Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Josef Šural

  TmasDope11.11.2018 0:49reagovat

  Jeho forma šla prokazatelně dolů, až se začala řešit smlouva. Pepa je srdcař a hodnej kluk. Chápu, že jako kapitán má právo na větší plat, tak snad s vedením najdou společnou cestu a s čistou hlavou vyběhne na trávník jako sparťanský kapitán a začne být zase postrachem soupeřových obránců. Čuch na góly, zakončení všemi způsoby, krytí míče a techniku má na špičkové úrovni. Drž se Pepo, kapitáne.💙💛❤

  • victorlima11.11.2018 8:08reagovat

   Je to fajn, že Pepa je hodnej kluk a srdcař, ale my potřebujeme kvalitního útočníka a tím Pepa už dlouho není. Pepo dík a zkus štěstí jinde.

  • alen11.11.2018 8:34reagovat

   Souhlas, jen nechápu tzv.: „fanoušky “ Jakub a jiní…. Házejí špínu na Pepu ohledně zvyšování platu a jiné nechutnosti, které pak vyvolají nenávist vůči němu. Je těžké se obrnit proti těmto lidem a někteří bývalí fotbalisté co píšou tyto blbosti, by si měli uvědomit, jak dokáže poškodit hráče „nějaká“ domněnka. Nejvíc mě mrzí, že trenér nestojí za Pepou, spíše naopak.

   • jakub231111.11.2018 9:16reagovat

    Jestli myslis mne, tak jsem pouze napsal, ze je celej podzim bez formy. To je teda pekne hazeni spiny Smích

  • xhurv11.11.2018 8:36reagovat

   Takže tu máme hráče, který hraje dlouhodobě úplné ho**o, ale je to Čech, srdcar, tak ho budeme tady chválit a dávat mu neustále šanci???

   Naopak tady je hráč tmavé pleti, který sice je trochu magor, neleze kotli do prdele, ale každé utkání vyčnívá, je tahoun, nebojí se na sebe vzít zodpovědnost, dává důležité góly, ale spousta lidí tady na něj nadává, a nejen tady ale i v hledišti na něj sprostě nadávají...

   Takže žádné, díky Pepo drž se, ale Pepo tahání s tímto přístupem do prdele...

   • Ferry11.11.2018 8:49reagovat

    Smysl té první věty by se klidně dal vztáhnout i ne Ben Chaima.

    Ony oba tábory,jak zastánci internacionalizace tak odpůrci jsou v podstatě extrémisté a ani jeden tábor nekouká na prospěch Sparty,ale na svůj malichernej prospěch,aby mohli říct,že oni měli pravdu.A takhle je to v celé naší společnosti a ve všech odvětví života.A pravá a podstatná témata společnosti unikají.

    Měli bysme koukat jen na výkon hráče na hřišti a jeho přínos pro tým na hřišti,ale i v kabině a ve společnosti.

    A jestli je černej,bílej nebo zelenej je mi úplně jedno.

     

    • victorlima11.11.2018 9:09reagovat

     V podstatě se dá souhlasit. Já jsem spíš fanda internacionalizace, protože kvalitního českého hráče za rozumnou cenu tu už neseženeš, nebo tě přeplatí bohatší konkurence. Pokud by tu bylo dost dobrých hráčů a pro nás dosažitelných, s kvalitou na alespoň EL. tak nemám nejmenší problém. Tato situace však momentálně u nás není a my si bohužel nedokážeme vychovat dostatek mladých hráčů okamžitě použitelných pro A-tým. Proto vidím spásu v dobře vybraných zahraničních hráčích. Podobně to před léty udělal Ludogoretz Razgrad či Slovan Bratislava a slavil či slaví s tím úspěchy.

    • TmasDope11.11.2018 9:56reagovat

     Nejsem odpůrcem internacionalizace, ale ani její zastáncem. Přijde mi, že ve Spartě to funguje přesně naopak, jak by mělo. Cizinci tu mají nastavený jiný metr, berou miliony, šance si jim dávali, i když byli každý zápas nejhorší na hřišti. Přitom Sáček na tom křídle dokáže zahrát stokrát lépe, než co nám ukázali Chaim a Biabiany.

     Na cizince by právě naopak měli být ještě větší nároky, jak na cizí hráče. Za půl roku nedokážeš zahrát ani jeden zápas? Fajn, tak táhni, zabíráš místo lepším. Bohužel tady je zase problém, že se jim dávají nesmyslné milionové smlouvy, takže je lepší si ho tady nechat na tribuně do konce smlouvy.

     Z české ligy se dá pořád kvalitně posílit. Coufal mi přijde lepší jak Chipciu a místo toho dáme ty prachy a možná ještě větší (nevím, kolik stál Slávii Coufal) za Chipcia. To stejné třeba Matoušek, horší jak GolGol, Drchal nebo Pulkrab není.

     • TmasDope11.11.2018 9:58reagovat

      … na cizince by měly být větší nároky, jak na české hráče...

      • Sendi11.11.2018 10:29reagovat

       důvod?

       • TmasDope11.11.2018 10:44reagovat

        Jak se na tohle můžeš ptát. Jsou dražší když mají brát velké prachy, tak musí kvalitou převyšovat nejlepší hráče české ligy.

        • Sendi11.11.2018 10:49reagovat

         Všichni cizinci neberou větší prachy než naši hráči, tys mluvil obecně, tak to obhaj. Máš teda asi spíš na mysli, že na hráče s vysokými platy mají být kladeny vyšší nároky, ne?! To, že jsou to cizinci v tom snad roli nehraje, ne?!

     • Boss00911.11.2018 10:35reagovat

      Teda to neustálé navážení do Biabianyho už mě začíná štvát. Ten hráč převyšoval naši ligu o parník první zápasy byl jak zjevení a i v dalších byl platný on nemohl za to, že po jeho akcích to Kadlec napálil do samotinkého brankáře. Ano pak začal uvadat, ale pořád byl velmi nadprůměrný hráč. Tady se ale vytvořila nějaká aura totální neschopnosti a u něj mě to štve nejvíc, protože on zklamal jen ve velmi málo zápasech. U Chaima bych to i bral ten skoro nezahrál ale u Biabianyho ne. Prostě jen někomu leží v žaludku stejně jako Kaya, který hrál dobře a Štastný ho odstavil úplně nesmyslně a ukázal jaký je to trenér křivák a zdejší nadšenci mohli slavit.

      • Sendi11.11.2018 10:50reagovat

       Přesně, Bibianyho statistiky driblinku byly naprosto kosmický, nejlepší hráč jeden na jednoho v lize o parník...hrál zrovna v nefunkčním týmu, takže se těžko posuzuje, ale ten by se teď sakra hodil...

       • ovcajd11.11.2018 11:10reagovat

        a také nejrychlejší

     • victorlima11.11.2018 12:29reagovat

      Samozřejmě, ale víš proč ty hráče nemáme. Coufala, Matouška atd.? Protože nám je přeplatil jiný a bohatší klub a nebylo to ostatně poprvé. S tím však, že Coufal je lepší jak Chipciu a Sáček než Biabiany jsi to slušně přehnal. Nevím jestli sleduješ Spartu pravidelně, ale Sáček až do včerejška hrál naprosto neligově, ba přímo příšerně a Biabiani kope za Parmu Serii A. Nepředpokládám, že v Parmě jsou samí fotbaloví idioti. Kdyby Sáček dosahoval jeho kvalit, tak by neleštil lavici ve Spartě a hrál by třeba v té Itálii. Uvidíme kolik bude o Coufala zájemců z kvalitních soutěží. Měl bys vědět, že Drchal ani Pulkrab nejsou žádní protekční cizáci jak naznačuješ, ale naši bývalí mládežníci. Nenávist ke všemu cizímu a novému to jsou typické znaky českého buranství.

   • alen11.11.2018 9:44reagovat

    Pokud si vzpomínám, tak Šural už za Hapala začal potírat nesmyslné hraní na sebe a bohužel i na to dojel, že se snažil stmelit hru a ne nesmyslně střílet jako Stanciu, Kanga a jiní, kteří chtěli za každou cenu vyniknout. Tím nepíšu, že jsou to špatní hráči, pro nás jsou důležití, trenér musí vystihnou co jim sedí a to bohužel Ščastný nedokáže. Pokud musíš být sprostý xhurv, tak laskavě, už tu nepřispívej.

    • xhurv11.11.2018 9:53reagovat

     Snad jsem toho tolik nenapsal. Bylo to myšlence spíš na ten nick nez na Surala. Dobře, nechal jsem se unest, ale někteří jedinci a jejich opakované hlouposti mne prostě už tady štvou..

   • hombre11.11.2018 10:08reagovat

    Je to tak. Šural hrál dobře možná před rokem, ani nevím vlastně kdy, ale letos je to hodně špatný. Ale my mu musíme dát šanci a ještě kapitána. No a když nedostal větší plat, tak je úplně v prdeli - je psychicky labilní..

    Kanga tu dostává čočku každý zápas, ale vždy je tahoun týmu, řekl bych o patro je výš než Stanciu. A psychicky to nese v poho. Je to rozdílový hráč. Ale my ho tu nechceme, nechápu.......

    • Hory11.11.2018 10:17reagovat

     Včera se jasně opět ukázalo, ze Nicova pozice je okolo vápna soupeře (ideálně jako desítka), kdežto Kanga akce rozjíždí od stoperů a v tom je nejlepší v lize. Nazory, ze ti dva nemohou hrát spolu, muže říct pouze fotbalový analfabet. Chybí nám však produktivní křídla, to je náš největší problém.

     • Sendi11.11.2018 10:30reagovat

      Nejlepší zápas sezony(Boleslav) jsme odehráli s Kangou a Stanciem vedle sebe a skvěle si rozumněli, to byla naprostá paráda jak se doplňovali...

     • hombre11.11.2018 10:35reagovat

      Řekl bych, že právě musí hrát spolu. Když jeden z nich nehraje, tak druhý nehraje dobře, ale spolu hrají skvěle - dalo by se říct, že se potřebují vzájemně Smích.

      A křídla vůbec nemáme!

    • alen11.11.2018 10:41reagovat

     Hombre, nemáš někdy špatné postřehy na dění ve Spartě, ale nevím proč na Šurala pokaždé nasazuješ (ala Vltavín) ……

     • hombre11.11.2018 11:13reagovat

      Víš, snažím se to vidět reálně.

      Uznávám, že Šural byl pro Spartu, zpočátku, velký přínos. Byl tahoun a dával důležité góly, ale poslední rok je opravdu špatný, to přece musíš vidět i ty. On momentálně nemá na základ na hrotu a na křídle nikdy nehrál dobře. Musí kurva přidat, jestli chce zůstat ve Spartě - doufám, že chceme oba, aby Sparta byla opět nejlepší v lize.

      Samozřejmě, že tam jsou i horší hráči, než je Šural - Vata, Vuka, Plavčík, Gol-gol, Štětina, Vácha.

      My nemáme silnou lavičku a proto propadáme ve druhých poločasech a nemáme dobrého trenéra!!

      Mrkni někdy ne mé příspěvky, jak hodnotím hráče - když zahraje dobře, tak pochválím, když blbě, tak napíšu, že hrál na hovno. Je mi jedno, jestli je bílý, černý, rudý, nebo žlutý. A Šural byl kapitán, měl by být nejlepší..., je na očích a proto se bude vždy nejvíce hodnotit.

      • Tashunka Witko11.11.2018 11:27reagovat

       Šural není lepší než Plavšič. Šural dokáže občas dát gol hlavou, ale jinak nemá v podstatě nic a hru jenom dusí.

       • hombre11.11.2018 12:41reagovat

        Tak hrají každý jiný post. Šural je hrot a Plavčík zase křídlo. A kdo cpe Šurala na křídlo, tak je pako. A Plavčík na křídle je taky špatný, vytrácí se - letos max. na lávku.

 • Wiesner

  DaveACS11.11.2018 0:20reagovat

  Já nad Ščasným dnes definitivně zlomil hůl. Chipciu nemůže hrát a my necháme našeho jediného pravého beka sedět na lavičce a lepíme to středním záložníkem. Nic na tom nemění fakt, že Sáček zahrál velmi slušně, ale jakou má Wiesner motivací tady být? Na preview bylo vidět, jakou má radost, když vytušil šanci.. A kontrast toho byl jeho smutný pohled z lavičky.

   

  Proč jsme ho kurva stáhli z hostování a rok kariéry mu tady totálně zazdili, když mu nedáme ani čuchnout? Ten kluk mohl hrát celou sezónu základ někde ve středu tabulky a místo toho ho tu Ščasný zničí.

   

  Pardon, ale tohle mě neskutečně vytočilo..

  • ACS-4ever11.11.2018 0:23reagovat

   Souhlas

  • petr13711.11.2018 7:55reagovat

   Jak neda cuchnout? Vzdyt Wiesner sam rikal, ze mel uz asi 3 zraneni. A vcera to zrovna nebyl zapas na nejaky zkousky. Zrovna za Sacka zaslouzi Scasny jednoznacne pochvalu.

   • victorlima11.11.2018 8:39reagovat

    Souhlasím spíš s Petrem. Wiesner ani v přípravě svými výkony nepřesvědčoval, že má na to hrát beka za Spartu. Nevím kdo rozhodl o tom, že má zůstat. Myslím, že i to, že má možnost každý den se na treningu potkávat s opravdu velkými hráči a učit se od nich je pro něj dobrá škola a při svém mládí a talentu (pokud nějaký má), překoná i ten handicap, že má malou herní praxi.

   • DaveACS11.11.2018 9:24reagovat

    Tak v tom případě proč jsme si ho nechávali?

    • victorlima11.11.2018 9:28reagovat

     Na to bohužel odpověď neznám. Ta otázka je na někoho ze sportovního vedení Sparty.

    • petr13711.11.2018 10:01reagovat

     Sanci urcite dostane, ale vcera k tomu nebyla vhodna prilezitost.

     • kolemjdouci11.11.2018 12:56reagovat

      Souhlasim. Wiesner je sikovny mlady hrac ale na sanci si musi pockat tehdy kdy hrajeme doma a nejlepe kdy uz tolik o moc nejde. Iz jen to ze muze byt v acs a trenovat tu je pro nej zkusenost. Pokud se domluvi muze jit hostovat coz hrat pravidelne bych mu pral. Ale v era to Scasny udelal spravne. Sacek uz na bekovi zahral kdysi dobre a zkusili ho i v priprave a divejme se jak na bekovi hral dobre. Za me se tu rysuje pro nej nova pozice kde by mohl nastupovat pravidelne ale nejlepsi by bylo kdyby zesilil ve svalech aby si ho kde kdo neodstrcil. Kazdopadne vcerejsi tah se Sackem byl od Scasneho dobry a povedeny.

  • majtin11.11.2018 16:38reagovat

   +1

 • Stanciu

  Acs gl10.11.2018 23:54reagovat

  Nejsem lovec fotek ,ale když jsem ho v týdnu potkal v centru Prahy a požádal ho o společnou fotku,tak musím ocenit jeho chování.

  Jak na hřišti tak i mimo něj je opravdu ozdobou celé naší ligy!

 • Výhra

  Acs gl10.11.2018 23:42reagovat

  A tady je ticho jako na pohřbuNeutrální

  Hložek dostal pár minut...

  Střídání rozumné...

  Kecy tu má každý,ale ocenit výkon tu nikdo neumíZoufalství,

   

  • maaarty11.11.2018 0:02reagovat

   Jsem poslední, kdo chce na Ščasnýho flusat, už kvůli hatům živeným neověřenými informacemi, ale za dnešek a poslední výkony/bodový ”zisky” ocenit fakt nejde. Byl to hnus, i v 10 měli stejně šancí jako my.

  • Shrekson11.11.2018 1:06reagovat

   Kua, viděl si zápas? Měli jsme štěstí, co chceš slavit?

  • victorlima11.11.2018 8:28reagovat

   Ano, byla to výhra a důležité 3 body, ale nic jiného nelze vyzdvihnout. Vadí mi příliš nervozní Nita. Z brankáře musí vyzařovat klid a jistota. Nita je jistě dobrý golman, ale trochu mi vadí, že občas nechytí nějakou tutovku a jeho neklid se přenáší i na psychicky velmi labilní spoluhráče. Obrana pořád nefunguje spolehlivě (včera velmi slabý Štetina). Levá strana Civič, Vata stále potvrzují, že ve Spartě nemají co dělat. Stanciu jak sám řekl, nejslabší výkon co je ve Spartě a jen o trochu lepší to bylo s Frýdkem a Plavšičem. Tetteh byl dost odříznutý a Pulkrab stále čeká na nějaký světlejší okamžik. Jedinou herní radostí v tom zmaru byl slušný výkon Sáčka, kterému jsem už přestával věřit. Nicméně i taková výhra se počítá.

   • Ferry11.11.2018 8:42reagovat

    Nita včera chytil dvě tutovky.Co chceš víc?

    • victorlima11.11.2018 9:16reagovat

     O jedné vím. Z dlouhodobějšího hlediska mi však občas chybí takový výkon, kde by jednoznačně vychytal zápas či lapil nějakou penaltu. Hlavní problém však vidím v tom jeho pološíleném nervozním chování. Z brankáře by měl opravdu vyzařovat klid a sebejistota (i když on třeba ty pocity nemá). Rozhodně to dodá klid nervóznějším obráncům, kterých bohužel máme nadbytek.

     Jinak souhlasím samozřejmě s tím, že je to dobrý golman, ale to bude Heča jistě taky. Zasloužil by si občas zachytat.

     • jakub231111.11.2018 9:21reagovat

      Myslim, ze zrovna Nita je jedna z nejvetsich jistot podzimu

      • victorlima11.11.2018 9:32reagovat

       Ano, s tím se dá souhlasit. Podle mého názoru, tam je ještě na čem pracovat.

  • kolemjdouci11.11.2018 12:59reagovat

   Vcerejsi tah se Sackem supr, kazdipadne hra hrozna. Nebit toho ze sli popravu do 10 tak jsme mozna ani neremizovali. Kazdopadne jsem za vyhru rad a tah se Sackem se Scasnemu povedl tak ze palec nahoru. Vic bych to asi nedramatizoval a nejasal. Nebylo nad cim. Hrali jsme s tymem ktery mame porazet automaticky...

 • Výhra v derby U19

  dominik2710.11.2018 21:34reagovat

  Snad už se přehnala největší vlna nářků nad tím, že Sparta vyhrála v Karviné, a je tu tak dost prostoru na zmínku o A-dorostu.

   

  Sparťanská devatenáctka totiž porazila Slavii 2:1 po penaltách. A s ostatními fanoušky jsme se po zápase na autobusové zastávce shodli, že nejlepší je vyhrát takové derby, kde taháte za kratší konec. To bylo přesně to dnešní. Slavia, která má v soutěži takřka o rok mladší tým než její soupeři, je totiž bohužel fakt dobrá. Je sehraná, má vyrovnanou kvalitu na všech postech, prakticky každý člen sestavy je reprezentant. Dnes měla Slavia několik vyložených šancí navíc, ale k radosti sparťanů ji zradila koncovka.

   

  Na druhou stranu bych řekl, že Spartě úplně nepomohl rozhodčí. Přinejmenším v závěru třeba pískl faul na gólmana Markoviče, ke kterému vůbec nedošlo. Domácí tím obral o možnost zakončení do prázdné brány. Hodnocení zákroků ve vápně bylo také přinejmenším sporné.

   

  Ze Sparty musím vyzdvihnout hlavně Dominika Šimáčka. To je prostě pravý sparťanský kapitán. Bojovník, dříč, ale zároveň výborný fotbalista. Hrozně mě bavilo sledovat každý jeho moment ve hře. Pochvalu určitě zaslouží i brankář Šimon Pecháček, který dohromady pochytal čtyři penalty. Jednu navíc propustil dost smolně.

   

  Kdo mi naopak přijde hrozný, je Ghaňan Basiru Alhassan. Budu věřit, že se ještě potřebuje aklimatizovat, každopádně mám pocit, že kondičně je to s ním velice špatné. Přijde na druhou půli a už v 47. minutě si říkám, že vůbec nemůže. Ono mu asi také úplně nesvědčí hrát v útoku. Měl jsem zato, že přišel jako defenzivní záložník, ovšem i na tom postu to z mého pohledu bude chtít větší pohyb. Technicky se nejeví špatně a mezi dorostenci hodně těží ze své silné postavy. Nicméně jsem z těch cizinců v mládeži celkem rozpačitý. Skoro by mi stačilo mít jednoho fakt špičkového. Smlouvy bych jinak šetřil pro české kluky, kteří ve svých ročnících patří celorepublikově k tomu nejlepšímu. Upřímně se budu trochu divit, když ze současných cizinců v juniorce a devatenáctce se prosadí do áčka víc jak jeden.

  • Pavel0010.11.2018 21:39reagovat

   Nevíš kde je Zuberu?

   • dominik2710.11.2018 21:46reagovat

    Prý je doma a vyřizuje víza. Počkej půl roku, on se třeba zase objeví. Zato jsem na Strahově zahlédl Ahmeda Mohameda, ten je prý zraněný, ale nevím přesně, co mu je.

  • Jerababa11.11.2018 7:58reagovat

   Viděl jsem Šimáčka dvakrát tak před rokem a půl a říkal jsem si, že by z něj pro Spartu konečně mohl vyrůst kvalitní DZ(tehdy vysoce pracovitej, neúnavnej, s dobrým čtením hry). Co teď hraje za post a jak na tom je?

   • Sendi11.11.2018 9:50reagovat

    hraje v systému 4-4-2 střdního záložníka - toho s ofenzivnějšími úkoly, měl ze začátku sezony slabší formu, ale teď se dostává do formy a svý spoluhráče převyšuje naprosto ve všem...

    Jen on, Adam Alexandr a Adam Hložek snesou z U19 přísnější měřítka, možná ještě Šnajdr...

     

    Mimochodem, Adam Alexandr, byť je nevysokého vzrůstu hraje momentálně stopera, páč tam nikoho jiného nemáme a to jak umí z té pozice zakládat útoky by se mělo promítat stoperům áčka, inu je to záložník...

    • dominik2711.11.2018 9:58reagovat

     To ale jmenuješ ty zdravé hráče. Mezi marody by se snad taky našel někdo opravdu nadstandardní. A taky bych zmínil Felixe Čejku, i když momentálně není v úplně nejlepší formě...

     • Sendi11.11.2018 10:26reagovat

      jmenuju jen ty, co teď hráli samozřejmě...

   • dominik2711.11.2018 9:50reagovat

    Hraje střed zálohy, určitě je hodně platný dopředu i dozadu. Řekl bych, že na áčko Sparty to ještě úplně není, ale jednou by mohlo.

  • Hory11.11.2018 9:49reagovat

   Tak z těch cizinců se teď nejlépe jeví asi Ahmed Mohamed a Chervak, je to tak?

   • dominik2711.11.2018 9:54reagovat

    Zrovna Ahmeda jsem snad ještě neviděl. Vždycky se trefím do zápasu, v němž nehraje. Červaka jsem viděl jednou nebo dvakrát a že by vyloženě vyčníval, to říct nemohu. Ale ono to není jen o tom, že by ti cizinci nebyli dostatečně kvalitní. Určitě někteří z nich potenciál fakt mají, ale na prosazení do áčka nemusí stačit ani to. Tahat víc cizinců do mládeže mi přijde hrozně na dlouhé lokte.

 • Atal z Nice

  LadaACS10.11.2018 21:32reagovat

  Tento mladý a ofenzivně založený pravý obránce by měl být naší prioritou pro zimní přestupové okno. Může zaskočit i jako levý obránce či pravý záložník. Dnes vstřelil branku Nimes po krásném náběhu. Vidíme to u číňanů, že když krajní obránci podporují útok, tak má ofenziva neskutečnou sílu. Cena 4 miliony €. Vyhodit Kayu, který s padesátimilioným platem zahřívá lavičku, a přivést opravdovou posilu.

  • dominik2710.11.2018 21:37reagovat

   Třeba Chipciu mi přijde v ofenzivě vyloženě skvělý. A Zahustel byl během loňského podzimu velmi produktivní. Mně vlastně v obraně Sparty ani moc nevadí nějaký jednotlivec, spíš se mi to nelíbí jako celek.

   • LadaACS10.11.2018 21:48reagovat

    Chipciu by měl hrát v záloze, místo Plavšiče. V obraně se zkrátka necítí jako ryba ve vodě a je to znát i výkonech týmu. Obranu musíme zkrátka posílit stůj co stůj. Vždyť i Karviná si proti nám vypracovala v deseti několik tutovek. Tohle se nám dřív nestávalo.

  • pepinho210.11.2018 21:39reagovat

   Cena na transfermarktu fakt není cena, za kterou by se dal koupit. Hráči přestupují za vyšší ceny. A nevím, z jakého důvodu by šel hráč z Francie sem.Smích

   • dominik2710.11.2018 21:47reagovat

    No jistě by ti někdo dokázal pohotově vysvětlit, že tady není tolik imigrantů.

   • LadaACS10.11.2018 21:49reagovat

    Mandjeck, Mavuba, atd. Sparta má větší jméno než Nice, tak proč by sem nemohl přijít jako jiní Francouzi?

    • maaarty10.11.2018 21:59reagovat

     Mavuba před důchodem, na Mandjecka jsem se ptal svého kámoše z Francie, ani nevěděl, kdo to je. Jestli má Sparta větší jméno než tým hrající fr. ligu je taky sporný. A čemu nerozumím vůbec je, proč dávat 100 mega za hráče, který odehrál cca 10 zápasů v lize.

     • LadaACS10.11.2018 22:06reagovat

      Protože až jich bude mít cca 100, tak bude jeho cena třeba 20 milionů a půjde do nějaké top ligy. Podívej na číňany, jak koupili Matouška za 40 milionů. Kluka, který dosud hrál jen druhou ligu. Můžeme za relativně levno přivést hráče s ohromným potenciálem, ale když svůj potenciál rozvine jinde, tak už pak pro nás bude nedostupný. Chápeš? Nejsme MC, abychom nic neriskovali a mohli si, přivést na koho ukážeme.

      • LadaACS10.11.2018 22:08reagovat

       20 milionů €

      • maaarty10.11.2018 22:18reagovat

       Myslíš toho Matouška, kterýho radši Trpiš nestaví, ikdyž nemá útočníky? To není dobrý příklad. Co se týče potenciálu, tak ten má kde kdo. Třeba Hložek. Dávat 100 mega za to, že se mu dneska povedl sprint, na to ani Křéťa nemá.

  • Jereacs10.11.2018 22:24reagovat

   Smích Ale zase kdo věřil že někdy sem dovedeme hráče typu Stanciu ale tohle je tak šance 5%

  • Sendi10.11.2018 23:11reagovat

   Prosimtě, spadni na zem...

  • victorlima11.11.2018 12:53reagovat

   Nejsem zde velkým zastáncem Kayi i když je to docela sympaťák. Důvodem vůbec není jeho plat, ale spíš taková herní nejistota, kterou bych u už zkušeného stopera zrovna neočekával. Některé jeho akce, jako třeba přihrávka na zemi ležícímu Chipciuovi v Plzni byly až komické. Rovněž nejsem přesvědčen o jeho dostatečné rychlosti. Sendi tu obdivuje jeho přesnost v zakládání útoků, ale mě se ani to moc nezdá. Je třeba, ale vzít v potaz, jeho smlouvu. Pakliže tu nebude zájemce o jeho služby, který by mu dal stejné podmínky jako Sparta, tak se obávám, že ho hned tak neprodáme. A tím pádem asi nebudou ani finance na lepšího stopera.

  • kolemjdouci11.11.2018 13:05reagovat

   Chipciu bude platny pokud bude hrat na kridle a bude vys. Podle me muze zaskocit nekdy na beku, ale jako bek se nejevi a hlavne nema na to ani proporce. Za me kdyz ho vidim pri braneni kdyz jde centr tak 90% micu ve vzduchu prohraje ci neustoji. Proste tento hrac ma potencial rychlost i techniku ale musi hrat nahore na kridle a ne beka! Ale mam obavy ze ho nekoupime. Pokud stoji 50mio tak si myslim ze v zime odejde zpet.

 • Zápas

  Paspartu10.11.2018 20:31reagovat

  Hrůza.. Ščasný měl pindy na Sttamaccioniho ale sám není lepší. Ne li horší. Čím dřív vypadne tím líp.

  • TmasDope10.11.2018 20:45reagovat

   Ščasný jako první trenér dokázal porazit Karvinou u nich. Stramacionni nedokázal porazit Zbrojovku Brno, která hraje střed druhé ligy. Stramacionni pohrál derby 2:0, Zdenda 2:2. A než zase vy debilové začnete brečet, že tu neměl Stancia a Kangu, tak no a co, vybral si je Ščasný, Stramacionni si mohl také dovést koho chtěl, ale koupil evropský odpad v podobě Kayů, Chaimů, Biabianů, Mavubů a spol. Takže i v tomhle je Ital úplný dement jako vy.

   • ACS 189310.11.2018 20:50reagovat

    Biabiani dnes základ v Serii A.Smích

    • TmasDope10.11.2018 20:54reagovat

     Zapomněl ses zmínit, že v Parmě, která je něco jak český Liberec. Tihle hráči by se vůbec neměli ve Spartě objevovat. Když už, tak z týmů jako Lazio, Espanyol, Villarreal, Everton, Leicester, Dynamo Kyjev atd. To jsou týmy na stejné úrovni jako Sparta.

     • Pavel0010.11.2018 20:55reagovat

      Villarreal, Leicester týmy na úrovni Sparty.. jasně SmíchSmích

     • K0F110.11.2018 20:57reagovat

      SmíchSmích

     • Pavel0010.11.2018 21:06reagovat

      Měli bychom koupit toho Iglesiase, je to nějaký kopyto, ale pár golu by dát mohl a prej jen 20M E to je v pohodě

      • Dollaruss10.11.2018 23:28reagovat

       A kdyby nedal žádný gól tak by aspoň mohl zazpívat.

     • maaarty10.11.2018 21:22reagovat

      To je nějaká nemoc, dělat ze sebe šaška každým příspěvkem?

     • waaw10.11.2018 21:24reagovat

      Komik a nebo pacient, jine vysvetleni neni

    • kolemjdouci11.11.2018 13:06reagovat

     Po jake dobe a popravde vzdy max stridal na poslednich 15minut. Trosku malo na takoveho hrace v prumernem It.tymu.

   • Lobrock10.11.2018 20:53reagovat

    Drž hubu a nebuď drzej.

   • hombre10.11.2018 21:44reagovat

    Ščasný, který ostudně prohrál derby - snad nejhorším způsobem..., prohrál na Leicesteru, kdy jsme ani nevystřelili na bránu a i trenér bez licence - se stejným kádrem - vyhrál skupinu EL a v lize taky ten rok hodně špatný!! Tým totálně rozbitý a chaos, který je až dodnes.

    Víš co? Neztrapňuj se a jdi, sorry, doprdele!!!

    • Tazmen10.11.2018 22:09reagovat

     Ščasný ale nemůže za to že jsme nevystřelili na branku v Leicesteru, protože jsme hráli v Southamptonu.

     • hombre10.11.2018 22:18reagovat

      Hmm, jsem pako, nevím na co jsem myslel - jasně Southampton... a u nich 3:0, sorry... Proč jsem myslel zrovna Leicester...

   • victorlima10.11.2018 21:56reagovat

    Kdo si odváží tvrdit, že Mavuba a Biabiani jsou fotbalový odpad, je blb a fotbalu nerozumí a nejspíš jej ani nikdy nehrál.

 • Stačilo mi projet půl strany

  Moonlit Sailor10.11.2018 19:52reagovat

  A zjišťuju, že za nás hraje Čilič, Tetech a PlavčičSmíchSmích

  • Kulkozubý Tony 10.11.2018 20:20reagovat

   Ještě je někde běhá Štětina a Půlkrab. A úplně zmizeli naši kamarádi Waisner a Kipciu.

  • victorlima11.11.2018 8:51reagovat

   Pánové, domnívám se, že sem píší převážně lidé, kteří si chtějí podiskutovat o fotbale a Spartě. Myslím, že je možno tolerovat špatný pravopis, zvláště u jmen zahraničních hráčů a možná i jinak. Někteří z nás už mají hodně dlouho po škole či školách a mnozí jiní se češtině asi moc nevěnovali. Pokud víme o co se jedná (vždy to není jasné), buďme tolerantní.

 • stanciu rozhovor

  spartan189310.11.2018 18:55reagovat

  viděli jste někdo Stanciua rozhovor po zápase? klobouk dolů, ten kluk to má opravdu v hlavě srovnaný :)

  • majtin10.11.2018 19:16reagovat

   Můj za dlouhou dobu nejoblíbenější hráč, líbí se mi jak hraje, charakter, vystupování,jak píšeš má to v hlavě srovnaný i ta jeho holka není žádná zlatokopka. Jen škoda, že nehraje pod pořádným trenérem.

  • avanti10.11.2018 19:46reagovat

   Je to tak. Jak jsem ostatně slyšel na Letné proti Liberci: ”To je tak fantastickej hráč... Až jemi ho líto, že hraje za nás” Smích

 • Pecka❤

  TmasDope10.11.2018 18:44reagovat

  https://www.facebook.com/406040989596887/posts/972140392986941/

   

  Škoda, že tenhle Pokáčův song nezveřejniliSmutek Nejlepší ze všechSmíchSmích

82000 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha