Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pokuty za karty

  majtin3.12.2018 12:39reagovat

  Mi přijde směšný jim dávat nejvyšší možné pokuty. U Kangy tam si razantním rozmáchnutím odstavoval protihráče, Čk možná mohla být za surovou hru:”

  Způsob hry, kterým je ohrožena bezpečnost soupeře nebo při kterém je použito

  nepřiměřené síly nebo brutality, musí být potrestán jako surová hra....”. Nepřiměřená síla tam byla, nebezpečný pro soupeře to bylo taky dost. Ale úmysl tam nebyl, prostě bych to řešil domluvou, aby si na to příště dával bacha.

  U Civiče ČK taky mohla být, i když to hráč soupeře přihrál. Ta intenzita byla malá. Kdyby ho vzal naplno, tak bych mu dal i plnou pálku. Ale docela by mě zajímalo zda z hlediska penalty nepředcházel faulu Civiče nějaký potrestatelný prohřešek od soupeře.

  Si myslím, že po té pokutě bude chtít jít Kanga o dům dál.

  :-x Ty pokuty za karty mi přijdou absurdní hlavně proto, že když se podíváme na sezónu 15/16, kdy tu koučoval taky Ščasný, tak v té jsme skončili na druhém místě v počtu ŽK a ty statistiky byly velice podobné (ve faulech jsme byli taky někde uprostřed ). Další roky jsme klesly někam ke středu.

  ZŠ s Teplicemi v sezóně 2013/14 skončil těsně na 3. místě, kdy měl jen o 1 ŽK méně než v sezóně 15/16 ve Spartě. V sezóně 14/15, kdy odtrénoval v Teplicích 21 zápasů, tak ty skončili těsně druhé.

  Jestli by spíš pan trenér neměl potrestat sám sebe za to, že dovolí svým hráčům, aby nedisciplinovaní nebo hrajeme tak, že musí faulovat za ŽK.

  Vztek

  • majtin3.12.2018 12:41reagovat

   poslední věta samozřejmě : ”aby nedisciplinovaní” nahradit ”aby byli nedisciplinovaní”

  • wasek2611@centrum.cz3.12.2018 12:44reagovat

   Pro kangu hodně přísná. Podle mě to měla být žlutá.

    

   Popř. bych byl pro ”oranžovou kartu” ve fotbale, která by znamenalo, že hráč musí být vystřídán.

    

   Pro Civiče červená oprávněná. Sice to Kuchta přihrál, ale Civič nemá co za ním lézt kor ve vápně. Hledejme chybu u svých hráčů. Civič to podělal a zaslouží si nejvyšší pokutu.

    

   Ke Kangovi bych byl shovívavější.

  • dominik273.12.2018 12:48reagovat

   Podle mě to Kanga udělal schválně. Na první pohled jsem si to nemyslel, ale když jsem to viděl víckrát, tak jsem nabyl dojmu, že ano. Bohužel. Když víš, že za sebou máš soupeře a takhle prudce se oženeš, tak reálně hrozí, že mu zlomíš nos.

    

   A jestli se rozhodne jít o dům dál, tak ať jde. To se nedá nic dělat. Dostat za podzim devět karet, z toho jednu přímou červenou, prostě není normální. Na Slovácku se opravdu zřetelně podepsal pod prohru. Nedal penaltu a vyloučen byl v době, kdy Sparta vedla 1:0. Tady opravdu je potřeba, aby nesl nějakou odpovědnost. Když se mu bude neustále něco promíjet, tak to atmosféře v týmu jen uškodí.

    

   Kdyby nebyl tak výjimečně dobrým fotbalistou, už bych sám byl pro to, aby dostal vyhazov.

   • majtin3.12.2018 13:16reagovat

    Ano, samozřejmě Kanga ty ruce rozmáchl úmyslně, ale protihráče úmyslně netrefil. On to takhle dělá často, jako když při basketu bereš hráče ”na záda”. Podle mě by se to při dobré vůli obou stran dalo odbourat.

    Panaltu mu nemá cenu vyčítat, protože dost jich proměnil v kritických momentech. Já se s ním neznám osobně, ale mám dojem, že při dobré vůli obou stran by se dal zkrotit. Pakliže ne, na shledanou. Ale nejsem si jist, že Ščasný je ten člověk, co dokáže kombinací a optimálním poměrem cukru a biče dostávat z hráčů to nejlepší.

