11.2018 11:50reagovat

      Tak, tak v čele se zoufalým trenérem.

 • Penalta

  Kibic25.11.2018 23:30reagovat

  Ok. Tak ji neproměnil. Stane se, ale kolik jsme měli standartek a rohů a z nich vůbec nic. To my většinou z nich dostaneme, ale rozdávat nám taky nejde. Tak kde je nějaká sehranost z tréninků?????

82367 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha