Úvodem opáčko, co se stalo. Josef Hušbauer poslal v 10. minutě balon na Jaromíra Zmrhala, který stál v hraničním ofsajdovém postavení, ten zleva vběhl do šestnáctky a předložil gólovou přihrávku Tomáši Součkovi. Záložník se nemýlil, míč opřel o síť. 0:1.
Jenže v ten okamžik a teprve tehdy asistent Kříž zvedl praporek. A rukou na vysvětlenou ukazoval, že mával „tu zadní“ situaci, tedy Zmrhalovo převzetí balonu. 0:0.
Pak se do věci vložil VAR, konkrétně Radek Příhoda, a ofsajd odvolal, tedy posvětil gól. 0:1.
Nejprve k počínání videorozhodčího. Bylo správné. Příhoda nenašel žádný záběr, který by prokázal, že se Zmrhal nacházel v ofsajdovém postavení. Proto doporučil Fraňkovi, aby gól uznal. Podle nepsaného hesla „Pro fotbal“, které v takovéto situaci chce, aby navrch mělaútočící strana, aby padl gól.
VAR si při přezkoumávání situace předcházející dosažení branky vybral nejlepší možné záběry ze tří kamer, a jelikož z dostupných zdrojů nedokázal s naprostou jistotou určit, zda byl hráč domácích v okamžiku přihrávky v ofsajdové pozici, rozhodl se potvrdit původní rozhodnutí sudího,”
S dovolením sem překopíruju příspěvek lightmana1 ze SF, kterej udělal nádhernej sestřih sparťanský kariéry Jirky. Snad se nebude zlobit
Trocha radosti v dnešní nemilé době. Možná se někomu bude zdát, že toho je málo,ale i tohle sehnat nebylo snadné....sledujte,sdílejte ,jen vás všechny prosim nestahujte a nedávejte případně na svoje kanály. Udělám i další kluky a v plánu mám ted Pepu Chovance a Ivana Haška,takže je určitě se na co těšit. Tenhle sestřih by si měli pustit i současní hráči Sparty. Třeba jim to něco napoví....
https://www.youtube.com/watch?v=j1tbV1sYLig
Tak dneska na O2 říkal že brácha Rosickyho dělá taky na Spartě nevíte co má za pozici?
Vím, že se to nestane a že to samozřejmě má i svá slabá místa, ale mě by se od zimy nejvíce ve Spartě namísto Ščasného líbila dvojice Látal - Hoftych.
Oba znají velice dobře českou ligu, oba za sebou mají zkušenost v mezinárodním prostředí a oba za sebou mají dlouhodobé výsledky. Vím, že to není všechno, ale je to takový nezbytný základ. To podle mě snad nikdo jiný (o kom je všobecně známo) aktuálně nesplňuje.
Látala bych bral. než ho vyfoukne Plzeň a nám zůstane kdoví kdo. Ale proč Hoftycha tvl? Budoucí sportovní ředitel bude Rosický.
Hoftych uz v rozhovoru naznacuje, ze by sel delat i asistenta. Asi Latalovi
Slyšel jsem, že Látal je blázen, údajně moc neumí vycházet s hráči. Co je na tom pravda, netuším. Každopádně nechci šířit mylné info.
Nevidím v tom problém. Oba sponzoři jsou OK (není tam žádná Čína, Agrofert nebo Prostenal) a dva takovéto kontrakty jsou pro klubovou pokladnu určitě výhodnější než jeden. Navíc MOL cup nemá téměř žádnou sledovanost (s výjimkou finálového zápasu).
Za me T-Mobile na dresech vypada 100x lip jak SazkaBet, kez by to bylo i pro ligu.
M.Hašek st. potvrdil, že Sparta má opravdu předkupní právo na mladýho. Nechal se také slyšet, že by byl radši, kdyby šel mladej do Sparty, ale on o tom prej nerozhoduje.
Jusuf, Komlichenko - J.Vacek řekl, že Jusuf ani Komlichenko nejsou na pořadu dne. Škoda.. Řekl bych, že Komlichenko půjde do zahraničí, ale Jusufa je škoda, věřím, že by se u nás prosadil. Za půl roku či za rok bude jeho hodnota dvojnásobná a také zájemců bude víc.
Panák - tento přestup považuji za typickou Ščágovinu (nejdou nám obranné standardní situace, tak přivedeme hráče s vysokým % vyhraných osobních soubojů). To, že rozehrávka od stoperů bude zoufalá, nikoho nezajímá.
Dočkal - hotovo není a žádné konkrétní info také ne.
co to znamená info z netu?
Ještě jednu zajímavou věc jsem se někde dočetl - údajně, když Sparta vyhlásila Tettehovu neprodejnost, tak agentura zastupující Tetteha řekla, že okamžitě zastavuje veškeré rozjednané přestupy do Sparty, na kterých se podílí a dokud Sparta nepřehodnotí své stanovisko o neprodejnosti Tetteha, tak se nic nezmění. Což teda nezní moc dobře, ale kdo ví, zda je to pravda..
Být Spartou poslal bych je do prdele. Na světě je hodně hráčů a agentur/agentů. K ničemu je nepotřebujem. A už bych s nimi žádnej obchod nikdy neudělal. Jejich škoda.
To se mi nezdá...Takového Součka nebo Krmenčíka už tak dvě,tři přestupová období kluby pustit nechtějí a nikde sem teda nezaznamenal, že by se vyhrožovalo podobným stylem. Nehledě na to, že v budoucnu na Benjim ta agentura nejspíš vyrejžuje víc, než po půl roce ve Spartě.
Mohu vidět odkaz, kde to Vacek říká? Nic jsem na jeho twittru nenašel...
Jinak Komlichenko nemůže jít k nikomu v lize, je tady na hostování, tak že ho horko těžko může někdo u nás koupit.
Jusufa je škoda, je fakt kvalitní a 100% vím, že s Tettehem by byl top dvojka!
Dočkal, uvidíme no.
Panák že nemá kvalitu v rozehrávce a jen výskok, tak to mi moc také nesedí. Za mě je to docela komplexní hráč jak na DZ tak na stopera.
Hašek snad není hloupej a neodejde ke konkurenci a rivalovi sks!!!
Karlsson by k nám rád, ale vedení nás šponuje s cenou, klasika...
Někde jsem si s ním psal o sestavě a on mi na tu mou napsal, že tu můžeme s úspěšností vyloučit :)
Měl jsem Tetteha vlevo a v útoku Jusufa / Komlichenka. Vzhledem k tomu, že tito dva byli jediní dva hráči, kteří se Spartou nejsou spojováni, tak mi z toho vychází, že tu sestavu popřel právě kvůli nim. Druhou možností, proč to vyloučil, by mohl být ještě ten Tetteh vlevo, ale vzhledem k tomu, že Tetteh dříve křídlo hrával (což předpokládám Vacek ví), tak v tom nevidím problém.
Tak jsem včera náhodou přepnul na ČT a on tam seděl Lihový, to mě překvapilo myslel jsem že ho do tv už neberou. Jinak mě fascinovalo, jak se Lihový neumí ani pořádně vymáčknout neustále zadrhává a koktá, ale hlavně že je expert na všechno. A na závěr si kopnul do Sparty a cizinců. Za všechno prostě může Stanciu a Kanga, Lihového blábolení bylo až úsměvné. Jenom mě prostě nejde na rozum, jak tento exot mohl hrát ve světě, když jen papouškuje česká hesla Stop cizincům a zavřeme ligu proti zlým imperialistickým zlodějům, kteří nám berou naše penízky. Jasně nedaří se, ale kašpaři jako Lihový český fotbal jenom kurví, takové by měli někam zavřít a zahodit klíč.
Luhový má lehkou pozici, Sparta jde dlouhodově dolů, teď za to mohou cizinci, předtím špatné zázemí Sparty a neodbornost Křetínského.
Do Sparty šije od památné penalty Horsta Siegla proti Bordeaux.
Sparta je jednoduchej terč pro všechny rejpaly a může si za to jenom sama.
Ano.
Nechci se ho zastavat, ale je to Slovak mluvici cesky. A i kdyz tu zije dlouho, tak zadrhavani celkem chapu.
kritika Sparty je od něj taková mediální póza nebo snaha o zviditelnění. On má Spartu docela rád, naopak koho nesnáší, je Berbr.
Jen se zeptám : Ty jsi spokojený s výkony Kangy a Nica ,jakožto největších hvězd Sparty v každém utkání?
Zdejší fórum je důkazem toho ,že pokud nejsi slepý , Tvá odpověď musí znít NE NEJSEM.
A pokud jsem dobře poslouchal Luhového v onom pořadu,tak zdůrazňoval nutnost kvalititavního rozdílu ne ve mzdách ,ale ve výkonu s ohledem právě na ty platy. A v tom má bohužel pravdu.Jak jeden,tak druhý musí oprávněnost výše platu prokazovat v každé chvíli na hřišti. O zbývajících cizincích ani nemluvě .Oni zbývající cizinci zapadnou do lepšího průměru naší ligy,tím pádem by mohli být nahrazeni našimi nadějemi z české ligy. V konečném důsledku můžeme mít stejné místo v tabulce za menší náklady
Musím se omluvit .Jeden mladý cizinec nám hraje na hrotu a to je hvězdićka.
Když k nám přišel,na zdejším fóru jsem napsal,že z něj bude bombarďák.
A za tím si stojím. Kvituji info ,že je zatím neprodejný.
I přes tu neskutečnou... Eh... herní projev, patří zrovna Nico k absolutní špičce ve všech ofenzivních ukazatelích, na kterých záleží.
Je jen ubohá berlička duševních kryplů chtít, aby nějaký hráč ukazoval rozdílovost v každé chvíli na hřišti (a ještě s ohledem na plat). To nedokáže žádný sebelepší hráč nikde na světě.
Naším cílem by mělo být postavit takové mužstvo a vytvořit takový herní projev, který bude tyto hráče ještě více zviditelňovat, dodá jim prostor k vyniknutí. Protože Stanciu být rozdílový dokáže. A Kanga má takové schopnosti taky. O tom se nikdo nepotřebuje bavit.
Hele je jasné, že se nedaří, ale já prostě odmítám tuto jednoduchou pózu, že za krizi mohou cizinci jako Stanciu, Kanga a další. Když se vrátím k Luhovému tak ten šije permanentně neustále do cizinců, ale například do Sčasného skoro vůbec, nebo jsem to nezaznamenal, přitom hrobař je hlavně nekompetentní majitel a trenér, kterého majitel vyhodí a on se vrátí oknem. Jeho kroky, kdy Sčasný rozbil fungující stoperskou dvojici, jenom proto aby se mohl vyhodit ”drahý Kaya” vejdou do dějin a tak bych mohl pokračovat. Když tady byl Ital fans mu každý den kopali před kanceláří hrob a teď pohoda klídek nic a přitom je Sčasný už horší co se týče bodů. Prostě mě to už nebaví Kanga a Stanciu nám vyhráli už dost zápasu, aby se do nich přestalo kopat a pokud berou vysoké platy tak do toho nikomu nic není. Oni hvězdy jsou na naší ligu nadstandart a musí být zákonitě za to odměněni jinak tady prostě hrát nebudou. Ostatní cizinci berou +- stejné platy jako Češi, jen Kaya bere hodně, ale podle bulváru a ten mě nezajímá kdo ví jak to je. Luhový a spol prostě jenom kopou nic jiného neumí a když cizinci odejdou budou kopat do ničeho jiného, protože to je jejich přirozenost, ne vytvářet být konstruktivní, ale jenom bořit a plivat. 12 let už nemáme skoro žádný větší úspěch, ale myslet si, že do vedení nabereme tzv. srdcaře: Pan Kasa, starej Frýdek, chytrák Sigi a další a začne to fungovat je pěkná blbost a ty by právě takový jako Luhový chtěli. Nám pomůže jenom těžký profesionalizmus, který si nebude hrát na kamarádíčky ze superstar a cesta z které se po prvním neúspěchu nebude uhýbat. Jen tak se zvedneme a klidně může být v týmu 70 procent cizinců. Skoro všude na světě to tak funguje a u nás ne? Jsme snad něco tak speciálního? Ne to si nemyslím, jen jsme pohodlný a máme strach měnit zaběhnuté, ale špatně nastavené hodnoty.
Boss009… Máš docela dobré postřehy, ale díval si se na projev Frýdka?
Myslíš mlaďase v tom pořadu? Jo to jsem viděl a mladý byl docela v pohodě, jasně neuměl se pořádně vymáčknou a opakoval často naučené fráze, ale to mě nějak nepohoršovalo. Frýdek není zvyklý mluvit do kamer a mediálně vystupovat. Luhový na rozdíl od něj lezl do TV často má svoje blogy na netu a tak by člověk od něj čekal trošku jiný projev a ani že je vlastně Slovák ho moc neomlouvá už je tady docela dlouho.
Jeho klub údajně odmítl včera nabídku Sparty...
https://www.aftonbladet.se/sportbladet/fotboll/a/4dk8jE/forre-arsenalstjarnan-fick-ja-till-flytt-fran-moberg-karlsson
Přesto,že to bude nejspíš pravda,nemusí to značit nic jiného ,než že jde o obchod. Nic víc,nic míň.
Karlssonův zaměstnavatel nemá zřejmě finanční nouzi a může zkoušet Spartu natáhnout,jak to jen půjde
Jasně taky mi to přijde, že chtějí na poslední chvíli vyšponovat cenu co nejvýše...
A hlavně DMK má v IFK platnou smlouvu už jen na rok, takže IFK si taky nemůže úplně vyskakovat si myslím. Ale má výbornou sezonu, takže zájemců bude víc, je potřeba jednat rychle. Sparta nabídne víc a snad se nám to podaří dotáhnout. Nicméně je to škoda, že nás takhle ždímají, mohli jsme ušetřit na další posily.
https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/351386/plzenska-skola-obrance-mateju-me
l-bouracku-v-italii-mu-namerili-1-5-promile.html
Když už jsme u té Plzně, jak vidíte dnešní výsledek? Já to vidím, že Plzen prohraje a to rozdílem minimálně dvou branek...Tedy pokud bude hrát jako v lize :DDD
A teď ještě Pačinda, který poslal rozhodčního v juniorské lize do píči a bude chybět Plzni na první jarní zápas :D .. To je fakt sebranka v tý Plzni.
KOCOUR: (Sedá si a přesouvá se k řídícímu pultu) Hele, co to je? ( Vytahuje knihu s nápisem “Praštěné, ale pravdivé”.)
LISTER: To jsem našel v Petersenově ubikaci. Jsou tam fakt kuriozity. Věděl jsi například, že v sedmdesátkách ve Švédsku zavinil 20 % všech dopravních nehod los?
KOCOUR: Los?
LISTER: To je hustý, co?
KOCOUR: No, když jsou tak blbý, že jim dovolej řídit, tak co čekaj?
LISTER: Né, ty losi neříděj.
KOCOUR: Říkal jsi, že jo.
LISTER: Ne, neříděj. Jenom způsobujou nehody.
KOCOUR: Jakože blbnou v autě a rozptylujou řidiče? To je šílenství! Proč je vůbec berou do auťáku? Ať šlapou, mají nohy!
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13511 lidí.