   • victorlima3.12.2018 14:45reagovat

    Dominiku, zdá se mi, že jsi na Kangu až moc přísný. Penaltu tu nedali i jiní (Stanciu) atd. Z těch karet, dostal několik za svlečení dresu a některé jen proto, že je to Kanga. Některé ty jeho zákroky na kartu nebyly. Podobným stylem jako on si chrání balón mnoho hráčů a je s podivem, že Zajícovi ublížil, když ten je o mnoho vyšší. Ano na Slovácku se podepsal pod prohru, ale ten podpis nesou i jiní, kteří se ,, zasloužili,, zoufalým výkonem např. Stanciu, Chipciu, Čivič atd. Bohužel dali by se jmenovat i další. Kanga nám zase mnohokráte pomohl a tak tento v mých očích velmi malý prohřešek by se dal ještě tolerovat. Pokud si hrál, nebo ještě hraješ fotbal tak jistě víš jak je to nepříjemné být každý zápas okopávaný jako řepa. Moc se mu nedivím, že občas reaguje nepřiměřeně.

  • Majklll3.12.2018 13:12reagovat

   to od Civiče bylo jasně na největší možnou pokutu co jde - zaprvé gol na 1:1 jde za ním (i když samozřejmě za toto bych nepokutoval), ale dávat někomu hlavičku v pokutovém území (ať je jakkoli jemná a soupeř to přihrál), je na vyřazení z týmu.. nám prohrál zápas..

 • Agitka

  waaw3.12.2018 12:12reagovat

  V dnesni politicke agitce v deniku Sport mne zaujalo tvrzeni, ze zatimco se Scasny ujal trenerske funkce, Rosicky je sportovnim reditelem. Neco mne uteklo?

  • Dynamo3.12.2018 12:23reagovat

   přečti si to znovu:

   Během turbulentního podzimu vykrystalizovaly dlouhodobější vyhlídky. Zdeněk Ščasný coby hlavní trenér, Tomáš Rosický v roli sportovního ředitele. Na tomhle plánu se navzdory průšvihům z posledních týdnů nic nemění.

   • waaw3.12.2018 12:27reagovat

    I pokud je to mysleno jako budouci usporadani, tak je to poprve, co to nekde zaznelo. Doted se psalo, ze se Rosovo uplatneni teprve bude resit.

    No a pokud se hleda trener, tak by to mohlo nakonec dobre dopadnout

 • tak jsem si prohlédl rozhodující momenty

  Laduk3.12.2018 12:03reagovat

  Kanga - hraje jako prase, to byl úder s rozmáchnutím, jenom nevěděl, kam to hráč soupeře schytá ale protože to bylo ve výšce hlavy tak se to dalo čekat

  Costa - no já bych to nepískal a dal bych mu žlutou za ten excelentní pád, fakt výborné zhroucení

  Čivič - klukovina, to mi tolik nevadí ale na hříště to nepatří, ven

  Max pokuty jsou na místě, pokud to vedení nezvládne v zárodku, už to nedá dohromady

  • Nulatunji3.12.2018 12:11reagovat

   Rasisto.

  • ap24123.12.2018 12:43reagovat

   Zajímavý je, že na to Costovo zhroucení se šel Příhoda podívat na video a uznal to jako penaltový zákrok, to mi hlava nebere co tam viděl, nebo to byla kompenzace za něco? Smích

  • victorlima3.12.2018 12:44reagovat

   Nesmysl. Nehraje jako prase. On sám je nejčastěji faulovaný hráč ligy, protože si dovolí udělat kličku a to se u nás neodpouští. On pouze rozpažil ruce, tak jak to dělají všichni hráči, kteří si chtějí pokrýt míč. Velmi zajímavé bylo to, že ho udeřil do obličeje, přestože hráč byl o dvě hlavy větší. On mu totiž padal na záda a to zpevnění bylo zcela logické.

   Čivičův zákrok byl zbytečný, ale podle mne i žurnalistů ze ,,Sportu,, to Kuchta hodně přihrál a intenzita úderu byla minimální. V Opavě se za mnohem horší úder do obličeje v nepřerušené hře na Kangu ani faul nepískal. Costova penalta pochopitelně nebyla.

 • Vykartovaní

  Spytihnef3.12.2018 11:27reagovat

  Kdo je vůbec vykartovaný pro další zápas?

  Frýdek, Kanga, Čivič?

  • chardin3.12.2018 11:37reagovat

   Jsem zvedavy, kdo bude hrat leveho beka potazmo stopera, Costa bude bud na levo nebo veprostred, ale pri absenci Kayi stetiny, civice a frydka bude muset hrat nekdo z juniorky.

   • chardin3.12.2018 11:38reagovat

    Anebo da nalevo Vatajela pokud je v poradku.

    • Jarosik3213.12.2018 12:09reagovat

     Heca

     Wiesner Radakovic Costa Vatajelu

     Chipciu Sacek Stanciu Plavsic

     Tetteh Pulkrab

      

     Jinak to asi nevidim ale zalezi na rozestaveni...

     Je to ale hrozny pohled. Kam az jsme to klesli.

     • Nulatunji3.12.2018 12:15reagovat

      Nita

      Wiesner Radaković Chervak Costa

      Chipciu Sáček Šimáček Stanciu Tetteh

      Hložek

      • dominik273.12.2018 12:41reagovat

       Zrovna někdy včera jsem si říkal, že Šimáček by zasloužil být pozván do přípravy A-týmu. Na trvalé prosazení to sice asi není, ale určitě je to zajímavý hráč, se kterým by se mělo pracovat.

        

       Červaka jsem zatím neviděl zahrát něco extra, ale asi jsem také neměl štěstí na ty správné zápasy. Juniorku přece jenom moc nestíhám.

       • hombre3.12.2018 13:35reagovat

        Vždyť je to hloupost, nemůžeš tyto kluky šupnout hned do základu, ale na lávku určitě a na pár minut taky. A když v základu, tak max. jeden. Tvl 3 hned v základu..... a vlastně Wiesner odehrál 1 zápas...

        Vždyť by Šimáčka vymazali a Hložka taky - v základu určitě. A tady by dostali pak šanci za 5 let, bo je tu majitel a Zdenda...

      • Kepiash3.12.2018 13:33reagovat

       Proboha, neblázněte! Vždyť by tím ty kluky zabil Údiv

     • victorlima3.12.2018 12:48reagovat

      Nebuď hysterický. Co by za to některá mnohem věhlasnější mužstva za to dala, kdyby byla v tabulce na tom tak jako Sparta.

  • wasek2611@centrum.cz3.12.2018 12:47reagovat

   Heča - Chipciu, Radakovič, Costa, Ristič - Plavšič, Vácha, Stanciu, Vata - Tetteh, Pulkrab

 • roky je to stejný

  Kratos3.12.2018 11:18reagovat

  jakmile přijedeme ven, tak nejsme schopný ubojovat body. Porážíme se píčovinama jako třeba předvedl pako Civic. Kanga dle mě měl dostat žlutou kartu, tam mi nepřišlo, že by to byl úmysl. Místo toho aby jsme měli z posledních dvou zápasů 6 bodů, máme jen jeden. Kurva to vedení není schpný sehnat trenéra co je schopen začít s týmem vítězit?

  • Bunda3.12.2018 11:22reagovat

   Vedení by mělo sehnat trenéra který naučí hráče hrát fotbal. Červené karty mě serou 100 krát min než ten hnus co předvádíme.

   • Kratos3.12.2018 11:25reagovat

    To se naposledy podařilo Lavičkovi a vydrželo to jen jednu sezonu. Já chci raději trenéra co bude vítězit. Hrát hezký fotbal je sice fajn, ale důležité jsou výsledky

    • Bunda3.12.2018 11:26reagovat

     Já se chci fotbalem bavit. Nestačí mi přečíst si výsledek v novinách.

     • Kratos3.12.2018 11:41reagovat

      k čemu je se fotbalem bavit, když pak nemáš výsledky?

      • Bunda3.12.2018 11:46reagovat

       Mám fotbal rád protože mě baví. Líbí se mi ta hra. Výsledky nejsou to hlavní.

       • Kratos3.12.2018 11:54reagovat

        co se, ale líbí tobě je profesionálním sportuvcům a týmům úplně jedno. Sport obzvlášt na profesionální úrovni se hraje pro výsledky a ne pro to aby se to líbilo

       • majtin3.12.2018 12:55reagovat

        Rozumím ti Bundo, ale ono když hraješ pěkný fotbal a výsledky nepřichází, tak jdou hráči s psychikou dolu, ztrácí se lehkost a ten fotbal už není tak extrovní. Naopak když dřeváci udělají pár výsledků, víc si dovolí. Navíc je potřeba si uvědomit s jakým diváckým materiálem se v ČR pracuje. Kdy i když je hra dobře vystavěná a nepřichází výsledky, začne se remcat a ironizovat, zesměšňovat.

        Ale taky úplně nesnáším to čekání na utrpěné vítězství, to fakt radši remizovat po krásným fotbale než trpět při výhře. Takže ideál vidím někde uprostřed - s mírným, nikoliv zanedbatelným příklonem k zaměření na kvalitu hry.

      • Nulatunji3.12.2018 11:46reagovat

       Chodí lidi na výsledky, nebo na hru, která je bude bavit?

       • Bunda3.12.2018 11:48reagovat

        Já na hru. Výsledky si přečtu na netu.

       • Kratos3.12.2018 11:56reagovat

        Sportovci dělají sport pro výsledky a úspěchy. Ne proto aby to hlavně krásně vypadalo.

        • brac3.12.2018 12:24reagovat

         Ono to jde tak nějak ruku v ruce. Na dlouhodobě dobré výsledky je potřeba dlouhodobě dobrý fotbal. V každém jednotlivém zápase se ale může stát cokoliv. Vítězství 1:0 z penalty po 90 minutách bez střely na bránu a kloudné přihrávky mě nechává naprosto chladným. Největší bolest našeho prostředí je to, že je to považováno za dostatečně dobrý výsledek, aby se nic nezměnilo. U nás to navíc není nikdy nějaký exces, ale předzvěst problémů.

         • Kratos3.12.2018 12:34reagovat

          já třeba nevím ,ale koukne se někdo občas na třeba ligu ve Španělsku, Itálii, Francii nebo i v tom Německu. Tam je to kolikrát holomajzna, boj i od těch týmů nahoře ze špičky. Ale tituly se právě dělají v těchto zápasech, kdy tým je schopen urvat zápas kdy to nejde ve svůj prospěch. Ze standartky, individuální akcí nějakého jedince, zodpovědnou obranou a minimem chyb, což znamená být maximálně koncentrován. A pokud nějaký tým nemá opravdu výjímečnou sezonu, tak těchto zápasů je třeba 50-60%. My přitom doma ztráta už 6 bodů, venku ztráta se s bídnou Olomoucí nebo Bohemkou a teď v podstatě na Slovácku, kde jsme měli zápas také zvládnout. když se vyhrává, tak lidi horší hru opomenou.

          • brac3.12.2018 12:54reagovat

           Jestli sleduješ Spartu posledních 15 let, tak počet vyloženě dobrých zápasů v jedné sezóně i v nejlepších případech spočítáš na prstech jedné ruky. Vždy se tam něco nějak náhodně namíchalo, pak přišlo uspokojení po sledu pár dobrých výsledků a sem tam i po dobrém výkonů, které pak samozřejmě zmizely, protože to nemá pevné základy, případně se jim to podaří rozesrat. Ve výsledku za těch 15 let má křivka dlouhodobých úspěchů trvale sestupnou tendenci a jedním z důvodů je právě akceptace těchto falešných a krátkodobých ”úspěchů”, kterými si mažou med kolem huby.

       • Tazmen3.12.2018 12:09reagovat

        Když nebudou výsledky, tak nebude ani hra, která bude lidi bavit..

   • taborita3.12.2018 11:25reagovat

    Ščasný po vyhazovu Hapala a po utkání v Jablonci prohlásil - chceme najít dobrého trenéra.

    Čupr teď hlásí, že ke změnám na trenérském postu není důvod.

    Suma sumárum, máme dobrého trenéra, tak co by jsi ještě víc chtěl?Smích

  • kilovolt3.12.2018 11:48reagovat

   žlutá pro Kangu jenom v případě, že by nám chtěl rozhodčí pomoct.....a to evidentně neměl důvod.

   Tým evidentně není v pohodě, když se nechá vytočit kdejakým pitomečkem ze Slovácka. Holt momentálně nemáme reálné ambice hrát o nejvyšší příčky. Trenér tomu nepomáhá - hráče nekoučuje a na vývoj během zápasu nereaguje.

 • Škoda,

  Nuff3.12.2018 11:06reagovat

  že se někdo Zdendy v rozhovoru napřímo nezeptá, proč hraje Sparta nákopy na Tetteha, který přeletěj zálohu. To máme dle našeho stratéga opravdu tak špatnej kádr, který nezvládá elementární kombinaci na hřišti soupeře? Další zajimavej dotaz na tělo by byl proč nehraje Kaya, opravdu bych chtěl slyšet jeho odpovědi.

  • Nulatunji3.12.2018 11:09reagovat

   Nákopy, protože nic jinýho neumím. Kaya, protože neumí česky. A nikdy neodstoupím! Nikdy!

  • Funin3.12.2018 11:11reagovat

   v sobotu sem viděl zhruba prvních 30 minut, pak jsem šel do hospody, ale zrovna na tohle jsem se zaměřil a na můj vkus až dost často byla situace Kanga Frýdek a oba stopeři v jedná lajně a zbytek Sparťanů v záběru nebyl!!! asi málo širokoúhlé kamery nebo nevim

   • Jarosik3213.12.2018 12:14reagovat

    Ano i ja musim rict ze jsem si vsiml kdy hodne casto tahle 4rka byla v jedne lajne a jeste casteji Kanga z leve strany pomalu nize nez bek a Costa spise misto na stoperovi cekal na rozehravku od Kangy ktery se pohyboval hooodne cast na urovni stopera a prave leveho beka. Nechapu tenhke system hry pana Scasneho ale kdyz jsem videl jak hkuboko mezi stopery pracuji Frydek a Kanga tak se nedivme ze nas prehrava i Slovacko vzdyt v rozestaveni 4 4 2 kdy diky tomuto nemame stred a je prazdy jsme prohrali uz nekolik zapasu...tohke je neum trenera!

   • K0F13.12.2018 15:39reagovat

    On byl bohužel asi 2x Kanga s Frýdkem v roli posledních hráčů a stopeři před nimi. To je něco naprosto neakceptovatelnýho...

  • Spytihnef3.12.2018 11:18reagovat

   Ale ty nákopy žádnou zálohu nepřeletěj. Ona tam totiž žádná záloha není. Frýdek a Kanga jsou na úrovni obránců.

   Tak předpokládám, že Kaya opravdu kvůli platu v zimě odchází, a proto nehraje. Jiné vysvětlení mě nenapadá.

   • Nuff3.12.2018 12:03reagovat

    Ad Kaya - to je ale přece nesmysl. Už ho (prý královsky) platím, tak ať hraje. Chci ho prodat - tak ho musím ukázat ve hře, ne?

    • Funin3.12.2018 12:06reagovat

     tak na takovehle myslenky pozor, to zavani logikou.

      

     No asi tam bude zakopaný pes ve smlouvě, možná nějaké bonusy a odměny za starty a nechceme je vyplácet?

     • Nuff3.12.2018 12:12reagovat

      jo, to zní pravděpodobně

  • waaw3.12.2018 12:24reagovat

   Takhle vypada konstruktivne rozehravajici stoper:

   https://twitter.com/Baernardeschi/status/1069230305683431424?s=09.

 • Kanga

  Jereacs3.12.2018 11:03reagovat

  Vyloučení bylo přísně ale dáme mu největší pokutu tvl to je logika hadr. Cupr pouze loutka DK tvl a zbytek týmu pokuty nedostanou krom Civice ještě.

  • Spytihnef3.12.2018 11:20reagovat

   To jsem taky nepochopil.

  • Kratos3.12.2018 11:22reagovat

   Kanga je oblíbený terč

 • Raději zavzpomínat..

  Heppig3.12.2018 10:20reagovat

  Těžko byste hledali vyrovnanější ročník naší nejvyšší fotbalové ligy než ten z let 1965/66. O mistrovský titul se až do posledního kola přetahovaly pražské kluby Dukla, Sparta a Slavia. My si ale připomeneme jeden z nejzajímavějších obratů naší historie.

   

  http://spartanskenoviny.cz/famozni-obrat-proti-dukle/

  • Tashunka Witko3.12.2018 10:27reagovat

   Je to pěkné, ale v současné situaci to vyznívá skoro jako provokace. Momentální náladu ve Spartě by lépe vystihovala vzpomínka na úspěšné pražské defenestrace.

   • Poldi3.12.2018 11:01reagovat

    Já budu zase v pohodě až bude další song od Pokáče.

 • Jestli by to nechtělo ještě jednoho

  Tashunka Witko3.12.2018 10:20reagovat

  ředitele ? Zdá se, že Čupr sám na všechno nestačí.

  • taborita3.12.2018 10:29reagovat

   teď je otázka, zda už Křetinskému pomalu nedocházejí vhodní ”kamarádi” na nové pozice - ono buď musíte být nejlépe z Brna a okolí, absolutně nerozumět fotbalu a být totálně servilní k majiteli...

   • brychtal3.12.2018 11:16reagovat

    hlásím se, bydlel jsem 13 let v Brně, okolí znám i tajné cesty přes Vysočinu na jih Moravy (kdyby potřeboval jít kanály), kamarády mám a nové si mohu udělat. Někdy budu i moci přesčas a ve svátek jen když nehraje Sparta. Nejsem Čupr, ale jen čupr a stačí mi 10000 éček plus diety. Klidně z managementu kohokoliv vyhodím na dlažbu, včetně některých hráčů...Vztek

 • Sparta

  skalfanacs3.12.2018 10:13reagovat

  Nejsem žádný jeho fanoušek Kangi aTeteha ale nejde mi do hlavy:

  1. Jak může Kanga udeřit do nosu protihráče o hlavu většího, když má roztaženy ruce níže než ramena a pokrčené nohy. Vysvětlení je jednoduché. Domácí hráč při snaze zabránit Kangovi v útoku sám bez zavinění padá a obličejem se sám zranil o roztažené ruce Kangi. Vše odhalila TV svými záběry. Stačí si tento okamžik zpomalit, nebo zastavit. Červená karta.

  2. Horší faul se odehrál později, kdy domácí obránce s kapitánskou páskou srazil Tetteha. Ten po přebrání míče zády k k brance domácích se otáčí a obránce bez snahy zahrát míč srazil hokejovým bodyčkem Tetteha. Žlutá karta.

  O Čivičovi jen toto. Místo hádání s protihráčem měl jít k rohovému praporku a tam si dát do nosu až by mu tekla červená, což by bylo lepší než červená karta.

  Když video tak také zveřejňování video rozhodčího jako dalšího pátého rozhodčího.

  Doufám, že jste si všimli poměr cizinců v kádru, domácí 1 hosté 16. Proč kupovat drahé posily, když vzhledem ke svému platu nepodávají požadovaný výkon. Stačí tyto zbytečně vyhozené peníze dát do položky odměny a po každém zápase je za jejich výkon odměňovat. Plat – základní plus odměny. A´t se hoši snaží. Bylo by i na prostředky pro mladí nadějné hráče, aby neutíkali, když jim Sparta nabídne 18 tisíc jak jsem se dočetl.

  Za všechno špatné co se za poslední roky ve Spartě odpovídá řada lidí, která měla být vyhozena bez nároku na peníze. Před dvěma roky se psalo, že Sparta si vychovává vlastního trenéra a kde ho má? Je třeba změnit vedení mužstva, prodat předražené drahé hráče, kteří vůbec nehrají nebo jejich výkon není na požadované úrovni. Toto by, ale měli řešit nový SŘ a trenér. Čim drív se začne se změnami tím líp.

  Na závěr úryvek z rozhovoru s Kadlecem. Vyzkoušel jsi několik postů na hřišti, který ti vyhovuje nejvíc?

  Ta devítka. Ono se to teda nějak vyvíjí s věkem a za trenéra Lavičky jsem měl spíš takovou volnou pozici, kde jsem se pohyboval z křídla na desítku a to mi vyhovovalo. Ale taky díky tomu, že jsem měl kolem sebe hrozně chytrý spoluhráče, kteří dobře reagovali. Ať už to byl Hušby, Krejda, Matěják, Vašon a tak dále. Poznali, kam jdu a hráli podle toho.

   

  • lotarr3.12.2018 11:07reagovat

   Tak ten poměr 1:16 cizinců je jednoduchý slovácko a sparta je na tom s prachama uplně jinde ten tvůj bod 1 to si asi děláš srandu Kanga jasně seknul rukou do zadu asi bych dal žlutou , ale poslední dobou se za podobný zákroky rozdávaj červený a to že je hodně trestanej hráč mu taky asi moc nepomohlo.

   • skalfanacs3.12.2018 20:05reagovat

    Tak mi si můžeme dovolit drahé posily které nehrají anebo jejich výkony jsou až k pláči? Tak mě vysvětli když Kanga měl ruce níž ramena jak mohl uhodit daleko vyššího protihráče do nosu.

   • skalfanacs3.12.2018 20:08reagovat

    Mimochodem Kanga je pořádnej rapl a znovu zdůrazňuji, že nejsem jeho fanda.

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha